Vanhaezebrouck doet toekomstplannen uit de doeken

door
Vanhaezebrouck doet toekomstplannen uit de doeken

Dat hij bezig is aan zijn laatste weken bij AA Gent is intussen al een tijdje bekend, maar de verdere toekomstplannen van Hein Vanhaezebrouck bleven tot dusver een goedbewaard geheim. Nu speelde hij zelf evenwel open kaart.

De voorbije weken liet Vanhaezebrouck al meermaals uitschijnen dat hij terug afstand wou nemen van het trainersvak. "Misschien ben ik wel toe aan rust", klonk het nog vorige week. Voor zijn terugkeer naar de Planet Group Arena was hij al eens een tijdje als analist aan de slag.

LEES OOK: KBVB maakt scheidsrechters speeldag 15 wereldkundig

Hein (niet) op pensioen

Geen loze woorden, want in Extra Time bevestigde Vanhaezebrouck zopas dat hij volgend seizoen zeker geen functie binnen het voetbal zal bekleden. "Niet als trainer, maar ook niet ergens in de omkadering als technisch directeur of zo", aldus de (ex-)succescoach van de Buffalo's.

"Maar het is geen pensioen. Of dat denk ik toch, want je weet nooit. Maar ik wil absoluut weer een actieve rol op mij nemen, als trainer of in een andere functie", voegde hij er wel snel aan toe. Bovendien zal Vanhaezebrouck niet volledig verdwijnen uit het Belgisch voetballandschap.

Vanhaezebrouck analist

"Ik hoop wat bij te blijven met analysewerk. Nu kan ik me ook weer wat inwerken in het buitenlands voetbal, wat toch niet zo evident is als je voor een club werkt", wist hij namelijk nog te vertellen. Zowel in de krant als op televisie krijgen we Vanhaezebrouck dus wellicht nog te zien.

Voor het overige wenst hij zich te focussen op andere zaken, met name zijn gezondheid en gezin. "Ik merk toch dat ik minder fit ben, dus ik zal proberen om wat meer te fietsen en te wandelen. Ik heb ook niet zoveel tijd gehad voor mijn familie. Daar wil ik verandering in brengen."

Vanhaezebrouck is als analist ongeëvenaard in België

Meest recent

Dubbel gevoel bij Essvee: "Met 11 tegen 11..."

Zulte Waregem had zich vrijdagavond minstens voor even in de top zes kunnen nestelen, maar dat is ...

1
1
Harde woorden bij Standard: "Niet goed genoeg"

Standard droomt ervan om weer de aansluiting met de top te maken, maar die lijkt momenteel nog veraf ...

8
8
Wils met handen in haar: grote hint over vervanger Janssen

Antwerp pakte voor de interlandbreak een flinke opsteker door eindelijk nog eens een wedstrijd te ...

8
8
Standard laat gouden kans liggen tegen tienkoppig Essevee

Standard heeft vrijdagavond een gouden kans laten liggen om op te schuiven richting de top zes. Het ...

45
45
KV Mechelen in PO1? "Dat wordt richtinggevend"

We zijn bijna halfweg de reguliere competitie en er staan nog altijd enkele verrassingen in de top ...

27
27
Loodzware kalender Union: Hubert reageert messcherp

Voor Union trekt de Jupiler Pro League zich zaterdag weer op gang met een thuiswedstrijd tegen ...

34
34
Verrassend puntenverlies Beveren, Vanderhaeghe wint meteen

De veertiende speeldag in de Challenger Pro League is vrijdagavond begonnen met twee verrassingen. ...

62
62
De Mil geeft kurkdroog de formule om Club te kloppen

Na de pijnlijke nederlaag op Anderlecht voor de interlandbreak zal het er zaterdag op moeten zijn ...

126
126
Hasi duidelijk over Vanden Borre na 'jeanetten'-incident

Zondag moet Anderlecht op bezoek bij La Louvière en dat zal voor velen een speciale wedstrijd ...

109
109
Goudhaantje Westerlo lonkt naar Belgische top: "Zou mooi zijn"

De wintemercato breekt aan en ongetwijfeld zullen de Belgische topclubs daarin rondspeuren naar ...

106
106
Sanctie eindelijk bekend na slag in gezicht van Somers

Vlak voor de interlandbreak slaagde Antwerp er eindelijk nog eens in om een wedstrijd te winnen. Het ...

55
55
Mokio krijgt stevige mokerslag bij Ajax

Jorthy Mokio was één van de spelers die de Jonge Duivels aan glorie moest helpen op ...

48
48
Pocognoli geeft eindelijk dé reden waarom hij Union verliet

Union SG leek eindelijk eens een trainer te (kunnen) houden, maar niets bleek minder waar. In de ...

110
110
Hayen trekt van leer: "Dat is heel hard aangekomen"

Club Brugge heeft in de Jupiler Pro League amper kunnen overtuigen. Het boekte vooral zakelijke ...

166
166
Kompany op visite bij Anderlecht: Hasi verklaart waarom

Vincent Kompany kwam onlangs nog eens een bezoekje brengen aan Neerpede. De match tegen Club Brugge ...

246
246
Fink velt verdict: wissel van de wacht bij KRC Genk?

KRC Genk kwam vrijdag met groot nieuws op de proppen, want Konstantinos Karetsas zette zijn kribbel ...

145
145
Leko met handen in het haar: puzzelwerken bij AA Gent

AA Gent leek even op de goede weg, maar na een vier op 12 kwam de interlandbreak misschien net op ...

93
93
Vanheusden kondigt afscheid aan met emotioneel bericht

Vorige week kreeg Zinho Vanheusden nog maar eens een mokerslag van jewelste te verwerken. De ...

194
194
Anderlecht ontploft: monsterdeal voor Braziliaanse reus

Anderlecht lijkt helemaal bezeten van een 19-jarige Braziliaanse reus van Internacional. Een spits ...

342
342
Witte rook bij KRC Genk: goudhaantje geeft jawoord

KRC Genk bouwde de afgelopen decennia een reputatie op als een internationale kweekvijver van ...

65
65
Hasi laat licht schijnen op toekomstplannen De Cat

Zijn deelname aan het WK U17 in Qatar bleek van korte duur, maar toch domineerde Nathan De Cat de ...

114
114
Antwerp legt bom onder JPL: "Gevaarlijk precedent"

Bij de Discplinaire Raad van het Profvoetbal stond er een drukke dag op het programma. Naar ...

475
475
Ruben Van Gucht reageert fel op onverwacht vuil moment

Ruben Van Gucht blijft deze week dé verrassende factor in De Slimste Mens. Waar hij in het ...

128
128
Fink spreekt klare taal over blessuregolf bij KRC Genk

KRC Genk hervat de competitie zondag in eigen huis tegen KV Mechelen. In aanloop naar dat duel, met ...

127
127
Hasi slikt bittere pil: nachtmerrie Anderlecht komt uit

De adempauze kwam enigszins ongelegen voor RSC Anderlecht, dat met een zes op zes tegen Club Brugge ...

274
274

Meer sportnieuws