Lukaku neemt (wellicht) afscheid van Roma met heldenrol

373
Lukaku neemt (wellicht) afscheid van Roma met heldenrol

Romelu Lukaku heeft zondag wellicht zijn laatste wedstrijd voor AS Roma gespeeld. De Rode Duivel nam meer dan waarschijnlijk afscheid van zijn club door zich tot matchwinnaar te kronen tegen Genoa. Daarmee houdt hij ook de Romeinse droom om Champions League te spelen in leven.

Een makkelijke avond beleefde Roma zeker niet tegen Genoa. Met Rode Duivel Koni De Winter in de basis hielden de bezoekers zeer lang stand in het Stadio Olimpico.

LEES OOK: Nieuwe leider in Bundesliga; comeback Inter in Serie A-clash

Lukaku matchwinnaar tegen Genoa

Roma werd ook niet in het zadel geholpen door een vreemde rode kaart voor Leandro Paredes. De middenvelder kreeg een kleine 20 minuten voor het einde twee gele kaarten op enkele seconden tijd. Maar met tien man wist Roma de overwinning alsnog uit de brand te slepen.

Een kleine tien minuten voor tijd klom Lukaku het hoogst op een voorzet en kopte de enige goal van de wedstrijd alsnog binnen. Door die 1-0 mag AS Roma nog altijd dromen van de Champions League. Het is immers zo goed als zeker van de zesde plaats en die kan nog een ticket voor het kampioenenbal opleveren, op voorwaarde dat Atalanta woensdag de Europa League wint.

Wellicht laatste match voor Roma

Voor Lukaku was het meer dan waarschijnlijk zijn laatste wedstrijd voor Roma. Hij vierde zijn goal door zijn shirt uit te trekken en kreeg daarvoor zijn vijfde gele kaart van het seizoen, waardoor hij de slotmatch van het seizoen volgende week op Empoli geschorst moet missen.

De kans lijkt zeer klein dat Lukaku volgend seizoen nog in Rome zal spelen, want de financiële eisen van Chelsea én de Rode Duivel lijken geen spek voor de bek voor de club. Het is dus wellicht een afscheid in stijl voor de 31-jarige aanvaller.

Zal Lukaku nog bij AS Roma blijven?

Meest recent

Tresoldi-soap duurt voort: "De wereld is veranderd"

Club Brugge ziet deze week weer een waslijst aan internationals uitzwermen. Ook Nicolo Tresoldi zal ...

13
13
'Zidane drukt stempel: Mbappé krijgt drastische boodschap'

Mark van Bommel is begonnen aan zijn eerste interland-periode bij de Rode Duivels. En ook bij ...

50
50
"Minstens 10 jaar" - Club Brugge-voorspelling doet Anderlecht huiveren

RSC Anderlecht blijft de met voorsprong meest succesvolle club uit de geschiedenis van het Belgische ...

408
408
Thorup op plaats gezet: "Genk moet daar vanaf stappen"

KRC Genk heeft een tegenvalllende start van het seizoen achter de rug. Met 9 op 18 tellen de ...

132
132
Grote Mannaert-wending bij KBVB: doorbraak in de maak

De Rode Duivels trappen deze week hun campagne in de Nations League op gang. Ondertussen blijft het ...

100
100
‘Lammens afgemaakt: Van Bommel doet straffe ingreep’

Senne Lammens krijgt meteen een opvallend signaal van Mark van Bommel. Net nu de doelman bij ...

280
280
'Real zes punten achter: Mourinho viseert grote naam'

Real Madrid heeft de interland-break in mineur ingezet. De Koninklijke verloor in de stadsderby ...

169
169
Union haalt wéér ruwe diamant: "Interesse lang duidelijk"

Union SG heeft zijn ijzersterke reeks van de laatste weken bevestigd. Op het veld van Antwerp FC ...

135
135
Verrassende Duivel maakt indruk: eerste basisplaats lonkt

De Rode Duivels zijn voor het eerst sinds het WK weer samengekomen. Maandag werd verzamelen geblazen ...

281
281
Club Brugge aan de slag: nieuwste toptransfer staat vast

Door een extra lange interland-break ligt het clubvoetbal bijna drie weken stil. Tijdig die nuttig ...

564
564
Charai tevreden: "Dat lukte ons vorig jaar niet"

Westerlo heeft zondagavond met 0-2 gewonnen op het veld van STVV en boekte zo zijn derde overwinning ...

25
25
"Rode Duivels? Ik sprak niet met Van Bommel"

Lucas Stassin (21) is uitstekend begonnen aan zijn avontuur bij Sevilla FC. De jonge Belgische spits ...

101
101
Hoefkens: "Een bizarre beslissing van Bruno"

Vitor Bruno heeft de spelers van RSC Anderlecht acht dagen vrijaf gegeven. De Portugese coach van ...

195
195
Wie vervangt Courtois? Defour en Proto verschillen van mening

Wie wordt de nieuwe nummer één van de Rode Duivels? Bondscoach Mark van Bommel staat ...

143
143
Van Bommel-revolutie: zéven nieuwe namen in basiself Duivels?

Het Mark van Bommel-tijdperk is maandag van start gegaan bij de Rode Duivels. De Nederlander heeft ...

749
749
Straffe wending Vanderbiest: KVM lanceert publiekelijk statement

KV Mechelen is bezig aan een uiterst teleurstellend seizoen tot dusver. Onvermijdelijk nam de druk ...

242
242
KRC Genk aan het wankelen: twee immense mankementen

KRC Genk kan allerminst tevreden zijn over de start van de competitie. Na zeven speeldagen hebben de ...

506
506
‘Van Bommel gooit Vanaken per direct uit basis’

Hans Vanaken maakte tegen Genk een sterke comeback, maar bij de Rode Duivels begint hij opnieuw ...

958
958
Jonathan Lardot velt oordeel over rode kaart Antwerp

Royal Antwerp FC verloor afgelopen speeldag van Union SG. Vlak na rust kreeg Bahmed Deuff twee keer ...

201
201
Mancini roept ferme waarschuwing richting Rode Duivels

De Rode Duivels hebben een sterk WK achter de rug, maar het tijdperk onder Rudi Garcia is voorbij. ...

124
124
De Meyer vreest ontslag bij STVV: “Gevaarlijk moment”

Sint-Truiden verbaasde vorig seizoen vriend en vijand in de Jupiler Pro League onder Wouter ...

114
114
Eerste training van Bommel: Duivel geeft direct verstek

De Rode Duivels zijn aan het hoofdstuk onder Mark van Bommel begonnen. De Nederlandse oefenmeester ...

559
559
KRC Genk-duo snoeihard aangepakt: “Dat is het probleem”

KRC Genk ging afgelopen speeldag roemloos onderuit tegen Club Brugge. De Limburgers zijn onder Jess ...

464
464
Antwerp blijft inzetten op jeugd en bindt toptalent

Royal Antwerp FC richtte de blik de afgelopen jaren steeds vaker naar de eigen jeugd. The Great Old ...

81
81
Defour zet vraagtekens bij keuzes van Bruno

Steven Defour heeft vraagtekens geplaatst bij de keuzes van Anderlecht-trainer Vitor Bruno. Vooral ...

128
128

Meer sportnieuws