'Dwomoh van degradatie uit JPL naar Premier League'

door
'Dwomoh van degradatie uit JPL naar Premier League'

Na één seizoen verdwijnt RWDM alweer uit de Jupiler Pro League, want de Brusselaars stortten in de Relegation Play-Off nog helemaal in en eindigden zo op de voorlaatste plaats. De degradatie zal in Molenbeek een stevige leegloop teweeg brengen, want heel wat spelers zijn einde contract of werden slechts gehuurd.

Eén van de spelers die bijvoorbeeld al zeker zal vertrekken, is Pierre Dwomoh. De 19-jarige middenvelder werd dit seizoen gehuurd van Antwerp, maar RWDM besloot om zijn aankoopoptie niet te lichten. Daardoor moet hij straks terug naar de Bosuil, maar ook daar is geen toekomst voor hem weggelegd.

LEES OOK: Drama voor Leicester voltrekt zich, Chelsea verliest weer

Dwomoh kan in Premier League aan de slag

Nochtans kan Dwomoh, die enkele jaren geleden nog de stempel droeg van toptalent, terugblikken op een meer dan degelijk seizoen. Hij groeide bij RWDM uit tot een vaste waarde en kwam uiteindelijk 33 keer in actie, waarbij hij goed was voor twee goals en één assist.

Een nieuwe kans bij Antwerp leveren die prestaties hem niet op, maar ze lokten wel de nodige interesse uit het buitenland. In Wait & See weet transferwatcher Sacha Tavolieri zelfs te melden dat Dwomoh volgend seizoen in de Premier League aan de slag zou kunnen.

Leicester en Luton melden zich

Leicester City zou namelijk al geïnformeerd hebben bij de entourage van Dwomoh en de komende dagen zouden er in Engeland verdere gesprekken plaatsvinden. De Foxes veroverden dit seizoen de titel in de Championship, waardoor ze volgend seizoen weer aan de slag mogen op het hoogste niveau.

Er is echter nog meer Engelse interesse, want ook Luton Town zou zich al gemeld hebben. Zij maken dan weer de omgekeerde beweging, want zij degraderen na één jaar Premier League opnieuw naar de Championship. Beide clubs kennen de Belgische markt overigens goed: Leicester heeft met OHL een Belgische zusterclub en Luton kwam in januari nog Daiki Hashioka weghalen bij STVV.

Moet Dwomoh een nieuwe kans krijgen bij Antwerp?

Meest recent

Euvrard baalt: "Mochten deze match nooit verliezen"

Standard wist in de eerste weken van de play-offs in het spoor te blijven van Genk en Westerlo. ...

7
7
Real spoelt CL-uitschakeling door met zuinige zege

Vorige week kreeg Real Madrid een mokerslag met de uitschakeling door Bayern München in de ...

2
2
Oosting bijt op de tong na discutabele penalty

Voor Antwerp leken de play-offs een maat voor niets te gaan worden, maar de Great Old lijkt plots ...

26
26
Drama voor Leicester voltrekt zich, Chelsea verliest weer

Ook in Engeland werd er dinsdagavond gevoetbald. In de Premier League leed Chelsea opnieuw een ...

26
26
Genk houdt net koppositie vast, averij voor Standard

De Europe Play-Off blijft razend spannend. Leider Genk liet dinsdag immers opnieuw punten liggen en ...

66
66
'Lazio pleziert Sarri met komst Rode Duivel'

Enkele jaren geleden stond Maurizio Sarri nog te boek als één van de beste coaches van ...

0
0
'Anderlecht moet vrezen: droomtransfer gekaapt'

Ondanks dat er de komende weken nog heel veel op het spel staat voor Anderlecht en de zoektocht naar ...

84
84
"Club Brugge? Interesseert me op dit moment niet"

Voor Club Brugge zijn het ontgoochelende dagen geweest. Het zag de titel mogelijk definitief ...

99
99
De Mil komt met update over verguisde Kanga

AA Gent kon in deze play-offs nog niet winnen, met tot dusver een schamele twee op negen tegen KV ...

68
68
Vanderbiest verklapt aanpak: "Als je dat doet tegen Club..."

KV Mechelen pakte voorlopig één punt in de Play-Offs. Tegen Union SG en RSC Anderlecht ...

71
71
Verhuurde JPL-spelers: KV Mechelen-speler maakt wéér indruk

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

68
68
Club Brugge gaat ver met waanzinnige eis rond Tresoldi

Club Brugge voelt dat er iets beweegt rond Nicolò Tresoldi, en dat vertaalt zich meteen in ...

359
359
Anderlecht loopt stevige transferkater op

RSC Anderlecht wordt stilaan aan de nodige spelers gelinkt. Dat is uiteraard logisch, aangezien de ...

90
90
Charaï zwaar onder de indruk van topper KRC Genk

Bij KRC Genk hebben ze héél wat leuke voetballers rondlopen. Een aantal van hen gaan ...

51
51
Taravel maakt keuze: vervanger voor Hazard

Bij RSC Anderlecht staan ze voor een keuze. Thorgan Hazard zal wellicht niet én tegen STVV ...

182
182
'Drukke zomer Anderlecht: eerste toptarget lekt uit'

Ongeacht de verdere afloop van dit seizoen gaat RSC Anderlecht nadien alweer een drukke zomer ...

217
217
Club onder druk: BV komt met onheilspellend bericht

Club Brugge incasseerde afgelopen weekend een mokerslag van jewelste. Tegen rivaal Union ging het ...

287
287
'Overmars houdt adem in: goudhaantjes weg bij Antwerp?'

De nul is van het bord. Na de nederlagen tegen Genk en Charleroi knoopte Antwerp tegen OHL eindelijk ...

154
154
Leko hakt knopen door: duo buitenspel bij Club Brugge

Club Brugge hoopt de nederlaag tegen Union woensdag in eigen huis meteen weer door te spoelen tegen ...

201
201
'Anderlecht kan cashen: Goto richting topcompetitie'

Adriano Bertaccini en Mihajlo Cvetkovic vonden de voorbije weken hun neus voor doelpunten terug, ...

438
438
'AA Gent strijdt met JPL-subtoppers om goalgetter'

Met een magere twee op negen heeft AA Gent zijn start in de play-offs opnieuw gemist. Daar ...

107
107
'Leko grijpt in: drie slachtoffers bij Club Brugge'

De nederlaag tegen Union zindert nog na bij Club Brugge, dat evenwel weinig tijd heeft om stil te ...

626
626
'Anderlecht dumpt flops: Taravel op vingers getikt'

Dankzij een gevleide zes op zes ligt de derde plaats plots opnieuw binnen handbereik voor RSC ...

349
349
Amateurvoetbal op stelten: Antwerp-pion zaait titelchaos

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

148
148
KAA Gent en De Mil slikken opdoffer voor Union

KAA Gent neemt het komende speeldag van de Play-Offs op tegen leider Union SG. De Buffalo’s ...

166
166

Meer sportnieuws