Patro-Eisden onthult ferme opsteker richting volgend seizoen

195 stemmen
Patro-Eisden onthult ferme opsteker richting volgend seizoen

Goed nieuws uit het kamp van Patro Eisden. De club van trainer Stijn Stijnen heeft nog steeds geen licentie voor volgend seizoen, maar er lijkt eindelijk licht aan het eind van de tunnel te komen. 

Eind april raakte het nieuws bekend dat Patro Eisden Maasmechelen geen licentie kreeg voor komend seizoen aan te treden in de Challenger Pro League. De Limburgse club zou toen een zo goed als leeg dossier hebben binnen gediend bij de Belgische voetbalbond. 

LEES OOK: Sporting Hasselt en Patro blijven maar toeslaan

Ferme opsteker

Een serieuze klap voor het ambitieuze Patro-Eisden, want de situatie was zelfs zo erg dat het even geen licentie leek te krijgen voor amateurvoetbal te spelen. De club zakte daardoor bijna weg tot eerste provinciale. Maar zo ver lijkt het nu niet te komen.

Patro Eisden maakte namelijk via haar officiële kanalen bekend dat 'Patro Eisden Maasmechelen dinsdagnamiddag verscheen voor het arbitraal college ter verdediging van haar licentiedossier. Gelet op het positief advies dat de club maandagavond al kreeg van het Auditoraat, kijkt de club met het volste vertrouwen toe naar de beslissing van het college, die uiterlijk aanstaande vrijdag kenbaar wordt gemaakt.'

Eind deze week weet de club dus of het volgend seizoen mag aantreden in de Jupiler Pro League. Patro Eisden werd dit seizoen knap zesde en speelde in de Promotion Play-offs zelfs voor een ticket voor de Jupiler Pro League. Het verloor echter twee keer van KMSK Deinze. 

Speelt Patro Eisden ooit nog in eerste klasse?

Meest recent

'Anderlecht drukt door: nieuwe coach én verdediger'

RSC Anderlecht begint binnen een week aan de fysieke proeven. De Brusselaars maken achter de ...

19
19
Geen Gouden Generatie, wel enorme goudklomp bij Rode Duivels

De Rode Duivels beginnen aan hun WK. Ze openen met een match tegen Egypte, de zwaarste tegenstander ...

37
37
'Vertrekker bij Anderlecht: Deense club meldt zich'

RSC Anderlecht deed de afgelopen achttien maanden heel wat mislukte transfers onder Olivier Renard ...

68
68
Eén groot vraagteken blijft Rode Duivels achtervolgen

België begint vanavond aan zijn WK met een match tegen Egypte. Wat mogen we dit WK verwachten ...

55
55
Soap in 1B: RWDM leeft nog, Olympic Charleroi dient klacht in

In de Challenger Pro League is de degradatiestrijd dit seizoen toch een beetje uitgedraaid op een ...

95
95
'Charleroi verbaast iedereen met nieuwe trainer'

Voor Charleroi is het een onverwacht bewogen seizoen geweest. Het werd meteen uitgeschakeld in de ...

42
42
Vertonghen geeft pronostiek Duivels: "Heel goed voorteken"

We hebben er even op moeten wachten, maar maandagavond begint eindelijk het WK van de Rode Duivels. ...

73
73
Anderlecht pakt uit met verrassende contractverlenging

Bij Anderlecht wordt de puzzel voor volgend seizoen op dit moment volop gelegd. Sportief directeur ...

90
90
Mist hij een WK-match of niet? Plan-Doku onthuld

Er viel vorig weekend plots een bommetje in het Belgische kamp, want plots raakte bekend dat ...

86
86
'Rigaux verrast compleet met nieuwe coach Feyenoord'

Dévy Rigaux lag de voorbije weken al meteen onder vuur in Nederland. Bij zijn aanstelling als ...

134
134
'Totale chaos: WK-deelnemer zet bondscoach meteen op straat'

Het WK is nog maar enkele dagen ver, maar het lijkt erop dat bij één deelnemer nu al ...

91
91
Volgende vertrekker bij Antwerp officieel bevestigd

Antwerp staat voor een bijzonder drukke transferzomer. Technisch directeur Marc Overmars lijkt een ...

114
114
'Hoefkens verbaast en keert toch terug naar JPL'

Voor Carl Hoefkens is het een zeer woelig seizoen geweest. De trainer slaagde er uiteindelijk niet ...

175
175
TRANSFERUURTJE: 'Transfer De Cat nadert, dubbelslag bij Club'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

320
320
“Van Dijk moet Koeman aanpakken”: onrust bij Oranje

Onze Noorderburen zijn het WK op een valse nooit gestart. Nederland kwam tegen Japan tot twee keer ...

150
150
Depay onderdeel van spot: één beeld zorgt voor ophef

Memphis Depay stond zondag niet in de basis bij Nederland tegen Japan, maar wist toch al ruim voor ...

145
145
Viertal Duivels dé sleutel voor WK: “Lot ligt in hun handen”

De Rode Duivels nemen het vanavond op tegen Egypte in de eerste WK-wedstrijd van Groep G. Bondscoach ...

88
88
Real pakt uit: Mourinho heeft monstertransfer beet

José Mourinho is nog maar net officieel coach van Real Madrid, maar de geruchtenmolen draait ...

158
158
'Anderlecht gaat voor stunttransfer bij Manchester United'

RSC Anderlecht speurt wereldwijd rond naar versterking. Ze kijken rond naar ervaren jongens, maar ...

256
256
Tielemans laat fans nu al dromen: "Op alles voorbereid"

De Rode Duivels openen vanavond hun WK met een partij tegen Egypte. Youri Tielemans start uiteraard ...

56
56
Leegloop Antwerp: ervaren pion plots naar Saudi-Arabie

De leegloop bij Royal Antwerp FC houdt aan. De Antwerpse club ziet nog een speler de club verlaten. ...

224
224
Vanaken krijgt emotionele verrassing vlak voor WK-start

Terwijl de ogen van voetballiefhebbers deze avond gericht zijn op de eerste WK-opdracht van de Rode ...

589
589
Vrancken naar Anderlecht? Tavolieri geeft het antwoord

RSC Anderlecht start binnen een week aan de voorbereiding van het nieuwe seizoen. Tegen dan moet er ...

1347
1347
Rode Duivels verrast: 'Drastische ingreep voor WK-match'

Egypte lijkt net voor de WK-match tegen België een drastische beslissing te nemen. De speler ...

185
185
Vanaken-schok tegen Egypte? "Best mogelijke combinatie"

Bondscoach Rudi Garcia wou op zijn persbabbel daags voor de match niet in zijn kaarten laten kijken. ...

285
285

Meer sportnieuws