'Volgende gegadigde meldt zich voor Amoura'

door
'Volgende gegadigde meldt zich voor Amoura'

In zijn laatste twee wedstrijden van het seizoen zal Union er nog alles aan doen om de titel binnen te halen, maar makkelijk zal dat niet worden. Het zal immers nog drie punten moeten goedmaken op zowel Anderlecht als Club Brugge en dus zullen ze moeten hopen dat hun concurrenten steken laten vallen.

Union kan zich wel sowieso al troosten met de Croky Cup en dus kunnen in de zomer een aantal sterkhouders afscheid in schoonheid nemen. Union lijkt immers sowieso weer de nodige smaakmakers te moeten laten vertrekken, want er is heel wat interesse.

LEES OOK: Madou jubelt: Club Brugge troeft Anderlecht én Union af

Ook Lille meldt zich voor Amoura

Vooral Mohamed Amoura lijkt niet te houden, want de Algerijnse spits heeft zich in zijn eerste seizoen in het Dudenpark zwaar in de kijker gespeeld. Met 23 goals in alle officiële competities samen is hij op het lijstje beland van een pak buitenlandse clubs.

Sacha Tavolieri weet dat nu ook Lille zich meldt voor de spits. De interesse van de nummer drie in de Ligue 1 is concreet, alleen is er één groot struikelblok. Amoura zal een dure vogel worden en Lille moet eerst spelers verkopen eer ze zijn transfersom kunnen ophoesten.

Fransen moeten eerst verkopen

Vooral Jonathan David lijkt een kandidaat om te vertrekken, maar dat zal natuurlijk de nodige tijd in beslag nemen. Lille vreest dan ook dat het te laat zal komen en dat andere clubs sneller op de bal zullen kunnen spelen voor Amoura.

De 24-jarige wordt immers gevolgd door nog een pak andere clubs uit Frankrijk, Duitsland en Engeland en vooral in dat laatste land zijn ze een pak kapitaalkrachtiger. Het blijft dus afwachten waar de toekomst van Amoura zal liggen, maar de grote interesse betekent dat Union wellicht stevig zal kunnen cashen.

Zou Lille een goede stap zijn voor Amoura?

Meest recent

Club-bestuur compleet afgemaakt: "De laan uit, incapabelen!"

Het plots ontslag van Nicky Hayen als hoofdcoach van Club Brugge, is duidelijk nog verteerd. ...

23
23
De 11 namen: Fink voert drie wissels door bij KRC Genk

In eigen land wil het niet bepaald vlotten, maar in de Europa League loopt alles wél op ...

7
7
'Leegloop bij Club Brugge: Inter laat kassa rinkelen'

Nicky Hayen kreeg tot dan geen respijt, maar tijdens de wintermercato mag er vuurwerk worden ...

166
166
Tom Waes in oog van de storm na emotioneel tv-optreden

Antwerp-supporter Tom Waes maakte de afgelopen dagen een héél opvallende verschijning ...

97
97
'Dilemma voor Overmars: Antwerp legt miljoenen klaar'

Antwerp zat een tijdje in de hoek waar de klappen vallen, maar de voorbije weken klaarde de zon ...

111
111
'Club Brugge wil uitpakken: peperduur toptarget lekt uit'

Na de verrassende trainerswissel bleek Dévy Rigaux niet te beroerd om de hand in eigen boezem ...

289
289
Marc Coucke in shock: "Waarom gelooft niemand mij?"

Marc Coucke beleefde de laatste maand eindelijk nog eens een prima periode bij Anderlecht. De ...

233
233
KRC Genk incasseert mokerslag: Fink hakt knopen door

Met de uitschakeling in de Croky Cup en een zware nederlaag tegen Antwerp heeft KRC Genk een rotweek ...

239
239
Leko houdt adem in: steunpilaar Club Brugge tijdje out?

Club Brugge bleef één helft goed overeind, maar uiteindelijk bleek Arsenal toch een ...

398
398
“‘Bakkes tot op de grond’: Privé-mokerslag voor Brusselmans

Herman Brusselmans is al decennialang één van de meest markante stemmen in de Vlaamse ...

479
479
'Anderlecht herschikt weer: gevolgen voor Renard bekend'

Het organigram van Anderlecht was de laatste jaren een duiventil. Ook in de voorbije maanden werd er ...

250
250
'AA Gent plots opgejaagd: goudhaantje grof wild'

Het zijn voor AA Gent woelige dagen geweest. De club werd geconfronteerd met het plotse vertrek van ...

215
215
De Cat spreekt duidelijke taal over mogelijke wintertransfer

Dé ontdekking van het seizoen in de Jupiler Pro League is tot dusver zonder twijfel Nathan De ...

280
280
'Buitenkans voor JPL-clubs? Fredberg stuurt ex-Duivel weg'

Het is intussen een dik jaar geleden dat Jesper Fredberg ontslagen werd als CEO Sports bij ...

144
144
Ongeziene crisis bij Standard: "Nog nooit meegemaakt"

Vrijdagavond wordt alweer de achttiende speeldag in de Jupiler Pro League op gang getrapt. Zoals wel ...

300
300
'Genk baalt en grijpt naast WK-uitblinker'

Onlangs vond in Qatar het WK U17 plaats en dat toernooi werd door Belgische clubs gretig gevolgd. ...

75
75
'Transferstrijd los: Engelse clubs in de rij biJ Essevee'

Ondanks een reeks van zes wedstrijden zonder overwinning mag Zulte Waregem nog altijd dromen van de ...

214
214
Degryse haalt stevig uit na trainerssaga Club Brugge

Club Brugge kreeg woensdagavond een nieuwe uppercut in de Champions League, want nu leed het ook ...

371
371
TRANSFERUURTJE: 'De Mil tekent, Anderlecht verrast compleet'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

292
292
Ongezien: Brys zet Eto’o schaakmat met frontale aanval

De situatie van Marc Brys bij de nationale ploeg van Kameroen begint erg schrijnend te worden. De ...

317
317
Fink slaat op tafel bij KRC Genk: “Dan ben ik weg!”

KRC Genk was de afgelopen jaren telkens een titelkandidaat, maar dit seizoen staat de club in de ...

307
307
Club Brugge draait Hayen-knop snel om: ideeën Leko duidelijk

Club Brugge heeft een eerste wedstrijd na het tijdperk Nicky Hayen afgewerkt. Ivan Leko zat op de ...

401
401
Guardiola en Spaanse pers gaan helemaal los op Doku

In de absolute topaffiche van woensdagavond in de Champions League heeft Manchester City een serieus ...

365
365
Boudeweel trekt conclusie over kwalificatiekansen Club

Na zes van de acht speeldagen in de league phase van de Champions League ziet het er niet al te best ...

160
160
Conte komt met nieuws over terugkeer Lukaku

Napoli beleefde woensdag opnieuw een pijnlijke avond in de Champions League. Het ging met 2-0 ...

65
65

Meer sportnieuws