TRANSFERUURTJE: 'Trainersfavoriet bij Club, AA Gent baalt'

door stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Trainersfavoriet bij Club, AA Gent baalt'

Heel wat clubs zijn al druk in de weer met de voorbereidingen op de zomermercato en de eerste deals worden zelfs al gesloten. Daarnaast draait de trainerscarrousel inmiddels ook al op volle toeren. VoetbalNieuws verzamelt de laatste transfernieuwtjes dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: Nieuwe beelden duiken op: Coosemans nóg feller door het lint

Jupiler Pro League

Club Brugge heeft de landstitel stilaan binnen handbereik en dat lijkt ook zijn weerslag te gaan hebben op het trainersdossier. De kans lijkt alsmaar groter dat Nicky Hayen gewoon zal mogen aanblijven als hoofdcoach. De resultaten spelen daarin natuurlijk mee, maar het bestuur zou ook gecharmeerd zijn door zijn werkwijze, waarbij Hayen gretig alle beschikbare data en tools aanwendt.

AA Gent moet dan weer alsmaar meer vrezen dat het zijn grootste goudhaantje zal verliezen. Terwijl Jorthy Mokio zaterdag aan de aftrap stond tegen Standard, hield zijn entourage immers transfergesprekken met Deco, de technisch directeur van FC Barcelona. De Catalanen blijven dus aan de mouw trekken van het 16-jarige toptalent, dat nog altijd geen profcontract tekende.

Bij Antwerp zoeken ze nog altijd een nieuwe coach voor volgend seizoen. Eén naam die her en der naar voor geschoven wordt, trekt zichzelf alvast terug uit de race. Hernan Losada geeft immers aan dat hij het niet kan maken om bij de Great Old aan de slag te gaan gezien zijn verleden bij Beerschot.

Anderlecht moet afscheid nemen van een talent, want Nassim Azaouzi kondigt aan dat hij zijn aflopende contract niet gaat verlengen. De 18-jarige aanvaller kwam dit seizoen niet aan bod bij RSCA Futures door de komst van buitenlandse talenten als Ure en Goto. Hij gaat elders op zoek naar speelminuten, al is zijn nieuwe club nog niet bekend.

Buitenland

Liverpool is op zoek naar defensieve versterking voor volgend seizoen en daarbij denkt het aan enkele oude bekenden van de JPL. Na Willian Pacho blijkt nu ook Odilon Kossounou in beeld te zijn. De ex-speler van Club Brugge speelde zich in de kijker bij Bayer Leverkusen en daardoor zit half Europa achter hem aan. Ook Manchester United, Tottenham, Real Madrid en Bayern München azen op de Ivoriaan, die zo'n 60 miljoen euro zou gaan kosten.

In Nederland was er zondag goed nieuws voor Maarten Martens. Onze landgenoot greep met AZ wel naast kwalificatie voor de voorrondes van de Champions League, maar kreeg tegelijk te horen dat hij volgend seizoen wel mag aanblijven als hoofdcoach. Aanvankelijk was hij aangesteld tot het einde van dit seizoen, maar de samenwerking wordt verlengd.

Amadou Onana zal deze zomer vrijwel zeker een toptransfer gaan maken. Everton heeft het geld nodig en de interesse voor de Rode Duivel is enorm. Ook Bayern München zou nog steeds bij het kransje met gegadigden horen, want de Duitse grootmacht zou 'extreem geïnteresseerd' zijn.

Moet Club Brugge doorgaan met Hayen?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

109
109
'Union mikt op jackpot: alle records aan diggelen'

Het succes eiste de voorbije jaren telkens zijn tol bij Union, dat steevast een resem sterkhouders ...

5
5
Bekerstress bij RSCA: cruciale update uit ziekenboeg

Donderdag is het D-Day voor RSC Anderlecht, dat zijn seizoen moet zien te redden in de bekerfinale ...

14
14
'Rigaux richting exit: charmeoffensief Club Brugge'

De titelkoorts neemt stilaan toe bij Club Brugge, dat zondag eerste achtervolger Union ontvangt. ...

42
42
'Oosting in vieze papieren: nieuwe T1 voor Antwerp?'

Heel even leek Antwerp zich nog te mengen in de strijd om een Europees ticket, maar na de pijnlijke ...

