Anderlecht incasseert driedubbele mokerslag uit ziekenboeg

652 stemmen
Anderlecht incasseert driedubbele mokerslag uit ziekenboeg

Door de nederlaag tegen Club Brugge zag Anderlecht vorige week de titel door de vingers glippen. Mathematisch kan het weliswaar nog altijd voor de Brusselaars. Al wordt de opdracht er op het veld van Antwerp alleen maar lastiger op.

Tijdens zijn wekelijkse persbabbel kwam Brian Riemer tenslotte met een dramatische update uit de ziekenboeg op de proppen. Zo kan de coach van Paars-Wit, die zelf geschorst in de tribune zal moeten plaatsnemen, zoals verwacht niet rekenen op Jan Vertonghen.

LEES OOK: Schokkend! Nieuwe beelden duiken op na veldslag op Sclessin

Vertonghen & Schmeichel out

De aanvoerder ondervindt nog te veel last van zijn liesblessure. "Het medische team heeft er alles aan gedaan, maar Jan is helaas out", wist Riemer te vertellen. "Nochtans wou hij zelf doodgraag spelen en de gok wagen, maar het zou een onverantwoord risico zijn."

"Zeker met het oog op het komende EK met de Rode Duivels", stelde hij bondscoach Domenico Tedesco wel gerust. Veel verrassender is dat ook Kasper Schmeichel plots moet afhaken voor het bezoek aan de Bosuil. "Hij kwetste zich tegen Club Brugge", aldus Riemer.

Mirakel voor Amuzu

"Na verder onderzoek zal hij ook out zijn voor Antwerp. Het is een kleine blessure: zijn EK komt zeker niet in gevaar", is het onder de lat opnieuw aan Colin Coosemans. Wie weet hebben Schmeichel en Vertonghen hun laatste wedstrijd voor Anderlecht dus al gespeeld.

Tot slot kan Riemer, die voorts over zijn voltallige kern beschikt, wellicht ook geen beroep doen op Francis Amuzu. De winger is twijfelachtig wegens ziekte. "Hij kon vandaag niet trainen en voelt zich niet goed. Om te kunnen spelen heeft hij een mirakel nodig", klinkt het.

Wie zal RSCA zondag het hardst missen?

Meest recent

Kane-statement bij Bayern: Barça krijgt tik om de oren

Bayern München verzekerde zich zaterdag van de Duitse dubbel door in de bekerfinale met VfB ...

0
0
Schokkend! Nieuwe beelden duiken op na veldslag op Sclessin

Sporting Charleroi won zaterdagavond met 0-2 van Standard en kostte de Rouches zo de eindzege in de ...

69
69
Brandon Mechele deelt nieuws dat enorm veel emoties losmaakt

De komende dagen staan volledig in het teken van feest, emotie en mooie vooruitzichten. Terwijl ...

79
79
'Nieuwe trainer Napoli absoluut godsgeschenk De Bruyne'

SSC Napoli wil zondagavond zijn tweede plaats veilig stellen in de afsluitende competitiematch tegen ...

68
68
Revanche Tzolis: vier uitdagers voor 'Player of the Season'

Op een Europese barragematch na, valt dit weekend het doek over het seizoen in de Jupiler Pro ...

286
286
TU: 'Trainerscarrousel in JPL, eerste aanwinsten Club/RSCA'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

284
284
Rampscenario voor Genk: halve basisploeg mist barrage

Op de valreep kroonde KRC Genk zich alsnog tot winnaar van de Europe Play-Offs. Straks weten de ...

102
102
Janssen onthult toekomstplannen: "Anderlecht of Brugge?"

Het einde van het seizoen gaat traditiegetrouw weer gepaard met oudgedienden die op emotionele wijze ...

299
299
Kippenvel: Van der Elst schrijft eerbetoon aan Vanaken

Christos Tzolis is de gevierde held bij Club Brugge, maar ook Hans Vanaken zijn aandeel in de ...

63
63
'Code rood voor Sibierski: nieuw toptarget Anderlecht'

RSC Anderlecht hoopt een op z'n zachtst gezegd matig seizoen nog in schoonheid af te sluiten tegen ...

247
247
Verhaeghe dropt hint over exit: Club Brugge te koop?

Club Brugge viert straks de twintigste landstitel in het clubbestaan. De zevende al in de afgelopen ...

314
314
Engeland in shock: Tielemans-bom hangt boven Villa

Tielemans heeft Aston Villa de Europa League bezorgd. Maar daarom kan het nu ook moeilijk worden ...

479
479
Euvrard reageert na zware rellen bij Standard-Charleroi

Standard en Sporting Charleroi hebben voor de zoveelste keer hun eigen imago besmeurd na een Waalse ...

156
156
STVV heeft opvolger Wouter Vrancken bijna beet

Wouter Vrancken verlaat STVV. De Belgische trainer en de club maakten dat officieel bekend. De ...

235
235
Afscheid Janssen en Kerk: "De mooiste jaren bij Antwerp"

Royal Antwerp FC sloot het seizoen af met een zege tegen een zeer matig KVC Westerlo. Voor Vincent ...

178
178
Grote rel dreigt bij Club: “Hij komt hier niet mee weg”

Bart Verhaeghe heeft zijn zin gekregen: Club NXT blijft dan toch in 1B. Maar die redding kan Club ...

867
867
Genk haalt opgelucht adem: jongeling alweer uitblinker

KRC Genk heeft de Europe Play-Offs gewonnen. Ze pakten een 0-2-zege bij OH Leuven en Standard ging ...

207
207
Vierende Kompany stuurt boodschap richting Anderlecht

Vincent Kompany heeft van Bayern München weer een machine gemaakt. De Duitsers wonnen zonder ...

346
346
Defour voorspelt toptransfer bij KRC Genk

Bij KRC Genk gaat komende zomer de kassa weer rinkelen. De Limburgers hebben heel veel jong talent, ...

214
214
Club Brugge wint jackpot: ruim 150 miljoen euro

Club Brugge is de verdiende kampioen. En dat voor de 20ste keer. Het was een cruciale titel voor ...

506
506
Anderlecht opgelucht: trio toont zich voor komend jaar

RSC Anderlecht werd vierde. Na compleet mislukte mercato’s van het vorige beleid was dit het ...

365
365
'Stankovic hakt belangrijke transferknoop door'

Bij Club Brugge zal na het titelfeest de blik snel op de zomermercato gaan. De vraag lijkt op dit ...

583
583
Pijnlijke beelden: Waalse derby ontspoort nog helemaal

De Europe Play-Off eindigde zaterdag voor Standard op pijnlijke wijze. Het gaf de eindwinst nog uit ...

495
495
Ontknoping LaLiga: drama voor Witsel, Getafe Europa in

Zaterdagavond stond in Spanje de ontknoping van het seizoen op het programma. Bovenaan het ...

121
121
Standard faalt: Genk wint alsnog Europe Play-Off

De Europe Play-Off heeft zaterdagavond nog een verrassende ontknoping gekend. Standard begon als ...

228
228

Meer sportnieuws