'Volgende gegadigde meldt zich voor Amoura'

door
'Volgende gegadigde meldt zich voor Amoura'

In zijn laatste twee wedstrijden van het seizoen zal Union er nog alles aan doen om de titel binnen te halen, maar makkelijk zal dat niet worden. Het zal immers nog drie punten moeten goedmaken op zowel Anderlecht als Club Brugge en dus zullen ze moeten hopen dat hun concurrenten steken laten vallen.

Union kan zich wel sowieso al troosten met de Croky Cup en dus kunnen in de zomer een aantal sterkhouders afscheid in schoonheid nemen. Union lijkt immers sowieso weer de nodige smaakmakers te moeten laten vertrekken, want er is heel wat interesse.

LEES OOK: Heeft Biglia spijt? Argentijn open over Anderlecht en Taravel

Ook Lille meldt zich voor Amoura

Vooral Mohamed Amoura lijkt niet te houden, want de Algerijnse spits heeft zich in zijn eerste seizoen in het Dudenpark zwaar in de kijker gespeeld. Met 23 goals in alle officiële competities samen is hij op het lijstje beland van een pak buitenlandse clubs.

Sacha Tavolieri weet dat nu ook Lille zich meldt voor de spits. De interesse van de nummer drie in de Ligue 1 is concreet, alleen is er één groot struikelblok. Amoura zal een dure vogel worden en Lille moet eerst spelers verkopen eer ze zijn transfersom kunnen ophoesten.

Fransen moeten eerst verkopen

Vooral Jonathan David lijkt een kandidaat om te vertrekken, maar dat zal natuurlijk de nodige tijd in beslag nemen. Lille vreest dan ook dat het te laat zal komen en dat andere clubs sneller op de bal zullen kunnen spelen voor Amoura.

De 24-jarige wordt immers gevolgd door nog een pak andere clubs uit Frankrijk, Duitsland en Engeland en vooral in dat laatste land zijn ze een pak kapitaalkrachtiger. Het blijft dus afwachten waar de toekomst van Amoura zal liggen, maar de grote interesse betekent dat Union wellicht stevig zal kunnen cashen.

Zou Lille een goede stap zijn voor Amoura?

Meest recent

KV Kortrijk haalt gram en mag forfaitzege bijschrijven

SK Beveren pakte woensdagavond al de titel in de Challenger Pro League. Daarmee zijn de Waaslanders ...

29
29
'Club wrijft zich in handen met nieuwe Ordoñez-wending'

Het lijkt erop dat de kassa komende zomer bij Club Brugge weer stevig zal rinkelen. Het haalde dit ...

41
41
'Thiago blijft verbazen: titanenstrijd op komst'

Igor Thiago is uitgegroeid tot één van de sensaties van het seizoen in de Premier ...

63
63
Ceulemans spreekt grote hoop uit voor Club en Westerlo

Komend weekend staat op de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League ...

79
79
Gouden Croc: MIDMID maakt 8 kanshebbers bekend

De ontknoping van het seizoen komt stilaan weer in zicht en dat betekent dat het ook tijd wordt om ...

177
177
'Lewandowski lonkt naar grote Europese club'

Op zijn 37ste begint Robert Lewandowski komende zomer nog aan een nieuw hoofdstuk in zijn ...

88
88
TRANSFERUURTJE: 'Dompers voor Anderlecht, Sunderland shopt weer in JPL'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

255
255
Pedro Neto doet Hazard-incident opnieuw oplaaien

Chelsea kreeg een pandoering van jewelste in de Champions League. De Londense club leek nochtans op ...

24
24
Courtois slaat keihard terug: “Giftig en gebrek aan respect!”

Thibaut Courtois kreeg enorm veel lof na de 3-0 zege van Real Madrid tegen Manchester City. De ...

74
74
Ruben Van Gucht trekt aandacht in Rome met één foto

Als een ware magneet voor aandacht blijft Ruben Van Gucht de voorbije weken overal opduiken. De ...

124
124
Guardiola verrast met uitspraken over Doku: Duivel briest

Manchester City kreeg tegen Real Madrid een pak slaag. Nog voor rust stond het 3-0 na een hattrick ...

139
139
'Cercle Brugge wili stunten en PL-clubs aftroeven'

Cercle Brugge zal de komende weken nog stevig moeten knokken voor het behoud. De Vereniging kan de ...

121
121
'Inter wil Stankovic koppelen aan Rode Duivel'

Inter lijkt momenteel onbedreigd op weg naar de titel in de Serie A, maar toch lijken er grote ...

84
84
Club krijgt overbodige pion terug: "Ik moet wel"

Het wordt ongetwijfeld een zeer drukke transferzomer bij Club Brugge. Dat zal wellicht de nodige ...

488
488
Albert verbaast opnieuw: "Laat De Bruyne thuis"

De Rode Duivels vertrekken binnen een tweetal weken op stage naar de Verenigde Staten, waar ze met ...

312
312
Courtois pakt uit met klassegebaar voor Spurs-keeper

Er was deze week spektakel te beleven in de Champions League-wedstrijden in Madrid, met telkens een ...

89
89
'Rits maakt cirkel rond met gedroomde terugkeer'

Sinds hij aangesteld werd als T1 ad interim, had Jérémy Taravel al de nodige ...

872
872
Peter Vandenbempt met TV-stunt: "Transfer van de eeuw"

Gaat er binnenkort een opvallende transfer door in het internationale voetbal? Niet van een speler ...

129
129
AA Gent slaat nieuwe weg in: “Bezig aan een mooi verhaal”

Bij AA Gent willen ze stilaan af van de dure transfers. De club moet financieel inbinden na zware ...

172
172
'Antwerp neemt zware beslissing over Praet'

Royal Antwerp FC kent een dramatisch seizoen. De Great Old is uitgegroeid tot een grijze ...

334
334
Hayen looft Genkse parel: "Een natuurtalent!"

Bij KRC Genk hebben ze een zeer goede jeugdopleiding. De Limburgers hopen dat één van ...

188
188
AA Gent-parel ambitieus: "Moet het nu gaan tonen"

AA Gent haalde de afgelopen vier jaar maar liefst 20 Afrikaanse talenten naar België. Dat is ...

85
85
Gheysens drijft Anderlecht tot kookpunt met Kindermans-farce

Jean Kindermans is al maanden hét symbooldossier bij Anderlecht, maar een doorbraak blijft ...

875
875
Vermant ziet WK-plek in gevaar komen door ploegmaat

Binnen een drietal maanden begint het WK. Voor heel wat spelers zijn het spannende tijden. Zij ...

391
391
Anderlecht richting top zes, maar transfers overtuigen niet

RSC Anderlecht doet het goed onder Jérémy Taravel. De Brusselaars bereikten de ...

365
365

Meer sportnieuws