'AA Gent heeft nieuwe spits beet: bod aanvaard'

765
'AA Gent heeft nieuwe spits beet: bod aanvaard'

Zaterdag sluit AA Gent zijn play-offs af met een thuiswedstrijd tegen STVV, waarna op 2 juli nog de barrage volgt tegen de nummer vijf uit de Champions' Play-Off met als inzet het laatste Europese ticket. Daarna kan de grote omwenteling van start gaan, want er staan heel wat veranderingen op til bij de Buffalo's.

Het nakende afscheid van trainer Hein Vanhaezebrouck werd al bevestigd en meer dan waarschijnlijk zal Wouter Vrancken hem opvolgen. Daarnaast zou Arnar Vidarsson op het punt staan om gepromoveerd te worden tot technisch directeur en hij zal meteen op zoek moeten gaan naar de nodige versterkingen.

LEES OOK: AA Gent bevestigt mokerslag: dramatisch verdict Burgess

AA Gent heeft Gudjohnsen bijna beet

Zijn eerste aanwinst zou weleens een landgenoot kunnen gaan worden. Het Nieuwsblad meldt immers dat Gent stilaan zeer dicht bij de komst van Andri Gudjohnsen staat. De interesse in de 22-jarige spits is al een tijdje bekend, maar nu zouden de onderhandelingen in een stroomversnelling geraakt zijn.

Lyngby, de Deense club van Gudjohnsen, zou namelijk een Gents bod van 3 miljoen euro aanvaard hebben. Er is dus een akkoord op clubniveau en ook met de speler zelf zou Gent er al bijna uit zijn. Gudjohnsen was al eens op bezoek in België en lijkt daarbij overtuigd geraakt te zijn.

Extra vuurkracht voor Gentse voorhoede

De IJslandse international is de zoon van Eidur Gudjohnsen, die nog schitterde bij Chelsea en FC Barcelona en in ons land voor Cercle en Club Brugge speelde. Gudjohnsen junior doorliep zelf de jeugdreeksen bij Barça, Espanyol en Real Madrid, waar hij doorstootte tot het B-elftal. Vorig seizoen was hij aan de slag bij het Zweedse Norrköping, maar dat was geen succes.

Dit seizoen ontplofte Gudjohnsen wel bij Lyngby, waar hij vijftien keer scoorde in 32 matchen. Bij Gent zal hij de voorhoede ook wat extra vuurkracht moeten brengen, want het vertrek van Hugo Cuypers, Malick Fofana en Gift Orban in januari werd tot dusver niet echt opgevangen.

Goede transfer van AA Gent?

Meest recent

'Bruno haalt gram: Anderlecht kan cashen op Stroeykens'

Een zestal weken nadat Antoine Sibierski hem openlijk naar de uitgang sorteerde, is Mario Stroeykens ...

11
11
Leko hakt knopen door: opstelling Club Brugge al bekend

Club Brugge vertoeft momenteel in Eindhoven, waar het na de fraaie zeges tegen Inter en Lens nu ook ...

31
31
Tielemans na comeback: "We hebben voor hem gevochten"

Manchester United is dinsdagavond van de hel naar de hemel gegaan. Het leek aanvankelijk op weg naar ...

49
49
'Belgische clubs azen op koopje bij Marseille'

De start van de wintermercato nadert stilaan met rasse schreden. Clubs moeten nog twee maanden ...

58
58
Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

De vierde speeldag in de league phase van de Champions League heeft dinsdagavond heel wat spektakel ...

48
48
Lukaku kent zijn nieuwe trainer bij Fenerbahçe

Romelu Lukaku lijkt eindelijk een basisplaats beet te hebben bij Fenerbahçe, maar veel ...

28
28
Nederlanders lachen met Forbs: Bosz springt in de bres

Club Brugge gaat woensdagavond op het veld van PSV op zoek naar zijn derde overwinning op rij in de ...

141
141
'Antwerp neemt verrassend besluit voor bekerclash'

Komend weekend staat er nog competitievoetbal op het programma, maar daarna is het weer tijd voor ...

86
86
Yamal blijft schitteren: record van Mbappé sneuvelt

Om 21u werden er opnieuw een pak wedstrijden afgetrapt in de Champions League en die leveren meteen ...

49
49
Bounida doet verrassende onthulling over toekomst bij Ajax

Vorig seizoen leek Rayane Bounida eindelijk helemaal door te breken bij Ajax. Het supertalent klokte ...

56
56
Allegri komt met hoopgevende update over De Bruyne

Afgelopen weekend gingen de alarmbellen af bij Mark van Bommel. Enkele dagen voor hij zijn selectie ...

24
24
Bosz neemt het op voor Fernandez: "Alles voor de clicks..."

Woensdagavond kijken PSV en Club Brugge elkaar in de ogen in de Champions League. Voor een aantal ...

15
15
'STVV wil verrassende oude bekende als trainer'

Het was maandag bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want er werden twéé trainers op ...

240
240
'Leipzig is wanhopig: Bakayoko voor spotprijsje op te halen'

De start van de wintermercato nadert stilaan en een aantal Belgen weten nu al dat ze voor een ...

68
68
Leko geeft aan waar de gevaren bij PSV liggen

Club Brugge is uitstekend begonnen aan zijn campagne in de Champions League, want tegen Aston Villa, ...

122
122
'Opsteker KV Mechelen: 2 sterkhouders keren terug'

KV Mechelen deed vorig weekend een geweldige zaak door Genk te kloppen. Het pakt zo zes op zes en ...

96
96
'Bosz flirt met Vanaken: transfer naar PSV op til?'

Het is stilaan een traditie bij matchen van Club Brugge in de Champions League: de trainer van de ...

110
110
'Bayern juicht te vroeg: Kane zorgt voor onverwachte wending'

In München klinken ze al op de nieuwe deal met Harry Kane. Alleen krijgt de beste speler ter ...

103
103
AA Gent bevestigt mokerslag: dramatisch verdict Burgess

Rik De Mil duimde nog dat de schade alsnog zou meevallen, maar zoals verwacht blijkt helaas niks ...

334
334
Opdoffer voor Genk: exit Youth League na spektakelstuk

Enkele dagen nadat het eerste elftal onderuit ging in Mechelen kregen ook de beloften van KRC Genk ...

66
66
Bosz blaast loftrompet: Club Brugge maakt indruk op PSV

In de Champions League staat er woensdag met PSV tegen Club Brugge een Derby der Lage Landen op het ...

70
70
Anderlecht keert kar: trio terug naar RSCA Futures

RSC Anderlecht boekte zaterdag een deugddoende zege met Westerlo. Deels met dank aan Jayden Onia ...

354
354
Leko vist outcast op: opvallende comeback bij Club Brugge

Na de zeges tegen Inter en Lens hoopt Club Brugge woensdag ook tegen PSV een resultaat te boeken in ...

307
307
'Bizarre werkwijze Cercle Brugge blootgelegd: hallucinant'

Cercle Brugge heeft afscheid genomen van hoofdtrainer Lars Friis. De oefenmeester leek nog ...

243
243
Verliest België weer parel? Anderlecht-belofte reageert

De afgelopen jaren verloor België heel wat toptalenten aan andere federaties. De malaise lijkt ...

197
197

Meer sportnieuws