'Dwomoh van degradatie uit JPL naar Premier League'

door
'Dwomoh van degradatie uit JPL naar Premier League'

Na één seizoen verdwijnt RWDM alweer uit de Jupiler Pro League, want de Brusselaars stortten in de Relegation Play-Off nog helemaal in en eindigden zo op de voorlaatste plaats. De degradatie zal in Molenbeek een stevige leegloop teweeg brengen, want heel wat spelers zijn einde contract of werden slechts gehuurd.

Eén van de spelers die bijvoorbeeld al zeker zal vertrekken, is Pierre Dwomoh. De 19-jarige middenvelder werd dit seizoen gehuurd van Antwerp, maar RWDM besloot om zijn aankoopoptie niet te lichten. Daardoor moet hij straks terug naar de Bosuil, maar ook daar is geen toekomst voor hem weggelegd.

LEES OOK: Ketchupfles ontploft: Standard vernedert Antwerp op Bosuil

Dwomoh kan in Premier League aan de slag

Nochtans kan Dwomoh, die enkele jaren geleden nog de stempel droeg van toptalent, terugblikken op een meer dan degelijk seizoen. Hij groeide bij RWDM uit tot een vaste waarde en kwam uiteindelijk 33 keer in actie, waarbij hij goed was voor twee goals en één assist.

Een nieuwe kans bij Antwerp leveren die prestaties hem niet op, maar ze lokten wel de nodige interesse uit het buitenland. In Wait & See weet transferwatcher Sacha Tavolieri zelfs te melden dat Dwomoh volgend seizoen in de Premier League aan de slag zou kunnen.

Leicester en Luton melden zich

Leicester City zou namelijk al geïnformeerd hebben bij de entourage van Dwomoh en de komende dagen zouden er in Engeland verdere gesprekken plaatsvinden. De Foxes veroverden dit seizoen de titel in de Championship, waardoor ze volgend seizoen weer aan de slag mogen op het hoogste niveau.

Er is echter nog meer Engelse interesse, want ook Luton Town zou zich al gemeld hebben. Zij maken dan weer de omgekeerde beweging, want zij degraderen na één jaar Premier League opnieuw naar de Championship. Beide clubs kennen de Belgische markt overigens goed: Leicester heeft met OHL een Belgische zusterclub en Luton kwam in januari nog Daiki Hashioka weghalen bij STVV.

Moet Dwomoh een nieuwe kans krijgen bij Antwerp?

Meest recent

Discussie niet voorbij: fatale rode kaart Mac Allister onterecht?

Union SG heeft afgelopen weekend zijn koppositie in de Champions' Play-Offs te grabbel gegooid na ...

144
144
Boskamp laat fans achter met enorme brok in de keel

De afwezigheid van Jan Boskamp op televisie valt steeds meer op. De goedlachse Nederlander was ...

31
31
Doku steelt de show: Guardiola geeft straf compliment

Manchester City heeft maandagavond twee dure punten verspeeld in de Engelse titelstrijd. Aan ...

53
53
'Poppen aan het dansen bij Genk: De Condé ontploft in kleedkamer'

De Europe Play-Offs zijn dit seizoen erg aantrekkelijk, met vier speeldagen te gaan hebben liefst ...

134
134
‘Sibierski-bom barst: koppen rollen bij Anderlecht’

Anderlecht haalt met Antoine Sibierski niet alleen een nieuwe sportieve baas binnen, maar ook iemand ...

306
306
Vrancken vs. Burgess: directe trigger voor conflict onthuld

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor een heuse relletje. De aanvoerder van Union SG ...

219
219
'Pro League Player of the Season': grote favoriet al bekend

Het einde van het seizoen nadert en dus is het weer tijd om de uitblinkers van de voorbije maanden ...

161
161
Schipbreuk City: fenomenale Doku voorkomt nederlaag in 96ste

In de Engelse titelstrijd heeft Manchester City duur puntenverlies geleden. Ondanks een dominante ...

60
60
Taravel grijpt in: vier wijzigingen bij Anderlecht?

RSC Anderlecht ging afgelopen weekend in eigen huis met de billen bloot tegen Club Brugge. Zondag ...

181
181
Leko houdt adem in: comeback Mignolet uitgesteld?

Club Brugge nam afgelopen weekend de koppositie over van Union, maar zag wel Nordin Jackers ...

190
190
Schorsingen in Play-Offs: wie staat er nog op scherp?

Onderin is Dender veroordeeld tot de barrages, maar zowel in de Champions' als de Europe Play-Offs ...

170
170
Genk glundert: El Ouahdi pronkt met Ebbenhouten Schoen

Door de nederlaag tegen Charleroi is KRC Genk niet langer de leider in de Europe PO's. Ondanks het ...

66
66
Union houdt adem in: Burgess geschorst in bekerfinale?

Union is leider af na de nederlaag tegen STVV, waar de Brusselaars zich benadeeeld voelden door de ...

334
334
Sleutelmoment in titelstrijd: Doku breekt de ban met pareltje

De titelstrijd in de Premier League is bezig aan een zinderende climax. Nadat leider Arsenal FC ...

164
164
'Pittig transfergevecht: Club slaat toe bij Anderlecht'

De transfermarkt opent pas binnen enkele weken zijn deuren, maar jeugdspelers zonder ...

561
561
'Schokkend gerucht Lammens: United maakt fors statement'

Senne Lammens maakte zondag zijn eerste grote fout als doelman van Manchester United, maar droeg met ...

284
284
DAZN-soap in stroomversnelling: volgende grote deal nabij?

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft andermaal een U-bocht genomen. Na ...

522
522
'Club droomt van stunt: WK-held op weg naar Jan Breydel'

Club Brugge heeft zijn zinnen gezet op een grote naam. Blauw-zwart werkt aan een dossier dat de ...

750
750
'Sibierski velt hard verdict: dagen Taravel geteld?'

RSC Anderlecht ging zondag kansloos met 1-3 onderuit tegen Club Brugge. Vooral door de ...

347
347
'Bommetje bij Club Brugge: redder in nood gratis weg'

Momenteel ligt de focus uiteraard op de titelrace, maar nadien wenkt een heuse leegloop bij Club ...

817
817
Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

128
128
Under Review: Lardot dient Burgess & Union van antwoord

Club Brugge profiteerde zondag optimaal van het puntenverlies van Union, dat collectief moord en ...

410
410
'Grote kuis in Anderlecht: eerste slachtoffer Sibierski'

RSC Anderlecht maakte zopas officieel de komst van Antoine Sibierski wereldkundig. De nieuwe ...

645
645
Voetbalbond verrast iedereen: Georges Leekens mee naar WK?

De Belgische voetbalbond pakte zopas uit met een opvallende en vooral humoristische video die meteen ...

47
47
'Megatransfer Ordonez: één van deze vijf clubs'

Joel Ordonez is aan zijn laatste weken bezig bij Club Brugge. De 22-jarige centrale verdediger gaat ...

569
569

Meer sportnieuws