TRANSFERUURTJE: 'Trainersfavoriet bij Club, AA Gent baalt'

door
TRANSFERUURTJE: 'Trainersfavoriet bij Club, AA Gent baalt'

Heel wat clubs zijn al druk in de weer met de voorbereidingen op de zomermercato en de eerste deals worden zelfs al gesloten. Daarnaast draait de trainerscarrousel inmiddels ook al op volle toeren. VoetbalNieuws verzamelt de laatste transfernieuwtjes dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: Union zwaar bevoordeeld? Oud-ref velt keihard verdict

Jupiler Pro League

Club Brugge heeft de landstitel stilaan binnen handbereik en dat lijkt ook zijn weerslag te gaan hebben op het trainersdossier. De kans lijkt alsmaar groter dat Nicky Hayen gewoon zal mogen aanblijven als hoofdcoach. De resultaten spelen daarin natuurlijk mee, maar het bestuur zou ook gecharmeerd zijn door zijn werkwijze, waarbij Hayen gretig alle beschikbare data en tools aanwendt.

AA Gent moet dan weer alsmaar meer vrezen dat het zijn grootste goudhaantje zal verliezen. Terwijl Jorthy Mokio zaterdag aan de aftrap stond tegen Standard, hield zijn entourage immers transfergesprekken met Deco, de technisch directeur van FC Barcelona. De Catalanen blijven dus aan de mouw trekken van het 16-jarige toptalent, dat nog altijd geen profcontract tekende.

Bij Antwerp zoeken ze nog altijd een nieuwe coach voor volgend seizoen. Eén naam die her en der naar voor geschoven wordt, trekt zichzelf alvast terug uit de race. Hernan Losada geeft immers aan dat hij het niet kan maken om bij de Great Old aan de slag te gaan gezien zijn verleden bij Beerschot.

Anderlecht moet afscheid nemen van een talent, want Nassim Azaouzi kondigt aan dat hij zijn aflopende contract niet gaat verlengen. De 18-jarige aanvaller kwam dit seizoen niet aan bod bij RSCA Futures door de komst van buitenlandse talenten als Ure en Goto. Hij gaat elders op zoek naar speelminuten, al is zijn nieuwe club nog niet bekend.

Buitenland

Liverpool is op zoek naar defensieve versterking voor volgend seizoen en daarbij denkt het aan enkele oude bekenden van de JPL. Na Willian Pacho blijkt nu ook Odilon Kossounou in beeld te zijn. De ex-speler van Club Brugge speelde zich in de kijker bij Bayer Leverkusen en daardoor zit half Europa achter hem aan. Ook Manchester United, Tottenham, Real Madrid en Bayern München azen op de Ivoriaan, die zo'n 60 miljoen euro zou gaan kosten.

In Nederland was er zondag goed nieuws voor Maarten Martens. Onze landgenoot greep met AZ wel naast kwalificatie voor de voorrondes van de Champions League, maar kreeg tegelijk te horen dat hij volgend seizoen wel mag aanblijven als hoofdcoach. Aanvankelijk was hij aangesteld tot het einde van dit seizoen, maar de samenwerking wordt verlengd.

Amadou Onana zal deze zomer vrijwel zeker een toptransfer gaan maken. Everton heeft het geld nodig en de interesse voor de Rode Duivel is enorm. Ook Bayern München zou nog steeds bij het kransje met gegadigden horen, want de Duitse grootmacht zou 'extreem geïnteresseerd' zijn.

Moet Club Brugge doorgaan met Hayen?

Meest recent

Degryse viseert viertal Club Brugge: “Niet meer hetzelfde”

Club Brugge verloop afgelopen speeldag van STVV en zag de Kanaries naar de tweede plek springen. ...

13
13
Risicomatch in Anderlecht: politie grijpt zwaar in

Na speeldag 17 van de Jupiler Pro League staat er weer een Europese midweek op het programma. Union ...

22
22
Storm bij Zulte: Vandenbroeck maakt goudhaantje af

Zulte Waregem speelde afgelopen speeldag 1-1 gelijk tegen Oud-Heverlee Leuven. Essevee kon al zes ...

43
43
Twee topclubs krijgen volle laag: "Te weinig kwaliteit"

De topclubs in de Jupiler Pro League presteren niet goed genoeg dit seizoen. Het niveau van de ...

