Antwerp glundert: verrassende international op de Bosuil

798 stemmen
Antwerp glundert: verrassende international op de Bosuil

Indien het komend weekend niet wint van KRC Genk mag Antwerp definitief een kruis maken over Europees voetbal volgend seizoen. Een flinke opdoffer voor de Great Old, waar het zoeken is naar lichtpunten in donkere tijden.

Bij wijze van spreken althans, want na de dubbel van vorig seizoen is het nog veel te vroeg om van een crisis te spreken op de Bosuil. Bovendien trok het stamnummer één in de beker maar net aan het kortste eind, en heeft het toch een fraaie Champions League-campagne achter de rug.

LEES OOK: 'Antwerp koud gepakt: goudhaantje blaast akkoord op'

Kerk langer bij Antwerp?

Daarnaast maakt Paul Gheysens eindelijk werk van de renovatie van de beruchte Tribune 2. Toch blijven de finanicële perikelen voor veel onzekerheid zorgen in Deurne-Noord, waar behalve Mark van Bommel ook tal van spelers op vertrekken staan. Een van hen is wellicht Gyrano Kerk.

De 28-jarige Nederlander wordt voor het tweede seizoen op rij gehuurd van Lokomotiv Moskou, waar hij zijn laatste contractjaar ingaat. Omwille van de oorlog tussen Rusland en Oekraïne kunnen de Antwerpenaren hem eventueel nog een jaartje langer lenen. Al is dat nog lang niet zeker.

Internationaal debuut

Niet alleen beschikt Kerk over een vrij fors salaris, met vier doelpunten en twee assists in 42 optredens bleef zijn bijdrage dit seizoen uiterst beperkt. Zelf neemt de aanvaller wel vrede met zijn rol als supersub, maar of hij het ziet zitten om nog een jaar zo door te brengen is nog de vraag.

De afgelopen weken kwam Kerk wel weer wat vaker aan spelen toe. Dat levert hem nu een eerste selectie op voor het nationale elftal van Suriname, waar Stanley Menzo de plak zwaait. Wie weet gunt hij Kerk tegen Saint Vincent & the Grenadines of Anguilla zijn debuut als international.

Antwerp moet Kerk houden

Meest recent

SK Beveren raast door: vier opvallende vertrekkers

SK Beveren zag Marink Reedijk de club verlaten en stelde met Tim Bakens een verrassende opvolger aan ...

15
15
‘AA Gent richt vizier op volgende ingaande transfer’

AA Gent was al heel aanwezig op de transfermarkt, maar uiteraard heeft de ploeg nog direct inzetbare ...

34
34
Dwomoh tekent voor drie jaar bij verrassende club

Pierre Dwomoh heeft een nieuwe club gevonden. Onze redactie vernam uit betrouwbare bron dat de ...

157
157
'Anderlecht zet door: nieuwe coach bijna in Brussel'

RSC Anderlecht stelde vandaag Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. Maar waar blijft de ...

478
478
Yamal lyrisch: "Hij is de allerbeste speler ooit"

Lamine Yamal viel in tegen Kaapverdië, maar kon het verschil ook niet maken voor Spanje. ...

69
69
Anderlecht slaat toe: eerste zomertransfer een feit

RSC Anderlecht start maandag de veldtrainingen en dat zal met een nieuwe speler zijn. De Brusselaars ...

177
177
Courtois als doelman terug bij Genk? 'El Muro' héél duidelijk

Romelu Lukaku wil zijn carrière afsluiten bij RSC Anderlecht, Axel Witsel liet al weten dat ...

123
123
Garcia dreigt WK van De Bruyne zwaar te verknallen

Kevin De Bruyne blijft bij de Rode Duivels de grote naam, maar na de 1-1 tegen Egypte is de ...

122
122
Club Brugge deelt Anderlecht, Genk & co transfertikken uit

Club Brugge kende een rotseizoen met Club NXT. Ze eindigden troosteloos laatste in de Challenger Pro ...

228
228
Courtois blikt vooruit: stevige waarschuwing voor Duivels

België neemt het zondag op tegen Iran, een partij die ze moeten winnen. De Rode Duivels kunnen ...

36
36
'Vergeten ex-Genkie' wil zich snel tonen bij VS op WK

De Verenigde Staten lieten en zeer goede indruk achter tegen Paraguay. Ze wonnen met 4-1. Bij de VS ...

39
39
Garcia bibbert: loodzwaar parcours voor Rode Duivels?

In hun WK-opener tegen Egypte bleven de Rode Duivels steken op een teleurstellend gelijkspel, en dus ...

147
147
'Fredberg shopt bij Anderlecht: dubbelslag op til'

Om de sportieve lijn uit te stippelen legt RSC Anderlecht zijn eieren voortaan in het mandje van ...

471
471
Vanzeir in, Gerkens out: Gent & Cercle hakken knopen door

De grote kuis lijkt begonnen bij AA Gent, dat intussen al afscheid nam van Samuel Kotto en Daisuke ...

225
225
'Antwerp koud gepakt: goudhaantje blaast akkoord op'

Samen met Union is Antwerp zowat de meest bezige bij op de Belgische transfermarkt, want het ...

209
209
Anderlecht gestraft: derby tegen Union zonder fans

Antoine Sibierski moet voor een frisse wind zorgen bij RSC Anderlecht, dat nog maar eens met een ...

135
135
Van Gucht haalt hard uit na pijnlijke exit: "Blaas het op!"

Ruben Van Gucht heeft nooit een blad voor de mond genomen, ook niet wanneer het over zijn eigen ...

86
86
'Club Brugge tast in buidel: nieuw target op shortlist'

Club Brugge heeft weinig tijd om na te genieten van de titel, want deze zomer ligt er heel wat werk ...

444
444
'Sibierski sluit deal: aanwinst gespot in Anderlecht'

Zo'n anderhalve maand na zijn voorstelling bij RSC Anderlecht staat Antoine Sibierski op het punt om ...

337
337
Martinez weer kop van jut: “Hij hielp België al om zeep…”

Het WK is nog maar net begonnen, maar de kritiek op enkele landen is al enorm. Bij Tunesië werd ...

145
145
Beerschot gaat hard op zomermercato: toptarget is binnen

Beerschot liep afgelopen seizoen promotie naar de Jupiler Pro League mis, maar de ambities zijn niet ...

137
137
WK-speech gaat viraal: Van der Bruggen haalt zwaar uit

Het WK heeft al voor enkele opvallende momenten gezorgd. Bij Tunesië werd bondscoach Lamouchi ...

26
26
Rigaux verblijdt Feyenoord met Belgische knaltransfer

Devy Rigaux trok de deur van Club Brugge achter zich dicht om een nieuwe uitdaging aan te gaan bij ...

128
128
‘Anderlecht gaat plots voor absolute stunttransfer’

RSC Anderlecht wil weer hoog mikken en dat is ook te zien aan de transfergeruchten op de ...

577
577
Hans Vanaken zorgt voor totaal ongeloof bij VRT-gezicht

Op een WK waar de spotlights vooral naar de grote sterren gaan, kreeg Hans Vanaken onverwacht een ...

351
351

Meer sportnieuws