Schorsingen Play-Offs: 6 spelers op het strafbankje

door
Schorsingen Play-Offs: 6 spelers op het strafbankje

Terwijl de kaarten in de Europe Play-Offs al geschud zijn stevenen ook de Champions' Play-Offs af op hun finale ontknoping. Met de eindmeet in zicht begint de kaartenlast bij een aantal ploegen steeds meer zijn tol te eisen.

Zo zitten er in de Champions' Play-Offs straks maar liefst vier spelers op het strafbankje, want zowel Bilal El Khannouss (Genk), Thomas Delaney (Anderlecht), Vincent Janssen (Antwerp) als Jesper Daland slikte vorige week een derde gele kaart. In de Europe Play-Offs zijn Wolke Janssens (STVV) en Dogucan Haspolat (Westerlo) geschorst.

Schorsingen in EPO's

16 anderen bevinden zich er in de gevarenzone, waaronder Tarik Tissoudali, Julien De Sart en Ismaël Kandouss (AA Gent). Ook bij KV Mechelen en OH Leuven staan er met respectievelijk Daam Foulon, Sandy Walsh en Munashe Garananga en Franco Russo, Jon Dagur Thorsteinsson en Richie Sagrado drie spelers telkens op scherp.

Westerlo dreigt op de slotspeeldag Tuur Romens, Bryan Reynolds en Lucas Stassin te missen, bij STVV moeten Mathias Delorge en Frederic Ananou dan weer op hun tellen passen. Standard tot slot heeft met Kelvin Yeboah en Hakim Sahabo eveneens twee spelers in de rangen die slechts één karton verwijderd zijn van een schorsing.

Antwerp risicopatiënt

In de top zes is het vooral voor Cercle Brugge en Antwerp opletten geblazen. Bij de Great Old staan Toby Alderweireld, Michel-Ange Balikwisha, Zeno Van Den Bosch, Alhassan Yusuf en Gyrano Kerk op scherp. Bij de Vereniging zitten Hannes Van Der Bruggen, Abu Francis, Leonardo Lopes en Kévin Denkey allemaal in de gevarenzone.

Union hoopt dat  Mohamed Amoura, Henok Teklab en Kevin Mac Allister niet tegen de lamp lopen, terwijl bij Genk het defensieve duo Carlos Cuesta en Mujaid Sadick een derde gele kaart riskeert. Ook in Anderlecht staan met Killian Sardella en Francis Amuzu twee spelers op scherp. Thorgan Hazard zal tenslotte niet meer in actie komen.

Club Brugge zit safe

Tot slot mag Nicky Hayen op zijn beide oren slapen, want bij Club Brugge wenken er geen schorsingen. Blauw-Zwart kan er in het Lotto Park zelfs vol invliegen, want tot dusver verzamelde zelfs niemand twee gele kaarten. Via een versnelde procedure kan een eventuele rode kaart wél een schorsing op de slotspeeldag tot gevolg hebben.

Wie is belangrijker voor zijn ploeg?

Meest recent

Hayen hard na nieuwe dreun: "Zo kan je geen punten pakken"

De trainerswissel van KRC Genk heeft voorlopig nog niet het gewenste effect opgeleverd. Zo verloren ...

7
7
'Vrancken beloond: STVV vol voor transferdubbelslag'

STVV heeft een uitstekend seizoen achter de rug tot dusver en is goed op weg om zich te plaatsen ...

32
32
Penaltydiscussie bij Gent-Anderlecht: De Bilde spreekt zich uit

AA Gent wou zondagmiddag op eigen veld revanche nemen op RSC Anderlecht voor de bekeruitschakeling ...

207
207
Geplaagd Club slikt nieuwe optater vlak voor Kazachse trip

Volgende week trekt de Champions League na een winterslaap van enkele maanden zich weer op gang. ...

167
167
'Nachtmerrie Barcelona: PSG slaat toe aan spotprijs'

FC Barcelona blijft maar talenten produceren via zijn eigen jeugdopleiding. Maar La Masia staat op ...

