De Bruyne met andere Rode Duivel naar Saudische club?

door
De Bruyne met andere Rode Duivel naar Saudische club?

Terwijl Kevin De Bruyne de komende weken nog probeert om Manchester City aan een nieuwe Engelse dubbel te helpen, wordt er al volop gespeculeerd over zijn toekomst. Omdat de middenvelder straks al 33 jaar wordt, aan zijn laatste contractjaar begint en dit seizoen lange tijd geblesseerd was, is lang niet iedereen zeker dat hij bij City zal blijven.

Een aantal clubs lijken bovendien op de loer te liggen om De Bruyne uit Manchester weg te kapen. Zo zou hij in de Amerikaanse MLS aan de slag kunnen bij het pas opgerichte San Diego FC, maar vooral vanuit Saudi-Arabië zou er veel interesse zijn. De Saudi's willen ook komende zomer weer enkele vedetten binnenhalen en zijn bereid om daarvoor ver te gaan.

Al-Qadsiah richt zijn pijlen op Casteels

Eén van de clubs die van de komst van De Bruyne zou dromen, is naar verluidt Al-Qadsiah. Dat veroverde dit seizoen de titel in de Saudische tweede klasse en wil voor zijn terugkeer in de Saudi Pro League geen mal figuur slaan. De Bruyne zou het speerpunt van de ploeg moeten worden, maar mogelijk krijgt hij er het gezelschap van nog een Rode Duivel.

Volgens Sacha Tavolieri heeft Al-Qadsiah namelijk ook een voorstel gedaan aan Koen Casteels. De 31-jarige vertrekt op het einde van het seizoen bij VfL Wolfsburg, dat enkele maanden geleden al aankondigde dat het contract van de aanvoerder na maar liefst negen jaar in onderling overleg niet meer verlengd zal worden.

Casteels krijgt vorstelijk loonvoorstel

Een aantal Engelse clubs zouden op de loer liggen, maar ook Al-Qadsiah wil dus profiteren van de transfervrije status van Casteels. Ze zouden de achtvoudige Rode Duivel, die op het komende EK in principe eerste doelman zal zijn, al een vorstelijk salaris voorgesteld hebben.

Het zal dus moeilijk worden voor Casteels om daaraan te weerstaan. Wie weet speelt hij er straks dus aan de zijde van De Bruyne. De twee kennen elkaar goed, want behalve bij de Rode Duivels speelden ze ook jarenlang samen bij KRC Genk, in de jeugd en bij de A-kern.

Zou je begrip hebben voor Casteels als hij ingaat op het voorstel?

Meest recent

'Antwerp all-in: Gheysens geeft Overmars groen licht'

Antwerp vreest om Gyrano Kerk, Vincent Janssen en Zeno Van den Bosch gratis te verliezen, maar zij ...

187
187
'Kink in de kabel: recorddeal Club Brugge valt in duigen'

Afgelopen zomer rinkelde de kassa als nooit tevoren bij Club Brugge, waar een aantal goudhaantjes ...

250
250
'Antwerp verrast en houdt speler wél aan boord'

Edit article ...

114
114
'STVV haalt opgelucht adem: smaakmaker niet weg'

STVV is zonder twijfel dé sensatie van de eerste helft van het seizoen in de Jupiler Pro ...

109
109
'Anderlecht onderhandelt: transfer Fredberg vertrekt'

Bij RSC Anderlecht willen ze heel wat spelers van de hand gaan doen deze mercato. Mogelijk gaat een ...

288
288
Zulte Waregem krijgt twee enorme dompers te verwerken

Zulte Waregem kent een goed seizoen in de Jupiler Pro League. Essevee verloor zijn laatste match van ...

70
70
'Na AA Gent volgende JPL-topclub in de markt voor Yow'

Griffin Yow is bezig aan zijn laatste weken/maanden in België. De Amerikaanse aanvallende ...

145
145
Anderlecht wil twee keer toeslaan in één pittig dossier

De tijd begint stilaan te dringen bij Anderlecht. Vanaf heden kunnen een aantal spelers zoals Yari ...

495
495
Cercle Brugge baalt: dan toch geen miljoenendeal?

Cercle Brugge is een vereniging die alle jaren voor meerdere miljoenen euro’s moet verkopen. ...

154
154
‘Anderlecht ruikt stunttransfer: ex-JPL-ster met megaloon'

Alsof er één ding is waar Anderlecht géén zin in heeft, dan is het nog ...

304
304
KRC Genk verrast compleet met terugkeer oude bekende

Verrassend nieuws uit Genk. Daar gaan de Limburgers twee wissels doorvoeren bij de A-ploeg en bij ...

521
521
Transfer Benteke: deze negen opties werden niets

Christian Benteke tekende bij Al-Wahda. Daar zal hij de laatste jaren van zijn loopbaan doorbrengen ...

192
192
Romano kondigt volgende 'stunttransfer' Union SG aan

Union SG gaat eerstdaags een volgende speler voorstellen. Volgens transfergoeroe Fabrizio Romano ...

106
106
Felle kritiek van Dedecker zet vrouwenvoetbal in brand

Traditiegetrouw blikt Het Nieuwsblad aan het einde van het jaar terug met een uitgebreid interview ...

177
177
'Alarmerende geluiden omtrent Victor Boniface'

Victor Boniface was een sensatie in de Jupiler Pro League. De aanvaller deed het zeer goed en ...

160
160
'AA Gent vergroot opties: verrassende aanwinst in zicht'

AA Gent is op zoek naar versterking, maar ze moeten ook spelers van de hand gaan doen. Er duikt een ...

428
428
'Westerlo schakelt door: sensatie trekt naar de Kempen'

KVC Westerlo schakelt een versnelling hoger op de transfermarkt. Ze halen weldra een speler weg bij ...

74
74
'Pech voor Anderlecht: Renard vist achter het net'

RSC Anderlecht gaat een drukke wintermercato tegemoet, zowel op uitgaand als inkomend vlak. ...

198
198
'Overmars draait overuren: Antwerp op zucht van topdeals'

Antwerp stevent af op een leegloop van jewelste, want op de Bosuil lopen volgende zomer een resem ...

777
777
'Club Brugge loopt blauwtje: knaltransfer van de baan?'

Mits een exit van Joel Ordonez lijkt vers bloed achterin evenmin een overbodige luxe voor Club ...

683
683
'Done deal: Westerlo bezorgt Anderlecht fikse kater'

Met de doorbraak van Nathan De Cat doet Neerpede zijn reputatie als kweekvijver van talent weer alle ...

372
372
'Grote kuis bij Antwerp: Overmars hakt knopen door'

Antwerp gaat tijdens de wintermercato op zoek naar vers bloed, maar Marc Overmars moet zich ook ...

621
621
Vanhaezebrouck steekt lofzang af over unieke wereldtopper

Na een rijkgevulde trainerscarrière heeft Hein Vanhaezebrouck zijn plek gevonden aan de ...

197
197
‘Stem Guardiola zindert: Anderlecht-samenwerking lonkt’

Pep Guardiola is nu al een legende bij Manchester City. De Spaanse oefenmeester zette de club ...

435
435
‘Update monsterdeal Ordonez: Club kruist vingers’

Joel Ordonez stond afgelopen zomer al dicht bij een knaltransfer naar Olympique Marseille, maar ...

658
658

Meer sportnieuws