119
119
Gouden kans voor Anderlecht? Trainer keihard voor Duranville

Bijna drie jaar geleden maakte Julien Duranville de overstap van RSC Anderlecht naar Borussia ...

192
192
Wils weet niet wat hij ziet: "Hij zal nu wel groen lachen"

Royal Antwerp FC is een bizarre ploeg. Ze presteren al een heel seizoen bijzonder zwak, maar dan ...

177
177
'Hommeles in Breda: Hoefkens moet plots vrezen'

Carl Hoefkens kent zware tijden in Breda. NAC doet het niet goed in de Eredivisie en het is er ...

53
53
'Ajax zet alles op alles voor ex-sterspeler uit JPL'

Bij Ajax wisten ze na een 6 op 6 terug voor wat rust in de tent te zorgen. De Amsterdammers willen ...

19
19
'KRC Genk neemt beslissing over toekomst van Fink'

KRC Genk verloor na een zeer povere prestatie kansloos met 3-0 van Royal Antwerp FC. Nochtans hadden ...

536
536
Enorme verslagenheid: voetbalwereld reageert op heengaan De Boeck

Bij aanvang van alweer een drukke Europese week, is het Belgische voetbal getroffen door een drama. ...

0
0
Oosting wild van Antwerp-verrassing: "Een openbaring!"

Een tweetal weken geleden was de bodem bereikt bij Antwerp FC, momenteel is de Great Old weer ...

287
287
'Actie bij Anderlecht: twee toptransfers voor titelboost'

RSC Anderlecht heeft zondag gezichtsverlies geleden met een zware 4-0-nederlaag op het veld van KVC ...

409
409
Pijnlijke afgang Real: Spaanse pers pakt Courtois onder de loep

Real Madrid heeft zondag een pijnlijke avond beleefd in La Liga. De Koninklijke verloor, na onder ...

116
116
Belgisch voetbal in diepe rouw: Glen De Boeck plots overleden

Het Belgische voetbal werd maandagochtend opgeschrikt door bijzonder triest nieuws. Voormalig Rode ...

508
508
'IJskoude exit dreigt: Club Brugge laat geen traan om Hayen'

Aan de buitenkant oogt alles nog rustig bij Nicky Hayen. Maar binnen de club groeit het gevoel dat ...

1009
1009
Union zwaar bevoordeeld? Oud-ref velt keihard verdict

Leider Union SG heeft voor het tweede weekend op rij puntenverlies geleden en beet zaterdag zijn ...

300
300
'Club moddert aan: bestuur grijpt in op transfermarkt'

Wie gehoopt had dat de bekerzege in Leuven de ommekeer zou inleiden bij Club Brugge, kwam zaterdag ...

635
635
"Catastrofe" - analisten vermorzelen 'zwakke schakel' Anderlecht

Wat opnieuw een mooi weekend moest worden, is uitgedraaid op een behoorlijk drama voor RSC ...

317
317
Fink slaat mea culpa: "Foute keuzes gemaakt"

KRC Genk heeft zondag een zeer pijnlijke avond beleefd. Het werd met 3-0 afgedroogd door Antwerp en ...

229
229
Vandenbroeck ziet manco bij Essevee: "Dat miste ik"

De zegeloze reeks van Zulte Waregem is zondagavond nog wat langer geworden. De West-Vlamingen konden ...

135
135
Real beleeft rampavond met nederlaag en 2 rode kaarten

Thibaut Courtois heeft zondagavond geen heldenrol kunnen opeisen bij Real Madrid. De Rode Duivel kon ...

91
91
Napoli wint kraker en grijpt weer de macht in Serie A

De titelstrijd in de Serie A blijft dit seizoen razend spannend. Zondagavond heeft titelverdediger ...

62
62
Harde woorden bij Genk: "Er stond geen ploeg op het veld"

KRC Genk leek in een betere periode te zitten, maar heeft op enkele dagen tijd twee stevige ...

249
249
Mazzu baalt hard: "Twee verloren punten voor ons"

OH Leuven heeft zondag de kans laten liggen om een uitstekende zaak te doen in het klassement. Het ...

38
38
Stevige waarschuwing Duivels: "Wij gaan voor eerste plaats"

De Rode Duivels ontdekten de voorbije dagen hun parcours op het WK van volgende zomer. In de ...

198
198

Meer sportnieuws