Van Bommel of Tedesco naar Milan? La Gazzetta brengt update

door
Van Bommel of Tedesco naar Milan? La Gazzetta brengt update

Ook in de Serie A loopt het seizoen stilaan ten einde, maar de hoofdprijs werd al een hele tijd geleden uitgedeeld. Internazionale was dit seizoen immers oppermachtig en heeft een ruime voorsprong op stadsgenoot AC Milan, dat het volgend seizoen over een andere boeg gaat gooien.

De verwachting is dat er straks na net geen vijf jaar een einde gemaakt zal worden aan de samenwerking met trainer Stefano Pioli en de zoektocht naar een opvolger zou al volop aan de gang zijn. Daarbij vielen de voorbije weken ook enkele bekende namen.

LEES OOK: 'Sprookjestransfer Luka Modric vlak na WK'

Van Bommel en Tedesco blijven genoemd worden bij Milan

Zo werden ook onder meer Antwerp-trainer Mark van Bommel en Domenico Tedesco, bondscoach van de Rode Duivels, naar voor geschoven als opties die ze bij Milan verkenden. In een nieuwe update stelt La Gazzetta dello Sport dat zij ook nog altijd bij het kransje met zeven kandidaten horen.

Daarbij wordt Van Bommel vooral gesteund door zijn oud-ploegmaat Zlatan Ibrahimovic, die momenteel als adviseur bij de Rossoneri werkzaam is. Milan verkent echter ook nog heel wat andere opties, zoals Paulo Fonseca (Lille), oud-bondscoach Roberto Martinez (nu bij Portugal), Christophe Galtier (Al-Duhail) en de pas bij Al-Ittihad ontslagen Marcelo Gallardo.

Conceição is topfavoriet

De topfavoriet om straks bij Milan aan de slag te gaan, lijkt op dit moment echter Sergio Conceição. De Portugees begon zijn trainerscarrière nog als assistent bij Standard en is intussen al zeven jaar hoofdcoach bij FC Porto. Daar kent hij met een derde plaats op ruime afstand van rivalen Sporting en Benfica wel een ontgoochelend seizoen. 

Conceição zou toch een pikante keuze zijn voor Milan, want als speler heeft hij een verleden bij stadsrivaal Inter. Hij was er aan de slag van 2001 tot 2003. Milan zou wel concurrentie krijgen van een andere, niet nader genoemde buitenlandse club.

Wie zou de beste keuze zijn voor AC Milan?

Meest recent

'Zeer verrassende WK-ganger voor Club Brugge'

Club Brugge zag dit seizoen weer de nodige spelers doorbreken op het internationale toneel. Sinds de ...

35
35
'KV Mechelen twijfelt nog over verlenging sterkhouder'

KV Mechelen ligt met nog vier wedstrijden te spelen in de reguliere competitie nog altijd op koers ...

20
20
Trotse Leko: "We hebben voor paniek gezorgd"

Voor Club Brugge is er dinsdagavond een einde gekomen aan het avontuur in de Champions League. Op ...

37
37
Bodø/Glimt stunt weer, ook Leverkusen en Newcastle door

Dinsdagavond hebben nog drie teams hun ticket voor de achtste finales van de Champions League ...

48
48
'Marokko vier maanden voor WK op zoek naar bondscoach'

De start van het WK nadert met rasse schreden en de meeste deelnemers leggen de laatste hand aan hun ...

44
44
Mignolet reageert goudeerlijk na stevige blunder

Club Brugge heeft zich dinsdag niet opnieuw kunnen plaatsen voor de achtste finales van de Champions ...

78
78
'Wilmots zorgt voor opmerkelijke wending bij Standard'

Op vier speeldagen van het einde van de reguliere competitie strijdt Standard nog altijd mee voor de ...

93
93
Twee sterkhouders gebuisd bij Club: "Je ziet het zelden"

Voor Club Brugge zit het avontuur in de Champions League erop. Het slaagde er niet in om te stunten ...

261
261
Zure avond voor Club: "Cijfers zijn te zwaar"

Club Brugge is er dit seizoen niet in geslaagd om de achtste finale van de Champions League te ...

106
106
Mannaert héél duidelijk over transfer naar Anderlecht

Vincent Mannaert heeft een aflopend contract bij de KBVB. De toekomst van de voormalige sportieve ...

280
280
Exit Club Brugge: ex-Buffalo kegelt Blauw-Zwart uit CL

Om 18u45 ging Club Brugge op bezoek naar Atlético Madrid. Heel Brugge geloofde in een stunt ...

118
118
'Griezmann op weg naar bijzonder straffe transfer'

Antoine Griezmann hoopt vanavond met Atlético Madrid Club Brugge uit te schakelen. De Franse ...

39
39
‘Casteels-stunt: één detail zet Club Brugge op z’n kop’

Club Brugge kijkt al vooruit naar het leven na Simon Mignolet, want zijn contractdossier blijft ...

399
399
Sensatie in Atlético-Club Brugge: "50 miljoen euro!"

Club Brugge begon om 18u45 aan zijn match tegen Atlético Madrid. De Bruggelingen speelden 3-3 ...

193
193
'Standard wil cashen: smaakmaker ontploft'

Bij Standard kennen ze al jarenlang heel veel miserie, op en naast het veld. Sportief en financieel ...

128
128
Verhuurde JPL-spelers: verrassende smaakmaker in Eredivisie

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

27
27
Club-coach Leko legt keuzes Vetlesen en Diakhon uit

Club Brugge neemt het in de terugwedstrijd van de Champions League op tegen Atlético Madrid. ...

45
45
Lukebakio in de clinch met Prestianni: racismerel escaleert

De racismerel tussen Vinicius Junior van Real Madrid en Benfica-speler Gianluca Prestianni blijft ...

88
88
‘Nieuwe sportieve baas Anderlecht: positieve gesprekken’

RSC Anderlecht is druk bezig om de zaken achter de schermen op orde te stellen. Paars-Wit zoekt een ...

282
282
De 11 namen: Leko verrast met vervanger Onyedika

Club Brugge heeft om 18u45 een afspraak met de geschiedenis. Na het 3-3 gelijkspel in Jan Breydel ...

162
162
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 27 bekend

De reguliere competitie nadert zijn finale ontknoping, en dus staan de zenuwen alsmaar meer ...

139
139
'Geen weg terug: Anderlecht hakt trainersknoop door'

Behoudens een verrassing zit Jérémy Taravel ook volgende week tegen OH Leuven nog in ...

415
415
Verheyen tipt Leko: Club Brugge all-in tegen Atlético?

Binnen twee uur begint Club Brugge eraan tegen Atlético Madrid. Om een ticket voor de achtste ...

112
112
'Anderlecht verbrandt vingers: Hazard op hete kolen'

Met hangen en wurgen zette RSC Anderlecht zondag tegen Zulte Waregem een serieuze stap richting de ...

240
240
Union incasseert uppercut: einde seizoen voor sterkhouder?

Union liet zich zaterdag niet onder druk zetten door de zeges van eerste achtervolgers STVV en Club ...

123
123

Meer sportnieuws