'Anderlecht heeft opvolger van Debast al te pakken'

door
'Anderlecht heeft opvolger van Debast al te pakken'

Met de miljoenen die Zeno Debast in het laatje brengt moet Anderlecht straks op zoek naar offensieve versterking, maar ook centraal achterin is er uiteraard werk aan de winkel. In één dossier lijkt Paars-Wit alvast over goede papieren te beschikken.

Niet alleen moet Jesper Fredberg op zoek naar een opvolger voor Debast, wie weet hangt ook Jan Vertonghen zijn schoenen aan de haak. Vermits de spoeling in het hart van de defensie sowieso al dun was is vers bloed centraal achterin dus een van de prioriteiten.

LEES OOK: Filip Joos doet erg opvallende Anderlecht-uitspraak

Gattoni langer bij RSCA?

In januari huurden de Brusselaars daarom Federico Gattoni van Sevilla, een deal waarin Fredberg geen aankoopoptie bedong. In principe keert de 25-jarige verdediger na afloop van het seizoen dus gewoon terug naar Spanje, waar hij nog tot medio 2027 vastligt.

Daar hoeft Gattoni allicht niet meteen op een kans te rekenen, en dus mag Anderlecht misschien wel hopen op een verlengd verblijf. Het Laatste Nieuws weet dat de beenharde verdediger, die niet teleurstelde als stand-in, zelf alleszins openstaat voor dat scenario.

Definitieve overstap?

Net zoals zijn collega-huurlingen Thomas Delaney en Ludwig Augustinsson zou hij intern hebben aangegeven graag te willen blijven. Of dat ook betekent dat het tot een akkoord komt valt wel nog af te wachten: zo dreigt die laatste het Lotto Park alsnog te verlaten.

Nog volgens HLN hoopt de recordkampioen zo snel mogelijk duidelijkheid te krijgen over Gattoni, wiens marktwaarde op een drietal miljoen wordt geschat. Misschien behoort ook een definitieve overstap dus wel tot de mogelijkheden. Wordt ongetwijfeld nog vervolgd.

Anderlecht moet proberen om Gattoni te kopen

Meest recent

Filip Joos doet erg opvallende Anderlecht-uitspraak

RSC Anderlecht wist vorige speeldag rivaal en competitieleider Union SG opzij te zetten in de ...

24
24
Toby Alderweireld richt verrassende boodschap aan De Wever

Toby Alderweireld zit allesbehalve stil sinds zijn afscheid van het voetbal. De man die Antwerp naar ...

16
16
Oosting krijgt meteen grote verrassing bij Antwerp

Royal Antwerp FC won vorige speeldag in het Jan Breydelstadion van Club Brugge. Na het ontslag van ...

39
39
Nucleaire ontploffing: oorlog Brys en Eto’o kent einde

De oorlog tussen Marc Brys en Samuel Eto’o bij Kameroen is al een tijdje aan de gang. Die ...

60
60
KV Mechelen zorgt voor enorme rel: speler in shock

KV Mechelen heeft met Mauro Lenaerts al een eerste wintertransfer binnen. De aanvaller komt in ...

100
100
Anderlecht-fans verbazen met boycot: al derde keer

RSC Anderlecht heeft de afgelopen weken vertrouwen getankt. In de competitie werd leider Union SG ...

116
116
Paul Gheysens trekt fel van leer: "Ik ben geen gek!"

Het zijn woelige tijden voor Paul Gheysens. Zijn bedrijf Ghelamco verkeert al enige tijd in woelig ...

127
127
TRANSFERUURTJE: ‘Dubbelslag Club Brugge, Anderlecht verrast’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

255
255
‘Drastische VAR-veranderingen op komst: nieuwe regels'

De intrede van de videoref heeft het voetbal enorm veranderd en er lijken nog drastische ...

183
183
'Dure zaak' voor Club Brugge: plannen wintermercato

Club Brugge kreeg afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League een ferme klap in het gezicht. Tegen ...

308
308
Anderlecht, Genk en Standard balen: spelers vertrekken

Naar goede gewoonte wordt tijdens de winterperiode de Afrika Cup afgewerkt. Op 21 december start het ...

135
135
Rode Duivels houden hart vast: WK-boycot door Trump

De loting voor het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada staat voor de deur. De Rode ...

152
152
Mertens dropt grote hint: bezoek aan verrassende club

Dries Mertens speelde de afgelopen jaren bij het Turkse Galatasaray. Na zijn afscheid bij Cim Bom ...

93
93
Anderlecht jubelt: geweldig duo sust supporters

Een tijdje geleden lag Besnik Hasi nog zwaar onder vuur bij RSC Anderlecht, maar door de sterke ...

209
209
Nieuwe twist in DAZN-affaire: cruciaal nieuws voor abonnees

Het Belgisch voetbal blijft voorlopig dan toch te bekijken via de app van DAZN. Maar ondertussen zit ...

808
808
Alderweireld klaar en duidelijk over titel Anderlecht

Na zestien speeldagen blijft Union SG het klassement aanvoeren, gevolgd door Club Brugge. Maar na de ...

211
211
HUMO publiceert enorme Mannaert-bom: heftig incident met RSCA-topman

Ongeveer een jaar geleden werd Vincent Mannaert aangeduid als nieuwe sportief directeur bij de KBVB. ...

540
540
Onthuld: de échte reden achter vreemde wissel Mignolet

De keeperskwestie die bij Club Brugge al een heel seizoen de gemoederen bedaard, is sinds afgelopen ...

368
368
'De Bruyne krijgt grote transferplannen Napoli te horen'

In de Italiaanse Serie A won SSC Napoli zondagavond de topper op het veld van AS Roma. Daags nadien ...

203
203
Straffe ontdekking bij Antwerp: "De nieuwe Vermeeren"

Amper een week nadat de bodem was bereikt, durft Antwerp FC opnieuw positief naar de nabije toekomst ...

268
268
Anderlecht kampioen dit seizoen? Harde voorwaarde op tafel

Met 34 landstitels op het palmares, blijft RSC Anderlecht de onbetwiste recordkampioen in ...

168
168
Club Brugge davert: is dit de laatste druppel voor Hayen?

Nog geen maand geleden gold Nicky Hayen nog als de wondercoach van Club Brugge. Vandaag gaat het ...

534
534
Nieuwe uitdager voor titel? "Schrijf ons nog niet af"

Op een week tijd kan er veel veranderen in het voetbal, dat is ook bij KRC Genk het geval. Na de ...

402
402
'Sterke man Bayern heeft groot nieuws voor Kompany'

Nog een vijftal wedstrijden te gaan en de winterstop gaat van start voor Vincent Kompany en zijn ...

210
210
'Club op de dool: grote gevolgen op transfermarkt'

Club Brugge verkeert momenteel in een behoorlijke dip. Van zijn laatste vier wedstrijden, verloor de ...

396
396

Meer sportnieuws