'Akkoord in de maak: Antwerp heeft opvolger Van Bommel beet'

1110 stemmen
'Akkoord in de maak: Antwerp heeft opvolger Van Bommel beet'

Behalve de onfortuinlijke Ritchie De Laet neemt ook Mark van Bommel zondag afscheid van de Bosuil. Daar is men al druk in de weer met een zoektocht naar een opvolger. Meer nog: duidelijkheid omtrent de nieuwe T1 laat wellicht niet lang meer op zich wachten.

De voorbije dagen geraakte al bekend dat Jonas De Roeck in polepositie lag om in Van Bommel zijn voetsporen te treden. Zijn vertrek moet weliswaar nog altijd officieel worden aangekondigd, maar dat de Nederlander zijn laatste contractjaar in Deurne-Noord niet uitdoet staat intussen vast.

LEES OOK: 'Antwerp en toekomst Janssen: kogel is door de kerk'

Van Bommel out, De Roeck in

Hoewel het dit seizoen minder liep, en de Great Old zelfs naast een Europees ticket greep, voelt Van Bommel zich na de dubbel van vorig jaar rijp voor een stap hogerop. Onder meer zijn ex-club AC Milan wordt genoemd, al is het vooralsnog niet duidelijk waar hij straks aan de slag zal gaan.

Als opvolger denken Marc Overmars en co dus aan De Roeck, met wie er volgens Sacha Tavolieri al vergaande gesprekken plaatsvonden. Dat wordt ook bevestigd door Gazet van Antwerpen. Volgens de krant staat de ex-coach van Westerlo zelfs steeds dichter bij een akkoord met Antwerp.

Zondag witte rook op de Bosuil?

"Hij kreeg een voorstel en de onderhandelingen, die goed opschieten, zijn volop aan de gang. Een overeenkomst lijkt stilaan in de maak, al gaat er op de Bosuil natuurlijk ook nog aandacht naar de laatste thuismatch tegen Anderlecht. Nadien zou alles in een stroomversnelling kunnen komen."

Na volgend weekend mogen we wellicht dus witte rook verwachten bij de uittredend landskampioen, die van zodra Van Bommel zijn exit wereldkundig wordt gemaakt liefst ook zo snel mogelijk zijn vervanger voorstelt. Ondanks zijn "perfect profiel" wacht De Roeck alleszins een zware opdracht.

Gelooft u dat De Roeck zal slagen bij Antwerp?

Meest recent

De Mil komt met héél duidelijk statement in Kanga-saga

De fans van AA Gent zijn Wilfried Kanga beu. Zij nemen hem al heel lang op de korrel en vorige week ...

14
14
Taravel doet alsnog oproep aan het publiek

RSC Anderlecht weet wat het moet doen om een beetje rust in de keet te krijgen: winnen van STVV. ...

34
34
'Verrassende transfer Kasper Dolberg op til'

Kasper Dolberg deed het twee jaar en nog een beetje uitstekend bij RSC Anderlecht. De Deense ...

113
113
'Antwerp en toekomst Janssen: kogel is door de kerk'

Royal Antwerp FC is dit seizen een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. De club gaat ook nog ...

138
138
Hayen baalt enorm: wéér twee spelers out bij Genk

Nicky Hayen dreigt met KRC Genk naast een Europees ticket te grijpen. De coach krijgt steeds meer ...

114
114
KV Mechelen zonder sleutelpion tegen Club

KV Mechelen zal er in de komende dagen nog alles aan doen om een Europees ticket uit de brand te ...

110
110
Taravel duidelijk over zijn toekomst én RSCA-vertrekkers

Het is crisis bij Anderlecht. Voor de zoveelste keer dit seizoen. Paars-Wit kan een loodzwaar (op ...

183
183
Leko waarschuwt Club voor titelmatch: "Doe normaal"

Donderdagavond kan de titelstrijd in de Jupiler Pro League helemaal beslecht worden. Met een ...

176
176
De Mil brengt goed en slecht nieuws voor loodzwaar tweeluik

AA Gent hoopt om nog een Europees ticket uit de brand te slepen in de komende dagen, maar dat ...

60
60
Still heeft nieuwe job bij Jupiler Pro League-club beet

Edward Still zorgde in februari nog voor verbazing met zijn plotse vertrek bij Anderlecht, waar hij ...

44
44
'Anderlecht opent onderhandelingen over vertrek'

Anderlecht lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. De nieuwe sportief directeur Antoine ...

382
382
Moris scherp: "Daar heeft Union de titel laten liggen"

Donderdagavond kan de titelstrijd in de Jupiler Pro League helemaal beslist worden. Als Club Brugge ...

191
191
Winteraanwinst drijft eindelijk boven bij Anderlecht

Voor Anderlecht eindigt het seizoen ontgoochelend. Het verloor de bekerfinale van Union en kon in de ...

297
297
'Waanzinnige zomer Union: tot wel 16 vertrekkers'

Union pakte vorige week wel de beker, maar moest enkele dagen later wel een kruis maken over de ...

152
152
'Penders weet waar hij na WK aan de slag gaat'

Rudi Garcia had toch enkele verrassingen in petto in zijn WK-selectie. Mike Penders was daar ...

115
115
TRANSFERUURTJE: 'Titularis weg bij Anderlecht, knaltransfer Fernandez-Pardo'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

229
229
Delorge onthult clash met De Mil: “Telkens open en eerlijk”

Mathias Delorge is terug bij KAA Gent. De middenvelder kampte met een blessure en had vervolgens ...

108
108
KRC Genk draait Antwerp een loer en plukt toptalent weg

Het gebeurt vaker en vaker. Eersteklassers die toptalenten bij elkaar komen wegplukken. Deze keer is ...

412
412
Haroun lanceert twee nieuwe Antwerp-goudhaantjes

Royal Antwerp FC speelde 0-0 gelijk op het veld van KRC Genk. Een flinke opsteker voor Faris Haroun ...

179
179
'Chelsea in de tribune: KRC Genk vreest vroeg vertrek'

Racing Genk speelde 0-0 tegen Royal Antwerp FC. Er zat heel wat schoon volk op de tribunes. Erik ten ...

320
320
Tessa Wullaert kondigt nieuwe toptransfer aan

Tessa Wullaert is met grote afstand de beste Belgische voetbalster ooit. Ze kende alweer een ...

230
230
'KRC Genk en AA Gent vechten pittige transferstrijd uit'

KRC Genk en AA Gent gaan zich deze zomer ongetwijfeld roeren op de transfermarkt. De twee Belgische ...

137
137
Van Gucht vs Vannieuwkerke: Pittige strijd brandt los

Ruben Van Gucht en Karl Vannieuwkerke zijn al jarenlang collega's bij de VRT. Beide heren worden ...

158
158
'Ten Hag in Genk: FC Twente aast op deze speler'

KRC Genk speelde 0-0 tegen Royal Antwerp FC. De Limburgers blijven dramatisch presteren in de ...

117
117
'Anderlecht schakelt door: topvergadering met grote inzet'

RSC Anderlecht hoopt morgenavond een Europees ticket veilig te stellen in eigen huis tegen STVV. De ...

876
876

Meer sportnieuws