Guardiola komt met eerste update over blessure De Bruyne

door
Guardiola komt met eerste update over blessure De Bruyne

Manchester City staat nu echt wel op een zucht van een nieuwe titel in de Premier League. Het begint immers als leider aan de slotspeeldag nadat het dinsdagavond met 0-2 ging winnen op het veld van Tottenham. Zondag kan de klus tegen West Ham helemaal afgemaakt worden, maar er zijn daarvoor wel enkele vraagtekens.

City kwam immers niet zonder kleerscheuren uit de strijd. Een dikke 20 minuten voor tijd zag Pep Guardiola zich immers genoodzaakt om doelman Ederson én Kevin De Bruyne naar de kant te halen. Die laatste had met een assist nog een groot aandeel in de 0-1, maar had zich even later geblesseerd.

LEES OOK: Engelse pers ontploft door "meedogenloze" Doku

Guardiola komt met update over De Bruyne

Na de match kwam Guardiola met een eerste stand van zaken over zijn twee sterkhouders. "Kevin heeft een tik op de enkel gekregen en hij kon niet meer normaal lopen", verklaarde hij aan de BBC. "Ederson had geen hersenschudding, maar een probleem met zijn oog. Hij kon niet meer goed zien, dus zei de dokter me dat ik hem moest vervangen."

De komende dagen wordt het nu afwachten hoe groot de schade is. Vooral de situatie van De Bruyne zal in ons land uiteraard angstvallig in de gaten gehouden worden. De aanvoerder van de Rode Duivels heeft door verschillende blessures al sinds maart 2023 geen interland meer gespeeld en binnen een maand moet hij de selectie gaan leiden op het EK.

Vervangers beslissen wel match

Het uitvallen van De Bruyne en Ederson bleek City dinsdagavond echter niet al te veel te deren. Hun vervangers Jérémy Doku en Stefan Ortega speelden immers een belangrijke rol in het over de streep trekken van de drie punten. Ortega pakte uit met twee zeer belangrijke reddingen, terwijl Doku de penalty afdwong waaruit de 0-2 viel.

🚀

Moeten we ons zorgen maken om De Bruyne?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

106
106
Verschaeren: "Dit hoort bij het theater dat voetbal is"

Yari Verschaeren speelt zeker geen onaardige Play-Offs. De aanvallende middenvelder deed het goed ...

2
2
'De Roeck op weg naar comeback in JPL'

Gaat Club NXT weer op zoek moeten gaan naar een nieuwe trainer? De kans is zeker aanwezig, want ...

30
30
Diepe emoties: kampioen Flick vecht tegen tranen na overlijden vader

FC Barcelona kroonde zich zondagavond tot kampioen uitgerekend in de Clasico tegen aartsrivaal Real ...

17
17
'Miljoenentransfer Karetsas: kersvers kampioen meldt zich'

Kos Karetsas viel zondagavond geblesseerd uit bij KRC Genk. Het valt af te wachten hoe groot de ...

50
50
'Anderlecht vreest: zware consequenties na rood Cvetkovic'

Mihajlo Cvetkovic speelde zondag opnieuw een sterke eerste helft namens RSC Anderlecht op het veld ...

224
224
Club Brugge helemaal titelrijp? Analisten doen uitspraak

Nog drie speeldagen te gaan en de Champions' Play-Offs zitten erop. De titelstrijd staat dus voor ...

259
259
"Irritantste dat we al zagen" - Coosemans afgemaakt na fratsen

Na een sterke eerste helft en een volledige tweede met een man minder, behaalde RSC Anderlecht ...

408
408
Bayern in totale paniek: Kompany wil transferbom droppen

Bayern München dreigt in een stevige transferstorm te belanden. Vincent Kompany wil er graag ...

85
85
Barça kampioen in Clasico: Spaanse pers fileert Courtois

FC Barcelona heeft zich zondagavond tot Spaans kampioen gekroond, uitgerekend met een overwinning ...

308
308
Penalty-tragedie Antwerp: Janssen stevig op plaats gezet

Antwerp FC heeft zondagnamiddag een erg dure thuisnederlaag tegen Sporting Charleroi geleden. In de ...

240
240
'Vertrek Rigaux: Club contacteert 'directeur voetbal' Ajax'

Terwijl de titelstrijd voor zijn climax staat, begint er één en ander te bewegen ...

252
252
Ait El Hadj doet verrassende uitspraak over bekerfinale

Union heeft na de nederlaag op STVV geen nieuwe steek laten vallen. Het slaagde er zondag wel in om ...

239
239
Zure nasmaak voor Westerlo: "Er zat meer in"

Voor Westerlo lijkt het een moeilijke zaak te gaan worden om de Europe Play-Off nog te gaan winnen. ...

48
48
Champagne knalt: Barça verzekert zich in Clasico van titel

De Spaanse titelstrijd heeft zondagavond zijn ontknoping gekend. FC Barcelona trok immers aan het ...

74
74
Bidden voor Karetsas en Heymans: Hayen brengt nieuws

Voor Genk is het een tegenvallend seizoen geweest, maar dat kunnen ze wel nog altijd afsluiten met ...

188
188
'Princiepsakkoord bereikt: Union verliest smaakmaker'

Voor Union staat of valt het seizoen met de komende week. Donderdag strijden ze met Anderlecht om de ...

146
146
Rentree in mineur: Hairemans verklaart penaltymisser

Antwerp lijkt zondag definitief afgehaakt te zijn in de strijd om de Europe Play-Off te winnen. Door ...

53
53
'Genk waagt nieuwe poging en kent prijskaartje'

Bij KRC Genk staan ze wellicht voor een drukke transferzomer. Na een tegenvallend seizoen lijkt vers ...

134
134
Hubert komt met eerste update over Rodriguez

Union stond zondag onder grote druk doordat Club Brugge zaterdag al gewonnen had. De Brusselaars ...

192
192
Genk wint ruim, maar blijft met kopzorgen achter

KRC Genk heeft zondag gedaan wat het moest doen om in de running te blijven voor het laatste ...

126
126
Lichtpunt bij Anderlecht: "Of ik start in de bekerfinale?"

Bij RSC Anderlecht mocht Adriano Bertaccini zoals verwacht starten voor Thorgan Hazard, die rust ...

184
184
Union SG klaart de klus, grote zorgen omtrent sterkhouder

Union SG moest winnen tegen KV Mechelen, nadat Club Brugge vlot won van STVV. De Brusselaars konden ...

245
245
'Relatiebreuk voor Trossard? Vrouw verwijdert alle foto’s'

Sportief kent Leandro Trossard geweldige tijden. Hij was vandaag alweer bepalend voor Arsenal, maar ...

259
259
Club Brugge slaat toe met miljoenenbod voor topschutter

Club Brugge bereidt zich voor op een mogelijk vertrek van Nicolo Tresoldi, en dat gaat sneller dan ...

807
807
Roef misnoegd: "Hiervoor speel ik geen voetbal"

AA Gent mocht ruim een helft met een man meer spelen tegen RSC Anderlecht. Verder dan een ...

194
194

Meer sportnieuws