TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht casht jackpot, knaltransfer Bakayoko'

door
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht casht jackpot, knaltransfer Bakayoko'

Heel wat clubs zijn al druk in de weer met de voorbereidingen op de zomermercato en de eerste deals worden zelfs al gesloten. Daarnaast draait de trainerscarrousel inmiddels ook al op volle toeren. VoetbalNieuws verzamelt de laatste transfernieuwtjes dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: Kompany raast door: nieuw record weldra verbroken

Jupiler Pro League

Vanuit Portugal wordt nogmaals verzekerd dat Zeno Debast op weg is van Anderlecht naar Sporting CP. De krant Record pakte deze week groots uit met onze landgenoot op zijn voorpagina. Ze beweren dat een akkoord op clubniveau nakende is. Het zou gaan om een transfersom van 18 miljoen euro inclusief bonussen. Witte rook zou er pas ten vroegste volgende week verwacht moeten worden.

Club Brugge moet op zoek naar een opvolger voor Igor Thiago. In dat opzicht circuleerden de afgelopen maanden reeds een paar namen in de geruchtenmolen. Een van hen is Etiosa Ighodaro, een 22-jarige Nigeriaan die dit seizoen op huurbasis goed was voor 8 doelpunten in 33 optredens voor SuperSport United. In een interview met het lokale medium FARPost verklaart de linkerpoot dat Blauw-Zwart nog geen concreet voorstel gedaan heeft.

Buitenland

Leander Dendoncker lijkt opnieuw op zoek te moeten naar een nieuwe club. Volgens transfergoeroe Fabrizio Romano zal Napoli zijn aankoopoptie niet lichten. De Italianen konden Dendoncker deze zomer voor 9 miljoen euro definitief overnemen van Aston Villa, maar bedanken voor die kans. Dendoncker moet dus terug naar Birmingham, waar hij ook geen toekomst meer heeft.

Vincent Kompany wordt in verband gebracht met Bayern München. Onze landgenoot past volgens Bild alleszins in het plaatje dat men in München voor ogen heeft. Afwachten dus de ex-trainer van Anderlecht, met wie volgens Sky Sports intussen zelfs reeds verkennende gesprekken plaatsvonden, de job ook in de wacht zal slepen.

Volgens The Telegraph staat Pedro Neto hoog op de verlanglijst van Manchester City. De Portugese international heeft een sterk seizoen achter de rug bij Wolverhampton Wanderers en heeft op zijn 24ste ook de nodige progressiemarge. City zou in de flankaanvaller een ideale optie zien om de concurrentie met onder andere Jérémy Doku aan te gaan. Neto moet wel zo'n 60 miljoen pond, een slordige 70 miljoen euro, kosten.

Transferwatcher Sacha Tavolieri meldt dat Johan Bakayoko op de verlanglijst staat van Arne Slot en Liverpool. De 21-jarige flankaanvaller heeft een puik seizoen bij PSV achter de rug en lijkt komende zomer een toptransfer te gaan maken. Ook RB Leipzig en Borussia Dortmund zouden hem willen. PSV zou alvast op zo'n 50 miljoen euro mikken voor Bakayoko, die een eventueel vertrek van Mohamed Salah moet opvangen.

Zal Debast het goed doen bij Sporting?

Meest recent

"Kwaad naar erger" - zware transferkater bij Club Brugge

Club Brugge haalde afgelopen zomer opnieuw verschillende verse krachten in huis. Een aantal van die ...

34
34
WK-selectie Duivels: grote Anderlecht-verrassing Garcia?

Eind deze maand staat voor de Rode Duivels een belangrijke afspraak op het programma met oog op het ...

82
82
Hayen wisselt drie keer, cruciaal duo terug bij Gent

Money time is aangebroken in de strijd om de laatste tickets voor de Champions' Play-Offs en ...

37
37
Krop in keel: Lukaku breekt voor camera's, Italiaanse pers vol lof

Romelu Lukaku heeft zich zaterdagavond tot de grote held gekroond bij SSC Napoli. Met een doelpunt ...

