'Westerlo heeft nieuwe hoofdcoach beet: contract tot 2026'

door
'Westerlo heeft nieuwe hoofdcoach beet: contract tot 2026'

Ondanks het behoud kostte de salonremise aan het eind van de reguliere competitie Rik De Mil de kop bij Westerlo, waar hij eerder Jonas De Roeck was komen vervangen. En dus moeten de Kemphanen opnieuw op zoek naar een coach.

Tijdens de play-offs neemt Bart Goor de honneurs waar, maar tegen volgend seizoen wil men op Het Kuipje toch graageen nieuwe trainer aanstellen. De voorbije weken werd in dat opzicht vooral de naam van Timmy Simons (47) nadrukkelijk naar voren geschoven.

LEES OOK: 'Eerste zomeraanwinst: Standard op zucht van JPL-uitblinker'

Simons naar Westerlo

De 94-voudig ex-Rode Duivel realiseerde in de afgelopen campagne een huzarenstukje door FC Dender terug naar het hoogste niveau te loodsen. Na een korte periode aan het roer bij Zulte Waregem was het Simons zijn eerste echte kennismaking met het vak als T1.

Een vuurdoop waar de voormalige middenvelder, pas sinds februari vorig jaar aan de slag in Denderleeuw, dus met glans in slaagde. Toch lijkt hij niet van plan om de promotie mee te maken. Eerder liet Simons al verstaan open te staan voor een nieuwe uitdaging.

Contract tot medio 2026

Een boodschap die in de stille Kempen duidelijk niet in dovemansoren is gevallen, want al snel geraakte bekend dat hij daar bovenaan de verlanglijst stond. Nu komt er volgens transferspecialist Sacha Tavolieri ook schot in de zaak. De deal zou zelfs al beklonken zijn.

Naar verluidt is er sprake van een overeenkomst tussen Westerlo en Simons, die er zijn kribbel zou zetten onder een tweejarig contract. Wellicht mogen we eerstdaags dus ook officieel witte rook verwachten vanuit Het Kuipje. Dender blijft dan weer verweesd achter.

Goede keuze van Westerlo?

Meest recent

Bizar 'Elftal van Seizoen': zeven Club-spelers, géén Union

De reguliere competitie van de Jupiler Pro League zit er op. Om de protagonisten van de voorbije 30 ...

23
23
'Arsenal doet Engeland beven met komst PSG-superster'

Arsenal FC lijkt goed op weg naar zijn eerste landstitel sinds 2024 en hoort bij de topfavorieten ...

25
25
"Karikatuur van zichzelf" - Anderlecht-duo doet alarm afgaan

RSC Anderlecht heeft zich dan toch geplaatst voor de Champions' Play-Offs, maar de manier waarop ...

119
119
'Kompany schrikt op: Bayern laat grote naam beschikken'

Ook bij Bayern München maakt men handig gebruik van de interland-break om al plannen te smeden ...

57
57
Ito of Miras: Winnaar Gouden Croc bekend gemaakt

Hoewel er na de interland-break nog heel wat moois op het programma staat, werd woensdag al een ...

108
108
Notoir klimaatactivist slaat weer toe: De Vlieger haalt fors uit

De beruchte klimaatactivist Wouter Mouton veroorzaakte eerder al de nodige ophef in de voetballerij. ...

101
101
Garcia smult van Rode Duivel: "Ongelooflijke speler"

De Rode Duivels vertrekken deze week naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage richting ...

200
200
Anderlecht gaat ver: De Cat-stunt die niemand zag aankomen

Nathan De Cat blijft verbazen bij Anderlecht, maar intussen draait het almaar vaker om zijn ...

445
445
Rode Duivels verliezen naast Bounida nog een talent

De voorbije dagen werd duidelijk dat de Rode Duivels opnieuw een groot talent verliezen. Nadat ons ...

94
94
Anderlecht en Genk aangepakt: "Daar ligt de fout"

Door het interlandvoetbal staan er komend weekend geen wedstrijden geprogrammeerd in de Jupiler Pro ...

197
197
Lokeren strikt bekende naam als sportief directeur

De titelstrijd in de Challenger Pro League is al beslist, maar voor de andere promotietickets kan ...

52
52
'Dilemma Lukaku: keuze voor het hart of de miljoenen?'

De Rode Duivels zijn woensdag naar de Verenigde Staten vertrokken zonder Romelu Lukaku. De ...

171
171
Gezien Anderlecht? Cvetkovic pakt uit met waanzinnige goal

Anderlecht sloot de reguliere competitie af met een pijnlijke thuisnederlaag tegen Cercle Brugge. ...

83
83
Antwerp tankt vertrouwen: extra troef voor play-offs

Antwerp sloot de reguliere competitie maar matig af en moet daardoor vrede nemen met deelname aan de ...

138
138
'Club Brugge mag kruis maken over peperduur target'

Club Brugge lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. Verschillende smaakmakers zijn grof ...

289
289
'Bayern neemt belangrijke beslissing over transfer De Cat'

De Rode Duivels zijn woensdagnamiddag vertrokken naar de Verenigde Staten, waar bondscoach Rudi ...

268
268
'Standard heeft beet: JPL-smaakmaker tekent'

Standard hoopt in de komende weken komaf te kunnen maken met de vloek die de voorbije jaren op hen ...

137
137
Bornauw speelt open kaart: leegloop in Anderlecht?

RSC Anderlecht verzekerde zich op het nippertje van een plek in de Champions' Play-Offs. Nadien gaat ...

305
305
Pro League bibbert voor boete & Bouchez: "Blufpoker"

De voorbije maanden is er al veel inkt gevloeid over de voorziene wijziging van het ...

225
225
Coucke slaat alarm na onverwachte financiële dreun

De druk rond Marc Coucke neemt de laatste weken duidelijk toe. Wat begon als sportieve frustratie ...

244
244
Club Brugge laat concurrentie beven: "Bayern van België"

Op voorzet van de pers liet Bart Verhaeghe zich ooit ontvallen dat hij van Club Brugge maar al te ...

846
846
Vandenhaute haalt gram: "Mooie erfenis bij Anderlecht"

RSC Anderlecht heeft alweer een turbulente campagne achter de rug, waarin onder andere trainer ...

263
263
Toby Alderweireld doet fans dromen van grote comeback

Toby Alderweireld stopte ongeveer een jaar geleden als voetballer. De verdediger beleefde nog een ...

687
687
Duivels U17 zetten op valreep stap richting EK en WK

Er staan de komende dagen heel wat interlands op het programma en dat niet alleen bij de grote ...

138
138
Duranville onthult waarom hij voor Basel koos

De Jonge Duivels staan deze week voor een belangrijke EK-kwalificatiematch tegen Oostenrijk en ...

89
89

Meer sportnieuws