'Dwomoh van degradatie uit JPL naar Premier League'

door
'Dwomoh van degradatie uit JPL naar Premier League'

Na één seizoen verdwijnt RWDM alweer uit de Jupiler Pro League, want de Brusselaars stortten in de Relegation Play-Off nog helemaal in en eindigden zo op de voorlaatste plaats. De degradatie zal in Molenbeek een stevige leegloop teweeg brengen, want heel wat spelers zijn einde contract of werden slechts gehuurd.

Eén van de spelers die bijvoorbeeld al zeker zal vertrekken, is Pierre Dwomoh. De 19-jarige middenvelder werd dit seizoen gehuurd van Antwerp, maar RWDM besloot om zijn aankoopoptie niet te lichten. Daardoor moet hij straks terug naar de Bosuil, maar ook daar is geen toekomst voor hem weggelegd.

LEES OOK: Titelrace op volle toeren: refs speeldag 7 bekend

Dwomoh kan in Premier League aan de slag

Nochtans kan Dwomoh, die enkele jaren geleden nog de stempel droeg van toptalent, terugblikken op een meer dan degelijk seizoen. Hij groeide bij RWDM uit tot een vaste waarde en kwam uiteindelijk 33 keer in actie, waarbij hij goed was voor twee goals en één assist.

Een nieuwe kans bij Antwerp leveren die prestaties hem niet op, maar ze lokten wel de nodige interesse uit het buitenland. In Wait & See weet transferwatcher Sacha Tavolieri zelfs te melden dat Dwomoh volgend seizoen in de Premier League aan de slag zou kunnen.

Leicester en Luton melden zich

Leicester City zou namelijk al geïnformeerd hebben bij de entourage van Dwomoh en de komende dagen zouden er in Engeland verdere gesprekken plaatsvinden. De Foxes veroverden dit seizoen de titel in de Championship, waardoor ze volgend seizoen weer aan de slag mogen op het hoogste niveau.

Er is echter nog meer Engelse interesse, want ook Luton Town zou zich al gemeld hebben. Zij maken dan weer de omgekeerde beweging, want zij degraderen na één jaar Premier League opnieuw naar de Championship. Beide clubs kennen de Belgische markt overigens goed: Leicester heeft met OHL een Belgische zusterclub en Luton kwam in januari nog Daiki Hashioka weghalen bij STVV.

🚀

Moet Dwomoh een nieuwe kans krijgen bij Antwerp?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

90
90
STVV gaat voor het 'onmogelijke': Vrancken wil méér

Wouter Vrancken zal dit seizoen Trainer van het Jaar worden, dat staat nu al vast. Wat de coach met ...

11
11
'La Louvière verrast met ex-coach van Anderlecht'

La Louvière is plots een énorme duiventil aan het worden. Er vertrokken de afgelopen ...

35
35
Hayen voert druk op: "Er zullen spelers afscheid nemen"

KRC Genk heeft intern de druk enorm opgevoerd na de wanprestatie op het veld van Sporting Charleroi. ...

30
30
Taravel doet boekje open over gesprek met Sibierski

Antoine Sibierski werd deze week voorgesteld bij RSC Anderlecht. De Fransman gaat de komende ...

84
84
'Anderlecht haakt af, betaalt Club Brugge 2 miljoen euro?'

De zomermercato loert om de hoek. Zowel RSC Anderlecht en Club Brugge gaan zich stevig willen ...

165
165
Mazzu ontdekt nieuwe parel bij OHL: "Misschien zat ik mis"

Bij OH Leuven hopen ze vanavond nog eens te winnen. Al zal dat moeten gebeuren tegen een wellicht ...

15
15
Club Brugge in beroep: énorm CPL-probleem in de maak

De afgelopen weken en maanden is er al veel inkt gevloeid over de competitiehervorming, waarbij ...

307
307
‘Alle remmen los bij Club Brugge: stunttransfer in de maak’

Club Brugge voelt dat er iets broeit. De lijst met geïnteresseerde topclubs wordt steeds ...

639
639
Anderlecht haalt slag thuis: "Kind van Neerpede"

Anderlecht blijft voor de jeugd kiezen. De Brusselaars spelen ook dit seizoen weer met tal van ...

123
123
STVV legt belangrijke kracht vast tot 2029

STVV is zeker van een Europees ticket en dat is héél belangrijk. Het is een extra ...

19
19
Standard terug naar de top? Vandersmissen ziet één probleem

Standard speelt vanavond een zeer belangrijk duel tegen OH Leuven. Bij winst staan ze alvast voor ...

75
75
'Leko hakt knoop door: comeback Mignolet uitgesteld'

Club Brugge ontvangt zaterdag STVV, alweer een cruciaal duel in de titelrace. Door de afwezigheid ...

85
85
Taravel twijfelt: Anderlecht met B-ploeg naar Gent?

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij AA Gent, een cruciaal duel met het oog op de vierde plaats ...

103
103
Bom in CPL: Club NXT degradeert naar derde afdeling

De afgelopen weken en maanden is er al veel inkt gevloeid over de competitiehervorming, waarbij ...

451
451
Leko verrast: opvallende namen in selectie Club Brugge

Club Brugge krijgt zaterdag STVV over de vloer, dat na de zege tegen Union zijn status als ...

264
264
Taravel doet boekje open over afwezigen Anderlecht

De week van de waarheid breekt aan voor RSC Anderlecht. Enkele dagen voor de bekerfinale tegen Union ...

130
130
Mokio bevestigt exit Rode Duivels: "Ik kies Congo"

Nu de voetbaljaargang op zijn einde loopt, en de laatste rechte lijn richting het WK dus kan worden ...

112
112
Leko speelt open kaart: twee wissels bij Club Brugge

Nadat het vorige week haasje-over deed met Union, verdedigt Club Brugge zaterdag zijn leidersplek ...

418
418
'Taravel out: Anderlecht richt pijlen op oude bekende'

Er waait alweer een nieuwe wind bij RSC Anderlecht, waar Antoine Sibierski eerder deze week ...

594
594
Club Brugge en betreurde Sterchele: eerbetoon raakt diep

Club Brugge heeft vandaag op Instagram een pakkend eerbetoon gedeeld aan François Sterchele. ...

325
325
De Mil slaat op tafel bij KAA Gent vlak voor Anderlecht

KAA Gent moet zich snel herpakken in de Champions Play-Offs wil het nog een rol van betekenis ...

139
139
‘Pedofilieschandaal barst los: PL-club schorst sterspeler'

Een nieuw schandaal in Engeland staat op het punt te ontploffen. Op sociale media circuleerden plots ...

107
107
‘Castagne in zak en as: toekomstplannen op tafel’

Timothy Castagne is al jaren een vaste pion in de selectie van de Rode Duivels. Ook onder bondscoach ...

85
85
Rik De Mil snoeihard voor drie KAA Gent-spelers

KAA Gent incasseerde afgelopen speeldag een mokerslag van rechtstreekse concurrent KV Mechelen. De ...

157
157
Van Gucht onder vuur: fysieke klappen stapelen zich op

Ruben Van Gucht kreeg het recent zwaar te verduren, en dat op meer dan één vlak. Wat ...

32
32

Meer sportnieuws