'Origi krijgt pijnlijk toekomstnieuws'

door
'Origi krijgt pijnlijk toekomstnieuws'

Het Premier League-seizoen zit erop en dat betekent dat de transfermolen zich opnieuw op gang trekt over het Kanaal. Daarbij komt ook de toekomst van verschillende landgenoten ter sprake.

Een van die landgenoten is Divock Origi. De aanvaller werd dit seizoen door AC Milan verhuurd aan Nottingham Forest, maar beleefde een tegenvallend seizoen bij de nummer 17 in de Premier League. Origi kwam slechts 20 keer in actie in de competitie en wist 1 assist te geven. In de FA Cup maakte hij 1 goal. Tegenvallende statistieken, die Forest nu tot een pijnlijke beslissing aanzetten.

LEES OOK: Tresoldi: "Tevreden bij Club Brugge, maar…"

Origi moet terug naar Milan

Volgens Het Nieuwsblad zal Forest immers afzien van de aankoopoptie in de huurdeal van Origi. Dat betekent dat hij terug zal keren naar AC Milan, waar hij nog een contract heeft tot midden 2026. Volgens de genoemde krant is het niet meteen duidelijk wat de Rossoneri van plan zijn met Origi.

De nog altijd maar 29-jarige aanvaller kwam in de zomer van 2022 bij Milan terecht. In de Italiaanse modestad was hij voorlopig goed voor 36 optredens en 2 goals. Sinds begin dit seizoen werd hij op huurbasis gestald bij Forest.

Als een komeet naar de top

Een jonge Origi, toen onder contract bij Lille, schoot ooit als een komeet naar de top na aan goal voor ons land op het WK in 2014. Liverpool legde diezelfde zomer net geen 13 miljoen euro op tafel voor zijn diensten.

Na een extra jaar bij Lille op huurbasis kon Origi zich bij de Reds nooit echt opwerpen tot een onbetwiste basispion, maar was hij wel goed voor enkele belangrijke goals en enkele prijzen, zoals de Champions League. Na een uitleenbeurt aan VfL Wolsburg ging het naar Milan, waar hij nu dus opnieuw terechtkomt.

Had jij meer verwacht van de carrière van Origi?

Meest recent

Lemaréchal velt oordeel na basisdebuut bij Club

Club Brugge heeft zaterdagavond zijn opdracht in de Jupiler Pro League tot een goed einde gebracht. ...

3
3
Lammens uit straffe ambitie: "Hopelijk kom ik op dat punt"

Velen in Engeland fronsten de wenkbrauwen toen Manchester United in de zomer meer dan 20 miljoen ...

13
13
Vuur en vuurwerk: Hete avond in Challenger Pro League

Het werd een 'aparte' dag in de Challenger Pro League vandaag. Deze namiddag gooide een opvallend ...

37
37
OHL baalt: "Spijtig dat we geen punt pakken"

OH Leuven had zaterdagavond een geweldige zaak kunnen doen in de strijd om het behoud. Het liet ...

24
24
Leko komt met verrassende reactie na moeizame zege

Club Brugge heeft na het knappe gelijkspel in de Champions League tegen Atletico Madrid in de ...

120
120
Thomas Meunier haalt zeer belangrijke slag bij de FIFA

Thomas Meunier is dezer dagen gelukkig bij Lille, maar daarvoor beleefde de Rode Duivel een woelige ...

30
30
Courtois en co beleven bijzonder pijnlijke avond

Na alle ophef rond de wedstrijd op Benfica in de Champions League heeft Real Madrid zaterdag een ...

29
29
Mokio onder vuur na bizarre keuze: "Hij is te jong"

Bij Ajax zijn het dezer dagen de jonge Belgen die fuore maken. Mika Godts is dit seizoen uitgegroeid ...

46
46
Van Atlético naar OHL: Club serveert nieuw spektakel

De vele fans op Jan Breydel zijn de laatste dagen verwend geweest met heel wat spektakel. Na het ...

91
91
Saudi’s verstommen: Anderlecht plant brutale Schreuder-coup

Drie weken na het ontslag van Besnik Hasi zit RSC Anderlecht nog altijd zonder nieuwe hoofdtrainer. ...

244
244
Degradatie lonkt in JPL: "We willen dit nog omkeren"

FCV Dender verloor al bij al kansloos met 1-4 van STVV, ook al kwamen ze heel snel 1-0 voor. Bij ...

101
101
Boskamp met hoop voor RSCA: "Dan komt het in orde"

Eigenaar Marc Coucke weet dat het van moeten is. De nieuwe paleisrevolutie is de laatste kans, ...

152
152
STVV is 'onstopbaar': Kanaries maken nieuwe ambities bekend

STVV blijft vriend en vijand verbazen. De Truienaars wonnen zeer knap met 1-4 op het veld van FCV ...

114
114
'Plots heel verrassende transferwending rondom Raskin'

Nicolas Raskin leek enkele maanden geleden nog op weg naar een vertrek bij Rangers FC. Maar na een ...

93
93
Donkere wolken pakken zich samen boven Gert Verheyen

Op 55-jarige leeftijd blijft Gert Verheyen zichzelf heruitvinden. Waar hij voor het grote publiek ...

316
316
Euvrard voert druk stevig op: "Anders is het gedaan"

Standard mikte in de zomer en in januari op ervaren spelers om Operatie PO I tot een goed einde te ...

80
80
Aston Villa en Chelsea incasseren duur puntenverlies

In de Premier League kwamen er om 16u zes ploegen in actie. Onder meer Aston Villa en Chelsea gingen ...

16
16
STVV overleeft horrorstart en zet droomseizoen verder

Meer dan ooit lijkt STVV echt een te duchten titelkandidaat. Op bezoek bij hekkensluiter Dender ...

47
47
Nonchalant Bayern zwetend de winnaar, Juventus onderuit

In de Bundesliga en Serie A kwamen namiddag Bayern München en Juventus in actie. Beiden gingen ...

19
19
Leko voert vier wissels door bij Club Brugge

Club Brugge toonde zich midweeks weer aan Europa met een 3-3-gelijkspel tegen Atlético ...

159
159
Deschacht over smaakmaker Union: "Zou niet slagen bij RSCA"

Bij RSC Anderlecht willen ze terug een visie ontwikkelen die past bij de club. Niet meer proberen te ...

155
155
'Megatransfer én Rode Duivels voor Belgische middenvelder'

Belgische spelers zijn al vele jaren bijzonder 'hot' in Europa. De kans is groot dat er in de zomer ...

107
107
Kompany maakt indruk: "Jackpot gewonnen met hem"

Bij RSC Anderlecht haalde Michael Verschueren onlangs aan dat Vincent Kompany laten gaan een grote ...

168
168
Tresoldi: "Tevreden bij Club Brugge, maar…"

Bij Club Brugge komt Nicolo Tresoldi opvallend vaak in de media. Hij geeft veel interviews aan ...

321
321
Kieft maakt zich zorgen: "Belgisch voetbal is sterker"

In België loopt er heel veel talent rond, maar veel van die talenten trekken al vroeg naar het ...

291
291

Meer sportnieuws