'Rampscenario voor Thiago: toptransfer in het gedrang?'

door
'Rampscenario voor Thiago: toptransfer in het gedrang?'

Daags na zijn blessure tegen Union bevestigde Club Brugge de harde diagnose voor Igor Thiago. Zijn seizoen zit erop, wat meteen betekent dat de 22-jarige Braziliaan al zijn laatste wedstrijd in Brugse loondienst gespeeld heeft. Of gooit zijn knieletsel alsnog roet in het eten?

In principe verhuist Thiago volgende zomer naar Brentford, dat een recordbedrag van 37 miljoen voor hem op tafel legde. Het Nieuwsblad stelt zich evenwel de vraag welke invloed de huidige situatie heeft op zijn toptransfer naar Londen, waar men alleszins hout vasthoudt.

LEES OOK: Mazzu raast door en pakt ook de scalp van Cercle Brugge

Niet zoals Nusa

Wie weet heeft zijn blessure dus wel vergaande gevolgen voor Thiago, al lijkt het zulk een vaart niet te zullen lopen. In tegenstelling tot de afgesprongen deal omtrent Antonio Nusa, die in extremis medisch afgekeurd werd, is zijn overstap tenslotte reeds in kannen en kruiken.

Brentford zal dus flink hebben gevloekt toen ze Thiago in tranen op de Brugse bank zagen zitten. Zijn toekomstige werkgever bidt mee dat de schade uiteindelijk nog meevalt. Verdere onderzoeken moeten aan het licht brengen hoelang het speerpunt precies aan de kant staat.

Thiago kruist vingers

Nog volgens de krant is de kans alvast reëel dat Thiago, die zijn plannen om door de grote poort te vertrekken uit Jan Breydel dus al in het water zag vallen, een deel van de voorbereiding en zelfs het seizoensbegin zal missen. Al blijft Het Laatste Nieuws iets optimistischer.

"In de wetenschap dat de sprong naar de Premier League een grote is, moet Thiago hopen dat hij komende zomer tijdig kan hervatten. De eerste geruchten daaromtrent zijn positief", klinkt het daar namelijk. Samen met de spits zelf kruist Brentford ongetwijfeld de vingers.

Gelooft u dat Thiago zal slagen bij Brentford?

Meest recent

Belgisch talent weg bij PSV? "Dan bekijken we de opties"

Met Johan Bakayoko liet PSV afgelopen zomer zijn Belgische goudhaantje vertrekken, maar er staan nog ...

18
18
Trainerswissel bij Antwerp? Janssen spreekt klare taal

De Bosuil slaakte zaterdagavond een collectieve zucht van opluchting, want eindelijk slaagde Antwerp ...

76
76
Scorende Saelemaekers baalt, pijnlijke avond Pocognoli

Het is zaterdag geen fijne avond geworden voor de Belgen die aan de slag waren in de grote ...

34
34
Rode kaart helpt Antwerp eindelijk aan broodnodige zege

Antwerp is er eindelijk nog eens in geslaagd om een wedstrijd te winnen. Voor de eerste keer sinds ...

52
52
Gooit Mika Godts zijn eigen ruiten in bij Rode Duivels?

De voorbije dagen werden de selecties bekend gemaakt van de Rode Duivels en Jonge Duivels. ...

112
112
Kortrijk loopt in op Beveren, Club NXT verliest wéér

Zaterdagavond werden in de Challenger Pro League nog drie wedstrijden afgewerkt. KV Kortrijk is erin ...

67
67
Harde woorden bij Westerlo: "Dringend voor de spiegel staan"

Het draait de laatste weken plots vierkant bij Westerlo. Het sneuvelde in de beker meteen tegen ...

37
37
'Fabregas hoopt op transferbom bij Club Brugge'

Bij Club Brugge lieten ze vorige zomer al een pak sterkhouders vertrekken, maar ook in de komende ...

277
277
Hoogspanning op Bosuil: fans halen keihard uit naar bestuur

Antwerp zakte de voorbije weken weg in een diepe crisis. Het staat momenteel zelfs pas voorlaatste ...

117
117
Deschacht trekt conclusie: "Die spelers mist Anderlecht"

Zondag is het in de Jupiler Pro League vooral uitkijken naar de klassieker tussen Club Brugge en ...

86
86
Ultieme gelijkmaker verpest glansrol voor Trossard

Arsenal heeft zaterdag voor de derde keer dit seizoen punten laten liggen in de Premier League. Het ...

20
20
Charleroi herpakt zich en duwt Westerlo dieper in moeras

Charleroi heeft zich weer herpakt na de nederlaag in de Waalse derby. De Zebra's haalden het met 2-0 ...

8
8
Garcia onverbiddelijk: einde verhaal voor Rode Duivel

Rudi Garcia houdt van stabiliteit in zijn selectie. Ondanks de vele geblesseerden bij de Rode ...

261
261
Hayen speelt open kaart: sterkhouder out bij Club Brugge?

Club Brugge heeft weinig tijd om na te genieten van de fraaie stunt tegen FC Barcelona, want zondag ...

678
678
Van Gucht zwaar aangepakt: "Narcist met groot ego!"

Andermaal staat Ruben Van Gucht in de belangstelling, dit keer niet om zijn werk bij televisie of ...

537
537
Rookgordijn in Anderlecht: Coucke herovert de macht

Zondag zijn alle ogen op de klassieker tussen RSC Anderlecht en Club Brugge. Een deel van de ...

337
337
'Belgisch voetbal weldra terug op Telenet & Proximus?'

Er is de afgelopen weken en maanden reeds heel wat inkt gevloeid over de uitzendingen van het ...

1708
1708
Mazzu raast door en pakt ook de scalp van Cercle Brugge

In de Jupiler Pro League moest Cercle Brugge het namiddag opnemen tegen OH Leuven. Voor de twee toch ...

62
62
'Hasi houdt adem in: Anderlecht langer zonder De Cat?'

In een uitverkocht Lotto Park krijgt RSC Anderlecht zondag Club Brugge over de vloer. Met ...

217
217
Kompany vermijdt verlies, monsterzege voor Leverkusen

In de Bundesliga hoopte Vincent Kompany met Bayern München de zeventiende zege op rij te ...

69
69
'Leegloop bij KRC Genk: lieveling Fink richting exit?'

De topmatchen volgen elkaar snel op voor KRC Genk, dat een paar dagen na de stunt in Braga alweer op ...

405
405
Donkere wolken boven Bosuil: Antwerp-fans luiden alarmbel

De zenuwen staan strakgespannen op de Bosuil voor het bezoek van La Louvière, stilaan zowaar ...

207
207
'5 voor 12 in Anderlecht: dagen Renard zijn geteld'

De topper tegen Club Brugge luidt een nieuw tijdperk in bij RSC Anderlecht, waar kersvers voorzitter ...

333
333
Fink velt hard verdict: sterkhouder KRC Genk buitenspel

KRC Genk zorgde donderdag voor een regelrechte stunt door in Braga, tot dan ongenaakbaar in de ...

352
352
Bertaccini looft RSCA'er: "Beste met wie ik ooit speelde"

RSC Anderlecht is bezig aan een matig seizoen. Tegen Club Brugge krijgen Besnik Hasi & co een ...

192
192

Meer sportnieuws