'AA Gent verrast met aanstelling technisch directeur'

door
'AA Gent verrast met aanstelling technisch directeur'

Er staan deze zomer heel wat veranderingen op til bij AA Gent. De club kondigde enkele dagen geleden al aan dat ze na dit seizoen niet verdergaat met Hein Vanhaezebrouck als trainer. Een verrassing was dat niet, want de scheiding zat er al maanden aan te komen.

Gent was zelfs al zo hard bezig met het zoeken naar een opvolger dat enkele dagen eerder hun geflirt met Wouter Vrancken leidde tot diens ontslag als trainer van KRC Genk. Het was een publiek geheim dat Vanhaezebrouck niet op één lijn zat met nieuwe eigenaar Sam Baro, die vond dat zijn coach te veel macht had binnen de club.

LEES OOK: 'Done deal: AA Gent neemt afscheid van goalgetter'

Vidarsson maakt stevige promotie bij AA Gent

Zo woog Vanhaezebrouck de voorbije jaren ook zwaar op het transferbeleid van de club en dat was Baro een doorn in het oog. Daar waar voorheen het triumviraat De Witte-Louwagie-Vanhaezebrouck zowat de club in al haar facetten runde, wil Baro de macht nu meer spreiden. En daar hoort natuurlijk ook een technisch directeur bij.

Daarvoor zou hij denken aan een verrassende naam, want volgens Sacha Tavolieri staat Gent op het punt om Arnar Vidarsson tot sportieve baas te promoveren. De 46-jarige IJslander is tegenwoordig vooral bekend door zijn werk als analist in Extra Time, maar was dit seizoen ook trainer van Jong AA Gent.

Eerste opdracht als technisch directeur

Het zou voor Vidarsson zijn eerste opdracht zijn als technisch directeur. Na zijn spelerscarrière was hij hoofdcoach bij Cercle Brugge, assistent bij Lokeren en vervolgens bondscoach van de IJslandse beloften en daarna de nationale A-ploeg.

Het sportieve organigram van Gent zal er volgend seizoen dus helemaal anders uit gaan zien. Het is wel nog wachten op de officiële bevestiging van het nieuws, net zoals ook de aanstelling van Vrancken als nieuwe hoofdcoach nog altijd niet helemaal rond is.

Zou dat een goede zet zijn van AA Gent?

Meest recent

Titelstrijd blijft leven: Arsenal ontsnapt tegen Liverpool

In Engeland waren de ogen donderdagavond op het Emirates Stadium gericht voor het duel tussen de ...

3
3
Nainggolan richting Patro: "Radja en Stijnen? Vuurwerk!"

Een week voor de tweede seizoenshelft van start gaat, is de Challenger Pro League in de ban van een ...

16
16
Puike Courtois zorgt voor droomfinale, eerste prijs PSG

De Supercopa de España krijgt komend weekend een gedroomde finale. Daags na FC Barcelona wist ...

48
48
Hasi doet Anderlecht-fans vrezen met transferstatement

RSC Anderlecht begint binnen exact één week aan de tweede seizoenshelft met een ...

133
133
"Onmenselijk" - onthutsende getuigenis Essevee en Vandenbroeck

Zulte Waregem besloot vlak voor de winterstop een belangrijke wijziging door te voeren binnen de ...

128
128
Vanaken of Tzolis? Gouden Schoen verdeelt Club-kleedkamer

Aanstaande zondag vormt het Silt in Middelkerke het schouwtoneel voor de uitereiking van de 72ste ...

83
83
'Conte schrikt zich hoedje: nieuwe wending De Bruyne'

SSC Napoli raakte woensdagavond niet voorbij Hellas Verona (2-2) en liep zo opnieuw averij op in de ...

221
221
‘Anderlecht blaast mercato op met eerste winterknaller'

Anderlecht wil deze winter geen tijd verliezen. Maar terwijl iedereen op een grote naam wacht, duikt ...

447
447
Westerlo casht op Rommens, prijskaartje Gandelman bekend

De wintermercato is sinds afgelopen dinsdag ook officieel geopend voor de Belgische clubs. Een ...

103
103
Club-spelers kijken plots op: onverwachte gast bij oefenpot

Ook bij Club Brugge zit de winterstage er bijna op, vrijdag keert de vicekampioen terug vanuit ...

351
351
'City doet mercato daveren: rugnummer ligt al klaar'

In de Engelse Premier League is Manchester City tegenvallend aan het nieuwe kalenderjaar begonnen. ...

128
128
'Kompany wordt verwend: Bayern grijpt fors in met Kane'

Voor Bayern München zit de winterstop er zo goed als op, aanstaande zondag hervatten de troepen ...

101
101
Enorm verrassende Gouden Schoen? Burgess reageert héérlijk

Aanstaande zondag wordt de Gouden Schoen uitgereikt. Club Brugge-aanvaller Christos Tzolis wordt op ...

308
308
Hayen gerustgesteld: Genk haalt directe vervanger

KRC Genk vertoeft momenteel in Marbella. Daar stoomt coach Nicky Hayen zijn manschappen klaar voor ...

373
373
“Ik denk er élke dag aan”: Alderweireld verrast fans

Toby Alderweireld blijft ook na zijn actieve voetbalcarrière de wereld verbazen. Momenteel is ...

65
65
Tzolis redt meubelen: gruwelijke blunder bij Club Brugge

Daags voor de terugreis naar België stond er voor Club Brugge nog een oefenmatch tegen Sturm ...

422
422
'Done deal: AA Gent neemt afscheid van goalgetter'

AA Gent heeft een teleurstellende eerste helft van het seizoen achter de rug, en dus lijkt een ...

313
313
Hasi verschaft cruciale update uit ziekenboeg Anderlecht

RSC Anderlecht begon met een valse noot aan het nieuwe jaar, want op het oefenkamp in Spanje ...

315
315
'KRC Genk laat Hrosovsky gaan: exacte details bekend'

De officiële aankondiging ontbreekt nog, en de laatste handtekeningen moeten nog worden gezet, ...

413
413
Ruben Van Gucht breekt met verleden: dit verandert alles

Ruben Van Gucht is geen figuur die zich laat vastpinnen op één verhaal of ...

169
169
'Club Brugge pikt graantje mee: knaltransfer voor Thiago'

In januari hoopt Club Brugge geen sterkhouders te verliezen, maar volgende zomer zal de kassa ...

548
548
'Anderlecht op vinkenslag: transferitis bij STVV?'

Vers bloed achterin lijkt evenmin een overbodige luxe, maar toch prijkt een spits met stip bovenaan ...

738
738
Ruud Vormer verrast Club-fans met gloednieuw project

Sommige namen verdwijnen stilletjes wanneer het laatste fluitsignaal klinkt. Andere blijven hangen, ...

735
735
'Verrassing bij Gent: Gandelman op weg naar exit'

Bij AA Gent gooien ze het deze winter nog maar eens over een andere boeg. Na het onverwachte vertrek ...

364
364
Eenmalige Rode Duivel opnieuw gratis op te pikken

Zowat elke Belgische club wil tijdens deze wintermercato nog een opportuniteit vinden en liefst zo ...

113
113

Meer sportnieuws