Hayen verschaft update over blessure Thiago: “Tot dan is hij out”

door
Hayen verschaft update over blessure Thiago: “Tot dan is hij out”

Na een gelijkspel tegen Union moest Club Brugge haar leidersplaats maandag weer afstaan aan Anderlecht. Een opdoffer vlak voor het bezoek aan de aartsrivaal, al was dat nog niet eens het slechtste nieuws in Jan Breydel.

Tenslotte moest Igor Thiago de strijd staken met een knieblessure. Daags nadien bevestigde Blauw-Zwart dat de mediale band van de 22-jarige Braziliaan, dit seizoen goed voor 29 doelpunten en zes assists in 55 optredens, geraakt werd. "Hij wordt dit seizoen niet meer in de selectie verwacht", klonk het op de clubkanalen.

LEES OOK: Genk vloekt op kwelduivel: “Uiteraard weer hij bij Club”

Goed nieuws voor Thiago

Verdere onderzoeken moesten wel nog de precieze schade aan het licht brengen. Hier en daar werd er daarom nog een sprankeltje hoop gekoesterd dat Thiago toch nog in actie zou kunnen komen. "Igor is uit tot het einde van het seizoen", hielp Nicky Hayen tijdens zijn wekelijkse persbabbel echter alle twijfels de wereld uit.

Voor de spits zelf, die volgens Het Nieuwsblad al wandelt met een brace, viel er gelukkig wel goed nieuws te rapen. Hij zou slechts een paar weken in de lappenmand liggen, wat betekent dat zijn voorbeiding bij Brentford niet in gevaar komt. Ook de Premier League-club, die 37 miljoen betaalde, mag dus opgelucht ademhalen.

Hayen rekent op Jutglà

Club daarentegen zal het in de komende twee matchen zonder de eenmansvoorhoede moeten stellen. "Er is nog een fase geweest in dit seizoen waarin hij niet beschikbaar was. Toen hebben we de juiste oplossingen gevonden. Het is aan ons om dat nu opnieuw te doen. Hopelijk lukt dat zondag", liet Hayen nog optekenen.

Diep in de punt zijn alle ogen alvast gericht op Ferran Jutglà, met één doelpunt en vijf assists uitstekend op dreef in de play-offs. Voor doelpunten wordt dan weer vooral gekeken richting Andreas Skov Olsen, die wellicht weer aan de aftrap zal verschijnen. Al heeft ook Hans Vanaken een patent op goals in het Lotto Park.

Wie is volgens u een betere spits?

Meest recent

De Mil lacht er niet mee en voert druk op bij Gent

KAA Gent hoopt op beterschap in de competitie onder Rik De Mil. De Buffalo’s zagen coach Ivan ...

21
21
Genk vloekt op kwelduivel: “Uiteraard weer hij bij Club”

KRC Genk en Club Brugge hebben de Kerstspeeldag in de Jupiler Pro League afgetrapt. De uitploeg ...

74
74
Geen titel, wel transfer naar Zulte Waregem: "Geen spijt"

Bij Zulte Waregem hebben ze de laatste jaren de Scandinavische markt volop ontdekt. Vooral de Denen ...

43
43
'Liverpool schiet in actie voor volgende topspits'

De verwachtingen waren dit seizoen torenhoog bij Liverpool. Nadat het vorig seizoen al de titel ...

29
29
'Pocognoli met handen in haar: plotse leegloop op komst'

Sébastien Pocognoli zorgde in oktober voor ophef door midden in het seizoen te vertrekken bij ...

29
29
Groot nieuws voor Hoefkens: NAC grijpt in

Vorige week viel de naam van Carl Hoefkens nog bij KRC Genk, maar de trainer paste voor een job bij ...

34
34
11 namen: dubbele opsteker voor Club, Hayen grijpt niet in

Om 13u30 wordt de kerstspeeldag in de Jupiler Pro League op gang getrapt. Dat gebeurt meteen met een ...

149
149
'Rode Duivels grijpen nu toch weer naast toptalent'

Er was in 2025 heel wat te doen over spelers met een dubbele nationaliteit bij de Rode Duivels. Heel ...

108
108
TRANSFERUURTJE: 'Club troeft Anderlecht af, Barça ontdekt Gentse parel'

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

168
168
Hubert haalt snoeihard uit naar Anderlecht

David Hubert werd een tijdje geleden ontslagen bij RSC Anderlecht. Nu zit de hoofdtrainer bij Union ...

290
290
Vera deelt hartverscheurend verhaal over Nicky Hayen

Het zijn zware weken geweest voor Nicky Hayen, maar zeker ook heftige jaren voor Vera Duchateau. Al ...

229
229
Zulte Waregem roept oorlogstaal naar Antwerp

Zulte Waregem kent dit seizoen wisselvallige resultaten, maar de promovendus doet het behoorlijk in ...

468
468
Held: Vuskovic (ex-Westerlo) redt leven na akelig moment

Luka Vuskovic maakte op 17-jarige leeftijd op huurbasis furore bij Westerlo, maar nu zit de centrale ...

40
40
‘KAA Gent slaat bal mis: wéér toptalent op weg naar exit'

KAA Gent krijgt dit seizoen klappen. De resultaten vallen dik tegen en als klap op de vuurpijl ...

405
405
Einde verhaal? Fans keren zich nu ook tegen Marc Brys

Marc Brys staat officieel nog onder contract als bondscoach van Kameroen, maar de Belgische ...

104
104
'Real schiet in actie: opvolger voor clubicoon bepaald'

Bij Real werkten ze in de voorbije zomers al aan een verjonging van het elftal, met dit seizoen nog ...

80
80
'Afrikaanse kampioen op weg naar Belgische club'

De wintermercato gaat binnen enkele dagen van start en de zoektocht naar versterking is bij de ...

298
298
Tip voor De Mil: "Hij moet meer kansen krijgen"

Rik De Mil heeft tot dusver nog maar weinig plezier beleefd aan zijn overstap naar AA Gent. De ...

178
178
'Paniek bij Club: ook transfer Tzolis weer op tafel'

Club Brugge gaat vrijdagmiddag in Genk nog op zoek naar een resultaat, maar daarna kan het vizier ...

251
251
Ophef op Africa Cup: Saintfiet haalt keihard uit

Op tweede kerstdag wordt er ook op de Africa Cup weer gevoetbald. Daarbij zijn ook twee Belgische ...

152
152
Plots vreemde situatie voor Nicky Hayen

De Kerstspeeldag in de Jupiler Pro League wordt straks om 13u30 afgetrapt met meteen een pikante ...

404
404
'Transferplannen Standard: zes deals op til'

Na twee derde van de reguliere competitie lijken Union, Club Brugge, STVV en Anderlecht al vrijwel ...

296
296
‘Club Brugge schrikt: Broos’ comeback botst direct’

Hugo Broos wil stoppen als coach, maar niet verdwijnen uit het voetbal. Alleen: de manier waarop hij ...

436
436
KV Mechelen in Play-Off I? Revelatie schat kansen in

Vrijdag en zaterdag staan nog de laatste wedstrijden van 2025 in de Jupiler Pro League op het ...

166
166
Marouane Fellaini toch nog langer bij Charleroi?

Charleroi pakte onlangs groots uit met de komst van Marouane Fellaini. De ex-Rode Duivel was sinds ...

33
33

Meer sportnieuws