'Kink in de kabel: Vrancken dan toch niet naar AA Gent?'

door
'Kink in de kabel: Vrancken dan toch niet naar AA Gent?'

Wat iedereen al langer wist is nu ook officieel bekend: Hein Vanhaezebrouck en AA Gent gaan na dit seizoen uit mekaar. Daarmee lijken de Buffalo's de weg vrij te maken om zijn opvolger voor te stellen. Wie dat moet worden is inmiddels eveneens al een publiek geheim.

Tenslotte geraakte vorige week reeds bekend dat Wouter Vrancken op weg is naar de Planet Group Arena. Daarom besloot KRC Genk, waar Head of Football Dimitri de Condé de geruchten het afgelopen weekend ook al formeel bevestigde, om per direct afscheid te nemen van de hoofdcoach.

LEES OOK: Ferrera slaat op tafel bij Dender na zege van de hoop

Vrancken naar AA Gent?

Naar verluidt vonden de Limburgers vlug een overeenkomst met Gent over de afkoopsom van Vrancken, met wie wel nog een persoonlijk akkoord moet worden bereikt. Vermits beide partijen blijkbaar staan te springen om met elkaar in zee te gaan lijkt dat evenwel slechts een kwestie van tijd.

Of is die berichtgeving toch nog wat voorbarig? Maandag was Gunther Schepens, die in Gent nog steeds dienst doet als adviseur, te gast in Extra Time. Daar wierp Filip Joos hem voor de voeten dat zijn werkgever Vrancken had losgeweekt bij de concurrentie. Iets wat hij niet wilde bevestigen.

Kapers op de kust?

"Volgens jou heeft hij dus al getekend in Gent?", aldus Schepens. "Neen, maar bijna", kaatst Joos de vraag terug, waarop Schepens zich hult in stilzwijgen. "Jij zegt dat wij hem hebben weggeplukt. Wij hebben net niks", klinkt het nog. Of hoe de deal nog niet helemaal in kannen en kruiken lijkt.

Eerder geraakte alvast bekend dat ook Antwerp, dat straks Mark van Bommel ziet vertrekken, eens polste naar Vrancken zijn voorwaarden. Wie weet onderneemt men op de Bosuil dus wel een ultieme poging om alsnog onder de Gentse duiven te schieten. Wordt ongetwijfeld nog vervolgd.

Denkt u dat er nog kapers op de kust zijn voor Vrancken?

Meest recent

Club Brugge met voet vooruit: Leko op vingers getikt

Club Brugge won maandag in eigen huis met 4-2 van aartsrivaal RSC Anderlecht. Toch kon Ivan Leko ...

5
5
Lichtpunt bij Anderlecht: keert Taravel zijn kar?

RSC Anderlecht ging maandag met 4-2 onderuit op het veld van Club Brugge. Naar eigen zeggen zag ...

24
24
Trio titularissen valt door de mand bij Club Brugge

Na de pauze was het nog even bibberen geblazen, maar halfweg had Club Brugge eigenlijk reeds komaf ...

107
107
Lukaku-affaire blijft escaleren: dreigende taal bij Napoli

Het zit momenteel serieus scheef tussen Romelu Lukaku en zijn werkgever SSC Napoli. De Rode Duivel ...

47
47
De Cat verbaast Vanhaezebrouck: "Zag het al in opwarming"

Met een betere tweede periode werd de schade nog ietwat beperkt. Maar RSC Anderlecht werd ...

291
291
Standen PO's: Anderlecht in penarie, afscheiding in Europe Play-Offs

De eerste speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League zit erop. In de Champions' Play-Offs ...

102
102
Pijnlijk beeld: Tzolis vernedert Sardella tot op het bot

Club Brugge is sterk aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van RSC ...

721
721
Enorme kater AA Gent: KVM pakt gouden punt in 95ste minuut

KV Mechelen heeft het andermaal geflikt in de slotfase. Malinwa leek nochtans met een nederlaag op ...

158
158
Fiasco dreigt voor Club: stadiondrama loert om de hoek

Club Brugge leek eindelijk uitzicht te krijgen op zijn nieuwe stadion, maar ook nu kan het weer ...

643
643
Ferrera slaat op tafel bij Dender na zege van de hoop

Dender won met 0-1 van La Louvière en de rode lantaarn kan zich zo vasthouden aan een vleugje ...

65
65
Van de hel naar de hemel: Pocognoli op handen gedragen

Sebastien Pocognoli ging van Union SG naar AS Monaco en kreeg in Frankrijk de ene na de andere klap. ...

170
170
Taravel haalt verwoestend uit: groot probleem bloot

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft kletsen van Club Brugge. Blauw-Zwart stond na 45 minuten al ...

224
224
El Hadj spreekt kritiek STVV tegen: “Absoluut niét”

Union SG won met het kleinste verschil van Sint-Truiden VV. De Brusselse club blijft zo leider in de ...

86
86
Llansana neemt geen blad voor de mond: “Vernedering”

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft een pak voor de broek van Club Brugge, maar in de tweede ...

176
176
Hans Vanaken verrast met uitspraken na Anderlecht

Club Brugge won met 4-2 van RSC Anderlecht. De eerste helft van Blauw-Zwart was wervelend, maar ...

570
570
Dender grijpt laatste strohalm in strijd om behoud

Dender staat voor een loodzware opdracht om in de Relegation Play-Off nog het behoud te verzekeren. ...

69
69
De Mil moet één keer wijzigen, 2 nieuwkomers bij KVM

De eerste speeldag in de Champions' Play-Off wordt maandagavond afgesloten met een partij tussen AA ...

34
34
Atalanta dankt 'assist king' Charles voor ruime zege

Atalanta heeft maandag in de Serie A een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Champions ...

31
31
Anderlecht rekent zich rijk: Real Madrid & co zien sterretjes

RSC Anderlecht nam de afgelopen dagen deel aan het bekende toernooi in Amsterdam: de Future Cup. ...

206
206
Leko noemt verrassende oorzaak voor instorting Club

Club Brugge heeft zijn play-offs geopend met een overwinning tegen Anderlecht, maar helemaal ...

265
265
Kranten streng: 3 drietjes bij dramatisch Anderlecht

Anderlecht dreigt in de Champions' Play-Off stilaan een figurant te worden. Paars-Wit zakte al weg ...

558
558
Onvrede ondanks zege bij Club: "Dat mag echt niet"

Club Brugge heeft zijn start in de Champions' Play-Off niet gemist. Het blijft in het spoor van ...

208
208
Ontgoocheling bij Anderlecht: "Eerste helft was héél slecht"

Anderlecht is er niet in geslaagd om een goede start te nemen in de Champions' Play-Off. Het leed al ...

173
173
Eén helft wervelen volstaat: Club telt Anderlecht uit

Club Brugge heeft ervoor gezorgd dat het in het spoor blijft van Union in de titelstrijd. In de ...

149
149
'Hayen kan opgelucht ademhalen na blessurenieuws'

KRC Genk likte tijdens de interlandbreak zijn wonden na het missen van de top zes. De Limburgers ...

98
98

Meer sportnieuws