Anderlecht geeft titeldroom op: grote plannen geannuleerd

door
Anderlecht geeft titeldroom op: grote plannen geannuleerd

Wat een historische dag moest worden draaide uit op een sisser voor Anderlecht. Door de zege van Union tegen Cercle Brugge werd het titelfeest zondag al sowieso uitgesteld. Tot overmaat van ramp ging het zelf ook nog eens onderuit tegen Club Brugge.

Daardoor is de eerste landstitel sinds 2017 plots weer erg ver weg voor Paars-Wit, dat plots zelfs pas op de derde plaats kampeert. Al mogen de Brusselaars aanstaande zondag mits een zege tegen Antwerp op de Bosuil wel nog een sprankeltje hoop koesteren.

LEES OOK: Genk bijna zeker: "Alleen mag dàt niét meer gebeuren"

Riemer geeft niet op

Dan moet Club voor eigen publiek wel verliezen in de Brugse stadsderby tegen Cercle, terwijl Union in het Dudenpark niet mag winnen van Genk. Veel variabalen om rekening mee te houden dus. Toch weigert Brian Riemer om de strijdbijl nu reeds te begraven.

"Wij geven nooit op, dat zit niet in mijn DNA. We gaan blijven vechten, want er is nog hoop. Kijk maar hoe het vorig jaar nog keerde op de allerlaatste speeldag. We hebben het niet meer in eigen handen, maar zolang het kan blijf ik erin geloven", aldus de coach.

Geen groot scherm

Hoewel het mathematisch dus nog kan lijken zijn bazen minder optimistisch over het resterende waterkansje. Het Nieuwsblad weet namelijk dat Anderlecht is afgestapt van het idee om de match tegen Antwerp uit te zenden op een groot scherm in het Lotto Park.

Toen het er vorige week allemaal nog veel gunstiger uitzag overwoog de recordkampioen om de fans op die manier samen te brengen, maar nu het enthousiasme is gaan liggen worden die kosten alsnog bespaard. Als 'verre outsider' zijn er geen plannen meer.

RSCA moet toch gewoon een groot scherm voorzien

Meest recent

Peperdure slipper Real na wereldgoal en bizarre actie Rüdiger

Real Madrid laat het momenteel afweten in de Spaanse titelstrijd. Maandagavond boekten Thibaut ...

4
4
Bayat en Charleroi ambitieus: JPL-topclub als hét voorbeeld

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportieve baas. De Argentijn ...

35
35
Genk bijna zeker: "Alleen mag dàt niét meer gebeuren"

Club Brugge, Union SG en STVV zijn al zeker van de top zes. RSC Anderlecht bijna, en ook KV Mechelen ...

65
65
Godts komt met pijnlijk verhaal voor KRC Genk

Mika Godts breekt volledig door bij Ajax en is er dit seizoen veruit de beste speler. De Belgische ...

120
120
Grove blunder Anderlecht? Banneling in 'Elftal vd Week'

RSC Anderlecht nam in januari afscheid van enkele spelers die geen hoofdrol meer hadden in de ...

209
209
"Tien speeldagen schorsen!" - Tzolis-aanslag zindert na

Sporting Charleroi leek zondag op weg naar een goed resultaat tegen een matig Club Brugge. Maar de ...

271
271
De Tafel van Gert davert: Ruben Van Gucht onthult alles

Het klettert momenteel in BV-land. Alles begon met een pikante uitspraak van Herman Brusselmans ...

103
103
'Kompany kijkt toe: nieuwe Kane-wenteling bij Bayern'

Nu de landstitel binnen handbereik is voor Bayern München, heeft Vincent Kompany zijn zinnen ...

85
85
'Overmars in actie: oude bekende als eerste zomeraanwinst'

Antwerp FC boekte zaterdag een bijzonder deugddoende zege tegen revelatie STVV, desondanks lijkt de ...

181
181
'Monstertransfer Club: PSG klopt aan voor sterkhouder'

Club Brugge KV toonde zich de voorbije jaren een ideale springplank richting de Europese ...

546
546
Straffe woorden: Lineker en Richards gaan wild op Lammens

Manchester United is de laatste weken uitstekend bezig in de Premier League. Na een puike reeks is ...

206
206
‘Alle remmen los bij Anderlecht: stunttransfer in de maak'

RSC Anderlecht wil deze zomer stunten, en één groot dossier dreigt sneller te ...

749
749
Anderlecht hoopt op meevaller: aanwinst toont zich

RSC Anderlecht rondde dit seizoen een karrenvracht aan transfers af voor de eerste en tweede ploeg. ...

199
199
Hallo, Rudi Garcia? "Rode Duivels? Had al gemoeten"

Deze maand spelen de Rode Duivels in Chicago tegen de Verenigde Staten en Mexico. Door de hoge ...

131
131
Hein luidt alarmbel: "Zo verliezen ze de JPL-titel"

Union SG verloor alweer punten op verplaatsing. Het spelniveau van de landskampioen is al weken te ...

161
161
Deschacht ziet 'onverwachte' uitblinker bij Anderlecht

Het transferbeleid van RSC Anderlecht onder Olivier Renard was niet bepaald een succes. Zo mocht er ...

245
245
Lardot zag één grote bepalende fout in Charleroi-Club Brugge

Club Brugge won met 1-2 van Sporting Charleroi. Bij de Zebra's waren ze woedend over de 10 minuten ...

669
669
Wesley Sonck kiest onverwacht nieuw pad in zijn carrière

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

71
71
'Anderlecht en De Cat: nieuwe contractupdate'

RSC Anderlecht moet snel duidelijkheid verschaffen over de contractsituatie van Thorgan Hazard, al ...

384
384
Stunt richting PO 1: "Ik hoop dat ze het halen"

STVV is al zeker van Play-Off 1 en dat is een zeer grote stunt. De Limburgers weten al dat ze tegen ...

332
332
Druk op Borguet en Bornauw neemt toe: "Verleng het contract"

Thorgan Hazard scoorde vijf keer in twee matchen en plots lezen we dat Anderlecht zijn contract moet ...

187
187
Na aanslag op Tzolis: Bondsparket vordert heel stevige straf

Club Brugge pakte zondagavond in extremis de drie punten op Sporting Charleroi na een doelpunt van ...

441
441
Frutos verklapt: "Of Anderlecht belde na ontslag Renard?"

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportief directeur. Hij kwam ...

206
206
RAFC-fan Tom Waes verrast iedereen: “Vertrek komt eraan”

Tom Waes was de laatste weken in oorlogsgebied. De man achter succesreeksen zoals Kamp Waes en ...

75
75
Charai niet 'happy': "Dat gaan we binnenskamers bespreken"

Bij KVC Westerlo pakten ze een oververdiend punt tegen Union SG. Ze hadden zelfs misschien nog ...

56
56

Meer sportnieuws