Courtois maakt grote indruk bij swingend Real Madrid

175 stemmen
Courtois maakt grote indruk bij swingend Real Madrid

De comeback van Thibaut Courtois bij Real Madrid blijft op rolletjes verlopen. Net als tegen Cadiz en Granada werd ook zijn derde wedstrijd sinds zijn blessure afgesloten met een clean sheet en een ruime overwinning. Deze keer kreeg Deportivo Alaves in het Bernabeu een 5-0 om de oren. Daarbij maakte Courtois ook indruk met enkele fraaie reddingen.

Nadat Carlo Ancelotti zaterdag tegen Granada nog voor een B-team gekozen had, liet hij nu tegen Alaves weer zijn titularissen aantreden. Maar dus wel met Courtois onder de lat en in de openingsminuten moest hij ook meteen aan de bak. Bij een warrige fase in de zestien moest hij maar liefst drie keer Alaves van de openingsgoal houden.

LEES OOK: Kane breekt record bij Engeland: “Beste aller tijden”

Courtois speelt zich in de kijker

Daarna nam Real echter snel over. Bellingham opende al na tien minuten de score en al bij de rust had de Koninklijke zijn schaapjes helemaal op het droge. Na goals van Vinicius Junior en Valverde stond het halfweg immers al 3-0.

Dat maakte dat Real in de tweede helft wat gas kon terugnemen en zo kwam Courtois weer wat meer in de kijker te staan. Hij pakte uit met nog enkele goede reddingen, waaronder een zeer knappe op een schuiver van oude bekende Ianis Hagi (ex-Genk) diep in de hoek. Daarmee gaf hij toch zijn visitekaartje af met het oog op de finale van de Champions League.

Real evenaart langste ongeslagen reeks

In de laatste 20 minuten wist Real de score wel verder op te drijven. Vinicius maakte met een harde knal zijn tweede en ook invaller Arda Güler wist nog zijn doelpuntje mee te pikken. Daardoor stonden er forfaitcijfers op het bord bij het laatste fluitsignaal.

Real blijft dus vertrouwen tanken voor 1 juni. Met de overwinning tegen Alaves evenaart het immers zijn langste ongeslagen reeks in La Liga, want het heeft nu al 29 competitiewedstrijden niet meer verloren.

🚀

Moet Courtois de CL-finale spelen?

Meest recent

'Alonso eist ophefmakende reünie: miljoenentransfer Chelsea'

In een zoveelste poging om voor de hoofdprijzen te gaan, heeft Chelsea FC zijn lot in handen van ...

4
4
TRANSFERUURTJE: 'Meunier naar Premier League, Club schermt met Barça'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

119
119
Een volledige dag op het WK in Amerika? Dit is het kostenplaatje

Een wereldkampioenschap bezoeken staat voor veel voetbalfans gelijk aan een droomreis. Maar die ...

36
36
Kane breekt record bij Engeland: “Beste aller tijden”

Engeland heeft met 2-0 van Panama gewonnen en gaat als groepswinnaar naar de volgende ronde. Harry ...

17
17
Ronaldo weer afgemaakt: “Haal hem er toch af!”

Portugal speelde gelijk tegen Colombia en zag zo het Zuid-Amerikaanse land de groepswinst pakken. ...

64
64
Club Brugge ziet toptalent pardoes vertrekken

De afgelopen seizoenen focuste Club Brugge zich op de eigen jeugd. Verschillende spelers braken dan ...

225
225
Rode Duivels krijgen opvallende waarschuwing voor Senegal

De Rode Duivels nemen het in de 1/16e finales van het WK op tegen Senegal. België werd alsnog ...

218
218
KAA Gent maakt plots terugkeer van pion bekend

KAA Gent is druk bezig om de selectie op orde te krijgen voor volgend seizoen. Rik De Mil is ook ...

69
69
'Totale chaos bij Antwerp: duidelijkheid wél op komst'

Royal Antwerp FC heeft momenteel een kern die niet waardig is voor de Jupiler Pro League. Dat is een ...

435
435
De Ketelaere ziet vriendin zwaar uitpakken: fans smelten weg

Charles De Ketelaere kende tot nu toe een wisselvallig WK, al zijn het uiteraard grote schoenen om ...

219
219
STVV geeft stevige transferplannen prijs

STVV stelde vandaag Frederic De Meyer voor als de nieuwe coach. Hij krijgt de enorm zware taak om ...

103
103
Anderlecht in zee met Qatar? Verschueren héél duidelijk

RSC Anderlecht is een héél interessante club voor investeerders. De afgelopen jaren ...

509
509
Lukaku zet puntjes op de i met één zinderend bericht

Er werd getwijfeld aan zijn vorm, aan zijn fitheid en zelfs aan zijn rol binnen deze generatie Rode ...

210
210
Niet alleen Trossard: ook andere Duivel plots onmisbaar

De Rode Duivels pakten een 5 op 9 en zijn zo zeker van groepswinst en de volgende ronde. Bij de ...

185
185
Broos de Belgische Advocaat? Plotse twist is mogelijk

Hugo Broos wist met Zuid-Afrika zich te plaatsen voor de volgende ronde. Daarin treffen ze vanavond ...

64
64
Eerste barst bij Rode Duivels: ploegmaats pikken dit niet

De Rode Duivels hebben hun WK weer nieuw leven ingeblazen, maar de rust is nog niet helemaal terug. ...

836
836
Bruno ziet deze rol voor Bertaccini én looft 'nieuwe' spits

Vitor Bruno sprak voor het eerst de pers toe. De Portugese trainer zei daarbij twee opvallende ...

526
526
België treft Senegal: volgende tegenstanders ook bekend

België mag bewijzen dat het tegen Nieuw-Zeeland zijn WK écht is gestart. In de zestiende ...

234
234
Zware loting Rode Duivels, Messi slaat wéér toe

De groepsfase van het WK ligt achter de rug. De laatste matchen werden afgelopen nacht afgewerkt. ...

282
282
Drukte bij La Louvière: 3 nieuwkomers, sterkhouder vertrekt

La Louvière wist afgelopen seizoen als promovendus het behoud te verzekeren, maar bevestigen ...

54
54
Bekritiseerde Duivel haalt gram: "Zijn beste match ooit"

De Rode Duivels hebben zaterdagochtend komaf gemaakt met alle twijfels. Ze boekten in hun laatste ...

88
88
Perisic schaart zich in zéér straf rijtje met jubileum

Om 23u wordt in groep L de slotspeeldag op gang getrapt. Kroatië moet daarin nog vol aan de bak ...

35
35
'Standard heeft volgende aanwinst in het vizier'

Standard is deze zomer al snel in actie geschoten op de transfermarkt. De Rouches haalden de ...

95
95
'Westerlo vangt deze miljoenensom voor Ferri'

Westerlo ontwikkelde zich de voorbije jaren tot een club die zeer goed spelers kan verkopen. Dat zal ...

142
142
Hoofdscout voorspelt transferboost voor KRC Genk

KRC Genk kijkt met heel wat interesse naar wat zich op het WK afspeelt. Heel wat (ex-)spelers van de ...

536
536

Meer sportnieuws