'Origi krijgt pijnlijk toekomstnieuws'

door
'Origi krijgt pijnlijk toekomstnieuws'

Het Premier League-seizoen zit erop en dat betekent dat de transfermolen zich opnieuw op gang trekt over het Kanaal. Daarbij komt ook de toekomst van verschillende landgenoten ter sprake.

Een van die landgenoten is Divock Origi. De aanvaller werd dit seizoen door AC Milan verhuurd aan Nottingham Forest, maar beleefde een tegenvallend seizoen bij de nummer 17 in de Premier League. Origi kwam slechts 20 keer in actie in de competitie en wist 1 assist te geven. In de FA Cup maakte hij 1 goal. Tegenvallende statistieken, die Forest nu tot een pijnlijke beslissing aanzetten.

LEES OOK: United alleen derde: Lammens en co doen gouden zaak in topper

Origi moet terug naar Milan

Volgens Het Nieuwsblad zal Forest immers afzien van de aankoopoptie in de huurdeal van Origi. Dat betekent dat hij terug zal keren naar AC Milan, waar hij nog een contract heeft tot midden 2026. Volgens de genoemde krant is het niet meteen duidelijk wat de Rossoneri van plan zijn met Origi.

De nog altijd maar 29-jarige aanvaller kwam in de zomer van 2022 bij Milan terecht. In de Italiaanse modestad was hij voorlopig goed voor 36 optredens en 2 goals. Sinds begin dit seizoen werd hij op huurbasis gestald bij Forest.

Als een komeet naar de top

Een jonge Origi, toen onder contract bij Lille, schoot ooit als een komeet naar de top na aan goal voor ons land op het WK in 2014. Liverpool legde diezelfde zomer net geen 13 miljoen euro op tafel voor zijn diensten.

Na een extra jaar bij Lille op huurbasis kon Origi zich bij de Reds nooit echt opwerpen tot een onbetwiste basispion, maar was hij wel goed voor enkele belangrijke goals en enkele prijzen, zoals de Champions League. Na een uitleenbeurt aan VfL Wolsburg ging het naar Milan, waar hij nu dus opnieuw terechtkomt.

Had jij meer verwacht van de carrière van Origi?

Meest recent

'Toptransfer Club Brugge: opvallende foto gooit olie op vuur'

Club Brugge zal komende zomer afscheid nemen van verschillende sterkhouders. Eén van de ...

42
42
Garcia verrast: spectaculaire comeback bij Rode Duivels?

Rudi Garcia overweegt een opvallende comeback bij de Rode Duivels. Het gaat om een speler die al ...

111
111
Lardot velt verdict over rode kaart Foulon & Bertaccini

Ook op de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie deden enkele beslissingen van de ...

71
71
Sterkhouder spreekt klare taal: "Weg bij Anderlecht?"

Na de nederlaag tegen KV Mechelen heeft RSC Anderlecht nog een waterkansje om uit de top zes te ...

190
190
KV Mechelen in PO1: Sprookje voor onverwachte held

We vermoeden dat veel fans van KV Mechelen deze morgen zijn opgestaan met een tekort aan stemvolume, ...

99
99
DAZN pakt uit met fraaie geste voor ontknoping JPL

Volgend weekend staat de laatste speeldag van de reguliere competitie op het programma. Voor die ...

327
327
AA Gent deelt dramatisch nieuws: supporter overleden

Dankzij de thuiszege tegen Zulte Waregem blijft AA Gent op koers liggen voor de Champions' ...

0
0
Fred Vanderbiest dankt succes aan één persoon

Achter elke succesvolle trainer staat vaak een sterke vrouw. Vraag dat maar aan Fred Vanderbiest. ...

206
206
'Openda lanceert zich opnieuw op oude nest'

Vorig weekend waren er opnieuw geen speelminuten weggelegd voor Loïs Openda bij Juventus. Dat ...

75
75
KV Mechelen zet zich schrap voor miljoenentransfer

KV Mechelen mag zich opmaken voor nog elf topmatchen. Het sluit volgend weekend zijn reguliere ...

273
273
Deur open voor vertrek bij Club: "Ik denk erover na, ja"

Bij Club Brugge mogen we in de zomer wellicht een stevige leegloop verwachten. Heel wat sterkhouders ...

297
297
'Gegokt en gewonnen? La Louvière weigert 5 miljoen'

De strijd om het behoud kreeg vorig weekend weer een nieuwe wending. OH Leuven wipte over Zulte ...

118
118
Vanhaezebrouck is kritisch voor Genkse held El Ouahdi

KRC Genk kan terugblikken op een uitstekende week. Het wist een goede uitgangspositie af te dwingen ...

229
229
'Enorme transferdomper dreigt voor Standard'

Standard mag in principe een kruis maken over een mogelijke deelname aan de Champions' Play-Off. Dat ...

186
186
Nieuwe weg voor Genk? Hayen krijgt boodschap

KRC Genk heeft zondag zijn kansen op de top zes zo gaaf mogelijk gehouden, want het boekte een ...

240
240
Eindelijk oplossing in zicht voor RWDM?

Al een heel seizoen gaan er zeer onrustwekkende berichten rond over RWDM Brussels. De traditieclub ...

129
129
Minachting bij Anderlecht: "Precies alsof ze kampioen zijn"

De partij tussen KV Mechelen en Anderlecht kende zondagavond een sensationele ontknoping. De ...

428
428
Nieuwe titel voor Union: Albert stelt één voorwaarde

De strijd om de titel belooft in de play-offs nog zeer spannend te worden. STVV verloor vorig ...

169
169
Verrast KV Mechelen compleet met 'ultieme bekroning'?

In de allerlaatste editie van de Champions' Play-Off maakt KV Mechelen eindelijk voor de eerste keer ...

152
152
Godts heeft zeer straf Eredivisie-record in vizier

Ajax heeft zich vorig weekend herpakt in de Eredivisie. De nieuwe trainerwissel, waarbij Fred Grim ...

71
71
Frank Boeckx kookt: "Ik heb dat totaal niet meer"

Frank Boeckx is tegenwoordig een alom gevraagde analist. De voormalige doelman duikt op bij tal van ...

72
72
'Kompany zorgt voor grote wrevel in Duitsland'

Bayern München is bezig aan een geweldig seizoen. Het domineert de Bundesliga, walst door de ...

170
170
Pijnlijke conclusie Genk: "Dan stonden ze in top zes"

De strijd om het laatste ticket voor de Champions' Play-Off wordt op de slotspeeldag van de ...

273
273
Enorme blunder Vandevoordt: Teammaats in de bres

Deze week zal Rudi Garcia zijn selectie bekendmaken voor de stage van de Rode Duivels in de ...

77
77
Taravel brengt RSCA duidelijke boodschap na eerste nederlaag

Anderlecht bevestigde vorige week het vertrouwen in Jérémy Taravel. De interimaris mag ...

436
436

Meer sportnieuws