Lukaku neemt (wellicht) afscheid van Roma met heldenrol

373 stemmen
Lukaku neemt (wellicht) afscheid van Roma met heldenrol

Romelu Lukaku heeft zondag wellicht zijn laatste wedstrijd voor AS Roma gespeeld. De Rode Duivel nam meer dan waarschijnlijk afscheid van zijn club door zich tot matchwinnaar te kronen tegen Genoa. Daarmee houdt hij ook de Romeinse droom om Champions League te spelen in leven.

Een makkelijke avond beleefde Roma zeker niet tegen Genoa. Met Rode Duivel Koni De Winter in de basis hielden de bezoekers zeer lang stand in het Stadio Olimpico.

LEES OOK: 'Tzolis niet te houden: duizelingwekkende transfersom'

Lukaku matchwinnaar tegen Genoa

Roma werd ook niet in het zadel geholpen door een vreemde rode kaart voor Leandro Paredes. De middenvelder kreeg een kleine 20 minuten voor het einde twee gele kaarten op enkele seconden tijd. Maar met tien man wist Roma de overwinning alsnog uit de brand te slepen.

Een kleine tien minuten voor tijd klom Lukaku het hoogst op een voorzet en kopte de enige goal van de wedstrijd alsnog binnen. Door die 1-0 mag AS Roma nog altijd dromen van de Champions League. Het is immers zo goed als zeker van de zesde plaats en die kan nog een ticket voor het kampioenenbal opleveren, op voorwaarde dat Atalanta woensdag de Europa League wint.

Wellicht laatste match voor Roma

Voor Lukaku was het meer dan waarschijnlijk zijn laatste wedstrijd voor Roma. Hij vierde zijn goal door zijn shirt uit te trekken en kreeg daarvoor zijn vijfde gele kaart van het seizoen, waardoor hij de slotmatch van het seizoen volgende week op Empoli geschorst moet missen.

De kans lijkt zeer klein dat Lukaku volgend seizoen nog in Rome zal spelen, want de financiële eisen van Chelsea én de Rode Duivel lijken geen spek voor de bek voor de club. Het is dus wellicht een afscheid in stijl voor de 31-jarige aanvaller.

Zal Lukaku nog bij AS Roma blijven?

Meest recent

Guardiola verbaast iedereen met toekomstplannen

Manchester City kan tegen Chelsea weer een prijs pakken. Pep Guardiola kan zijn twintigste trofee ...

0
0
Rampscenario voor Simon Mignolet bij Club Brugge?

Simon Mignolet stopt aan het einde van het seizoen met profvoetbal. De doelman van Club Brugge hoopt ...

72
72
Hommeles bij Antwerp: Daam Foulon haalt hard uit

Royal Antwerp FC zit in zak en as. The Great Old verloor in de Europe Play-Offs van Oud-Heverlee ...

60
60
Godts reageert na WK-mokerslag: boodschap voor Garcia

Bondscoach Rudi Garcia heeft de WK-selectie bekendgemaakt. In de 26-koppige selectie van de Rode ...

129
129
'Zulte Waregem zet zinnen op nieuwe middenvelder'

Zulte Waregem is achter de schermen voluit bezig met het samenstellen van de kern van komend ...

57
57
Pech voor Anderlecht: Brusselaars grijpen naast target

Anderlecht gaat een drukke transferzomer tegemoet. Paars-Wit moet één speler alvast ...

116
116
"Als het kot brandt bij RSCA…": Vanderbiest scherp

RSC Anderlecht en KV Mechelen spelen zondag een zeer belangrijk duel. De Maneblussers tellen twee ...

237
237
'Transferbom bij Club: miljoenen voor nieuwe killer'

Club Brugge richt zijn vizier op een jonge doelpuntenmachine. Een zestienjarige die in Hongarije ...

135
135
Gemiste kans Genk? Malinovskyi kiest opvallende club

KRC Genk gaat in de zomer serieus sleutelen aan zijn selectie. Daarbij had het een speler met ...

115
115
Opvallende niet-selectie Duivels: "Ze begrijpen er niets van"

Bondscoach Rudi Garcia heeft vrijdag zijn 26-koppige spelersgroep voor het komende WK bekend ...

194
194
'Anderlecht dondert ineen: Coucke activeert rampenplan'

Anderlecht staat opnieuw onder hoogspanning. De verloren bekerfinale zet Marc Coucke, zijn plannen ...

711
711
Trainersontslag bij Antwerp? Oosting komt met reactie

Antwerp FC blijft aanmodderen in de Champions' Play-Offs en verloor vrijdagavond ook op OH Leuven. ...

159
159
'Tzolis krijgt monstertransfer: Club pakt waanzinnige som'

Club Brugge zal in de zomermaanden afscheid nemen van verschillende sterkhouders. Ook een vertrek ...

499
499
Anderlecht bibbert en beeft: gigantisch horror-scenario

RSC Anderlecht incasseerde donderdag een zoveelste sportieve uppercut met de nederlaag in de ...

555
555
Union SG zet Club Brugge extra onder druk

Union SG blijft indruk maken met de resultaten. Na een bijzonder povere bekerfinale stonden ze ...

358
358
Vandenbempt oordeelt: "Over twee jaar met België op EK"

Rudi Garcia maakte vandaag zijn WK-selectie bekend. Daar zaten niet echt verrassingen bij. De ...

255
255
Fans Antwerp zijn het beu: "Bol het af!"

Royal Antwerp FC is uitgegroeid tot een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. Het is ...

223
223
Aston Villa viert feest na demonstratie tegen Liverpool

In de Premier League speelde Aston Villa vanavond in eigen huis tegen Liverpool. Kon de thuisploeg ...

69
69
OHL haalt zielloos Antwerp genadeloos door gehaktmolen

De Europe Play-Offs zijn voor Antwerp uitgedraaid op een ware martelgang. The Great Old kende ...

80
80
'Real vindt akkoord: grote terugkeer Mourinho een feit'

Real Madrid kent een absoluut horrorjaar. De Koninklijke gaat van coach wisselen, dat staat vast. ...

275
275
Voormalig JPL-legende verovert hart van Miss België

Een voetballer die aanpapt met een Miss België? Het is zeker niet de eerste keer dat het ...

64
64
Euvrard komt met groot nieuws naar buiten

Standard speelt dit weekend een héél belangrijk duel tegen KRC Genk. Bij winst zetten ...

304
304
Vrancken héél tevreden: "Dit is historisch"

STVV kent een waanzinnig mooi seizoen. Zij willen de komende speeldagen het seizoen in schoonheid ...

109
109
Weelde bij Rode Duivels: Garcia laat waanzinnig elftal thuis

Rudi Garcia maakte zijn WK-selectie van 26 spelers bekend. Heel wat jongens vielen uit de boot. Het ...

457
457
Club-fans massaal geraakt door bericht Julie Vanloo

Julie Vanloo blijft niet bij de pakken zitten. Nadat de Belgian Cat onlangs opnieuw een zware ...

457
457

Meer sportnieuws