'AA Gent heeft nieuwe spits beet: bod aanvaard'

door
'AA Gent heeft nieuwe spits beet: bod aanvaard'

Zaterdag sluit AA Gent zijn play-offs af met een thuiswedstrijd tegen STVV, waarna op 2 juli nog de barrage volgt tegen de nummer vijf uit de Champions' Play-Off met als inzet het laatste Europese ticket. Daarna kan de grote omwenteling van start gaan, want er staan heel wat veranderingen op til bij de Buffalo's.

Het nakende afscheid van trainer Hein Vanhaezebrouck werd al bevestigd en meer dan waarschijnlijk zal Wouter Vrancken hem opvolgen. Daarnaast zou Arnar Vidarsson op het punt staan om gepromoveerd te worden tot technisch directeur en hij zal meteen op zoek moeten gaan naar de nodige versterkingen.

LEES OOK: 'AA Gent viert feest: absolute toptransfer in aantocht'

AA Gent heeft Gudjohnsen bijna beet

Zijn eerste aanwinst zou weleens een landgenoot kunnen gaan worden. Het Nieuwsblad meldt immers dat Gent stilaan zeer dicht bij de komst van Andri Gudjohnsen staat. De interesse in de 22-jarige spits is al een tijdje bekend, maar nu zouden de onderhandelingen in een stroomversnelling geraakt zijn.

Lyngby, de Deense club van Gudjohnsen, zou namelijk een Gents bod van 3 miljoen euro aanvaard hebben. Er is dus een akkoord op clubniveau en ook met de speler zelf zou Gent er al bijna uit zijn. Gudjohnsen was al eens op bezoek in België en lijkt daarbij overtuigd geraakt te zijn.

Extra vuurkracht voor Gentse voorhoede

De IJslandse international is de zoon van Eidur Gudjohnsen, die nog schitterde bij Chelsea en FC Barcelona en in ons land voor Cercle en Club Brugge speelde. Gudjohnsen junior doorliep zelf de jeugdreeksen bij Barça, Espanyol en Real Madrid, waar hij doorstootte tot het B-elftal. Vorig seizoen was hij aan de slag bij het Zweedse Norrköping, maar dat was geen succes.

Dit seizoen ontplofte Gudjohnsen wel bij Lyngby, waar hij vijftien keer scoorde in 32 matchen. Bij Gent zal hij de voorhoede ook wat extra vuurkracht moeten brengen, want het vertrek van Hugo Cuypers, Malick Fofana en Gift Orban in januari werd tot dusver niet echt opgevangen.

Goede transfer van AA Gent?

Meest recent

'Pech voor Club Brugge: prijskaartje Thiago lekt uit'

De boekhouding mag op zijn beide oren slapen bij Club Brugge, waar het nu al flink gevulde ...

6
6
"Stop het nu!" Vandenbempt haalt hakbijl boven op televisie

Peter Vandenbempt kennen we vooral als de man die geweldig commentaar levert bij voetbalwedstrijden. ...

231
231
DAZN lacht in vuistje: Proximus bezorgt Pro League kater

De soap rond de mediarechten van het Belgisch voetbal duurt onverminderd voort. Terwijl er achter de ...

182
182
'Club Brugge casht bij grootmacht: deal van 50 miljoen'

De kassa blijft maar rinkelen bij Club Brugge, dat na de recordomzet van afgelopen zomer nog steeds ...

211
211
'Man Utd dropt transferbom van 100 miljoen'

Na een compleet mislukt jaar lijkt Manchester United nu weer te kunnen gaan meedraaien aan de top in ...

24
24
Cinel spreekt duidelijk over mogelijk ontslag bij Cercle

We zijn bijna halfweg de reguliere competitie in de Jupiler Pro League en opmerkelijk genoeg werd er ...

116
116
'Stassin wrijft zich in de handen na transferwending'

Met Romeo Vermant haalde Rudi Garcia deze maand een nieuwe, jonge spits bij de selectie van de Rode ...

52
52
Genk troeft Spaanse clubs af en strikt talent

De voorbije jaren vergaarde de jeugdopleiding van KRC Genk een stevige reputatie, met dank aan onder ...

94
94
'Strijd helemaal los om nieuw goudhaantje Club Brugge'

Club Brugge nam de voorbije jaren een stevige financiële voorsprong op de concurrentie in ...

171
171
Mannaert opgelet: komt dit land Rode Duivels leegroven?

De Rode Duivels namen in 2025 een frisse start met Rudi Garcia als bondscoach en Vincent Mannaert ...

121
121
'Bayern pleziert Kompany met pikante transfer'

Bayern München liet vlak voor de interlandbreak voor de eerste keer dit seizoen punten liggen ...

63
63
Voormalig Rode Duivel slachtoffer van gruwelijke feiten

Voetbal hoort te verbinden, niet te verdelen. Voor een ex-Rode Duivel liep een jeugdwedstrijd ...

55
55
Rode Duivel onverwacht toch mee naar Kazachstan?

De Rode Duivels trainen donderdag nog een laatste keer in België, waarna ze zich opmaken voor ...

90
90
TRANSFERUURTJE: 'Straffe wending Kompany, toptransfer Godts'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

296
296
Puzzelwerken bij Rode Duivels: Garcia hakt knopen door

Zaterdag nemen de Rode Duivels het op tegen Kazachstan, de voorlaatste horde richting het WK van ...

125
125
DAZN bezwijkt: verhuist Belgisch voetbal naar Proximus?

Er is de afgelopen weken en maanden reeds veel inkt gevloeid over DAZN. Halfweg de reguliere ...

755
755
“Niet te geloven!” Ruben Van Gucht onthult duister verleden

Hij is sportanker, radiostem, documentairemaker én regelmatig het onderwerp van ...

85
85
Vermeeren vergeleken met legende: "Als je hem ziet..."

Bij de Rode Duivels was er ook deze maand geen plaats voor Arthur Vermeeren, die zich dan maar ...

95
95
'Westerlo ziet flop in januari alweer vertrekken'

Voor Westerlo is het voorlopig opnieuw een seizoen met pieken en dalen. Onder Issame Charaï ...

49
49
Swerts verklaart mysterieuze afwezige bij Jonge Duivels

Terwijl de Rode Duivels in de komende dagen hun ticket voor het WK willen valideren, hopen de Jonge ...

56
56
'Niet meer te houden: Club speelt zomeraanwinst snel kwijt'

Club Brugge haalde afgelopen zomer al 80 miljoen euro op met uitgaande transfers en het lijkt erop ...

396
396
Zulte Waregem legt zeer straffe financiële cijfers voor

Na enkele moeilijke jaren gaat het Zulte Waregem weer voor de wind. De West-Vlamingen keerden dit ...

311
311
'Club zet zich schrap: grootmacht komt voor Ordoñez'

Afgelopen zomer slaagde Club Brugge er nog in om na een heuse soap Joel Ordoñez aan boord te ...

183
183
Swerts doet boekje open over situatie Bounida en Godts

Ajax kent een rotseizoen, maar met Rayane Bounida en Mika Godts spelen er wel twee jonge Belgen. De ...

103
103
Ronaldo richting journalist: "Je hebt te veel films gekeken"

Portugal neemt het op tegen Ierland. De match gaat door in Dublin en de Portugezen hopen zich daar ...

62
62

Meer sportnieuws