'Chelsea passeert nogmaals langs kassa voor Hazard'

door
'Chelsea passeert nogmaals langs kassa voor Hazard'

In oktober nam Eden Hazard afscheid van de voetbalwereld op amper 32-jarige leeftijd. De voormalige aanvoerder van de Rode Duivels had in juni al zijn contract bij Real Madrid in onderling overleg ontbonden en besloot uiteindelijk om geen nieuwe club meer te zoeken.

De passage van Hazard bij de Koninklijke zal altijd herinnerd worden als een ontgoocheling. In zijn eerste seizoen liep hij een zware knieblessure op na een ogenschijnlijk onschuldige tackle van Thomas Meunier en daarna haalde Hazard nooit meer zijn beste niveau. Op het einde kwam hij amper nog van de bank.

LEES OOK: Rosenior woedend op Lavia en co, opsteker De Cuyper

Real moet nog extra betalen voor Hazard

En dat terwijl Hazard in de zomer van 2019 nog als dé absolute vedette van Real binnengehaald was. De Spanjaarden tastten ook zeer diep in de buidel om onze landgenoot bij Chelsea weg te kapen en telden maar liefst 115 miljoen euro neer. En nu blijkt die transfersom een jaar na het vertrek van Hazard nog verder op te lopen.

The Telegraph weet immers dat de afspraken tussen Real en Chelsea wel gewoon geldig blijven voor de aanvankelijk afgesproken termijn tot 2024, ondanks de ontbinding van het contract van Hazard. De clubs kwamen onder meer een bonus overeen voor het bereiken van de finale van de Champions League en die wordt nu dus geactiveerd.

6 miljoen voor bereiken CL-finale

Dat betekent dat Real nog eens een kleine 6 miljoen euro extra moet ophoesten voor een speler die al een jaar geleden vertrokken is. Hoogst opmerkelijk, maar bij Chelsea wrijven ze zich in de handen. Voor de Blues is elke cent welkom om te voldoen aan de Profit and Sustainability Rules van de Premier League.

Bij Real zullen ze er wellicht ook weinig om geven, want het bereiken van de Champions League-finale zal hen ongetwijfeld veel meer waard zijn. Ook als ze die winnen zullen ze in de buidel moeten tasten, want naar verluidt zouden ze dan 25 miljoen euro extra moeten betalen voor de transfer van Jude Bellingham.

🚀

Heb je Hazard dit seizoen gemist op de voetbalvelden?

Meest recent

Negatieve primeur: DAZN bezorgt fans domper voor bekerfinale

Er was de voorbije maanden al heel wat ophef over de uitzendrechten van het Belgische voetbal. Dat ...

97
97
Beginnen Beveren en Kortrijk met mokerslag in 1A?

Er staat de komende weken nog heel veel op het spel in de Jupiler Pro League, maar de strijd om ...

57
57
TRANSFERUURTJE: 'Vertrekker bij Anderlecht, kleppers kloppen aan bij Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

89
89
Frustratie loopt op bij Union: grote paniek door Club?

Union SG deed vorige speeldag een uitstekende zaak door in eigen huis te winnen van Club Brugge. ...

183
183
Beerschot in beroep na ‘dreigende taal’ van Messoudi

Beerschot heeft zich geplaatst voor de Promotion Play-Offs in de Challenger Pro League. De Antwerpse ...

34
34
WK-drama voor Spanje: Yamal hoort snoeihard KDB-verdict

Het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada nadert met rasse schreden. Wie nu een blessure ...

135
135
Titelstrijd weer open: belangrijke vaststelling Union

Na de zege van Union tegen Club Brugge vorige zondag werd er nog gretig geopperd dat de weg naar de ...

138
138
'Bayern doet glorietijd herleven: Kompany verwelkomt iconen'

Vincent Kompany wordt dezer dagen op handen gedragen in München. Onze landgenoot veroverde ...

60
60
Deschacht haalt uit: vertrek bij Anderlecht kwam te laat

Anderlecht staat donderdagavond voor een belangrijke partij, want het kan op Stayen de derde plaats ...

132
132
'Marseille zet weer zinnen op JPL-smaakmaker'

De titelstrijd in de Ligue 1 wordt de komende weken nog razend spannend, maar Olympique Marseille ...

51
51
Club Brugge grijpt mis: terugkeer ketst af

Club Brugge zette dit seizoen opnieuw grote stappen met zijn jeugdopleiding, want Club NXT schopte ...

130
130
Ministuntje AA Gent: De Mil koestert één grote hoop

De titelstrijd kreeg woensdagavond weer een verrassende wending. Enkele dagen nadat het nog de ...

172
172
Rode Duivels plots tegen Italië op WK? Trump-plan duikt op

Bij de FIFA liet voorzitter Gianni Infantino onlangs nog weten dat Iran zeker zal deelnemen aan het ...

235
235
Vrancken héél mysterieus over transfer naar Anderlecht

RSC Anderlecht gaat mogelijk op zoek naar een nieuwe trainer, al is daar nog geen duidelijkheid ...

360
360
Beerschot slijpt de messen: "Dat gaan we tonen!"

In de Challenger Pro League beginnen de Play-Offs voor de promotie. Beerschot neemt het op tegen ...

144
144
Bertaccini onder vuur: vrouw reageert fel

De voorbije weken waren allesbehalve eenvoudig voor Adriano Bertaccini en zijn gezin. De spits van ...

74
74
Club Brugge slaat terug: titelstrijd ontploft

Club Brugge won overtuigend met 6-1 van KV Mechelen. Achteraf waren ze uiteraard blij in het Jan ...

208
208
Bertaccini doet Anderlecht dromen: cijfers spreken

Adriano Bertaccini is sterk begonnen aan de Play-Offs. De aanvaller kende tot op heden een ...

186
186
Kompany zet Bayern-top onder druk met beslissing van formaat

Bayern zit in een beslissende fase rond een transfertarget die Kompany al maanden bovenaan zijn ...

103
103
Nainggolan spreekt klare taal over vertrek bij Patro

Patro Eisden stuntte door Radja Nainggolan in januari naar Maasmechelen te halen. De voormalige Rode ...

437
437
'Anderlecht botst met Napoli: strijd barst los'

RSC Anderlecht is volop bezig met het zoeken naar versterking. De Brusselaars willen de kern in de ...

173
173
Hubert geeft verklaring voor pover Union SG

Union SG speelde een povere partij, niet de eerste, tegen AA Gent. Deze keer konden ze geen ...

235
235
Vanaken niet pijnvrij: "Ik maak het zo niet erger"

Club Brugge uit en thuis is een enorm verschil. Na RSC Anderlecht werd ook KV Mechelen vlot ...

174
174
Nipte zege Barça overschaduwd: groot alarm om Yamal

FC Barcelona heeft zijn voorsprong aan de top in het klassement van La Liga intact kunnen houden ...

91
91
Opvallende persconferentie Leko: "Zie ik er bang uit?"

Club Brugge heeft zijn dure nederlaag op het veld van Union SG enkele dagen later alweer rechtgezet. ...

233
233

Meer sportnieuws