'Origi krijgt pijnlijk toekomstnieuws'

318
'Origi krijgt pijnlijk toekomstnieuws'

Het Premier League-seizoen zit erop en dat betekent dat de transfermolen zich opnieuw op gang trekt over het Kanaal. Daarbij komt ook de toekomst van verschillende landgenoten ter sprake.

Een van die landgenoten is Divock Origi. De aanvaller werd dit seizoen door AC Milan verhuurd aan Nottingham Forest, maar beleefde een tegenvallend seizoen bij de nummer 17 in de Premier League. Origi kwam slechts 20 keer in actie in de competitie en wist 1 assist te geven. In de FA Cup maakte hij 1 goal. Tegenvallende statistieken, die Forest nu tot een pijnlijke beslissing aanzetten.

LEES OOK: UEL/UECL: Blamage Milan-Belgen, Ajax klopt De Ketelaere

Origi moet terug naar Milan

Volgens Het Nieuwsblad zal Forest immers afzien van de aankoopoptie in de huurdeal van Origi. Dat betekent dat hij terug zal keren naar AC Milan, waar hij nog een contract heeft tot midden 2026. Volgens de genoemde krant is het niet meteen duidelijk wat de Rossoneri van plan zijn met Origi.

De nog altijd maar 29-jarige aanvaller kwam in de zomer van 2022 bij Milan terecht. In de Italiaanse modestad was hij voorlopig goed voor 36 optredens en 2 goals. Sinds begin dit seizoen werd hij op huurbasis gestald bij Forest.

Als een komeet naar de top

Een jonge Origi, toen onder contract bij Lille, schoot ooit als een komeet naar de top na aan goal voor ons land op het WK in 2014. Liverpool legde diezelfde zomer net geen 13 miljoen euro op tafel voor zijn diensten.

Na een extra jaar bij Lille op huurbasis kon Origi zich bij de Reds nooit echt opwerpen tot een onbetwiste basispion, maar was hij wel goed voor enkele belangrijke goals en enkele prijzen, zoals de Champions League. Na een uitleenbeurt aan VfL Wolsburg ging het naar Milan, waar hij nu dus opnieuw terechtkomt.

Had jij meer verwacht van de carrière van Origi?

Meest recent

Marc Coucke krijgt onverwachte klap in strandbaroorlog

Marc Coucke leek op weg om zijn plannen aan de Belgische kust verder uit te bouwen, maar plots hangt ...

8
8
BILD: Vincent Kompany afgevoerd naar ziekenhuis

Vincent Kompany was de afgelopen dagen vaak in het nieuws in Duitsland. Eerst waren er geluiden over ...

85
85
Ontslag bij Manchester United? Carrick speelt open kaart

Michael Carrick heeft vrijdag tijdens zijn persconferentie vooruitgeblikt op het Premier League-duel ...

6
6
Stroeykens is helemaal terug: "Hoort bij de voetballerij"

RSC Anderlecht won met 0-3 van Jagiellonia. Een correcte prestatie van de Brusselaars. Samen ...

56
56
Compper grijpt in bij Antwerp: oorlogstaal voor Charleroi

Royal Antwerp FC verloor al vijf wedstrijden op rij in de Jupiler Pro League en de volgende ...

30
30
Infantino krijgt plots steun: wederdienst op komst

Gianni Infantino hoopt zijn ambtstermijn als baas van de FIFA te verlengen. De Zwitserse Italiaan ...

25
25
Kohnen briest op Charleroi-fans: “Erg gefrustreerd”

De fans Sporting Charleroi lieten zich al verschillende keren van hun slechtste kant zien. In de ...

23
23
Euvrard baalt: Standard incasseert mokerslag van jewelste

Standard Luik hoopt snel waar een de top van het Belgische voetbal te staan, maar dat is ...

58
58
Compper voelt druk intern stijgen: ontslagroep bij Antwerp?

Royal Antwerp FC zit in de competitie in de hoek waar de klappen vallen. Hoofdtrainer Marvin Compper ...

90
90
"Kind gewond door rookbom": Charleroi grijpt hard in

Sporting Charleroi heeft op de webstek een opmerkelijke straf opgelegd nadat het in de bekerclash ...

45
45
Na stunt tegen Anderlecht: Messoudi roept straffe taal

Beerschot schakelde in de Croky Cup RSC Anderlecht uit, een ferme stunt van de tweedeklasser. Maar ...

98
98
Kustoorlog escaleert volledig bij KVDO: "Het is moorddadig"

De crisis bij KV Diksmuide Oostende blijft voor onrust zorgen en dreigt steeds meer sporen na te ...

59
59
Ook CPL-matchen afgelast: inhaaldatum KV Kortrijk-KV Mechelen

Storm Austen raast door het land den de Pro League heeft beslist om in te grijpen. In de Jupiler Pro ...

243
243
Allegri houdt koppig vast aan De Bruyne-plan: "Hij kan het"

Het zijn woelige weken geweest voor Kevin De Bruyne, waarin hij van het ene uiterste in het andere ...

40
40
Spijt van keuze voor Duitsland: "Als Klopp me oproept, zeg ik nee"

Spelers met dubbele nationaliteit, het is in ons land de laatste jaren een heet hangijzer geworden. ...

162
162
Toptalent komt plots boven bij Anderlecht: Bruno verklaart

Anderlecht stond donderdagavond onder zware druk in Polen na de nederlagen tegen Dinamo Zagreb en ...

332
332
Geen JPL-voetbal vanavond: Kortrijk-Mechelen afgelast

Competitievoetbal was de voorbije anderhalve maand schaars in ons land. Eind september en begin ...

95
95
De Ketelaere krijgt ervan langs in Italië: "Dat doet hij niet"

Het werd donderdag een uitstekende Europese avond voor de Belgische clubs, maar andere landgenoten ...

177
177
'Bom' op Belgisch voetbal wordt sisser: Antwerp vangt bot

De voorbije jaren zijn er al enkele bommetjes ontploft in de voetbalwereld, die het transfersysteem ...

212
212
TRANSFERUURTJE: 'Nilis verrast, Genk hakt knoop door over revelatie'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

106
106
Vitor Bruno rekent op ‘lieveling’: Anderlecht-pion staat op

RSC Anderlecht deed vertrouwen op in de Europa League. Tegen Jagiellonia won Anderlecht met 0-3. ...

291
291
Nachtmerrie wordt sprookje: Antwerp-fan Huybrechts in extase

Kim Huybrechts leek naast het EK darts te grijpen en zag alweer een grote kans door de vingers ...

40
40
Florucz baalt ondanks zege Union: “Zo wil je niet voetballen”

Union SG gooit hoge ogen in Europa. De Brusselse club won in een leeg Düsseldorf met 4-0 van ...

44
44
Club NXT-talent klopt op de deur: “Ik wil debuut maken”

De afgelopen seizoenen braken heel wat talenten bij Club Brugge door via Club NXT. De U23-ploeg van ...

376
376
Stroeykens slaat ferm op tafel: “Niet rond de pot draaien”

RSC Anderlecht heeft vertrouwen getankt in de Europa League. Paars-Wit won met overtuigende 0-3 ...

396
396

Meer sportnieuws