'Rampscenario voor Thiago: toptransfer in het gedrang?'

1098
'Rampscenario voor Thiago: toptransfer in het gedrang?'

Daags na zijn blessure tegen Union bevestigde Club Brugge de harde diagnose voor Igor Thiago. Zijn seizoen zit erop, wat meteen betekent dat de 22-jarige Braziliaan al zijn laatste wedstrijd in Brugse loondienst gespeeld heeft. Of gooit zijn knieletsel alsnog roet in het eten?

In principe verhuist Thiago volgende zomer naar Brentford, dat een recordbedrag van 37 miljoen voor hem op tafel legde. Het Nieuwsblad stelt zich evenwel de vraag welke invloed de huidige situatie heeft op zijn toptransfer naar Londen, waar men alleszins hout vasthoudt.

LEES OOK: Charleroi peuzelt Westerlo op, RSCA Futures vernedert NXT

Niet zoals Nusa

Wie weet heeft zijn blessure dus wel vergaande gevolgen voor Thiago, al lijkt het zulk een vaart niet te zullen lopen. In tegenstelling tot de afgesprongen deal omtrent Antonio Nusa, die in extremis medisch afgekeurd werd, is zijn overstap tenslotte reeds in kannen en kruiken.

Brentford zal dus flink hebben gevloekt toen ze Thiago in tranen op de Brugse bank zagen zitten. Zijn toekomstige werkgever bidt mee dat de schade uiteindelijk nog meevalt. Verdere onderzoeken moeten aan het licht brengen hoelang het speerpunt precies aan de kant staat.

Thiago kruist vingers

Nog volgens de krant is de kans alvast reëel dat Thiago, die zijn plannen om door de grote poort te vertrekken uit Jan Breydel dus al in het water zag vallen, een deel van de voorbereiding en zelfs het seizoensbegin zal missen. Al blijft Het Laatste Nieuws iets optimistischer.

"In de wetenschap dat de sprong naar de Premier League een grote is, moet Thiago hopen dat hij komende zomer tijdig kan hervatten. De eerste geruchten daaromtrent zijn positief", klinkt het daar namelijk. Samen met de spits zelf kruist Brentford ongetwijfeld de vingers.

Gelooft u dat Thiago zal slagen bij Brentford?

Meest recent

Derde ontslag op een week: La Louvière zet Still op straat

De eerste week van november is dodelijk gebleken voor de trainers van de Jupiler Pro League. Nadat ...

52
52
Compper spreekt duidelijke taal over mogelijk ontslag

Antwerp is er zaterdagavond alweer niet in geslaagd om zijn wedstrijd te winnen, want deze keer ...

86
86
Vlotte zege voor Real, Godts kan stempel niet drukken

Real Madrid heeft zaterdagavond geen kind gehad aan Valencia. Het legde al in de eerste helft de ...

11
11
Cercle wint kelderkraker, Antwerp raakt niet voorbij Lommel

De druk op Marvin Compper zal bij Antwerp nog niet meteen afnemen, want de Great Old kon zaterdag ...

48
48
Charleroi blijft doorstomen én ontdekt nieuw goudhaantje

Charleroi blijft dit seizoen maar verbazen. Het gaat zaterdagnacht zelfs in als co-leider in de ...

26
26
Beerschot doet op de valreep gouden zaak in Virton

Leider Beerschot heeft zaterdagavond op de valreep zijn concurrenten in de Challenger Pro League nog ...

98
98
Straffe reeks OHL: Simons doet forse uitspraak

OH Leuven ging vorige week al op een diefje winnen op Stayen en heeft zaterdagavond alweer een ...

61
61
Vanderbiest wanhoopt niet: "Positief gevoel weg?"

KV Mechelen was de voorbije weken aardig onder stoom gekomen en boekte drie zeges op een rij. Aan ...

22
22
Charaï slaat mea culpa na nieuwe afstraffing Westerlo

Een wedstrijd van Westerlo is nooit vervelend, maar dat is helaas niet altijd in het voordeel van de ...

14
14
Zeperd voor Man City, Theate scoort tegen Keita

In de Premier League lijkt het stilaan crisis bij Manchester City. Na een perfecte start in de ...

15
15
OH Leuven stuit de opmars van KV Mechelen

KV Mechelen was de voorbije weken na een moeilijke start begonnen aan een stevige opmars. Het won ...

27
27
Club Brugge verlegt grenzen: 3 recordtransfers op til

Een leegloop in januari is niet aan de orde, maar dat de kassa volgende zomer terug zal rinkelen bij ...

399
399
Volgend trainersontslag op til in de Jupiler Pro League?

De druk op Edward Still neemt toe bij RAAL La Louvière. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

81
81
Westerlo met slecht rapport: "Wat moet ik zeggen?"

KVC Westerlo heeft toch een groot probleem. De Kemphanen verloren met 1-5 van Sporting Charleroi en ...

17
17
Penders charmeert bij Chelsea: "Vergelijking met Courtois?"

Mike Penders leek deze zomer even een flinke dreun te moeten verwerken. De jonge Belgische doelman ...

89
89
Standard ontdekt 'nieuwe' speler: "Heb nooit getwijfeld"

Ryan Fosso heeft zijn kans bij Standard met beide handen gegrepen. De Kameroense middenvelder kreeg ...

63
63
Acheampong (ex-RSCA) kon terug naar JPL: "Toonden interesse"

Een tiental jaar geleden had RSC Anderlecht 'zijn Carlos Forbs': Frank Acheampong. Een spurtbom van ...

163
163
Leko maakt selectie bekend: 2 basispionnen ontbreken

Club Brugge neemt het morgen op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart is de grote favoriet voor het ...

297
297
Arsenal zet Man City stevig onder druk met overwinning

Amper twee duels om 16u in de Premier League. Landskampioen hoopte Manchester City onder druk te ...

14
14
Charleroi peuzelt Westerlo op, RSCA Futures vernedert NXT

In de Jupiler Pro League begonnen KVC Westerlo en Sporting Charleroi om 16u aan hun duel. In de ...

101
101
Winst voor Dortmund en Bayern, zorgen om Neuer

In de Bundesliga stonden er om 15u30 vier matchen op het programma. Zo kwamen Bayern München en ...

33
33
Politiek haalt hakbijl boven: Financieel bloedbad in JPL?

Al heel de week woedt de discussie over de sociale voordelen van topvoetballers. Terwijl de federale ...

339
339
RSCA-flop, nu verrassing bij Union: "Wist wat ik waard ben"

De ene club is de andere niet. Vraag dat maar aan een speler van Union SG. Hij doet het bijzonder ...

158
158
Twee smaakmakers staan op bij Standard: "Nooit getwijfeld"

Standard won met 3-0 van SK Beveren. Een oververdiende en overtuigende zege voor de Rouches. Denis ...

56
56
Ronaldo's opvallende concurrent: Georgina pronkt met nieuwe liefde

Terwijl Cristiano Ronaldo een bijzonder hoofdstuk uit zijn carrière afsloot, vierde zijn ...

41
41

Meer sportnieuws