'Akkoord in de maak: Antwerp heeft opvolger Van Bommel beet'

1110 stemmen
'Akkoord in de maak: Antwerp heeft opvolger Van Bommel beet'

Behalve de onfortuinlijke Ritchie De Laet neemt ook Mark van Bommel zondag afscheid van de Bosuil. Daar is men al druk in de weer met een zoektocht naar een opvolger. Meer nog: duidelijkheid omtrent de nieuwe T1 laat wellicht niet lang meer op zich wachten.

De voorbije dagen geraakte al bekend dat Jonas De Roeck in polepositie lag om in Van Bommel zijn voetsporen te treden. Zijn vertrek moet weliswaar nog altijd officieel worden aangekondigd, maar dat de Nederlander zijn laatste contractjaar in Deurne-Noord niet uitdoet staat intussen vast.

LEES OOK: Antwerp wrijft zich in de handen: goud duo staat op

Van Bommel out, De Roeck in

Hoewel het dit seizoen minder liep, en de Great Old zelfs naast een Europees ticket greep, voelt Van Bommel zich na de dubbel van vorig jaar rijp voor een stap hogerop. Onder meer zijn ex-club AC Milan wordt genoemd, al is het vooralsnog niet duidelijk waar hij straks aan de slag zal gaan.

Als opvolger denken Marc Overmars en co dus aan De Roeck, met wie er volgens Sacha Tavolieri al vergaande gesprekken plaatsvonden. Dat wordt ook bevestigd door Gazet van Antwerpen. Volgens de krant staat de ex-coach van Westerlo zelfs steeds dichter bij een akkoord met Antwerp.

Zondag witte rook op de Bosuil?

"Hij kreeg een voorstel en de onderhandelingen, die goed opschieten, zijn volop aan de gang. Een overeenkomst lijkt stilaan in de maak, al gaat er op de Bosuil natuurlijk ook nog aandacht naar de laatste thuismatch tegen Anderlecht. Nadien zou alles in een stroomversnelling kunnen komen."

Na volgend weekend mogen we wellicht dus witte rook verwachten bij de uittredend landskampioen, die van zodra Van Bommel zijn exit wereldkundig wordt gemaakt liefst ook zo snel mogelijk zijn vervanger voorstelt. Ondanks zijn "perfect profiel" wacht De Roeck alleszins een zware opdracht.

Gelooft u dat De Roeck zal slagen bij Antwerp?

Meest recent

KV Kortrijk stelt nieuwe pion voor: ‘Belangrijke rol’

Het WK staat voor de deur, maar de Belgische clubs zijn uiteraard orde op zaken aan het stellen om ...

6
6
VS verklaart oorlog aan Iran: WK-spanning ontploft

De situatie tussen de Verenigde Staten en Iran dreigt te escaleren. De tegenstander van de Rode ...

77
77
Garcia onthult: deze drie talenten bonken op de deur

De Rode Duivels bereiden zich voor op het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. Bondscoach ...

122
122
TRANSFERUURTJE: ‘Club aast op record, Anderlecht verkoopt’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

303
303
‘Deze verrassende doelman vervangt Vandenvoordt op WK’

Toen bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekendmaakte voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en ...

94
94
Origi verbaast iedereen met nieuwe uitdaging na voetbal

Divock Origi kende een knappe carrière met vooral enkele straffe momenten bij Liverpool, maar ...

75
75
SK Beveren neemt definitief afscheid van succescoach Reedijk

SK Beveren werd ongeslagen kampioen in de Challenger Pro League en zal volgend seizoen in de Jupiler ...

98
98
‘Garcia zaait twijfel over Lukaku: probleem sleept aan’

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli. De aanvaller speelde amper in Napels, maar ...

129
129
Club Brugge zet verder in op jeugd en legt groot talent vast

Club Brugge focuste zich de afgelopen jaren op de jeugdwerking. Club NXT haalde vorig seizoen de ...

161
161
‘Lucas Stassin spoelt WK-deceptie weg met knaltransfer’

Lucas Stassin maakte lange tijd kans op een plekje in de WK-selectie van bondscoach Rudi Garcia, ...

143
143
Olise steelt Franse show, Spanje helemaal klaar voor WK

Momenteel worden de laatste oefenwedstrijden in aanloop naar het WK afgewerkt. Superfavorieten ...

127
127
Alderweireld haalt Duivel van zijn wolk: "Doe vooral normaal"

Na een geslaagde voorbereiding zijn de Rode Duivels met het nodige vertrouwen afgereisd naar de VS ...

441
441
'Genk onder stoom: tweede zomeraanwinst al bepaald'

KRC Genk staat op punt om Jeppe Erenbjerg over te nemen van Zulte Waregem. De Deense spelmaker wordt ...

500
500
Hans Vanaken bloost: Garcia dropt erg straffe uitspraak

Eén van de meest besproken Rode Duivels in aanloop naar het WK, is toch wel Hans Vanaken. De ...

786
786
'Trossard gelinkt aan transfer die niemand zag aankomen'

Leandro Trossard wil in de komende weken een goed WK spelen bij de Rode Duivels. Maar ook het ...

233
233
Alderweireld en Véronique De Kock zwichten voor verleiding

Wat zich recent afspeelde tussen Véronique De Kock en Toby Alderweireld had alles weg van een ...

196
196
'Nieuwe transferwending Tzolis: minimumprijs onthuld'

Na zijn trip met de Griekse nationale ploeg, geniet Christos Tzolis momenteel van een welverdiende ...

516
516
Toekomst Garcia in dubio: nieuwe bondscoach na WK?

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

176
176
WK-alarm rond De Bruyne: dit wil niemand horen

Kevin De Bruyne wil nog één keer schitteren op een WK, maar er hangt een vraagteken ...

302
302
'Club trekt grote ogen: transferschok Ardon Jashari'

Een jaartje geleden vertrok Ardon Jashari van Club Brugge naar AC Milan voor een flink aantal ...

986
986
Rode Duivel imponeert: "Hij wil er geweldig WK van maken"

De Rode Duivels zijn maandag afgereisd naar hun WK-basiskamp in Seattle. Aan motivatie om er een ...

248
248
Code Oranje: paniek neemt toe na rampzalige dag Nederland

Terwijl de Rode Duivels na een quasi vlekkeloze voorbereiding naar het WK zijn kunnen afreizen, ...

171
171
'Anderlecht laat Huerta gaan: prijskaartje bekend'

Naar eigen zeggen heeft RSC Anderlecht geen geduld tot het WK voorbij is om toe te slaan op de ...

601
601
'Witte rook in Genk: eerste zomeraanwinst een feit'

Dimitri de Condé verbond vorige week zijn toekomst nog eens tien jaar langer aan KRC Genk. ...

316
316
'Sibierski schiet in actie: Anderlecht mikt op stunt'

RSC Anderlecht gaat een al even drukke als onzekere zomer tegemoet. Terwijl het wemelt van de ...

452
452

Meer sportnieuws