'Westerlo heeft nieuwe hoofdcoach beet: contract tot 2026'

door
'Westerlo heeft nieuwe hoofdcoach beet: contract tot 2026'

Ondanks het behoud kostte de salonremise aan het eind van de reguliere competitie Rik De Mil de kop bij Westerlo, waar hij eerder Jonas De Roeck was komen vervangen. En dus moeten de Kemphanen opnieuw op zoek naar een coach.

Tijdens de play-offs neemt Bart Goor de honneurs waar, maar tegen volgend seizoen wil men op Het Kuipje toch graageen nieuwe trainer aanstellen. De voorbije weken werd in dat opzicht vooral de naam van Timmy Simons (47) nadrukkelijk naar voren geschoven.

LEES OOK: C4 onvermijdelijk? Wils spreekt zich uit over ontslag

Simons naar Westerlo

De 94-voudig ex-Rode Duivel realiseerde in de afgelopen campagne een huzarenstukje door FC Dender terug naar het hoogste niveau te loodsen. Na een korte periode aan het roer bij Zulte Waregem was het Simons zijn eerste echte kennismaking met het vak als T1.

Een vuurdoop waar de voormalige middenvelder, pas sinds februari vorig jaar aan de slag in Denderleeuw, dus met glans in slaagde. Toch lijkt hij niet van plan om de promotie mee te maken. Eerder liet Simons al verstaan open te staan voor een nieuwe uitdaging.

Contract tot medio 2026

Een boodschap die in de stille Kempen duidelijk niet in dovemansoren is gevallen, want al snel geraakte bekend dat hij daar bovenaan de verlanglijst stond. Nu komt er volgens transferspecialist Sacha Tavolieri ook schot in de zaak. De deal zou zelfs al beklonken zijn.

Naar verluidt is er sprake van een overeenkomst tussen Westerlo en Simons, die er zijn kribbel zou zetten onder een tweejarig contract. Wellicht mogen we eerstdaags dus ook officieel witte rook verwachten vanuit Het Kuipje. Dender blijft dan weer verweesd achter.

Goede keuze van Westerlo?

Meest recent

'Anderlecht moet bliksemsnel toeslaan voor toptalent'

Het wordt uitkijken wat Anderlecht tijdens de wintermercato zal doen. Sportief directeur Olivier ...

7
7
Benteke krijgt slecht nieuws: transfer in de maak?

Het was bij de Rode Duivels de voorbije maanden zoeken in de spits, maar aan Christian Benteke werd ...

19
19
Goots stelt zich grote vragen bij aanpak Antwerp

Antwerp wacht zondag een aartsmoeilijke uitwedstrijd tegen Club Brugge. De Great Old zal die ...

47
47
Pro League stapt naar rechtbank in DAZN-conflict

Er heerste de voorbije maanden al grote onzekerheid over de toekomst van het televisiecontract voor ...

107
107
DAZN-bom: één fatale clausule verplettert Belgisch voetbal

Eén zinnetje in de tender, zogezegd om de fan te beschermen, dreigt nu het hele Belgische ...

250
250
'Strijd om David helemaal los: 3 Engelse clubs all-in'

Vorig seizoen ontpopte Promise David zich tot dé revelatie bij Union. In deze jaargang heeft ...

43
43
'Renard-aankoop in lastig parket bij Anderlecht'

Olivier Renard is intussen zowat een jaar aan de slag als sportief directeur bij Anderlecht. Zijn ...

91
91
Union prijkt dankzij transfers in zeer straf lijstje

Union blijft maar indruk maken. Dinsdagavond zorgde het voor een nieuwe stunt in de Champions League ...

33
33
Mourinho vol lof: Belg verrast hem compleet

Benfica won dinsdagavond met 0-2 op het veld van Ajax. Bij de Amsterdammers kwamen drie Belgen in ...

108
108
Wijnants verrast: ‘Deze JPL-outsider haalt gewoon de top zes

Topclubs als KRC Genk, Standard, Royal Antwerp FC en AA Gent stellen tot op heden toch teleur in de ...

113
113
KRC Genk slijpt de messen: derde stunt op komst?

KRC Genk neemt het donderdag op tegen FC Basel in de Europa League. De Limburgers kunnen mits een ...

188
188
Club Brugge in Youth League onderuit tegen Sporting CP

Club Brugge werkte zopas in de Youth League de match af tegen Sporting CP.  Blauw-Zwart heeft ...

73
73
Top kijkt mee: hoe Debast grote dromen mag koesteren

Club Brugge neemt het vanavond in Lissabon op tegen Sporting CP. Dat is jammer genoeg zonder Rode ...

116
116
Kwakkelend Standard krijgt nieuwe dubbele tegenvaller

Standard droomt ervan om de top zes weer te bestormen, maar deed de voorbije weken geen goede zaken. ...

158
158
Gouden transfer voor Union: "Gündogan zijn ster doofde uit"

Union SG speelde een sterke wedstrijd tegen Galatasaray en won zeker niet onverdiend met 0-1. De ...

81
81
Marseille krijgt belangrijke raad over transfer Vermeeren

Dinsdagavond maakte Olympique Marseille in de Champions League een einde aan een waanzinnige reeks. ...

116
116
'Anderlecht moet nog extra dokken voor Vazquez'

Bij Anderlecht komt er in januari mogelijk nog een nieuwe spits bij. Het vertrek van Kasper Dolberg ...

258
258
'Antwerp dicht bij nieuwe coach: nog één vraagteken'

Bij Antwerp viel vorig weekend het doek voor Stef Wils. Na een pijnlijke thuisnederlaag tegen rode ...

229
229
'Union heeft volgende knaltransfer al in vizier'

Union heeft zich dinsdagavond nog maar eens aan Europa laten zien. De landskampioen stuntte door met ...

139
139
Enorm contrast bij Club NXT: Preud'homme geeft verklaring

Woensdagavond gaat Club Brugge op zoek naar puntenwinst in de Champions League tegen Sporting CP. ...

261
261
'Genk krijgt enorme opsteker uit ziekenboeg voor Basel'

Het blijft voor KRC Genk een wisselvallig seizoen. Het ging vorig weekend nog maar eens onderuit, ...

175
175
'Pro League wijst voorstel DAZN af: plan-B ligt klaar'

DAZN deed dinsdag een bom ontploffen in het Belgische voetbal door het televisiecontract op te ...

817
817
'West Ham plant transferraid: Club en Union moeten vrezen'

In de Premier League beleeft West Ham een dramatisch seizoen. De traditieclub pakte in zijn eerste ...

166
166
TRANSFERUURTJE: 'Icoon terug bij PSV, Simeone kiest volgende club'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

149
149
Clement meteen onder vuur na mokerslag

Philippe Clement heeft voor een nieuwe uitdaging bij Norwich City gekozen. De oefenmeester werkte ...

151
151

Meer sportnieuws