'AA Gent verrast met aanstelling technisch directeur'

door
'AA Gent verrast met aanstelling technisch directeur'

Er staan deze zomer heel wat veranderingen op til bij AA Gent. De club kondigde enkele dagen geleden al aan dat ze na dit seizoen niet verdergaat met Hein Vanhaezebrouck als trainer. Een verrassing was dat niet, want de scheiding zat er al maanden aan te komen.

Gent was zelfs al zo hard bezig met het zoeken naar een opvolger dat enkele dagen eerder hun geflirt met Wouter Vrancken leidde tot diens ontslag als trainer van KRC Genk. Het was een publiek geheim dat Vanhaezebrouck niet op één lijn zat met nieuwe eigenaar Sam Baro, die vond dat zijn coach te veel macht had binnen de club.

LEES OOK: Vandenbroeck verrast: "Belgische topclub polste"

Vidarsson maakt stevige promotie bij AA Gent

Zo woog Vanhaezebrouck de voorbije jaren ook zwaar op het transferbeleid van de club en dat was Baro een doorn in het oog. Daar waar voorheen het triumviraat De Witte-Louwagie-Vanhaezebrouck zowat de club in al haar facetten runde, wil Baro de macht nu meer spreiden. En daar hoort natuurlijk ook een technisch directeur bij.

Daarvoor zou hij denken aan een verrassende naam, want volgens Sacha Tavolieri staat Gent op het punt om Arnar Vidarsson tot sportieve baas te promoveren. De 46-jarige IJslander is tegenwoordig vooral bekend door zijn werk als analist in Extra Time, maar was dit seizoen ook trainer van Jong AA Gent.

Eerste opdracht als technisch directeur

Het zou voor Vidarsson zijn eerste opdracht zijn als technisch directeur. Na zijn spelerscarrière was hij hoofdcoach bij Cercle Brugge, assistent bij Lokeren en vervolgens bondscoach van de IJslandse beloften en daarna de nationale A-ploeg.

Het sportieve organigram van Gent zal er volgend seizoen dus helemaal anders uit gaan zien. Het is wel nog wachten op de officiële bevestiging van het nieuws, net zoals ook de aanstelling van Vrancken als nieuwe hoofdcoach nog altijd niet helemaal rond is.

Zou dat een goede zet zijn van AA Gent?

Meest recent

Dilemma voor Leko: opvallende wissel bij Club Brugge?

Club Brugge is geland in Madrid, waar het zich ten koste van Atlético bij de beste zestien ...

23
23
'Sprookjestransfer Luka Modric vlak na WK'

Na jaren trouwe dienst ruilde Luka Modric afgelopen zomer Real Madrid in voor AC Milan. Hoewel de ...

7
7
Eindelijk nieuw stadion? Club Brugge krijgt cruciale datum

Club Brugge scheerde ook dit seizoen hoge toppen in de Champions League, maar die prestaties staan ...

289
289
Anderlecht-directie met grond gelijk gemaakt: "Hallucinante fout"

Een tweetal weken geleden besloot RSC Anderlecht om technisch directeur OIivier Renard op straat te ...

181
181
Conflict op de spits: Prestianni tóch naar Madrid, boycot Mourinho

Woensdagavond wordt in de Champions League de return tussen Real Madrid en SL Benfica afgewerkt. ...

84
84
Simeone en co zwaar onder indruk: straffe woorden voor Club

Club Brugge staat dinsdagavond opnieuw voor een afspraak met de voetbalgeschiedenis. Op het veld van ...

264
264
‘Anderlecht pakt door: nieuwe coachnaam ligt al klaar’

Anderlecht duwt door voor een nieuwe coach, maar het dossier-Schreuder zit muurvast. Al-Diriyah FC ...

795
795
Hayen moet puzzelen: Genk deelt uppercut uit ziekenboeg

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Niet alleen gingen de troepen van Nicky ...

115
115
'Leko kiest aanval: verrassende vervanger Onyedika?'

Club Brugge vertoeft momenteel in Madrid, waar het de gunstige uitgangpositie uit de heenwedstrijd ...

294
294
Warm gebaar na zege: Vanderbiest slaat fans met verstomming

KV Mechelen was samen met Anderlecht één van de grote winnaars van het afgelopen ...

112
112
'Anderlecht zoekt T1: plottwist omtrent Schreuder'

RSC Anderlecht boekte zondag een deugddoende zege tegen Zulte Waregem en zette zo een serieuze stap ...

213
213
'Club Brugge vindt opvolger Ordonez: toptarget gespot'

Club Brugge gaat dinsdag tegen Atlético Madrid op zoek naar een ticket voor de achtste finale ...

293
293
Politie grijpt hard in: Club De Busser met pikant statement

Go Ahead Eagles zorgde zondagmiddag niet alleen op het veld voor opschudding. De ploeg van onze ...

31
31
Heymans voert druk op bij Genk: "Die match is 'do or die'"

KRC Genk verloor pijnlijk met 0-3 van Standard. Een resultaat dat ze niet hadden zien aankomen in de ...

222
222
Anderlecht is gewaarschuwd: "Geen tovenaar"

RSC Anderlecht staat vierde en met vijf punten meer dan de nummer zeven KRC Genk, zouden ze in ...

314
314
Vrancken mikt nog hoger: "Dat is de ambitie"

Wat een seizoen voor STVV. Ze werden ooit tweede in de Jupiler Pro League, maar dat is al tientallen ...

118
118
Club Brugge slaat toe met volgende contractverlenging

Club Brugge werkt verder aan de toekomst. De Bruggelingen hebben vandaag een van de jonge talenten ...

187
187
Vandenbroeck verrast: "Belgische topclub polste"

Zulte Waregem begon ijzersterk aan het seizoen, maar de laatste maanden zijn de resultaten wat ...

158
158
'Anderlecht krijgt wéér fikse tegenvaller in trainersdossier'

Het is tijd dat er duidelijkheid komt in het trainersdossier bij RSC Anderlecht. De Brusselaars ...

325
325
Gemiste transfer: "Anderlecht? Neen, sprak wel met KV Mechelen"

Dit jaar startten we met een nieuwe rubriek: de Gemiste Transfer. Philippe Vande Walle kwam al aan ...

74
74
KV Mechelen sloeg zwaar toe: géén Nederland of Italië

Bij KV Mechelen haalden ze in januari Bouke Boersma voor 1,1 miljoen euro weg bij De Graafschap. De ...

195
195
Leoni weg bij Anderlecht: zo gebeurde het

Bij RSC Anderlecht nam men afgelopen zomer afscheid van Théo Leoni. De middenvelder werd voor ...

214
214
Goots vreest: Antwerp straks in Relegation Play-Off?

Antwerp is er zaterdag niet in geslaagd om voor een stunt te zorgen. Op het veld van landskampioen ...

229
229
Strijd om top zes: Westerlo-spelers maken verrassende keuze

De strijd om de top zes kreeg vorig weekend weer een nieuwe wending, want de vele kandidaten blijven ...

97
97
Selectie Club: Leko krijgt flinke opstekers

Club Brugge haalde in twee van de drie vorige edities van de Champions League de achtste finale en ...

278
278

Meer sportnieuws