Hayen verschaft update over blessure Thiago: “Tot dan is hij out”

door
Hayen verschaft update over blessure Thiago: “Tot dan is hij out”

Na een gelijkspel tegen Union moest Club Brugge haar leidersplaats maandag weer afstaan aan Anderlecht. Een opdoffer vlak voor het bezoek aan de aartsrivaal, al was dat nog niet eens het slechtste nieuws in Jan Breydel.

Tenslotte moest Igor Thiago de strijd staken met een knieblessure. Daags nadien bevestigde Blauw-Zwart dat de mediale band van de 22-jarige Braziliaan, dit seizoen goed voor 29 doelpunten en zes assists in 55 optredens, geraakt werd. "Hij wordt dit seizoen niet meer in de selectie verwacht", klonk het op de clubkanalen.

LEES OOK: Efficiënt Club Brugge slaat PO1-droom Westerlo aan diggelen

Goed nieuws voor Thiago

Verdere onderzoeken moesten wel nog de precieze schade aan het licht brengen. Hier en daar werd er daarom nog een sprankeltje hoop gekoesterd dat Thiago toch nog in actie zou kunnen komen. "Igor is uit tot het einde van het seizoen", hielp Nicky Hayen tijdens zijn wekelijkse persbabbel echter alle twijfels de wereld uit.

Voor de spits zelf, die volgens Het Nieuwsblad al wandelt met een brace, viel er gelukkig wel goed nieuws te rapen. Hij zou slechts een paar weken in de lappenmand liggen, wat betekent dat zijn voorbeiding bij Brentford niet in gevaar komt. Ook de Premier League-club, die 37 miljoen betaalde, mag dus opgelucht ademhalen.

Hayen rekent op Jutglà

Club daarentegen zal het in de komende twee matchen zonder de eenmansvoorhoede moeten stellen. "Er is nog een fase geweest in dit seizoen waarin hij niet beschikbaar was. Toen hebben we de juiste oplossingen gevonden. Het is aan ons om dat nu opnieuw te doen. Hopelijk lukt dat zondag", liet Hayen nog optekenen.

Diep in de punt zijn alle ogen alvast gericht op Ferran Jutglà, met één doelpunt en vijf assists uitstekend op dreef in de play-offs. Voor doelpunten wordt dan weer vooral gekeken richting Andreas Skov Olsen, die wellicht weer aan de aftrap zal verschijnen. Al heeft ook Hans Vanaken een patent op goals in het Lotto Park.

Wie is volgens u een betere spits?

Meest recent

Leko komt met zorgwekkende update over Vanaken

Club Brugge heeft in Westerlo gedaan wat het moest doen, want dankzij de 1-2-zege blijft het in het ...

91
91
Charaï trots: "Hebben beste ploeg in België gedomineerd"

Westerlo zag zaterdagavond zijn droom sneuvelen. De Kemphanen hoopten nog de Champions' Play-Off te ...

15
15
Man City ziet titel wegglippen, vlotte zeges Real en Ajax

Arsenal lijkt weer een stapje dichter te staan bij de titel in de Premier League. Eerste ...

17
17
De Bruyne is helemaal terug: Conte en Højlund reageren

Napoli heeft zijn Rode Duivels stilaan helemaal terug. Nadat Romelu Lukaku twee weken geleden tegen ...

41
41
Efficiënt Club Brugge slaat PO1-droom Westerlo aan diggelen

Na de overwinning van Union, volgde ook Club Brugge vanavond. Blauw-Zwart overtuigde niet geheel, ...

70
70
Ferrera verliest eerste keer: "Hadden iets kunnen rapen"

Rode lantaarn Dender is er niet in geslaagd om te stunten in het Dudenpark. Het wist een helft lang ...

12
12
Hubert in de wolken na waanzinnige reeks Union

Union lijkt als leider aan de Champions' Play-Off te zullen beginnen. De Brusselaars wonnen immers ...

27
27
Promotiestrijd CPL: KV Kortrijk redt vel in slotfase

Lange tijd leek er vanavond terug spanning te komen in de strijd om de tweede promotieplek. KV ...

60
60
Club toont twee gezichten: "Met Vormer was het geen waar"

Aangezien Union zaterdagavond al zijn wedstrijd won, moet Club zelf ook winnen in Westerlo om in het ...

145
145
Nieuw sprookje bij Union: "Magnifiek!"

Union heeft zaterdag geen steek laten vallen in de titelstrijd. Tegen rode lantaarn Dender ...

33
33
Hayen verklaart 'stijlbreuk' Genk in vergelijking met Club

KRC Genk speelt zondag zijn laatste troeven uit in de strijd om de Champions' Play-Off. Bij een ...

72
72
16-jarige redt Arsenal, Chelsea gaat pijnlijk onderuit

Arsenal blijft stevig aan de leiding in de Premier League. Tegen Everton leek het wel lange tijd op ...

14
14
De Bruyne beslissend: Napoli zet scheve situatie recht

Napoli heeft zaterdag een scheve situatie rechtgezet. Tegen Lecce kwam het in eigen stadion op ...

49
49
Gert Verheyen staat weer op: grote comeback na 20 jaar

Een opvallende foto van Gert Verheyen zorgt momenteel voor de nodige reacties bij fans. De ...

88
88
Wisselvallig Union kraakt Dender pas na rust in Dudenpark

Union had vanavond aan één goede helft genoeg om Dender over de knie te leggen. De ...

23
23
'Nieuw drama voor Club Brugge: grote paniek rond Ordonez'

Joël Ordóñez leek op weg naar een absolute recorddeal, maar plots duiken er ...

201
201
"Enorme kwaliteiten" - Onana wild van nieuwste Rode Duivel

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het oefenkamp van de Rode ...

91
91
Herman Brusselmans krijgt enorm zware klap te verwerken

Herman Brusselmans staat al decennia bekend als één van de opvallendste stemmen in de ...

73
73
KVM tegen Anderlecht en Club: "Zij zijn beste van België"

KV Mechelen staat op een zucht van zijn eerste deelname ooit aan de Champions' Play-Offs. Maar het ...

157
157
Mazzu in de wolken: "Het mooiste cadeau"

De strijd om het behoud heeft zaterdagnamiddag een nieuwe wending gekregen. OH Leuven is op de ...

33
33
'Schokkende transfer Doku: transfersom bekend'

Manchester City kreeg deze week een stevige tik. Het ging met 3-0 onderuit tegen Real Madrid en ...

136
136
Net geen stunt voor NXT: Beveren wendt eerste nederlaag af

SK Beveren liep zaterdag bijna tegen zijn eerste nederlaag van het seizoen aan. Na het titelfeest ...

78
78
OHL wint op Mambourg en wipt weg uit gevarenzone

Felice Mazzu heeft zijn oude club een peer gestoofd. Uitgerekend op Mambourg kon OHL eindelijk nog ...

30
30
Negenkoppig Bayern ontsnapt aan tweede seizoensnederlaag

Bayern München heeft de kans laten liggen om een nieuwe stap richting de titel te zetten. In de ...

94
94
De Ketelaere helpt Atalanta bij comeback aan punt in kraker

Uitstekend nieuws voor de Rode Duivels: Charles De Ketelaere heeft zaterdag zijn rentree gemaakt. De ...

33
33

Meer sportnieuws