Hayen glundert: Club Brugge mag kandidaat-coach schrappen

1435 stemmen
Hayen glundert: Club Brugge mag kandidaat-coach schrappen

De kans dat Nicky Hayen straks aan boord mag blijven als volwaardig T1 van Club Brugge stijgt met de minuut. Niet alleen blijft hij zijn eigen sollicitatie kracht bijzetten, ondertussen mag Blauw-Zwart ook een van zijn voornaamste concurrenten voor de vacature schrappen.

Vlak na het ontslag van Ronny Deila klonk het al dat Karel Geraerts, die een jaar geleden ook al in balans lag met de Noor, bovenaan Bart Verhaeghe zijn verlanglijst stond om volgend seizoen het roer over te nemen in Jan Breydel. Zijn stoel wankelde op dat moment bij Schalke 04, dat zich inmiddels echter handhaafde in de Tweede Bundesliga.

LEES OOK: Telenet onthult voetbalplannen: opvallende rol Ruben Van Gucht

Geraerts blijft bij Schalke 04

En dus is een vertrek van onze landgenoot uit Gelsenkirchen niet langer aan de orde, al vertelde Geraerts eerder deze week nog dat hij alle opties openhield. Ondanks positieve gesprekken met het bestuur van de Duitse traditieclub, waar Marc Wilmots dienst doet als technisch directeur, wou hij nog beraadslaan met zijn familie en zaakwaarnemer.

Amper een aantal dagen later blijkt de knoop al doorgehakt. "Ik heb een contract tot 2025 en ben hier heel gelukkig. We zien elkaar weer op 24 juni!", wordt de voormalige trainer van Union geciteerd door Bild. Zijn plan is dus om de voorbereidingen gewoon weer aan te vatten bij Schalke 04, waar hij zelfs al suggesties deed over de zomermercato.

Weg vrij voor Hayen?

Daarmee komt er een einde aan de speculaties over de toekomstplannen van Geraerts, die dus hoogstwaarschijnlijk niet terugkeert naar Westkapelle. Hoewel er met onder meer Ruud van Nistelrooij nog meer namen de ronde doen lijkt de kans dat Hayen daar permanent wordt gepromoveerd tot hoofdcoach zo toch andermaal gevoelig te stijgen.

Voor de zege tegen Anderlecht gaf hij al toe dat hij graag in het zadel zou blijven zitten. Indien zondag ook de laatste stap richting de landstitel tot een goed einde wordt gebracht lijkt Hayen wel degelijk meer dan zomaar een tussenpaus te zullen worden. De afgelopen weken benadrukte Club meermaals dat het pas dan een beslissing zal nemen.

Wie is volgens u een betere coach?

Meest recent

Geen Champions League voor Vrancken na nieuwe zeperd

Wouter Vrancken maakte deze zomer een opmerkelijke overstap, want na een boerenjaar verruilde hij ...

72
72
Einde van tijdperk? Neuer geeft grote toekomsthint

Bij Bayern München willen ze in het komende seizoen nog beter doen dan de Duitse dubbel en ...

37
37
'Doorbraak op Mambourg met straf Titraoui-plan'

Charleroi opent binnen een tiental dagen zijn seizoen met een thuiswedstrijd tegen OH Leuven. Het ...

11
11
OHL in lastige papieren: "We moeten spelers verkopen"

OH Leuven neemt dit seizoen een frisse start. De technische staf werd opnieuw grondig vernieuwd, ...

77
77
Hayen doet straffe uitspraak over Club Brugge

Nicky Hayen kreeg deze zomer een verrassende nieuwe uitdaging voorgeschoteld. Ondanks een ...

352
352
'Tweede kandidaat-trainer bij Antwerp bekend'

De tijd dringt stilaan voor Antwerp om een nieuwe trainer te vinden. Binnen minder dan twee weken ...

117
117
'Charleroi nadert op één na duurste transfer ooit'

Charleroi hoopt komend seizoen weer aan te kunnen sluiten bij de subtop na een minder jaar. De ...

23
23
'Fernandez-Pardo ontketent forse transfersoap'

Matias Fernandez-Pardo was deze zomer de verrassing in de WK-selectie van de Rode Duivels. De ...

111
111
'Antwerp nadert nieuwe coach: 2 kandidaten over'

Bij Antwerp lijken ze eindelijk aan hun huiswerk voor deze zomer begonnen te zijn. De club was ...

293
293
'Hoefkens klopt voor transfer aan bij Anderlecht'

Gaat er nog een speler vertrekken bij RSC Anderlecht? Die kans is zeker aanwezig. NAC Breda zou wel ...

223
223
'Reden afhaken Anderlecht bekend: énorme vraagprijs'

De zoektocht naar aanvallende versterking bij RSC Anderlecht verloopt heel moeizaam. Vitor Bruno ...

554
554
Massimo Bruno stopt, versterking voor Lokeren

De mercato komt stilaan op gang. Zo viel er nog wat officieel nieuws te bespeuren. Massimo Bruno ...

38
38
‘Courtois laat Duivels vallen: pijnlijke waarheid komt uit’

Thibaut Courtois wil alleen Rode Duivel blijven als hij de volledige Nations League mag overslaan. ...

866
866
Patro Eisden verrast met transfer oude bekende

Patro Eisden was al zeer actief op de transfermarkt en er komt nog volk bij. Zopas maakte de ...

84
84
Openda verlost van Juventus en heeft nieuwe club beet

Een vreugdekreet. Dat zal er ongetwijfeld zijn geweest bij Loïs Openda toen hij zijn contract ...

44
44
Anderlecht maakt fans bijzonder gelukkig met primeur

De fans van RSC Anderlecht worden stilaan ongeduldig, want tot op heden was het nog maar een rustige ...

258
258
'Antwerp op toerental: publiekslieveling keert terug'

De fans van Antwerp hebben lang op hun honger moeten zitten, maar in de laatste rechte lijn richting ...

681
681
'Club Brugge stunt: gegeerde WK-revelatie geeft jawoord'

Club Brugge hoopt Ivan Leko nog van minstens drie versterkingen te voorzien. Op de verlanglijst van ...

939
939
'Kassa rinkelt in Genk: bliksemvertrek ruwe diamant'

De geruchtenmolen draait stilaan op volle toeren bij KRC Genk, dat niet alleen op het punt staat om ...

610
610
'Leko dumpt trio: miscast Club Brugge weigert transfer'

Terwijl het wemelt van de geruchten rond sterkhouders zoals Nicolo Tresoldi en Joaquin Seys, en ...

1162
1162
'Overmars slaat toe: Antwerp verrast met oude bekende'

Nu de overname door het consortium rond Wouter Vandenhaute eindelijk helemaal rond is, wil Antwerp ...

520
520
'Code rood bij Club Brugge: Tresoldi op weg naar PL'

Als het van Bart Verhaeghe afhangt gaat hij helemaal nergens naartoe, maar na amper ...

643
643
Witte rook in Anderlecht: Sibierski dumpt dure flop

Antoine Sibierski moet RSC Anderlecht weer naar successen zien te loodsen, al torst de nieuwe ...

380
380
'Genk kan cashen: exit El Ouahdi in stroomversnelling'

KRC Genk staat op het punt om te cashen op Konstantinos Karetsas, wiens recordtransfer naar Borussia ...

1051
1051
Telenet onthult voetbalplannen: opvallende rol Ruben Van Gucht

Het WK 2026 behoort inmiddels weer definitief tot het verleden en dus is het weer reikhalzend ...

695
695

Meer sportnieuws