TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht casht jackpot, knaltransfer Bakayoko'

door
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht casht jackpot, knaltransfer Bakayoko'

Heel wat clubs zijn al druk in de weer met de voorbereidingen op de zomermercato en de eerste deals worden zelfs al gesloten. Daarnaast draait de trainerscarrousel inmiddels ook al op volle toeren. VoetbalNieuws verzamelt de laatste transfernieuwtjes dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: ‘Bayern ontploft: Kompany dropt krankzinnige transferbom’

Jupiler Pro League

Vanuit Portugal wordt nogmaals verzekerd dat Zeno Debast op weg is van Anderlecht naar Sporting CP. De krant Record pakte deze week groots uit met onze landgenoot op zijn voorpagina. Ze beweren dat een akkoord op clubniveau nakende is. Het zou gaan om een transfersom van 18 miljoen euro inclusief bonussen. Witte rook zou er pas ten vroegste volgende week verwacht moeten worden.

Club Brugge moet op zoek naar een opvolger voor Igor Thiago. In dat opzicht circuleerden de afgelopen maanden reeds een paar namen in de geruchtenmolen. Een van hen is Etiosa Ighodaro, een 22-jarige Nigeriaan die dit seizoen op huurbasis goed was voor 8 doelpunten in 33 optredens voor SuperSport United. In een interview met het lokale medium FARPost verklaart de linkerpoot dat Blauw-Zwart nog geen concreet voorstel gedaan heeft.

Buitenland

Leander Dendoncker lijkt opnieuw op zoek te moeten naar een nieuwe club. Volgens transfergoeroe Fabrizio Romano zal Napoli zijn aankoopoptie niet lichten. De Italianen konden Dendoncker deze zomer voor 9 miljoen euro definitief overnemen van Aston Villa, maar bedanken voor die kans. Dendoncker moet dus terug naar Birmingham, waar hij ook geen toekomst meer heeft.

Vincent Kompany wordt in verband gebracht met Bayern München. Onze landgenoot past volgens Bild alleszins in het plaatje dat men in München voor ogen heeft. Afwachten dus de ex-trainer van Anderlecht, met wie volgens Sky Sports intussen zelfs reeds verkennende gesprekken plaatsvonden, de job ook in de wacht zal slepen.

Volgens The Telegraph staat Pedro Neto hoog op de verlanglijst van Manchester City. De Portugese international heeft een sterk seizoen achter de rug bij Wolverhampton Wanderers en heeft op zijn 24ste ook de nodige progressiemarge. City zou in de flankaanvaller een ideale optie zien om de concurrentie met onder andere Jérémy Doku aan te gaan. Neto moet wel zo'n 60 miljoen pond, een slordige 70 miljoen euro, kosten.

Transferwatcher Sacha Tavolieri meldt dat Johan Bakayoko op de verlanglijst staat van Arne Slot en Liverpool. De 21-jarige flankaanvaller heeft een puik seizoen bij PSV achter de rug en lijkt komende zomer een toptransfer te gaan maken. Ook RB Leipzig en Borussia Dortmund zouden hem willen. PSV zou alvast op zo'n 50 miljoen euro mikken voor Bakayoko, die een eventueel vertrek van Mohamed Salah moet opvangen.

Zal Debast het goed doen bij Sporting?

Meest recent

Utrecht onthult schrijnende taferelen Genk: “Hond geschopt”

De perikelen tijdens FC Utrecht – KRC Genk in de Europa League vorige week blijven nog ...

14
14
‘KV Mechelen hakt winterse transferknopen door’

KV Mechelen zag met Lion Lauberbach een sterkhouder vertrekken deze wintermercato. De aanvaller gaat ...

37
37
Gruwelijke beelden: Europese trip wordt ware nachtmerrie

Een nachtelijke rit vol hoop eindigde in pure horror. Zeven supporters van de Griekse topclub PAOK ...

17
17
'Selectie Rode Duivels: grote JPL-stunt in de maak'

Behoudens een heus voetbalmirakel komt woensdagavond een einde aan de eerste Champions ...

