'Anderlecht neemt beslissing over ontslag van Riemer'

door
'Anderlecht neemt beslissing over ontslag van Riemer'

Van de elfde plaats naar het podium: ongeacht de afloop op de slotspeeldag is het seizoen van Anderlecht nu al geslaagd. Heel wat fans en waarnemers denken daar echter anders over. Zij eisen het ontslag van Brian Riemer, die volgens hen heeft gefaald.

De coach van Paars-Wit kreeg de voorbije maanden wel vaker striemende kritiek op zijn werkwijze. Onder andere zijn vaak nogal defensieve aanpak werd geregeld op de korrel genomen, net zoals het gebrek aan spektakel, tactisch vernuft of creatieve wissels.

LEES OOK: Grote favoriet in trainerszoektocht RSCA: Zetterberg vol lof

Fredberg negeert fans

Hoewel de Brusselaars voor het eerst sinds lang nog eens tot het eind in de titelrace zitten is het krediet van Riemer daarom bijzonder beperkt. Dat bleek nogmaals zondag na de nederlaag tegen Club Brugge, waardoor de titelambities een stevige knauw kregen.

Niet alleen veel supporters, ook een aantal analisten vonden dat de Deen daarvoor het gelag moest betalen. Vrij snel bleek evenwel dat Jesper Fredberg niet meteen geneigd was om zijn landgenoot, op wie hij veel invloed heeft, zomaar de laan uit te sturen.

Riemer blijft bij RSCA

Dat wordt nu bevestigd door Het Laatste Nieuws. Volgens de krant is ook de rest van het bestuur niet van plan om Riemer te bedanken voor bewezen diensten. Integendeel: in het Lotto Park zouden Fredberg en co nu vooral de continuïteit willen verzekeren.

"Ze gaan verder op de ingeslagen weg, mét Riemer aan het roer", klinkt het namelijk. Ook zonder kwalificatie voor de Champions League hoeft de trainer dus niet te vrezen voor zijn job. Wellicht tot spijt van zijn ondertussen talrijke tegenstanders in de tribunes.

Riemer had beter moeten doen met deze selectie

Meest recent

KV Mechelen slaat voor tweede keer in twee dagen toe

KV Mechelen is nog volop verwikkeld in de strijd om de top zes, maar desondanks maken ze Achter de ...

2
2
Lommel kondigt achtste(!) uitleenbeurt in 5,5 jaar aan

Lommel prijkt na 22 speeldagen op een knappe vierde plaats in de Challenger Pro League en mag nog ...

6
6
'Vandevoordt door concurrent bij Duivels verlost van bank'

Maarten Vandevoordt maakt intussen al iets meer dan een jaar vast deel uit van de kern van de Rode ...

38
38
'Anderlecht baalt: gedroomde coach haakt af'

Anderlecht belandde de voorbije weken nog maar eens in een crisis. Na een twee op vijftien in de ...

303
303
TRANSFERUURTJE: 'Genk casht op Oh, eerste zomertransfer Club'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

67
67
‘Halve Belg Sacha Boey maakt alsnog knaltransfer'

De Turkse wintermercato is nog even open en daar profiteren de clubs optimaal van. Fenerbahçe ...

35
35
Smets doet boekje open: Fink naar Anderlecht?

Matte Smets kon afgelopen wintermercato naar Duitsland. Wolfsburg had 19 miljoen euro over voor de ...

316
316
Rampscenario Dams in Saudi-Arabië: "Verhaal is over"

Matteo Dams kwam bij PSV snel op de voorgrond. Het jeugdproduct van Royal Antwerp FC brak volledig ...

111
111
Oosting stuurt duidelijk signaal over toekomst Janssen

Toen Joseph Oosting overnam bij Antwerp, stond de Great Old in de kelder van het klassement. ...

121
121
Harde kern Anderlecht grijpt in en haalt uit naar spelers

Anderlecht hoopt om 20u30 een eerste stap richting de bekerfinale te zetten. Daarvoor zal het wel ...

288
288
'Ajax stelt keiharde eis voor transfer Godts'

Voor Ajax lijkt de titel in Nederland nu al een utopie, want de achterstand op leider PSV bedraagt ...

83
83
'KV Mechelen beslist: eerste zomervertrekker bekend'

Bij KV Mechelen dromen ze nog steeds van de Champions' Play-Off, maar na een matige drie op vijftien ...

104
104
'Chelsea wijzigt transferkoers met gevolg voor Penders'

Anderhalf jaar geleden zorgde Mike Penders voor grote verbazing. De jonge doelman verkaste voor maar ...

156
156
Dubbel gevoel bij Charleroi: "Top zes of bekerfinale?"

De strijd om de bekerfinale ligt nog steeds helemaal open. De eerste heenwedstrijd van de halve ...

36
36
Van Damme ziet één grote transferfout bij Antwerp

Royal Antwerp FC moet RSC Anderlecht uitschakelen in de Croky Cup. De Great Old heeft immers weinig ...

190
190
Deschacht legt de vinger op open RSCA-wonde

RSC Anderlecht moet vandaag aan de bak tegen Royal Antwerp FC. Een zéér belangrijk ...

221
221
PSV zorgt voor 'paniek' in Nederland na demonstratie

In Nederland lijken ze toch wel een probleem te hebben. Daar is er één club die ver ...

85
85
‘Keiharde beslissing: Club Brugge zet speler bij huisvuil’

Wat begon als een statement-transfer, is uitgegroeid tot een dossier vol blessures en twijfel. Na ...

1158
1158
Smets wijst miljoenenbod af: “Genk primeert”

KRC Genk verkocht Hyeon-gyu Oh voor 14 miljoen euro aan Besiktas. De Limburgers hadden ook Matte ...

143
143
Vanhaezebrouck naar Anderlecht? Niet zolang hij daar zit

Anderlecht moet opnieuw op zoek naar een trainer na het vertrek van Besnik Hasi. In de HLN-podcast ...

340
340
'Anderlecht praat na Fink met tweede coach'

RSC Anderlecht is intensief bezig met de zoektocht naar een opvolger voor Besnik Hasi. De ...

409
409
Janssen ziet Antwerp-diamant ontploffen

Bij Royal Antwerp FC moeten ze de kaart van de jeugd trekken. Er is amper geld voor heel stevige ...

272
272
Anderlecht droomt: zes miljoenendossiers op tafel

RSC Anderlecht verkocht Nilson Angulo voor 17 miljoen euro. In tegenstelling tot wat een bepaalde ...

337
337
Antwerp lijkt ‘verdoemd’: eindelijk de vloek weg?

Als Royal Antwerp FC iets van een alweer pover seizoen wil maken, dan moet het voorbij RSC ...

135
135
Na verkoop Angulo: nieuwe coach meteen in de problemen

RSC Anderlecht verkocht Nilson Angulo, waar ze ongeveer 15 miljoen euro netto aan verdienen. ...

94
94

Meer sportnieuws