Hayen verschaft update over blessure Thiago: “Tot dan is hij out”

door
Hayen verschaft update over blessure Thiago: “Tot dan is hij out”

Na een gelijkspel tegen Union moest Club Brugge haar leidersplaats maandag weer afstaan aan Anderlecht. Een opdoffer vlak voor het bezoek aan de aartsrivaal, al was dat nog niet eens het slechtste nieuws in Jan Breydel.

Tenslotte moest Igor Thiago de strijd staken met een knieblessure. Daags nadien bevestigde Blauw-Zwart dat de mediale band van de 22-jarige Braziliaan, dit seizoen goed voor 29 doelpunten en zes assists in 55 optredens, geraakt werd. "Hij wordt dit seizoen niet meer in de selectie verwacht", klonk het op de clubkanalen.

LEES OOK: Lardot velt duidelijk oordeel over refs: "Fouten gemaakt"

Goed nieuws voor Thiago

Verdere onderzoeken moesten wel nog de precieze schade aan het licht brengen. Hier en daar werd er daarom nog een sprankeltje hoop gekoesterd dat Thiago toch nog in actie zou kunnen komen. "Igor is uit tot het einde van het seizoen", hielp Nicky Hayen tijdens zijn wekelijkse persbabbel echter alle twijfels de wereld uit.

Voor de spits zelf, die volgens Het Nieuwsblad al wandelt met een brace, viel er gelukkig wel goed nieuws te rapen. Hij zou slechts een paar weken in de lappenmand liggen, wat betekent dat zijn voorbeiding bij Brentford niet in gevaar komt. Ook de Premier League-club, die 37 miljoen betaalde, mag dus opgelucht ademhalen.

Hayen rekent op Jutglà

Club daarentegen zal het in de komende twee matchen zonder de eenmansvoorhoede moeten stellen. "Er is nog een fase geweest in dit seizoen waarin hij niet beschikbaar was. Toen hebben we de juiste oplossingen gevonden. Het is aan ons om dat nu opnieuw te doen. Hopelijk lukt dat zondag", liet Hayen nog optekenen.

Diep in de punt zijn alle ogen alvast gericht op Ferran Jutglà, met één doelpunt en vijf assists uitstekend op dreef in de play-offs. Voor doelpunten wordt dan weer vooral gekeken richting Andreas Skov Olsen, die wellicht weer aan de aftrap zal verschijnen. Al heeft ook Hans Vanaken een patent op goals in het Lotto Park.

Wie is volgens u een betere spits?

Meest recent

'Union baalt en moet transferdroom opbergen'

Union blijft ook dit seizoen verbazen. De Brusselaars zagen na het veroveren van de landstitel nog ...

4
4
'STVV ziet alweer smaakmaker van eigen bodem vertrekken'

STVV is dit seizoen dé revelatie van de Jupiler Pro League en bewijst daarmee dat de knappe ...

16
16
Lukaku-rel ontploft: nieuwe details bekend

Er is de voorbije dagen een stevige etterbuil gebarsten rond Romelu Lukaku. Zijn afzegging bij de ...

77
77
Garcia stopt De Cat-gekte: verrassende WK-wending

Rudi Garcia gaf Nathan De Cat zijn debuut bij de Rode Duivels, maar maakte in Atlanta vooral ...

93
93
Lardot velt duidelijk oordeel over refs: "Fouten gemaakt"

Komend weekend wordt de Jupiler Pro League weer op gang getrapt en dan gaat het om de knikkers. De ...

36
36
Spurs pakt fors uit met De Zerbi, maar fans steigeren meteen

De voorbije weken groeide Tottenham uit tot de risée van het Europese voetbal, want de ...

45
45
Comeback bij Anderlecht: extra troef voor Taravel?

RSC Anderlecht hoopt nog wat te maken van de play-offs, al zijn de meeste ogen in het Lotto Park ...

154
154
Pro League spreekt klare taal over competitieformat

De kogel is (voorlopig) door de kerk: vanaf volgend jaar kunnen U23-teams weer 'gewoon' degraderen ...

161
161
Ruben Van Gucht's pikante bekentenis: zo groot is hij écht

Ruben Van Gucht heeft opnieuw een inkijk gegeven in zijn leven, dit keer niet op televisie maar ...

54
54
Club Brugge pakt uit: Verhaeghe drukt stempel in Europa

Vorig seizoen moest het zijn meerdere erkennen in Union, dat weer nu in polepositie aan de play-offs ...

237
237
'Anderlecht houdt been stijf: Hazard richting exit'

Ook tijdens de interlandbreak wordt er niet op de lauweren gerust bij RSC Anderlecht. Terwijl coach ...

403
403
Snelders verdwijnt uit cel: nieuwe twist duikt op

Een nieuwe dag, een nieuwe episode in de saga rond voormalig analist Eddy Snelders. De BV werd ...

188
188
AA Gent krijgt gezelschap in strijd tegen Pro League

Tenzij de amateurvleugels nog roet in het eten gooien, vond de Pro League dinsdag een oplossing voor ...

153
153
Hervorming in 1B: plots vijf voor 12 bij Club NXT?

De veelbesproken quota voor U23-ploegen in de tweede afdeling gaan op de schop, zo werd dinsdag op ...

517
517
Coucke snoeihard na financieel debacle: "Het was te weinig"

Voor Marc Coucke blijft het een periode met tegenwind, maar dit keer slaat hij zelf terug. Na de ...

113
113
Einde verhaal Lukaku? “Beter om uit elkaar te gaan”

De situatie van Romelu Lukaku in Napels begint wel erg penibel te worden. De Rode Duivel stuurde nog ...

391
391
KAA Gent reageert op formatperikelen: “Iedereen ontevreden”

Het nieuwe competitieformat van volgend seizoen ligt zwaar onder vuur. Vandaag werd een nieuwe regel ...

118
118
Gattuso en Dzeko gooien olie op het vuur voor beladen clash

Italië en Bosnië en Herzegovina staan lijnrecht tegenover elkaar voor een ticket voor het ...

45
45
Garcia mengt zich in Lukaku-rel: opvallende mening

Romelu Lukaku blijft de gemoederen bezighouden in Italië. De aanvaller werd door bondscoach ...

124
124
‘Rode Duivel verrast met transferwending: 58 miljoen euro’

Terwijl de Rode Duivels zich voorbereiden op de oefenpot tegen Mexico gonst het van de ...

319
319
Bizarre kronkel na nieuw format: amateurvoetbal op stelten

Er werd vandaag gestemd over de verankering van de U23-clubs in de Challenger Pro League nadat die ...

172
172
Lukaku stuurt zijn kat: verwoestend statement Napoli

De rel tussen Romelu Lukaku en Napoli is volledig ontploft. De Rode Duivel kwam nog met een ...

522
522
KAA Gent trekt ten oorlog: competitiehervorming weg?

De competitiehervorming blijft aanslepen. Vandaag werd er gestemd over een oplossing voor de ...

183
183
'Vier Duivels onder druk: laatste kans lonkt'

De Rode Duivels nemen het op tegen Mexico in een oefenwedstrijd in Chicago. De eerste test tegen de ...

140
140
Stemming afgelopen: drastische ingreep competitieformat

De stemming door het U23-quotom is afgelopen. De verankering van de beloftenclubs in de Challenger ...

313
313

Meer sportnieuws