40
40
Club Brugge vs. parket: Verhaeghe verneemt verdict

Dankzij de vlotte 2-0 zege tegen STVV blijft Club Brugge op titelkoers, maar buiten de lijnen zitten ...

125
125
Opvolging Mignolet: 'Club klopt aan in Premier League'

Club Brugge gaat een bijzonder drukke zomermercato tegemoet en zal vers bloed moeten aantrekken op ...

155
155
"Komende 10 jaar" - Ferdinand dropt spectaculaire Lammens-uitspraak

Manchester United keert volgend seizoen terug in de Champions League en staat op punt om het seizoen ...

123
123
Hartverzakking Garcia: De Bruyne plots afwezig bij Napoli

Binnen exact één maand is het zover: dan trappen Mexico en Zuid-Afrika het ...

117
117
'Tzolis niet te houden: duizelingwekkende transfersom'

Christos Tzolis blijft tijdens de Champions' Play-Offs de knappe prestatie aan mekaar rijgen. Het ...

454
454
Nieuwe beelden duiken op: Coosemans nóg feller door het lint

Colin Coosemans heeft tijdens de zevende speeldag van de Champions' Play-Offs geen al te beste beurt ...

660
660
‘Club Brugge sloopt Bayat met brutale transferzet’

Club Brugge verkent opnieuw de transfermarkt en dat zorgt meteen voor nervositeit bij de ...

393
393
Lardot veroordeelt AA Gent-RSCA: "Schuld van spelers"

Nu de spanning alsmaar toeneemt in de play-offs, komt ook de arbitrage weer onder een vergrootglas ...

202
202
WK in gevaar: sterkhouder Rode Duivels in lappenmand

Vrijdag maakt Rudi Garcia bekend welke 26 namen zijn schifting voor het WK hebben overleefd. Helaas ...

120
120
Radja Nainggolan verrast met héél opvallende uitdaging

Radja Nainggolan is ook op zijn 38ste nog van goudwaarde voor zijn club Patro Eisden Maasmechelen. ...

79
79
'Club Brugge in paniek: Feyenoord all-in voor Rigaux'

Ongeacht de verdere afloop in de titelrace gaat Club Brugge een drukke zomer tegemoet. Zowel op ...

204
204
Anderlecht hakt knoop door: einde seizoen Cvetkovic?

RSC Anderlecht schoot zichzelf nog maar eens in de voet op bezoek bij AA Gent, waar Mihajlo ...

408
408
Verheyen en Van der Elst zorgen voor magisch moment

Club Brugge heeft zaterdagavond opnieuw een krachtig signaal gestuurd in de titelstrijd. Blauw Zwart ...

190
190
Leye baalt stevig: dit ontbrak er bij pover AA Gent

AA Gent blijft pover presteren in de Champions’ Play-Offs. Gewogen en voorlopig veel te licht ...

102
102
Westerlo neemt na twee jaar afscheid van verdediger

Bij KVC Westerlo gaan ze een drukke transferzomer tegemoet. De Kemphanen zullen heel wat jongens ...

34
34
Geloof in Europe play-offs: "Grootste club van België"

Standard maakt zich klaar voor een absolute topaffiche tegen KRC Genk. De Vurige Stede zal nog eens ...

292
292
'Opvolger Rigaux: tweede naam duikt op bij Club Brugge'

De kans wordt met de dag groter dat Dévy Rigaux Club Brugge gaat verlaten na dit seizoen. Bij ...

278
278
Anderlecht slikt: zware schorsing gevraagd voor Cvetkovic

RSC Anderlecht pakte een punt op het veld van AA Gent, maar baalde wel stevig door de rode kaart van ...

429
429
Vandenbempt looft RSCA-pion: "Een heel goeie speler"

Bij RSC Anderlecht loopt veel talent rond, maar er zijn veel te weinig ervaren en dragende krachten ...

434
434
Wie stopt Club Brugge? "Bijna perfect"

Club Brugge maakte alweer indruk tegen STVV. Net als tegen RSC Anderlecht en AA Gent hadden ze ...

294
294
Lierse SK stelt nieuwe hoofdtrainer officieel voor

Lierse SK heeft vandaag zijn nieuwe trainer voorgesteld. De club zocht een opvolger voor de ...

47
47

Meer sportnieuws