Antwerp-held: "Het was niet mijn keuze om te vertrekken"

door
Antwerp-held:

Er staat in de zomer wellicht een stevige leegloop op til bij Antwerp, waar naast trainer Mark van Bommel verschillende sterkhouders lijken te zullen vertrekken. Dat lijkt vooral te komen omdat de club krap bij kas zit. Daardoor moest het ook in januari al spelers verkopen.

Arthur Vermeeren werd snel voor 18 miljoen euro naar Atletico Madrid geloodst, terwijl ook Sam Vines en Arbnor Muja nog verkocht werden. Dat was toch opmerkelijk, want Antwerp kon beide spelers nog wel gebruiken in de tweede helft van het seizoen. Er is immers geen volwaardig alternatief voor Wijndal op de linksachter en Muja kwam in de eerste seizoenshelft nog vaak in actie.

LEES OOK: Alderweireld laat niemand onberoerd met tv-getuigenis

Muja vertrok plots bij Antwerp

De Kosovaarse winger was niet altijd titularis, maar zat desondanks toch aan zes goals en drie assists in 35 wedstrijden tot zijn plotse vertrek. Hij had zich zelfs in de Antwerpse geschiedenisboeken getrapt door tegen Shakhtar de eerste goal van de Great Old in de Champions League te scoren.

Begin februari verdween hij echter plots naar de Turkse staartploeg Samsunspor, dat 2 miljoen euro neertelde voor zijn komst. Dat was echter helemaal niet naar de zin van Muja zelf, die nu voor de eerste keer spreekt over zijn exit op de Bosuil.

Transfer was niet zijn keuze

"Ook voor mij kwam die transfer als een verrassing", vertelt hij aan Gazet van Antwerpen. "Want laat het duidelijk zijn: het was niet mijn keuze om weg te gaan. Antwerpen was mijn tweede thuis geworden. Ik voelde mij er goed en speelde dolgraag voor Antwerp. Jammer genoeg gaf de club mij eind januari te kennen dat de liefde niet meer wederzijds was."

Desondanks blijft hij zijn periode bij Antwerp wel koesteren. "De titel, de beker, de Supercup én de groepsfase van de Champions League. En dat allemaal in één jaar. Voor mijn transfer naar Antwerp speelde ik bij een klein clubje in Kosovo, hè. Als je mij twee jaar geleden had verteld dat ik dat allemaal zou meemaken, dan had ik je gek verklaard", besluit hij immers.

Had Antwerp hem in de tweede helft van het seizoen nog kunnen gebruiken?

Meest recent

'Club, Anderlecht, Union, ...: reuzenstrijd om CPL-uitblinker'

De ontknoping van de Jupiler Pro League nadert met rasse schreden, vlak na de komende ...

107
107
Kompany-ball verovert Europa: Del Piero kan ogen niet geloven

Verschillende kandidaten voor de eindzege maakten deze week indruk in de 1/8ste finales van de ...

51
51
Hayen houdt adem in: Europees rampscenario voor Genk

Of ze het nog tot de top zes zullen schoppen valt voorlopig af te wachten, maar in de achtste finale ...

108
108
'Overmars stelt veto: Antwerp legt miljoenen klaar'

Ongeacht het verdere verloop van het seizoen gaat Antwerp een zomer vol vraagtekens tegemoet. ...

90
90
'Garcia ontdekt RSCA: trio in preselectie Rode Duivels'

Met dank aan (interim)coach Jérémy Taravel is er van een crisis plots geen sprake meer ...

188
188
'Essevee kan cashen: smaakmaker naar JPL-topclub?'

De nederlaag tegen Standard betekende de zwanenzang voor Sven Vandenbroeck als trainer van Zulte ...

189
189
'Hayen hakt knopen door: derbykoorts bij KRC Genk'

In de achtste finale van de Europa League neemt KRC Genk het straks op tegen SC Freiburg. De zenuwen ...

106
106
Ruben Van Gucht trekt aandacht in Rome met één foto

Als een ware magneet voor aandacht blijft Ruben Van Gucht de voorbije weken overal opduiken. De ...

681
681
'Leko versus Rigaux: transferclash bij Club Brugge'

Club Brugge stevent af op een heuse leegloop, want tal van goudhaantjes lijken rijp voor een ...

336
336
'Grote kuis bij Antwerp: duo bij grof huisvuil gezet'

Na een teleurstellend seizoen belooft het straks alweer een drukke zomer te worden bij Antwerp, waar ...

179
179
'Dembélé maakt pikante transfer na geheime meeting'

Vorig seizoen wist Paris Saint-Germain eindelijk de Champions League binnen te halen. De Franse club ...

98
98
Antwerp verrast en shopt in amateurreeksen

Bij Antwerp moeten ze dezer dagen de broeksriem aanspannen, want op financieel vlak zijn de middelen ...

145
145
KV Kortrijk haalt gram en mag forfaitzege bijschrijven

SK Beveren pakte woensdagavond al de titel in de Challenger Pro League. Daarmee zijn de Waaslanders ...

184
184
'Club wrijft zich in handen met nieuwe Ordoñez-wending'

Het lijkt erop dat de kassa komende zomer bij Club Brugge weer stevig zal rinkelen. Het haalde dit ...

206
206
'Thiago blijft verbazen: titanenstrijd op komst'

Igor Thiago is uitgegroeid tot één van de sensaties van het seizoen in de Premier ...

226
226
Ceulemans spreekt grote hoop uit voor Club en Westerlo

Komend weekend staat op de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League ...

170
170
Gouden Croc: MIDMID maakt 8 kanshebbers bekend

De ontknoping van het seizoen komt stilaan weer in zicht en dat betekent dat het ook tijd wordt om ...

730
730
'Bliksemtransfer Lewandowski naar grote Europese club'

Op zijn 37ste begint Robert Lewandowski komende zomer nog aan een nieuw hoofdstuk in zijn ...

147
147
TRANSFERUURTJE: 'Dompers voor Anderlecht, Sunderland shopt weer in JPL'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

332
332
Pedro Neto doet Hazard-incident opnieuw oplaaien

Chelsea kreeg een pandoering van jewelste in de Champions League. De Londense club leek nochtans op ...

30
30
Courtois slaat keihard terug: “Giftig en gebrek aan respect!”

Thibaut Courtois kreeg enorm veel lof na de 3-0 zege van Real Madrid tegen Manchester City. De ...

109
109
Guardiola verrast met uitspraken over Doku: Duivel briest

Manchester City kreeg tegen Real Madrid een pak slaag. Nog voor rust stond het 3-0 na een hattrick ...

203
203
'Cercle Brugge wili stunten en PL-clubs aftroeven'

Cercle Brugge zal de komende weken nog stevig moeten knokken voor het behoud. De Vereniging kan de ...

163
163
'Inter wil Stankovic koppelen aan Rode Duivel'

Inter lijkt momenteel onbedreigd op weg naar de titel in de Serie A, maar toch lijken er grote ...

116
116
Club krijgt overbodige pion terug: "Ik moet wel"

Het wordt ongetwijfeld een zeer drukke transferzomer bij Club Brugge. Dat zal wellicht de nodige ...

622
622

Meer sportnieuws