73
73
Pijnlijke uitschuiver in strijd om PO I: "Een schande"

Standard blijft dit seizoen bijzonder wisselvallig voor de dag komen. Afgelopen weekend werd een ...

127
127
TRANSFERUURTJE: 'Recordtransfer Karetsas, wending Penders'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

204
204
Tessa Wullaert trekt aan alarmbel: "Mijn hart doet soms pijn”

Tessa Wullaert wordt gezien als één van de beste Belgische speelsters ooit, al dan ...

47
47
Van Gucht zwaar onder vuur: "Ik kon hem wel wurgen"

Ruben Van Gucht blijft begeesteren, maar vooral ook beroeren. De blonde sportjournalist kwam de ...

60
60
Ajax-icoon ontfermt zich over Mika Godts: “Een mentor”

Mika Godts is dit seizoen volledig ontploft bij Ajax. De buitenspeler kan straffe statistieken ...

29
29
‘WK-surprise Garcia: opvallende optie voor stage in VS’

Het WK 2026 is over een paar maanden en het is nu al reikhalzend uitkijken naar wie bondscoach Rudi ...

67
67
‘Zware concurrentie Club: drietal voor kruispunt’

Club Brugge moet komende zomer rekening houden met een leegloop. Niet enkel staat verschillende ...

236
236
‘Nieuwe wet na racismerel Vini: UEFA grijpt drastisch in’

De racismerel tussen Real Madrid en Benfica blijft de gemoederen bezighouden. In de heenmatch van de ...

89
89
OHL briest na Anderlecht-pandoering: “Onterecht!”

RSC Anderlecht kwam op achterstand tegen OHL, maar in het Lotto Park zette Paars-Wit de situatie nog ...

248
248
Taravel enthousiast: "Dat belooft veel goeds"

Jérémy Taravel laat RSC Anderlecht weer voetballen. Paars-Wit probeert weer het spel ...

229
229
Kompany raast door: nieuw record weldra verbroken

Vincent Kompany kan zijn derde prijs als coach van Bayern München al ruiken. Zijn team won met ...

179
179
'Enorme spanning in Anderlecht omtrent Hazard'

RSC Anderlecht heeft onder Jérémy Taravel de smaak weer te pakken. Ze wonnen met 5-1 ...

465
465
'Sterkhouder Westerlo bekoort: toptransfer in de maak'

Bij KVC Westerlo zullen ze ook in januari de nodige uitgaande transfers willen doen om de cijfers ...

68
68
'Leko over de rooie: Club haalt speler die hij niet wil'

Club Brugge kijkt al volop naar de zomer, maar één transferdossier zorgt nu al voor ...

950
950
Hubert aan zet: Union SG plots met grote zorgen

Union SG neemt het dit weekend op tegen KVC Westerlo. Een verraderlijke verplaatsing, want de ...

79
79
Hazard doet stevige oproep aan Bornauw en Borguet

Onze redactie geeft RSC Anderlecht al maanden de tip om Thorgan Hazard zijn contract open te breken. ...

537
537
Club Brugge in dubio: ‘nieuwe Mechele’ of klaar voor exit?

Bij Club Brugge hebben ze een ruime kern nodig, want ze spelen er jaarlijks mee in drie competities. ...

327
327
AA Gent onder zware druk: is ‘nieuwe beleid’ een succes?

Bij AA Gent stuurden ze vorig jaar Wouter Vrancken de laan uit en moest ook Arnar Vidarsson zijn ...

204
204
Anderlecht leert zijn les: nieuwe aanpak dringt zich op

Bij RSC Anderlecht vertrokken de afgelopen jaren heel veel spelers. Vanuit RSCA Futures zagen ze een ...

386
386
Mazzu haalt keihard uit na afstraffing

OH Leuven had ongetwijeld gehoopt om te kunnen stunten op Anderlecht en zo op zijn minst voorlopig ...

218
218
Kranten zien nieuwe ontdekking bij Anderlecht

Anderlecht lijkt zaterdagavond zijn plaats in de top zes verzekerd te hebben. Het breidde de kloof ...

632
632

Meer sportnieuws