Club verrast met inkomende transfer: "Ze zijn de grootste"

4082
Club verrast met inkomende transfer:

Club Brugge is de afgelopen jaren een echte 'machine' geworden waarin Bart Verhaeghe zijn pionnen strategisch in elke functie heeft neergepoot. Het zou zomaar weer eens tot een nieuwe landstitel kunnen leiden, deze zou alvast een absolute stunt betekenen. Blauw-Zwart verraste onlangs met een 'inkomende transfer'.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Leegloop Anderlecht, kassa Club en Antwerp’

Machine met perfect radarwerk

Bart Verhaeghe gaf het eerder al aan: de trainer is binnen Club Brugge vooral iemand die zich enkel met de ploeg moet bezighouden, 'de rest is allemaal perfect georganiseerd'.

Bij Blauw-Zwart was er de laatste jaren wel wat personeelsverloop, mede door de visie en het beleid van de topclub. De eigenaar van Club wil immers dat op elke positie de beste man/vrouw zit en daarvoor worden hoge eisen gesteld.

Lange procedure met tal van testen

Om die lijn door te trekken werd onlangs Stijn Vermoere voorgesteld als commerciëel directeur. De man komt over van Brouwerij De Brabandere en gaf in de Krant van West-Vlaanderen aan hoe streng de procedures wel zijn bij Blauw-Zwart. 

"Via via is Club Brugge bij mij terechtgekomen. Ik heb niet zelf gesolliciteerd. Ik doorliep een lange procedure van tests en screening, kreeg een positieve evaluatie en werd de job van commercial director aangeboden. Ik heb niet lang moeten twijfelen om die functie op te nemen. De eerste kennismaking is een echte meevaller. Club Brugge is een echte machine", zo onderstreept Stijn de woorden van zijn voorzitter.

"Het wordt in alles doorgetrokken"

Ook over zijn collega's heeft Vermoere niks dan lof. "De work hard-mentaliteit wordt hoog in het vaandel gevoerd om enkel de allerbeste resultaten te bereiken. Die duidelijke lijn wordt in alles doorgetrokken. Inzake omkadering zie ik niets anders dan sterke profielen." Een beleid dat dus duidelijk zijn vruchten afwerpt.

Is Club Brugge de best gestructureerde club van België

Meest recent

'Fernandez-Pardo heeft droomtransfer alsnog beet'

Het is in het slot van de zomermercato is voor verschillende Rode Duivels nog bang afwachten of ze ...

10
10
Neemt Union SG een gigantisch risico?

Union SG liet Promise David vertrekken naar Brighton & Hove Albion. De Brusselaars gaan geen ...

55
55
'Club Brugge heeft beet en is Leverkusen te snel af'

Club Brugge is klaar met zijn transferhuiswerk voor de eerste ploeg. Dat wil niet zeggen dat ...

914
914
Saudi Pro League: deze bekende namen (en-ex-JPL) zijn er actief

Saudi-Arabië is al jaren een land dat met héél veel geld smijt om spelers aan te ...

27
27
Marc Coucke is het spuugzat: "Een heel groot probleem!"

Marc Coucke staat doorgaans bekend als een goedlachse en eerder rustige ondernemer, maar die kalmte ...

110
110
Smaakmaker STVV zet laatste stap: toptransfer in 2027

Bij STVV deden ze de afgelopen jaren zeer goede transfers. Eén van hen is nu al gegeerd, maar ...

38
38
Vorig jaar geviseerd, nu absolute sterkhouder bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht hebben ze er een zeer goede Europese kwalificatie opzitten. Ze wisten overtuigend ...

336
336
‘Anderlecht gaat plots los: WK-transfer van 10 miljoen’

Anderlecht mikt hoog en heeft een opvallende WK-ganger in het vizier. De 25-jarige Ghanees beleefde ...

505
505
Anderlecht met toptransfer? “Beste speler in de competitie”

RSC Anderlecht investeerde al bijna 20 miljoen euro in nieuwe spelers. De tot op heden laatste ...

1195
1195
Club Brugge-lieveling in dubio: laatste seizoen bij Blauw-Zwart?

Bij Club Brugge mag er niemand meer weg van de spelers die regelmatig of vaak spelen. Eén ...

360
360
Anderlecht vindt leider: eerste op blad bij Bruno

Bij RSC Anderlecht kennen ze een goede start van het seizoen, al moeten ze wel punten rapen tegen ...

311
311
De Cat reageert na teleurstellend Bundesliga-debuut

Dit weekend werd ook het seizoen in de Bundesliga op gang getrapt en daarbij was het ook uitkijken ...

417
417
'Witte rook: Genk heeft belangrijke aanwinst beet'

Voor KRC Genk zijn de laatste dagen van de zomerse transferperiode nog behoorlijk druk. De ...

239
239
'Rigaux dreigt transfer van AA Gent te kapen'

AA Gent wist zich deze week te plaatsen voor de league phase van de Conference League, maar dat ...

212
212
Openda is met late goal weer de held van Lyon

Vorig seizoen beleefde Loïs Openda een absoluut rampjaar bij Juventus. Om zijn beste vorm terug ...

152
152
Standard zet prima competitiestart verder tegen zwalpend OHL

Het contrast tussen OHL en Standard kan voorlopig niet groter zijn. Terwijl de thuisploeg na drie ...

119
119
Cercle botst nu ook op promovendus: droomstart voor Lommel

Lommel heeft zich voorlopig probleemloos aangepast aan het niveau van de Jupiler Pro League. De ...

60
60
'Cercle houdt been stijf voor bankzitter'

Cercle Brugge zag deze zomer al Nazinho en Warleson mooie transfers versieren en er lijken in het ...

89
89
'Antwerp moet stevige transferdomper slikken'

Antwerp wist deze week de terugkeer van Mauricio Benitez eindelijk af te ronden en hoopt in de ...

289
289
Patro zit in zak en as na wereldgoal Club NXT in CPL

Het is een belabberde start van het seizoen geworden voor Patro Eisden Maasmechelen. De Limburgse ...

400
400
'Man City verbaast en kaapt klepper weg bij Liverpool'

Het is in de Premier League een zeer bewogen transferzomer en ook in de laatste dagen van de mercato ...

142
142
'Verrassende transferoptie voor Saelemaekers'

Nieuwe bazen, nieuwe wetten. Dat mag ook Alexis Saelemaekers ondervinden. Vorig seizoen was hij ...

78
78
Anderlecht, Union, AA Gent en STVV kennen Europese kalender

Eerder op de dag raakte de kalender van Club Brugge in de Champions League al bekend. De UEFA heeft ...

140
140
Nieuwe afgang Tottenham, pijnlijke avond voor Bornauw

Maar weinig clubs gaven deze zomer zoveel uit als Tottenham, maar dat heeft desondanks zijn start in ...

72
72
Charleroi blijft verbazen en pronkt met twaalf op twaalf

Charleroi ontpopt zich alsmaar meer tot dé sensatie van het seizoensbegin. De Carolo's waren ...

66
66

Meer sportnieuws