KV Mechelen geeft jonge verdediger zijn kans

door
KV Mechelen geeft jonge verdediger zijn kans

KV Mechelen sluit zijn seizoen de komende weken nog af met wedstrijden tegen Westerlo en Standard, maar daarin staat er voor hen niets meer op het spel. Met een achterstand van negen punten op AA Gent zijn ze al uitgeteld voor de eindwinst in de Europe Play-Off, waardoor de blik op volgend seizoen kan.

Daarvoor zal Mechelen in de eerste plaats een nieuwe trainer moeten vinden, want er werd geen akkoord gevonden met Besnik Hasi om de samenwerking te verlengen. De namen van Carl Hoefkens en Jonas De Roeck vielen al als mogelijke opvolgers. Daarnaast zal ook de spelersgroep een stevige transformatie ondergaan.

LEES OOK: Hyperspannende strijd: 'Déze ploegen halen Play-Off I'

KV Mechelen trekt kaart van jeugd

Sterkhouders als Coucke en Slimani zijn einde contract, terwijl de kans ook klein lijkt dat huurlingen als Cobbaut en Bassette zullen blijven. Daarnaast is er naar verluidt ook de nodige interesse voor een aantal smaakmakers, zoals Garananga en Mukau. Zij zullen uiteraard vervangen moeten worden.

Daarvoor zullen ze in Mechelen wellicht ook kijken naar de eigen jeugd. Die kreeg dit seizoen al de nodige kansen. Mukau en Antonio braken helemaal door, terwijl ook Bafdili de nodige speelkansen kreeg. Er staan nog een aantal jeugdproducten klaar om aan te sluiten bij de A-kern.

Eerste contract voor Baert

Zo kondigt Malinwa aan dat het Lukas Baert een eerste profcontract voorgeschoteld heeft. De 19-jarige verdediger kwam in 2021 over van KRC Genk en groeide sindsdien uit tot een vaste waarde bij Jong KVM. Hij kwam dit seizoen 26 keer in actie in tweede nationale. In januari mocht hij ook al met de A-ploeg mee op winterstage. 

Zal hij doorbreken bij KV Mechelen?

Meest recent

'Anderlecht zoekt voor De Cat: constructie in de maak'

Ivan Leko was niet helemaal onder de indruk van de prestatie van Nathan De Cat tegen Club Brugge, ...

57
57
Zulte Waregem ontslaat Vandenbroeck, opvolger bekend

Zulte Waregem verloor voor de derde match op rij onverdiend. Essevee staat nog boven de ...

355
355
Euvrard droomt hardop: "Leeft nog steeds!"

Standard boekte een héél belangrijke zege op het veld van Zulte Waregem. Dankzij een ...

29
29
Vandenbempt: Club in de problemen, RSCA lacht

RSC Anderlecht pakte een punt bij Club Brugge, wat inzake kansen een verdiende uitslag was. ...

129
129
Antwerp-fan Celine Van Ouytsel in shock: "Ze zei ja"

Is er iets groot in de maak in showbizzland? Met de woorden “She said yes” zorgde ...

19
19
STVV ontdekt nieuwe parel: "Zo zijn er weinig in België"

STVV won met 2-1 van Cercle Brugge. De Kanaries staan zo gedeeld tweede samen met Club Brugge. ...

57
57
Skoras verklaart hoe AA Gent top zes kan halen

AA Gent won met 3-1 van KV Mechelen en staat terug zesde in de Jupiler Pro League. Als de Buffalo's ...

91
91
Alarmbellen bij Club Brugge: Leko geeft probleem toe

Club Brugge heeft zondag opnieuw twee punten moeten toegeven op leider Union SG en bleef op eigen ...

137
137
'Anderlecht-transfer vlak na knalprestatie in Brugge'

Na twee opeenvolgende zeges tegen op papier kleinere ploegen, heeft RSC Anderlecht zijn voet gezet ...

474
474
Oud-ref messcherp na Burgess-fase: "Een schoolvoorbeeld"

Union SG wist zijn leidersplaats afgelopen weekend met succes te verdedigen. De leider boekte op ...

283
283
Italië smult van Duivel: "Aan perfectie grenzende prestatie"

In de Italiaanse Serie A heeft AC Milan de titelstrijd ietwat levend kunnen houden. De Rossoneri ...

182
182
Sneijder wild van Club-smaakmaker: "Heb je hem zien spelen?"

Club Brugge wil zich in de komende weken en maanden verzekeren van de 20ste landstitel uit zijn ...

374
374
Leko krijgt ijskoude douche: Taravel raakt gevoelige snaar

De 2-2 tegen Anderlecht kwam hard aan bij Ivan Leko. Niet alleen door het resultaat, maar vooral ...

261
261
Genk in vieze papieren: groot pijnpunt blootgelegd

KRC Genk heeft zaterdagavond een slechte zaak gedaan in de strijd om de resterende tickets voor de ...

250
250
Hyperspannende strijd: 'Déze ploegen halen Play-Off I'

Nog twee speeldagen te gaan en de reguliere competitie van de Jupiler Pro League. En nog steeds ...

257
257
8.5 op 10 - Kranten kiezen dé uitblinker na Club-Anderlecht

De klassieker tussen Club Brugge en RSC Anderlecht heeft zondagmiddag geen winnaar opgeleverd. Een ...

582
582
Droom KV Mechelen in gevaar? "Dat moet iedereen beseffen"

KV Mechelen had zondag zekerheid kunnen verkrijgen over deelname aan de Champions' Play-Off, maar is ...

173
173
Pikante onthulling: "Hij stopte terugkeer Messi naar Barça"

Het WK van komende zomer wordt wellicht het laatste grote internationale toernooi van Lionel Messi. ...

125
125
Cercle baalt alweer: "Zoals vaker dit seizoen"

Cercle Brugge had zondag naar een veilige plaats kunnen springen, maar dat is niet gelukt. De ...

66
66
AC Milan blaast titelstrijd nieuw leven in met zege in derby

De titelstrijd in de Serie A ligt weer een beetje meer open. Inter leek onbedreigd op weg naar het ...

55
55
Vrancken haalt opgelucht adem na nipte zege tegen Cercle

STVV blijft ook op twee speeldagen van het einde van de reguliere competitie netjes in het spoor van ...

32
32
Wéér niks voor Essevee: "Het wordt moeilijker en moeilijker"

Zulte Waregem moet in de laatste weken van het reguliere seizoen nog bibberen om de Relegation ...

165
165
Gent naar PO1? Van der Heyden onthult struikelblok

AA Gent heeft zich zondag weer in de top zes geknokt. Het profiteerde van de nederlaag van Genk op ...

127
127
Standard ontsnapt nog: "Dan was ik echt gek geworden"

Met nog twee wedstrijden te gaan blijft Standard volop in de running voor de Champions' Play-Off. De ...

66
66
STVV klopt Cercle in spektakelstuk en doet uitstekende zaak

STVV heeft zich zondag herpakt van de nederlaag op Antwerp vorige week. Het klopte Cercle Brugge na ...

91
91

Meer sportnieuws