KV Mechelen geeft jonge verdediger zijn kans

329
KV Mechelen geeft jonge verdediger zijn kans

KV Mechelen sluit zijn seizoen de komende weken nog af met wedstrijden tegen Westerlo en Standard, maar daarin staat er voor hen niets meer op het spel. Met een achterstand van negen punten op AA Gent zijn ze al uitgeteld voor de eindwinst in de Europe Play-Off, waardoor de blik op volgend seizoen kan.

Daarvoor zal Mechelen in de eerste plaats een nieuwe trainer moeten vinden, want er werd geen akkoord gevonden met Besnik Hasi om de samenwerking te verlengen. De namen van Carl Hoefkens en Jonas De Roeck vielen al als mogelijke opvolgers. Daarnaast zal ook de spelersgroep een stevige transformatie ondergaan.

LEES OOK: Mechelen lijkt eindelijk vertrokken: "Dat doet extra deugd"

KV Mechelen trekt kaart van jeugd

Sterkhouders als Coucke en Slimani zijn einde contract, terwijl de kans ook klein lijkt dat huurlingen als Cobbaut en Bassette zullen blijven. Daarnaast is er naar verluidt ook de nodige interesse voor een aantal smaakmakers, zoals Garananga en Mukau. Zij zullen uiteraard vervangen moeten worden.

Daarvoor zullen ze in Mechelen wellicht ook kijken naar de eigen jeugd. Die kreeg dit seizoen al de nodige kansen. Mukau en Antonio braken helemaal door, terwijl ook Bafdili de nodige speelkansen kreeg. Er staan nog een aantal jeugdproducten klaar om aan te sluiten bij de A-kern.

Eerste contract voor Baert

Zo kondigt Malinwa aan dat het Lukas Baert een eerste profcontract voorgeschoteld heeft. De 19-jarige verdediger kwam in 2021 over van KRC Genk en groeide sindsdien uit tot een vaste waarde bij Jong KVM. Hij kwam dit seizoen 26 keer in actie in tweede nationale. In januari mocht hij ook al met de A-ploeg mee op winterstage. 

Zal hij doorbreken bij KV Mechelen?

Meest recent

De Bruyne zwaar in clinch met ploegmaat: "F*ck off!"

Bij Napoli beleven ze dit seizoen niet al te veel plezier aan de Champions League. Enkel tegen ...

2
2
Frankrijk op stelten: ongeziene vernedering Hazard en co

Er valt uiteraard veel na te praten over de zege van Club Brugge op PSV, maar voor dé uitslag ...

45
45
Mannaert doet straffe voorspelling over Club in CL

Club Brugge heeft woensdagavond alweer een uitstekende zaak gedaan in de Champions League, want het ...

79
79
Doku of Godts? Albert geeft Van Bommel verrassend advies

Op het einde van deze week zal Mark van Bommel bekend maken op welke Rode Duivels hij rekent voor de ...

49
49
Nederland woedend na stunt Club Brugge: “Amateuristisch”

Club Brugge ging woensdagavond met 1-2 winnen bij PSV. In Nederland is men daar allesbehalve blij ...

460
460
Tresoldi gelooft zijn oren niet na domper: "Wie dan?!"

Halfweg de league phase lijkt Club Brugge al zo goed als zeker dat het zal overwinteren in de ...

165
165
Sterkhouder Union dringt openlijk aan op transfer

Union zag de voorbije jaren in de zomer telkens weer een pak sterkhouders vertrekken. Dat was ook ...

61
61
Mechele gelooft ploegmaat niet: "Hij is een cheat code"

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde overwinning op een rij in de Champions League gepakt. ...

149
149
Mechelen lijkt eindelijk vertrokken: "Dat doet extra deugd"

Er werd woensdagavond niet alleen in de Champions League gevoetbald. In de Jupiler Pro League stond ...

56
56
Leko in de wolken: "Dit was casino-voetbal, pure fun"

Club Brugge blijft maar door de Champions League razen. Blauw-Zwart pakte woensdagavond al zijn ...

177
177
Club-smaakmaker Seys is 'Man van de Match': "Hij kan alles"

Club Brugge klimt naar de negende plek van de League Phase van de Champions League na een straffe ...

233
233
Toch hommeles bij Club Brugge? Hevige discussie valt op

Club Brugge pakt een negen op negen in de Champions League. Na zeges tegen Internazionale en RC Lens ...

449
449
Onverwachte Club Brugge-uitblinker staat op: "Bijzonder"

Club Brugge heeft een nieuwe stunt verwezenlijkt in de League Phase van de Champions League. Op het ...

243
243
Club Brugge zorgt voor nieuwe CL-stunt op PSV

Club Brugge zet de straffe vorm in de Champions League verder. Na eerdere zeges tegen Internazionale ...

248
248
KV Kortrijk schiet zichzelf ferm in de voet tegen KV Mechelen

KV Mechelen en KV Kortrijk werkten een inhaalmatch af tijdens een Europese midweek. Storm Austen ...

67
67
"Haal hem!" - X ontploft nadat Tresoldi wéér scoort

Er staat dit seizoen geen maat meer op Nicolo Tresoldi. De Duitse spits kroonde zich vorig seizoen ...

316
316
Spitsendilemma Gent: De Mil reikt oplossing aan

AA Gent won zijn openingswedstrijd in de Conference League wel nog van Aarhus, maar ging twee weken ...

162
162
De Roover geeft aan wat er fout liep bij STVV

STVV begon zeer fraai aan zijn avontuur in de Conference League, want na zeges tegen Iberia en FC ...

48
48
Vervanger Lukaku velt Liverpool, Real komt met schrik vrij

In de eerste wedstrijden van woensdagavond in de Champions League hebben we bijna meteen twee stunts ...

31
31
Van de Perre spreekt klare taal over Rode Duivels

In de komende dagen zal Mark van Bommel bekend maken welke Rode Duivels hij selecteert voor het ...

51
51
Geen rotatie bij Club: Leko komt met verklaring

Club Brugge hoopt straks tegen PSV weer een knap resultaat neer te zetten, nadat het in zijn laatste ...

41
41
Leko kiest verwachte elf, ook geen verrassingen bij PSV

Om 21u is Club Brugge weer aan zet in de Champions League. Na de knappe zes op zes tegen Inter en ...

46
46
'Wéér duel België-Marokko: doorslaggevende factor bekend'

De voorbije jaren zaten België en Marokko elkaar al regelmatig in de haren in de strijd om jong ...

122
122
Union verbaast Spanje: "Eén van beste teams die we al tegenkwamen"

Donderdag is ook Union weer aan zet in de Europa League. De Brusselaars zijn daarin tot dusver ...

116
116
Mokerslag Standard: aanvoerder maandenlang out?

Na de Europese week gaat de focus vrijdag meteen weer op de Jupiler Pro League, voor de laatste keer ...

64
64

Meer sportnieuws