'Groen licht in Gent: spits legt medische testen af'

door
'Groen licht in Gent: spits legt medische testen af'

Op witte rook is het nog even wachten, maar het nieuwe organigram van Sam Baro bij AA Gent krijgt stilaan vorm. Zo staat Arnar Vidarsson op het punt om gepromoveerd te worden tot CEO Sports. Hij laat er geen gras over groeien om zijn stempel te drukken, want zijn eerste aanwinst staat al voor de deur.

De afgelopen dagen geraakte reeds bekend dat de Buffalo's een oogje hadden laten vallen op Andri Gudjohnsen, een 22-jarige IJslander die met 13 doelpunten in 26 wedstrijden momenteel topschutter is in Denemarken. Naar verluidt verlangt zijn huidige werkgever Lyngby BK ongeveer 2,5 miljoen voor de 21-voudig international.

LEES OOK: Gift Orban volledig door het lint: op de vuist met fan

Gent keurt Gudjohnsen

Of de Gentenaren dat bedrag ook daadwerkelijk op tafel leggen is nog een vraagteken, maar volgens Het Nieuwsblad legde Gudjohnsen intussen wel al zijn medische testen af in de Planet Group Arena. Daar wacht men nu alleen nog tot alle handtekeningen zijn gezet. Van zodra dat gebeurd is lijkt de deal in kannen en kruiken.

Daarmee heeft AA Gent niet alleen een eerste versterking beet voor volgend seizoen, Gudjohnsen wordt dus ook de eerste aankoop van Vidarsson als technisch directeur. Nog volgens de krant speelde hij de jongste weken al een cruciale rol in de onderhandelingen met de spits, die hij als bondscoach nog onder zijn hoede had.

Vidarsson overtuigd

Afgelopen maandag in Extra Time liet Vidarsson nog zijn licht schijnen op het dossier. "Als er interesse is in een IJslandse speler is het normaal dat mijn mening gevraagd wordt. Hij is altijd een groot talent geweest en speelde in de jeugd bij Real Madrid, maar heeft een zware blessure gehad toen hij 17 jaar was", klonk het toen.

"Nu is hij op de weg terug en doet hij het supergoed bij een mindere ploeg in Denemarken, waar hij enkel door omstandigheden speelt. Hij is veel te goed voor Lyngby en iemand die overal scoort", besloot Vidarsson. "Je moet hem niet in de etalage zetten. Het is nog niet rond", floot Gunther Schepens hem terug. Nu dus bijna wel.

Gelooft u dat Gudjohnsen een voltreffer wordt in Gent?

Meest recent

DAZN komt met groot nieuw over Belgisch voetbal: tot 2027

De soap tussen DAZN en de Pro League blijft de gemoederen bezighouden. Er was veel onduidelijkheid ...

146
146
Anderlecht zet streep door opmerkelijke samenwerking

RSC Anderlecht heeft veel partners en werkt ook met verschillende scholen samen om de jeugdwerking ...

41
41
Oorlog in Challenger Pro League: “Schandalig en debiel”

De Challenger Pro League is afgelopen, of niet? Door de U23-regel die vanaf volgend seizoen wordt ...

85
85
Publiekslieveling weg: loodzware transferopdracht Genk

KRC Genk wist afgelopen weekend de macht te heroveren in de Europe Play-Offs door met 1-2 te gaan ...

88
88
Bayern zonder Kompany: Anderlecht-bekende neemt over

Zondag werd de landstitel binnen gehaald, maar voor Bayern München is er momenteel geen tijd om ...

128
128
Dikke tranen bij Club Nxt: aanvoerder met klasse-gebaar

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd de prestigieuze Youth League te winnen. In de ...

102
102
Relletje voorbij? Lukaku maakt één grote fout bij Napoli

De plooien tussen SSC Napoli en Romelu Lukaku lijken weer grotendeels gladgestreken. De aanvaller ...

65
65
'STVV machteloos: steunpilaar richting topcompetitie'

De resultaten van de laatste weken zijn weliswaar minder, maar STVV kan nu al terugblikken op een ...

46
46
Amateurvoetbal op stelten: Antwerp-pion zaait titelchaos

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

85
85
"Complete mislukking" - Ivan Leko met grond gelijk gemaakt

Club Brugge heeft afgelopen weekend een opdoffer van formaat moeten verwerken. In de titelclash op ...

330
330
Puzzelwerk voor Hayen: groot vraagteken bij KRC Genk

KRC Genk wist afgelopen weekend de macht te heroveren in de Europe Play-Offs. Dinsdagavond wordt het ...

189
189
Verhaeghe verovert Europa: Club verbaast de voetbalwereld

Club Brugge heeft een stap gezet die niemand zag aankomen. De jeugdploeg speelde maandag de finale ...

281
281
Kompany-mania in München: Bayern-boegbeeld houdt zich niet in

Bayern München veroverde zondagavond de 35ste landstitel uit zijn geschiedenis, de tweede ...

122
122
'Antwerp ruikt buitenkans: vizier op Standard-smaakmaker'

In de Europe Play-Offs krijgt Standard dinsdagavond het bezoek van Antwerp FC. En beide clubs komen ...

200
200
WK-selectie Duivels: Openda gedumpt voor wit konijn?

Nog 52 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Bondscoach Rudi ...

261
261
'Volgende Anderlecht-revolutie: nieuwe trainer op komst'

RSC Anderlecht staat voor enkele cruciale weken waarin het een Europees ticket wil veroveren en ...

587
587
Catastrofe bij Club Brugge: opvallende ingreep Leko?

Club Brugge hoopte zondag haasje-over te doen met Union, maar Ivan Leko en co. kwamen van een kale ...

233
233
Essevee hakt trainersknoop door: Coen versus Colpaert

Dankzij de 0-2 zege tegen La Louvière is Zulte Waregem nog steeds ongeslagen in de Relegation ...

229
229
Lardot laat licht schijnen op speeldag 3 play-offs

De play-offs draaien op volle toeren, want de komende dagen staat speeldag vier al op het programma. ...

114
114
Leko likt wonden: steunpilaar Club Brugge valt uit

Door de nederlaag tegen Union lijkt de titel ineens ver weg voor Club Brugge. Tot overmaat van ramp ...

420
420
Amy Sonck mikpunt van spot: vader Wesley grijpt hard in

Zowel Wesley als Amy Sonck hebben de laatste jaren hun sporen verdiend in het medialandschap. Amy ...

327
327
Mooie woorden: Courtois zwaait met lof naar Club Brugge

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd om de prestigieuze Youth League te winnen. In ...

298
298
Nieuwe opdoffer Anderlecht: Proto heeft inside informatie

RSC Anderlecht is volop aan het strijden voor een Europees ticket in de Champions' Play-Offs en ...

463
463
Onheilspellend nieuws: Boskamp geeft gezondheidsupdate

Als speler, trainer en zelfs televisie-analist heeft Jan Boskamp een serieuze stempel gedrukt op het ...

102
102
Net niet: Club verliest finale Youth League na penalty's tegen Real

Club Nxt is er maandagavond niet in geslaagd om opnieuw een stukje Belgische voetbalgeschiedenis te ...

199
199

Meer sportnieuws