'AA Gent heeft nieuwe spits beet: bod aanvaard'

door
'AA Gent heeft nieuwe spits beet: bod aanvaard'

Zaterdag sluit AA Gent zijn play-offs af met een thuiswedstrijd tegen STVV, waarna op 2 juli nog de barrage volgt tegen de nummer vijf uit de Champions' Play-Off met als inzet het laatste Europese ticket. Daarna kan de grote omwenteling van start gaan, want er staan heel wat veranderingen op til bij de Buffalo's.

Het nakende afscheid van trainer Hein Vanhaezebrouck werd al bevestigd en meer dan waarschijnlijk zal Wouter Vrancken hem opvolgen. Daarnaast zou Arnar Vidarsson op het punt staan om gepromoveerd te worden tot technisch directeur en hij zal meteen op zoek moeten gaan naar de nodige versterkingen.

LEES OOK: Aanduidingen refs Croky Cup en speeldag 25 bekend

AA Gent heeft Gudjohnsen bijna beet

Zijn eerste aanwinst zou weleens een landgenoot kunnen gaan worden. Het Nieuwsblad meldt immers dat Gent stilaan zeer dicht bij de komst van Andri Gudjohnsen staat. De interesse in de 22-jarige spits is al een tijdje bekend, maar nu zouden de onderhandelingen in een stroomversnelling geraakt zijn.

Lyngby, de Deense club van Gudjohnsen, zou namelijk een Gents bod van 3 miljoen euro aanvaard hebben. Er is dus een akkoord op clubniveau en ook met de speler zelf zou Gent er al bijna uit zijn. Gudjohnsen was al eens op bezoek in België en lijkt daarbij overtuigd geraakt te zijn.

Extra vuurkracht voor Gentse voorhoede

De IJslandse international is de zoon van Eidur Gudjohnsen, die nog schitterde bij Chelsea en FC Barcelona en in ons land voor Cercle en Club Brugge speelde. Gudjohnsen junior doorliep zelf de jeugdreeksen bij Barça, Espanyol en Real Madrid, waar hij doorstootte tot het B-elftal. Vorig seizoen was hij aan de slag bij het Zweedse Norrköping, maar dat was geen succes.

Dit seizoen ontplofte Gudjohnsen wel bij Lyngby, waar hij vijftien keer scoorde in 32 matchen. Bij Gent zal hij de voorhoede ook wat extra vuurkracht moeten brengen, want het vertrek van Hugo Cuypers, Malick Fofana en Gift Orban in januari werd tot dusver niet echt opgevangen.

Goede transfer van AA Gent?

Meest recent

‘Mourinho deelt Roberto Martinez enorme uppercut uit’

Roberto Martinez was jarenlang de bondscoach van de Rode Duivels tijdens de befaamde ‘Gouden ...

0
0
KRC Genk slaat weer toe: “Grootste keeperstalent in België”

KRC Genk staat bekend om hun befaamde keepersopleiding. Met ronkende namen zoals Thibaut Courtois, ...

53
53
TRANSFERUURTJE: ‘Verrassing Anderlecht, jackpot Genk en Antwerp’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

130
130
‘De Cuyper woest bij Brighton: fans vellen hard oordeel’

Maxim De Cuyper ging van Club Brugge naar Brighton. Bij de Engelse club is het vaak vechten om ...

167
167
‘Pocognoli wordt dure grap: bizarre kosten Monaco onthuld'

Sebastien Pocognoli koos ervoor om Union SG te verlaten voor een uitdaging bij AS Monaco, maar in ...

95
95
‘Mogi Bayat draait Anderlecht weer een ferme loer’

RSC Anderlecht zit in zak en as. De club zit in een desastreuze vorm en ook achter de schermen loopt ...

284
284
‘Rampscenario Lukaku lonkt: wat denkt Rudi Garcia?’

Romelu Lukaku staat bijna een halfjaar aan de kant bij Napoli. De aanvaller maakte inmiddels zijn ...

113
113
‘Anderlecht blijft pushen: sleutel ligt bij Kindermans’

Het rommelt ferm bij RSC Anderlecht. Paars-Wit nam de afgelopen weken afscheid van Besnik Hasi, ...

302
302
Schokkend: 'VRT bezorgt Ruben Van Gucht enorme mokerslag'

Ruben Van Gucht is intussen uitgegroeid tot een BV die de showbizzwereld doet daveren. De man met ...

232
232
Hoop voor Lavia: Chelsea-coach dropt groot nieuws

Het seizoen van Roméo Lavia wordt andermaal getekend door aanhoudend blessureleed. Maar de ...

53
53
Natte droom Anderlecht: Overmars naar Lotto Park?

RSC Anderlecht nam maandag weinig verrassend afscheid van Olivier Renard. De recordkampioen moet dus ...

441
441
Alles op promotie: Beerschot kondigt extra aanwinst aan

De reguliere competitie van de Challenger Pro League nadert stilaan zijn ontknoping. Bij Beerschot ...

83
83
'Allianz Arena davert: vertrek Vincent Kompany plots reëel'

Vincent Kompany is bezig aan een geweldig tweede seizoen als hoofdtrainer van Bayern München. ...

711
711
Nieuwe trainer Anderlecht: twee frappante namen genoemd

Afgaande op de woorden van CEO Kenneth Bornauw, wil RSC Anderlecht eind deze week zijn nieuwe ...

507
507
'Miljoenen voor Genk: Milan klopt aan voor toptransfer'

Konstaninos Karetsas werd maandagavond nog eens in de bloemetjes gezet. Het goudhaantje van KRC Genk ...

573
573
Opvolger Renard: Vincent Mannaert écht naar Anderlecht?

De top van RSC Anderlecht heeft opnieuw plaats moeten nemen aan de tekentafel. Paars-Wit was al op ...

679
679
Bliksemvertrek bij Club: Stankovic senior doet boekje open

Club Brugge werd vorige zomer gedwongen om al na één seizoen afscheid te nemen ...

472
472
'Anderlecht in extase: topcoach met Guardiola-stempel'

Een bekerwinnaar met een Guardiola-stempel: Anderlecht voelt dat dit een kans kan zijn. In Nederland ...

363
363
Vandevoordt zorgt plots voor grote transferverrassing

Nadat hij al op jonge leeftijd doorbrak bij KRC Genk, leek een grootste carrière in de maak ...

204
204
Club kruist vingers: uitsluitsel over Vermant en Tzolis

Club Brugge won zondagavond met overmacht van een weerloos Standard en haalde het met ...

542
542
'Anderlecht in actie: spectaculaire terugkeer in de maak'

Het overgebleven bestuur van RSC Anderlecht is momenteel druk in de weer. Men wil zo snel mogelijk ...

748
748
Aanduidingen refs Croky Cup en speeldag 25 bekend

Het belooft weer een drukke week te worden op de Belgische velden. Eerst staan de terugmatchen in de ...

167
167
Anderlecht zoekt T1: vier topkandidaten in de race

Door het ontslag van Olivier Renard zoekt RSC Anderlecht een nieuwe sportief directeur, al is dat ...

511
511
'Leegloop bij Antwerp: Overmars geeft goudhaantje op'

Antwerp leek even weer naar boven te mogen kijken, maar voorlopig blijkt het stamnummer ...

498
498
Coucke trapt na: zondebok Anderlecht krijgt volle laag

Het is meer dan ooit crisis bij RSC Anderlecht, en dus ziet het bestuur van de Brusselaars zich ...

646
646

Meer sportnieuws