Antwerp glundert: verrassende international op de Bosuil

door
Antwerp glundert: verrassende international op de Bosuil

Indien het komend weekend niet wint van KRC Genk mag Antwerp definitief een kruis maken over Europees voetbal volgend seizoen. Een flinke opdoffer voor de Great Old, waar het zoeken is naar lichtpunten in donkere tijden.

Bij wijze van spreken althans, want na de dubbel van vorig seizoen is het nog veel te vroeg om van een crisis te spreken op de Bosuil. Bovendien trok het stamnummer één in de beker maar net aan het kortste eind, en heeft het toch een fraaie Champions League-campagne achter de rug.

LEES OOK: STVV de strafste, KRC Genk dramatisch

Kerk langer bij Antwerp?

Daarnaast maakt Paul Gheysens eindelijk werk van de renovatie van de beruchte Tribune 2. Toch blijven de finanicële perikelen voor veel onzekerheid zorgen in Deurne-Noord, waar behalve Mark van Bommel ook tal van spelers op vertrekken staan. Een van hen is wellicht Gyrano Kerk.

De 28-jarige Nederlander wordt voor het tweede seizoen op rij gehuurd van Lokomotiv Moskou, waar hij zijn laatste contractjaar ingaat. Omwille van de oorlog tussen Rusland en Oekraïne kunnen de Antwerpenaren hem eventueel nog een jaartje langer lenen. Al is dat nog lang niet zeker.

Internationaal debuut

Niet alleen beschikt Kerk over een vrij fors salaris, met vier doelpunten en twee assists in 42 optredens bleef zijn bijdrage dit seizoen uiterst beperkt. Zelf neemt de aanvaller wel vrede met zijn rol als supersub, maar of hij het ziet zitten om nog een jaar zo door te brengen is nog de vraag.

De afgelopen weken kwam Kerk wel weer wat vaker aan spelen toe. Dat levert hem nu een eerste selectie op voor het nationale elftal van Suriname, waar Stanley Menzo de plak zwaait. Wie weet gunt hij Kerk tegen Saint Vincent & the Grenadines of Anguilla zijn debuut als international.

Antwerp moet Kerk houden

Meest recent

Trump doet wereld daveren: wordt dít nieuwe WK-opponent Duivels?

Nog exact 101 dagen en het wereldkampioenschap in de VS, Mexico en Canada gaat van start. Maar de ...

1
1
Jeugdproduct Anderlecht versiert zeer verrassende transfer

Neerpede heeft nog steeds een geweldige reputatie, al weten niet alle jeugdproducten van Anderlecht ...

28
28
Ngoy verovert plots Frankrijk: "Het is geen toeval"

Bondscoach Rudi Garcia zal zondag met veel plezier gekeken hebben naar de wedstrijd van Lille. Niet ...

35
35
Straf beeld: Club deelt schade bij Tzolis na aanslag

Club Brugge heeft zondagavond een uitstekende zaak gedaan door te gaan winnen in Charleroi. Het nam ...

177
177
Cercle laat gouden punten liggen: "We verdienden meer"

De 27ste speeldag in de Jupiler Pro League werd zondagavond afgesloten met een heuse kelderkraker. ...

24
24
Geen droomdebuut voor Ferrera: "Maar dit geeft vertrouwen"

Bij FCV Dender streek er deze week nog een nieuwe coach neer. Na een nul op twaalf werd Hayk Milkon ...

12
12
Leko stuurt Anderlecht nu al stevige waarschuwing

Club Brugge heeft zich zondagavond tot de winnaar van het weekend gekroond, maar daar heeft het wel ...

324
324
Charleroi schreeuwt moord en brand: "Schuld ligt bij ref"

Charleroi kwam zondag dicht bij een nieuwe stunt tegen Club Brugge, dat het in januari al in de ...

352
352
Doelhout houdt Cercle en Dender van drie gouden punten

De kelderkraker tussen Cercle Brugge en Dender is voor beide teams op een sof geëindigd. ...

39
39
Hubert legt uit wat er allemaal misliep bij Union SG

Union SG speelde een zeer zwakke partij op het veld van KVC Westerlo. De landskampioen speelde ruim ...

68
68
Pover Club Brugge pakt in 100ste minuut alsnog de zege

Club Brugge kon een uitstekende zaak doen door het puntenverlies van STVV en Union SG. Om 18u30 ...

277
277
'Anderlecht verrast: bizarre zet om topaanwinst te strikken'

Anderlecht speurt naar defensieve versterking en heeft een opvallend, duur dossier bovenaan liggen. ...

237
237
De Mil trekt héél pijnlijke conclusie over AA Gent

De komst van Rik De Mil naar AA Gent is vooralsnog geen succes. De trainer zal de komende drie ...

171
171
Arsenal blijft op titelkoers, Chelsea in de problemen

In de Premier League stond er om 17u30 een interessant duel op het programma. Arsenal moest in eigen ...

36
36
Club Brugge in de problemen: fans luiden alarmbel

Club Brugge is momenteel bezig aan zijn partij op het veld van Sporting Charleroi. De eerste 45 ...

281
281
KRC Genk kent topweek: Hayen ziet 'cruciaal' momentum

KRC Genk staat weer onder de mensen. Een achtste finale in de Europa League én momenteel ...

136
136
Kums geeft RSCA tip: "Dat ze niet aan hem denken als TD..."

Bij RSC Anderlecht zijn ze op zoek naar een hoofdtrainer en een sportief directeur. De Brusselaars ...

351
351
'Fenerbahçe klopt aan bij KRC Genk: zéér verrassende deal'

KRC Genk heeft heel veel talent rondlopen. De Limburgers krijgen elke match heel wat scouts over de ...

246
246
Crisis bij AA Gent: "Zo kan het niet verder!"

AA Gent verloor kansloos met 3-0 van KRC Genk. Met nog drie speeldagen te gaan staan ze zo plots ...

283
283
Zwak Union SG verliest dure punten tegen tienkoppig Westerlo

Union SG kon door de nederlaag van STVV een zeer goede zaak doen in het klassement. Ze moesten ...

65
65
Charleroi - Club Brugge: Leko voert één wissel door

Club Brugge moet zich na uitschakeling in de Champions League richten op de Jupiler Pro League. Een ...

261
261
Anderlecht heeft vervanger Verschaeren nu al beet

RSC Anderlecht en Yari Verschaeren lijken na het seizoen uit elkaar te gaan. Een afscheid na een ...

405
405
Man United derde na comeback, code rood bij Tottenham

Manchester United blijft zijn opmars in de Premier League voortzetten. Ondanks een achterstand aan ...

68
68
Eén valse noot in 'perfecte week' Genk: "Dit is heel zuur"

KRC Genk heeft een erg mooie week achter de rug. Slechts enkele dagen na de kwalificatie in de ...

186
186
Kerk bejubelt Antwerp-ploegmaat: "Je ziet hem groeien"

Antwerp FC heeft zaterdagavond de knop omgedraaid na een reeks van vier opeenvolgende nederlagen. De ...

155
155

Meer sportnieuws