'Origi krijgt pijnlijk toekomstnieuws'

318
'Origi krijgt pijnlijk toekomstnieuws'

Het Premier League-seizoen zit erop en dat betekent dat de transfermolen zich opnieuw op gang trekt over het Kanaal. Daarbij komt ook de toekomst van verschillende landgenoten ter sprake.

Een van die landgenoten is Divock Origi. De aanvaller werd dit seizoen door AC Milan verhuurd aan Nottingham Forest, maar beleefde een tegenvallend seizoen bij de nummer 17 in de Premier League. Origi kwam slechts 20 keer in actie in de competitie en wist 1 assist te geven. In de FA Cup maakte hij 1 goal. Tegenvallende statistieken, die Forest nu tot een pijnlijke beslissing aanzetten.

LEES OOK: UEL: Lukebakio schittert in San Siro; Yaremchuk matchwinnaar

Origi moet terug naar Milan

Volgens Het Nieuwsblad zal Forest immers afzien van de aankoopoptie in de huurdeal van Origi. Dat betekent dat hij terug zal keren naar AC Milan, waar hij nog een contract heeft tot midden 2026. Volgens de genoemde krant is het niet meteen duidelijk wat de Rossoneri van plan zijn met Origi.

De nog altijd maar 29-jarige aanvaller kwam in de zomer van 2022 bij Milan terecht. In de Italiaanse modestad was hij voorlopig goed voor 36 optredens en 2 goals. Sinds begin dit seizoen werd hij op huurbasis gestald bij Forest.

Als een komeet naar de top

Een jonge Origi, toen onder contract bij Lille, schoot ooit als een komeet naar de top na aan goal voor ons land op het WK in 2014. Liverpool legde diezelfde zomer net geen 13 miljoen euro op tafel voor zijn diensten.

Na een extra jaar bij Lille op huurbasis kon Origi zich bij de Reds nooit echt opwerpen tot een onbetwiste basispion, maar was hij wel goed voor enkele belangrijke goals en enkele prijzen, zoals de Champions League. Na een uitleenbeurt aan VfL Wolsburg ging het naar Milan, waar hij nu dus opnieuw terechtkomt.

Had jij meer verwacht van de carrière van Origi?

Meest recent

'Club Brugge shopt in België: eerste wintertarget bekend'

Afgelopen seizoen leverde Club Brugge met Nicolo Tresoldi voor het eerst sinds lang nog eens de ...

71
71
De puzzel van Bruno: is dít de sterkste 11 van Anderlecht?

De wegen van Vitor Bruno zijn ondoorgrondelijk. Ook tegen Olympique Lyon sleutelde de coach van RSC ...

117
117
‘Drie Rode Duivels dumpen Van Bommel vóór eerste selectie’

Mark van Bommel moet zijn eerste selectie nog bekendmaken, maar ziet zijn kleedkamer nu al ...

118
118
Jackpot voor Club Brugge: 50 miljoen binnen handbereik

Club Brugge hoorde de kassa afgelopen zomer nog maar eens rinkelen, terwijl ook de vetpotten van de ...

313
313
Ex-topref duidelijk: Anderlecht bestolen in Europa

RSC Anderlecht begon woensdag met een nederlaag aan de Europa League, al had het gerust ook anders ...

188
188
Van Bommel verrast: Vanaken out, JPL-revelaties in?

Heel voetbalminnend België kijkt al reikhalzend uit naar het middaguur, wanneer Mark van Bommel ...

234
234
Union blijft indruk maken: "Vanaf eerste minuten ..."

Union SG verkeert momenteel in bloedvorm. Sinds eind augustus wist het al zijn competitieduels te ...

72
72
'Van Bommel hakt keepersknoop bij Rode Duivels door'

Vrijdagmiddag is het zover, dan maakt Mark van Bommel bekend welke spelers hij opneemt in zijn ...

137
137
UEL: Favorieten halen stevig uit, pijnlijke avond De Cat

Donderdagavond werden de laatste wedstrijden van de openingsspeeldag in de Europa League afgewerkt. ...

86
86
Europa onder indruk! Beresterk Union veegt vloer aan met Plzen

Union SG heeft flink indruk gemaakt tijdens de openingsspeeldag van de Europa League. Ondanks heel ...

161
161
Spelersratings EA FC: verrassing in top 3 Jupiler Pro League

Het wachten is weer bijna voorbij. Volgende week komt EA FC '27, de opvolger van de immens populaire ...

179
179
Selectie Van Bommel: grote comeback bij Duivels na 1270 dagen

Mark van Bommel maakt vrijdag om 12u zijn eerste selectie bekend als hoofd van de Rode Duivels. Ten ...

409
409
'Experiment Kompany zet toptransfer Bayern in koelkast'

De nakende interland-periode is voor de clubs een ideaal moment om hun transferplannen te evalueren. ...

87
87
Ivan Leko vloekt luidop: heuse exodus bij Club Brugge

Vanaf aanstaande maandag gaat een interland-periode van bijna drie weken van start. Voor de ...

273
273
'Masterplan Barça: spraakmakende comeback op tafel'

FC Barcelona is denderend aan het nieuwe seizoen begonnen. De club is dan ook dik tevreden over het ...

273
273
Promovendi in actie: KVK en Beveren leggen jonkies vast

Nu de zomermercato achter de rug is, kunnen de clubs uit de Jupiler Pro League zich gaan toeleggen ...

61
61
Ruben Van Gucht zorgt voor verbijstering in Nederland

De gemoederen rond één van Vlaanderens meest besproken man blijven oplaaien. Ruben Van ...

45
45
Opstelling bekend: gehavend Union met opvallende kapitein

Union SG trapt donderdagavond zijn campagne in de League Phase van de Europa League op gang. Gezien ...

40
40
‘Van Bommel rekent meteen af met vijf WK-gangers’

Mark van Bommel kan vrijdag meteen hard ingrijpen bij de Rode Duivels. Vijf WK-gangers zien hun ...

438
438
Tresoldi-case: Klopp spreekt heldere taal over Club-spits

Jürgen Klopp heeft bij zijn start als bondscoach meteen voor een heuse revolutie gezorgde. Voor ...

393
393
Vandenbempt onthult bizar toekomstplan: opvolging verzekerd

Peter Vandenbempt heeft blijkbaar een opvallend plan voor de toekomst. De bekende voetbalstem deelde ...

28
28
Van Bommel broedt op schok: straf duo uit voorselectie gelekt

Vrijdagmiddag om 12u zijn de ogen van voetbalminnend België op Tubeke gericht. Mark van Bommel ...

836
836
L'Equipe pakt Anderlecht aan: één 3 op 10, verrassende uitblinker

Het is RSC Anderlecht niet gelukt om de League Phase van de Europa League op gang te trappen met een ...

318
318
Club-titularis krijgt tik om oren: "Doodgewone voetballer"

Club Brugge won zondagmiddag met 3-1 van Antwerp FC terwijl Hans Vanaken met een blessure vanuit de ...

788
788
Belgen buitenspel: Bruno velt hard verdict in Anderlecht

RSC Anderlecht staat nog altijd bekend als een kweekvijver van talent, maar tegenwoordig ...

291
291

Meer sportnieuws