Antwerp-held: "Het was niet mijn keuze om te vertrekken"

door
Antwerp-held:

Er staat in de zomer wellicht een stevige leegloop op til bij Antwerp, waar naast trainer Mark van Bommel verschillende sterkhouders lijken te zullen vertrekken. Dat lijkt vooral te komen omdat de club krap bij kas zit. Daardoor moest het ook in januari al spelers verkopen.

Arthur Vermeeren werd snel voor 18 miljoen euro naar Atletico Madrid geloodst, terwijl ook Sam Vines en Arbnor Muja nog verkocht werden. Dat was toch opmerkelijk, want Antwerp kon beide spelers nog wel gebruiken in de tweede helft van het seizoen. Er is immers geen volwaardig alternatief voor Wijndal op de linksachter en Muja kwam in de eerste seizoenshelft nog vaak in actie.

LEES OOK: Ketchupfles ontploft: Standard vernedert Antwerp op Bosuil

Muja vertrok plots bij Antwerp

De Kosovaarse winger was niet altijd titularis, maar zat desondanks toch aan zes goals en drie assists in 35 wedstrijden tot zijn plotse vertrek. Hij had zich zelfs in de Antwerpse geschiedenisboeken getrapt door tegen Shakhtar de eerste goal van de Great Old in de Champions League te scoren.

Begin februari verdween hij echter plots naar de Turkse staartploeg Samsunspor, dat 2 miljoen euro neertelde voor zijn komst. Dat was echter helemaal niet naar de zin van Muja zelf, die nu voor de eerste keer spreekt over zijn exit op de Bosuil.

Transfer was niet zijn keuze

"Ook voor mij kwam die transfer als een verrassing", vertelt hij aan Gazet van Antwerpen. "Want laat het duidelijk zijn: het was niet mijn keuze om weg te gaan. Antwerpen was mijn tweede thuis geworden. Ik voelde mij er goed en speelde dolgraag voor Antwerp. Jammer genoeg gaf de club mij eind januari te kennen dat de liefde niet meer wederzijds was."

Desondanks blijft hij zijn periode bij Antwerp wel koesteren. "De titel, de beker, de Supercup én de groepsfase van de Champions League. En dat allemaal in één jaar. Voor mijn transfer naar Antwerp speelde ik bij een klein clubje in Kosovo, hè. Als je mij twee jaar geleden had verteld dat ik dat allemaal zou meemaken, dan had ik je gek verklaard", besluit hij immers.

Had Antwerp hem in de tweede helft van het seizoen nog kunnen gebruiken?

Meest recent

Na vernedering Antwerp: Oosting komt met vreemde reactie

Royal Antwerp FC is afgezakt tot een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. Pijnlijk. Tegen ...

17
17
Hugo Vetlesen onder de indruk: “Hij stuurt ons”

Hugo Vetlesen is weer een vaste waarde bij Club Brugge. De Noor was met Club oppermachtig in het ...

83
83
'Anderlecht incasseert nieuwe klap: sterkhouder valt weg'

Bij RSC Anderlecht blijven ze ook dit jaar toch te veel blessures hebben. En dat in een seizoen ...

103
103
Bekerfinale Anderlecht - Union SG dan toch op televisie

RSC Anderlecht en Union SG spelen volgende week donderdag de bekerfinale. De Brusselse finale leek ...

96
96
Leko verrast: “Na ons de beste van België”

Club Brugge is bezig aan ijzersterke Play-Offs. Blauw-Zwart won bijzonder makkelijk met 1-3 van een ...

144
144
Keepersellende bij Club: onheilspellende update Leko

De keeperspositie bij Club Brugge lijkt dit seizoen wel vervloekt. Zondag viel Nordin Jackers ...

132
132
Union bestolen? Oud-refs unaniem na rode kaart Mac Allister

Union SG heeft een behoorlijk dramatisch weekend achter de rug. De titelverdediger verspeelde ...

572
572
Eerste United-blunder Lammens: opvallende reactie Roy Keane

Manchester United boekte zondagavond een prestigezege tegen rivaal Liverpool FC: 3-2. Daarbij mocht ...

171
171
Nieuwe optater Gent: "Iedereen in de kleedkamer ..."

AA Gent blijft na zes speeldagen op zoek naar zijn eerste overwinning in de Champions' Play-Offs. De ...

136
136
'Maat is vol bij KRC Genk: misnoegd bestuur grijpt in'

In de Europe Play-Offs is KRC Genk uiterst tegenvallend aan de terugronde begonnen. De Limburgers ...

671
671
Spectaculaire wending: Belgisch voetbal terug op televisie!

De soap rond de beeldrechten in het Belgische voetbal is een nieuwe wending rijker. Vanaf volgend ...

403
403
'Lukaku flirt met schaamteloze transferbom'

Lukaku duikt opnieuw op in een transferdossier dat Italië doet daveren. Na een moeilijk seizoen ...

140
140
Titelstrijd in beslissende plooi? Analisten doen uitspraak

Nog vier speeldagen te gaan en de Champions' Play-Offs en de titelstrijd is een volledig nieuwe ...

240
240
Hoogspanning Union: oorzaak gekend voor uithaal Burgess

Christian Burgess heeft afgelopen weekend heel wat stof doen opwaaien. Na de nederlaag op STVV pakte ...

784
784
Club onverzadigbaar: Vanaken streng voor Tzolis

Bij Club Brugge maakten ze de voorbije maanden er geen geheim van dat de titel een absolute must is. ...

350
350
Taravel verdedigt ongelukkige debutant bij Anderlecht

Voor Anderlecht is de klassieker tegen Club Brugge een nieuwe ontgoocheling geworden. Het moest ...

225
225
Real stelt titelfeestje van Barça nog even uit

In Spanje wordt de kampioen dit weekend nog niet gekroond. Dat had wel gekund, want FC Barcelona ...

65
65
Inter laat geen steek vallen en pakt 21ste Scudetto

In Italië is de titelstrijd zondagavond helemaal beslist. Inter had de champagne al een tijdje ...

37
37
Leko ziet één minpunt bij Club: "Ik was héél boos"

Na 36 speeldagen is Club Brugge voor de eerste keer dit seizoen leider in de Jupiler Pro League. Het ...

260
260
Toch nog redding? Spurs knokt zich naar veilige plaats

Tottenham Hotspur gaat mogelijk het rampscenario toch nog vermijden. De topclub moest de voorbije ...

96
96
Kranten pakken Anderlecht-schlemiel keihard aan

Anderlecht is zondagavond tegen zijn derde nederlaag op rij aangelopen. Na de verliespartijen tegen ...

570
570
Tzolis slaat terug na kritiek: "Er werden dingen gezegd..."

Club Brugge zou zondag de titelstrijd weleens naar zich toe getrokken te kunnen hebben. Het neemt op ...

207
207
Kana en Hazard zien ondanks kansloze nederlaag lichtpunt

Anderlecht is er zondag niet in geslaagd om voor een stunt te zorgen tegen Club Brugge. Het ging met ...

197
197
Zege van de hoop? Strijdend Dender legt Wolven over de knie

Het is een zege voor de statistieken, maar Dender heeft toch wat vertrouwen getankt vanavond. De ...

42
42
Stand Champions' Play-Offs: Club binnen twee speeldagen kampioen?

Na zes speeldagen heeft de Champions' Play-Offs in de Jupiler Pro League een nieuwe koploper. Club ...

435
435

Meer sportnieuws