'Kink in de kabel: Vrancken dan toch niet naar AA Gent?'

door
'Kink in de kabel: Vrancken dan toch niet naar AA Gent?'

Wat iedereen al langer wist is nu ook officieel bekend: Hein Vanhaezebrouck en AA Gent gaan na dit seizoen uit mekaar. Daarmee lijken de Buffalo's de weg vrij te maken om zijn opvolger voor te stellen. Wie dat moet worden is inmiddels eveneens al een publiek geheim.

Tenslotte geraakte vorige week reeds bekend dat Wouter Vrancken op weg is naar de Planet Group Arena. Daarom besloot KRC Genk, waar Head of Football Dimitri de Condé de geruchten het afgelopen weekend ook al formeel bevestigde, om per direct afscheid te nemen van de hoofdcoach.

LEES OOK: D-Day in de JPL: dit zijn de scenario’s voor Play-Offs

Vrancken naar AA Gent?

Naar verluidt vonden de Limburgers vlug een overeenkomst met Gent over de afkoopsom van Vrancken, met wie wel nog een persoonlijk akkoord moet worden bereikt. Vermits beide partijen blijkbaar staan te springen om met elkaar in zee te gaan lijkt dat evenwel slechts een kwestie van tijd.

Of is die berichtgeving toch nog wat voorbarig? Maandag was Gunther Schepens, die in Gent nog steeds dienst doet als adviseur, te gast in Extra Time. Daar wierp Filip Joos hem voor de voeten dat zijn werkgever Vrancken had losgeweekt bij de concurrentie. Iets wat hij niet wilde bevestigen.

Kapers op de kust?

"Volgens jou heeft hij dus al getekend in Gent?", aldus Schepens. "Neen, maar bijna", kaatst Joos de vraag terug, waarop Schepens zich hult in stilzwijgen. "Jij zegt dat wij hem hebben weggeplukt. Wij hebben net niks", klinkt het nog. Of hoe de deal nog niet helemaal in kannen en kruiken lijkt.

Eerder geraakte alvast bekend dat ook Antwerp, dat straks Mark van Bommel ziet vertrekken, eens polste naar Vrancken zijn voorwaarden. Wie weet onderneemt men op de Bosuil dus wel een ultieme poging om alsnog onder de Gentse duiven te schieten. Wordt ongetwijfeld nog vervolgd.

Denkt u dat er nog kapers op de kust zijn voor Vrancken?

Meest recent

Mokerslag De Cuyper: WK plots in gevaar?

Maxim De Cuyper heeft de afgelopen jaren een ferme opmars gemaakt. Van Club Brugge naar een ...

1
1
‘Strijd om Amadou Onana barst los: drie grootmachten’

Amadou Onana is bij de Rode Duivels niet meer weg te denken. Bij Aston Villa speelt de boomlange ...

17
17
Raman deelt ferme steek uit aan Club Brugge-fans

Benito Raman en Club Brugge, het zal nooit meer goedkomen. De aanvaller maakt nu het mooie weer bij ...

83
83
Vervanger Lukaku? Rudi Garcia maakt keuze

Romelu Lukaku geeft verstek voor de stage van de Rode Duivels in de Verenigde Staten. De topscorer ...

32
32
De Cuyper slaat terug na kritiek op defensie Duivels

Komende zomer willen de Rode Duivels op het WK graag hoge ogen gooien. Om zo goed mogelijk aan de ...

28
28
Ruzie escaleert: Napoli stelt Lukaku ultimatum

De Rode Duivels stomen zich in de Verenigde Staten klaar voor het WK zonder Romelu Lukaku. De ...

164
164
De Cat voor toptransfer? Oude bekende duikt op

Nathan De Cat speelde zich de voorbije maanden al in de kijker en in de komende dagen zal zijn ...

58
58
'BOM: Real wil droomdeal Barça saboteren'

FC Barcelona stevent voorlopig af op de titel in LaLiga en is ook in de Champions League nog steeds ...

29
29
Anderlecht botst op njet van Rode Duivel

Anderlecht heeft nog eens een Rode Duivel, want Nathan De Cat werd voor de oefenmatchen tegen de VS ...

117
117
'Rode Duivel bekroont boerenjaar met knaltransfer'

De Rode Duivels oefenen in de komende dagen tegen de Verenigde Staten en Mexico en die matchen ...

58
58
TRANSFERUURTJE: 'Topdeal Club in gevaar, Kompany hakt knoop door'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

125
125
Peperdure flop Anderlecht: pijnlijke details onthuld

RSC Anderlecht laat zich niet opjagen in de zoektocht naar een nieuwe sportieve baas. Maar goed ook, ...

194
194
'Hard verdict Antwerp: sterkhouder moet beschikken'

Antwerp sloot een teleurstellende campagne in de reguliere competitie zondag op gepaste wijze af met ...

466
466
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: Nog een nieuw gezin?

Ruben Van Gucht blijft één van de meest besproken gezichten van de VRT, niet alleen ...

113
113
AA Gent draait overuren: overeenkomst tot medio 2029

Voor het tweede jaar op rij kwalificeerde AA Gent zich voor de Champions' Play-Offs, waarin het dit ...

93
93
Club Brugge trendsetter: "Goed gezien van Verhaeghe"

Na de landstitel van afgelopen seizoen begint Union straks alweer in polepositie aan de play-offs. ...

424
424
Ophef bij VRT: Van Gucht deelt onverwachte tik uit

Ruben Van Gucht heeft onlangs zelf de speculatie rond zijn toekomst flink aangewakkerd. Met een ...

116
116
Italianen zorgen voor woede: pikante beelden na kwalificatie

Donderdagavond werden de halve finales van de WK-barrages afgewerkt. Daarin zette onder meer ...

160
160
'Twee clubs doen strijd om Karetsas helemaal losbarsten'

KRC Genk greep vorige week naast de top zes en dat maakte heel wat los. Heel wat analisten toonden ...

436
436
Rode Duivels schrikken op na nieuwe update uit Iran

De Rode Duivels vertoeven momenteel in de Verenigde Staten met het oog op het WK van komende zomer. ...

239
239
'Antwerp hakt knoop door: flop moet beschikken'

Bij Antwerp zullen ze in de Europe Play-Off de komende weken nog alles uit de kast halen om het ...

230
230
'Vuurwerk op Sclessin: transferplannen Standard bekend'

De voorbije jaren werden de Europe Play-Offs doorgaans een sof voor Standard. Dit seizoen willen de ...

273
273
WK-barrages: geen stunts voor Suriname en Nieuw-Caledonië

In de komende dagen worden de laatste tickets voor het WK van deze zomer nog uitgedeeld. ...

81
81
Ex-Rode Duivel Mike Verstraeten deelt verschrikkelijk nieuws

In de jaren '80 en '90 was Mike Verstraeten één van de meest gevreesde verdedigers op ...

0
0
Na 6 jaar wachten: “Onwerkelijk” voor Duivel

De Rode Duivels spelen in de komende dagen oefeninterlands tegen de Verenigde Staten en Mexico. Het ...

127
127

Meer sportnieuws