'Anderlecht heeft opvolger van Debast al te pakken'

1546 stemmen
'Anderlecht heeft opvolger van Debast al te pakken'

Met de miljoenen die Zeno Debast in het laatje brengt moet Anderlecht straks op zoek naar offensieve versterking, maar ook centraal achterin is er uiteraard werk aan de winkel. In één dossier lijkt Paars-Wit alvast over goede papieren te beschikken.

Niet alleen moet Jesper Fredberg op zoek naar een opvolger voor Debast, wie weet hangt ook Jan Vertonghen zijn schoenen aan de haak. Vermits de spoeling in het hart van de defensie sowieso al dun was is vers bloed centraal achterin dus een van de prioriteiten.

LEES OOK: Brandon Mechele tovert plots magisch moment uit WK-hoed

Gattoni langer bij RSCA?

In januari huurden de Brusselaars daarom Federico Gattoni van Sevilla, een deal waarin Fredberg geen aankoopoptie bedong. In principe keert de 25-jarige verdediger na afloop van het seizoen dus gewoon terug naar Spanje, waar hij nog tot medio 2027 vastligt.

Daar hoeft Gattoni allicht niet meteen op een kans te rekenen, en dus mag Anderlecht misschien wel hopen op een verlengd verblijf. Het Laatste Nieuws weet dat de beenharde verdediger, die niet teleurstelde als stand-in, zelf alleszins openstaat voor dat scenario.

Definitieve overstap?

Net zoals zijn collega-huurlingen Thomas Delaney en Ludwig Augustinsson zou hij intern hebben aangegeven graag te willen blijven. Of dat ook betekent dat het tot een akkoord komt valt wel nog af te wachten: zo dreigt die laatste het Lotto Park alsnog te verlaten.

Nog volgens HLN hoopt de recordkampioen zo snel mogelijk duidelijkheid te krijgen over Gattoni, wiens marktwaarde op een drietal miljoen wordt geschat. Misschien behoort ook een definitieve overstap dus wel tot de mogelijkheden. Wordt ongetwijfeld nog vervolgd.

Anderlecht moet proberen om Gattoni te kopen

Meest recent

Fans KRC Genk roeren zich: "Gebrek aan respect"

KRC Genk maakte het vertrek van Michel Ribeiro bekend. Die werkte 23 jaar voor de club. Dat gebeurde ...

4
4
Domper Duitsland: smaakmaker mogelijk out voor WK

Duitsland trekt zeker niet als favoriet naar het WK. Bondscoach Julian Nagelsmann kwam vandaag met ...

9
9
SK Beveren maakt volgende vertrekker wereldkundig

Bij SK Beveren is het akelig stil omtrent nieuwe spelers en een nieuwe coach. De Waaslanders ...

9
9
Vandenbempt en Joos voorspellen Belgische WK-ster

De Rode Duivels trekken met de nodige ambitie naar het WK. De kwartfinales bereiken is het doel. ...

47
47
KRC Genk licht optie niet: doelman gratis weg

KRC Genk is volop bezig met de evaluatie van de spelerskernen. Voor de eerste ploeg en Jong Genk ...

49
49
Red Flames verwennen fans met zesklapper

De Belgische Red Flames speelden vanavond aan Den Dreef tegen Luxemburg. Een zege was een bijna ...

45
45
'Geen Saibari? Kompany heeft Rode Duivel als Plan B'

Ismael Saibari lijkt op weg naar Bayern München. De aanvallende middenvelder van PSV heeft al ...

81
81
Wullaert licht tipje van de sluier omtrent volgende club

De Red Flames spelen vanavond tegen Luxemburg. Daar moeten ze ruim van kunnen winnen. Voor de goals ...

36
36
Keuze gemaakt? Garcia gaat niet mee met de hype

De Rode Duivels hebben op een aantal posities enorm veel weelde. Onder meer op het middenveld. Toch ...

120
120
Na Ribeiro weer meubelstuk weg bij KRC Genk: "Na 18 jaar"

Bij KRC Genk is er toch wel wat aan het gebeuren op de achtergrond. De Limburgers maakten het ...

92
92
Sporting Charleroi strikt voormalige speler van Standard

Sporting Charleroi gaat komende zomer de nodige sterkhouders de club zien verlaten. De Zebra's zijn ...

19
19
De Bruyne onder vuur: dit hakt er keihard in

Antonio Conte is weg bij Napoli en dat lijkt goed nieuws voor Kevin De Bruyne. Maar daardoor valt ...

144
144
Croonen verrast: KRC Genk met straf buitenlands akkoord

KRC Genk zet een volgende stap in de ontwikkeling van de club. De Limburgers gaan de club wereldwijd ...

337
337
'Real Madrid drukt door: Bayern reageert op monsterbod'

Real Madrid gaat voor een enorm grote verandering. Florentino Perez zal wellicht nog steeds de ...

218
218
Patro Eisden verrast iedereen met ervaren Belg

Patro Eisden zit niet stil op de transfermarkt. Ze stelden vandaag een volgende aanwinst voor. En ...

66
66
Coosemans out: Anderlecht stoomt nieuwe nummer 1 klaar

Hopelijk beseft Antoine Sibierski waaraan hij begonnen is, want de nieuwe sportieve baas van RSC ...

698
698
'KRC Genk breekt record: concreet bod op Karetsas'

KRC Genk gaat een erg drukke zomer tegemoet, want na een teleurstellend seizoen is er heel wat werk ...

466
466
'Overmars houdt adem in: rampscenario voor Antwerp'

Deels noodgedwongen trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Dat blijkt uit de ...

476
476
'Sibierski in shock: toptalenten weg bij Anderlecht?'

Met de doorbraak van Nathan De Cat vormde Neerpede het voorbije seizoen weer een lichtpunt in barre ...

356
356
'Jacht geopend: Club Brugge ontvangt bod van 35 miljoen'

De voorspelde uittocht lijkt ingezet bij Club Brugge, dat zopas afscheid nam van Aleksandar ...

650
650
'Europese grootmacht klopt aan voor Karetsas & De Cat'

Ook deze zomer krijgt de Jupiler Pro League weer te maken met een uittocht aan talent. Zo dreigt ...

326
326
Stankovic komt met laatste boodschap aan Club-fans

Het huwelijk tussen Aleksander Stankovic en Club Brugge was van korte duur, maar wel succesvol. De ...

484
484
Thierry Henry geeft Kompany flinke por in de rug

Thierry Henry was een tijdje de assistent bij de Rode Duivels. De Franse legende volgt België ...

133
133
Anderlecht grijpt meteen in na statement aan Coucke

De supporters waren dan wel enthousiast met de aankondiging van Adidas als nieuwe shirtsponsor, het ...

2115
2115
Opvallende nieuwe rol voor Trossard bij Rode Duivels

Bondscoach Rudi Garcia probeerde wat nieuws uit tegen Kroatië en ook tegen Tunesië ljkt de ...

179
179

Meer sportnieuws