'Kink in de kabel: Vrancken dan toch niet naar AA Gent?'

door
'Kink in de kabel: Vrancken dan toch niet naar AA Gent?'

Wat iedereen al langer wist is nu ook officieel bekend: Hein Vanhaezebrouck en AA Gent gaan na dit seizoen uit mekaar. Daarmee lijken de Buffalo's de weg vrij te maken om zijn opvolger voor te stellen. Wie dat moet worden is inmiddels eveneens al een publiek geheim.

Tenslotte geraakte vorige week reeds bekend dat Wouter Vrancken op weg is naar de Planet Group Arena. Daarom besloot KRC Genk, waar Head of Football Dimitri de Condé de geruchten het afgelopen weekend ook al formeel bevestigde, om per direct afscheid te nemen van de hoofdcoach.

LEES OOK: Vandenbempt haalt hard uit naar hervorming

Vrancken naar AA Gent?

Naar verluidt vonden de Limburgers vlug een overeenkomst met Gent over de afkoopsom van Vrancken, met wie wel nog een persoonlijk akkoord moet worden bereikt. Vermits beide partijen blijkbaar staan te springen om met elkaar in zee te gaan lijkt dat evenwel slechts een kwestie van tijd.

Of is die berichtgeving toch nog wat voorbarig? Maandag was Gunther Schepens, die in Gent nog steeds dienst doet als adviseur, te gast in Extra Time. Daar wierp Filip Joos hem voor de voeten dat zijn werkgever Vrancken had losgeweekt bij de concurrentie. Iets wat hij niet wilde bevestigen.

Kapers op de kust?

"Volgens jou heeft hij dus al getekend in Gent?", aldus Schepens. "Neen, maar bijna", kaatst Joos de vraag terug, waarop Schepens zich hult in stilzwijgen. "Jij zegt dat wij hem hebben weggeplukt. Wij hebben net niks", klinkt het nog. Of hoe de deal nog niet helemaal in kannen en kruiken lijkt.

Eerder geraakte alvast bekend dat ook Antwerp, dat straks Mark van Bommel ziet vertrekken, eens polste naar Vrancken zijn voorwaarden. Wie weet onderneemt men op de Bosuil dus wel een ultieme poging om alsnog onder de Gentse duiven te schieten. Wordt ongetwijfeld nog vervolgd.

Denkt u dat er nog kapers op de kust zijn voor Vrancken?

Meest recent

Renard ziet dat het goed is: stille kracht bij Anderlecht

RSC Anderlecht speelt op het veld van Royal Antwerp FC. Daar waren de Brusselaars de afgelopen jaren ...

24
24
Code rood bij AA Gent: Baro krabt zich in de haren

AA Gent doet voorlopig slechter dan vorig seizoen. De club greep terug naar de oude garde, maar dat ...

25
25
Vandenbroeck haalt keihard uit naar Union en refs

Zulte Waregem blijft in het sukkelstraatje zitten. Na vijf gelijke spelen op een rij liep het ...

252
252
Hubert opgelucht: "Dat was belangrijk"

Na een tegenvallende twee op negen is Union er zaterdagavond opnieuw in geslaagd om een ...

24
24
Mbappé evenaart Ronaldo, Arsenal zuinig weer naar de kop

Arsenal moest zaterdag even zijn koppositie in de Premier League afstaan aan Manchester City, maar ...

31
31
Efficiënt Union knoopt eindelijk weer met de zege aan

Na een maand zonder zege en een twee op negen heeft Union eindelijk weer een competitiematch ...

21
21
Openda maakt eindelijk einde aan waanzinnige reeks

Voor Loïs Openda is 2025 zeker niet het makkelijkste jaar geweest. De spits zakte weg in de ...

55
55
Kater voor Ajax ondanks nieuwe goal Godts

Ajax had de voorbije weken de weg naar boven weer ingezet met vijf overwinningen op een rij, maar is ...

25
25
Beveren wint topper na remontada, Kortrijk blijft in spoor

SK Beveren is zaterdag zeer dicht bij zijn eerste nederlaag van het seizoen gekomen. Na een ...

134
134
Charleroi komt met update over trainersdossier

De voorbije weken heeft er weer een heuse trainerswals plaatsgevonden in de Jupiler Pro League. Club ...

53
53
Ontlading bij Westerlo: "Daarom is deze zege belangrijk"

Westerlo is bezig aan een fraaie opmars. Na een wisselvallig seizoensbegin hebben ze de top zes ...

41
41
'Bom op ontploffen bij Club na trainerssoap'

Zondag staat de Slag om Vlaanderen tussen Club Brugge en AA Gent op het programma en die zal een ...

1116
1116
Liverpool bibbert tegen negenkoppig Spurs top vier binnen

Liverpool is na een moeilijke periode weer de top vier van de Premier League binnengeslopen. De ...

33
33
Westerlo mengt zich na dolle slotfase in strijd om top zes

Westerlo pakte in de laatste weken een knappe vier op zes tegen Anderlecht en Genk, en slaagde er ...

45
45
Oranje bonje: Simons pakt rood na aanslag op Van Dijk

In de Premier League waren de ogen zondagavond gericht op de topper tussen Tottenham Hotspur en ...

56
56
Enorme schok in Club-Gent? Markante voorspelling Boskamp

Dé affiche van het weekend in de Jupiler Pro League is ongetwijfeld de zogenaamde 'Slag om ...

483
483
1B-duel escaleert compleet: "Met paraplu op ref proberen slaan"

In de Challenger Pro League werd de voorbije dagen een midweekspeeldag afgewerkt. Het duel van ...

144
144
Wending in trainerszoektocht? 'Genk houdt opvallend gesprek'

KRC Genk hoopt eerstdaags zijn nieuwe hoofdtrainer te presenteren. Het heeft er alle schijn van dat ...

746
746
Antwerp op scherp gezet: Janssen stelt toekomst-voorwaarde

Nu de rust binnen de club is teruggekeerd, kan de sportieve leiding van Antwerp FC zich weer ...

478
478
Fenomenale Haaland passeert Ronaldo, Lokonga wéér belangrijk

Manchester City heeft voorlopig beslag gelegd op de koppositie in de Premier League. Het legde ...

72
72
Standard terug zesde: doelpunt na 34 seconden nekt Dender

De spelers van Standard kunnen straks met een gerust gemoed aanschuiven bij de het kerstbuffet. De ...

82
82
Club Brugge-Gent: Leko verrast met selectie voor clash

De Jupiler Pro League maakt zich op voor een uiterst geladen 'Slag om Vlaanderen' tussen Club Brugge ...

893
893
'Verrassend vertrek steunpilaar? Bal in kamp Anderlecht gelegd'

RSC Anderlecht is bezig aan een degelijk seizoen tot dusver en mag daar verschillende spelers voor ...

649
649
Ferguson heeft héél slecht nieuws voor Man Utd-fans

Het draait al vele jaren vierkant bij Manchester United. Ook dit seizoen doen ze absoluut niet mee ...

140
140
Broos over RSCA: "Zijn vertrek heeft de sfeer veranderd"

RSC Anderlecht staat derde in de Jupiler Pro League. Een positie waar ze de afgelopen jaren wel ...

383
383

Meer sportnieuws