TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht casht jackpot, knaltransfer Bakayoko'

1101
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht casht jackpot, knaltransfer Bakayoko'

Heel wat clubs zijn al druk in de weer met de voorbereidingen op de zomermercato en de eerste deals worden zelfs al gesloten. Daarnaast draait de trainerscarrousel inmiddels ook al op volle toeren. VoetbalNieuws verzamelt de laatste transfernieuwtjes dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: De Winter stopt als Rode Duivel: échte reden bekend

Jupiler Pro League

Vanuit Portugal wordt nogmaals verzekerd dat Zeno Debast op weg is van Anderlecht naar Sporting CP. De krant Record pakte deze week groots uit met onze landgenoot op zijn voorpagina. Ze beweren dat een akkoord op clubniveau nakende is. Het zou gaan om een transfersom van 18 miljoen euro inclusief bonussen. Witte rook zou er pas ten vroegste volgende week verwacht moeten worden.

Club Brugge moet op zoek naar een opvolger voor Igor Thiago. In dat opzicht circuleerden de afgelopen maanden reeds een paar namen in de geruchtenmolen. Een van hen is Etiosa Ighodaro, een 22-jarige Nigeriaan die dit seizoen op huurbasis goed was voor 8 doelpunten in 33 optredens voor SuperSport United. In een interview met het lokale medium FARPost verklaart de linkerpoot dat Blauw-Zwart nog geen concreet voorstel gedaan heeft.

Buitenland

Leander Dendoncker lijkt opnieuw op zoek te moeten naar een nieuwe club. Volgens transfergoeroe Fabrizio Romano zal Napoli zijn aankoopoptie niet lichten. De Italianen konden Dendoncker deze zomer voor 9 miljoen euro definitief overnemen van Aston Villa, maar bedanken voor die kans. Dendoncker moet dus terug naar Birmingham, waar hij ook geen toekomst meer heeft.

Vincent Kompany wordt in verband gebracht met Bayern München. Onze landgenoot past volgens Bild alleszins in het plaatje dat men in München voor ogen heeft. Afwachten dus de ex-trainer van Anderlecht, met wie volgens Sky Sports intussen zelfs reeds verkennende gesprekken plaatsvonden, de job ook in de wacht zal slepen.

Volgens The Telegraph staat Pedro Neto hoog op de verlanglijst van Manchester City. De Portugese international heeft een sterk seizoen achter de rug bij Wolverhampton Wanderers en heeft op zijn 24ste ook de nodige progressiemarge. City zou in de flankaanvaller een ideale optie zien om de concurrentie met onder andere Jérémy Doku aan te gaan. Neto moet wel zo'n 60 miljoen pond, een slordige 70 miljoen euro, kosten.

Transferwatcher Sacha Tavolieri meldt dat Johan Bakayoko op de verlanglijst staat van Arne Slot en Liverpool. De 21-jarige flankaanvaller heeft een puik seizoen bij PSV achter de rug en lijkt komende zomer een toptransfer te gaan maken. Ook RB Leipzig en Borussia Dortmund zouden hem willen. PSV zou alvast op zo'n 50 miljoen euro mikken voor Bakayoko, die een eventueel vertrek van Mohamed Salah moet opvangen.

Zal Debast het goed doen bij Sporting?

Meest recent

Union bekroont droomweek met felbegeerde leidersplaats

Wat een fantastische week werd het wederom voor Union. Het team van Hubert had het vanavond knap ...

0
0
Harde val voor De Cat: Duitsland sloopt wonderkind

In augustus noemde Duitsland Nathan De Cat nog de ‘Star-Neuzugang’ van Hoffenheim. Begin ...

41
41
Bruno doodeerlijk over verschil tussen RSCA en Club Brugge

Vitor Bruno heeft zijn criticasters de mond gesnoerd na een zeer goede week voor RSC Anderlecht. De ...

105
105
Goal Tielemans, fouten Lammens én comeback voor Man Utd

Manchester United begon als laatste in de Premier League aan zijn duel tegen Aston Villa. Ongezien. ...

