'Anderlecht heeft opvolger van Debast al te pakken'

door
'Anderlecht heeft opvolger van Debast al te pakken'

Met de miljoenen die Zeno Debast in het laatje brengt moet Anderlecht straks op zoek naar offensieve versterking, maar ook centraal achterin is er uiteraard werk aan de winkel. In één dossier lijkt Paars-Wit alvast over goede papieren te beschikken.

Niet alleen moet Jesper Fredberg op zoek naar een opvolger voor Debast, wie weet hangt ook Jan Vertonghen zijn schoenen aan de haak. Vermits de spoeling in het hart van de defensie sowieso al dun was is vers bloed centraal achterin dus een van de prioriteiten.

LEES OOK: Brandon Mechele blaast iedereen weg met één bericht

Gattoni langer bij RSCA?

In januari huurden de Brusselaars daarom Federico Gattoni van Sevilla, een deal waarin Fredberg geen aankoopoptie bedong. In principe keert de 25-jarige verdediger na afloop van het seizoen dus gewoon terug naar Spanje, waar hij nog tot medio 2027 vastligt.

Daar hoeft Gattoni allicht niet meteen op een kans te rekenen, en dus mag Anderlecht misschien wel hopen op een verlengd verblijf. Het Laatste Nieuws weet dat de beenharde verdediger, die niet teleurstelde als stand-in, zelf alleszins openstaat voor dat scenario.

Definitieve overstap?

Net zoals zijn collega-huurlingen Thomas Delaney en Ludwig Augustinsson zou hij intern hebben aangegeven graag te willen blijven. Of dat ook betekent dat het tot een akkoord komt valt wel nog af te wachten: zo dreigt die laatste het Lotto Park alsnog te verlaten.

Nog volgens HLN hoopt de recordkampioen zo snel mogelijk duidelijkheid te krijgen over Gattoni, wiens marktwaarde op een drietal miljoen wordt geschat. Misschien behoort ook een definitieve overstap dus wel tot de mogelijkheden. Wordt ongetwijfeld nog vervolgd.

Anderlecht moet proberen om Gattoni te kopen

Meest recent

Taravel vreest rampscenario: De Cat out tegen Club?

Hoewel alle ogen gericht zijn op de bekerfinale, wil RSC Anderlecht ook in de play-offs geen mal ...

14
14
Oosting opgetogen: ziekenboeg Antwerp stroomt leeg

Antwerp opent straks de Europe Play-Offs in eigen huis tegen KRC Genk. Omwille van een ronduit ...

32
32
Brandon Mechele blaast iedereen weg met één bericht

Maart voelde voor Brandon Mechele als een maand waarin alles samenkwam. De robuuste verdediger van ...

304
304
Leko verrast met uitspraken over Anderlecht en titelstrijd

De Play-Offs gaan van start en Club Brugge kijkt recht in de ogen van grote rivaal RSC Anderlecht. ...

161
161
KAA Gent incasseert ferme domper voor Play-Offs

De Play-Offs gaan vanavond van start. KAA Gent wist zich op de laatste speeldag te verzekeren van ...

94
94
Duivels spitsendrama: Vandenbempt noemt opvallende optie

De situatie van Romelu Lukaku begint zorgwekkend te worden. De topscorer aller tijden van de Rode ...

87
87
Mathijssen weet het zeker: “Zij winnen Europe Play-Offs”

De Play-Offs worden vanavond afgetrapt door Royal Antwerp FC en KRC Genk. Die laatstgenoemde zat ...

130
130
Rik De Mil voelt meteen zware PO-druk bij KAA Gent

KAA Gent start Play-Off 1 tegen KV Mechelen. De Buffalo’s spelen thuis en willen meteen met ...

48
48
Opvolger Mignolet: 'Club Brugge verrast met bekende naam'

Simon Mignolet stopt aan het einde van het seizoen met keepen. De doelman was jarenlang een ...

507
507
'Italiaans fiasco eist nu ook de kop van Gattuso'

Vorige week werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld, waardoor alle 48 deelnemende landen nu ...

44
44
Radja voor rechtbank: Nainggolan weet waar hij aan toe is

Rond Radja Nainggolan is het maar zelden stil, ook omdat de ex-Rode Duivel zelden verlegen zit om ...

59
59
Nieuwe coach Cercle eerlijk: "Daarvoor extra tijd nodig"

De Jupiler Pro League wordt dit weekend na een korte break weer op gang getrapt en dat gebeurt ook ...

76
76
Club of Union? Vrancken duidt zijn kampioen aan

Nu het interlandvoetbal weer voorbij is, staat de start van de play-offs in de Jupiler Pro League ...

352
352
Bommetje barst bij Chelsea: sterkhouder uit selectie gezet

Ook in Engeland wordt er dit weekend weer gevoetbald nu de interlandbreak erop zit. Daar zit er bij ...

56
56
Straf: onbekende Belg legt Modric vuur aan de schenen

De Serie A krijgt in ons land doorgaans toch wat minder aandacht dan pakweg de Premier League en dat ...

27
27
TRANSFERUURTJE: 'Club grijpt naast Duivels, Barça gaat los'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

139
139
Rode Duivels wereldkampioen? OPTA is onheilspellend

Alle deelnemers van het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada zijn bekend. De Rode ...

97
97
Vermant is de pineut: Vanhaezebrouck snoeihard voor Tresoldi

Nicolo Tresoldi zit in bloedvorm. De aanvaller scoort bij Club Brugge het ene doelpunt na het ...

156
156
Nicky Hayen slaat op tafel bij KRC Genk en grijpt in

KRC Genk kende een teleurstellend seizoenseinde. De Limburgers hadden uiteindelijk alles in eigen ...

325
325
Boussoufa mengt zich in racismedebat: “Club Brugge-fans...”

Afgelopen interlandperiode was er weer een moment dat heel wat stof deed opwaaien. Tijdens Spanje ...

334
334
'Antwerp zet Gyrano Kerk buiten kern door bizarre reden'

Royal Antwerp FC neemt het vanavond op tegen KRC Genk in Play-Off 2. Joseph Oosting en The Great Old ...

258
258
Manchester United-fan Littler afgemaakt na walgelijke actie

Luke Littler is al geruime tijd de nieuwe sensatie in dartsland. De ondertussen 19-jarige knaap ...

116
116
Karetsas krijgt advies: "Hij moet vertrekken"

KRC Genk moet dit seizoen vrede nemen met de Europe Play-Off. Dat betekent dat we een parel als ...

193
193
Degradatiestrijd al beslist? "Duimen voor mirakel"

Dit weekend beginnen de play-offs in de Jupiler Pro League. Daarin moet nog veel beslist worden, al ...

110
110
Lichtpunt bij Genk: "Mijn beste jaar ooit"

Het is voor KRC Genk al een woelig seizoen geweest. Het zette in december Thorsten Fink op straat, ...

152
152

Meer sportnieuws