'Svilar kan bloedvorm op fraaie wijze bekronen'

door
'Svilar kan bloedvorm op fraaie wijze bekronen'

Hij leek stilaan af te stevenen op het etiket van 'eeuwige belofte', maar de voorbije maanden beleefde Mile Svilar eindelijk zijn grote doorbraak. Na de aanstelling van Daniele De Rossi kreeg de Servische Belg volop zijn kans als eerste doelman en die greep hij met beide handen.

Svilar verdween niet meer uit de basiself en met een reeks knappe reddingen toonde hij zich ook regelmatig belangrijk voor Roma. Op zijn 24ste lijkt hij zo eindelijk de hoge verwachtingen waar te maken, nadat hij op zijn zeventiende met slaande deuren vertrokken was bij Anderlecht en daarna bij Benfica nooit helemaal kon doorbreken.

LEES OOK: Lukaku ziet vanaf bank titeldroom Napoli verder wegglippen

Roma beloont Svilar met nieuw contract

Zijn knappe prestaties leverden Svilar geen EK-selectie op, want hij werd niet opgenomen in de voorselectie van Servië. Daar kregen Predrag Rajkovic (Mallorca), Vanja Milinkovic-Savic (Torino), Djordje Petrovic (Chelsea) en Aleksandar Jovanovic (Partizan) de voorkeur. Voor de Rode Duivels lijkt hij niet meer in aanmerking te komen nadat hij in 2021 naar Servië wisselde.

Maar Svilar lijkt wel een andere fraaie beloning in de wacht te gaan slepen. Tuttosport weet namelijk dat er nu al een nieuw contract klaarligt bij de Giallorossi, ondanks dat Svilar er op dit moment nog drie jaar vastligt. Roma wil die overeenkomst echter verlengen tot 2029 en daar zou ook een navenante loonsverhoging bijhoren.

Nu al interesse uit Premier League

Op die manier wil Roma zich ook wapenen tegen eventuele aanbiedingen voor Svilar, want die zouden er de komende maanden weleens kunnen komen. Met name in de Premier League zouden een aantal teams zijn ontwikkeling al nadrukkelijk in de gaten houden.

Svilar kwam dit seizoen 29 keer in actie voor Roma, waarvan veertien keer in de Serie A en veertien keer in de Europa League. Daarmee zit hij nu op één seizoen al aan meer matchen dan in vijf jaar bij Benfica, waar hij amper 23 keer in de hoofdmacht speelde. Bij Anderlecht maakte Svilar wel deel uit van de A-kern, maar debuteren deed hij nooit.

Had je verwacht dat Svilar nog zou doorbreken?

Meest recent

Kritiek op keuze Anderlecht: "Laat hem daar!"

Bij RSC Anderlecht verloopt de zoektocht naar een opvolger voor de ontslagen Besnik Hasi bijzonder ...

4
4
'Atletico Madrid wil Club Brugge beroven van toptalent'

Atlético Madrid speelt woensdagavond op het veld van Club Brugge een belangrijk duel in de ...

55
55
Goots waarschuwt voor rampscenario bij Antwerp

Antwerp heeft zondag opnieuw een pijnlijke dag beleefd. In een ondergesneeuwde Bosuil ging het met ...

46
46
'Anderlecht zoekt TD: eerste naam doet de ronde'

RSC Anderlecht ontsloeg Olivier Renard en de Brusselaars zijn ondertussen op zoek naar een opvolger. ...

145
145
'Schreuder naar Anderlecht: nieuwe wending in dossier'

De voorbije dagen was er even euforie bij Anderlecht na de straffe kwalificatie voor de bekerfinale, ...

178
178
Probleempositie Club? "In vergelijking met die toppers..."

Club Brugge deed afgelopen weekend een uitstekende zaak in de titelstrijd. Het naderde tot op drie ...

113
113
Alarmbellen gaan af bij Union na dramatische reeks

De titelstrijd is afgelopen weekend weer wat spannender geworden. STVV en Club Brugge boekten zeges ...

48
48
Clash bij Anderlecht? "Schreuder zal er niet mee lachen"

Het blijft wachten op een nieuwe trainer bij Anderlecht. Paars-Wit richt nog altijd zijn pijlen op ...

263
263
STVV komt met opmerkelijke reactie na racisme-incident

Er viel heel wat na te kaarten over de slotwedstrijd van de 25ste speeldag in de Jupiler Pro League ...

88
88
'Deco geobsedeerd: op één jaar van JPL naar Barça'

De Jupiler Pro League bleek de voorbije jaren een uitstekende springplank voor jongere spelers om de ...

57
57
Anderlecht kijkt met open mond: Vazquez valt in de prijzen

Bij Anderlecht blijven ze met een scoringsprobleem zitten. Tegen La Louvière vond het al voor ...

204
204
Vandenbempt keihard na sneeuwfarces: "Niet reglementair"

De 25ste speeldag in de Jupiler Pro League heeft voor enkele zeer opmerkelijke taferelen gezorgd. ...

291
291
Ruben Van Gucht mikpunt van spot: ‘Taxi staat klaar’

Met een zorgvuldig opgebouwde reputatie als sportjournalist leek Ruben Van Gucht jarenlang ...

128
128
TRANSFERUURTJE: 'Deal Club en Barça, Anderlecht krijgt T1-nieuws'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

350
350
Taravel krijgt klappen: Anderlecht-pion springt in de bres

RSC Anderlecht speelde 0-0 gelijk in de competitie tegen La Louviere en de euforie na de ferme ...

287
287
Code rood bij Antwerp: rampscenario plots in zicht

Het is weer code rood bij Royal Antwerp FC. Joseph Oosting was goed begonnen op de Bosuil, maar de ...

329
329
Orban start rel na bizarre rode kaart: “Omdat ik zwart ben”

Gift Orban scoorde in het verleden doelpunten bij KAA Gent, maar inmiddels zit de aanvaller in ...

129
129
Vandenbempt scherp voor Club: "Niet normaal hoe zwak"

Club Brugge won al bij al onverdiend met 1-2 van Cercle Brugge. Via flitsen wist het de zege over de ...

382
382
Heynen verklaart ommekeer onder Hayen

KRC Genk komt steeds meer boven water. Ze staan op twee punten van de top zes en dat zorgt voor ...

209
209
'Anderlecht ontkent: deze coach nooit een piste'

In deze tijden delen voetbalinfluenceers heel veel nieuwtjes via hun sociale media. Zo ook over het ...

257
257
Bart De Wever treft Antwerp-fan Van Looy recht in het hart

Het is andermaal crisis op de Bosuil en het hart van veel Antwerp-fans bloedt momenteel. Zo ook bij ...

231
231
Albert luidt de alarmbel voor alweer matig Anderlecht

RSC Anderlecht heeft op papier een makkelijk programma, maar als je dan punten laat liggen tegen een ...

180
180
Zulte Waregem en STVV bundelen krachten na kwalijk incident

Zulte Waregem leek op weg naar een stunt op Stayen, maar de 0-2 werd alsnog omgezet in een 3-2 voor ...

114
114
Anderlecht met gigantisch probleem: noodoplossing in de maak

RSC Anderlecht zit zwaar in de problemen. De Brusselaars verdienden te winnen van La ...

549
549
KRC Genk tóch naar Play-Off I? Degryse velt verdict

Met nog vijf speeldagen te gaan in de reguliere competitie, zijn al drie ploegen (quasi) zeker van ...

473
473

Meer sportnieuws