53
53
Leko komt met héél opvallende woorden over Bruno

RSC Anderlecht pakte puur op karakter een punt op het veld van Club Brugge, dat de betere ploeg was. ...

158
158
Biancone slikt woorden in: "Zij hebben me de mond gesnoerd"

Enkele weken geleden was het nog crisis bij Anderlecht, maar dezer dagen staat Paars-Wit er al een ...

79
79
'Napoli neemt drastische beslissing over De Bruyne'

Napoli is er dit weekend alweer niet in geslaagd om te winnen, want het bleef tegen Lazio steken op ...

57
57
Fout Cvetkovic of Mechele? Fans gaan zwaar in de clinch

De kraker tussen Club Brugge en Anderlecht heeft zondag geen winnaar gekregen, want de twee rivalen ...

324
324
Tienkoppig Eupen zadelt Lierse met gigantische crisis op

Het wordt steeds heter onder de voeten van Lierse-coach Arno Van den Abbeel. De voormalige T1 van de ...

25
25
Cvetkovic over de 1-1: "Het was misschien een fout, maar..."

Anderlecht is erin geslaagd om het vertrouwen te behouden na een uitstekende week. Na de zeges tegen ...

443
443
Buffalo's gaan voorbij kranig KVK: De Mil wipt naar leiding

AA Gent heeft deze namiddag optimaal geprofiteerd van de 'uitschuiver' van Club Brugge. De Buffalo's ...

55
55
"Kwam om show te verkopen": Club Brugge woedend op ref

De klassieker tussen Club Brugge en Anderlecht is zondagnamiddag op 1-1 geëindigd en dat was ...

661
661
Brighton blijft verbazen, Sunderland stunt weg van laatste plaats

In de Premier League is er zondagnamiddag één en ander verschoven in het klassement. ...

66
66
Ajax grijpt in slotseconden naast koppositie in Eredivisie

Ajax heeft zondagnamiddag een uitgelezen kans laten liggen om minstens voorlopig aan de leiding te ...

25
25
Bom barst bij Club Brugge: Diakhon stormt woedend weg

Club Brugge zal ongetwijfeld meer verwacht hebben van de klassieker tegen Anderlecht, waarin het ...

559
559
Coosemans niet euforisch: "Dat is de volgende stap"

RSC Anderlecht kende een zeer goede week. Na zeges tegen KVC Westerlo en RB Salzburg pakten ze ook ...

214
214
Vanaken woedend na Club-RSCA: "Schaf die VAR af"

Club Brugge en RSC Anderlecht deelden de punten in het Jan Breydelstadion. Het werd 1-1 na een al ...

1058
1058
Club Brugge en Anderlecht delen de punten na matige topper

Club Brugge werkte namiddag de topper tegen RSC Anderlecht af. Het werd zeker niet de meest ...

163
163
Weer geen zege voor Napoli: exit Allegri?

Napoli speelde namiddag de topper in eigen huis tegen Lazio. Een match die ze maar beter konden ...

28
28
Club Brugge op voorsprong tegen RSCA: "Zielig!"

Club Brugge en RSC Anderlecht begonnen om 13u30 aan de topper in het Jan Breydelstadion. De eerste ...

211
211
Grote uitblinker bij Lommel: "Had drie keer moeten scoren"

Lommel SK pakte een knap punt op het veld van Royal Antwerp FC. De promovendus is bezig aan een goed ...

16
16
Bayern München komt met nieuwe update over Kompany

Vincent Kompany staat dicht bij zijn terugkeer als trainer van Bayern München. Volgens Uli ...

105
105
Spelersgroep Antwerp velt oordeel over ontslag Compper

Royal Antwerp FC is bezig aan een toch wel erbarmelijk seizoen. De Great Old heeft zeker niet de ...

334
334
Bruno kent zijn verdict: Anderlecht neemt grote beslissing

Het zag er een week geleden bijzonder somber uit voor Vitor Bruno bij Anderlecht. Na tegenvallende ...

259
259
Leko mist plots vier spelers, Bruno verrast

Club Brugge en RSC Anderlecht spelen om 13u30 de topper van deze speeldag. Ivan Leko en Vitor Bruno ...

125
125

Meer sportnieuws