'Akkoord in de maak: Antwerp heeft opvolger Van Bommel beet'

1110 stemmen
'Akkoord in de maak: Antwerp heeft opvolger Van Bommel beet'

Behalve de onfortuinlijke Ritchie De Laet neemt ook Mark van Bommel zondag afscheid van de Bosuil. Daar is men al druk in de weer met een zoektocht naar een opvolger. Meer nog: duidelijkheid omtrent de nieuwe T1 laat wellicht niet lang meer op zich wachten.

De voorbije dagen geraakte al bekend dat Jonas De Roeck in polepositie lag om in Van Bommel zijn voetsporen te treden. Zijn vertrek moet weliswaar nog altijd officieel worden aangekondigd, maar dat de Nederlander zijn laatste contractjaar in Deurne-Noord niet uitdoet staat intussen vast.

LEES OOK: ‘Mandela Keita staat voor zomerse monstertransfer’

Van Bommel out, De Roeck in

Hoewel het dit seizoen minder liep, en de Great Old zelfs naast een Europees ticket greep, voelt Van Bommel zich na de dubbel van vorig jaar rijp voor een stap hogerop. Onder meer zijn ex-club AC Milan wordt genoemd, al is het vooralsnog niet duidelijk waar hij straks aan de slag zal gaan.

Als opvolger denken Marc Overmars en co dus aan De Roeck, met wie er volgens Sacha Tavolieri al vergaande gesprekken plaatsvonden. Dat wordt ook bevestigd door Gazet van Antwerpen. Volgens de krant staat de ex-coach van Westerlo zelfs steeds dichter bij een akkoord met Antwerp.

Zondag witte rook op de Bosuil?

"Hij kreeg een voorstel en de onderhandelingen, die goed opschieten, zijn volop aan de gang. Een overeenkomst lijkt stilaan in de maak, al gaat er op de Bosuil natuurlijk ook nog aandacht naar de laatste thuismatch tegen Anderlecht. Nadien zou alles in een stroomversnelling kunnen komen."

Na volgend weekend mogen we wellicht dus witte rook verwachten bij de uittredend landskampioen, die van zodra Van Bommel zijn exit wereldkundig wordt gemaakt liefst ook zo snel mogelijk zijn vervanger voorstelt. Ondanks zijn "perfect profiel" wacht De Roeck alleszins een zware opdracht.

Gelooft u dat De Roeck zal slagen bij Antwerp?

Meest recent

Samen in ploeg met De Bruyne? Vanaken speelt open kaart

Heel wat kenners en analisten zijn van mening dat Hans Vanaken meer speelminuten moet krijgen bij de ...

25
25
'City pakt uit met duurste Premier League-transfer óóit'

Manchester City zal volgend seizoen voor het eerst in 10 jaar tijd succes moeten zien te boeken ...

79
79
Sels of Sommer? 'Club Brugge nadert nieuwe topdoelman'

Club Brugge nam na het voorbije seizoen afscheid van Simon Mignolet. Om de prijzenpakker te ...

393
393
Goal Promise David te laat: Zwitserland pakt groepswinst

Op WK 2026 is de eerste poule volledig gespeeld. Zo wist Zwitserland beslag te leggen op groepswinst ...

35
35
Doku terug op training: toch vraagteken voor Nieuw-Zeeland

De Rode Duivels maken zich momenteel op voor hun belangrijkste wedstrijd van het jaar tot dusver. Op ...

46
46
Lukaku open en eerlijk: dít denkt topspits echt over Vanaken

Van op het thuisfront wordt Hans Vanaken al een heel WK in de basiself van de Rode Duivels ...

304
304
'Real niet te houden: volgende knalaankoop Mourinho'

Real Madrid toonde zich al bijzonder actief op de zomercato. De Koninklijke haalde inmiddels drie ...

413
413
Duivels bij beste derdes? Aantrekkelijk programma lonkt

De tweede speelronde van de groepsfase op het WK zit erop. Uiteraard kan er tijdens de slotspeeldag ...

502
502
'Club Brugge schrikt op: transfer Skov Olsen aan spotprijs'

Club Brugge lanceerde de voorbije seizoen heel wat spelers richting de Europese topcompetities, maar ...

844
844
'Tottenham gaat wild tekeer: transferbod van 98.5 miljoen'

Tottenham Hotspur kwam afgelopen seizoen gevaarlijk dichtbij degradatie. Zo'n scenario wil de ...

112
112
"Dit is amateurisme" - Garcia en co krijgen veeg uit de pan

De Rode Duivels hadden het afgelopen zondag opvallend lastig om de defensieve organisatie van Iran ...

523
523
'Westerlo houdt been stijf: vraagprijs van 5 miljoen euro'

Het zijn bijzonder drukke dagen bij KVC Westerlo. De spelers zijn er grof wild en heel wat clubs ...

53
53
Vanaken antwoordt op roep om basisplaats

Na de tegenvallende twee op zes tegen Egypte en Iran kwam er de voorbije dagen heel wat kritiek op ...

97
97
Duivels krijgen cruciaal nieuws uit ziekenboeg

De Rode Duivels hebben nog enkele dagen om zich klaar te stomen voor hun allesbepalende laatste ...

138
138
'Opgelet Lammens: Man Utd hakt transferknoop door'

Senne Lammens beleefde een droomseizoen bij Manchester United. Er werd hard getwijfeld aan onze ...

96
96
'Club stuit op njet: groot talent vertrekt'

Bij Club Brugge staan er deze zomer heel wat veranderingen op til. Heel wat sterkhouders dreigen te ...

151
151
De Mil spreekt klare taal over transferplannen AA Gent

Alsmaar meer eersteklassers beginnen volop met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. Ook bij AA ...

403
403
'Club Brugge heeft fraaie dubbelslag helemaal beet'

Bij Club Brugge blijft het deze zomer voorlopig opmerkelijk stil wat betreft inkomende transfers. ...

722
722
Brandon Mechele brengt emotioneel nieuws uit Amerika

Brandon Mechele is één van de zeldzame lichtpunten in een zwalpend Belgisch team. De ...

306
306
Vanaken beleeft WK-hel: Garcia maakt het nóg pijnlijker

Hans Vanaken droomde van zijn eerste echte WK-kans, maar zijn keuzes zet Rudi Garcia hem voorlopig ...

504
504
'Garcia plooit alsnog: belangrijke wissel bij Rode Duivels'

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran lijkt het mes nu al op de keel te staan bij de Rode Duivels. ...

409
409
'Club laat zich niet afschrikken door contractverlenging'

Club Brugge maakt doorgaans snel zijn transferhuiswerk, maar deze zomer is het nog altijd wachten op ...

232
232
Vossen heeft spraakmakende transfer helemaal beet

Jelle Vossen beleefde een ontgoochelend seizoen bij Zulte Waregem, waar hij de voorbije maanden ...

108
108
'Wout Faes versiert absolute toptransfer'

Waar speelt Wout Faes komend seizoen? Dat is nog altijd een groot vraagteken. De Belgische ...

106
106
Midden in WK-storm haalt De Wever vernietigend uit

De sfeer rond de Rode Duivels was al allesbehalve uitbundig. Na twee teleurstellende gelijke spelen ...

172
172

Meer sportnieuws