TRANSFERUURTJE: 'Trainersfavoriet bij Club, AA Gent baalt'

door
TRANSFERUURTJE: 'Trainersfavoriet bij Club, AA Gent baalt'

Heel wat clubs zijn al druk in de weer met de voorbereidingen op de zomermercato en de eerste deals worden zelfs al gesloten. Daarnaast draait de trainerscarrousel inmiddels ook al op volle toeren. VoetbalNieuws verzamelt de laatste transfernieuwtjes dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: Verhuurde JPL-spelers: één speler met grote zorgen

Jupiler Pro League

Club Brugge heeft de landstitel stilaan binnen handbereik en dat lijkt ook zijn weerslag te gaan hebben op het trainersdossier. De kans lijkt alsmaar groter dat Nicky Hayen gewoon zal mogen aanblijven als hoofdcoach. De resultaten spelen daarin natuurlijk mee, maar het bestuur zou ook gecharmeerd zijn door zijn werkwijze, waarbij Hayen gretig alle beschikbare data en tools aanwendt.

AA Gent moet dan weer alsmaar meer vrezen dat het zijn grootste goudhaantje zal verliezen. Terwijl Jorthy Mokio zaterdag aan de aftrap stond tegen Standard, hield zijn entourage immers transfergesprekken met Deco, de technisch directeur van FC Barcelona. De Catalanen blijven dus aan de mouw trekken van het 16-jarige toptalent, dat nog altijd geen profcontract tekende.

Bij Antwerp zoeken ze nog altijd een nieuwe coach voor volgend seizoen. Eén naam die her en der naar voor geschoven wordt, trekt zichzelf alvast terug uit de race. Hernan Losada geeft immers aan dat hij het niet kan maken om bij de Great Old aan de slag te gaan gezien zijn verleden bij Beerschot.

Anderlecht moet afscheid nemen van een talent, want Nassim Azaouzi kondigt aan dat hij zijn aflopende contract niet gaat verlengen. De 18-jarige aanvaller kwam dit seizoen niet aan bod bij RSCA Futures door de komst van buitenlandse talenten als Ure en Goto. Hij gaat elders op zoek naar speelminuten, al is zijn nieuwe club nog niet bekend.

Buitenland

Liverpool is op zoek naar defensieve versterking voor volgend seizoen en daarbij denkt het aan enkele oude bekenden van de JPL. Na Willian Pacho blijkt nu ook Odilon Kossounou in beeld te zijn. De ex-speler van Club Brugge speelde zich in de kijker bij Bayer Leverkusen en daardoor zit half Europa achter hem aan. Ook Manchester United, Tottenham, Real Madrid en Bayern München azen op de Ivoriaan, die zo'n 60 miljoen euro zou gaan kosten.

In Nederland was er zondag goed nieuws voor Maarten Martens. Onze landgenoot greep met AZ wel naast kwalificatie voor de voorrondes van de Champions League, maar kreeg tegelijk te horen dat hij volgend seizoen wel mag aanblijven als hoofdcoach. Aanvankelijk was hij aangesteld tot het einde van dit seizoen, maar de samenwerking wordt verlengd.

Amadou Onana zal deze zomer vrijwel zeker een toptransfer gaan maken. Everton heeft het geld nodig en de interesse voor de Rode Duivel is enorm. Ook Bayern München zou nog steeds bij het kransje met gegadigden horen, want de Duitse grootmacht zou 'extreem geïnteresseerd' zijn.

Moet Club Brugge doorgaan met Hayen?

Meest recent

Godts verrast: 'Ajax zorgt voor straffe transferwending'

Mika Godts is persoonlijk aan een zeer goed seizoen bezig bij Ajax. De Belgische flankaanvaller is ...

7
7
Van Gucht in paniek: misplaatste stunt ontploft in zijn gezicht

Ruben Van Gucht pakte uit met straffe woorden, maar net daar wringt nu het schoentje. Wat bedoeld ...

15
15
'Sels grof wild: pikante Premier League-deal op til'

Matz Sels doet het goed bij Nottingham Forest, maar daar is er bijzonder veel onrust. Het gaat dit ...

