Hayen verschaft update over blessure Thiago: “Tot dan is hij out”

door
Hayen verschaft update over blessure Thiago: “Tot dan is hij out”

Na een gelijkspel tegen Union moest Club Brugge haar leidersplaats maandag weer afstaan aan Anderlecht. Een opdoffer vlak voor het bezoek aan de aartsrivaal, al was dat nog niet eens het slechtste nieuws in Jan Breydel.

Tenslotte moest Igor Thiago de strijd staken met een knieblessure. Daags nadien bevestigde Blauw-Zwart dat de mediale band van de 22-jarige Braziliaan, dit seizoen goed voor 29 doelpunten en zes assists in 55 optredens, geraakt werd. "Hij wordt dit seizoen niet meer in de selectie verwacht", klonk het op de clubkanalen.

LEES OOK: Leko in zak en as: Club Brugge komt met Mignolet-statement

Goed nieuws voor Thiago

Verdere onderzoeken moesten wel nog de precieze schade aan het licht brengen. Hier en daar werd er daarom nog een sprankeltje hoop gekoesterd dat Thiago toch nog in actie zou kunnen komen. "Igor is uit tot het einde van het seizoen", hielp Nicky Hayen tijdens zijn wekelijkse persbabbel echter alle twijfels de wereld uit.

Voor de spits zelf, die volgens Het Nieuwsblad al wandelt met een brace, viel er gelukkig wel goed nieuws te rapen. Hij zou slechts een paar weken in de lappenmand liggen, wat betekent dat zijn voorbeiding bij Brentford niet in gevaar komt. Ook de Premier League-club, die 37 miljoen betaalde, mag dus opgelucht ademhalen.

Hayen rekent op Jutglà

Club daarentegen zal het in de komende twee matchen zonder de eenmansvoorhoede moeten stellen. "Er is nog een fase geweest in dit seizoen waarin hij niet beschikbaar was. Toen hebben we de juiste oplossingen gevonden. Het is aan ons om dat nu opnieuw te doen. Hopelijk lukt dat zondag", liet Hayen nog optekenen.

Diep in de punt zijn alle ogen alvast gericht op Ferran Jutglà, met één doelpunt en vijf assists uitstekend op dreef in de play-offs. Voor doelpunten wordt dan weer vooral gekeken richting Andreas Skov Olsen, die wellicht weer aan de aftrap zal verschijnen. Al heeft ook Hans Vanaken een patent op goals in het Lotto Park.

Wie is volgens u een betere spits?

Meest recent

Gouden kans voor Beveren na dompers Kortrijk en Beerschot

Leider SK Beveren kan deze week een gouden zaak doen in de Challenger Pro League. Het zag ...

30
30
Stoelendans gaat voort: Cercle profiteert van malaise Club

Er vond de voorbije week een ongeziene stoelendans plaats in de Jupiler Pro League, die ingezet werd ...

44
44
'Losada vindt na failliet Deinze eindelijk nieuwe club'

Iets meer dan een jaar geleden speelde zich in Deinze een tragedie af. De tweedeklasser ging ...

21
21
Guardiola meldt enorme domper voor Doku

Manchester City is de laatste weken uitstekend op dreef, onder meer met dank aan een ijzersterke ...

27
27
Verhuurde JPL-spelers: Buffalo's vinden stilaan hun draai

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

31
31
Fellaini na transfer naar Charleroi: "Band met Standard?"

Sporting Charleroi verraste iedereen door Marouane Fellaini als adviseur bij de technische staf te ...

59
59
Vrancken geeft transferplannen van STVV prijs

STVV is bezig aan een fantastisch seizoen. De Truienaars staan knap vierde in de Jupiler Pro League ...

85
85
‘Kelderdeal Anderlecht: straffe transfer bij degradant’

Anderlecht-fans wrijven zich in de ogen: hun club kijkt niet naar een bekende naam uit Europa, maar ...

252
252
Ajax strikt ex-JPL'er en ziet alweer grote naam vertrekken

Het was weer een woelige dag bij Ajax. De Amsterdammers zagen nog maar eens een belangrijke pion in ...

44
44
'Anderlecht baalt: KRC Genk niét in de running'

Bij RSC Anderlecht willen ze in januari af van heel wat spelers. Vooral Majeed Ashimeru, Thomas ...

256
256
'KRC Genk verrast: ex-Rode Duivel in beeld als T1'

Bij KRC Genk schakelen ze snel door na het ontslag van Thorsten Fink. De Limburgers zoeken naar een ...

905
905
STVV vindt eindelijk oplossing voor 'persona non grata'

STVV heeft eindelijk een oplossing gevonden voor Loïc Lapoussin. De aanvallende middenvelder ...

59
59
Breuk verteerd: Amy Sonck zet Instagram in vuur en vlam

In wat barre winterse tijden (al lopen de temperaturen nog behoorlijk hoog op) is er steeds Amy ...

116
116
KRC Genk heeft beet: toptalent tekent tot medio 2028

Door het ontslag van Thorsten Fink domineert KRC Genk momenteel tegen wil en dank de krantenkoppen. ...

201
201
Oosting incasseert opdoffer: blessuregolf treft Antwerp

Met een negen op negen in de competitie, en tussendoor de kwalificatie voor de kwartfinale van de ...

551
551
Fink komt met met opvallende reactie na ontslag bij Genk

Een donderslag bij heldere hemel kunnnen we het bezwaarlijk noemen, maar dat KRC Genk maandag ...

560
560
Stoelendans in JPL: AA Gent vist assistent Club Brugge op

De trainerscarrousel draait op volle toeren in de Jupiler Pro League, waar een heuse stoelendans aan ...

400
400
'De Condé draait overuren: Genk stap dichter bij nieuwe T1'

KRC Genk wil naar verluidt zijn tijd nemen bij de zoektocht naar een opvolger voor Thorsten Fink, ...

538
538
'Overmars op dreef: Antwerp all-in voor oude bekende?'

Voor de winterbreak krijgt Antwerp nog Anderlecht en Zulte Waregem over de vloer, maar ook op de ...

163
163
Rampscenario in Anderlecht: Hasi met handen in het haar

De pijnlijke uitschuiver in Westerlo bleek voorlopig slechts een accident de parcours voor RSC ...

519
519
'KRC Genk zoekt coach: De Condé broedt op verrassing'

Door het ontslag van Thorsten Fink moet KRC Genk op zoek naar een nieuwe coach, en dus wordt er druk ...

654
654
Terreur op Bondi Beach treft ook voetbalwereld keihard

Australië werd zopas opgeschrikt door een terroristische aanslag op het wereldberoemde Bondi ...

50
50
De Cat zéér streng bij Anderlecht: “Dat moet echt beter"

Nathan De Cat is stilaan één van de grote publiekslievelingen van het Lotto Park aan ...

123
123
HVH onthult oorzaak ontslag Fink: “Echt jammer”

Thorsten Fink is de volgende trainer die ontslagen is in de Jupiler Pro League. Na desastreuze ...

187
187
Schokkende bekentenis John Terry: “Bijna zelfmoord”

John Terry maakte jarenlang furore bij Chelsea en de Engelse nationale ploeg. Nu is de voormalige ...

41
41

Meer sportnieuws