KV Mechelen geeft jonge verdediger zijn kans

329 stemmen
KV Mechelen geeft jonge verdediger zijn kans

KV Mechelen sluit zijn seizoen de komende weken nog af met wedstrijden tegen Westerlo en Standard, maar daarin staat er voor hen niets meer op het spel. Met een achterstand van negen punten op AA Gent zijn ze al uitgeteld voor de eindwinst in de Europe Play-Off, waardoor de blik op volgend seizoen kan.

Daarvoor zal Mechelen in de eerste plaats een nieuwe trainer moeten vinden, want er werd geen akkoord gevonden met Besnik Hasi om de samenwerking te verlengen. De namen van Carl Hoefkens en Jonas De Roeck vielen al als mogelijke opvolgers. Daarnaast zal ook de spelersgroep een stevige transformatie ondergaan.

LEES OOK: Tweede ster is binnen! Club kampioen na krankzinnig slot

KV Mechelen trekt kaart van jeugd

Sterkhouders als Coucke en Slimani zijn einde contract, terwijl de kans ook klein lijkt dat huurlingen als Cobbaut en Bassette zullen blijven. Daarnaast is er naar verluidt ook de nodige interesse voor een aantal smaakmakers, zoals Garananga en Mukau. Zij zullen uiteraard vervangen moeten worden.

Daarvoor zullen ze in Mechelen wellicht ook kijken naar de eigen jeugd. Die kreeg dit seizoen al de nodige kansen. Mukau en Antonio braken helemaal door, terwijl ook Bafdili de nodige speelkansen kreeg. Er staan nog een aantal jeugdproducten klaar om aan te sluiten bij de A-kern.

Eerste contract voor Baert

Zo kondigt Malinwa aan dat het Lukas Baert een eerste profcontract voorgeschoteld heeft. De 19-jarige verdediger kwam in 2021 over van KRC Genk en groeide sindsdien uit tot een vaste waarde bij Jong KVM. Hij kwam dit seizoen 26 keer in actie in tweede nationale. In januari mocht hij ook al met de A-ploeg mee op winterstage. 

Zal hij doorbreken bij KV Mechelen?

Meest recent

Club casht na titel: toptransfer voor deze kampioenmakers

De 20ste landstitel uit de clubgeschiedenis zal in de komende dagen ongetwijfeld stevig gevierd ...

66
66
Tranen met tuiten: Ronaldo heeft Saudische titel beet

Hij heeft er lang op moeten wachten, maar Cristiano Ronaldo heeft zich met Al-Nassr dan toch tot ...

23
23
"Woede, blijdschap, verdriet" - rauwe emoties na titel Club

Het werd nog bijzonder spannend in de slotminuten. Maar Club Brugge is er dan toch in geslaagd om ...

125
125
Impressionant! De spectaculaire legacy van Verhaeghe bij Club

Club Brugge heeft de 20ste landstitel uit zijn clubgeschiedenis beet. Liefst zeven daarvan werden ...

231
231
Anderlecht wint weer: onverwachte held verzilvert vierde plaats

Ondanks de malaise van de voorbije weken heeft RSC Anderlecht beslag kunnen leggen op de vierde ...

271
271
Tweede ster is binnen! Club kampioen na krankzinnig slot

Club Brugge heeft zich donderd voor de 20ste keer tot kampioen van België gekroond. Blauw-Zwart ...

176
176
Geen genade Garcia: 'onbegrijpelijke' afwezige in selectie

De Rode Duivels blazen weldra verzamelen om de laatste rechte lijn richting het WK in te zetten. Een ...

223
223
Pijnlijk: Kanga-soap bereikt volgend dieptepunt

Bij AA Gent heeft Wilfried Kanga het helemaal verpest bij de eigen achterban. En de soap rond de ...

129
129
"Niet eerlijk met hem" - Kampioenenmaker staat op bij Club

Club Brugge kreeg donderdag een eerste kans om de titelstrijd te beklinken. Een zege op KV Mechelen ...

130
130
'Tuchel schokt Engeland: grote namen gedumpt voor WK'

De start van het WK nadert met rasse schreden en dus maken de deelnemende landen volop hun selecties ...

277
277
Van Bommel onthult: "DΓ‘n was ik bij Antwerp gebleven"

Antwerp FC nam afgelopen weekend al na enkele maanden afscheid van Joseph Oosting. Sinds het vertrek ...

258
258
'Kompany-reΓΌnie in MΓΌnchen: Bayern ziet koopje bij City'

Vincent Kompany en zijn troepen bij Bayern München bereiden zich momenteel voor op de ...

109
109
Club kampioen? Ontdek de basisteams van voorlaatste speeldag

Donderdagavond kan het doek vallen over de titelstrijd in de Champions' Play-Offs. Indien Club ...

40
40
'Maresca zet PL in lichterlaaie met eerste City-transfer'

Een officiële bevestiging ontbreekt nog, maar het heeft er alle schijn van Pep Guardiola zondag ...

85
85
'Genk-bestuur schiet in actie: vizier op JPL-smaakmaker'

KRC Genk heeft zijn lot niet meer in eigen handen, maar blijft wel in de running voor eindwinst in ...

567
567
Uitgang wagenwijd open: Anderlecht bevestigt exit na 82 duels

Behoudens het een barragematch om het Europese ticket, werkt RSC Anderlecht donderdagavond zijn ...

201
201
Laatste thuismatch gespeeld? Transferstatement El Ouahdi

KRC Genk heeft dinsdag erg slechte zaken gedaan in de Europe Play-Offs. Het bleef op 0-0 steken ...

448
448
Club-fans geloven het niet: bizarre wending rond Vormer

Ruud Vormer blijft in Brugge een naam die iets losmaakt. De ex-kapitein van Club Brugge begint zelf ...

527
527
Milicevic breekt stilte en trapt na richting AA Gent

Voorlopig bezet het nog steeds de vijfde plek, maar AA Gent wacht wel nog altijd op een eerste zege ...

184
184
'STVV vreest leegloop: halve basisploeg richting exit'

Mogelijk krijgt het ticket nog een upgrade, maar STVV is nu al zeker van Europees voetbal tot na ...

99
99
Mignolet bakt het bruin: "We moeten ons niet inhouden hΓ©"

Terwijl Club Brugge zich opmaakt voor mogelijk titelnieuws, liet Simon Mignolet zich van een totaal ...

246
246
Anderlecht glundert: twee talenten in top 10 wereldwijd

Terwijl het seizoen er in een aantal landen al opzit, nadert ook de Jupiler Pro League zijn finale ...

152
152
Ultieme ontknoping Play-Offs: refs slotspeeldag bekend

Mogelijk weten we straks al wie zich dit seizoen tot landskampioen kroont, en ook de Europese ...

92
92
Anderlecht neemt afscheid: Verschaeren zegt vaarwel

RSC Anderlecht maakte zopas officieel bekend dat Thorgan Hazard straks zijn laatste thuismatch ...

341
341
RSCA-STVV: Taravel twijfelt, geen Goto in Anderlecht?

Terwijl de meeste ogen op de ontknoping van de titelrace gericht zijn, staan de zenuwen ook in het ...

259
259

Meer sportnieuws