'Akkoord in de maak: Antwerp heeft opvolger Van Bommel beet'

door
'Akkoord in de maak: Antwerp heeft opvolger Van Bommel beet'

Behalve de onfortuinlijke Ritchie De Laet neemt ook Mark van Bommel zondag afscheid van de Bosuil. Daar is men al druk in de weer met een zoektocht naar een opvolger. Meer nog: duidelijkheid omtrent de nieuwe T1 laat wellicht niet lang meer op zich wachten.

De voorbije dagen geraakte al bekend dat Jonas De Roeck in polepositie lag om in Van Bommel zijn voetsporen te treden. Zijn vertrek moet weliswaar nog altijd officieel worden aangekondigd, maar dat de Nederlander zijn laatste contractjaar in Deurne-Noord niet uitdoet staat intussen vast.

LEES OOK: De Mil spreekt Bayat resoluut tegen na Charleroi-exit

Van Bommel out, De Roeck in

Hoewel het dit seizoen minder liep, en de Great Old zelfs naast een Europees ticket greep, voelt Van Bommel zich na de dubbel van vorig jaar rijp voor een stap hogerop. Onder meer zijn ex-club AC Milan wordt genoemd, al is het vooralsnog niet duidelijk waar hij straks aan de slag zal gaan.

Als opvolger denken Marc Overmars en co dus aan De Roeck, met wie er volgens Sacha Tavolieri al vergaande gesprekken plaatsvonden. Dat wordt ook bevestigd door Gazet van Antwerpen. Volgens de krant staat de ex-coach van Westerlo zelfs steeds dichter bij een akkoord met Antwerp.

Zondag witte rook op de Bosuil?

"Hij kreeg een voorstel en de onderhandelingen, die goed opschieten, zijn volop aan de gang. Een overeenkomst lijkt stilaan in de maak, al gaat er op de Bosuil natuurlijk ook nog aandacht naar de laatste thuismatch tegen Anderlecht. Nadien zou alles in een stroomversnelling kunnen komen."

Na volgend weekend mogen we wellicht dus witte rook verwachten bij de uittredend landskampioen, die van zodra Van Bommel zijn exit wereldkundig wordt gemaakt liefst ook zo snel mogelijk zijn vervanger voorstelt. Ondanks zijn "perfect profiel" wacht De Roeck alleszins een zware opdracht.

Gelooft u dat De Roeck zal slagen bij Antwerp?

Meest recent

Makelaar Benteke reageert op geruchten RSCA en Club Brugge

Christian Benteke is vanaf 1 januari 2026 een vrije speler. De 35-jarige Belgische aanvaller verlaat ...

21
21
'Sadiki versiert na één jaar al absolute monstertransfer'

Noah Sadiki maakte afgelopen zomer de overstap van Union SG naar Sunderland. De defensieve ...

24
24
Hasi zet speler op scherp: "Hij moet zich herpakken"

Bij RSC Anderlecht stond de defensie de afgelopen maanden pal. Dat kwam onder meer dankzij de ...

38
38
Vrancken misnoegd over actie RSCA: "Dat weten ze nochtans"

Zaterdavond staat de topper tussen RSC Anderlecht en STVV op het programma. De Truienaars gaan ...

182
182
De Mil spreekt Bayat resoluut tegen na Charleroi-exit

Rik De Mil werd al in verband gebracht met Royal Antwerp FC én Union SG. Telkens wilde ...

87
87
Hasi vol lof: "Een van de slimste spelers in de JPL"

RSC Anderlecht ging afgelopen speeldag zwaar onderuit tegen Westerlo. Besnik Hasi en consorten zaten ...

132
132
Hubert over trainerscarrousel: “Je bent met mensen bezig…”

De trainerscarrousel in de Jupiler Pro League blijft de gemoederen bezighouden. Club Brugge liet ...

42
42
Hartverscheurend verhaal De Laet beroert fans héél diep

Ritchie De Laet blijft voor Antwerp-supporters een absolute cultheld. De voormalige rechtsachter ...

58
58
Verhaeghe doet boekje open over trainerswissel Club Brugge

Club Brugge verraste maandag vriend en vijand door Nicky Hayen in te wisselen voor Ivan Leko als ...

327
327
Genk slikt bittere pil: wangedrag fans breekt zuur op

KRC Genk zit tegenwoordig in de hoek waar de klappen vallen. Na de bekeruitschakeling en zware ...

146
146
Leko drukt stempel: Club Brugge vist 'miskoop' weer op

Ivan Leko vierde een comeback in mineur bij Club Brugge, dat woensdag met 0-3 onderuit ging tegen ...

692
692
Anderlecht titelkandidaat? Hasi spreekt duidelijke taal

RSC Anderlecht zat in de zevende hemel na zeges tegen Union SG en KRC Genk, maar Westerlo zette ...

144
144
Fans Rode Duivels in zak en as: WK-fiasco aan het licht

De Rode Duivels nemen het volgende zomer in de groepsfase op tegen Egypte, Nieuw-Zeeland en Iran ...

81
81
De Mil bonkt direct op tafel: “Zeker versterkingen"

Rik De Mil staat voor zijn vuurdoop bij KAA Gent. De oefenmeester verliet Sporting Charleroi voor de ...

224
224
Groot nieuws voor Kompany: Bayern doet ferme geste

Vincent Kompany is dit seizoen geweldig bezig bij Bayern München. De Belgische oefenmeester is ...

88
88
Opvolger De Mil bekend: Bayat verbaast vriend en vijand

Door het ontslag van Nicky Hayen klopte Club Brugge aan bij KAA Gent en door de exit van Ivan Leko ...

408
408
Hasi looft verrassend trio bij Anderlecht: “Stappen gezet”

RSC Anderlecht kreeg afgelopen speeldag een pandoering van Westerlo en komende speeldag wacht ...

243
243
UEFA brengt geweldig nieuws voor Belgische refs

In eigen land is er zeer vaak grote kritiek op de Belgische scheidsrechters. Spelers, trainers en ...

71
71
Anderlecht troeft Standard en buitenland af: dit is waarom

Anderlecht maakte donderdag bekend dat het nog maar eens schuift in zijn organigram. Nadat de ...

240
240
'Napoli heeft masterplan voor Lukaku klaar'

De terugkeer van Romelu Lukaku nadert met rasse schreden. Meer dan vier maanden lag de Rode Duivel ...

61
61
Maxime Lestienne weldra weer op Belgische velden?

Ooit leek Maxime Lestienne voorbestemd voor de Rode Duivels. Een cap zou de flankaanvaller ...

190
190
Ajax-trainer doet boekje open over Godts, Bounida en Mokio

Ajax wist deze week eindelijk zijn eerste punten te pakken in de Champions League door met 2-4 te ...

136
136
Hasi hint naar opmerkelijke wintertransfer: "Hij is welkom"

Anderlecht zat de voorbije weken op een wolk, maar donderde daar vorig weekend weer af met een ...

501
501
TRANSFERUURTJE: 'Club vindt opvolger Ordoñez, weer vertrekker Anderlecht'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

222
222
‘Fans in opstand tegen ‘Anderlechtisering’ van Club Brugge’

Club Brugge verbaasde vriend en vijand door Nicky Hayen de laan uit te sturen. Ivan Leko werd ...

618
618

Meer sportnieuws