Lukaku neemt (wellicht) afscheid van Roma met heldenrol

door
Lukaku neemt (wellicht) afscheid van Roma met heldenrol

Romelu Lukaku heeft zondag wellicht zijn laatste wedstrijd voor AS Roma gespeeld. De Rode Duivel nam meer dan waarschijnlijk afscheid van zijn club door zich tot matchwinnaar te kronen tegen Genoa. Daarmee houdt hij ook de Romeinse droom om Champions League te spelen in leven.

Een makkelijke avond beleefde Roma zeker niet tegen Genoa. Met Rode Duivel Koni De Winter in de basis hielden de bezoekers zeer lang stand in het Stadio Olimpico.

LEES OOK: Radja verklapt loon bij Patro: “Voor minder doe ik het niet”

Lukaku matchwinnaar tegen Genoa

Roma werd ook niet in het zadel geholpen door een vreemde rode kaart voor Leandro Paredes. De middenvelder kreeg een kleine 20 minuten voor het einde twee gele kaarten op enkele seconden tijd. Maar met tien man wist Roma de overwinning alsnog uit de brand te slepen.

Een kleine tien minuten voor tijd klom Lukaku het hoogst op een voorzet en kopte de enige goal van de wedstrijd alsnog binnen. Door die 1-0 mag AS Roma nog altijd dromen van de Champions League. Het is immers zo goed als zeker van de zesde plaats en die kan nog een ticket voor het kampioenenbal opleveren, op voorwaarde dat Atalanta woensdag de Europa League wint.

Wellicht laatste match voor Roma

Voor Lukaku was het meer dan waarschijnlijk zijn laatste wedstrijd voor Roma. Hij vierde zijn goal door zijn shirt uit te trekken en kreeg daarvoor zijn vijfde gele kaart van het seizoen, waardoor hij de slotmatch van het seizoen volgende week op Empoli geschorst moet missen.

De kans lijkt zeer klein dat Lukaku volgend seizoen nog in Rome zal spelen, want de financiële eisen van Chelsea én de Rode Duivel lijken geen spek voor de bek voor de club. Het is dus wellicht een afscheid in stijl voor de 31-jarige aanvaller.

Zal Lukaku nog bij AS Roma blijven?

Meest recent

Godts schittert weer bij Ajax: toptransfer op komst?

Het werd al bij al een goede avond voor de Belgen in de Champions League. Na de zege van Club Brugge ...

25
25
Stankovic treedt in voetsporen vader met wereldgoal

Club Brugge heeft dinsdagavond in Kazachstan de rug gerecht. Na de pijnlijke nederlagen in eigen ...

29
29
FC Barcelona kondigt verrassende transfer Ter Stegen aan

FC Barcelona moet pas woensdagavond aan de bak in de Champions League, want dan wacht hen een ...

19
19
Pocognoli vernederd door Real, Trossard bepalend bij Arsenal

Dinsdagavond in de Champions League viel er opnieuw het nodige spektakel te beleven. Real Madrid ...

18
18
'Anderlecht nog niet af van Ashimeru: probleem duikt op'

Bij Anderlecht is de wintermercato de voorbije dagen helemaal op gang gekomen. Met Cedric Hatenboer ...

108
108
Kompany doet zeer verrassende uitspraak over band met Union

Union mag nog steeds dromen van de play-offs in de Champions League, maar zal daarvoor in zijn ...

36
36
'De Cat kampt met Jashari en Rode Duivel voor toptransfer'

Voor Nathan De Cat was 2025 het jaar van de grote doorbraak. In 2026 moet het 17-jarige supertalent ...

106
106
Leko doet zomeraankoop Club eindelijk ontbolsteren

Er stond dinsdagavond heel wat druk op Club Brugge, maar het heeft zijn opdracht volbracht. Het ...

168
168
'Anderlecht verrast en wil transferslag slaan in Bundesliga'

Anderlecht heeft dinsdag alvast een eerste transferslag van de winter afgerond. Het haalde met ...

325
325
Crisis bij Man City na zeperd in de Champions League

Manchester City is al een tijdje niet meer die wervelende ploeg van weleer. De Engelsen zijn niet ...

110
110
Leko ziet ander Club Brugge: "Dat was nu wél aanwezig"

Ivan Leko haalde na de match opgelucht adem. Club Brugge won overtuigend met 1-4 tegen Kairat Almaty ...

165
165
Kompany ontploft bij Bayern: harde ingreep zorgt voor schok

Bayern zit al weken te sukkelen met de rechtsbackpositie… en net daar ontploft het plots. ...

116
116
'KRC Genk verrast en vindt akkoord met AC Milan'

KRC Genk is druk bezig met herschikken van de eerste én tweede ploeg. De Limburgers gaan ...

570
570
Degryse lyrisch over Bruggeling: "Een grote legende"

Club Brugge heeft de crisis voor even weten weg te slaan. Ze wonnen met 1-4 van Kairat Almaty. ...

572
572
Westerlo laat alweer een smaakmaker vertrekken

Onze redactie kondigde het weken geleden al aan en het is nu ook officieel: Griffin Yow verlaat KVC ...

44
44
Tielemans openhartig over terugkeer naar Anderlecht

Youri Tielemans is bezig aan een zeer sterk seizoen bij Aston Villa. De Rode Duivel is 28 jaar en ...

378
378
Vanaken en Vermant schrijven geschiedenis bij Club Brugge

Club Brugge heeft de rug weten te rechten in de Champions League. Ze wonnen met 1-4 van een ...

178
178
Straf statement Club in Kazachstan: CL-droom springlevend

Club Brugge hield in de late namiddag zijn Europese droom levend in het verre Kazachstan. In Astana ...

211
211
SK Beveren verrast met voormalig toptalent Anderlecht

SK Beveren zet alles op alles om volgend seizoen in de Jupiler Pro League te spelen. De Waaslanders ...

238
238
'KRC Genk schakelt door: twee toptransfers hangende'

Er staat nog wat te gebeuren bij KRC Genk. De club gaat volgens Sasha Tavolieri mogelijk nog twee ...

471
471
Renard slaat toe: Anderlecht verrast met twee deals

RSC Anderlecht voert een keeperswissel door. Mads Kikkenborg trekt naar Molde, Justin Heekeren komt ...

609
609
Club op rozen in Kazachstan, fans delen waarschuwing uit

Club Brugge begon om 16u30 aan zijn Champions League-wedstrijd in Kazachstan tegen Kairat Almaty. De ...

140
140
Beerschot slaat toe met zeer stevige transfer

Beerschot wil komend seizoen dolgraag terug in de Jupiler Pro League spelen. De Kielse Ratten konden ...

131
131
Vrancken jubelt: STVV verwelkomt extra wapen

STVV is bezig aan een droomseizoen. De Kanaries staan zeer knap tweede in de Jupiler Pro League. ...

70
70
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 22 bekend

Afgelopen weekend deed de Belgische arbitrage alweer heel wat stof opwaaien. Intussen maakte de ...

77
77

Meer sportnieuws