'Chelsea passeert nogmaals langs kassa voor Hazard'

door
'Chelsea passeert nogmaals langs kassa voor Hazard'

In oktober nam Eden Hazard afscheid van de voetbalwereld op amper 32-jarige leeftijd. De voormalige aanvoerder van de Rode Duivels had in juni al zijn contract bij Real Madrid in onderling overleg ontbonden en besloot uiteindelijk om geen nieuwe club meer te zoeken.

De passage van Hazard bij de Koninklijke zal altijd herinnerd worden als een ontgoocheling. In zijn eerste seizoen liep hij een zware knieblessure op na een ogenschijnlijk onschuldige tackle van Thomas Meunier en daarna haalde Hazard nooit meer zijn beste niveau. Op het einde kwam hij amper nog van de bank.

LEES OOK: 'Transferbom ontploft: Man City biedt 150 miljoen op ster'

Real moet nog extra betalen voor Hazard

En dat terwijl Hazard in de zomer van 2019 nog als dé absolute vedette van Real binnengehaald was. De Spanjaarden tastten ook zeer diep in de buidel om onze landgenoot bij Chelsea weg te kapen en telden maar liefst 115 miljoen euro neer. En nu blijkt die transfersom een jaar na het vertrek van Hazard nog verder op te lopen.

The Telegraph weet immers dat de afspraken tussen Real en Chelsea wel gewoon geldig blijven voor de aanvankelijk afgesproken termijn tot 2024, ondanks de ontbinding van het contract van Hazard. De clubs kwamen onder meer een bonus overeen voor het bereiken van de finale van de Champions League en die wordt nu dus geactiveerd.

6 miljoen voor bereiken CL-finale

Dat betekent dat Real nog eens een kleine 6 miljoen euro extra moet ophoesten voor een speler die al een jaar geleden vertrokken is. Hoogst opmerkelijk, maar bij Chelsea wrijven ze zich in de handen. Voor de Blues is elke cent welkom om te voldoen aan de Profit and Sustainability Rules van de Premier League.

Bij Real zullen ze er wellicht ook weinig om geven, want het bereiken van de Champions League-finale zal hen ongetwijfeld veel meer waard zijn. Ook als ze die winnen zullen ze in de buidel moeten tasten, want naar verluidt zouden ze dan 25 miljoen euro extra moeten betalen voor de transfer van Jude Bellingham.

Heb je Hazard dit seizoen gemist op de voetbalvelden?

Meest recent

Beveren laat punten liggen, Jong Gent zorgt voor stunt

SK Beveren heeft voor de tweede keer dit seizoen punten laten liggen. De Waaslanders leken in Lommel ...

4
4
Droom komt uit voor smaakmaker Club: "Nooit gedacht..."

Club Brugge heeft zich deze week aan Europa laten zien door na een sensationele wedstrijd FC ...

30
30
0 op 9 in CL: Bormans slaat hard terug na kritiek op Union

Union gooide de voorbije jaren zeer hoge ogen in België én Europa, maar in de Champions ...

22
22
Mysterie over talent: Spanje of toch nog Rode Duivels?

De selectie van de Rode Duivels voor de komende interlands tegen Kazachstan en Liechtenstein werd ...

43
43
Nieuwe troef voor KV Mechelen: "Hij is een extra impuls"

KV Mechelen kon vorige week niet stunten op Anderlecht, maar staat wel nog altijd knap in de top ...

43
43
Nieuwe Voetbalwet: straffen worden pak strenger voor fans

Er was vrijdag in Tubeke heel wat te doen. Niet alleen maakte Rudi Garcia de volgende selectie voor ...

41
41
Overmars terug naar Ajax? De Telegraaf schept duidelijhkeid

Het is weer grote crisis bij Ajax. De Amsterdammers ontsloegen John Heitinga en technisch directeur ...

163
163
Hasi komt met ultieme update over De Cat en WK U17

Nathan De Cat zal zondag in de basis starten tegen Club Brugge. Een topmatch voor de 17-jarige ...

115
115
Kompany zet nieuwe stap: Bayern wordt nóg sterker

Bayern München speelt dit weekend tegen Union Berlin. De Duitse recordkampioen gaat voor een ...

111
111
Hasi strooit bloemen naar Club Brugge: "Als goede wijn"

Zondag krijgt RSC Anderlecht in het Lotto Park aartsrivaal Club Brugge over de vloer. Nicky Hayen ...

166
166
Antwerp & AA Gent ontdekken finaal verdict Foulon & Dean

Speeldag 13 van de Jupiler Pro League stond vorige week in het kader van een aantal zware ...

169
169
Vermeeren geschokt: het OM-signaal is keihard

Vier matchen, vier rollen—en zelfs in Europa lijken z’n minuten ineens te krimpen. De ...

109
109
KRC Genk verneemt sanctie na wangedrag van supporters

KRC Genk beleefde donderdag een hoogdag in Braga, waar de bijna 1.500 meegereisde fans na de 3-4 ...

293
293
'Ajax zoekt trainer: Belgische coach op shortlist'

Ajax nam donderdag afscheid van John Heitinga, die bedankt werd voor bewezen diensten omwille van de ...

126
126
DAZN versus Pro League: ultieme deadline bekend

Ook komend weekend is het Belgisch voetbal exclusief te zien via DAZN, dat dan toch besloot om de ...

603
603
Europese grootmacht roept smaakmaker Club Brugge op

Afgelopen zomer rinkelde de kassa als nooit tevoren bij Club Brugge, dat dan ook heel wat ...

184
184
BV's fileren VAR-storm in Brugge: "Het is verkocht!"

Wat een avond voor Club Brugge! Op woensdagavond speelde Blauw-Zwart een onvergetelijke wedstrijd ...

430
430
De Condé kraakt code: Fink pakt uit met KRC Genk 2.0

De uitschuiver tegen Ferencvaros is uitgewist. Dankzij een corner en enkele scherpe counters boekte ...

246
246
Leko briest bij KAA Gent: "Ze waren bang van ons"

Ivan Leko zit in een rollercoaster bij KAA Gent. De Buffalo’s wisselen goede met slechte ...

104
104
Rudi Garcia verbaast met uitspraken over Tielemans

Rudi Garcia heeft zijn 26-koppige selectie voor de WK-kwalificatiematchen tegen Liechtenstein en ...

158
158
Hayen vreest Anderlecht: Hasi vindt succesformule

RSC Anderlecht ontvangt zondag Club Brugge in het Lotto Park, het nummer drie tegen het nummer twee ...

301
301
Wils met rug tegen muur: Antwerp-bestuur grijpt in

Royal Antwerp FC zit in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old staat voorlaatste in de ...

211
211
Van der Elst over Club-sterkhouder: “Kan mee bij Barça”

Club Brugge speelde in de Champions League 3-3 gelijk tegen FC Barcelona. Een ongelooflijke stunt en ...

363
363
Rudi Garcia verrast met boodschap voor Nicky Hayen

Bondscoach Rudi Garcia heeft de selectie van de Belgische nationale ploeg bekendgemaakt voor de ...

280
280
Charleroi in vrije val: De Mil grijpt keihard in

Het is voor Rik De Mil al een bewogen seizoen geweest. Hij zag met Charleroi al snel het Europese ...

57
57

Meer sportnieuws