Guardiola komt met eerste update over blessure De Bruyne

door
Guardiola komt met eerste update over blessure De Bruyne

Manchester City staat nu echt wel op een zucht van een nieuwe titel in de Premier League. Het begint immers als leider aan de slotspeeldag nadat het dinsdagavond met 0-2 ging winnen op het veld van Tottenham. Zondag kan de klus tegen West Ham helemaal afgemaakt worden, maar er zijn daarvoor wel enkele vraagtekens.

City kwam immers niet zonder kleerscheuren uit de strijd. Een dikke 20 minuten voor tijd zag Pep Guardiola zich immers genoodzaakt om doelman Ederson én Kevin De Bruyne naar de kant te halen. Die laatste had met een assist nog een groot aandeel in de 0-1, maar had zich even later geblesseerd.

LEES OOK: ‘Stem Guardiola zindert: Anderlecht-samenwerking lonkt’

Guardiola komt met update over De Bruyne

Na de match kwam Guardiola met een eerste stand van zaken over zijn twee sterkhouders. "Kevin heeft een tik op de enkel gekregen en hij kon niet meer normaal lopen", verklaarde hij aan de BBC. "Ederson had geen hersenschudding, maar een probleem met zijn oog. Hij kon niet meer goed zien, dus zei de dokter me dat ik hem moest vervangen."

De komende dagen wordt het nu afwachten hoe groot de schade is. Vooral de situatie van De Bruyne zal in ons land uiteraard angstvallig in de gaten gehouden worden. De aanvoerder van de Rode Duivels heeft door verschillende blessures al sinds maart 2023 geen interland meer gespeeld en binnen een maand moet hij de selectie gaan leiden op het EK.

Vervangers beslissen wel match

Het uitvallen van De Bruyne en Ederson bleek City dinsdagavond echter niet al te veel te deren. Hun vervangers Jérémy Doku en Stefan Ortega speelden immers een belangrijke rol in het over de streep trekken van de drie punten. Ortega pakte uit met twee zeer belangrijke reddingen, terwijl Doku de penalty afdwong waaruit de 0-2 viel.

Moeten we ons zorgen maken om De Bruyne?

Meest recent

'Anderlecht onderhandelt: transfer Fredberg vertrekt'

Bij RSC Anderlecht willen ze heel wat spelers van de hand gaan doen deze mercato. Mogelijk gaat een ...

45
45
Zulte Waregem krijgt twee enorme dompers te verwerken

Zulte Waregem kent een goed seizoen in de Jupiler Pro League. Essevee verloor zijn laatste match van ...

17
17
'Na AA Gent volgende JPL-topclub in de markt voor Yow'

Griffin Yow is bezig aan zijn laatste weken/maanden in België. De Amerikaanse aanvallende ...

58
58
Anderlecht wil twee keer toeslaan in één pittig dossier

De tijd begint stilaan te dringen bij Anderlecht. Vanaf heden kunnen een aantal spelers zoals Yari ...

257
257
Cercle Brugge baalt: dan toch geen miljoenendeal?

Cercle Brugge is een vereniging die alle jaren voor meerdere miljoenen euro’s moet verkopen. ...

84
84
‘Anderlecht ruikt stunttransfer: ex-JPL-ster met megaloon'

Alsof er één ding is waar Anderlecht géén zin in heeft, dan is het nog ...

213
213
KRC Genk verrast compleet met terugkeer oude bekende

Verrassend nieuws uit Genk. Daar gaan de Limburgers twee wissels doorvoeren bij de A-ploeg en bij ...

345
345
Transfer Benteke: deze negen opties werden niets

Christian Benteke tekende bij Al-Wahda. Daar zal hij de laatste jaren van zijn loopbaan doorbrengen ...

147
147
Romano kondigt volgende 'stunttransfer' Union SG aan

Union SG gaat eerstdaags een volgende speler voorstellen. Volgens transfergoeroe Fabrizio Romano ...

73
73
Felle kritiek van Dedecker zet vrouwenvoetbal in brand

Traditiegetrouw blikt Het Nieuwsblad aan het einde van het jaar terug met een uitgebreid interview ...

137
137
'Alarmerende geluiden omtrent Victor Boniface'

Victor Boniface was een sensatie in de Jupiler Pro League. De aanvaller deed het zeer goed en ...

108
108
'AA Gent vergroot opties: verrassende aanwinst in zicht'

AA Gent is op zoek naar versterking, maar ze moeten ook spelers van de hand gaan doen. Er duikt een ...

307
307
'Westerlo schakelt door: sensatie trekt naar de Kempen'

KVC Westerlo schakelt een versnelling hoger op de transfermarkt. Ze halen weldra een speler weg bij ...

57
57
'Pech voor Anderlecht: Renard vist achter het net'

RSC Anderlecht gaat een drukke wintermercato tegemoet, zowel op uitgaand als inkomend vlak. ...

157
157
'Overmars draait overuren: Antwerp op zucht van topdeals'

Antwerp stevent af op een leegloop van jewelste, want op de Bosuil lopen volgende zomer een resem ...

594
594
'Club Brugge loopt blauwtje: knaltransfer van de baan?'

Mits een exit van Joel Ordonez lijkt vers bloed achterin evenmin een overbodige luxe voor Club ...

583
583
'Done deal: Westerlo bezorgt Anderlecht fikse kater'

Met de doorbraak van Nathan De Cat doet Neerpede zijn reputatie als kweekvijver van talent weer alle ...

347
347
'Grote kuis bij Antwerp: Overmars hakt knopen door'

Antwerp gaat tijdens de wintermercato op zoek naar vers bloed, maar Marc Overmars moet zich ook ...

579
579
Vanhaezebrouck steekt lofzang af over unieke wereldtopper

Na een rijkgevulde trainerscarrière heeft Hein Vanhaezebrouck zijn plek gevonden aan de ...

186
186
‘Stem Guardiola zindert: Anderlecht-samenwerking lonkt’

Pep Guardiola is nu al een legende bij Manchester City. De Spaanse oefenmeester zette de club ...

382
382
‘Update monsterdeal Ordonez: Club kruist vingers’

Joel Ordonez stond afgelopen zomer al dicht bij een knaltransfer naar Olympique Marseille, maar ...

604
604
Trossard kijkt recht in ogen van bizarre Arsenal-vloek

Arsenal hoopt eindelijk op de titel in de Premier League en de club van Leandro Trossard staat er ...

52
52
‘Transfer Stroeykens: Anderlecht legt eisen op tafel’

Mario Stroeykens werd gezien als een groot talent bij RSC Anderlecht, maar onder Besnik Hasi speelt ...

380
380
AC Milan pakt uit: Saelemaekers krijgt straffe partner

AC Milan is, net zoals alle Europese grootmachten, de wintermercato aan het afspeuren voor ...

43
43
‘Oyen definitief weg: Genk sluit verrassende deal'

Luca Oyen leek een mooie toekomst tegemoet te gaan bij KRC Genk, maar blessureleed gooide roet in ...

585
585

Meer sportnieuws