Vanhaezebrouck doet toekomstplannen uit de doeken

door
Vanhaezebrouck doet toekomstplannen uit de doeken

Dat hij bezig is aan zijn laatste weken bij AA Gent is intussen al een tijdje bekend, maar de verdere toekomstplannen van Hein Vanhaezebrouck bleven tot dusver een goedbewaard geheim. Nu speelde hij zelf evenwel open kaart.

De voorbije weken liet Vanhaezebrouck al meermaals uitschijnen dat hij terug afstand wou nemen van het trainersvak. "Misschien ben ik wel toe aan rust", klonk het nog vorige week. Voor zijn terugkeer naar de Planet Group Arena was hij al eens een tijdje als analist aan de slag.

LEES OOK: Sor doet wenkbrauwen fronsen: beter dan Mbappé

Hein (niet) op pensioen

Geen loze woorden, want in Extra Time bevestigde Vanhaezebrouck zopas dat hij volgend seizoen zeker geen functie binnen het voetbal zal bekleden. "Niet als trainer, maar ook niet ergens in de omkadering als technisch directeur of zo", aldus de (ex-)succescoach van de Buffalo's.

"Maar het is geen pensioen. Of dat denk ik toch, want je weet nooit. Maar ik wil absoluut weer een actieve rol op mij nemen, als trainer of in een andere functie", voegde hij er wel snel aan toe. Bovendien zal Vanhaezebrouck niet volledig verdwijnen uit het Belgisch voetballandschap.

Vanhaezebrouck analist

"Ik hoop wat bij te blijven met analysewerk. Nu kan ik me ook weer wat inwerken in het buitenlands voetbal, wat toch niet zo evident is als je voor een club werkt", wist hij namelijk nog te vertellen. Zowel in de krant als op televisie krijgen we Vanhaezebrouck dus wellicht nog te zien.

Voor het overige wenst hij zich te focussen op andere zaken, met name zijn gezondheid en gezin. "Ik merk toch dat ik minder fit ben, dus ik zal proberen om wat meer te fietsen en te wandelen. Ik heb ook niet zoveel tijd gehad voor mijn familie. Daar wil ik verandering in brengen."

Vanhaezebrouck is als analist ongeëvenaard in België

Meest recent

Joos heeft voorkeur: "Ik wil hen erbij in Play-Off I"

Met nog drie speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie ligt de strijd om de Champions' ...

85
85
Liverpool gaat knullig met billen bloot bij rode lantaarn

Liverpool heeft dinsdagavond nogmaals averij opgelopen in de strijd om de top vier in de Premier ...

17
17
Barça strandt op zucht van remontada tegen Atletico

Atletico Madrid heeft zich dinsdagavond geplaatst voor de finale van de Copa del Rey. De 4-0-zege in ...

44
44
'Nieuwe ramp in de maak? Donkere wolken boven RWDM'

De voorbije jaren bleek de Challenger Pro League al een kerkhof, met het failliet van clubs als KV ...

34
34
'Kompany lacht tanden bloot na transferbeslissing Liverpool'

Bayern München kan een geweldig seizoen beleven. Het staat tien speeldagen voor het einde ruim ...

32
32
Harde conclusie: "Dat moet AA Gent in de zomer aantrekken"

De strijd om de Champions' Play-Off kreeg vorig weekend een nieuwe wending. AA Gent moest zijn zesde ...

65
65
Geen dubbel: PSV laat zich verrassen in halve finale beker

In Nederland stevent PSV af op een snelle landstitel, want in de Eredivisie hebben ze nu al ...

42
42
Defour heeft keiharde boodschap voor JPL-clubs

De reguliere competitie van de Jupiler Pro League nadert zijn ontknoping. Met nog drie speeldagen ...

57
57
'Garcia vloekt: Rode Duivel in topvorm valt uit'

De Rode Duivels trekken binnen enkele weken al naar de Verenigde Staten om zich er met een ministage ...

72
72
'Westerlo vult de kassa: monsterbod op komst'

KVC Westerlo is financieel wat aan het inbinden en de Kemphanen moeten met uitgaande transfers ...

70
70
'Knaltransfer Cercle Brugge: Bundesliga-club meldt zich'

Cercle Brugge verkoopt al jaren zeer goed en komende zomer gaan ze nog een miljoenentransfer ...

149
149
‘Anderlecht plant zomerknaller: JPL-topspits komt eraan’

Anderlecht kijkt al volop vooruit naar de zomermercato. In de JPL ligt één opvallend ...

501
501
Stayen barst uit zijn voegen: STVV brengt héél straf nieuws

STVV kende de afgelopen jaren al een stijging inzake toeschouwersaantallen. Dit seizoen is daar nog ...

150
150
Verhuurde JPL-spelers: Team van de Week én stunt tegen Real

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

25
25
Lommel SK met ‘masterplan’: "Op bezoek bij Man City"

Lommel SK gaat terug weer meer naar zijn roots. De Limburgers willen de eigen jeugdopleiding weer ...

18
18
'Anderlecht zoekt centen: De Cat in etalage gezet?'

Wie de vacature moet komen invullen is voorlopig nog een vraagteken, maar vast staat alleszins dat ...

207
207
Money time in JPL: aanduidingen refs speeldag 28 bekend

Het einde van de reguliere competitie, en dus neemt de spanning overal zienderogen toe. De volgende ...

268
268
Oosting vloekt: Antwerp incasseert dubbele uppercut

Dankzij een 1-0 zege tegen STVV behoudt Antwerp een waterkansje op de Champions' Play-Offs, al ...

197
197
Vanhaezebrouck dropt bommetje: Raman terug naar Gent?

Dankzij een laat doelpunt van Benito Raman deed KV Mechelen zaterdag tegen Zulte Waregem een ...

470
470
Eddy Snelders verrast iedereen met ingrijpende beslissing

Eddy Snelders beheerst nu al enkele jaren het nieuws. De voormalig profvoetballer en analist kwam ...

266
266
Garcia glundert: wissel van de macht bij Rode Duivels?

Binnen precies 100 dagen begint het WK in de VS, Mexico en Canada. Voor de Rode Duivels betekent het ...

157
157
'Vuurwerk bij Club Brugge: toptargets zomer bekend'

Club Brugge gaat alweer een bijzonder lucratieve zomer tegemoet, want tal van goudhaantjes zijn ...

723
723
Wesley Sonck slaat de bal volledig mis: "Ik weet niks!"

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

125
125
‘Kompany slaat op tafel bij Bayern: bom van 100 miljoen'

Vincent Kompany is aan een geweldig seizoen bezig bij Bayern München. De Belgische oefenmeester ...

157
157
Iraanse voetbalvrouwen met statement tijdens volkslied

Terwijl de situatie in Iran penibel is geworden na de escalatie van het militair conflict in het ...

52
52

Meer sportnieuws