Antwerp glundert: verrassende international op de Bosuil

door
Antwerp glundert: verrassende international op de Bosuil

Indien het komend weekend niet wint van KRC Genk mag Antwerp definitief een kruis maken over Europees voetbal volgend seizoen. Een flinke opdoffer voor de Great Old, waar het zoeken is naar lichtpunten in donkere tijden.

Bij wijze van spreken althans, want na de dubbel van vorig seizoen is het nog veel te vroeg om van een crisis te spreken op de Bosuil. Bovendien trok het stamnummer één in de beker maar net aan het kortste eind, en heeft het toch een fraaie Champions League-campagne achter de rug.

LEES OOK: De Mil spreekt Bayat resoluut tegen na Charleroi-exit

Kerk langer bij Antwerp?

Daarnaast maakt Paul Gheysens eindelijk werk van de renovatie van de beruchte Tribune 2. Toch blijven de finanicële perikelen voor veel onzekerheid zorgen in Deurne-Noord, waar behalve Mark van Bommel ook tal van spelers op vertrekken staan. Een van hen is wellicht Gyrano Kerk.

De 28-jarige Nederlander wordt voor het tweede seizoen op rij gehuurd van Lokomotiv Moskou, waar hij zijn laatste contractjaar ingaat. Omwille van de oorlog tussen Rusland en Oekraïne kunnen de Antwerpenaren hem eventueel nog een jaartje langer lenen. Al is dat nog lang niet zeker.

Internationaal debuut

Niet alleen beschikt Kerk over een vrij fors salaris, met vier doelpunten en twee assists in 42 optredens bleef zijn bijdrage dit seizoen uiterst beperkt. Zelf neemt de aanvaller wel vrede met zijn rol als supersub, maar of hij het ziet zitten om nog een jaar zo door te brengen is nog de vraag.

De afgelopen weken kwam Kerk wel weer wat vaker aan spelen toe. Dat levert hem nu een eerste selectie op voor het nationale elftal van Suriname, waar Stanley Menzo de plak zwaait. Wie weet gunt hij Kerk tegen Saint Vincent & the Grenadines of Anguilla zijn debuut als international.

Antwerp moet Kerk houden

Meest recent

“Pure diefstal!” - Messi veroorzaakt ongeziene chaos

Lionel Messi is een globale superster en dat werd nog maar eens duidelijk in India. Samen met Luis ...

4
4
Na Annelien Coorevits: Olivier Deschacht met liefdesbom

Olivier Deschacht was jarenlang een vaste waarde en een icoon bij RSC Anderlecht. Vandaag kennen ...

10
10
Grote WK-verrassing? De Cat doet boekje open over Duivels

Het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada sluipt dichterbij. Stilaan wordt er al ...

23
23
De Mil doet vreemde uitspraken: meteen zwaar onder druk

KAA Gent zag Ivan Leko naar Club Brugge trekken na het ontslag van Nicky Hayen en de Buffalo’s ...

48
48
Knaltransfer voor Duranville? ‘Plannen Kompany bekend'

Julien Duranville maakte op jonge leeftijd de overstap van RSC Anderlecht naar Borussia Dortmund, ...

64
64
Onthuld: dit riep woedende Henry naar Standard-fan

Standard Luik ging pijnlijn onderuit tegen Oud-Heverlee Leuven en na de wedstrijd was het hommeles. ...

63
63
Karim Benzema flirt met spectaculaire comeback

Karim Benzema maakte furore bij Olympique Lyon en Real Madrid, maar de inmiddels 37-jarige aanvaller ...

31
31
Beste JPL-speler? "Beter dan Vanaken en kan zo naar AC Milan"

Het niveau in de Jupiler Pro League is dit jaar voor het eerst in jaren echt wel gezakt, dat blijkt ...

133
133
‘Hallucinante Benteke-blunder: Club Brugge-fans razend’

Op Jan Breydel is het gemor niet meer te negeren. Terwijl Christian Benteke zich transfervrij ...

447
447
Bart Verhaeghe krijgt volle laag: "Een schande!"

Bart Verhaeghe heeft zich niet bepaald populair gemaakt bij de eigen aanhang en binnen het Belgische ...

355
355
Euvrard op de sukkel met Standard; "Daardoor was het zwak"

Standard is en blijft een club op de dool. De Rouches staan nog héél ver van een ...

81
81
Hazard naar exit? 'Anderlecht hakt belangrijke knoop door'

RSC Anderlecht wil zich zaterdagavond tegen STVV herpakken na de blamage van vorige week in ...

301
301
Nieuwe elementen Club Brugge-bom: "Híj́ had probleem met Hayen"

Club Brugge heeft deze week voor een serieuze bom gezorgd. Maandag besloot Blauw-Zwart namelijk om ...

1093
1093
Alarmbellen gaan af rond Courtois: Spanje in absolute paniek

Je zag het aan zijn blik na affluiten: dit deed pijn, veel meer dan een gewone fout. Thibaut ...

160
160
Extra boost op Bosuil: "Wil graag bij Antwerp blijven"

Na de trainerswissel en enkele knappe resultaten, is de rust bij Antwerp FC weer helemaal ...

244
244
'Leko grijpt in: eerste slachtoffer in Brugse basiself'

De nederlaag tegen Arsenal FC was nog ietwat ingecalculeerd, dit weekend heeft Club Brugge echter ...

706
706
Anderlecht dropt bommetje in JPL: spraakmakend plan op tafel

Aanstaande woensdag staat een belangrijke afspraak in het Belgische voetbal gepland. Dat vindt de ...

372
372
Mazzu haalt eindelijk zijn gram: "Iedereen was gefrustreerd"

OH Leuven heeft vrijdagavond nog eens de zoeke smaak van de overwinning geproefd. Nadat het in de ...

87
87
Hommeles bij Standard: Henry krijgt het aan de stok met fans

Standard staat voorlopig nog op een knappe zesde plaats in het klassement, maar opperbest is de ...

152
152
'Belgische clubs willen slag slaan bij Red Bull Salzburg'

De wintermercato komt stilaan zeer dichtbij en de meeste Belgische clubs zullen hun shoppinglijstje ...

102
102
OHL stuit de opmars van Standard en doet goede zaak

Standard dook vorig weekend verrassend op in de top zes, maar dreigt het straks alweer uit te gaan ...

77
77
Nieuwe coach stuurt Charleroi meteen duidelijke boodschap

Bij Charleroi moesten ze de voorbije dagen met lede ogen de afwikkeling van de trainerssoap tussen ...

105
105
Heynen velt duidelijk oordeel over mogelijk ontslag Fink

De spanning was al te snijden bij KRC Genk voor de afreis naar Denemarken, maar daar liep het ...

240
240
Beveren in slotseconden langs Futures, Lommel wint vlotjes

In de Challenger Pro League is leider SK Beveren vrijdagavond maar net aan verrassend puntenverlies ...

109
109
'Einde van de soap? Liverpool neemt beslissing over Salah'

Het heeft de laatste dagen weer serieus gestormd bij Liverpool. Vorig weekend liet de Engelse ...

116
116

Meer sportnieuws