Schorsingen Play-Offs: 6 spelers op het strafbankje

door
Schorsingen Play-Offs: 6 spelers op het strafbankje

Terwijl de kaarten in de Europe Play-Offs al geschud zijn stevenen ook de Champions' Play-Offs af op hun finale ontknoping. Met de eindmeet in zicht begint de kaartenlast bij een aantal ploegen steeds meer zijn tol te eisen.

Zo zitten er in de Champions' Play-Offs straks maar liefst vier spelers op het strafbankje, want zowel Bilal El Khannouss (Genk), Thomas Delaney (Anderlecht), Vincent Janssen (Antwerp) als Jesper Daland slikte vorige week een derde gele kaart. In de Europe Play-Offs zijn Wolke Janssens (STVV) en Dogucan Haspolat (Westerlo) geschorst.

Schorsingen in EPO's

16 anderen bevinden zich er in de gevarenzone, waaronder Tarik Tissoudali, Julien De Sart en Ismaël Kandouss (AA Gent). Ook bij KV Mechelen en OH Leuven staan er met respectievelijk Daam Foulon, Sandy Walsh en Munashe Garananga en Franco Russo, Jon Dagur Thorsteinsson en Richie Sagrado drie spelers telkens op scherp.

Westerlo dreigt op de slotspeeldag Tuur Romens, Bryan Reynolds en Lucas Stassin te missen, bij STVV moeten Mathias Delorge en Frederic Ananou dan weer op hun tellen passen. Standard tot slot heeft met Kelvin Yeboah en Hakim Sahabo eveneens twee spelers in de rangen die slechts één karton verwijderd zijn van een schorsing.

Antwerp risicopatiënt

In de top zes is het vooral voor Cercle Brugge en Antwerp opletten geblazen. Bij de Great Old staan Toby Alderweireld, Michel-Ange Balikwisha, Zeno Van Den Bosch, Alhassan Yusuf en Gyrano Kerk op scherp. Bij de Vereniging zitten Hannes Van Der Bruggen, Abu Francis, Leonardo Lopes en Kévin Denkey allemaal in de gevarenzone.

Union hoopt dat  Mohamed Amoura, Henok Teklab en Kevin Mac Allister niet tegen de lamp lopen, terwijl bij Genk het defensieve duo Carlos Cuesta en Mujaid Sadick een derde gele kaart riskeert. Ook in Anderlecht staan met Killian Sardella en Francis Amuzu twee spelers op scherp. Thorgan Hazard zal tenslotte niet meer in actie komen.

Club Brugge zit safe

Tot slot mag Nicky Hayen op zijn beide oren slapen, want bij Club Brugge wenken er geen schorsingen. Blauw-Zwart kan er in het Lotto Park zelfs vol invliegen, want tot dusver verzamelde zelfs niemand twee gele kaarten. Via een versnelde procedure kan een eventuele rode kaart wél een schorsing op de slotspeeldag tot gevolg hebben.

Wie is belangrijker voor zijn ploeg?

Meest recent

Antwerp schakelt topadvocaat in voor klacht tegen Standard

Ruim een maand geleden ging Antwerp met 1-0 onderuit op het veld van Standard. In twee bedrijven ...

7
7
Gaat Jean-Marie Pfaff erotische wereld in?

Het was de laatste maanden behoorlijk stil rond de familie Pfaff, daar komt nu echter verandering ...

10
10
Nederland huivert: Ajax slachtoffer hallucinante oplichting

In Nederland lopen enkele steengoede onderzoeksjournalisten rond. De programma's, die onder meer ...

6
6
Ruben Van Gucht reageert fel op onverwacht vuil moment

Ruben Van Gucht blijft deze week dé verrassende factor in De Slimste Mens. Waar hij in het ...

51
51
OH Leuven krijgt geweldige financiële meevaller

OH Leuven ontving AS Roma in de Women Champions League. De dames van OHL deden het al goed op het ...

