'Akkoord in de maak: Antwerp heeft opvolger Van Bommel beet'

door
'Akkoord in de maak: Antwerp heeft opvolger Van Bommel beet'

Behalve de onfortuinlijke Ritchie De Laet neemt ook Mark van Bommel zondag afscheid van de Bosuil. Daar is men al druk in de weer met een zoektocht naar een opvolger. Meer nog: duidelijkheid omtrent de nieuwe T1 laat wellicht niet lang meer op zich wachten.

De voorbije dagen geraakte al bekend dat Jonas De Roeck in polepositie lag om in Van Bommel zijn voetsporen te treden. Zijn vertrek moet weliswaar nog altijd officieel worden aangekondigd, maar dat de Nederlander zijn laatste contractjaar in Deurne-Noord niet uitdoet staat intussen vast.

LEES OOK: Antwerp zoekt jackpot: drie spelers richting knaltransfer?

Van Bommel out, De Roeck in

Hoewel het dit seizoen minder liep, en de Great Old zelfs naast een Europees ticket greep, voelt Van Bommel zich na de dubbel van vorig jaar rijp voor een stap hogerop. Onder meer zijn ex-club AC Milan wordt genoemd, al is het vooralsnog niet duidelijk waar hij straks aan de slag zal gaan.

Als opvolger denken Marc Overmars en co dus aan De Roeck, met wie er volgens Sacha Tavolieri al vergaande gesprekken plaatsvonden. Dat wordt ook bevestigd door Gazet van Antwerpen. Volgens de krant staat de ex-coach van Westerlo zelfs steeds dichter bij een akkoord met Antwerp.

Zondag witte rook op de Bosuil?

"Hij kreeg een voorstel en de onderhandelingen, die goed opschieten, zijn volop aan de gang. Een overeenkomst lijkt stilaan in de maak, al gaat er op de Bosuil natuurlijk ook nog aandacht naar de laatste thuismatch tegen Anderlecht. Nadien zou alles in een stroomversnelling kunnen komen."

Na volgend weekend mogen we wellicht dus witte rook verwachten bij de uittredend landskampioen, die van zodra Van Bommel zijn exit wereldkundig wordt gemaakt liefst ook zo snel mogelijk zijn vervanger voorstelt. Ondanks zijn "perfect profiel" wacht De Roeck alleszins een zware opdracht.

Gelooft u dat De Roeck zal slagen bij Antwerp?

Meest recent

Verbeke doet boekje open over "slechtste transfer ooit"

Sinds hij het profvoetbal enkele maanden geleden de rug toekeerde verdween Peter Verbeke naar de ...

32
32
'Beproefd recept Club Brugge: opvolger Leko al bekend?'

Het spelpeil laat geregeld te wensen over, maar sinds Ivan Leko het roer overpakte van Nicky Hayen ...

97
97
Taravel grijpt in: 'miscast' Anderlecht maakt brokken

RSC Anderlecht ging zondag met 1-0 onderuit tegen KV Mechelen. De gebeten hond langs Paars-Witte ...

97
97
'Jackpot voor Antwerp: ontdekking lokt leger scouts'

Antwerp bleef zondag steken op een 1-1 gelijkspel tegen Standard. Net zoals de afgelopen weken stond ...

123
123
Fred Vanderbiest dankt succes aan één persoon

Achter elke succesvolle trainer staat vaak een sterke vrouw. Vraag dat maar aan Fred Vanderbiest. ...

242
242
'Transferfiasco Jonathan David: bliksem-exit in zicht'

Na enkele seizoenen te hebben uitgeblonken bij Lille OSC, versierde Jonathan David afgelopen zomer ...

59
59
Selectie Rode Duivels: 'Vier afhakers, dríé grote verrassingen'

Volgende week gaat de eerste interland-break van 2026 van start, tevens de laatste interland-periode ...

552
552
Drastische titelvoorspelling: "Zij zijn kansloos"

Nog één speeldag te gaan en de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop. ...

279
279
'De Bruyne slaat Napoli met verstomming: totale transferwending'

Kevin De Bruyne maakte afgelopen weekend met zijn sterke invalbeurt namens SSC Napoli. In nog maar ...

130
130
'Toptransfer Club Brugge: opvallende foto gooit olie op vuur'

Club Brugge zal komende zomer afscheid nemen van verschillende sterkhouders. Eén van de ...

291
291
Garcia verrast: spectaculaire comeback bij Rode Duivels?

Rudi Garcia overweegt een opvallende comeback bij de Rode Duivels. Het gaat om een speler die al ...

204
204
Lardot velt verdict over rode kaart Foulon & Bertaccini

Ook op de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie deden enkele beslissingen van de ...

365
365
Sterkhouder spreekt klare taal: "Weg bij Anderlecht?"

Na de nederlaag tegen KV Mechelen heeft RSC Anderlecht nog een waterkansje om uit de top zes te ...

346
346
KV Mechelen in PO1: Sprookje voor onverwachte held

We vermoeden dat veel fans van KV Mechelen deze morgen zijn opgestaan met een tekort aan stemvolume, ...

126
126
DAZN pakt uit met fraaie geste voor ontknoping JPL

Volgend weekend staat de laatste speeldag van de reguliere competitie op het programma. Voor die ...

472
472
AA Gent deelt dramatisch nieuws: supporter overleden

Dankzij de thuiszege tegen Zulte Waregem blijft AA Gent op koers liggen voor de Champions' ...

0
0
Brusselmans haalt BV's door gehaktmolen: "Absolute sukkels!"

Herman Brusselmans doet weer waar hij al decennia het beste in is: stoken, schoppen en tegelijk ...

210
210
'Openda lanceert zich opnieuw op oude nest'

Vorig weekend waren er opnieuw geen speelminuten weggelegd voor Loïs Openda bij Juventus. Dat ...

101
101
KV Mechelen zet zich schrap voor miljoenentransfer

KV Mechelen mag zich opmaken voor nog elf topmatchen. Het sluit volgend weekend zijn reguliere ...

410
410
Deur open voor vertrek bij Club: "Ik denk erover na, ja"

Bij Club Brugge mogen we in de zomer wellicht een stevige leegloop verwachten. Heel wat sterkhouders ...

378
378
'Gegokt en gewonnen? La Louvière weigert 5 miljoen'

De strijd om het behoud kreeg vorig weekend weer een nieuwe wending. OH Leuven wipte over Zulte ...

148
148
Vanhaezebrouck is kritisch voor Genkse held El Ouahdi

KRC Genk kan terugblikken op een uitstekende week. Het wist een goede uitgangspositie af te dwingen ...

289
289
'Enorme transferdomper dreigt voor Standard'

Standard mag in principe een kruis maken over een mogelijke deelname aan de Champions' Play-Off. Dat ...

222
222
Nieuwe weg voor Genk? Hayen krijgt boodschap

KRC Genk heeft zondag zijn kansen op de top zes zo gaaf mogelijk gehouden, want het boekte een ...

296
296
Eindelijk oplossing in zicht voor RWDM?

Al een heel seizoen gaan er zeer onrustwekkende berichten rond over RWDM Brussels. De traditieclub ...

166
166

Meer sportnieuws