'AA Gent heeft nieuwe spits beet: bod aanvaard'

door
'AA Gent heeft nieuwe spits beet: bod aanvaard'

Zaterdag sluit AA Gent zijn play-offs af met een thuiswedstrijd tegen STVV, waarna op 2 juli nog de barrage volgt tegen de nummer vijf uit de Champions' Play-Off met als inzet het laatste Europese ticket. Daarna kan de grote omwenteling van start gaan, want er staan heel wat veranderingen op til bij de Buffalo's.

Het nakende afscheid van trainer Hein Vanhaezebrouck werd al bevestigd en meer dan waarschijnlijk zal Wouter Vrancken hem opvolgen. Daarnaast zou Arnar Vidarsson op het punt staan om gepromoveerd te worden tot technisch directeur en hij zal meteen op zoek moeten gaan naar de nodige versterkingen.

LEES OOK: 'AA Gent shopt in Leuven: Leko hoopt op dubbelslag'

AA Gent heeft Gudjohnsen bijna beet

Zijn eerste aanwinst zou weleens een landgenoot kunnen gaan worden. Het Nieuwsblad meldt immers dat Gent stilaan zeer dicht bij de komst van Andri Gudjohnsen staat. De interesse in de 22-jarige spits is al een tijdje bekend, maar nu zouden de onderhandelingen in een stroomversnelling geraakt zijn.

Lyngby, de Deense club van Gudjohnsen, zou namelijk een Gents bod van 3 miljoen euro aanvaard hebben. Er is dus een akkoord op clubniveau en ook met de speler zelf zou Gent er al bijna uit zijn. Gudjohnsen was al eens op bezoek in België en lijkt daarbij overtuigd geraakt te zijn.

Extra vuurkracht voor Gentse voorhoede

De IJslandse international is de zoon van Eidur Gudjohnsen, die nog schitterde bij Chelsea en FC Barcelona en in ons land voor Cercle en Club Brugge speelde. Gudjohnsen junior doorliep zelf de jeugdreeksen bij Barça, Espanyol en Real Madrid, waar hij doorstootte tot het B-elftal. Vorig seizoen was hij aan de slag bij het Zweedse Norrköping, maar dat was geen succes.

Dit seizoen ontplofte Gudjohnsen wel bij Lyngby, waar hij vijftien keer scoorde in 32 matchen. Bij Gent zal hij de voorhoede ook wat extra vuurkracht moeten brengen, want het vertrek van Hugo Cuypers, Malick Fofana en Gift Orban in januari werd tot dusver niet echt opgevangen.

Goede transfer van AA Gent?

Meest recent

Code oranje bij Club Brugge: Van Der Elst dropt bommetje

Na drie nederlagen in vier matchen gaan de alarmbellen af bij Club Brugge, dat zondag in eigen huis ...

80
80
Fink hakt knopen door: duo buitenspel bij KRC Genk?

KRC Genk boekte zondag een deugddoende zege in Leuven. Veel tijd om na te genieten is er evenwel ...

80
80
Lardot velt verdict: Union ontsnapt tegen Anderlecht?

Besnik Hasi houdt de voeten op de grond, maar na zege in de Brusselse stadsderby mag RSC Anderlecht ...

129
129
Hayen slikt bittere pil: blessuregolf bij Club Brugge

Sinds de stunt tegen FC Barcelona ging Club Brugge in vier matchen drie keer onderuit. De crisis ...

214
214
Georges Leekens betovert iedereen bij mysterieuze comeback

Georges Leekens (76) blijft een van de meest markante figuren uit de Belgische voetbalgeschiedenis. ...

207
207
Brys midden in nieuwe rel: Eto'o dropt plots enorme bom

Eind deze maand gaat de Africa Cup van start. Normaal gezien zou Marc Brys ook aan dat grote ...

65
65
Deschacht: 'Dubbele transferklapper bij Anderlecht'

RSC Anderlecht heeft een sterke reeks van 12 op 12 neergezet en klopte onder meer Union SG en Club ...

460
460
'Kompany gruwt: transferplannetje Mourinho treft Bayern'

Nog een vijftal wedstrijden te gaan en de winterstop gaat van start voor Vincent Kompany en zijn ...

55
55
Loting WK '26: deze landen moeten Duivels absoluut ontlopen

Aanstaande vrijdag is het zover, dan wordt geloot voor de groepsfase van het WK 2026. De Rode ...

135
135
Protesten Club terecht? Lardot beoordeelt penaltyfase

Antwerp FC boekte zondagmiddag een verrassende stuntzege op het veld van Club Brugge na een late ...

443
443
Engelsen verbluft: De Cuyper tikkende tijdbom bij Brighton

Er zijn avonden waarop een speler alles doet wat een trainer van hem vraagt, en toch met een vreemd ...

141
141
'AA Gent shopt in Leuven: Leko hoopt op dubbelslag'

AA Gent zit tegenwoordig in de hoek waar de klappen vallen, want tegen STVV gingen Ivan Leko en zijn ...

231
231
Standard & STVV pakken uit met financiële cijfers

De soap omtrent DAZN dreigt een financieel bloedbad te veroorzaken binnen het Belgisch profvoetbal, ...

162
162
Sonck zorgt voor rel: “Hij verheerlijkt onsportiviteit”

Het was een opmerkelijk moment, afgelopen weekend bij Play Sports. Terwijl de tafel — met ...

165
165
DAZN-drama escaleert: Pro League schiet meteen in actie

Het eindspel lijkt definitief ingezet. Nadat het eerder al liet weten het contract met de Pro League ...

366
366
Hayen houdt adem in: Club Brugge vreest rampscenario

Club Brugge ging zondag met 0-1 onderuit tegen Antwerp. Tot overmaat van ramp bleek Simon Mignolet ...

513
513
Ruben Van Gucht bedolven onder kritiek: BV in verdediging

Ruben Van Gucht heeft zich de voorbije jaren ontpopt tot een van de meest veelzijdige mediafiguren ...

126
126
HVH voorspelt Anderlecht-jackpot: “Beter dan Forbs”

Afgelopen speeldag gingen zowel Club Brugge als Union SG onderuit. RSC Anderlecht werd zo dé ...

690
690
Club Brugge in crisis: druk op Hayen explodeert

Club Brugge ging in de competitie met 0-1 onderuit tegen Royal Antwerp FC, een club die in de ...

332
332
KAA Gent verrast met transfernieuws: ‘Sterke nummer 9’

KAA Gent is bezig om de toekomst te verzekeren. Op de officiële kanalen kwamen de ...

220
220
Club Brugge krijgt gouden transferraad: “Dat missen ze”

Club Brugge zit even in de hoek waar de klappen vallen. In de Champions League was Sporting CP een ...

343
343
Oorlogstaal Anderlecht: waarschuwing richting concurrenten

RSC Anderlecht heeft de afgelopen weken veel vertrouwen getankt. Vorige speeldag werd rivaal Union ...

285
285
DAZN draait volgende loer: Belgische clubs in de penarie

De oorlog met DAZN heeft weer een nieuwe dimensie bereikt. De rechtenhouder liet onlangs nog weten ...

1076
1076
‘Club Brugge all-in voor peperdure vervanger Ordonez’

Club Brugge wist Joel Ordonez afgelopen zomer nog bij de club te houden, maar ondanks een ...

483
483
Vandenbempt legt 'verrassende' succesformule Hasi bloot

RSC Anderlecht verbaasde vriend en vijand door afgelopen speeldag te gaan winnen op het veld van ...

338
338

Meer sportnieuws