Hayen doet toekomstplannen bij Club Brugge uit de doeken

door
Hayen doet toekomstplannen bij Club Brugge uit de doeken

Indien het zondag onderuit gaat tegen Anderlecht is Club Brugge mathematisch uitgeteld in de titelrace. Een zoveelste examen dus voor Nicky Hayen, die naar verluidt alleen bij een goede afloop aan boord mag blijven als hoofdcoach. Tijdens zijn persbabbel liet het hoofdpersonage zelf eens zijn licht schijnen op de kwestie.

Daarbij benadrukte Hayen vooreerst dat het op zich al een straffe prestatie is dat Blauw-Zwart nog altijd aanspraak maakt op de titel. Toen de T1 ad interim het roer overnam van Ronny Deila leek Club nog op de dool. Sindsdien greep het net naast een finaleplaats in de Conference League en boekte het een knappe 20 op 24 in de play-offs.

LEES OOK: 'Titularis Anderlecht zakt door ijs: einde verhaal in zicht'

Vaste benoeming Hayen?

Niet alleen is men in Jan Breydel daardoor vandaag al verzekerd van Europees voetbal tot nieuwjaar, de komende weken kan Hayen nog de kroon op het werk zetten. Hoewel de directie daarom besloot om de zoektocht naar een nieuwe trainer voorlopig uit te stellen dreigt dat alles echter niet te volstaan mocht de titel Club alsnog ontglippen.

Zo zou Bart Verhaeghe nog steeds een boontje hebben voor Karel Geraerts. Hayen bevestigt alleszins dat de knoop sowieso pas na het seizoen zal worden doorgehakt. "Of het eindresultaat bepalend zal zijn voor mijn toekomst in Brugge? Daar heb ik geen antwoord op en ben ik nu niet mee bezig. Dat is een vraag voor het management."

Sollicitatie bij Verhaeghe

"Er is heel duidelijk gecommuniceerd dat er pas na de laatste wedstrijd gesproken zal worden. Zo zal het ook gebeuren en dan zien we wel wat de uitkomst wordt", aldus Hayen, die wel openlijk solliciteert naar een permanente benoeming. "Natuurlijk wil ik T1 blijven. Het zou gek zijn van niet. Wie op dit moment hier zit heeft altijd die ambitie".

Toch weigert hij om alle credits op te strijken. "We wisten dat we een perfecte reeks moesten neerzetten. Tot dusver zijn we daarin aan het slagen, met dank aan de hulp van de staf, spelers en supporters. Iedereen heeft zijn steentje bijgedragen aan dit succesverhaal", cijfert Hayen, die de focus wil bewaren, zich nederig weg in het geheel.

Club moet Hayen vast tot T1 benoeming, ongeacht een eventuele titel

Meest recent

'Titularis Anderlecht zakt door ijs: einde verhaal in zicht'

RSC Anderlecht staat komende zondag onder enorme druk, voor de komst van AA Gent kan Paars-Wit zich ...

49
49
'Transferbom Neymar Jr.: eerste contacten lopen'

Of hij alsnog met Brazilië naar het WK zal trekken, moet in de komende weken blijken. Maar ook ...

20
20
'Wending Jackers: transfer naar Club-concurrent dreigt'

Het noodlot heeft opnieuw toegeslagen bij Simon Mignolet. Een week nadat hij zijn ...

399
399
UEL/UECL: Wisselend succes Belgen, Nederlands drama en gruwelijke owngoal

De heenmatchen in de kwartfinales van de Conference en Europa League zitten erop. Voor de Belgen die ...

42
42
Oosting vloekt: Antwerp ziet revelatie wegvallen

Antwerp FC is aan de Europe Play-Offs begonnen met een thuisnederlaag tegen KRC Genk. Om alsnog kans ...

49
49
'Anderlecht overtuigd; eerste zomertansfer in aantocht'

RSC Anderlecht kan best niet te lang meer wachten in zijn zoektocht naar een nieuwe sportief ...

263
263
'Club Brugge-fase' zindert na: Barça legt klacht neer

FC Barcelona heeft donderdag een officiële klacht neergelegd bij de Europese voetbalbond UEFA. ...

60
60
"Onnozele Hollander" - Van Bommel doet Gheysens-boekje open

Ongeveer een tweetal jaren geleden raakte bekend dat Mark van Bommel zou afzwaaien als hoofdcoach ...

316
316
Club met neus op feiten gedrukt: "Mag nooit gebeuren"

Club Brugge is goed aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van rivaal RSC ...

355
355
Leegloop Liverpool: volgend boegbeeld verlaat Anfield

Liverpool FC kondigde tijdens de interland-break het nakende vertrek van Mohamed Salah. En donderdag ...

52
52
Club Brugge zit op grote berg cash: 106 miljoen voor drietal

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jongens voor bakken geld te verkopen aan clubs uit de ...

165
165
Lukaku-exit in de maak: topclub aast op schoktransfer

Romelu Lukaku komt stilaan opnieuw op de transfermarkt terecht. Door de spanningen in Napels voelen ...

141
141
Straf! Belgische topscheidsrechter wordt VAR op WK

Na één speeldag in de Play-Offs, kwam de arbitrage in de Jupiler Pro League al meteen ...

80
80
Toekomst Mokio bepaald: Ajax dropt groot nieuws

De kans dat hij straks in de WK-selectie zal opduiken, oogt behoorlijk klein. Maar op lange termijn ...

35
35
Lardot krijgt lik op stuk in Antwerp-discussie: "Soort rugby"

Antwerp FC heeft zijn start in de Europe Play-Offs gemist. De Great Old moest tijdens de ...

267
267
Play-Offs helemaal los: dé blikvangers van speeldag 2

De tweede speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League staat voor de deur. En er staan opnieuw ...

54
54
Sprookjesboek bij AA Gent: contract tot medio 2029

KAA Gent strijdt momenteel volop voor een Europees ticket, maar is ook al bezig met de ...

46
46
Trainersdossier Anderlecht: "Zijn gesprekken geweest"

RSC Anderlecht besloot in aanloop naar de Play-Offs om het seizoen af te werken met ...

224
224
Bizarre carrière switch: Vanhaezebrouck bij de VAR?

Op de eerste speeldag van de play-offs liet de Belgische arbitrage meteen weer heel wat steken ...

121
121
'Taravel grijpt in: vier slachtoffers bij Anderlecht'

RSC Anderlecht ging afgelopen maandag met de billen bloot tegen Club Brugge. Na de nul op zes om de ...

310
310
Rampscenario bij Club Brugge: einde carrière Mignolet?

Van een domper gesproken. Een week nadat hij bekendmaakte straks een punt te zetten achter zijn ...

234
234
Speeldag twee in Play-Offs: scheidsrechters bekend

Komend weekend staat speeldag twee van de play-offs op het programma. Ondertussen maakte de ...

301
301
Anderlecht plukt Antwerp kaal: voorbode voor Kindermans?

Bij de eerste ploeg is er duidelijk nog heel wat werk aan de winkel, maar in de befaamde ...

714
714
Club Brugge incasseert uppercut: Mignolet weken out

De play-offs betekenen ook de afscheidstournee voor Simon Mignolet, die zijn (hand)schoenen nadien ...

288
288
AA Gent verklaart officieel oorlog aan Pro League

De dreigementen van AA Gent om juridische stappen te ondernemen omtrent het competitieformat blijken ...

159
159

Meer sportnieuws