Vanhaezebrouck doet toekomstplannen uit de doeken

593
Vanhaezebrouck doet toekomstplannen uit de doeken

Dat hij bezig is aan zijn laatste weken bij AA Gent is intussen al een tijdje bekend, maar de verdere toekomstplannen van Hein Vanhaezebrouck bleven tot dusver een goedbewaard geheim. Nu speelde hij zelf evenwel open kaart.

De voorbije weken liet Vanhaezebrouck al meermaals uitschijnen dat hij terug afstand wou nemen van het trainersvak. "Misschien ben ik wel toe aan rust", klonk het nog vorige week. Voor zijn terugkeer naar de Planet Group Arena was hij al eens een tijdje als analist aan de slag.

LEES OOK: Refs volgende speeldag bekend: twee knappe affiches

Hein (niet) op pensioen

Geen loze woorden, want in Extra Time bevestigde Vanhaezebrouck zopas dat hij volgend seizoen zeker geen functie binnen het voetbal zal bekleden. "Niet als trainer, maar ook niet ergens in de omkadering als technisch directeur of zo", aldus de (ex-)succescoach van de Buffalo's.

"Maar het is geen pensioen. Of dat denk ik toch, want je weet nooit. Maar ik wil absoluut weer een actieve rol op mij nemen, als trainer of in een andere functie", voegde hij er wel snel aan toe. Bovendien zal Vanhaezebrouck niet volledig verdwijnen uit het Belgisch voetballandschap.

Vanhaezebrouck analist

"Ik hoop wat bij te blijven met analysewerk. Nu kan ik me ook weer wat inwerken in het buitenlands voetbal, wat toch niet zo evident is als je voor een club werkt", wist hij namelijk nog te vertellen. Zowel in de krant als op televisie krijgen we Vanhaezebrouck dus wellicht nog te zien.

Voor het overige wenst hij zich te focussen op andere zaken, met name zijn gezondheid en gezin. "Ik merk toch dat ik minder fit ben, dus ik zal proberen om wat meer te fietsen en te wandelen. Ik heb ook niet zoveel tijd gehad voor mijn familie. Daar wil ik verandering in brengen."

Vanhaezebrouck is als analist ongeëvenaard in België

Meest recent

Zorgen bij Union SG: sterkhouder lang buiten strijd?

Union SG won met 5-0 van Lommel SK en raast momenteel doorheen de Jupiler Pro League. Toch kregen de ...

0
0
"Pure zelfverheerlijking"-BV gooit bom onder imago Van Gucht

Ruben Van Gucht krijgt opnieuw een bijzonder stevige tik te verwerken. Een bekende BV heeft de ...

4
4
Ontslag Hayen lonkt: "Moet je niet aan mij vragen"

Nicky Hayen moet vrezen voor een ontslag. Burnley verloor met 3-1 van Swansea City en blijft zo ...

30
30
Kritiek op Lukaku: "Hij is daarvan de dupe bij Fenerbahçe"

De kritiek op Romelu Lukaku is al hard. Ook in België. Vlaamse analisten spraken al over een ...

26
26
Degryse waarschuwt Club: "Hij is al behoorlijk nerveus"

Club Brugge kende een moeilijke competitiestart, maar volgens analist Marc Degryse is er geen reden ...

153
153
Burgess looft AA Gent-pion: "Ronduit indrukwekkend"

Christian Burgess is bijzonder onder de indruk gekomen van Josué Vergara. De aanwinst liet ...

66
66
‘Verhaeghe dumpt kampioenenmaker voor spotprijs’

Club Brugge weigerde deze zomer tientallen miljoenen voor een van zijn absolute kampioenenmakers. ...

198
198
Vanhaezebrouck: "Hij moet kansen blijven krijgen bij RSCA"

Bij RSC Anderlecht geven ze elk seizoen de nodige kansen aan spelers van Neerpede. Ook dit seizoen ...

188
188
Club Brugge ziet onverwachte pion Tzolis zijn rol overnemen

Bij Club Brugge vertrok Christos Tzolis naar Arsenal. Er wordt naar Mamdou Diakhon en Jan Virgili ...

278
278
Anderlecht maakt progressie: twee spelers laten sector floreren

Bij RSC Anderlecht boekten ze een zuinige op het veld van KV Mechelen. Het is duidelijk dat RSCA nog ...

195
195
Speler geraakte niet weg bij Bayern, Kompany velt oordeel

Wie stopt Bayern dit seizoen in de Bundesliga? We vermoeden weer niemand. Vincent Kompany neemt het ...

79
79
De Meyer zet spelers op hun plaats, feest bij Beveren

SK Beveren won verdiend met 2-0 van STVV. De Kanaries merkten ook dat de Waaslanders thuis een heel ...

78
78
Arsenal en Real Madrid gunnen hun fans een goed weekend

Arsenal en Real Madrid kwamen vanavond aan de bak in de Premier League en La Liga. Konden de twee ...

41
41
Sterk Union SG met vijfklapper, drama voor OHL

Twee matchen om 20u45 in de Jupiler Pro League. Union SG hoopte zijn goede start verder te zetten ...

186
186
Met een trotse Van Himst: "Maakt het extra mooi"

KVC Westerlo won knap met 4-2 van Standard. De Kemphanen boeken zo een knappe zes op zes en het is ...

118
118
Sibierski geeft zijn doel én filosofie prijs bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht heeft Antoine Sibierski voor een enorme koerswijziging gezorgd. De sportieve baas ...

219
219
Coach Brighton lyrisch over 'nieuwe De Cuyper'

Maxim De Cuyper trok een jaar geleden voor 20 miljoen euro van Club Brugge naar Brighton & Hove ...

204
204
Vermeeren over vertrek bij Antwerp: "Als men dat zou weten..."

Arthur Vermeerden keerde terug naar Royal Antwerp FC. De middenvelder kende geen geslaagde avonturen ...

304
304
Groot feest bij Westerlo: Standard gaat onderuit

Om 18u15 stond er een interessant duel op het programma met KVC Westerlo tegen Standard. Het werd ...

72
72
Weergaloze Moreira dé grote man bij AC Milan

In de Serie A en Premier League begonnen er vroeg op de avond ook twee matchen. Tottenham ging tegen ...

64
64
‘Club Brugge-topaankopen keren zich tegen Leko’

Club Brugge investeerde deze zomer ruim vijftig miljoen euro in een nieuwe ploeg. Toch botsen enkele ...

532
532
Exit bij KRC Genk: "Ik zocht een oplossing"

Bij OH Leuven moet het dringend beter. De ploeg van Timmy Simons pakte nog geen enkel punt en ze ...

79
79
Cercle Brugge onder druk: Friis ziet één groot probleem

Cercle Brugge is niet goed begonnen aan het seizoen. Met een twee op vijftien is het rapport ...

87
87
Geen revelatie: OH Leuven staat voor cruciaal seizoen

De afgelopen jaren moesten we toch even de wenkbrauwen fronsen bij bepaalde uitspraken. Zo werd OH ...

57
57
Vanaken wel of niet? Leko maakt selectie bekend

Hans Vanaken viel tegen Aston Villa uit met een lichte blessure. Er was veel twijfel of de Rode ...

178
178

Meer sportnieuws