Antwerp slikt bittere pil: sterkhouder onder het mes

535
Antwerp slikt bittere pil: sterkhouder onder het mes

Een jaar geleden pakte het er nog de titel, nu moet Antwerp winnen in Genk om een waterkansje op een Europes ticket te behouden. In aanloop naar dat duel kreeg Mark van Bommel slecht nieuws uit de ziekenboeg.

Tenslotte valt er in de Cegeka Arena van Chidera Ejuke, Jelle Bataille, Soumaïla Coulibaly en Vincent Janssen geen spoor te bekennen. Net zomin als Anthony Valencia en Kobe Corbanie maakt het viertal geen deel uit van de selectie.

LEES OOK: Hommeles bij Antwerp: Sonck spreekt Compper resoluut tegen

Operatie voor Janssen

In gesprek met Eleven DAZN verklaarde Van Bommel voor de wedstrijd deels waarom. "Kobe heeft last van de knie, Jelle meerdere problemen. Vincent is geopereerd", kwam hij wat die laatste betreft daarbij verrassend uit de hoek.

Nadat hij vorige week zijn derde gele kaart incasseerde was de spits sowieso geschorst, maar nu zit zijn seizoen er dus plots al op. "Hij zal niet meer spelen. Dat is bij de andere jongens trouwens ook erg twijfelachtig", klonk het nog.

Lang in de lappenmand?

"Hopelijk kunnen we Jelle en Soumi nog recupereren, maar dat zal ook niet makkelijk worden", besloot Van Bommel, die met geen woord over Ejuke repte. Ook wat er dan aan de hand is met Janssen blijft voorlopig een vraagteken. 

Afwachten dus of ook de voorbereiding op de volgende campagne in het gedrang komt. Al zal Van Bommel, die dus deels noodgedwongen enkele wijzigingen doorvoerde, er dan zelf hoogstwaarschijnlijk niet meer bij zijn op de Bosuil.

Gelooft u nog in Janssen als topspits in de JPL?

Meest recent

Van Bommel verrast: debuut voor Genkie én Cuypers

Vrijdagmiddag heeft Mark van Bommel in het nationaal trainingscentrum in Tubeke zijn selectie ...

50
50
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht geweigerd, Club vindt diamant'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

59
59
Zaak Eddy Snelders: beslissing rechtbank slaat in als bom

Na ruim zeven maanden achter de tralies staat Eddy Snelders (67) opnieuw voor een ingrijpende ...

74
74
De Roeck legt keuze uit: meteen straffe taal bij STVV

Jonas De Roeck is de nieuwe hoofdtrainer van STVV. De T1 gaat opnieuw aan de slag bij de Kanaries en ...

29
29
Update over Kompany: wanneer terugkeer bij Bayern?

Vincent Kompany is momenteel herstellende van een hersenvliesontsteking. De Belgische oefenmeester ...

32
32
Vlak voor selectie Van Bommel: Rode Duivel afgemaakt

Vanmiddag om 12u zal bondscoach Mark van Bommel de selectie van de Rode Duivels bekendmaken. De ...

69
69
Groot KAA Gent-probleem blootgelegd op KuPS

KAA Gent was uitstekend aan het seizoen begonnen, maar afgelopen speeldag ging het voor een eerste ...

54
54
STVV pakt uit met nieuwe hoofdtrainer

Sint-Truiden VV was vorig seizoen de revelatie in de Jupiler Pro League, maar het loopt dit seizoen ...

49
49
'Napoli neemt beslissing na aanvaring De Bruyne'

Het blijft maar rommelen bij Napoli. De resultaten vallen dit seizoen tegen en deze week liep het in ...

95
95
Extra CL-ticket voor België? Straffe week verandert veel

Het is een uitstekende week geworden voor de Belgische clubs in Europa. De vijf teams die ons land ...

228
228
'Van Bommel schrikt: spoeling plots heel dun'

Om 12u maakt Mark van Bommel zijn tweede selectie bekend als bondscoach van de Rode Duivels. Die ...

59
59
Sikan velt oordeel over pijnpunt bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft een mooie Europese avond afgewerkt. De Brusselaars waren heer en meester tegen ...

149
149
Union SG raast door: "Lukte geen enkele Belgische club"

Union SG bezorgde België weer gouden punten in Europa. De Brusselaars wonnen zeer knap met 1-2 ...

112
112
Bruno ziet één gigantisch gevaar bij Club Brugge

Vitor Bruno haalde opgelucht adem. RSC Anderlecht won overtuigend met 2-0 van RB Salzburg. Zondag ...

401
401
'STVV heeft oude bekende beet als nieuwe hoofdcoach'

STVV heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet, dat meldt Het Belang van Limburg. De nieuwe coach zag ...

153
153
Van Bommel zet deur open voor pijnlijke ingreep bij KDB

Kevin De Bruyne speelt bij Napoli verder van doel dan hij zelf wil. Ook Mark van Bommel houdt die ...

249
249
De Mil ziet reden voor pover gelijkspel van AA Gent

AA Gent zit duidelijk in een stevige vormdip. De Buffalo's speelden 0-0 tegen het nietige KuPS, wat ...

108
108
'Grote verrassing Van Bommel bij Rode Duivels'

We zitten nog maar begin november, maar de tweede interlandperiode van de zwaar gecontesteerde en ...

425
425
Anderlecht tankt vertrouwen: "We waren beesten"

Marten Winkler is een goede aanwinst van Antoine Sibierski. De Duitser heeft alles om een smaakmaker ...

165
165
Concurrentie beeft: Club Brugge wint weer de jackpot

De sterke Europese campagne van Club Brugge levert niet alleen sportief succes op, maar ook ...

349
349
Bankzitters grijpen kans bij RSCA: dilemma voor Bruno

Met een 2-0 zege tegen RB Salzburg breidde RSC Anderlecht een vervolg aan de 4-1 overwinning tegen ...

240
240
Club imponeert in CL: alwéér Bruggeling in TOTW

Club Brugge blijft maar indruk maken in de Champions League, want na Inter en Lens ging nu ook PSV ...

202
202
Union SG stunt weer in Europa, STVV geeft zege nog weg

Union SG en STVV begonnen om 20u45 aan hun Europese duels. Beide ploegen waren goed aan hun League ...

165
165
WK U17: Anderlecht hakt knoop definitief door

RSC Anderlecht en de KBVB liggen op ramkoers. De Brusselaars en de Belgische voetbalbond ...

138
138
Blessurezorgen voor Anderlecht? Bruno geeft update

RSC Anderlecht won vlot met 2-0 van RB Salzburg. De Brusselaars speelden sterk, maar er was ook ...

235
235

Meer sportnieuws