94
94
Club Brugge door in UCL? Analisten vellen helder verdict

Club Brugge staat voor het moment van de waarheid. Woensdagavond strijdt het tegen Olympique de ...

193
193
'Lammens krijgt groot nieuws: fatale transfer bij United'

Manchester United is de laatste weken opnieuw herboren onder interim-coach Michael Carrick. Die ...

147
147
Van Gucht krijgt uit onverwachte hoek vernietigende uithaal

Een ferme veeg uit de pan. Ruben Van Gucht die steeds vaker ook het nachtleven opzoekt als DJ, kreeg ...

107
107
Ontknoping UCL: waar kan je Club én Union op tv kijken?

Woensdagavond is het weer smullen geblazen voor de voetballiefhebber. Zo wordt de laatste speeldag ...

168
168
Groot alarm bij Genk: "Nu blijkt hoe ernstig de situatie"

De resultaten in de Europa League mogen gezien worden, maar in eigen land gaat het van kwaad naar ...

264
264
‘Club Brugge gokt alles: miljoenen voor tikkende tijdbom’

Club Brugge zet deze winter een gevaarlijke gok: miljoenen op tafel voor een verdediger die tegelijk ...

567
567
'Club en Union niet gerust: STVV pakt wéér uit op mercato'

Na 22 speeldagen in de Jupiler Pro League staat STVV zowaar op slechts één puntje van ...

304
304
'Klokt tikt voor Renard: 7 (!) last-minute transferdossiers'

RSC Anderlecht kondigde dinsdag de komst van verdediger Moussa Diarra aan. Daarmee zijn de ...

494
494
Club-Marseille: Leko voert drastische ingreep door in basiself

Woensdagavond valt het doek over de League Phase in de Champions League en op de slotspeeldag staat ...

275
275
'Club en Anderlecht mengen zich in strijd om JPL-sensatie'

Anderlecht was deze winter al behoorlijk actief op de transfermarkt en haalde al drie nieuwe spelers ...

392
392
'Knoop doorgehakt over transfers Deman en Engels'

De wintermercato krijgt een extra cachet door het WK van volgende zomer. Vele spelers zullen ...

93
93
'Garcia gruwelt na nieuwe wending rond Bounida'

Dit seizoen beleeft Rayane Bounida eindelijk zijn langverwachte grote doorbraak. Het 19-jarige ...

218
218
'Westerlo haalt weer Turk, Kortrijk grijpt naast oude bekende'

Volgende week sluit de wintermercato alweer zijn deuren en dus zijn vele clubs nog snel op zoek naar ...

43
43
'Witte rook bij KVM: Lauberbach out, vervanger bekend'

KV Mechelen kreeg vorig weekend een tik in de strijd om de Champions' Play-Off, want het moest tegen ...

128
128
'Anderlecht-speler gespot op luchthaven: transfer nabij'

Anderlecht stelde dinsdag zijn derde aanwinst van deze winter voor. Na Justin Heekeren en Danylo ...

251
251
Patro sluit aan bij top, enorme stunt Club NXT

Er staat deze week een midweekspeeldag op het programma in de Challenger Pro League. Dinsdagavond ...

210
210
Atalanta-coach: "Dat mist De Ketelaere nog"

Voor Union wordt kwalificatie voor de play-offs van de Champions League schier onmogelijk. De ...

100
100
De Zerbi geeft glasheldere reden voor passeren Vermeeren

Woensdagavond staat de slotspeeldag van de league phase van de Champions League op het programma. ...

177
177
Hubert ziet enorm nadeel voor Union in Champions League

Union SG speelt morgenavond in de Champions League in Brussel tegen Atalanta. Een match die ze ...

78
78
Lierse SK strikt ex-speler Anderlecht en Antwerp

Lierse SK is een club die vooral op de Belgische markt kijkt voor versterking. Ze hebben vandaag een ...

59
59
'Standard drukt door voor aanwinst nummer vier'

Standard gaat mogelijk nog versterking halen de komende dagen. Volgens buitenlandse bronnen hebben ...

128
128

Meer sportnieuws