Hayen doet toekomstplannen bij Club Brugge uit de doeken

door
Hayen doet toekomstplannen bij Club Brugge uit de doeken

Indien het zondag onderuit gaat tegen Anderlecht is Club Brugge mathematisch uitgeteld in de titelrace. Een zoveelste examen dus voor Nicky Hayen, die naar verluidt alleen bij een goede afloop aan boord mag blijven als hoofdcoach. Tijdens zijn persbabbel liet het hoofdpersonage zelf eens zijn licht schijnen op de kwestie.

Daarbij benadrukte Hayen vooreerst dat het op zich al een straffe prestatie is dat Blauw-Zwart nog altijd aanspraak maakt op de titel. Toen de T1 ad interim het roer overnam van Ronny Deila leek Club nog op de dool. Sindsdien greep het net naast een finaleplaats in de Conference League en boekte het een knappe 20 op 24 in de play-offs.

LEES OOK: “Beste van België” – Euvrard onthult plan tegen Club Brugge

Vaste benoeming Hayen?

Niet alleen is men in Jan Breydel daardoor vandaag al verzekerd van Europees voetbal tot nieuwjaar, de komende weken kan Hayen nog de kroon op het werk zetten. Hoewel de directie daarom besloot om de zoektocht naar een nieuwe trainer voorlopig uit te stellen dreigt dat alles echter niet te volstaan mocht de titel Club alsnog ontglippen.

Zo zou Bart Verhaeghe nog steeds een boontje hebben voor Karel Geraerts. Hayen bevestigt alleszins dat de knoop sowieso pas na het seizoen zal worden doorgehakt. "Of het eindresultaat bepalend zal zijn voor mijn toekomst in Brugge? Daar heb ik geen antwoord op en ben ik nu niet mee bezig. Dat is een vraag voor het management."

Sollicitatie bij Verhaeghe

"Er is heel duidelijk gecommuniceerd dat er pas na de laatste wedstrijd gesproken zal worden. Zo zal het ook gebeuren en dan zien we wel wat de uitkomst wordt", aldus Hayen, die wel openlijk solliciteert naar een permanente benoeming. "Natuurlijk wil ik T1 blijven. Het zou gek zijn van niet. Wie op dit moment hier zit heeft altijd die ambitie".

Toch weigert hij om alle credits op te strijken. "We wisten dat we een perfecte reeks moesten neerzetten. Tot dusver zijn we daarin aan het slagen, met dank aan de hulp van de staf, spelers en supporters. Iedereen heeft zijn steentje bijgedragen aan dit succesverhaal", cijfert Hayen, die de focus wil bewaren, zich nederig weg in het geheel.

Club moet Hayen vast tot T1 benoeming, ongeacht een eventuele titel

Meest recent

Antwerp haalt slag thuis met nieuw contract

Royal Antwerp FC heeft nog heel weinig financiële middelen en de eigen jeugd is belangrijker ...

14
14
De Mil ziet valkuil voor AA Gent: "Ik ben benieuwd"

AA Gent kende even een heropleving, maar tegen La Louvière speelden ze na een matige ...

11
11
Saliba verrast: "Heel goede aanwinst voor Anderlecht"

RSC Anderlecht zit zwaar in de problemen. Ze kunnen amper nog winnen en de crisis wordt met de match ...

91
91
Beresterk STVV maakt statement op veld van Westerlo

In de Jupiler Pro League stond er met Westerlo-STVV een zeer leuk duel op het programma. Twee ...

66
66
Biglia weg bij Anderlecht: dit is dé reden voor zijn vertrek

Lucas Biglia verliet vandaag tot ieders verrassing RSC Anderlecht. De Argentijn was sinds begin dit ...

100
100
“Beste van België” – Euvrard onthult plan tegen Club Brugge

Standard Luik won vorige speeldag de rivalenstrijd van RSC Anderlecht, maar er wacht weer een topper ...

143
143
Hauspie over Vandenhaute: "Had geen vat op hem bij RSCA"

RSC Anderlecht is weer bij af. Het seizoen lijkt nu al slechter te worden dan vorig jaar. Olivier ...

177
177
Major League Soccer heeft er een wereldster bij

Hoe zou het nog zijn met James Rodriguez? De Colombiaanse aanvallende middenvelder was ooit een ...

9
9
Riemer geeft dé oorzaak voor zoveelste RSCA-crisis

RSC Anderlecht is al jaren op de dool. De laatste keer dat het goed ging was een drietal jaar ...

306
306
Murillo (ex-Anderlecht) versiert miljoenentransfer

Amir Murillo heeft Olympique Marseille verlaten. De rechtsachter heeft een transfer beet. De Fransen ...

52
52
Verliest Club Brugge talent? “Spannende maanden”

Club Brugge heeft met Club NXT een succesvolle talentenfabriek dat elk seizoen spelers aflevert aan ...

150
150
Vermeeren aan de schandpaal: totale oorlog in Marseille

Van publiekslieveling naar bankzitter in een paar weken: Arthur Vermeeren is in Marseille plots ...

208
208
Vrancken verrast bij STVV: "Mooi en heel dankbaar"

STVV neemt het vanavond op tegen KVC Westerlo. De Truienaars willen met een zege Club Brugge en ...

52
52
Antwerp komt met héél verrassend nieuws voor de fans

Royal Antwerp FC scoorde het voorbij jaar weinig punten bij de eigen aanhang. Zij vonden de ...

191
191
Leverde Renard méér op dan Fredberg? Dit zijn de cijfers

Olivier Renard krijgt de volle laag. Niet onlogisch als we Anderlecht zien sukkelen. Peter ...

240
240
De Mil maakt winterbalans op: nog één eis voor KAA Gent

De wintermercato zit erop. De Belgische clubs kunnen geen spelers meer binnenhalen, maar dat geldt ...

119
119
Leko op zijn hoede voor Standard: “In topmatch telt dat niet”

Club Brugge bekampt in de Jupiler Pro League Standard Luik. Blauw-Zwart wist in de Champions League ...

155
155
Eden Hazard duwt topcoach naar Chelsea: "Mijn droom"

Eden Hazard kende een illustere carrière, maar blessureleed zorgde voor een vervroegd ...

67
67
Bom in Anderlecht: clubicoon verlaat het Lotto Park

Het blijft rommelen bij RSC Anderlecht. De club ontsloeg Besnik Hasi en Paars-Wit maakte zopas ...

526
526
Hubert bevestigt ferme domper én meevaller Union SG

Union SG werd nipt uitgeschakeld in de Champions League, maar de Brusselse club is wel nog steeds de ...

47
47
SK Beveren slaat bijzonder grote slag

SK Beveren lijkt op weg naar de Jupiler Pro League. Er wordt goed werk geleverd op de Freethiel. De ...

122
122
Druk op Genk stijgt: Hayen spreekt over Anderlecht

KRC Genk neemt het komende speeldag in de Jupiler Pro League op tegen RSC Anderlecht. De Limburgers ...

311
311
KV Mechelen ziet pion nog naar Liverpool verkassen

De wintermercato is voorbij, maar toch ziet KV Mechelen nog een pion naar Liverpool trekken. Op de ...

72
72
Leko hakt knopen door bij Club Brugge: “Sweet dilemma’s”

Club Brugge hoopt na de nederlaag tegen Union SG in de competitie de rug te rechten tegen Standard ...

454
454
Vandenbempt verrast met uitspraken over Anderlecht

RSC Anderlecht zit in een moeilijke periode. Paars-Wit ontsloeg coach Besnik Hasi en onder ...

486
486

Meer sportnieuws