TRANSFERUURTJE: 'Trainersfavoriet bij Club, AA Gent baalt'

1463 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Trainersfavoriet bij Club, AA Gent baalt'

Heel wat clubs zijn al druk in de weer met de voorbereidingen op de zomermercato en de eerste deals worden zelfs al gesloten. Daarnaast draait de trainerscarrousel inmiddels ook al op volle toeren. VoetbalNieuws verzamelt de laatste transfernieuwtjes dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: Gentse erehaag voor Club Brugge? De Mil spreekt zich uit

Jupiler Pro League

Club Brugge heeft de landstitel stilaan binnen handbereik en dat lijkt ook zijn weerslag te gaan hebben op het trainersdossier. De kans lijkt alsmaar groter dat Nicky Hayen gewoon zal mogen aanblijven als hoofdcoach. De resultaten spelen daarin natuurlijk mee, maar het bestuur zou ook gecharmeerd zijn door zijn werkwijze, waarbij Hayen gretig alle beschikbare data en tools aanwendt.

AA Gent moet dan weer alsmaar meer vrezen dat het zijn grootste goudhaantje zal verliezen. Terwijl Jorthy Mokio zaterdag aan de aftrap stond tegen Standard, hield zijn entourage immers transfergesprekken met Deco, de technisch directeur van FC Barcelona. De Catalanen blijven dus aan de mouw trekken van het 16-jarige toptalent, dat nog altijd geen profcontract tekende.

Bij Antwerp zoeken ze nog altijd een nieuwe coach voor volgend seizoen. Eén naam die her en der naar voor geschoven wordt, trekt zichzelf alvast terug uit de race. Hernan Losada geeft immers aan dat hij het niet kan maken om bij de Great Old aan de slag te gaan gezien zijn verleden bij Beerschot.

Anderlecht moet afscheid nemen van een talent, want Nassim Azaouzi kondigt aan dat hij zijn aflopende contract niet gaat verlengen. De 18-jarige aanvaller kwam dit seizoen niet aan bod bij RSCA Futures door de komst van buitenlandse talenten als Ure en Goto. Hij gaat elders op zoek naar speelminuten, al is zijn nieuwe club nog niet bekend.

Buitenland

Liverpool is op zoek naar defensieve versterking voor volgend seizoen en daarbij denkt het aan enkele oude bekenden van de JPL. Na Willian Pacho blijkt nu ook Odilon Kossounou in beeld te zijn. De ex-speler van Club Brugge speelde zich in de kijker bij Bayer Leverkusen en daardoor zit half Europa achter hem aan. Ook Manchester United, Tottenham, Real Madrid en Bayern München azen op de Ivoriaan, die zo'n 60 miljoen euro zou gaan kosten.

In Nederland was er zondag goed nieuws voor Maarten Martens. Onze landgenoot greep met AZ wel naast kwalificatie voor de voorrondes van de Champions League, maar kreeg tegelijk te horen dat hij volgend seizoen wel mag aanblijven als hoofdcoach. Aanvankelijk was hij aangesteld tot het einde van dit seizoen, maar de samenwerking wordt verlengd.

Amadou Onana zal deze zomer vrijwel zeker een toptransfer gaan maken. Everton heeft het geld nodig en de interesse voor de Rode Duivel is enorm. Ook Bayern München zou nog steeds bij het kransje met gegadigden horen, want de Duitse grootmacht zou 'extreem geïnteresseerd' zijn.

Moet Club Brugge doorgaan met Hayen?

Meest recent

'Stankovic hakt belangrijke transferknoop door'

Bij Club Brugge zal na het titelfeest de blik snel op de zomermercato gaan. De vraag lijkt op dit ...

80
80
Pijnlijke beelden: Waalse derby ontspoort nog helemaal

De Europe Play-Off eindigde zaterdag voor Standard op pijnlijke wijze. Het gaf de eindwinst nog uit ...

166
166
Ontknoping LaLiga: drama voor Witsel, Getafe Europa in

Zaterdagavond stond in Spanje de ontknoping van het seizoen op het programma. Bovenaan het ...

