Hayen glundert: Club Brugge mag kandidaat-coach schrappen

door
Hayen glundert: Club Brugge mag kandidaat-coach schrappen

De kans dat Nicky Hayen straks aan boord mag blijven als volwaardig T1 van Club Brugge stijgt met de minuut. Niet alleen blijft hij zijn eigen sollicitatie kracht bijzetten, ondertussen mag Blauw-Zwart ook een van zijn voornaamste concurrenten voor de vacature schrappen.

Vlak na het ontslag van Ronny Deila klonk het al dat Karel Geraerts, die een jaar geleden ook al in balans lag met de Noor, bovenaan Bart Verhaeghe zijn verlanglijst stond om volgend seizoen het roer over te nemen in Jan Breydel. Zijn stoel wankelde op dat moment bij Schalke 04, dat zich inmiddels echter handhaafde in de Tweede Bundesliga.

LEES OOK: 'Anderlecht-duo in vergetelheid: vertrek staat al vast'

Geraerts blijft bij Schalke 04

En dus is een vertrek van onze landgenoot uit Gelsenkirchen niet langer aan de orde, al vertelde Geraerts eerder deze week nog dat hij alle opties openhield. Ondanks positieve gesprekken met het bestuur van de Duitse traditieclub, waar Marc Wilmots dienst doet als technisch directeur, wou hij nog beraadslaan met zijn familie en zaakwaarnemer.

Amper een aantal dagen later blijkt de knoop al doorgehakt. "Ik heb een contract tot 2025 en ben hier heel gelukkig. We zien elkaar weer op 24 juni!", wordt de voormalige trainer van Union geciteerd door Bild. Zijn plan is dus om de voorbereidingen gewoon weer aan te vatten bij Schalke 04, waar hij zelfs al suggesties deed over de zomermercato.

Weg vrij voor Hayen?

Daarmee komt er een einde aan de speculaties over de toekomstplannen van Geraerts, die dus hoogstwaarschijnlijk niet terugkeert naar Westkapelle. Hoewel er met onder meer Ruud van Nistelrooij nog meer namen de ronde doen lijkt de kans dat Hayen daar permanent wordt gepromoveerd tot hoofdcoach zo toch andermaal gevoelig te stijgen.

Voor de zege tegen Anderlecht gaf hij al toe dat hij graag in het zadel zou blijven zitten. Indien zondag ook de laatste stap richting de landstitel tot een goed einde wordt gebracht lijkt Hayen wel degelijk meer dan zomaar een tussenpaus te zullen worden. De afgelopen weken benadrukte Club meermaals dat het pas dan een beslissing zal nemen.

Wie is volgens u een betere coach?

Meest recent

Code oranje bij Duivels: "Zo kunnen we níét naar WK"

De Rode Duivels hebben zich tijdens de voorbije interland-periode geplaatst voor het WK van komende ...

12
12
'Anderlecht-duo in vergetelheid: vertrek staat al vast'

RSC Anderlecht sneuvelde afgelopen zomer tijdens de Europese voorrondes en dat had uiteraard grote ...

62
62
Seys mee naar WK? 'Pittig duel met andere Duivel'

De Rode Duivels hebben hun ticket voor het WK van komende zomer officieel op zak. Bondscoach Rudi ...

66
66
Norwich deelt unieke Clement-beelden: "Ik eis maar één ding"

Philippe Clement heeft een opvallend hoofdstuk toegevoegd aan zijn trainerscarrière. De ...

26
26
Straffe ambities bij Gent: "Wil het nog eens meemaken"

AA Gent is bezig aan een wisselvallig seizoen en liet al behoorlijk wat steken vallen. Desondanks ...

40
40
'De Ketelaere genoemd voor onvervalste droomtransfer'

Met zijn twee doelpunten tegen Liechtenstein onderstreepte Charles De Ketelaere dat hij momenteel de ...

94
94
'Heldenrol wordt afknapper: zware WK-deceptie Vanaken'

De Rode Duivels kijken met gemengde gevoelens terug naar hun kwalificatiecampagne voor het WK, maar ...

231
231
'Miljoenen voor Anderlecht: transfer De Cat plots concreet'

RSC Anderlecht wil in de komende weken zijn goede prestaties van tegen KV Mechelen en Club Brugge ...

489
489
'Garcia aan tekentafel: verbazende basisspeler bij Duivels'

Brandon Mechele kreeg dinsdagavond zijn kans in de basiself bij de Rode Duivels en de sterkhouder ...

420
420
'Ordoñez op vertrekken: waanzinnige transfersom gelekt'

Ondanks interesse van onder meer Olympique Marseille, slaagde Club Brugge er afgelopen zomer in om ...

279
279
'Flick wil topaanwinst in '26: Barça raast mercato op'

FC Barcelona wil in de komende weken zijn achterstand op La Liga-koploper Real Madrid verder ...

128
128
'Frustraties bij Union: grote naam richting uitgang'

Union SG maakt zich op voor een druk einde van het kalenderjaar. Ondertussen wordt achter de ...

102
102
Totale afgang? "België en Nederland overleven groepsfase níét"

Naast de Rode Duivels wist ook Oranje zich tijdens de voorbije interland-periode te verzekeren van ...

338
338
Engeland in paniek: Clement voelt bom onder stoel

Philippe Clement zet een nieuwe stap in zijn carrière, maar doet dat uitgerekend bij een club ...

182
182
'Club Brugge zet zinnen op peperdure tienersensatie'

Tijdens de voorbije interlandbreak wemelde het van de geruchten bij Club Brugge, dat opnieuw stevig ...

274
274
Garcia dropt bommetje: hiërarchie Rode Duivels verstoord?

Nu de kwalificatie voor het WK een feit is kan er al volop worden gespeculeerd over wie er volgende ...

334
334
Coucke breekt de boel open en ramt De Pauw nieuw tijdperk in

Jarenlang was Bart De Pauw een van de meest herkenbare tv-gezichten van Vlaanderen. Tot hij in 2017 ...

47
47
Pro League versus politiek: Parys met 2 voeten vooruit

Ondanks een vrij matige kwalificatiecampagne gaan de Rode Duivels volgend jaar naar het WK in ...

119
119
Garcia op ramkoers: KBVB neemt opvallend standpunt in

Dinsdag stelden de Rode Duivels hun WK-ticket veilig met een klinkende 7-0 zege tegen Liechtenstein, ...

184
184
VRT-rel escaleert: Bracke draait Van Gucht door gehaktmolen

Het was een opvallende parallel: zowel Tom Waes als Ruben Van Gucht werden recent veroordeeld voor ...

636
636
'Mannaert spuit mist over toekomst bij voetbalbond'

Nu de Rode Duivels eindelijk zeker zijn van hun WK-ticket zijn alle ogen op Vincent Mannaert ...

172
172
Garcia leert lesje: wissel van de wacht bij Rode Duivels

De klus is geklaard: de Rode Duivels gaan naar het WK. Maar best ook, want in tegenstelling tot wat ...

232
232
Dag Allemaal: 'Advocaat Verheye snoert ex keihard de mond'

De breuk tussen Rik Verheye en Manon Fichefet leek aanvankelijk nog in de typische sfeer van ...

435
435
Grote verrassing in PO1? "We hebben de kwaliteiten ervoor"

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League de vijftiende speeldag op het programma, waarna de ...

106
106
Antwerp mag hopen: weldra extra troef voor Wils?

Antwerp pakte voor de interlandbreak een broodnodige zege tegen La Louvière, waarmee het een ...

240
240

Meer sportnieuws