Hayen krijgt duidelijk advies in titelstrijd: "Bus parkeren?"

911 stemmen
Hayen krijgt duidelijk advies in titelstrijd:

Nog twee nachten slapen en dan weten we eindelijk wie de nieuwe landskampioen wordt van de Jupiler Pro League. Vorig seizoen was het een ware nagelbijter met Antwerp dat de titel pakte. Krijgen we komende zondag opnieuw een Hitchcock-scenario?

LEES OOK: Rigaux verklapt: zo reageerde Hayen op titel Club Brugge

Zinderende nagelbijter of eitje voor Club?

De kans lijkt misschien net wat minder groot dat we een herhaling krijgen van vorig jaar, al is dat uiteraard speculatie. Club Brugge heeft immers maar één punt nodig en speelt ook nog eens voor een volgepakt Jan Breydel.

Bij Cercle hopen ze ongetwijfeld om het titelfeest van de grote concurrent te verstoren. De Vereniging mikt zelf nog vol op plek 4 (en een Europees ticket) en moet dus eveneens voor de winst gaan.

Nicky Hayen zal vanwege een schorsing niet op de bank zitten. Toch heeft de coach van Club ongetwijfeld al zijn tactisch plan uitgetekend richting de kraker tegen de buren van Groen-Zwart.

"Als je dat doet, dan vraag je om miserie"

Eén van de spelers die veel derby's meemaakte is oud bondscoach René Vandereycken. Bij Het Nieuwsblad had hij alvast een duidelijke mening over hoe je Cercle als ploeg moet opvangen.

Moet Club dan de bus gaan parkeren? "Bij de vorige derby zag je dat Deila defensief wisselde. Die fout mag Club niet maken, als je bijvoorbeeld Balanta erop zet om puur voor de zestien meter te hangen, dan vraag je om miserie. Cercle is kwetsbaar in de rug van zijn flankverdedigers, ik zou Nusa als vervanger van Thiago opstellen en hem vragen om voortdurend in de hoeken te kruipen", zo klonk het duidelijk bij de ondertussen 70-jarige Vandereycken.

Nusa moet altijd starten komende zondag

Meest recent

Stankovic komt met laatste boodschap aan Club-fans

Het huwelijk tussen Aleksander Stankovic en Club Brugge was van korte duur, maar wel succesvol. De ...

82
82
Thierry Henry geeft Kompany flinke por in de rug

Thierry Henry was een tijdje de assistent bij de Rode Duivels. De Franse legende volgt België ...

45
45
Anderlecht grijpt meteen in na statement aan Coucke

De supporters waren dan wel enthousiast met de aankondiging van Adidas als nieuwe shirtsponsor, het ...

736
736
Opvallende nieuwe rol voor Trossard bij Rode Duivels

Bondscoach Rudi Garcia probeerde wat nieuws uit tegen Kroatië en ook tegen Tunesië ljkt de ...

81
81
Onverwachte comeback ervaren Rode Duivel op komst?

Christian Kabasele (35) speelde al acht jaar geen interland voor de Rode Duivels meer, maar de ...

137
137
Brandon Mechele tovert plots magisch moment uit WK-hoed

Brandon Mechele heeft een seizoen achter de rug om in te kaderen. Terwijl de meeste spelers nog ...

124
124
Courtois ziet troef bij Genk: "Daar wordt héél goed gewerkt"

Genk zorgde toch wel voor een grote verrassing toen het enkele dagen geleden aankondigde opnieuw met ...

40
40
Coucke-protest escaleert: fans dreigen met boycot

Bij Anderlecht is het deze zomer nog maar eens herbeginnen. In vergelijking met een jaar geleden ...

272
272
Club Brugge bevestigt: Stankovic keert terug naar Inter

Er zullen deze zomer wellicht de nodige smaakmakers vertrekken bij Club Brugge na een sterk seizoen. ...

293
293
'Tedesco drukt stempel: 3 JPL-talenten op wenslijst'

Na zijn ontslag bij Fenerbahçe heeft Domenico Tedesco niet lang moeten wachten op een nieuwe ...

121
121
Garcia gooit tactisch plannetje al op tafel: met vier achterin

De Rode Duivels werken zaterdag hun generale repetitie voor het WK af. Om 15u nemen ze het in het ...

142
142
'Rode Duivels grepen naast nog extra troef voor WK'

Voor het WK wisten Vincent Mannaert en Rudi Garcia nog een wit konijn uit de hoed te toveren. Ze ...

177
177
TRANSFERUURTJE: 'Atletico wil topdeal bij Club, wending KDB en Lukaku'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

159
159
Haaland gaat viraal met opvallende ploegfoto Noorwegen

Het WK staat voor de deur en elk land heeft zo hun eigen identiteit. Zo is Noorwegen onlosmakelijk ...

43
43
Garcia zet Vanaken plots op poleposition voor WK

De discussie rond Hans Vanaken bij de Rode Duivels laait weer ferm op na de oefeninterland tegen ...

369
369
Sergio is terug: hilarisch WK-lied voor Rode Duivels

Allez, allez, allez, we gaan er tegenaan! Sergio was in het verleden al goed met een iconisch lied ...

45
45
Garcia komt plots met onheilspellende boodschap Lukaku

Romelu Lukaku speelde dit seizoen amper bij Napoli en de hamvraag is dan ook of de topscorer aller ...

359
359
Toptransfer? Trossard praat vlak voor WK over toekomst

Leandro Trossard heeft er met Arsenal een geweldig seizoen opzitten. De Londenaren wonnen de Premier ...

123
123
'Gemiste kans Anderlecht: knaltransfer van 11,5 miljoen'

Er was de voorbije jaren heel wat te doen over talenten die op zeer jonge leeftijd België ...

341
341
'Drukke zomer Union: meer dan 10 vertrekkers in de maak'

Voor Union wordt het weer een drukke transferzomer. Dat bevestigde CEO Philippe Bormans al meteen na ...

139
139
Sporting Hasselt slaat weer toe, fraaie dubbelslag Lierse

In de Challenger Pro League zit het seizoen er al een tijdje op. De tweedeklassers kunnen zich dan ...

259
259
“Minder dan dit is onvoldoende”: Vandenbempt over WK Duivels

Na de knappe zege in Kroatië hopen de Rode Duivels zaterdag tegen Tunesië nog een extra ...

204
204
De Spor XL: Verheye en Kerkhofs clashen

Sam Kerkhofs en Rik Verheye bouwen nu al enkele jaren aan een prachtig sprookje bij Sporting ...

135
135
Lommel slikt nieuwe domper voor terugkeer in JPL

Na 23 jaar afwezigheid mag Lommel SK komend seizoen weer aan de slag in de Jupiler Pro League. De ...

46
46
'Belgische topclub aast op Zuid-Afrikaanse WK-ganger'

Voorlopig bleef het nog relatief stil qua inkomende transfers bij de Belgische topclubs, maar achter ...

116
116

Meer sportnieuws