40
40
Standard faalt: Genk wint alsnog Europe Play-Off

De Europe Play-Off heeft zaterdagavond nog een verrassende ontknoping gekend. Standard begon als ...

139
139
Ferrera kondigt na degradatie meteen ontslag bij Dender aan

Na twee seizoenen is voor FCV Dender zaterdag een einde gekomen aan het avontuur in de Jupiler Pro ...

79
79
Dubbel is een feit: Bayern pakt nu ook de beker

Bayern München sluit het seizoen af met de Duitse dubbel. Na de landstitel heeft het ...

62
62
Kogel door de kerk: Vrancken kondigt vertrek bij STVV aan

STVV heeft dit seizoen de hele Belgische voetbalwereld verbaast. De Kanaries sluiten het seizoen af ...

148
148
Sibierski krijgt transfertip: Anderlecht moet aan de bak

Anderlecht heeft zich donderdagavond al verzekerd van de vierde plaats en bijhorend ticket voor de ...

244
244
'Barça dringt aan: Club legt vraagprijs vast'

Club Brugge maakt zich na het veroveren van de titel op voor een bewogen transferzomer. Heel wat ...

344
344
Lommel houdt Dender in bedwang en mag naar 1A

Lommel heeft het laatste ticket voor de Jupiler Pro League 2026/27 gepakt. Na een bewogen slotfase ...

185
185
'Club Brugge-fans kijken op: eerste transfer na titelwinst'

Na de landstitel speurt Club Brugge opnieuw naar versterking achterin. Een jonge verdediger met ...

533
533
Nederland, opgelet: Union-verhaal in de maak

Union SG, Como en Hearts werken allen samen met Jamestown Analytics, wat hen sportief al ...

57
57
Kritiek op Nicky Hayen neemt steeds meer toe

KRC Genk heeft zijn lot niet meer in eigen handen. Dat is best pijnlijk. De Limburgers moeten hopen ...

335
335
Hasi spreekt na ontslag: "Coucke heeft twee opties"

Besnik Hasi werd enkele maanden geleden ontslagen. Dat was geen verrassing, want de resultaten waren ...

248
248
Anderlecht wint de jackpot: tientallen miljoenen in zicht

RSC Anderlecht heeft financieel de ergste jaren achter de rug. De Brusselaars gaan ook deze zomer ...

367
367
Mertens zei dit seizoen 'neen' tegen deze Belgische transfer

Dries Mertens hing vorige zomer zijn schoenen aan de haak. De voormalige Rode Duivel kende een ...

245
245
Defour begrijpt RSCA-fans niet: "Compleet onbegrijpelijk"

RSC Anderlecht kende een slechter seizoen dan vorig jaar. De Brusselaars pakten wel nog een Europees ...

171
171
Stijnen looft Club Brugge: "Dat is top tien in de wereld"

Club Brugge pakte afgelopen donderdag zijn 20ste landstitel in België. De Bruggelingen waren ...

217
217
Boskamp looft 'onderschatte' Rode Duivel: "Wereldster!"

De Rode Duivels maken zich op voor het WK. Eén van de spelers waarvan men in België toch ...

169
169
Vurige Kompany: "Héél de ploeg praat er al heel seizoen over"

Vincent Kompany is een groot succes bij Bayern München en de coach kan dit weekend nog een ...

66
66
Buitenkans voor Anderlecht: keert publiekslieveling terug?

RSC Anderlecht gaat in de zomer op zoek naar meer snelheid en creativiteit, wat uiteraard heel erg ...

642
642
Standard hoopt op énorm succes: "JPL is zo vreemd..."

Standard kan een moeizaam seizoen nog afsluiten met een geweldig feest. Ze staan zelfs op enkele ...

102
102
Beveren neemt afscheid van drie spelers

SK Beveren speelt komend seizoen in de Jupiler Pro League. De club, die ook te koop zou staan, gaat ...

51
51
'Sibierski beslist: 'sterkhouder' verlaat Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Brusselaars laten heel wat spelers ...

291
291
STVV viert feest met de fans: "Kans bestaat dat ik blijf"

STVV vierde vrijdagavond samen met de fans dat ze een historisch Europees ticket hebben weten te ...

111
111

Meer sportnieuws