TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht casht jackpot, knaltransfer Bakayoko'

1101 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht casht jackpot, knaltransfer Bakayoko'

Heel wat clubs zijn al druk in de weer met de voorbereidingen op de zomermercato en de eerste deals worden zelfs al gesloten. Daarnaast draait de trainerscarrousel inmiddels ook al op volle toeren. VoetbalNieuws verzamelt de laatste transfernieuwtjes dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: Garcia met rug tegen de muur: vervanger Ngoy bekend

Jupiler Pro League

Vanuit Portugal wordt nogmaals verzekerd dat Zeno Debast op weg is van Anderlecht naar Sporting CP. De krant Record pakte deze week groots uit met onze landgenoot op zijn voorpagina. Ze beweren dat een akkoord op clubniveau nakende is. Het zou gaan om een transfersom van 18 miljoen euro inclusief bonussen. Witte rook zou er pas ten vroegste volgende week verwacht moeten worden.

Club Brugge moet op zoek naar een opvolger voor Igor Thiago. In dat opzicht circuleerden de afgelopen maanden reeds een paar namen in de geruchtenmolen. Een van hen is Etiosa Ighodaro, een 22-jarige Nigeriaan die dit seizoen op huurbasis goed was voor 8 doelpunten in 33 optredens voor SuperSport United. In een interview met het lokale medium FARPost verklaart de linkerpoot dat Blauw-Zwart nog geen concreet voorstel gedaan heeft.

Buitenland

Leander Dendoncker lijkt opnieuw op zoek te moeten naar een nieuwe club. Volgens transfergoeroe Fabrizio Romano zal Napoli zijn aankoopoptie niet lichten. De Italianen konden Dendoncker deze zomer voor 9 miljoen euro definitief overnemen van Aston Villa, maar bedanken voor die kans. Dendoncker moet dus terug naar Birmingham, waar hij ook geen toekomst meer heeft.

Vincent Kompany wordt in verband gebracht met Bayern München. Onze landgenoot past volgens Bild alleszins in het plaatje dat men in München voor ogen heeft. Afwachten dus de ex-trainer van Anderlecht, met wie volgens Sky Sports intussen zelfs reeds verkennende gesprekken plaatsvonden, de job ook in de wacht zal slepen.

Volgens The Telegraph staat Pedro Neto hoog op de verlanglijst van Manchester City. De Portugese international heeft een sterk seizoen achter de rug bij Wolverhampton Wanderers en heeft op zijn 24ste ook de nodige progressiemarge. City zou in de flankaanvaller een ideale optie zien om de concurrentie met onder andere Jérémy Doku aan te gaan. Neto moet wel zo'n 60 miljoen pond, een slordige 70 miljoen euro, kosten.

Transferwatcher Sacha Tavolieri meldt dat Johan Bakayoko op de verlanglijst staat van Arne Slot en Liverpool. De 21-jarige flankaanvaller heeft een puik seizoen bij PSV achter de rug en lijkt komende zomer een toptransfer te gaan maken. Ook RB Leipzig en Borussia Dortmund zouden hem willen. PSV zou alvast op zo'n 50 miljoen euro mikken voor Bakayoko, die een eventueel vertrek van Mohamed Salah moet opvangen.

Zal Debast het goed doen bij Sporting?

Meest recent

Beveren maakt nieuwe versterking bekend

SK Beveren maakt zich klaar voor zijn terugkeer in de Jupiler Pro League. De Waaslanders hebben de ...

8
8
Van Geneugden kondigt verrassend vertrek aan

Verrassend nieuws uit Maastricht. Plaatselijke tweedeklasser MVV kondigde aan dat Ronny van ...

13
13
Frankrijk en Senegal halen stevig uit op het WK

Op het WK stond in Groep I de laatste speeldag op het programma. Noorwegen en Frankrijk namen het op ...

17
17
Belgische topclubs, opgelet: ontdek deze ster bij Nieuw-Zeeland

België neemt het op tegen Nieuw-Zeeland. De Kiwi’s zijn zeker niet het zwakste land op ...