51
51
Diefstal van het jaar? Amateurclub viert na spookdoelpunt

Ons amateurvoetbal werd gisterenavond opgeschrikt door een wel heel bizarre fase. In de wedstrijd ...

47
47
Opvallend: Scheidsrechtersbaas zet klagende Vanaken op zijn plaats

Club Brugge is met twee pijnlijke nederlagen aan de tweede seizoenshelft begonnen. De frustraties ...

609
609
Hong start bij AA Gent, enorme verrassing in basiself Hasi

RSC Anderlecht plaatste zich donderdag ten koste van AA Gent voor de halve finales van de Croky Cup. ...

131
131
Onterechte Gouden Schoen? Boskamp velt hard verdict

De 72ste editie van de Gouden Schoen heeft voor een grote verrassing gezorgd. Zo was het Ardon ...

334
334
TU: 'Bom rond Noa Lang, eerste winteraanwinst Anderlecht'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

297
297
Promise David revancheert zich: “Zij waren gemeen”

Union SG heeft met het kleinste verschil gewonnen van KV Mechelen. De Brusselse club loopt daardoor ...

54
54
Karetsas verdwijnt bij KRC Genk: “Zou het aan mij liggen?”

KRC Genk ging onderuit tegen Zulte Waregem. Essevee wist al een tijdje niet meer te winnen, maar ...

192
192
Vanzeir maakt Cercle-fans warm met uitspraken

Dante Vanzeir heeft zijn debuut bij Cercle Brugge achter de rug. De aanvaller ging van KAA Gent naar ...

68
68
Onthuld: dit deed Fellaini écht bij Charleroi

Het was een opvallende aankondiging: Marouane Fellaini die plots aan de slag ging als adviseur bij ...

141
141
Nainggolan slaat meteen terug op kritiek bij Patro

Radja Nainggolan maakte de overstap van Lokeren naar Patro Eisden. De middenvelder werd al een ...

157
157
KV Mechelen legt DAZN-plan bloot: “Beter dan anderen”

De perikelen rond DAZN blijven nazinderen. De rechtenhouder besloot de stekker uit het TV-contract ...

266
266
Defour laat bom vallen over ex-club

Steven Defour kende een zeer bewogen spelerscarrière. Zijn transfers naar Standard en RSC ...

208
208
Vanhaezebrouck fluistert Renard opvallend advies toe

Olivier Renard heeft nog héél veel werk voor de boeg. Hij moet de kern uitdunnen en er ...

356
356
Benito Raman verrast en parkeert de bus in het Lotto Park

Het was een opvallend en warm moment in het Lotto Park afgelopen week. Benito Raman, vandaag ...

186
186
'Blunder Anderlecht? Ex-speler levert ‘jackpot’ op’

RSC Anderlecht heeft de afgelopen jaren een aantal talenten vroegtijdig laten gaan die nadien ...

168
168
Tranen bij Jean-Marie Pfaff na schokkend nieuws over Carmen

Komende week trekt Union richting München voor een confrontatie met Kompany en het grote ...

265
265
AA Gent ontdekt 'goudmijn': toekomst oogt plots heel mooi

Bij AA Gent werden de afgelopen jaren bijzonder veel Afrikaanse talenten gehaald. Er braken er amper ...

359
359
‘Paniek bij Anderlecht: winterdeal dreigt te ontploffen’

Bij Anderlecht staat alles plots onder hoogspanning. Een cruciale winterdeal wankelt, terwijl de ...

175
175
Fout van KRC Genk? "Wil hun ongelijk bewijzen"

Bij KRC Genk namen ze al afscheid van een aantal spelers. De Limburgers lieten één ...

123
123
Hein ziet AA Gent géweldige zaak doen: "Topper voor de JPL"

AA Gent wil dit seizoen weer de top zes halen en dat zal nog een héél zware opdracht ...

455
455

Meer sportnieuws