KV Mechelen geeft jonge verdediger zijn kans

door
KV Mechelen geeft jonge verdediger zijn kans

KV Mechelen sluit zijn seizoen de komende weken nog af met wedstrijden tegen Westerlo en Standard, maar daarin staat er voor hen niets meer op het spel. Met een achterstand van negen punten op AA Gent zijn ze al uitgeteld voor de eindwinst in de Europe Play-Off, waardoor de blik op volgend seizoen kan.

Daarvoor zal Mechelen in de eerste plaats een nieuwe trainer moeten vinden, want er werd geen akkoord gevonden met Besnik Hasi om de samenwerking te verlengen. De namen van Carl Hoefkens en Jonas De Roeck vielen al als mogelijke opvolgers. Daarnaast zal ook de spelersgroep een stevige transformatie ondergaan.

LEES OOK: Play-Offs barsten los: aanduidingen refs bekend

KV Mechelen trekt kaart van jeugd

Sterkhouders als Coucke en Slimani zijn einde contract, terwijl de kans ook klein lijkt dat huurlingen als Cobbaut en Bassette zullen blijven. Daarnaast is er naar verluidt ook de nodige interesse voor een aantal smaakmakers, zoals Garananga en Mukau. Zij zullen uiteraard vervangen moeten worden.

Daarvoor zullen ze in Mechelen wellicht ook kijken naar de eigen jeugd. Die kreeg dit seizoen al de nodige kansen. Mukau en Antonio braken helemaal door, terwijl ook Bafdili de nodige speelkansen kreeg. Er staan nog een aantal jeugdproducten klaar om aan te sluiten bij de A-kern.

Eerste contract voor Baert

Zo kondigt Malinwa aan dat het Lukas Baert een eerste profcontract voorgeschoteld heeft. De 19-jarige verdediger kwam in 2021 over van KRC Genk en groeide sindsdien uit tot een vaste waarde bij Jong KVM. Hij kwam dit seizoen 26 keer in actie in tweede nationale. In januari mocht hij ook al met de A-ploeg mee op winterstage. 

πŸš€ Yellow-Red Mechelen-fans lezen nu:

Play-Offs barsten los: aanduidingen refs bekend
Play-Offs barsten los: aanduidingen refs bekend
380

Zal hij doorbreken bij KV Mechelen?

Meest recent

Rode Duivels: drie grootste verliezers na Amerikaanse trip

De verkennende stage van de Rode Duivels richting het WK '26 zit erop. Tijdens hun trip in de ...

56
56
'Titanengevecht Messi en Ronaldo voor knaltransfer'

Het wereldkampioenschap van komende zomer wordt naar alle waarschijnlijkheid het laatste WK van ...

36
36
Play-Offs barsten los: de blikvangers van eerste speeldag

Het interland-voetbal is achter de rug, de beslissende fase van het seizoen in het clubvoetbal kan ...

31
31
Zeven matchen voor behoud: Tottenham presenteert topcoach

Tottenham Hotspur zal in de komende weken vol aan de bak moeten. De Londense club heeft nog zeven ...

30
30
Kantelpunt in stadionplannen Club: twee scenario's op tafel

Donderdag staat voor Club Brugge een erg belangrijke afspraak op de agenda. Zo zal Raad voor ...

467
467
Rode Duivels: drie grootste winnaars na Amerikaanse trip

De verkennende stage van de Rode Duivels richting het WK '26 zit erop. Tijdens hun trip in de ...

231
231
Real Madrid vs. Bayern: Kompany krijgt gigantische opsteker

Volgende week worden de heenmatchen in de kwartfinales van de Champions League afgewerkt. Daarbij is ...

105
105
'Ogen Club Brugge fonkelen: monstertransfer via WK '26'

De Jupiler Pro League zal komende zomer verschillende smaakmakers afleveren op het WK. Ook Club ...

377
377
Italiaans voetbal in brand: vergaande gevolgen na WK-ramp

Het Italiaanse voetbal heeft andermaal een gigantisch drama beleefd. Voor de derde keer op rij ...

132
132
"Slordig en onhandig" - Doorn in het oog bij Rode Duivels

De voorbereidingsstage van de Rode Duivels in aanloop naar het WK zit erop. Enkele dagen nadat de VS ...

209
209
Lukebakio opzijgezet? Garcia kiest andere Duivel

Dodi Lukebakio deed in Amerika zowat alles goed. Drie goals in twee matchen, beslissend op de ...

181
181
'STVV casht: transfer van 8 miljoen op komst'

STVV begint komend weekend aan de Champions' Play-Off als nummer drie in de rangschikking. De ...

140
140
Zulte Waregem kondigt eerste zomertransfer aan

Voor Zulte Waregem eindigde de reguliere competitie met een afknapper, want ondanks een zege tegen ...

94
94
'Straffe wending: Brys mag alsnog naar WK'

Voor Marc Brys zijn de voorbije twee jaar turbulent geweest. Hij ging in april 2024 aan de slag als ...

108
108
Alles op play-offs: opmerkelijke voorbereiding AA Gent

Nu de interlandbreak voorbij is, worden alle ogen weer op de Jupiler Pro League gericht. Komend ...

119
119
Geen WK: Denemarken beslist over ontslag Riemer

Dinsdagavond werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld. Enkele grote landen beten daarbij in ...

69
69
Scout Man Utd gooit alles op tafel over transfer Lammens

Groot was de verbazing in Engeland vorige zomer toen Manchester United besloot om 21 miljoen euro op ...

310
310
Ex-speler haalt uit: "Dat was Anderlecht onwaardig"

Anderlecht blijft hofleverancier van de Rode Duivels, tenminste als we afgaan op het aantal ...

87
87
'Alarmbellen bij KBVB: zware crisis loert om hoek'

De Rode Duivels vertoefden de voorbije dagen in de Verenigde Staten om zich zo in optimale ...

152
152
'Datum voor terugkeer Lukaku bij Napoli bekend'

De voorbije dagen was er heel wat te doen omtrent Romelu Lukaku. De topschutter aller tijden trok ...

152
152
'KRC Genk verlengt contract: transfer in de maak?'

KRC Genk nam eerder deze week afscheid van Luc Hooybergs als CEO. Komende zomer staat er wellicht ...

519
519
Play-Offs barsten los: aanduidingen refs bekend

Vanaf komend weekend gaat het om de knikkers in de Jupiler Pro League. Intussen maakte de ...

380
380
'Club Brugge brengt bod uit op peperdure linksback'

Club Brugge moet komende zomer terug naar de tekentafel, want tal van smaakmakers zetten dan allicht ...

527
527
Mannaert onthult: Genk-revelatie op radar Rode Duivels

Wie niet van de partij was tijdens het oefenkamp van de Rode Duivels in de Verenigde Staten, mag ...

462
462
'Bliksemtransfer Hazard: concurrentie op de loer'

Wie dacht dat Thorgan Hazard en RSC Anderlecht er wel zouden uitgeraken zonder zaakwaarnemer en ...

396
396

Meer sportnieuws