Hayen doet toekomstplannen bij Club Brugge uit de doeken

1165 stemmen
Hayen doet toekomstplannen bij Club Brugge uit de doeken

Indien het zondag onderuit gaat tegen Anderlecht is Club Brugge mathematisch uitgeteld in de titelrace. Een zoveelste examen dus voor Nicky Hayen, die naar verluidt alleen bij een goede afloop aan boord mag blijven als hoofdcoach. Tijdens zijn persbabbel liet het hoofdpersonage zelf eens zijn licht schijnen op de kwestie.

Daarbij benadrukte Hayen vooreerst dat het op zich al een straffe prestatie is dat Blauw-Zwart nog altijd aanspraak maakt op de titel. Toen de T1 ad interim het roer overnam van Ronny Deila leek Club nog op de dool. Sindsdien greep het net naast een finaleplaats in de Conference League en boekte het een knappe 20 op 24 in de play-offs.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Club ziet strijd losbarsten, KAA Gent wil uitpakken’

Vaste benoeming Hayen?

Niet alleen is men in Jan Breydel daardoor vandaag al verzekerd van Europees voetbal tot nieuwjaar, de komende weken kan Hayen nog de kroon op het werk zetten. Hoewel de directie daarom besloot om de zoektocht naar een nieuwe trainer voorlopig uit te stellen dreigt dat alles echter niet te volstaan mocht de titel Club alsnog ontglippen.

Zo zou Bart Verhaeghe nog steeds een boontje hebben voor Karel Geraerts. Hayen bevestigt alleszins dat de knoop sowieso pas na het seizoen zal worden doorgehakt. "Of het eindresultaat bepalend zal zijn voor mijn toekomst in Brugge? Daar heb ik geen antwoord op en ben ik nu niet mee bezig. Dat is een vraag voor het management."

Sollicitatie bij Verhaeghe

"Er is heel duidelijk gecommuniceerd dat er pas na de laatste wedstrijd gesproken zal worden. Zo zal het ook gebeuren en dan zien we wel wat de uitkomst wordt", aldus Hayen, die wel openlijk solliciteert naar een permanente benoeming. "Natuurlijk wil ik T1 blijven. Het zou gek zijn van niet. Wie op dit moment hier zit heeft altijd die ambitie".

Toch weigert hij om alle credits op te strijken. "We wisten dat we een perfecte reeks moesten neerzetten. Tot dusver zijn we daarin aan het slagen, met dank aan de hulp van de staf, spelers en supporters. Iedereen heeft zijn steentje bijgedragen aan dit succesverhaal", cijfert Hayen, die de focus wil bewaren, zich nederig weg in het geheel.

Club moet Hayen vast tot T1 benoeming, ongeacht een eventuele titel

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

58
58
'Standard shopt bij Club: transfersom bekend'

Standard eindigde dit seizoen op pijnlijke wijze, want op de slotspeeldag gaf het nog de eindzege in ...

2
2
Raman zet deur open voor terugkeer naar ex-club

Bij KV Mechelen gaan ze de komende weken en maanden knopen moeten doorhakken. Zo is er onder meer ...

54
54
KRC Genk geeft dé reden voor vertrek Ribeiro

Bij KRC Genk namen ze vandaag afscheid van Michel Ribeiro. De techniektrainer, die als assistent mee ...

98
98
Onana ziet potentiele topper rondlopen bij de Rode Duivels

Amadou Onana speelde tegen Kroatië centraal achteraan. Dat deed hij zeker niet slecht. De Rode ...

78
78
De Cuyper vol lof over Duivel: "Onder de indruk van hem"

Maxim De Cuyper speelde zijn eerste seizoen in de Premier League. Het was een correct eerste jaar ...

104
104
Gok van Garcia krijgt lof van Vandenbempt

Rudi Garcia scoorde punten met zijn tactische vondsten tegen Kroatië. De Belgen hebben er een ...

54
54
Bommetje bij KRC Genk: boegbeeld verlaat de club

KRC Genk haalde Thibaut Courtois terug als investeerder. Een boegbeeld dat terugkeert naar de ...

244
244
'Bayern haakt af: droomscenario voor De Cat?'

Het heeft er alle schijn van dat Nathan De Cat deze zomer Anderlecht zal verlaten. Het lijkt enkel ...

319
319
OHL heeft eerste zomeraanwinst beet: optie gelicht

OH Leuven gaat het volgend seizoen over een andere boeg gooien na alweer een grijs jaar. De voorbije ...

26
26
Kerkhofs onthult waarom Courtois en Hasselt mislukten

KRC Genk kwam deze week met het straffe nieuws dat Thibaut Courtois terugkeert bij de club. De Rode ...

68
68
Marokko verrast met opvallende oproep voor RSCA’er

Alle ogen zijn stilaan gericht op het WK, dat binnen acht dagen officieel van start gaat. Alle ...

165
165
Garcia krijgt volgende opsteker daags na Kroatië

De Rode Duivels wisten hun voorbereiding op het WK dinsdagavond uitstekend te beginnen met een zege ...

67
67
Onana velt duidelijk oordeel over nieuwe rol bij Duivels

Dé grote verrassing bij de Rode Duivels in Kroatië was de nieuwe rol voor Amadou Onana. ...

118
118
Duivels ontdekken belangrijke nieuwe kwaliteit in Kroatië

De Rode Duivels kunnen met een zeer goed gevoel toeleven naar het WK, want hun ...

87
87
'Club haalt slag thuis: goudhaantje blijft aan boord'

Club Brugge staat voor een zeer hete transferzomer. Het moet vrezen dat heel wat spelers gaan ...

497
497
'Antwerp baalt: toptalent niet langer haalbaar'

Antwerp staat voor een belangrijke zomer. Sportief directeur Marc Overmars zal een nagenoeg volledig ...

233
233
TRANSFERUURTJE: ‘Club ziet strijd losbarsten, KAA Gent wil uitpakken’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

357
357
'Dortmund stelt voorwaarde voor transfer Duranville'

Heel wat potentiële Rode Duivels moeten het WK straks vanuit hun zetel volgen. Zo is er ...

210
210
Transferupdate The Athletic: nieuws over Club, Lavia, Godts

De transferzomer gaat stilaan van start. Ook de Europese topclubs beginnen in actie te schieten. Het ...

263
263
'Westerlo aast op tweede transferdeal met Inter'

Bij Westerlo bestaat de transferstrategie er de laatste jaren uit om piepjonge spelers op te pikken ...

68
68
RSCA keert terug naar de roots: grote terugkeer een feit

Het zat er vele weken aan te komen en het is nu ook officieel. Nadat RSC Anderlecht afscheid nam van ...

299
299
Royal Antwerp FC shopt in de Challenger Pro League

Geld voor grote versterkingen is er nog steeds niet, dus moet Royal Antwerp FC op zoek gaan naar ...

177
177
'Anderlecht hakt opvallende knoop door over Hatenboer'

RSC Anderlecht heeft al van een resem spelers afscheid genomen. De vraag is ook wat de toekomst van ...

594
594
Boeckx aangenaam verrast: Garcia krijgt extra wapen

De Rode Duivels speelden een meer dan degelijke partij tegen Kroatië. Ze wonnen verdiend met ...

132
132
Van Gucht onthult wat er écht gebeurde met Jacques Vermeire

Toen Jacques Vermeire eind 2024 plots bij hem thuis over de vloer kwam, had Ruben Van Gucht ...

121
121

Meer sportnieuws