Courtois maakt grote indruk bij swingend Real Madrid

door
Courtois maakt grote indruk bij swingend Real Madrid

De comeback van Thibaut Courtois bij Real Madrid blijft op rolletjes verlopen. Net als tegen Cadiz en Granada werd ook zijn derde wedstrijd sinds zijn blessure afgesloten met een clean sheet en een ruime overwinning. Deze keer kreeg Deportivo Alaves in het Bernabeu een 5-0 om de oren. Daarbij maakte Courtois ook indruk met enkele fraaie reddingen.

Nadat Carlo Ancelotti zaterdag tegen Granada nog voor een B-team gekozen had, liet hij nu tegen Alaves weer zijn titularissen aantreden. Maar dus wel met Courtois onder de lat en in de openingsminuten moest hij ook meteen aan de bak. Bij een warrige fase in de zestien moest hij maar liefst drie keer Alaves van de openingsgoal houden.

LEES OOK: 'Real Madrid verbaast en wil bij Club Brugge shoppen'

Courtois speelt zich in de kijker

Daarna nam Real echter snel over. Bellingham opende al na tien minuten de score en al bij de rust had de Koninklijke zijn schaapjes helemaal op het droge. Na goals van Vinicius Junior en Valverde stond het halfweg immers al 3-0.

Dat maakte dat Real in de tweede helft wat gas kon terugnemen en zo kwam Courtois weer wat meer in de kijker te staan. Hij pakte uit met nog enkele goede reddingen, waaronder een zeer knappe op een schuiver van oude bekende Ianis Hagi (ex-Genk) diep in de hoek. Daarmee gaf hij toch zijn visitekaartje af met het oog op de finale van de Champions League.

Real evenaart langste ongeslagen reeks

In de laatste 20 minuten wist Real de score wel verder op te drijven. Vinicius maakte met een harde knal zijn tweede en ook invaller Arda Güler wist nog zijn doelpuntje mee te pikken. Daardoor stonden er forfaitcijfers op het bord bij het laatste fluitsignaal.

Real blijft dus vertrouwen tanken voor 1 juni. Met de overwinning tegen Alaves evenaart het immers zijn langste ongeslagen reeks in La Liga, want het heeft nu al 29 competitiewedstrijden niet meer verloren.

Moet Courtois de CL-finale spelen?

Meest recent

Heymans voert druk op bij Genk: "Die match is 'do or die'"

KRC Genk verloor pijnlijk met 0-3 van Standard. Een resultaat dat ze niet hadden zien aankomen in de ...

4
4
KV Mechelen sloeg zwaar toe: géén Nederland of Italië

Bij KV Mechelen haalden ze in januari Bouke Boersma voor 1,1 miljoen euro weg bij De Graafschap. De ...

20
20
Leoni weg bij Anderlecht: zo gebeurde het

Bij RSC Anderlecht nam men afgelopen zomer afscheid van Théo Leoni. De middenvelder werd voor ...

62
62
Goots vreest: Antwerp straks in Relegation Play-Off?

Antwerp is er zaterdag niet in geslaagd om voor een stunt te zorgen. Op het veld van landskampioen ...

65
65
Warm gebaar na zege: Vanderbiest slaat fans met verstomming

KV Mechelen was samen met Anderlecht één van de grote winnaars van het afgelopen ...

39
39
Strijd om top zes: Westerlo-spelers maken verrassende keuze

De strijd om de top zes kreeg vorig weekend weer een nieuwe wending, want de vele kandidaten blijven ...

40
40
Selectie Club: Leko krijgt flinke opstekers

Club Brugge haalde in twee van de drie vorige edities van de Champions League de achtste finale en ...

110
110
STVV in schok: buitenlands avontuur voor Vrancken?

STVV blijft verbazen in de Jupiler Pro League. Het was al zeker van zijn plaats in de top zes en ...

148
148
Jupiler Middenmoot League: waanzinnige statistiek

Er staan nog vier speeldagen op het programma in de Jupiler Pro League en die beloven nog razend ...

109
109
KV Mechelen zeker van PO1? Vanderbiest reageert

De strijd om de Champions' Play-Off blijft razend spannend. Vorig weekend lieten AA Gent en KRC Genk ...

149
149
Club Brugge pakt uit met fraai initiatief in Madrid

Club Brugge hoopt dinsdag opnieuw te kunnen stunten in de Champions League. Om 18u45 opent het de ...

131
131
Dick Advocaat verrast: ex-trainer Anderlecht naar WK

Komende zomer wordt in de Verenigde Staten, Canada en Mexico voor de eerste keer het WK met 48 ...

27
27
Bezorgt crisis alsnog Anderlecht zijn verhoopte trainer?

Anderlecht had gehoopt om snel een opvolger te vinden voor Besnik Hasi, maar dat bleek toch lastiger ...

248
248
TRANSFERUURTJE: 'Trainerswending Anderlecht, Real meldt zich bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

225
225
Zulte-fans viseren Vandenbroeck: T1 reageert scherp

Zulte Waregem speelde lang niet slecht tegen RSC Anderlecht, maar toch bleef Essevee weer zonder ...

308
308
Drama voor Dick Advocaat: bondscoach toch niet naar WK

Dick Advocaat (78) heeft een verleden bij de Belgische nationale ploeg waar hij uiteindelijk werd ...

96
96
Schrikwekkende blessure Karetsas: Genk krijgt nieuws

Het was een schrikwekkend beeld afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League: Konstantinos Karetsas ...

417
417
Hazard krijgt stevige tik van Vandenbempt

RSC Anderlecht pakte een heel belangrijke zege op het veld van RSC Anderlecht. De Brusselaars ...

325
325
'Openda op de wip: twee opties liggen op tafel'

Juventus verraste vriend en vijand door afgelopen zomer Loïs Openda over te nemen van RB ...

135
135
Ongeziene data: Zulte Waregem overklaste Anderlecht

RSC Anderlecht won met 2-4 van Zulte Waregem. Thorgan Hazard zorgde met zijn klasse voor de ...

214
214
Nieuwe titelfavoriet duikt plots op in JPL

De strijd om de top zes woedt nog hevig, maar de eerste drie staan al vast. Peter Vandenbempt ...

450
450
Vrancken looft smaakmakers: "Mooi om hen bij STVV te hebben"

STVV blijft bijzonder sterk voor de dag komen. De Kanaries wonnen heel knap met 1-4 van FCV Dender. ...

118
118
Onmisbare pion bij RSCA: impact is gigantisch groot

RSC Anderlecht won onverdiend met 2-4 van Zulte Waregem, dat een karrenvracht aan kansen kreeg. ...

296
296
Anderlecht zeker naar PO I? Albert stelt voorwaarde

Nog vier speeldagen te gaan in de reguliere competitie en de strijd om de tickets voor de Champions' ...

220
220
Het wit konijn van Garcia? "Beste speler in Eredivisie"

De Rode Duivels vertrekken eind maart naar de Verenigde Staten voor een oefenkamp. Maar in aanloop ...

301
301

Meer sportnieuws