'Anderlecht heeft opvolger van Debast al te pakken'

door
'Anderlecht heeft opvolger van Debast al te pakken'

Met de miljoenen die Zeno Debast in het laatje brengt moet Anderlecht straks op zoek naar offensieve versterking, maar ook centraal achterin is er uiteraard werk aan de winkel. In één dossier lijkt Paars-Wit alvast over goede papieren te beschikken.

Niet alleen moet Jesper Fredberg op zoek naar een opvolger voor Debast, wie weet hangt ook Jan Vertonghen zijn schoenen aan de haak. Vermits de spoeling in het hart van de defensie sowieso al dun was is vers bloed centraal achterin dus een van de prioriteiten.

LEES OOK: Enorme lof voor Anderlecht: "Grootste en beste van België"

Gattoni langer bij RSCA?

In januari huurden de Brusselaars daarom Federico Gattoni van Sevilla, een deal waarin Fredberg geen aankoopoptie bedong. In principe keert de 25-jarige verdediger na afloop van het seizoen dus gewoon terug naar Spanje, waar hij nog tot medio 2027 vastligt.

Daar hoeft Gattoni allicht niet meteen op een kans te rekenen, en dus mag Anderlecht misschien wel hopen op een verlengd verblijf. Het Laatste Nieuws weet dat de beenharde verdediger, die niet teleurstelde als stand-in, zelf alleszins openstaat voor dat scenario.

Definitieve overstap?

Net zoals zijn collega-huurlingen Thomas Delaney en Ludwig Augustinsson zou hij intern hebben aangegeven graag te willen blijven. Of dat ook betekent dat het tot een akkoord komt valt wel nog af te wachten: zo dreigt die laatste het Lotto Park alsnog te verlaten.

Nog volgens HLN hoopt de recordkampioen zo snel mogelijk duidelijkheid te krijgen over Gattoni, wiens marktwaarde op een drietal miljoen wordt geschat. Misschien behoort ook een definitieve overstap dus wel tot de mogelijkheden. Wordt ongetwijfeld nog vervolgd.

Anderlecht moet proberen om Gattoni te kopen

Meest recent

Rode Duivels op TV: hier kijk jij naar VS-België

De Rode Duivels trappen zaterdagavond hun oefencampagne richting het WK af. In Atlanta kruisen de ...

26
26
'Milan en PSG doen Barça gruwen: knaltransfer in gevaar'

FC Barcelona is momenteel al drukke plannen aan het maken voor de komende zomermercato. De club zou ...

16
16
Duivels-fans worden gek: De Bruyne dropt toekomstbommetje

Kevin De Bruyne moet komende zomer één van dé Belgische speerpunten op het WK ...

53
53
Interlands: Oranje herpakt zich, Wirtz wervelt, Spaans statement

Vrijdagavond werden heel wat interessante oefenwedstrijden met oog op het WK afgewerkt. Zo wist ...

82
82
Enorme lof voor Anderlecht: "Grootste en beste van België"

RSC Anderlecht heeft niet zijn beste jaren achter de rug, maar blijft beschikken over een puike ...

269
269
Club of Union kampioen? "Half mirakel als zij het halen"

Terwijl de ogen in de komende dagen gericht zijn op de nationale ploeg, is het toch ook al uitkijken ...

263
263
Gouden zege Jonge Duivels: Vermeeren behoedt Vermant van rotavond

De Belgische beloften hebben vrijdagavond een cruciale overwinning geboekt in hun ...

174
174
Garcia geeft basiself-hint: slecht nieuws voor één Duivel

De Rode Duivels staan zaterdagavond voor een interessante test met oog op het WK. In Atlanta wordt ...

206
206
'Liverpool lanceert heuse transferraket na vertrek Salah'

Liverpool FC maakte deze week bekend dat clubboegbeeld Mohamed Salah na het seizoen andere oorden ...

188
188
Duranville doet boekje open over Anderlecht-comeback

De Belgische beloften spelen vrijdagavond een belangrijke EK-kwalificatiewedstrijd tegen Oostenrijk. ...

111
111
Open oorlog Napoli vs. Lukaku: De Bruyne komt met reactie

De voorbije dagen is een heus conflict ontstaan tussen Romelu Lukaku en zijn club SSC Napoli. De ...

123
123
Europese barrages: dé favorieten voor laatste WK-tickets

Tijdens de huidige interland-periode worden de resterende zes ticket voor het WK uitgedeeld. Vier ...

60
60
Onrust groeit rond De Cat: fout van Garcia?

De naam van Nathan De Cat springt in het oog bij de Rode Duivels, maar achter die selectie groeit ...

174
174
"Doet pijn hen zo te zien" - grote zorgen rond RSCA-tweetal

RSC Anderlecht heeft zich dan toch geplaatst voor de Champions' Play-Offs, maar de manier waarop ...

445
445
Club Brugge scherpt de messen: zinderend transferoffensief

Terwijl de spotlights deze week op de nationale ploegen zijn gerichten, kunnen de clubs hun plannen ...

379
379
'Anderlecht likt wonden: miljoenenaankoop buitenspel'

De boekhouding kleurt langzaam maar zeker groen bij RSC Anderlecht, dat weliswaar nog altijd op de ...

280
280
'Kroatisch talent zet koers richting Jupiler Pro League'

Onze competitie blijkt alsmaar meer een kweekvijver voor talent. Niet alleen jonge Belgen, ook ...

138
138
Club Brugge klopt tweedeklasser: één opvallende afwezige

Om de benen warm te houden tijdens de interlandbreak staan er bij de meeste ploegen enkele ...

427
427
Mannaert spreekt klare taal over toekomst bij KBVB

Met het oefenkamp in de Verenigde Staten zetten de Rode Duivels de laatste rechte lijn in richting ...

95
95
'Hard verdict Antwerp: sterkhouder moet beschikken'

Antwerp sloot een teleurstellende campagne in de reguliere competitie zondag op gepaste wijze af met ...

813
813
'Anderlecht op vinkenslag: comeback Lukaku deze zomer?'

Een van de vele targets op de verlanglijst van RSC Anderlecht voor volgende zomer is allicht een ...

288
288
Rigaux haalt gram: nieuwe goudmijn voor Club Brugge

Aleksandar Stankovic keert na amper één jaar wellicht al terug naar Inter, maar ook ...

231
231
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: Nog een nieuw gezin?

Ruben Van Gucht blijft één van de meest besproken gezichten van de VRT, niet alleen ...

179
179
Luc Nilis maakt korte metten met Anderlecht

Luc Nilis was in het verleden spitsentrainer bij RSC Anderlecht, maar uiteindelijk koos Paars-Wit ...

431
431
Nieuwe leider Duivels staat op: “Zéér serieus”

De Rode Duivels zijn momenteel op stage in de Verenigde Staten. Morgen staat de oefenwedstrijd tegen ...

159
159

Meer sportnieuws