Antwerp glundert: verrassende international op de Bosuil

798 stemmen
Antwerp glundert: verrassende international op de Bosuil

Indien het komend weekend niet wint van KRC Genk mag Antwerp definitief een kruis maken over Europees voetbal volgend seizoen. Een flinke opdoffer voor de Great Old, waar het zoeken is naar lichtpunten in donkere tijden.

Bij wijze van spreken althans, want na de dubbel van vorig seizoen is het nog veel te vroeg om van een crisis te spreken op de Bosuil. Bovendien trok het stamnummer één in de beker maar net aan het kortste eind, en heeft het toch een fraaie Champions League-campagne achter de rug.

LEES OOK: Antwerp-fans gaan stapje verder: Bosuil weer slachtoffer

Kerk langer bij Antwerp?

Daarnaast maakt Paul Gheysens eindelijk werk van de renovatie van de beruchte Tribune 2. Toch blijven de finanicële perikelen voor veel onzekerheid zorgen in Deurne-Noord, waar behalve Mark van Bommel ook tal van spelers op vertrekken staan. Een van hen is wellicht Gyrano Kerk.

De 28-jarige Nederlander wordt voor het tweede seizoen op rij gehuurd van Lokomotiv Moskou, waar hij zijn laatste contractjaar ingaat. Omwille van de oorlog tussen Rusland en Oekraïne kunnen de Antwerpenaren hem eventueel nog een jaartje langer lenen. Al is dat nog lang niet zeker.

Internationaal debuut

Niet alleen beschikt Kerk over een vrij fors salaris, met vier doelpunten en twee assists in 42 optredens bleef zijn bijdrage dit seizoen uiterst beperkt. Zelf neemt de aanvaller wel vrede met zijn rol als supersub, maar of hij het ziet zitten om nog een jaar zo door te brengen is nog de vraag.

De afgelopen weken kwam Kerk wel weer wat vaker aan spelen toe. Dat levert hem nu een eerste selectie op voor het nationale elftal van Suriname, waar Stanley Menzo de plak zwaait. Wie weet gunt hij Kerk tegen Saint Vincent & the Grenadines of Anguilla zijn debuut als international.

🚀

Antwerp moet Kerk houden

Meest recent

'Club Brugge nadert akkoord: knappe dubbelslag op mercato'

De sportieve leiding van Club Brugge speurt momenteel naar directe versterking voor de eerste ploeg. ...

112
112
Klaar voor Egypte: De Ketelaere maakt indruk op training

De Rode Duivels kruisen maandag de degens met Egypte tijdens hun eerste WK-match. In afwachting van ...

31
31
Opvolger Courtois bij Duivels: "Hij heeft beste papieren"

"Op een bepaald moment moet je de fakkel doorgeven" en "kans is groter dat ik niet doorga dan wel". ...

213
213
"Een dictatuur" - 'VAR-schandaal' zorgt voor commotie op WK

Op het wereldkampioenschap heeft Qatar zaterdagnacht een grote stunt geboekt. De Qatari's wisten op ...

96
96
Mysterieuze boodschap voor Coucke doet emoties oplaaien

Marc Coucke staat wel vaker in het middelpunt van de belangstelling, maar deze keer is het niet een ...

101
101
Miljoenentransfer Tzolis: Romano geeft belangrijke update

Dat Christos Tzolis tijdens de zomermercato een nieuwe stap zal zetten, is inmiddels zo goed als ...

323
323
'Kassa Anderlecht rinkelt: Huerta-doorbraak in zicht'

RSC Anderlecht is momenteel in afwachting van een nieuwe trainer, maar toont zich terwijl ook actief ...

406
406
Attractie bij Rode Duivels: "Voor hem komt men naar stadion"

Nog twee keer slapen en de Rode Duivels beginnen aan hun campagne op het wereldkampioenschap. Egypte ...

142
142
Geen Kane, Mbappé of Yamal: 'Dit is de beste speler op WK'

Het wereldkampioenschap 2026 is donderdagavond officieel op gang getrapt. In de komende weken wordt ...

302
302
Engelsen vervloekt: nieuw incident in WK-voorbereiding

Engeland wordt over het algemeen beschouwd als één van de (schaduw)favorieten voor de ...

87
87
Mulder gaat los op Nederlandse TV: "Hij kan België wereldkampioen maken"

Het wachten is eindelijk voorbij: maandagavond beginnen de Rode Duivels aan hun WK-campagne. Maar ...

580
580
Vandenbempt haalt uit op WK: "Het is een schande!"

Op een wereldkampioenschap draait het meestal om doelpunten, tactiek en verrassende resultaten. Maar ...

114
114
'Kompany wordt geplezierd: Bayern op zucht van WK-starter'

Terwijl het merendeel van zijn spelers momenteel op het WK actief zijn, wordt Vincent Kompany achter ...

128
128
TRANSFERUURTJE: 'Union slaat wéér toe, JPL-transfer van 45 miljoen'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

356
356
Schotse fans veroveren nu al het WK: bier en kilts

Schotland wist zich te kwalificeren voor het WK en dat zal iedereen geweten hebben. De Schotse ...

48
48
Snoeiharde meningen over WK-shirts Rode Duivels

De Rode Duivels nemen het maandag op tegen Egypte in de eerste groepswedstrijd van het WK. ...

90
90
Zlatan roemt nieuwe opvallende ‘outsider’ voor WK

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada is losgebarsten. De eerst resultaten zijn binnen en ...

137
137
Infantino maakt Italië compleet belachelijk: fans in alle staten

Infantino krijgt een storm over zich heen na gevoelige uitspraken. De FIFA-baas liet zich ...

280
280
Japan wil schitteren met ex-STVV'er die grof wild is

Japan is al jaren een voetballand dat in de lift zit. Ze hebben heel wat goede spelers in de rangen ...

82
82
Verhaeghe sleurt Club Brugge zwaar de miserie in

Een gedurfde ingreep van Bart Verhaeghe zet de verhoudingen in de kleedkamer op scherp. De vraag is ...

872
872
'Stunt in de maak? PL-club wil Arsenal van Trossard beroven'

Leandro Trossard start maandag met België aan het WK. De Rode Duivel kan zich daar in de kijker ...

232
232
KRC Genk zet ambities kracht bij: nieuwe tendens merkbaar

KRC Genk haalde Jeppe Erenbjerg voor 5,5 miljoen euro weg bij Zulte Waregem. Het geeft de ambities ...

348
348
'Club Brugge verrast: miskoop krijgt nieuwe kans'

Club Brugge gaat best een drukke zomermercato tegemoet. De Bruggelingen hebben ook de knopen ...

472
472
Grote vrees bij Nederland: Oranje dé WK-flop?

Nederland start zijn WK met een partij tegen Japan, zeker geen land dat ze mogen onderschatten. ...

95
95
‘Dit kan niet’: Anderlecht-fans kijken op van spitsenbom

Anderlecht heeft een nieuw spitsendossier op tafel liggen. De spits op zich lijkt heel interessant, ...

583
583

Meer sportnieuws