21
21
Boskamp begrijpt kritiek op Rode Duivel niet: "Zonnesteek?"

D-day voor de Rode Duivels. Dat is het voor België tegen Nieuw-Zeeland. Tijd voor de grote ...

72
72
Rode Duivels zoeken identiteit: ‘afscheid’ is nodig

De Rode Duivels spelen om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Het is van moeten. Goed voetbal telt niet. Winnen. ...

86
86
Sibierski geeft inzicht in mercato van Anderlecht

Antoine Sibierski sprak voor het eerst echt met de Belgische pers bij de voorstelling van Vitor ...

340
340
Hasi verrast en plukt ervaren pion weg bij Standard

Standard heeft een uitgaande transfer afgerond en toch wel een verrassende. De Luikenaars hebben ...

64
64
Marc Coucke heeft het gehad: "Geen zin om te lachen!"

Marc Coucke ligt al maanden onder vuur bij een deel van de de Anderlecht-aanhang. Supporters trokken ...

131
131
'Sibierski hakt knoop door en zorgt meteen voor ontslag'

Antoine Sibierski begint stilaan zijn stempel te drukken bij Anderlecht. Hij haalde Vitor Bruno als ...

275
275
'Westerlo heeft prijs en vindt versterking in Bundesliga'

KVC Westerlo is op zoek naar versterking en die gaat er weldra komen. De Kemphanen staan volgens ...

62
62
'Oorlog in JPL: Club achter de rug om akkoord met Genkie'

Een transferbom in de Jupiler Pro League. Club Brugge heeft volgens Het Laatste Nieuws achter de rug ...

833
833
'Basisteam uitgelekt: nieuws over Doku en Vanaken'

De Rode Duivels spelen komende ochtend om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Een partij die ze moeten winnen. ...

469
469
Patro Eisden strikt al zijn vijfde én zesde aanwinst

Patro Eisden laat er geen gras over groeien. De Limburgse tweedeklasser heeft vanavond zijn volgende ...

31
31
Charleroi en JPL-club ronden transfer af

Sporting Charleroi zet een tandje bij op de transfermarkt. De Carolo’s hebben een volgende ...

11
11
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

182
182
Relletje rond stadiondossier: Club Brugge reageert

Bart Verhaeghe kijkt vast met enige jaloezie naar het WK, waar de ene na de andere voetbaltempel de ...

843
843
Anderlecht troeft topploegen af: contract tot 2029

Onder leiding van Antoine Sibierski en Vitor Bruno hoopt RSC Anderlecht een nieuwe koers te varen. ...

149
149
Rode Duivel gooit eigen ruiten in: Garcia grijpt hard in

Indien ze nog langer op het WK willen blijven zit er voor de Rode Duivels wellicht niks anders op ...

410
410
'Sommer naar Club Brugge: laatste struikelblok bekend'

Door het afscheid van Simon Mignolet moet Club Brugge op zoek naar een nieuwe nummer ...

785
785
'Anderlecht baalt: De Cat geeft groen licht voor transfer'

Zijn kersverse coach Vitor Bruno wil hem overtuigen om op post te blijven, terwijl een verlengd ...

545
545
Filip Joos hardhandig aangepakt: VRT dropt pittig statement

Filip Joos is een echt voetbaldier, dat ook op het WK weer heel wat voor-en tegenstanders heeft. ...

344
344
'Grootmacht duwt door: kassa rinkelt bij Club Brugge'

Hoewel het transfergeweld wellicht pas na het WK helemaal zal losbarsten, draait de geruchtenmolen ...

566
566
Zoals tegen Kroatië: masterplan van Garcia onthuld?

Win or go home. Dat is het devies voor de Rode Duivels in hun laatste poulematch tegen ...

151
151
Kiki Vanrafelghem doet fans smullen met bloedheet spektakel

Hij werkte intussen zijn eerste volledige seizoen af bij KV Mechelen en liet meermaals zien waarom ...

167
167

Meer sportnieuws