Hayen verschaft update over blessure Thiago: “Tot dan is hij out”

643 stemmen
Hayen verschaft update over blessure Thiago: “Tot dan is hij out”

Na een gelijkspel tegen Union moest Club Brugge haar leidersplaats maandag weer afstaan aan Anderlecht. Een opdoffer vlak voor het bezoek aan de aartsrivaal, al was dat nog niet eens het slechtste nieuws in Jan Breydel.

Tenslotte moest Igor Thiago de strijd staken met een knieblessure. Daags nadien bevestigde Blauw-Zwart dat de mediale band van de 22-jarige Braziliaan, dit seizoen goed voor 29 doelpunten en zes assists in 55 optredens, geraakt werd. "Hij wordt dit seizoen niet meer in de selectie verwacht", klonk het op de clubkanalen.

LEES OOK: Stankovic komt met laatste boodschap aan Club-fans

Goed nieuws voor Thiago

Verdere onderzoeken moesten wel nog de precieze schade aan het licht brengen. Hier en daar werd er daarom nog een sprankeltje hoop gekoesterd dat Thiago toch nog in actie zou kunnen komen. "Igor is uit tot het einde van het seizoen", hielp Nicky Hayen tijdens zijn wekelijkse persbabbel echter alle twijfels de wereld uit.

Voor de spits zelf, die volgens Het Nieuwsblad al wandelt met een brace, viel er gelukkig wel goed nieuws te rapen. Hij zou slechts een paar weken in de lappenmand liggen, wat betekent dat zijn voorbeiding bij Brentford niet in gevaar komt. Ook de Premier League-club, die 37 miljoen betaalde, mag dus opgelucht ademhalen.

Hayen rekent op Jutglà

Club daarentegen zal het in de komende twee matchen zonder de eenmansvoorhoede moeten stellen. "Er is nog een fase geweest in dit seizoen waarin hij niet beschikbaar was. Toen hebben we de juiste oplossingen gevonden. Het is aan ons om dat nu opnieuw te doen. Hopelijk lukt dat zondag", liet Hayen nog optekenen.

Diep in de punt zijn alle ogen alvast gericht op Ferran Jutglà, met één doelpunt en vijf assists uitstekend op dreef in de play-offs. Voor doelpunten wordt dan weer vooral gekeken richting Andreas Skov Olsen, die wellicht weer aan de aftrap zal verschijnen. Al heeft ook Hans Vanaken een patent op goals in het Lotto Park.

Wie is volgens u een betere spits?

Meest recent

'Anderlecht vliegt direct mercato op met Goto-miljoenen'

RSC Anderlecht wacht nog steeds op een nieuwe trainer, maar is ondertussen wel actief op de ...

37
37
Openingsmatch met drie rode kaarten: Mexico klopt zwak Zuid-Afrika

Co-gastland Mexico is met een perfect rapport aan het wereldkampioenschap begonnen. In de ...

32
32
'Mourinho-effect: Real plukt topspeler weg onder neus Barça'

José Mourinho is de nieuwe trainer van Real Madrid. De Portugese trainer werd donderdag ...

40
40
Beste spelers WK '26: twee Rode Duivels in top 50

Het wereldkampioenschap 2026 is donderdagavond officieel op gang getrapt. In de komende weken wordt ...

111
111
Grote ergernis bij WK-openingsmatch: "Doodsteek voetbalfan"

De kop is eraf op het wereldkampioenschap 2026. Co-gastland Mexico en het Zuid-Afrika van bondscoach ...

140
140
Imke Courtois kiest basiself Duivels: Vanaken én grote verrassing

De Rode Duivels staan tijdens hun eerste WK-groepsmatch meteen voor een serieuze uitdaging. Egypte ...

156
156
Spraakmakende comeback rond: Mourinho nieuwe coach Real

Vlak voor de openingswedstrijd van het WK bracht Real Madrid groot nieuws naar buiten. De ...

57
57
Eerste zomeraanwinst: Zulte Waregem shopt in eigen land

Zulte Waregem heeft donderdag afscheid genomen van smaakmaker Jeppe Erenbjerg, die naar KRC Genk ...

123
123
Talisman bij Duivels: "Hij heeft enorm veel goesting"

De Rode Duivels zijn bereide zich momenteel voor op hun eerste WK-wedstrijd. Aan motivatie om er een ...

281
281
'Anderlecht grijpt mis: groen licht toptransfer Duranville'

Terwijl het wereldkampioenschap in de startblokken staat, begint in Europa stilaan de ...

331
331
Laatste kunststuk als Duivel? Courtois open over afscheid

De Rode Duivels bereiden zich momenteel in Seattle voor op hun eerste WK-wedstrijd van aanstaande ...

76
76
Zwaar dilemma Garcia: "Dat duo mag blijven staan"

Met zijn sterke voorbereidingscampagne lijkt Nathan Ngoy een basisplaats te hebben afgedwongen bij ...

532
532
"Brute waarheid" - Ronaldo keihard aangepakt vlak voor WK

De verwachtingen rond Portugal zijn bijzonder groot voor het WK in de VS, Canada en Mexico. ...

69
69
Vanaken-schok in basiself Duivels? "Tielemans op de bank"

Donderdagavond trappen Mexico en Zuid-Afrika het wereldkampioenschap 2026 op gang. Aanstaande ...

410
410
Club Brugge droomt van stunttransfer van 20 miljoen

Club Brugge volgt het WK met grote ogen. De jonge speler op het WK kan zich daar op het grootste ...

607
607
'Club Brugge richt pijlen op Nigeriaanse flankaanvaller'

Zowel op uitgaand als inkomend vlak wordt er deze zomer heel wat verkeer verwacht bij Club Brugge. ...

235
235
Anderlecht-fans reageren massaal op vertrek van Goto

De eerste grote uitgaande transfer van deze zomermercato is een feit. Via de officiële kanalen ...

295
295
Hugo Broos beroert tot tranen toe met tragisch verhaal

Hugo Broos heeft in zijn carrière al zowat alles meegemaakt. Maar vanavond, wanneer ...

96
96
'Anderlecht zoekt T1: topkandidaat Sibierski haakt af'

Op uitgaand vlak zit er stilaan schot in de zaak, maar inkomende dossiers wist RSC Anderlecht tot op ...

898
898
'Grote kuis in Anderlecht: abrupte exit in de maak'

Nadat het eerder al een aantal huurlingen uitzwaaide, en enkele aflopende contracten niet meer ...

483
483
Vlak voor WK: De Wever slaat voetbalfans met verstomming

Opvallende beelden vanuit de Wetstraat 16, waar Bart De Wever zich vlak voor de openingswedstrijd ...

148
148
'Club Brugge aast op dubbelslag bij PSG'

Bij Club Brugge lijkt er deze zomer heel wat te gaan bewegen. Het zal vervangers moeten vinden voor ...

450
450
Vossen ziet Genk goudmijn aanboren op transfermarkt

Jelle Vossen is nog op zoek naar een nieuwe uitdaging. De 37-jarige spits nam enkele weken geleden ...

595
595
Standard is toptalent definitief kwijt aan Feyenoord

Standard leek dit seizoen weer wat op te leven, al kon het zijn seizoen uiteindelijk net niet ...

80
80
'Feyenoord drukt door: komst Belg bijna rond'

Feyenoord eindigde vorig seizoen als tweede in de Eredivisie, maar kon PSV nooit bedreigen voor de ...

111
111

Meer sportnieuws