Hayen doet toekomstplannen bij Club Brugge uit de doeken

1165
Hayen doet toekomstplannen bij Club Brugge uit de doeken

Indien het zondag onderuit gaat tegen Anderlecht is Club Brugge mathematisch uitgeteld in de titelrace. Een zoveelste examen dus voor Nicky Hayen, die naar verluidt alleen bij een goede afloop aan boord mag blijven als hoofdcoach. Tijdens zijn persbabbel liet het hoofdpersonage zelf eens zijn licht schijnen op de kwestie.

Daarbij benadrukte Hayen vooreerst dat het op zich al een straffe prestatie is dat Blauw-Zwart nog altijd aanspraak maakt op de titel. Toen de T1 ad interim het roer overnam van Ronny Deila leek Club nog op de dool. Sindsdien greep het net naast een finaleplaats in de Conference League en boekte het een knappe 20 op 24 in de play-offs.

LEES OOK: Filip Joos deelt hartverscheurend verhaal: "Tot op het bot"

Vaste benoeming Hayen?

Niet alleen is men in Jan Breydel daardoor vandaag al verzekerd van Europees voetbal tot nieuwjaar, de komende weken kan Hayen nog de kroon op het werk zetten. Hoewel de directie daarom besloot om de zoektocht naar een nieuwe trainer voorlopig uit te stellen dreigt dat alles echter niet te volstaan mocht de titel Club alsnog ontglippen.

Zo zou Bart Verhaeghe nog steeds een boontje hebben voor Karel Geraerts. Hayen bevestigt alleszins dat de knoop sowieso pas na het seizoen zal worden doorgehakt. "Of het eindresultaat bepalend zal zijn voor mijn toekomst in Brugge? Daar heb ik geen antwoord op en ben ik nu niet mee bezig. Dat is een vraag voor het management."

Sollicitatie bij Verhaeghe

"Er is heel duidelijk gecommuniceerd dat er pas na de laatste wedstrijd gesproken zal worden. Zo zal het ook gebeuren en dan zien we wel wat de uitkomst wordt", aldus Hayen, die wel openlijk solliciteert naar een permanente benoeming. "Natuurlijk wil ik T1 blijven. Het zou gek zijn van niet. Wie op dit moment hier zit heeft altijd die ambitie".

Toch weigert hij om alle credits op te strijken. "We wisten dat we een perfecte reeks moesten neerzetten. Tot dusver zijn we daarin aan het slagen, met dank aan de hulp van de staf, spelers en supporters. Iedereen heeft zijn steentje bijgedragen aan dit succesverhaal", cijfert Hayen, die de focus wil bewaren, zich nederig weg in het geheel.

Club moet Hayen vast tot T1 benoeming, ongeacht een eventuele titel

Meest recent

Compper verrast na matige match: "Dit is stap vooruit"

Antwerp begon het seizoen verrassend sterk met een zes op zes, maar daar blijft intussen weinig van ...

58
58
Standard maakt indruk: "Er broeit iets"

Het is na zaterdagavond drummen aan de top van het klassement in de Jupiler Pro League. Union nam de ...

75
75
Storm hinkt op twee gedachten na droomdebuut

Westerlo heeft zaterdagavond eindelijk zijn eerste overwinning van het seizoen kunnen pakken. Het ...

44
44
Standard klopt zwak Antwerp, STVV haalt fors uit

Er stonden zaterdagavond nog twee wedstrijden op het programma in de Jupiler Pro League. Standard ...

105
105
PSV maakt statement in gepeperde kraker tegen Ajax

In de Eredivisie had de vijfde speeldag zaterdagavond meteen een absolute kraker in petto. ...

63
63
Jong Genk geeft de Spor pak voor de broek in derty

Sporting Hasselt begon zeer knap aan het seizoen in de Challenger Pro League met een zes op zes, ...

144
144
Hayen moet al ontslag vrezen: "Heel teleurstellend"

Nicky Hayen maakte deze zomer middenin de voorbereiding plots de overstap van KRC Genk naar Burnley. ...

190
190
AA Gent krijgt fikse opsteker na 252 dagen afwezigheid

Voor AA Gent is het nieuwe seizoen tot dusver uitstekend begonnen. De Buffalo's wisten drie ...

60
60
Hubert ziet nog één werkpunt voor straffe matchwinnaar

Union prijkt al zeker tot zondagmiddag aan de leiding in de Jupiler Pro League. De Brusselaars ...

24
24
Kompany én De Bruyne beleven baalavonden

Zaterdagavond waren in het buitenland Kevin De Bruyne en Vincent Kompany aan zet. Zij beleefden ...

108
108
Westerlo vernedert KV Mechelen en pakt eerste zege

Met KV Mechelen en Westerlo stonden zaterdag twee teams tegenover elkaar die ontgoochelend aan het ...

138
138
‘Vanaken-bom barst al vóór debuut Van Bommel'

Hans Vanaken ziet de komst van Mark van Bommel helemaal zitten. Toch krijgt de nieuwe bondscoach net ...

377
377
Leko looft sterkhouder: "Speelde alweer sterk"

Club Brugge won zonder enige glans met 0-1 van Lommel SK. Blauw-Zwart verdiende de zege, maar ...

375
375
Aanwinst RSCA overtuigt nog niet: "Moet nog stappen zetten"

RSC Anderlecht boekte een broodnodige zege tegen KV Kotrijk. Het won oververdiend met 1-0, maar ...

283
283
Vanderbiest vreest: "In januari wel weg bij KV Mechelen?"

KV Mechelen kende een lucratieve zomermercato. De Maneblussers hebben winst gemaakt op de ...

229
229
Beerschot rondt plots twee uitgaande transfers af

Beerschot heeft daags na de mooie 4-2-zege tegen Patro Eisden nog transfernieuws meegedeeld. De ...

63
63
Filip Joos deelt hartverscheurend verhaal: "Tot op het bot"

Filip Joos is doorgaans niet iemand die snel om een straffe anekdote verlegen zit, maar tijdens zijn ...

36
36
De Meyer over kritiek: "Begrijp dat fans dat niet fijn vinden"

Bij STVV kreeg trainer Frédéric De Meyer de nodige kritiek nadat hij tegen Union SG ...

28
28
Haaland flikt het weer bij Man City, Fofana debuteert

In de Premier League gingen er om 16u vijf wedstrijden van start. Het was vooral uitkijken naar ...

52
52
Union SG pakt gevleide zege in spektakelstuk

Om 16u stond in het zwarte land de topper tussen Sporting Charleroi en Union SG op het programma. ...

101
101
Dortmund na geweldige comeback voorbij Hoffenheim

In de Bundesliga begonnen om 15u30 vijf matchen. Onder meer Hoffenheim-Borussia Dortmund was een ...

40
40
Ruud Vormer maakt meteen indruk met héél straf verhaal

Ruud Vormer lijkt het trainersvak sneller onder de knie te hebben dan velen hadden verwacht. De ...

174
174
Dzeko spreekt héél mooie taal over Kompany

Bayern München speelt om 18u30 op het veld van Schalke 04. Dat is geen topper, maar wel een ...

104
104
'Feyenoord en Lyon snuffelden aan sterkhouder STVV'

STVV is wisselvallig aan het seizoen begonnen. De Kanaries zien wel dat een aantal jongens een ...

112
112
Sternal bezorgt RSCA Futures in extra tijd alsnog punt

Om 13u30 gaven Jong AA Gent en RSCA Futures elkaar partij in de Challenger Pro League. Vooral de ...

200
200

Meer sportnieuws