Hayen doet toekomstplannen bij Club Brugge uit de doeken

door
Hayen doet toekomstplannen bij Club Brugge uit de doeken

Indien het zondag onderuit gaat tegen Anderlecht is Club Brugge mathematisch uitgeteld in de titelrace. Een zoveelste examen dus voor Nicky Hayen, die naar verluidt alleen bij een goede afloop aan boord mag blijven als hoofdcoach. Tijdens zijn persbabbel liet het hoofdpersonage zelf eens zijn licht schijnen op de kwestie.

Daarbij benadrukte Hayen vooreerst dat het op zich al een straffe prestatie is dat Blauw-Zwart nog altijd aanspraak maakt op de titel. Toen de T1 ad interim het roer overnam van Ronny Deila leek Club nog op de dool. Sindsdien greep het net naast een finaleplaats in de Conference League en boekte het een knappe 20 op 24 in de play-offs.

LEES OOK: Schok op Gouden Schoen: Tzolis stuift weg, consternatie bij Club

Vaste benoeming Hayen?

Niet alleen is men in Jan Breydel daardoor vandaag al verzekerd van Europees voetbal tot nieuwjaar, de komende weken kan Hayen nog de kroon op het werk zetten. Hoewel de directie daarom besloot om de zoektocht naar een nieuwe trainer voorlopig uit te stellen dreigt dat alles echter niet te volstaan mocht de titel Club alsnog ontglippen.

Zo zou Bart Verhaeghe nog steeds een boontje hebben voor Karel Geraerts. Hayen bevestigt alleszins dat de knoop sowieso pas na het seizoen zal worden doorgehakt. "Of het eindresultaat bepalend zal zijn voor mijn toekomst in Brugge? Daar heb ik geen antwoord op en ben ik nu niet mee bezig. Dat is een vraag voor het management."

Sollicitatie bij Verhaeghe

"Er is heel duidelijk gecommuniceerd dat er pas na de laatste wedstrijd gesproken zal worden. Zo zal het ook gebeuren en dan zien we wel wat de uitkomst wordt", aldus Hayen, die wel openlijk solliciteert naar een permanente benoeming. "Natuurlijk wil ik T1 blijven. Het zou gek zijn van niet. Wie op dit moment hier zit heeft altijd die ambitie".

Toch weigert hij om alle credits op te strijken. "We wisten dat we een perfecte reeks moesten neerzetten. Tot dusver zijn we daarin aan het slagen, met dank aan de hulp van de staf, spelers en supporters. Iedereen heeft zijn steentje bijgedragen aan dit succesverhaal", cijfert Hayen, die de focus wil bewaren, zich nederig weg in het geheel.

Club moet Hayen vast tot T1 benoeming, ongeacht een eventuele titel

Meest recent

Schok op Gouden Schoen: Tzolis stuift weg, consternatie bij Club

De 72ste Gouden Schoen heeft een verrassing van formaat opgeleverd. Het was Ardon Jashari die met de ...

115
115
Mokio en Bounida aangepakt: "Word er helemaal gek van"

Ajax opende zondag zijn 2026 met een overwinning, maar helemaal van een leien dakje ging het toch ...

62
62
'Van den Bosch verrast en stuurt grootmacht wandelen'

De verwachting was de voorbije weken dat Antwerp zich deze winter zou versterken om volop te kunnen ...

201
201
Grote ontgoocheling bij Tzolis: "Wat moet ik zeggen?"

De Gouden Schoen kreeg zondagavond een zeer verrassende laureaat. Het was tot ieders verbazing ...

363
363
Lang en McTominay redden Napoli in kraker tegen Inter

In de Serie A stond er zondagavond nog een onvervalste kraker op het programma. Titelverdediger ...

118
118
“Wat een ontgoocheling” - Bizarre ontknoping Gouden Schoen

De ontknoping van de Gouden Schoen zorgde zondagavond voor een verrassing van formaat. Terwijl in ...

442
442
Geen prijs voor Courtois: Barça pakt Spaanse Supercup

Thibaut Courtois is er zondagavond niet in geslaagd om met Real Madrid een eerste prijs van het ...

102
102
Grote verrassing: Ardon Jashari pakt de Gouden Schoen

Zondagavond werd in Middelkerke de Gouden Schoen uitgedeeld. Het werd uiteindelijk een feestavond ...

617
617
Verassende beste Belg in buitenland, Belofte van het Jaar ook bekend

Op het Gala van de Gouden Schoen worden zondagavond heel wat prijzen uitgedeeld. De eerste ...

242
242
Kassa rinkelt weer bij Club: knaltransfer Furo officieel

Bij Club Brugge is de eerste transfer van deze winter een feit. Het gaat meteen om een zeer ...

203
203
Club en RSCA vallen in de prijzen, Pocognoli ook

Het gala van de Gouden Schoen is ondertussen begonnen en er is al een eerste prijs uitgedeeld. Zopas ...

413
413
De Bruyne weldra terug? KDB geeft cruciale update

Kevin De Bruyne is vanavond te gast bij het gala van de Gouden Schoen. De Rode Duivel sprak op de ...

70
70
Hatenboer laat zich gelden: RSCA weet niet wat het ziet

RSC Anderlecht kocht een jaar geleden Cedric Hatenboer voor ruim 2 miljoen euro. Hij werd al ...

260
260
'Uittocht bij Westerlo: volgende vertrekker staat klaar'

Bij KVC Westerlo mogen we nog een aantal uitgaande transfers verwachten. De Kemphanen kunnen het ...

75
75
'Clement wil smaakmaker uit de Jupiler Pro League'

Rangers FC is de afgelopen jaren wel vaker in België komen shoppen. Dat was niet altijd een ...

91
91
Kompany opent 2026 met monsterzege, Man Utd in zware crisis

In de Bundesliga opende Bayern München zijn jaar met een thuiswedstrijd tegen VfL Wolfsburg. In ...

76
76
RWDM en Lokeren komen met zeer opvallend nieuws

Bij RWDM en Sporting Lokeren hebben ze twee officiële berichten de wereld ingestuurd. De ...

74
74
United doodziek: nu ook Lammens gruwelijk in de fout

Na een erg woelige week, wou Manchester United FC zondagavond de rust binnen de club doen ...

125
125
'Transferwending Onyedika: nieuw prijskaartje genoemd'

Club Brugge staat op het punt om langs de kassa te passeren met Kaye Furo, die voor zo'n 10 miljoen ...

488
488
Martinelli-show bij Arsenal, peperdure slipper AC Milan

Arsenal FC blijft op koers om met de Engelse dubbel aan de haal te gaan. De leider uit de Premier ...

19
19
Nzeyimana legt pijnlijke waarheid bloot rond Gouden Schoen

Vanavond staat de uitreiking van de Gouden Schoen op het programma, maar dit jaar hangt er een ...

285
285
Hazard doet monden openvallen: sensationele landskampioen?

Komend weekend is het zover, dan barst de Jupiler Pro League weer los. De strijd om de tickets voor ...

372
372
Doelman vh Jaar: Mignolet duidt eigen opvolger al aan

Zondagavond wordt niet enkel de Gouden Schoen uitgereikt, op het gala zullen ook verschillende ...

848
848
Godts scoort in nipte zege Ajax, horror voor Hatenboer

Ajax is met een goed resultaat begonnen aan de tweede seizoenshelft in de Eredivisie. Na onder meer ...

157
157
Clement ziet 'enorme transferuitdaging' Club Brugge

Club Brugge KV wil zich tijdens de huidige transferperiode versterken met minstens één ...

679
679

Meer sportnieuws