'Kink in de kabel: Vrancken dan toch niet naar AA Gent?'

door
'Kink in de kabel: Vrancken dan toch niet naar AA Gent?'

Wat iedereen al langer wist is nu ook officieel bekend: Hein Vanhaezebrouck en AA Gent gaan na dit seizoen uit mekaar. Daarmee lijken de Buffalo's de weg vrij te maken om zijn opvolger voor te stellen. Wie dat moet worden is inmiddels eveneens al een publiek geheim.

Tenslotte geraakte vorige week reeds bekend dat Wouter Vrancken op weg is naar de Planet Group Arena. Daarom besloot KRC Genk, waar Head of Football Dimitri de Condé de geruchten het afgelopen weekend ook al formeel bevestigde, om per direct afscheid te nemen van de hoofdcoach.

LEES OOK: D-Day in de JPL: dit zijn de scenario’s voor Play-Offs

Vrancken naar AA Gent?

Naar verluidt vonden de Limburgers vlug een overeenkomst met Gent over de afkoopsom van Vrancken, met wie wel nog een persoonlijk akkoord moet worden bereikt. Vermits beide partijen blijkbaar staan te springen om met elkaar in zee te gaan lijkt dat evenwel slechts een kwestie van tijd.

Of is die berichtgeving toch nog wat voorbarig? Maandag was Gunther Schepens, die in Gent nog steeds dienst doet als adviseur, te gast in Extra Time. Daar wierp Filip Joos hem voor de voeten dat zijn werkgever Vrancken had losgeweekt bij de concurrentie. Iets wat hij niet wilde bevestigen.

Kapers op de kust?

"Volgens jou heeft hij dus al getekend in Gent?", aldus Schepens. "Neen, maar bijna", kaatst Joos de vraag terug, waarop Schepens zich hult in stilzwijgen. "Jij zegt dat wij hem hebben weggeplukt. Wij hebben net niks", klinkt het nog. Of hoe de deal nog niet helemaal in kannen en kruiken lijkt.

Eerder geraakte alvast bekend dat ook Antwerp, dat straks Mark van Bommel ziet vertrekken, eens polste naar Vrancken zijn voorwaarden. Wie weet onderneemt men op de Bosuil dus wel een ultieme poging om alsnog onder de Gentse duiven te schieten. Wordt ongetwijfeld nog vervolgd.

Denkt u dat er nog kapers op de kust zijn voor Vrancken?

Meest recent

'Grootmacht twijfelt plots: recorddeal Club in gevaar'

De kans is reëel dat Club Brugge komende zomer opnieuw het Belgische transferrecord zal ...

40
40
Met groeten van Mbappé: Frankrijk klopt Brazilië in oefenclash

Deze week staan heel wat interessante oefenduels op het programma met oog op het WK van komende ...

22
22
WK-barrages: Italië en Denemarken op koers, Polen ontsnapt

Donderdagavond werd de eerste ronde van de Europese WK-barrages afgewerkt. Daarbij kon Italië ...

73
73
'Topkandidaat bij City: Kompany beslist over Bayern-vertrek'

Vincent Kompany levert momenteel uitstekend werk af als hoofdtrainer van Bayern München. Toch ...

138
138
Tresoldi verklapt opvallend detail over Club-transfer

Club Brugge wil in de komende weken absoluut de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis veroveren. ...

195
195
Garcia lacht tanden bloot na eerste groepstraining in VS

De Rode Duivels vertoeven momenteel op Amerikaanse bodem voor een stage. Aanstaande zaterdag werken ...

93
93
Titelfavorieten afgewogen: "Het momentum ligt bij hun"

Terwijl de ogen in de komende dagen gericht zijn op de nationale ploeg, is het toch ook al uitkijken ...

108
108
'Transferklepper Barça: steraanvaller naar Camp Nou'

FC Barcelona wil in de komende weken serieus oogsten met Robert Lewandowski als aanvallend ...

162
162
De Cat naar Bayern München? 'Sleutelrol Kompany onthuld'

In de komende dagen hoopt hij zijn grote debuut als Rode Duivel te maken, ondertussen wordt ook al ...

264
264
Interlands: Turkije op zucht van WK, noodscenario Standard

Donderdag staan verschillende WK-barragewedstrijden op het programma. Daarnaast wordt er ook in de ...

65
65
‘Club Brugge blaast mercato op: 9M voor eerste zomerknaller’

Club Brugge wil deze zomer vroeg en hard toeslaan op de transfermarkt. Blauw-Zwart volgt een jonge ...

388
388
'Garcia keihard: deze spelers mogen WK op buik schrijven'

De Rode Duivels zijn geland op Amerikaanse bodem waar ze de komende dagen een stage en twee ...

245
245
Oosting jubelt: Antwerp krijgt er belangrijk wapen bij

Antwerp FC heeft woensdag extra vertrouwen getankt met oog op de Europe Play-Offs. In een oefenmatch ...

391
391
'Opvolger Courtois: nieuwe nummer één Duivels staat vast'

De Rode Duivels zullen het tijdens de oefenstage in de Verenigde Staten zonder Thibaut Courtois ...

476
476
Transfervoorwaarden bekend: huurling terug naar Anderlecht?

RSC Anderlecht blijft op zoek naar een nieuwe sportief directeur. De Brusselaars willen dan ook een ...

367
367
'Erfgenaam Salah: imposante verlanglijst Liverpool gelekt'

Liverpool FC maakte deze week bekend dat clubboegbeeld Mohamed Salah na het seizoen andere oorden ...

113
113
Titeldruk neem toe: "Schande als zij geen kampioen worden"

Na de huidige interland-periode gaat de titelstrijd in de Champions' Play-Offs van start. De meeste ...

515
515
'Wit konijn Garcia: verrassende vervanger Lukaku?'

Nadat eerder al Thibaut Courtois moest afhaken, gaf nu ook Romelu Lukaku verstek bij de Rode ...

255
255
Leven na Gheysens: toekomst Antwerp oogt rooskleurig

De voorbije maanden is er veel inkt gevloeid over Antwerp. Niet alleen omwille van de ondermaatse ...

742
742
Baro betaalt zware prijs: AA Gent haakt af bij top vier

AA Gent verzekerde zich nipt van een plaats in de Champions' Play-Offs, die het toch maar mooi als ...

433
433
Witte rook bij Essevee: opvolger Vandenbroeck bekend

Door de late zege van OH Leuven werd Zulte Waregem op de valreep alsnog veroordeeld tot de ...

152
152
'Inter plukt Club Brugge kaal: bod van 50 miljoen?'

Met ruim 83 miljoen aan inkomsten rinkelde de kassa vorige zomer als nooit tevoren bij Club Brugge. ...

649
649
Familiedrama bij de Beckhams ontspoort helemaal

De spanningen binnen de familie van David Beckham en Victoria Beckham slepen al een hele tijd aan, ...

71
71
Bornauw zaait mist over toekomst Taravel in Anderlecht

RSC Anderlecht laat zich niet onder druk zetten in de zoektocht naar een technisch directeur, zo ...

177
177
'Gouden tip De Condé: Mignolet van Club naar Genk?'

Tenzij hij in de play-offs alsnog een nieuw contract afdwingt, oogt de toekomst van Simon Mignolet ...

878
878

Meer sportnieuws