30
30
Verhuurde JPL-spelers: één speler met grote zorgen

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

32
32
Lommel zet grote stap: "Genk of PSV? Kijk naar hen!"

Anno 2026 is doorstroming van de eigen jeugd steeds belangrijker aan het worden. Dat is ook het ...

11
11
'Anderlecht schiet in actie: eerste zomertarget bekend'

Dankzij de aanstelling van Jérémy Taravel als T1 koopt RSC Anderlecht tijd om alsnog ...

283
283
Fink schenkt klare wijn: transfercoup bij KRC Genk?

Met nog twee speeldagen te gaan in de reguliere competitie staat KRC Genk buiten de top zes ...

87
87
Schreuder verrast: niet naar Anderlecht, wél naar het WK

Behoudens een verrassing maakt Jérémy Taravel het seizoen gewoon vol als hoofdcoach ...

95
95
'Rampscenario voor Anderlecht: korting op De Cat?'

Nathan De Cat weigert voorlopig om zijn toekomst langer aan RSC Anderlecht te verbinden, en dus ...

333
333
Horror bij Belgische cultclub: Bom ontploft door sabotage

Kent u hem nog: François De Keersmaecker? De olijke ex-voorzitter van de Belgische ...

46
46
'Totale leegloop bij Club Brugge: zomer van 150 miljoen'

Club Brugge hoopt zich de komende maanden koste wat het kost opnieuw tot landskampioen te kronen. ...

419
419
'Anderlecht loopt blauwtje: De Cat weigert contract'

Voor zover het nog nodig was gaf Nathan De Cat afgelopen zondag tegen Club Brugge nog maar eens zijn ...

527
527
Vannieuwkerke slikt snoeiharde kritiek: "Karl Coucke"

Het is crisis aan de zee en dat heeft ook Karl Vannieuwkerke geweten. Eén van de sterke ...

107
107
Nieuwe T1 voor Essevee van volgend seizoen al bekend?

Zulte Waregem koos ervoor om Sven Vandenbroeck de laan uit te sturen na desastreuze resultaten en de ...

265
265
'Club Brugge grijpt genadeloos in bij Shandre Campbell'

Club Brugge doet nog volop mee voor de titel, maar er wacht nog eerst een interlandperiode. ...

260
260
Van der Elst ziet nu al kampioen: verrassend oordeel

De titelstrijd in de Jupiler Pro League gaat dit seizoen tussen Union SG, STVV en Club Brugge. ...

294
294
De Cat krijgt ultieme transferraad: “Hij moet naar daar”

Nathan De Cat is gespreksonderwerp nummer 1 in het Lotto Park. Het 17-jarige supertalent behoort ...

190
190
Trump verbaast weer met uitspraken: "Anders afgemaakt"

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada ligt zwaar onder vuur. Er zijn problemen met de ...

66
66
Goots maakt Antwerp compleet af: onbegrip over één man

Patrick Goots is een clubicoon van Royal Antwerp FC. De voormalige aanvaller volgt zijn oude club ...

169
169
Rigaux doet boekje open over transfersituatie Tresoldi

Nicolo Tresoldi verkeert in bloedvorm bij Club Brugge. Afgelopen speeldag was de goaltjesdief weer ...

244
244
‘Spectaculaire terugkeer Tessa Wullaert in de maak’

Tessa Wullaert is één van de grootste voetbalsterren die het Belgische vrouwenvoetbal ...

177
177
Club Brugge pakt weer uit met contractverlenging

Club Brugge is volop bezig met de toekomst te verzekeren. Op de officiële kanalen werd er weer ...

198
198
Hommeles bij KV Mechelen: “Hartig woordje gesproken"

KV Mechelen zit nog steeds in de top 6, maar de kansloze nederlaag tegen KAA Gent kwam hard aan. ...

317
317
Groot De Cat-probleem bij Anderlecht: record in gevaar

Nathan De Cat is op 17-jarige leeftijd een absolute smaakmaker bij RSC Anderlecht. De middenvelder ...

175
175
TRANSFERUURTJE: ‘Jackpot De Cat en Tresoldi, Rode Duivels gewild

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

184
184

Meer sportnieuws