'Dwomoh van degradatie uit JPL naar Premier League'

door
'Dwomoh van degradatie uit JPL naar Premier League'

Na één seizoen verdwijnt RWDM alweer uit de Jupiler Pro League, want de Brusselaars stortten in de Relegation Play-Off nog helemaal in en eindigden zo op de voorlaatste plaats. De degradatie zal in Molenbeek een stevige leegloop teweeg brengen, want heel wat spelers zijn einde contract of werden slechts gehuurd.

Eén van de spelers die bijvoorbeeld al zeker zal vertrekken, is Pierre Dwomoh. De 19-jarige middenvelder werd dit seizoen gehuurd van Antwerp, maar RWDM besloot om zijn aankoopoptie niet te lichten. Daardoor moet hij straks terug naar de Bosuil, maar ook daar is geen toekomst voor hem weggelegd.

LEES OOK: Na turbulent jaar staat Antwerp-fan Tom Waes voor zware test

Dwomoh kan in Premier League aan de slag

Nochtans kan Dwomoh, die enkele jaren geleden nog de stempel droeg van toptalent, terugblikken op een meer dan degelijk seizoen. Hij groeide bij RWDM uit tot een vaste waarde en kwam uiteindelijk 33 keer in actie, waarbij hij goed was voor twee goals en één assist.

Een nieuwe kans bij Antwerp leveren die prestaties hem niet op, maar ze lokten wel de nodige interesse uit het buitenland. In Wait & See weet transferwatcher Sacha Tavolieri zelfs te melden dat Dwomoh volgend seizoen in de Premier League aan de slag zou kunnen.

Leicester en Luton melden zich

Leicester City zou namelijk al geïnformeerd hebben bij de entourage van Dwomoh en de komende dagen zouden er in Engeland verdere gesprekken plaatsvinden. De Foxes veroverden dit seizoen de titel in de Championship, waardoor ze volgend seizoen weer aan de slag mogen op het hoogste niveau.

Er is echter nog meer Engelse interesse, want ook Luton Town zou zich al gemeld hebben. Zij maken dan weer de omgekeerde beweging, want zij degraderen na één jaar Premier League opnieuw naar de Championship. Beide clubs kennen de Belgische markt overigens goed: Leicester heeft met OHL een Belgische zusterclub en Luton kwam in januari nog Daiki Hashioka weghalen bij STVV.

Moet Dwomoh een nieuwe kans krijgen bij Antwerp?

Meest recent

'Genk ziet kassa rinkelen: driestrijd in Premier League'

KRC Genk deed zondag alweer een slechte zaak in de strijd om de Champions' Play-Off. De Limburgers ...

16
16
'Ongenadige Hasi duwt Anderlexht-speler richting uitgang'

Anderlecht blikt alweer terug op een pijnlijk weekend, met een dramatische prestatie en een magere ...

75
75
TRANSFERUURTJE: 'Forse dubbelslag Club, miljoenentransfer Genk'

De winterse transferperiode nadert zijn climax, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk ...

116
116
Zulte Waregem trekt opvallende conclusie na Club

Club Brugge en Zulte Waregem maakten er een spektakelstuk van in de Jupiler Pro League. In het Jan ...

196
196
Ruben Van Gucht in shock: Opvolgers staan plots klaar

Hij beweegt zich al jaren op het snijvlak van sport, media en controverse, en lijkt er zelfs energie ...

45
45
Anderlecht-trio beslist: Hasi op weg naar ontslag?

RSC Anderlecht zit weer in de hoek waar de klappen vallen. Even leek Besnik Hasi de succesformule te ...

448
448
Stankovic jubelt en heeft boodschap voor Club-fans

Club Brugge won in de Champions League overtuigend van Kairat Almaty en ook in de competitie wist ...

410
410
Zorgen bij Antwerp: Vandenbempt doet oproep aan Gheysens

Royal Antwerp FC is zwaar afgegleden. Anno 2026 is het hoogstens subtop in België. Voorzitter ...

303
303
Albert snoeihard: "Twee zieke ploegen"

Philippe Albert is analist bij La Capitale en gaf zijn mening over de speeldag. Hij ziet dat heel ...

265
265
Rik Verheye doorbreekt stilte met verrassende aankondiging

Wat begon als een passieproject, dreigt uit te monden in een sportief sprookje. Acteur Rik Verheye ...

90
90
Vandenbempt lovend én zeer scherp voor Anderlecht

RSC Anderlecht speelde 0-0 tegen FCV Dender na een dramatische partij. Niet de eerste keer dit ...

311
311
'Union SG duwt mislukte transfer richting uitgang'

Union SG gaat de komende dagen toch nog wat transfers verrichten. De Brusselaars zouden volgens La ...

54
54
'Meeting op Neerpede: Hasi moet vrezen'

RSC Anderlecht is eigenlijk al heel het seizoen op de dool. Paars-Wit staat vierde, ligt uit Europa ...

539
539
"Hasi buiten": waarom de coach niet de enige schuldige is

Besnik Hasi krijgt terecht de nodige kritiek. Sinds zijn terugkeer als coach is het nog niet goed ...

303
303
Transferalarm bij Antwerp: "Wit konijn van Overmars"

Antwerp FC is uiterst tegenvallend aan de tweede seizoenshelft in de Jupiler Pro League begonnen. Na ...

371
371
De Cat valt opnieuw uit: Hasi reageert geïrriteerd

RSC Anderlecht beleefde zondag een rotavond. De Brusselaars kwamen tegen FCV Dender ondermaats voor ...

256
256
Club-Marseille: Leko hakt knopen door in basisploeg

Woensdag is het zover, dan volgt de ontknoping in de League Phase van de Champions League. Club ...

415
415
'Man City zet Engeland op stelten met schoktransfer'

Met Marc Guehi en Antoine Semenyo verzekerde Manchester City zich tijdens de huidige mercato al van ...

207
207
Anderlecht zakt door het ijs: sterkhouder krijgt 3 op 10

Aan de vooravond van een cruciaal vierluik, wou RSC Anderlecht voor eigen volk nog eens extra ...

223
223
‘Club Brugge op ramkoers: toptarget kookt van woede’

Club Brugge duwt keihard door voor een absoluut toptarget. Alleen: aan de andere kant groeit de ...

1581
1581
'Plotse wending Genk: miljoenentransfer in Premier League'

KRC Genk blijft ook onder Nicky Hayen maar aanmodderen in de eigen competitie, deelname aan de ...

684
684
'Vuurwerk in laatste transferweek: Club laat miljoenen rollen'

Club Brugge bereidt zich momenteel voor op het cruciale Champions League-duel van woensdagavond ...

702
702
'Malaise Anderlecht deint uit: ontslag Hasi op tafel'

De tweede seizoenshelft is nog maar net goed op weg, of er hangt alweer een crisis in de lucht bij ...

932
932
Westerlo baalt na late gelijkmaker: "Moeten het binnenhalen"

De afsluiter van de 22ste speeldag in de Jupiler Pro League kreeg zondagavond geen winnaar. KV ...

69
69
'Bizarre wending rond Marc Brys bij Kameroen'

Kameroen schopte het op de voorbije Africa Cup tot de kwartfinales, waarin ze echter uitgeschakeld ...

305
305

Meer sportnieuws