Hayen onthult nog een twijfelgeval bij Club voor Anderlecht

1251 stemmen
Hayen onthult nog een twijfelgeval bij Club voor Anderlecht

Club Brugge gooit zondag mogelijk zijn laatste troeven op tafel in de strijd om de landstitel, want bij een nederlaag op Anderlecht zou het kunnen dat het moet toekijken hoe zijn aartsrivaal de titel viert. Om zijn lot in eigen handen te houden moet Blauw-Zwart ook gaan winnen in het Lotto Park.

Het zal dus op zijn opperbest moeten zijn, want Anderlecht was tot dusver in eigen stadion nog foutloos in de play-offs. Nicky Hayen zal echter sowieso moeten puzzelen aan zijn elftal. Twee weken geleden op Antwerp viel Bjorn Meijer al uit met een zware blessure en daar kwam tegen Union ook nog eens Igor Thiago bij. De spits zal dit seizoen ook niet meer in actie komen.

LEES OOK: 'Club Brugge speelt spelletje blufpoker met FC Barcelona'

Sabbe is nog onzeker voor Anderlecht

En daar zal het mogelijk niet bij blijven, want mogelijk moet Club nog een titularis missen. Op zijn persconferentie onthulde Hayen vrijdag dat er ook nog een vraagteken staat achter de naam van Kyriani Sabbe. "Kyri had tegen Union last in de eerste helft en we hebben hem uit voorzorg ook gewisseld tijdens de rust", vertelde Hayen.

"Hij ondervindt nog altijd hinder, maar het gaat in de goede richting. Maar pas morgen zal duidelijk worden of hij in de kern zal zitten of niet." Mocht Sabbe niet fit raken, dan zal Hayen wellicht geen andere optie resten dan terug te grijpen naar Denis Odoi op rechtsachter.

Skov Olsen raakt wel fit

Beter nieuws was er wel over Andreas Skov Olsen, die tegen Union als invaller nog twee keer scoorde. "Hij had nog last in de wedstrijd tegen Union. Deze week heeft hij meegetraind, al was het op een aangepast niveau. Maar hij zal wel sowieso beschikbaar zijn voor zondag."

De aanwezigheid van de Deen, die de voorbije maanden opnieuw met blessures sukkelde, kan wel een belangrijke factor zijn voor Club. Hij blijft de op één na beslissendste speler van Blauw-Zwart met 26 goals en acht assists in alle competities samen. Enkel Thiago was bij meer doelpunten betrokken.

Moet Skov Olsen starten tegen Anderlecht?

Meest recent

Bruno ziet deze rol voor Bertaccini én looft 'nieuwe' spits

Vitor Bruno sprak voor het eerst de pers toe. De Portugese trainer zei daarbij twee opvallende ...

15
15
België treft Senegal: volgende tegenstanders ook bekend

België mag bewijzen dat het tegen Nieuw-Zeeland zijn WK écht is gestart. In de zestiende ...

34
34
Zware loting Rode Duivels, Messi slaat wéér toe

De groepsfase van het WK ligt achter de rug. De laatste matchen werden afgelopen nacht afgewerkt. ...

92
92
Drukte bij La Louvière: 3 nieuwkomers, sterkhouder vertrekt

La Louvière wist afgelopen seizoen als promovendus het behoud te verzekeren, maar bevestigen ...

37
37
Bekritiseerde Duivel haalt gram: "Zijn beste match ooit"

De Rode Duivels hebben zaterdagochtend komaf gemaakt met alle twijfels. Ze boekten in hun laatste ...

60
60
Perisic schaart zich in zéér straf rijtje met jubileum

Om 23u wordt in groep L de slotspeeldag op gang getrapt. Kroatië moet daarin nog vol aan de bak ...

20
20
'Standard heeft volgende aanwinst in het vizier'

Standard is deze zomer al snel in actie geschoten op de transfermarkt. De Rouches haalden de ...

50
50
'Westerlo vangt deze miljoenensom voor Ferri'

Westerlo ontwikkelde zich de voorbije jaren tot een club die zeer goed spelers kan verkopen. Dat zal ...

111
111
Hoofdscout voorspelt transferboost voor KRC Genk

KRC Genk kijkt met heel wat interesse naar wat zich op het WK afspeelt. Heel wat (ex-)spelers van de ...

328
328
AA Gent boekt meteen ruime zege in eerste oefenmatch

Heel wat Belgische eersteklassers zijn stilaan aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. ...

125
125
Vanhaezebrouck vindt dat 2 Duivels moeten blijven staan

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran stonden de Rode Duivels onder grote druk tegen Nieuw-Zeeland, ...

333
333
'Club Brugge speelt spelletje blufpoker met FC Barcelona'

Club Brugge staat voor een zeer drukke transferzomer. Het zag al Aleksandar Stankovic naar Inter ...

438
438
Cody Gakpo getroffen door hartverscheurend nieuws

Voor Nederland klaarde sportief de hemel op na het gelijkspel op de eerste speeldag van dit WK. ...

34
34
Club Brugge en Sommer: pijnlijke waarheid duikt op

Yann Sommer naar Club Brugge klinkt als een stunt. Maar er duikt meteen een pijnlijke waarheid op. ...

1126
1126
'Westerlo passeert met topdeal langs de kassa'

KVC Westerlo kent een heel drukke mercato. De Kemphanen gaan de nodige in- en uitgaande transfers ...

42
42
PSV baalt énorm: "We hadden Ronaldo bijna beet"

Cristiano Ronaldo is een van de beste aanvallers ooit, dat weet ondertussen iedereen wel. CR7 brak ...

48
48
Courtois reageert met klasse op 'kritiek op 'oudjes''

Rudi Garcia vond het nodig om na een 1-5-zege en kwalificatie voor de volgende ronde zelf een ...

121
121
Boskamp: "Had hem graag bij Anderlecht gezien"

RSC Anderlecht stelde Vitor Bruno voor als nieuwe hoofdtrainer. De Portugees won dus het pleit. De ...

443
443
Vandenbempt stelt zich grote vragen bij aanpak Garcia

België won met 1-5 van Nieuw-Zeeland. Een goede prestatie van de Belgen, maar dat mocht wel ...

161
161
Vanden Borre komt met héél straffe België-uitspraken

België is door naar de volgende ronde, Hugo Broos flikte het ook en heel wat ex-spelers uit de ...

178
178
Eden Hazard verrast iedereen met opvallende WK-zet

Eden Hazard zit nog steeds in de harten van miljoenen Belgische fans. Eén van de absolute ...

87
87
SK Beveren aan zet: coach Bakens geeft stand van zaken

SK Beveren promoveerde op indrukwekkende wijze naar de Jupiler Pro League. De Waaslanderen haalden ...

122
122
'Union SG vangt bot: volgend bod geweigerd'

Union SG was deze zomer al bijzonder actief op de transfermarkt. De bekerwinnaar haalde de voorbije ...

70
70
'Arsenal verrast met Belg als nieuwe topman'

De Belgen beginnen in steeds meer topfuncties in het buitenland te komen. Nils Koppen is op weg naar ...

73
73
Koeman 'vreest' ex-speler van Anderlecht en KRC Genk

Nederland boekte een 7 op 9 in de groepsfase. Ze eindigden eerste in hun poule, maar met Marokko ...

260
260

Meer sportnieuws