Club verrast met inkomende transfer: "Ze zijn de grootste"

4082 stemmen
Club verrast met inkomende transfer:

Club Brugge is de afgelopen jaren een echte 'machine' geworden waarin Bart Verhaeghe zijn pionnen strategisch in elke functie heeft neergepoot. Het zou zomaar weer eens tot een nieuwe landstitel kunnen leiden, deze zou alvast een absolute stunt betekenen. Blauw-Zwart verraste onlangs met een 'inkomende transfer'.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht pakt ferm uit, Club slikt dompers’

Machine met perfect radarwerk

Bart Verhaeghe gaf het eerder al aan: de trainer is binnen Club Brugge vooral iemand die zich enkel met de ploeg moet bezighouden, 'de rest is allemaal perfect georganiseerd'.

Bij Blauw-Zwart was er de laatste jaren wel wat personeelsverloop, mede door de visie en het beleid van de topclub. De eigenaar van Club wil immers dat op elke positie de beste man/vrouw zit en daarvoor worden hoge eisen gesteld.

Lange procedure met tal van testen

Om die lijn door te trekken werd onlangs Stijn Vermoere voorgesteld als commerciëel directeur. De man komt over van Brouwerij De Brabandere en gaf in de Krant van West-Vlaanderen aan hoe streng de procedures wel zijn bij Blauw-Zwart. 

"Via via is Club Brugge bij mij terechtgekomen. Ik heb niet zelf gesolliciteerd. Ik doorliep een lange procedure van tests en screening, kreeg een positieve evaluatie en werd de job van commercial director aangeboden. Ik heb niet lang moeten twijfelen om die functie op te nemen. De eerste kennismaking is een echte meevaller. Club Brugge is een echte machine", zo onderstreept Stijn de woorden van zijn voorzitter.

"Het wordt in alles doorgetrokken"

Ook over zijn collega's heeft Vermoere niks dan lof. "De work hard-mentaliteit wordt hoog in het vaandel gevoerd om enkel de allerbeste resultaten te bereiken. Die duidelijke lijn wordt in alles doorgetrokken. Inzake omkadering zie ik niets anders dan sterke profielen." Een beleid dat dus duidelijk zijn vruchten afwerpt.

Is Club Brugge de best gestructureerde club van België

Meest recent

Jean-Marie Pfaff gaat los en fileert verrassend Rode Duivels

Terwijl de kritiek op de Rode Duivels na de wedstrijden tegen Egypte en Iran steeds luider klinkt, ...

13
13
'Niet enkel Sels en Sommer: Club denkt aan straffe rentree'

Wie wordt volgend seizoen de eerste doelman van Club Brugge? Dat is de grote vraag na het pensioen ...

71
71
'Anderlecht stelt belangrijke voorwaarde voor transfer'

Bij Anderlecht lijken de postjes voor volgend seizoen stilaan ingevuld te worden. Met Vitor Bruno ...

51
51
'Transfers Raskin en Lukebakio komen op gang'

Ze zullen op dit moment natuurlijk vooral bezig zijn met de levensbelangrijke slotwedstrijd tegen ...

31
31
Genk baalt: groot talent vertrekt naar Spanje

KRC Genk eindigde het seizoen op de valreep zonder Europees ticket, nadat het in de barrages na ...

71
71
Antwerp stelt nieuwe uitshirt voor met verrassende gast

Voor Antwerp was het afgelopen seizoen een tegenvaller, want ze kampeerden lange tijd onderin het ...

58
58
Verrassende Belg versiert transfer naar Hajduk Split

Af en toe passeren er zeer verrassende transfers de revue. Zo strijkt er bijvoorbeeld nu plots een ...

22
22
TRANSFERUURTJE: 'Club nadert topdoelman, blijft De Cat toch?'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

289
289
Charlie Hebdo zet WK op stelten met cartoon Deschamps

De Franse nationale ploeg zal de laatste groepsmatch tegen Noorwegen afwerken zonder bondscoach ...

64
64
Amadou Onana gaat op WK vol voor opvallende nieuwe carrière

Amadou Onana is een veelbesproken figuur zowel op als naast het veld. De middenvelder houdt zich ...

33
33
‘Vitor Bruno toont meteen harde hand bij Anderlecht’

RSC Anderlecht heeft met Vitor Bruno een nieuwe hoofdtrainer aangesteld. De Portugees is de ...

494
494
'Club helemaal overtuigd en all-in voor knaltransfer'

Club Brugge wacht voorlopig nog altijd op zijn eerste zomeraanwinst, want door het WK lijkt hun ...

549
549
AA Gent jubelt: toptalent zet handtekening

AA Gent is woensdag ook begonnen aan zijn voorbereiding op het nieuwe seizoen. De Buffalo's hebben ...

90
90
Hugo Broos met verstomming geslagen na sociale media-storm

Na de eerste WK-wedstrijd kreeg hij de wind van voren. Op sociale media werd zijn aanpak afgekraakt ...

172
172
Charleroi haalt derde zomeraanwinst binnen

De zomermercato komt voor alsmaar meer Belgische clubs helemaal op gang. Nu de voorbereiding bij de ...

18
18
Verschueren doet boekje open over trainerskeuze Anderlecht

Anderlecht stelde deze week eindelijk zijn nieuwe trainer voor. De keuze viel daarbij op een zeer ...

275
275
Ex-trainer rekent af met Courtois en beoordeelt Penders

Op zijn 34ste is Thibaut Courtois mogelijk bezig aan zijn laatste weken als Rode Duivel, want de ...

175
175
FIFA legt zware schorsing op na horrortackle die been brak

Het WK kende tot dusver al de nodige hoogtepunten, maar ook enkele dieptepunten. Soms vielen die ook ...

100
100
'Feyenoord shopt in Jupiler Pro League: mondeling akkoord'

KVC Westerlo gaat de nodige sterkhouders verkopen deze mercato, maar er zal ook nog kwaliteit ...

164
164
Kompany gecharmeerd: "Bayern haalt hem nu niet weg bij RSCA"

Bayern München gaat weldra Ismail Saibari voorstellen als nieuwe speler. Hij is niet de enige ...

325
325
Albert scherp voor twee Duivels: "Zijn over hun top"

België moet flink aan de bak tegen Nieuw-Zeeland. De volgende ronde moét gehaald worden, ...

296
296
Broos schrijft geschiedenis: "Een van mooiste momenten ooit"

Hugo Broos is voor eeuwig en altijd een held in Zuid-Afrika. Hij loodste hen naar de volgende ronde ...

117
117
Rel rond De Bruyne loert alweer om de hoek bij Rode Duivels

Kevin De Bruyne leek bij de Rode Duivels weer plezier gevonden te hebben. Maar na twee WK-matchen ...

466
466
Verschueren met straffe update over De Cat én transfers

Michael Verschueren, voorzitter van RSC Anderlecht, vertoeft momenteel op het WK. Hij zat daar samen ...

762
762
Defour pakt uit met gewaagde Rode Duivels-voorspelling

De Rode Duivels spelen zaterdagochtend een cruciaal duel tegen Nieuw-Zeeland. Winnen en de volgende ...

157
157

Meer sportnieuws