'Anderlecht neemt beslissing over ontslag van Riemer'

door
'Anderlecht neemt beslissing over ontslag van Riemer'

Van de elfde plaats naar het podium: ongeacht de afloop op de slotspeeldag is het seizoen van Anderlecht nu al geslaagd. Heel wat fans en waarnemers denken daar echter anders over. Zij eisen het ontslag van Brian Riemer, die volgens hen heeft gefaald.

De coach van Paars-Wit kreeg de voorbije maanden wel vaker striemende kritiek op zijn werkwijze. Onder andere zijn vaak nogal defensieve aanpak werd geregeld op de korrel genomen, net zoals het gebrek aan spektakel, tactisch vernuft of creatieve wissels.

LEES OOK: 'Genk hakt knoop door: nieuwe hoofdcoach in aantocht'

Fredberg negeert fans

Hoewel de Brusselaars voor het eerst sinds lang nog eens tot het eind in de titelrace zitten is het krediet van Riemer daarom bijzonder beperkt. Dat bleek nogmaals zondag na de nederlaag tegen Club Brugge, waardoor de titelambities een stevige knauw kregen.

Niet alleen veel supporters, ook een aantal analisten vonden dat de Deen daarvoor het gelag moest betalen. Vrij snel bleek evenwel dat Jesper Fredberg niet meteen geneigd was om zijn landgenoot, op wie hij veel invloed heeft, zomaar de laan uit te sturen.

Riemer blijft bij RSCA

Dat wordt nu bevestigd door Het Laatste Nieuws. Volgens de krant is ook de rest van het bestuur niet van plan om Riemer te bedanken voor bewezen diensten. Integendeel: in het Lotto Park zouden Fredberg en co nu vooral de continuïteit willen verzekeren.

"Ze gaan verder op de ingeslagen weg, mét Riemer aan het roer", klinkt het namelijk. Ook zonder kwalificatie voor de Champions League hoeft de trainer dus niet te vrezen voor zijn job. Wellicht tot spijt van zijn ondertussen talrijke tegenstanders in de tribunes.

Riemer had beter moeten doen met deze selectie

Meest recent

Zware veroordeling treft VRT-sterkhouder vol in het hart

Ruben Van Gucht blijft ook naast het voetbalnieuws onderwerp van gesprek. Het bekende VRT gezicht ...

13
13
Anderlecht slaat toe en houdt talent uit buitenlandse handen

Anderlecht zag dit seizoen Nathan De Cat helemaal ontbolsteren en hoopt dat het in de komende ...

20
20
'De Ketelaere verrast met zet: transfer op komst?'

Ook dit seizoen is Charles De Ketelaere weer een cruciale pion bij Atalanta. De Rode Duivel was ...

19
19
TRANSFERUURTJE: 'Club verliest sterkhouder, Genk kiest trainer'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

148
148
‘Anderlecht wil stunten met terugkeer supertalent’

RSC Anderlecht heeft een bekende jeugdopleiding, maar het gebeurt meer en meer dat een toptalent op ...

136
136
Ex zet PSV-fan Van Gerwen voor schut : "Hersenloos wicht!"

De breuk tussen Michael van Gerwen en zijn jeugdliefde Daphne Govers sloeg eerder dit jaar in als ...

33
33
‘Club Brugge en Anderlecht strijden om bekende naam’

De wintermercato staat voor de deur en de Belgische clubs zijn naarstig op zoek naar versterkingen. ...

112
112
Penders verbaast zelfs tegenstander: “In godsnaam…”

Mike Penders staat onder contract bij Chelsea, maar de doelman speelt dit seizoen op huurbasis bij ...

31
31
Beerschot in diepe rouw: clubicoon Ludo Driesen overleden

Beerschot is in diepe rouw gedompeld. De club kwam op de officiële kanalen met het nieuws dat ...

0
0
Vandenbempt haalt hard uit naar hervorming

De competitiehervorming is een gespreksonderwerp dat nog even de voorpagina’s zal halen. De ...

259
259
Rode Duivel afgemaakt: ‘Genadeloos vertrek dreigt'

Koni De Winter werd de afgelopen interlandperiodes telkens geselecteerd door bondscoach Rudi Garcia ...

126
126
Ronald Koeman deelt nieuws dat door merg en been gaat

Ronald Koeman heeft donderdagavond in het televisieprogramma Eva openhartig verteld over een ...

110
110
Breekt voormalige 'Kompany-revelatie' eindelijk door in JPL?

Vanavond nemen Sporting Charleroi en KRC Genk het tegen elkaar op. De kans is bestaande dat de ...

62
62
AA Gent verrast met terugkeer van oude bekende

AA Gent stelde Rik De Mil aan als nieuwe trainer. De Buffalo's hebben vandaag nog meer nieuws ...

124
124
Garcia ziet één 'voordeel' aan blessures Lukaku en De Bruyne

België maakt zich stilaan al klaar voor het WK van komende zomer. Met Egypte, Iran en ...

40
40
Vanderhaeghe verrast bij comeback: 'Club of Anderlecht?'

Veel langer dan hem lief is, zat Yves Vanderhaeghe de laatste maanden aan de bank gekluisterd. De ...

382
382
Van Dijk onthult hoe hij echt over Salah denkt

Heeft Mohammed Salah zijn laatste match gespeeld voor Liverpool? De kans is zeker bestaande, want de ...

56
56
Heymans baalt, maar ziet ook nieuwe kans na vertrek Fink

Bij KRC Genk nemen ze het vanavond op tegen Sporting Charleroi. Het is de eerste match na het ...

170
170
'Dé aankoop van 100 miljoen die Real Madrid nodig heeft'

Real Madrid is nu al uiteraard bezig met transfers voor komende zomer. De Koninklijke zou volgens ...

76
76
Kindermans 'helpt' Anderlecht handje in transferdossier

Bij RSC Anderlecht gaan ze in 2026 voor een aantal spelers zeer grof geld kunnen verdienen. Twee ...

344
344
‘KRC Genk beeft: deal met Simons staat op ontploffen’

In Genk hangt er weer spanning in de lucht: iedereen wil vooruit, maar het bestuur wil zich niet ...

699
699
Garcia looft twee bekritiseerde Duivels: WK lijkt zekerheid

Bij de Rode Duivels blijven de fans een beetje op hun honger zitten over twee spelers. Onder meer ...

137
137
Kindermans speelt open kaart over terugkeer naar Anderlecht

RSC Anderlecht lijkt alles weer stilaan in orde te hebben. Er is rust in de club, de juiste mensen ...

692
692
Garcia zaait twijfel rond WK-toekomst Witsel

Bij de Rode Duivels gaat Rudi Garcia de komende maanden knopen moeten doorhakken. Hij kan wellicht ...

44
44
Losada heeft na lang zoeken eindelijk club beet

Iets meer dan een jaar geleden speelde zich in Deinze een tragedie af. De tweedeklasser ging ...

24
24

Meer sportnieuws