'Anderlecht neemt beslissing over ontslag van Riemer'

door
'Anderlecht neemt beslissing over ontslag van Riemer'

Van de elfde plaats naar het podium: ongeacht de afloop op de slotspeeldag is het seizoen van Anderlecht nu al geslaagd. Heel wat fans en waarnemers denken daar echter anders over. Zij eisen het ontslag van Brian Riemer, die volgens hen heeft gefaald.

De coach van Paars-Wit kreeg de voorbije maanden wel vaker striemende kritiek op zijn werkwijze. Onder andere zijn vaak nogal defensieve aanpak werd geregeld op de korrel genomen, net zoals het gebrek aan spektakel, tactisch vernuft of creatieve wissels.

LEES OOK: Oosting wild van Antwerp-verrassing: "Een openbaring!"

Fredberg negeert fans

Hoewel de Brusselaars voor het eerst sinds lang nog eens tot het eind in de titelrace zitten is het krediet van Riemer daarom bijzonder beperkt. Dat bleek nogmaals zondag na de nederlaag tegen Club Brugge, waardoor de titelambities een stevige knauw kregen.

Niet alleen veel supporters, ook een aantal analisten vonden dat de Deen daarvoor het gelag moest betalen. Vrij snel bleek evenwel dat Jesper Fredberg niet meteen geneigd was om zijn landgenoot, op wie hij veel invloed heeft, zomaar de laan uit te sturen.

Riemer blijft bij RSCA

Dat wordt nu bevestigd door Het Laatste Nieuws. Volgens de krant is ook de rest van het bestuur niet van plan om Riemer te bedanken voor bewezen diensten. Integendeel: in het Lotto Park zouden Fredberg en co nu vooral de continuïteit willen verzekeren.

"Ze gaan verder op de ingeslagen weg, mét Riemer aan het roer", klinkt het namelijk. Ook zonder kwalificatie voor de Champions League hoeft de trainer dus niet te vrezen voor zijn job. Wellicht tot spijt van zijn ondertussen talrijke tegenstanders in de tribunes.

Riemer had beter moeten doen met deze selectie

Meest recent

Wils weet niet wat hij ziet: "Hij zal nu wel groen lachen"

Royal Antwerp FC is een bizarre ploeg. Ze presteren al een heel seizoen bijzonder zwak, maar dan ...

10
10
'Hommeles in Breda: Hoefkens moet plots vrezen'

Carl Hoefkens kent zware tijden in Breda. NAC doet het niet goed in de Eredivisie en het is er ...

23
23
'Ajax zet alles op alles voor ex-sterspeler uit JPL'

Bij Ajax wisten ze na een 6 op 6 terug voor wat rust in de tent te zorgen. De Amsterdammers willen ...

9
9
'KRC Genk neemt beslissing over toekomst van Fink'

KRC Genk verloor na een zeer povere prestatie kansloos met 3-0 van Royal Antwerp FC. Nochtans hadden ...

239
239
Enorme verslagenheid: voetbalwereld reageert op heengaan De Boeck

Bij aanvang van alweer een drukke Europese week, is het Belgische voetbal getroffen door een drama. ...

0
0
Oosting wild van Antwerp-verrassing: "Een openbaring!"

Een tweetal weken geleden was de bodem bereikt bij Antwerp FC, momenteel is de Great Old weer ...

172
172
'Actie bij Anderlecht: twee toptransfers voor titelboost'

RSC Anderlecht heeft zondag gezichtsverlies geleden met een zware 4-0-nederlaag op het veld van KVC ...

269
269
Pijnlijke afgang Real: Spaanse pers pakt Courtois onder de loep

Real Madrid heeft zondag een pijnlijke avond beleefd in La Liga. De Koninklijke verloor, na onder ...

74
74
Belgisch voetbal in diepe rouw: Glen De Boeck plots overleden

Het Belgische voetbal werd maandagochtend opgeschrikt door bijzonder triest nieuws. Voormalig Rode ...

480
480
'IJskoude exit dreigt: Club Brugge laat geen traan om Hayen'

Aan de buitenkant oogt alles nog rustig bij Nicky Hayen. Maar binnen de club groeit het gevoel dat ...

748
748
Union zwaar bevoordeeld? Oud-ref velt keihard verdict

Leider Union SG heeft voor het tweede weekend op rij puntenverlies geleden en beet zaterdag zijn ...

217
217
'Club moddert aan: bestuur grijpt in op transfermarkt'

Wie gehoopt had dat de bekerzege in Leuven de ommekeer zou inleiden bij Club Brugge, kwam zaterdag ...

497
497
"Catastrofe" - analisten vermorzelen 'zwakke schakel' Anderlecht

Wat opnieuw een mooi weekend moest worden, is uitgedraaid op een behoorlijk drama voor RSC ...

267
267
Fink slaat mea culpa: "Foute keuzes gemaakt"

KRC Genk heeft zondag een zeer pijnlijke avond beleefd. Het werd met 3-0 afgedroogd door Antwerp en ...

211
211
Vandenbroeck ziet manco bij Essevee: "Dat miste ik"

De zegeloze reeks van Zulte Waregem is zondagavond nog wat langer geworden. De West-Vlamingen konden ...

102
102
Real beleeft rampavond met nederlaag en 2 rode kaarten

Thibaut Courtois heeft zondagavond geen heldenrol kunnen opeisen bij Real Madrid. De Rode Duivel kon ...

82
82
Napoli wint kraker en grijpt weer de macht in Serie A

De titelstrijd in de Serie A blijft dit seizoen razend spannend. Zondagavond heeft titelverdediger ...

53
53
Harde woorden bij Genk: "Er stond geen ploeg op het veld"

KRC Genk leek in een betere periode te zitten, maar heeft op enkele dagen tijd twee stevige ...

231
231
Mazzu baalt hard: "Twee verloren punten voor ons"

OH Leuven heeft zondag de kans laten liggen om een uitstekende zaak te doen in het klassement. Het ...

35
35
Stevige waarschuwing Duivels: "Wij gaan voor eerste plaats"

De Rode Duivels ontdekten de voorbije dagen hun parcours op het WK van volgende zomer. In de ...

185
185
Antwerp kan plots dromen: "Dan is er veel mogelijk"

Twee weken geleden leek Antwerp nog dood en begraven, maar sindsdien is de Great Old weer helemaal ...

236
236
Pijnlijke remise: OHL & Essevee blijven in zelfde bedje ziek

OHL en Zulte Waregem blijven opnieuw met een zure nasmaak achter. Beide ploegen snakten naar een ...

49
49
Charai verklaart hoe plan tegen Anderlecht werkte

KVC Westerlo gaf voetballes aan RSC Anderlecht. Het werd een ouderwetse pot voetbal in 't Kuipje, ...

136
136
Antwerp in extase: herboren Bosuil slokt Genk volledig op

De Bosuil ademde zondagavond pure nostalgie en nieuw elan. De heropening van de mythische Tribune 2 ...

224
224
Vanderbiest lacht, De Mil baalt: "Geen recht van spreken"

KV Mechelen deed een goede zaak door met 1-0 te winnen van Sporting Charleroi. De Zebra's baalden, ...

141
141

Meer sportnieuws