'Groen licht in Gent: spits legt medische testen af'

651
'Groen licht in Gent: spits legt medische testen af'

Op witte rook is het nog even wachten, maar het nieuwe organigram van Sam Baro bij AA Gent krijgt stilaan vorm. Zo staat Arnar Vidarsson op het punt om gepromoveerd te worden tot CEO Sports. Hij laat er geen gras over groeien om zijn stempel te drukken, want zijn eerste aanwinst staat al voor de deur.

De afgelopen dagen geraakte reeds bekend dat de Buffalo's een oogje hadden laten vallen op Andri Gudjohnsen, een 22-jarige IJslander die met 13 doelpunten in 26 wedstrijden momenteel topschutter is in Denemarken. Naar verluidt verlangt zijn huidige werkgever Lyngby BK ongeveer 2,5 miljoen voor de 21-voudig international.

LEES OOK: Lommel smeert KAA Gent eerste nederlaag in JPL aan

Gent keurt Gudjohnsen

Of de Gentenaren dat bedrag ook daadwerkelijk op tafel leggen is nog een vraagteken, maar volgens Het Nieuwsblad legde Gudjohnsen intussen wel al zijn medische testen af in de Planet Group Arena. Daar wacht men nu alleen nog tot alle handtekeningen zijn gezet. Van zodra dat gebeurd is lijkt de deal in kannen en kruiken.

Daarmee heeft AA Gent niet alleen een eerste versterking beet voor volgend seizoen, Gudjohnsen wordt dus ook de eerste aankoop van Vidarsson als technisch directeur. Nog volgens de krant speelde hij de jongste weken al een cruciale rol in de onderhandelingen met de spits, die hij als bondscoach nog onder zijn hoede had.

Vidarsson overtuigd

Afgelopen maandag in Extra Time liet Vidarsson nog zijn licht schijnen op het dossier. "Als er interesse is in een IJslandse speler is het normaal dat mijn mening gevraagd wordt. Hij is altijd een groot talent geweest en speelde in de jeugd bij Real Madrid, maar heeft een zware blessure gehad toen hij 17 jaar was", klonk het toen.

"Nu is hij op de weg terug en doet hij het supergoed bij een mindere ploeg in Denemarken, waar hij enkel door omstandigheden speelt. Hij is veel te goed voor Lyngby en iemand die overal scoort", besloot Vidarsson. "Je moet hem niet in de etalage zetten. Het is nog niet rond", floot Gunther Schepens hem terug. Nu dus bijna wel.

Gelooft u dat Gudjohnsen een voltreffer wordt in Gent?

Meest recent

Club Brugge rolt spierballen: vuurwerk op wintermercato

Ivan Leko wil niet te lang stilstaan bij de Champions League-triomf tegen PSV, want over een paar ...

22
22
De Winter stopt als Rode Duivel: échte reden bekend

Bij de bekendmaking van zijn selectie voor het aankomende tweeluik in de Nations League dropte Mark ...

59
59
Club Brugge slikt bittere pil: opdoffer uit ziekenboeg

De belangrijke affiches volgen mekaar snel op voor Club Brugge, dat een paar dagen na de zege tegen ...

86
86
Bruno blijft puzzelen: nieuw experiment in Brugge?

Of het advies van zijn bazen er iets mee te maken heeft valt sterk te betwijfelen, maar na een lange ...

94
94
Leko spreekt klare taal over leegloop bij Club Brugge

Met alweer een zege, dit keer op bezoek bij PSV, blijft Club Brugge hoge ogen gooien in de Champions ...

149
149
Antwerp incasseert mokerslag: twee sterkhouders out

Na de schamele vier op 24 lijken Marvin Compper zijn dagen op de Bosuil stilaan geteld. Thuis tegen ...

38
38
Leko met handen in het haar: Club vreest rampscenario

Club Brugge krijgt weinig tijd om na te genieten van de Champions League-zege tegen PSV, want zondag ...

259
259
‘Do or die’ voor Compper? Antwerp-coach slaat terug

Marvin Compper wordt al een tijdje genoemd bij een ontslag bij Royal Antwerp FC. De resultaten op de ...

37
37
Sam Kerkhofs en Stijn Stijnen lijnrecht tegenover elkaar

Komende speeldag staat een interessante affiche op het programma in de Challenger Pro League. ...

50
50
De Winter-situatie escaleert: Van Bommel verliest pedalen

De situatie van Koni De Winter bij de Rode Duivels staat plots op ontploffen. Mark van Bommel dropte ...

97
97
Van Bommel onthult: Genk en Club-talenten nét niet

Mark van Bommel heeft de selectie van de Rode Duivels bekendgemaakt voor komende interlandperiode. ...

240
240
Uitblinker Koffi legt opvallende actie na Celta-Union uit

Union SG stuntte door met 1-2 te winnen op het veld van Celta de Vigo. De Brusselaars zagen op ...

26
26
Van Gucht oog in oog met vijand: "Moet fouten erkennen"

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

28
28
Kongolo deelt opmerkelijk verhaal over eerste selectie

Mark van Bommel heeft vrijdag toch voor een grote verrassing gezorgd bij het bekendmaken van zijn ...

74
74
Bondscoach Portugal spreekt na afscheid Ronaldo, Forbs juicht

Portugal verzekerde zich in oktober al van kwalificatie voor de kwartfinales van de Nations League, ...

135
135
Assistent komt met hoopgevende update over Kompany

De voorbije weken moest Bayern München het zien te stellen zonder Vincent Kompany. Onze ...

18
18
Jonge Duivels met Fofana, Vermeeren verrassende afwezige

Naast de Rode Duivels komen in de nakende interlandbreak ook de Jonge Duivels in actie. Zij wisten ...

59
59
Van Bommel sluit deur helemaal voor Duivel: "Zijn beslissing"

Mark van Bommel heeft vrijdag zijn selectie vrijgegeven voor het tweeluik tegen Turkije en ...

366
366
Van Bommel verrast: debuut voor Genkie én Cuypers

Vrijdagmiddag heeft Mark van Bommel in het nationaal trainingscentrum in Tubeke zijn selectie ...

220
220
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht geweigerd, Club vindt diamant'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

195
195
Zaak Eddy Snelders: beslissing rechtbank slaat in als bom

Na ruim zeven maanden achter de tralies staat Eddy Snelders (67) opnieuw voor een ingrijpende ...

200
200
De Roeck legt keuze uit: meteen straffe taal bij STVV

Jonas De Roeck is de nieuwe hoofdtrainer van STVV. De T1 gaat opnieuw aan de slag bij de Kanaries en ...

100
100
Update over Kompany: wanneer terugkeer bij Bayern?

Vincent Kompany is momenteel herstellende van een hersenvliesontsteking. De Belgische oefenmeester ...

53
53
Vlak voor selectie Van Bommel: Rode Duivel afgemaakt

Vanmiddag om 12u zal bondscoach Mark van Bommel de selectie van de Rode Duivels bekendmaken. De ...

135
135
Groot KAA Gent-probleem blootgelegd op KuPS

KAA Gent was uitstekend aan het seizoen begonnen, maar afgelopen speeldag ging het voor een eerste ...

94
94

Meer sportnieuws