'AA Gent heeft nieuwe spits beet: bod aanvaard'

765 stemmen
'AA Gent heeft nieuwe spits beet: bod aanvaard'

Zaterdag sluit AA Gent zijn play-offs af met een thuiswedstrijd tegen STVV, waarna op 2 juli nog de barrage volgt tegen de nummer vijf uit de Champions' Play-Off met als inzet het laatste Europese ticket. Daarna kan de grote omwenteling van start gaan, want er staan heel wat veranderingen op til bij de Buffalo's.

Het nakende afscheid van trainer Hein Vanhaezebrouck werd al bevestigd en meer dan waarschijnlijk zal Wouter Vrancken hem opvolgen. Daarnaast zou Arnar Vidarsson op het punt staan om gepromoveerd te worden tot technisch directeur en hij zal meteen op zoek moeten gaan naar de nodige versterkingen.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Union slaat wéér toe, JPL-transfer van 45 miljoen'

AA Gent heeft Gudjohnsen bijna beet

Zijn eerste aanwinst zou weleens een landgenoot kunnen gaan worden. Het Nieuwsblad meldt immers dat Gent stilaan zeer dicht bij de komst van Andri Gudjohnsen staat. De interesse in de 22-jarige spits is al een tijdje bekend, maar nu zouden de onderhandelingen in een stroomversnelling geraakt zijn.

Lyngby, de Deense club van Gudjohnsen, zou namelijk een Gents bod van 3 miljoen euro aanvaard hebben. Er is dus een akkoord op clubniveau en ook met de speler zelf zou Gent er al bijna uit zijn. Gudjohnsen was al eens op bezoek in België en lijkt daarbij overtuigd geraakt te zijn.

Extra vuurkracht voor Gentse voorhoede

De IJslandse international is de zoon van Eidur Gudjohnsen, die nog schitterde bij Chelsea en FC Barcelona en in ons land voor Cercle en Club Brugge speelde. Gudjohnsen junior doorliep zelf de jeugdreeksen bij Barça, Espanyol en Real Madrid, waar hij doorstootte tot het B-elftal. Vorig seizoen was hij aan de slag bij het Zweedse Norrköping, maar dat was geen succes.

Dit seizoen ontplofte Gudjohnsen wel bij Lyngby, waar hij vijftien keer scoorde in 32 matchen. Bij Gent zal hij de voorhoede ook wat extra vuurkracht moeten brengen, want het vertrek van Hugo Cuypers, Malick Fofana en Gift Orban in januari werd tot dusver niet echt opgevangen.

Goede transfer van AA Gent?

Meest recent

Domper voor Oranje: Eredivisie-speler bezorgt Japan nog punt

Er vielen op de eerste dagen van het WK al enkele verrassingen te noteren en ook Nederland heeft ...

37
37
Garcia verklapt één ding over opstelling Rode Duivels

Maandagavond is het eindelijk zover: dan beginnen de Rode Duivels aan hun WK. Om 21u Belgische tijd ...

71
71
'Transferbom in Italië: schoktransfer De Bruyne'

Zijn focus zal nu volledig liggen op het WK met de Rode Duivels, maar in de aanloop naar het ...

89
89
'Done deal: Rigaux haalt eerste Belg naar Feyenoord'

Na het einde van het seizoen trok Dévy Rigaux na maar liefst zeventien jaar de deur bij Club ...

42
42
Spaans bondscoach brengt Yamal-update voor openingsmatch

Niet alleen voor de Rode Duivels, maar ook voor Spanje begint maandag het WK. La Roja geldt als de ...

18
18
'Kompany krijgt zijn zin: Bayern akkoord voor topaanwinst'

Bayern München was afgelopen seizoen oppermachtig in Duitsland en pakte de dubbel, met ...

46
46
Doku: "Alleen op dat vlak is Yamal beter dan ik"

De Rode Duivels beginnen straks na een goede voorbereiding met zeer veel vertrouwen aan het WK. Als ...

84
84
'Club Brugge vindt oplossing voor banneling'

Bij Club Brugge staan er de komende weken en maanden nog heel wat transfers op til, zowel aan ...

248
248
Rode Duivel leeft plots helemaal weer op in Bundesliga

Na het mislukte WK 2022 drong zich een generatiewissel op bij de Rode Duivels, maar die liep niet ...

56
56
Duitsland schrikt even, maar boekt alsnog monsterscore

Duitsland opende zijn WK met een match tegen Curaçao. Kregen we een zeer vlotte overwinning ...

29
29
Oranje-fans zorgen voor dolle taferelen in Dallas

Nederland speelt vanavond om 22u tegen Japan. De match gaat door in het Amerikaanse Dallas en de ...

50
50
Nachtmerrie voor Duivels: Doku dreigt cruciaal duel te missen

Jérémy Doku is de beste veldspeler van de Rode Duivels. De flankaanvaller zit echter ...

356
356
'Nederlandse topclub legt bod neer voor De Busser'

Jari De Busser kende topjaren bij Go Ahead Eagles. De Belgische doelman wil komende zomer graag een ...

39
39
Sporting Hasselt verrast met transfer bij KRC Genk

Sporting Hasselt speelt komend seizoen in de Jupiler Pro League. De Limburgse club was al heel ...

178
178
'Dure verdediger op radar Belgische clubs'

De Belgische ploegen in de Jupiler en Challenger Pro League speuren rond naar versterking. Onze ...

116
116
'Club Brugge in heftig transfergevecht: bod van 7 miljoen'

Club Brugge zag inmiddels al verschillende spelers vertrekken en er zitten nog meer uitgaande deals ...

645
645
'Immense transferbom Mourinho: Real heeft verbaal akkoord'

José Mourinho werd afgelopen donderdag officieel gepresenteerd als hoofdcoach van Real ...

140
140
Vorstelijke videocall: Lukaku slaat koning Filip met verstomming

De Rode Duivels beginnen maandagavond aan hun campagne op het WK 2026 met een groepsmatch tegen ...

122
122
België - Egypte: dit resultaat voorspellen de statistieken

Maandagavond trappen de Rode Duivels hun WK-campagne op gang. In Seattle vormt Egypte dan de ...

474
474
Emotionele WK-viering van Schot verovert alle harten

John McGinn bezorgde Schotland op het WK een historische overwinning, maar het was niet zijn ...

27
27
'Transfer krijgt vorm: De Cat krijgt interessant voorstel'

Een plek in de WK-selectie bleek uiteindelijk te hoog gegrepen, toch staat Nathan De Cat voor een ...

666
666
'Club Brugge nadert akkoord: knappe dubbelslag op mercato'

De sportieve leiding van Club Brugge speurt momenteel naar directe versterking voor de eerste ploeg. ...

499
499
Klaar voor Egypte: De Ketelaere maakt indruk op training

De Rode Duivels kruisen maandag de degens met Egypte tijdens hun eerste WK-match. In afwachting van ...

75
75
Hans Vanaken tóch in WK-basisploeg? "Tegen Egypte ..."

In aanloop naar de WK-opener tegen Egypte, wordt al volop gespeculeerd over de mogelijke basisploeg ...

419
419
Opvolger Courtois bij Duivels: "Hij heeft beste papieren"

"Op een bepaald moment moet je de fakkel doorgeven" en "kans is groter dat ik niet doorga dan wel". ...

517
517

Meer sportnieuws