30
30
Standard weigerde ex-succescoach: "Bood mij in de zomer aan"

Standard is bezig aan een matig seizoen. De club hoopt de top zes te halen, maar voorlopig staat het ...

75
75
'Bondscoach-bom: België kiest voor opvallende naam'

Rudi Garcia ligt bij bepaalde Vlaamse media stevig onder vuur. Zij opperen zelfs om een nieuwe ...

551
551
Hoefkens lyrisch over ex-Bruggeling: "Zoals Maldini"

Bij Club Brugge hebben ze in hun geschieden héél veel topspelers gehad. Eén van ...

112
112
Maarten Breckx schokt: "Híj is de ideale bondscoach"

Rudi Garcia heeft de verwachtingen ingelost. Hij zorgde voor het behoud in de A-divisie in de ...

185
185
'Club niet tevreden over topaankoop: wintertransfer op til'

Club Brugge investeerde afgelopen zomer fors in nieuwe spelers. Blauw-Zwart ziet dat enkele jongens ...

429
429
Gigantisch JPL-project: "350 miljoen euro ligt klaar!"

De Jupiler Pro League moet moderniseren. Vooral inzake stadions lopen de Belgische profclubs ...

141
141
Fans in alle staten: Vermeeren pakt heel Marseille koud

Arthur Vermeeren heeft in een paar weken het hele verhaal rond zijn naam bij OM omgedraaid. Van ...

135
135
Ajax zet alles op alles met oude bekende van RSCA en Gent

Bij Ajax rommelt het langs alle kanten. De club moet echter naar de toekomst blijven kijken en deed ...

46
46
Explosieve Doku-twist: Duivels plots weer vol hoop

Eden Hazard is wellicht de beste voetballer die België ooit heeft gehad. Anno 2025 is het ...

86
86
Ex-publiekslieveling Anderlecht: "Of ik ook terugkeer?"

RSC Anderlecht haalde Michael Verschueren en Kenneth Bornauw terug nadat Wouter Vandenhaute ...

268
268
'KRC Genk pakt uit met gigantisch groot nieuws'

KRC Genk gaat een bijzonder grote slag slaan die hen op termijn wellicht héél veel ...

329
329
Garcia hakt wél knoop door: dit viertal begint in basis aan WK

Rudi Garcia krijgt veel kritiek. Deels terecht, maar ook vele overdreven kritiek. Zo is er het ...

233
233
Wit konijn in WK-selectie België: ophefmakende naam valt

De Rode Duivels hebben zich ook mathematisch verzekerd van hun deelname aan de WK-eindronde. Rudi ...

295
295
Droomaffiche tegen Duivels? Broos geeft onverwachte reactie

De Rode Duivels hebben zich officieel geplaatst voor de WK-eindronde van komende zomer. Maar zij ...

64
64
Code oranje bij Duivels: "Zo kunnen we níét naar WK"

De Rode Duivels hebben zich tijdens de voorbije interland-periode geplaatst voor het WK van komende ...

128
128
Champions League-sprookje duurt voort: OHL bedwingt AS Roma

OH Leuven mocht dit seizoen als eerste Belgische ploeg ooit deelnemen aan het hoofdtoernooi van de ...

60
60
'Anderlecht-duo in vergetelheid: vertrek staat al vast'

RSC Anderlecht sneuvelde afgelopen zomer tijdens de Europese voorrondes en dat had uiteraard grote ...

249
249
Seys mee naar WK? 'Pittig duel met andere Duivel'

De Rode Duivels hebben hun ticket voor het WK van komende zomer officieel op zak. Bondscoach Rudi ...

182
182
'De Ketelaere genoemd voor onvervalste droomtransfer'

Met zijn twee doelpunten tegen Liechtenstein onderstreepte Charles De Ketelaere dat hij momenteel de ...

268
268
Norwich deelt unieke Clement-beelden: "Ik eis maar één ding"

Philippe Clement heeft een opvallend hoofdstuk toegevoegd aan zijn trainerscarrière. De ...

97
97

Meer sportnieuws