'Anderlecht wrijft zich in handen: sterkhouder blijft'

1486
'Anderlecht wrijft zich in handen: sterkhouder blijft'

Zondag doet Anderlecht op de Bosuil nog een laatste gooi naar de landstitel, maar gezien het al moet rekenen op misstappen van Club Brugge én Union lijkt dat toch eerder ijdele hoop te zijn. Het vizier lijkt grotendeels al op volgend seizoen gericht te kunnen worden en dan zal Paars-Wit het toch zonder de nodige smaakmakers moeten doen.

Thorgan Hazard ligt nog enkele maanden in de lappenmand, Zeno Debast lijkt op het punt te staan om een transfer naar Sporting CP af te ronden en daarnaast is er ook nog grote onzekerheid over de toekomst van Kasper Schmeichel en Jan Vertonghen, evenals de huurlingen Federico Gattoni, Ludwig Augustinsson en Thomas Delaney. Er kan dus heel wat schoon volk het Lotto Park verlaten.

LEES OOK: Bruno doet opvallende bekentenis na afgang Anderlecht

Dolberg wil bij Anderlecht blijven

Maar er is ook goed nieuws voor Anderlecht, want één sterkhouder lijkt al zeker te gaan blijven. Volgens Sudpresse is een transfer van Kasper Dolberg namelijk niet aan de orde. De 26-jarige spits kwam vorige zomer naar Anderlecht om zijn carrière opnieuw te lanceren en met vijftien goals is dat ook aardig gelukt.

Dolberg voelt zich echter goed in het dagelijkse leven in Brussel én op Neerpede, waar hij omring door heel wat landgenoten op zijn gemak zit. Dat maakt dat de Deen nog minstens één seizoen langer bij de club zou willen blijven.

Waarde moet het komende jaar nog stijgen

Dat is een plan dat ook Anderlecht toejuicht, want zij verwachten dat ze Dolberg binnen een jaar voor nog meer geld kunnen verkopen. Ze betaalden 5 miljoen euro om hem bij Nice weg te plukken en volgens Transfermarkt is zijn waarde intussen al gestegen tot 12 miljoen. Anderlecht hoopt echter dat na een goed EK en een goede Europese campagne volgend seizoen dat bedrag nog omhoog zal gaan.

Zal Anderlecht Dolberg binnen een jaar voor meer kunnen verkopen dan nu?

Meest recent

"Steek middelvinger op"-Van Gucht doet medialand daveren

Ruben Van Gucht ligt al geruime tijd onder een vergrootglas. Over zijn privéleven, zijn werk ...

1
1
Bruno doet opvallende bekentenis na afgang Anderlecht

RSC Anderlecht krijgt de volle laag na de 4-0 tegen AA Gent. Dat valt ergens te begrijpen, maar er ...

33
33
De Meyer ziet twéé absolute klasbakken bij Club Brugge

STVV speelde een correcte partij op het veld van Club Brugge. Ze verloren met 3-2 in het Jan ...

48
48
Uitslag AA Gent-Anderlecht "ongelooflijk oneerlijk"

AA Gent won met 4-0 van RSC Anderlecht. Toch had het helemaal anders kunnen en misschien wel moeten ...

107
107
Thorgan Hazard beleeft eindelijk grote ommekeer bij Lens

Thorgan Hazard heeft eindelijk weer reden tot lachen bij Lens. De 33-jarige Belg kende een bijzonder ...

23
23
'Anderlecht hakt knoop door over ontslag Vitor Bruno'

RSC Anderlecht zit in zijn eerste crisis van het seizoen na de 4-0-nederlaag tegen AA Gent. Dat ...

517
517
Bloedstollende strijd om Ballon d'Or: dé top 5 volgens VN

Maandagavond wordt in Londen de 70ste editie van de Ballon d'Or-uitgereikt. En is nu al de ...

80
80
Euvrard na 0 op 12: "Neem hem niets kwalijk"

Standard heeft grote zorgen. De Rouches verloren op het veld van KRC Genk en blijven zo achter met ...

52
52
‘Lammens van held tot pispaal: United haalt opvolger’

Senne Lammens ging zondag opnieuw in de fout. Bij de derde goal van Bournemouth kwam hij te laat uit ...

73
73
KRC Genk wint, maar overtuigt niet: "Alles zat mee"

KRC Genk won met 2-1 van Standard. Een zege die deugd deed bij de Limburgers, die het tegen een ...

100
100
Revelatie in JPL: "Zien waar we uitkomen"

Lommel SK blijft het goed doen in de Jupiler Pro League. De Limburgers pakten in het absolute slot ...

44
44
Aanwinst Club Brugge: "Gaat met de week beter voor mij"

Club Brugge blijft uitstekend voor de dag komen. Een 24 op 27 in de competitie, door in de Croky Cup ...

366
366
Mannaert en Mignolet aan zet: ruwe diamant aan boord houden

Vincent Mannaert en Simon Mignolet moeten de komende weken en maanden toch stevig gaan inzetten op ...

75
75
Hubert meldt domper: Union lange tijd zonder smaakmaker

Union blijft netjes genesteld in het spoor van leider AA Gent en Club Brugge, met een achterstand ...

120
120
AA Gent titelkandidaat? Dit zegt De Mil erover

AA Gent heeft zondag een stevig statement gemaakt door Anderlecht met 4-0 te kloppen. Daardoor ...

172
172
Clasico is voor Real: Mbappé blaast titelstrijd weer open

Alle ogen waren in Spanje zondagavond gericht op de Clasico tussen FC Barcelona en Real Madrid. Die ...

73
73
Ruzie na Club-STVV: Gumienny velt oordeel over rode kaart

STVV stuntte donderdag nog in de Conference League op het veld van FC Midtjylland, maar kon zondag ...

360
360
Biancone geeft ploegmaats stevige veeg uit de pan

Wie had gedacht dat Anderlecht weer vertrokken zou zijn na de overwinning van donderdag in Polen, ...

187
187
Trainerswissel op komst bij Cercle Brugge?

Na negen speeldagen staat de teller voorlopig op één ontslagen trainer in de Jupiler ...

283
283
Coosemans verbaast: "Hij is de beste sinds Kompany"

Anderlecht leek donderdag met een zege tegen Jagiellonia in de Europa League de sluimerende crisis ...

240
240
Patro komt met schrik vrij: net geen remontada Club Luik

In de slotwedstrijd van de achtste speeldag in de Challenger Pro League kregen we bijna nog een ...

33
33
Union recht de rug en voorkomt blamage tegen Cercle

Union is erin geslaagd om na het punteverlies tegen OHL van twee weken geleden opnieuw met de zege ...

50
50
Burgess en Delorge stellen vast: "RSCA niet weggespeeld"

AA Gent won vanavond met maar liefst 4-0 van RSC Anderlecht. Het was een zeer speciale wedstrijd in ...

497
497
Enorm efficiënt AA Gent vernedert Anderlecht

AA Gent en RSC Anderlecht werkten om 18u30 de topper van de speeldag af. Paars-Wit was de betere ...

214
214
‘Diefstal op Ballon d'Or: Courtois van podium geduwd’

Voor veel kenners is Thibaut Courtois de beste doelman ter wereld. Toch dreigt hij maandag op de ...

614
614

Meer sportnieuws