'Dwomoh van degradatie uit JPL naar Premier League'

door
'Dwomoh van degradatie uit JPL naar Premier League'

Na één seizoen verdwijnt RWDM alweer uit de Jupiler Pro League, want de Brusselaars stortten in de Relegation Play-Off nog helemaal in en eindigden zo op de voorlaatste plaats. De degradatie zal in Molenbeek een stevige leegloop teweeg brengen, want heel wat spelers zijn einde contract of werden slechts gehuurd.

Eén van de spelers die bijvoorbeeld al zeker zal vertrekken, is Pierre Dwomoh. De 19-jarige middenvelder werd dit seizoen gehuurd van Antwerp, maar RWDM besloot om zijn aankoopoptie niet te lichten. Daardoor moet hij straks terug naar de Bosuil, maar ook daar is geen toekomst voor hem weggelegd.

Dwomoh kan in Premier League aan de slag

Nochtans kan Dwomoh, die enkele jaren geleden nog de stempel droeg van toptalent, terugblikken op een meer dan degelijk seizoen. Hij groeide bij RWDM uit tot een vaste waarde en kwam uiteindelijk 33 keer in actie, waarbij hij goed was voor twee goals en één assist.

Een nieuwe kans bij Antwerp leveren die prestaties hem niet op, maar ze lokten wel de nodige interesse uit het buitenland. In Wait & See weet transferwatcher Sacha Tavolieri zelfs te melden dat Dwomoh volgend seizoen in de Premier League aan de slag zou kunnen.

Leicester en Luton melden zich

Leicester City zou namelijk al geïnformeerd hebben bij de entourage van Dwomoh en de komende dagen zouden er in Engeland verdere gesprekken plaatsvinden. De Foxes veroverden dit seizoen de titel in de Championship, waardoor ze volgend seizoen weer aan de slag mogen op het hoogste niveau.

Er is echter nog meer Engelse interesse, want ook Luton Town zou zich al gemeld hebben. Zij maken dan weer de omgekeerde beweging, want zij degraderen na één jaar Premier League opnieuw naar de Championship. Beide clubs kennen de Belgische markt overigens goed: Leicester heeft met OHL een Belgische zusterclub en Luton kwam in januari nog Daiki Hashioka weghalen bij STVV.

JOUW MENING TELT:
Moet Dwomoh een nieuwe kans krijgen bij Antwerp?

Meest recent

'Jutgla naar topcompetitie: Club moet meteen dokken'

Een jaartje geleden wist Club Brugge zijn selectie relatief goed intact te houden, deze zomer ...

47
47
'Onderhandelingen lopen: Europese transferknaller Fofana'

De zomerse transfercarrousel begint stilaan op toerental te komen en dus breekt ook voor ...

135
135
Niemand wil Antwerp coachen: échte reden bekend

Antwerp FC zoekt al wekenlang naar een nieuwe hoofdcoach, maar krijgt de ene na de andere afwijzing. ...

701
701
'Plottwist in Brugge: Club stuurt Standard wandelen'

Club Brugge en Standard deden de afgelopen jaren geregeld zaakjes met mekaar. Dit keer hopen de ...

72
72
'Soap niet afgelopen: nieuwe bom onder JPL-format'

De kogel is eindelijk door de kerk: vanaf het seizoen 2026-2027 gaan de play-offs op de schop en ...

254
254
'Renard haakt af: Anderlecht schrapt twee toptargets'

Olivier Renard laat er geen gras over groeien, want met Nathan-Dylan Saliba staat RSC Anderlecht op ...

240
240
Standard verrast vriend & vijand met oude bekende Wilmots

Nadat het eerder al huurlingen Dennis Eckert Ayense en Ilay Camara langer had vastgelegd maakte ...

149
149
Trainerskerkhof in JPL: volgend slachtoffer bekend

Wanneer de bal binnenkort weer aan het rollen gaan zal er bij tal van ploegen een andere coach op de ...

102
102
Witte rook: OH Leuven kondigt nieuwe hoofdcoach aan

Binnen ruim een maand gaat het nieuwe seizoen alweer van start. Bij heel wat ploegen zal er dan een ...

105
105
Standard maakt (eindelijk) volgende aanwinst bekend

Standard maakte vandaag zijn nieuwe coach bekend, dat werd Mircea Rednic. De club trakteerde zijn ...

163
163
STVV begint aan nieuwe seizoen: "Of we bij de club blijven?"

STVV is vandaag officieel begonnen aan het seizoen 2025-2026. De Truienaars gaan voor een rustig ...

61
61
Competitieformat goedgekeurd, duidelijkheid over Jong Genk

Het is dan toch eindelijk prijs: het competitieformat is vandaag goedgekeurd. Maandag heeft de Hoge ...

488
488
Hoe OHL Oscar Garcia dan toch gelijk moest geven

Oud-Heverlee Leuven ontsloeg afgelopen seizoen Oscar Garcia en nadien nam Chris Coleman nam over. ...

140
140
Waarom Ajax niet meteen zal aankloppen bij Anderlecht

De geruchten omtrent tal van transfers zijn niet meer bij te houden. Er zit héél veel ...

352
352
Patro verrast en gaat shoppen bij Feyenoord

Patro Eisden is heel erg actief op de transfermarkt. De Nederlandse tweedeklasser heeft vandaag een ...

57
57
Groot schandaal in Italië: vergiftiging met kwaad opzet?

In Italië speelt men in de Serie B nog steeds Play-Off-matchen om degradatie te vermijden. ...

80
80
‘Van Antwerp naar Real Madrid: monstertransfer nakend’

Royal Antwerp FC heeft de afgelopen seizoenen heel wat sterkhouders verkocht om het hoofd boven ...

531
531
Schrijnend: ongeziene vechtpartij na spectaculaire comeback

Er duiken schrijnende beelden op vanuit Nederland. In de promotiewedstrijd tussen amateurclubs ...

105
105
Lierse gaat nu ook shoppen bij Zulte Waregem

Zulte Waregem keert straks na twee seizoenen terug in de Jupiler Pro League en wil absoluut op het ...

122
122
'Club houdt been stijf: Standard doet nieuw voorstel'

Marc Wilmots koestert grote plannen als sportief directeur bij Standard. Met Mircea Rednic haalde ...

740
740
Rik Verheye haalt snoeihard uit: "Ze zijn fake!!!"

Bij het brede publiek was Rik Verheye al lange tijd bekend als een steengoed acteur. De man van ...

228
228
"Ik wens Xabi Alonso totaal geen succes toe bij Real Madrid"

Voor Real Madrid begint het WK op woensdagavond. Dan openen ze hun toernooi met een clash tegen de ...

345
345
'Standard pakt door: versterking en 2 vertrekkers op komst'

Standard blaast donderdag verzamelen voor de eerste training van het nieuwe seizoen. De Rouches ...

302
302
Speelminuten voor Penders? Dit zegt Chelsea-trainer

Het WK voor clubs is afgelopen weekend helemaal op gang gekomen. Maandagavond maakt ook Chelsea zijn ...

241
241
Bournemouth haalt speler die nog Rode Duivel kan worden

In de Premier League was AFC Bournemouth afgelopen seizoen één van de aangename ...

75
75

Meer sportnieuws