Club verrast met inkomende transfer: "Ze zijn de grootste"

4082 stemmen
Club verrast met inkomende transfer:

Club Brugge is de afgelopen jaren een echte 'machine' geworden waarin Bart Verhaeghe zijn pionnen strategisch in elke functie heeft neergepoot. Het zou zomaar weer eens tot een nieuwe landstitel kunnen leiden, deze zou alvast een absolute stunt betekenen. Blauw-Zwart verraste onlangs met een 'inkomende transfer'.

LEES OOK: Club Brugge zet verder in op jeugd en legt groot talent vast

Machine met perfect radarwerk

Bart Verhaeghe gaf het eerder al aan: de trainer is binnen Club Brugge vooral iemand die zich enkel met de ploeg moet bezighouden, 'de rest is allemaal perfect georganiseerd'.

Bij Blauw-Zwart was er de laatste jaren wel wat personeelsverloop, mede door de visie en het beleid van de topclub. De eigenaar van Club wil immers dat op elke positie de beste man/vrouw zit en daarvoor worden hoge eisen gesteld.

Lange procedure met tal van testen

Om die lijn door te trekken werd onlangs Stijn Vermoere voorgesteld als commerciëel directeur. De man komt over van Brouwerij De Brabandere en gaf in de Krant van West-Vlaanderen aan hoe streng de procedures wel zijn bij Blauw-Zwart. 

"Via via is Club Brugge bij mij terechtgekomen. Ik heb niet zelf gesolliciteerd. Ik doorliep een lange procedure van tests en screening, kreeg een positieve evaluatie en werd de job van commercial director aangeboden. Ik heb niet lang moeten twijfelen om die functie op te nemen. De eerste kennismaking is een echte meevaller. Club Brugge is een echte machine", zo onderstreept Stijn de woorden van zijn voorzitter.

"Het wordt in alles doorgetrokken"

Ook over zijn collega's heeft Vermoere niks dan lof. "De work hard-mentaliteit wordt hoog in het vaandel gevoerd om enkel de allerbeste resultaten te bereiken. Die duidelijke lijn wordt in alles doorgetrokken. Inzake omkadering zie ik niets anders dan sterke profielen." Een beleid dat dus duidelijk zijn vruchten afwerpt.

Is Club Brugge de best gestructureerde club van België

Meest recent

Analisten vellen verdict: Vanaken titularis tegen Egypte?

In aanloop naar de WK-opener tegen Egypte, wordt al volop gespeculeerd over de mogelijke basisploeg ...

0
0
'Anderlecht vliegt direct mercato op met Goto-miljoenen'

RSC Anderlecht wacht nog steeds op een nieuwe trainer, maar is ondertussen wel actief op de ...

76
76
Openingsmatch met drie rode kaarten: Mexico klopt zwak Zuid-Afrika

Co-gastland Mexico is met een perfect rapport aan het wereldkampioenschap begonnen. In de ...

40
40
'Mourinho-effect: Real plukt topspeler weg onder neus Barça'

José Mourinho is de nieuwe trainer van Real Madrid. De Portugese trainer werd donderdag ...

52
52
Beste spelers WK '26: twee Rode Duivels in top 50

Het wereldkampioenschap 2026 is donderdagavond officieel op gang getrapt. In de komende weken wordt ...

120
120
Grote ergernis bij WK-openingsmatch: "Doodsteek voetbalfan"

De kop is eraf op het wereldkampioenschap 2026. Co-gastland Mexico en het Zuid-Afrika van bondscoach ...

146
146
Imke Courtois kiest basiself Duivels: Vanaken én grote verrassing

De Rode Duivels staan tijdens hun eerste WK-groepsmatch meteen voor een serieuze uitdaging. Egypte ...

161
161
Spraakmakende comeback rond: Mourinho nieuwe coach Real

Vlak voor de openingswedstrijd van het WK bracht Real Madrid groot nieuws naar buiten. De ...

57
57
Eerste zomeraanwinst: Zulte Waregem shopt in eigen land

Zulte Waregem heeft donderdag afscheid genomen van smaakmaker Jeppe Erenbjerg, die naar KRC Genk ...

129
129
Talisman bij Duivels: "Hij heeft enorm veel goesting"

De Rode Duivels zijn bereide zich momenteel voor op hun eerste WK-wedstrijd. Aan motivatie om er een ...

283
283
'Anderlecht grijpt mis: groen licht toptransfer Duranville'

Terwijl het wereldkampioenschap in de startblokken staat, begint in Europa stilaan de ...

340
340
Laatste kunststuk als Duivel? Courtois open over afscheid

De Rode Duivels bereiden zich momenteel in Seattle voor op hun eerste WK-wedstrijd van aanstaande ...

76
76
Zwaar dilemma Garcia: "Dat duo mag blijven staan"

Met zijn sterke voorbereidingscampagne lijkt Nathan Ngoy een basisplaats te hebben afgedwongen bij ...

532
532
"Brute waarheid" - Ronaldo keihard aangepakt vlak voor WK

De verwachtingen rond Portugal zijn bijzonder groot voor het WK in de VS, Canada en Mexico. ...

71
71
Vanaken-schok in basiself Duivels? "Tielemans op de bank"

Donderdagavond trappen Mexico en Zuid-Afrika het wereldkampioenschap 2026 op gang. Aanstaande ...

417
417
Club Brugge droomt van stunttransfer van 20 miljoen

Club Brugge volgt het WK met grote ogen. De jonge speler op het WK kan zich daar op het grootste ...

613
613
'Club Brugge richt pijlen op Nigeriaanse flankaanvaller'

Zowel op uitgaand als inkomend vlak wordt er deze zomer heel wat verkeer verwacht bij Club Brugge. ...

236
236
Anderlecht-fans reageren massaal op vertrek van Goto

De eerste grote uitgaande transfer van deze zomermercato is een feit. Via de officiële kanalen ...

295
295
Hugo Broos beroert tot tranen toe met tragisch verhaal

Hugo Broos heeft in zijn carrière al zowat alles meegemaakt. Maar vanavond, wanneer ...

98
98
'Anderlecht zoekt T1: topkandidaat Sibierski haakt af'

Op uitgaand vlak zit er stilaan schot in de zaak, maar inkomende dossiers wist RSC Anderlecht tot op ...

903
903
'Grote kuis in Anderlecht: abrupte exit in de maak'

Nadat het eerder al een aantal huurlingen uitzwaaide, en enkele aflopende contracten niet meer ...

485
485
Vlak voor WK: De Wever slaat voetbalfans met verstomming

Opvallende beelden vanuit de Wetstraat 16, waar Bart De Wever zich vlak voor de openingswedstrijd ...

148
148
'Club Brugge aast op dubbelslag bij PSG'

Bij Club Brugge lijkt er deze zomer heel wat te gaan bewegen. Het zal vervangers moeten vinden voor ...

450
450
Vossen ziet Genk goudmijn aanboren op transfermarkt

Jelle Vossen is nog op zoek naar een nieuwe uitdaging. De 37-jarige spits nam enkele weken geleden ...

598
598
Standard is toptalent definitief kwijt aan Feyenoord

Standard leek dit seizoen weer wat op te leven, al kon het zijn seizoen uiteindelijk net niet ...

81
81

Meer sportnieuws