KV Mechelen geeft jonge verdediger zijn kans

door
KV Mechelen geeft jonge verdediger zijn kans

KV Mechelen sluit zijn seizoen de komende weken nog af met wedstrijden tegen Westerlo en Standard, maar daarin staat er voor hen niets meer op het spel. Met een achterstand van negen punten op AA Gent zijn ze al uitgeteld voor de eindwinst in de Europe Play-Off, waardoor de blik op volgend seizoen kan.

Daarvoor zal Mechelen in de eerste plaats een nieuwe trainer moeten vinden, want er werd geen akkoord gevonden met Besnik Hasi om de samenwerking te verlengen. De namen van Carl Hoefkens en Jonas De Roeck vielen al als mogelijke opvolgers. Daarnaast zal ook de spelersgroep een stevige transformatie ondergaan.

LEES OOK: Lardot evalueert speeldag 28: arbitrage de mist in?

KV Mechelen trekt kaart van jeugd

Sterkhouders als Coucke en Slimani zijn einde contract, terwijl de kans ook klein lijkt dat huurlingen als Cobbaut en Bassette zullen blijven. Daarnaast is er naar verluidt ook de nodige interesse voor een aantal smaakmakers, zoals Garananga en Mukau. Zij zullen uiteraard vervangen moeten worden.

Daarvoor zullen ze in Mechelen wellicht ook kijken naar de eigen jeugd. Die kreeg dit seizoen al de nodige kansen. Mukau en Antonio braken helemaal door, terwijl ook Bafdili de nodige speelkansen kreeg. Er staan nog een aantal jeugdproducten klaar om aan te sluiten bij de A-kern.

Eerste contract voor Baert

Zo kondigt Malinwa aan dat het Lukas Baert een eerste profcontract voorgeschoteld heeft. De 19-jarige verdediger kwam in 2021 over van KRC Genk en groeide sindsdien uit tot een vaste waarde bij Jong KVM. Hij kwam dit seizoen 26 keer in actie in tweede nationale. In januari mocht hij ook al met de A-ploeg mee op winterstage. 

Zal hij doorbreken bij KV Mechelen?

Meest recent

'Anderlecht kiest voor Taravel: meer details bekend'

De kogel is door de kerk: Jérémy Taravel blijft aan als trainer van RSC Anderlecht. ...

28
28
'Knaltransfer bij Club Brugge: top 15 van de wereld'

Club Brugge gaat alweer een lucratieve zomer tegemoet. Terwijl sterkhouders zoals Joel Ordonez, ...

109
109
Vanhaezebrouck verrast: uitblinkers weg bij Anderlecht?

RSC Anderlecht wist zondag nog eens zijn voet naast Club Brugge te zetten. Met dank vooral aan ...

120
120
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 29 bekend

Nu de reguliere competitie afstevent op zijn finale ontknoping kan ook de arbitrage zich geen fouten ...

50
50
Alderweireld's emotionele boodschap: "Het moet stoppen!"

Voormalig Rode Duivel Toby Alderweireld laat opnieuw van zich horen, maar deze keer niet op het ...

60
60
'Club schrikt zich rot: bliksemvertrek Tresoldi plots concreet'

Club Brugge dreigt na het seizoen verschillende steunpilaren kwijt te spelen. Zo komen jongens als ...

203
203
Maand na ontslag Hasi: drie grootste winnaars onder Taravel

Tenzij er geen oplossing wordt gevonden voor zijn gebrek aan een Pro License-diploma, zal RSC ...

194
194
Belangrijk nieuws uit Napels: "Of De Bruyne blijft?"

Kevin De Bruyne heeft vrijdagavond zijn rentree gemaakt bij SSC Napoli na maanden van blessureleed. ...

57
57
'Wending in WK-selectie: Duivel doet Garcia plots twijfelen'

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het voorbereiden van zijn WK-selectie. Op ...

89
89
Nú al favoriet Gouden Schoen? "Dan is de winnaar praktisch gekend"

Het nieuwe kalenderjaar is inmiddels al een dikke twee maanden ver. En dus zijn ook al de eerste ...

358
358
Groot probleem bij Club Brugge: Leko moet ingrijpen

Club Brugge heeft zondag opnieuw twee punten moeten toegeven op leider Union SG en bleef op eigen ...

303
303
Gheysens bruskeert: ongeziene ommezwaai bij Antwerp FC

Paul Gheysens duwt Antwerp FC plots richting een nieuwe koers. De beslissing komt niet uit de lucht ...

184
184
Done deal: Anderlecht stelt "Zwitsers zakmes" voor

RSC Anderlecht sleepte zondag een 2-2 gelijkspel uit de brand op het veld van aartsrivaal Club ...

331
331
Lardot evalueert speeldag 28: arbitrage de mist in?

In de laatste rechte lijn richting de play-offs neemt de spanning toe in de Jupiler Pro League. ...

928
928
Antwerp-fan Celine Van Ouytsel in shock: "Ze zei ja"

Is er iets groot in de maak in showbizzland? Met de woorden “She said yes” zorgde ...

112
112
'Anderlecht hakt knoop door: witte rook rond Taravel'

Ook in zijn vijfde wedstrijd als interimtrainer van RSC Anderlecht bleef Jérémy ...

209
209
Club Brugge deelt heuglijk nieuws: contract tot 2029

Club Brugge bleef zondag steken op een 2-2 gelijkspel tegen aarstrivaal RSC Anderlecht. In de topper ...

300
300
Union SG aan zet: Burgess duidelijk over zomers vertrek

Bij Union SG moeten ze stilaan een belangrijke knoop gaan doorhakken. Gaan ze verder of niet met ...

95
95
Transferadvies bij Anderlecht: "Sowieso mooie toekomst"

RSC Anderlecht begint steeds meer op dreef te geraken. De Brusselaars pakten een punt op het veld ...

229
229
Courtois investeert in Belgische club: "Gesprek geweest"

Thibaut Courtois gaat investeren in een Belgische club, dat is al officieel meegedeeld. Er doen ...

224
224
'Club Brugge beloont Tresoldi: pittige bonussen op straat'

Club Brugge haalde afgelopen zomer Nicolo Tresoldi voor 6 miljoen euro weg bij Hannover '96. De ...

371
371
Vandenbempt looft RSCA'er: "Ook bij Club een uitblinker"

RSC Anderlecht pakte inzake kansen een verdiend punt op het veld van Club Brugge. Met een 4 op 6 ...

198
198
Sensatie in Nederland: PSV zet champagne al klaar

Op PSV staat nu toch al een aantal jaren geen maat in Nederland. De club uit Eindhoven is ...

65
65
Club Brugge aan zet: zéér opvallende negatieve statistiek

Club Brugge moet in de Jupiler Pro League een constanter niveau gaan halen. De Bruggelingen ...

155
155
Zeneli stomverbaasd bij Union: "Dit heb ik nog nooit gezien"

Union SG won verdiend met 2-1 van een pover KRC Genk. De Brusselaars zagen dat Besfort Zeneli zijn ...

48
48

Meer sportnieuws