'Kink in de kabel: Vrancken dan toch niet naar AA Gent?'

5474 stemmen
'Kink in de kabel: Vrancken dan toch niet naar AA Gent?'

Wat iedereen al langer wist is nu ook officieel bekend: Hein Vanhaezebrouck en AA Gent gaan na dit seizoen uit mekaar. Daarmee lijken de Buffalo's de weg vrij te maken om zijn opvolger voor te stellen. Wie dat moet worden is inmiddels eveneens al een publiek geheim.

Tenslotte geraakte vorige week reeds bekend dat Wouter Vrancken op weg is naar de Planet Group Arena. Daarom besloot KRC Genk, waar Head of Football Dimitri de Condé de geruchten het afgelopen weekend ook al formeel bevestigde, om per direct afscheid te nemen van de hoofdcoach.

LEES OOK: Madou gaat hard in tegen Baro: “Elke dag gefrustreerd…”

Vrancken naar AA Gent?

Naar verluidt vonden de Limburgers vlug een overeenkomst met Gent over de afkoopsom van Vrancken, met wie wel nog een persoonlijk akkoord moet worden bereikt. Vermits beide partijen blijkbaar staan te springen om met elkaar in zee te gaan lijkt dat evenwel slechts een kwestie van tijd.

Of is die berichtgeving toch nog wat voorbarig? Maandag was Gunther Schepens, die in Gent nog steeds dienst doet als adviseur, te gast in Extra Time. Daar wierp Filip Joos hem voor de voeten dat zijn werkgever Vrancken had losgeweekt bij de concurrentie. Iets wat hij niet wilde bevestigen.

Kapers op de kust?

"Volgens jou heeft hij dus al getekend in Gent?", aldus Schepens. "Neen, maar bijna", kaatst Joos de vraag terug, waarop Schepens zich hult in stilzwijgen. "Jij zegt dat wij hem hebben weggeplukt. Wij hebben net niks", klinkt het nog. Of hoe de deal nog niet helemaal in kannen en kruiken lijkt.

Eerder geraakte alvast bekend dat ook Antwerp, dat straks Mark van Bommel ziet vertrekken, eens polste naar Vrancken zijn voorwaarden. Wie weet onderneemt men op de Bosuil dus wel een ultieme poging om alsnog onder de Gentse duiven te schieten. Wordt ongetwijfeld nog vervolgd.

🚀

Denkt u dat er nog kapers op de kust zijn voor Vrancken?

Meest recent

Eerste zomeraanwinst: Zulte Waregem shopt in eigen land

Zulte Waregem heeft donderdag afscheid genomen van smaakmaker Jeppe Erenbjerg, die naar KRC Genk ...

15
15
'Anderlecht grijpt mis: groen licht toptransfer Duranville'

Terwijl het wereldkampioenschap in de startblokken staat, begint in Europa stilaan de ...

106
106
Laatste kunststuk als Duivel? Courtois open over afscheid

De Rode Duivels bereiden zich momenteel in Seattle voor op hun eerste WK-wedstrijd van aanstaande ...

57
57
Talisman bij Duivels: "Hij heeft enorm veel goesting"

De Rode Duivels zijn bereide zich momenteel voor op hun eerste WK-wedstrijd. Aan motivatie om er een ...

263
263
"Brute waarheid" - Ronaldo keihard aangepakt vlak voor WK

De verwachtingen rond Portugal zijn bijzonder groot voor het WK in de VS, Canada en Mexico. ...

42
42
Vanaken-schok in basiself Duivels? "Tielemans op de bank"

Donderdagavond trappen Mexico en Zuid-Afrika het wereldkampioenschap 2026 op gang. Aanstaande ...

276
276
Club Brugge droomt van stunttransfer van 20 miljoen

Club Brugge volgt het WK met grote ogen. De jonge speler op het WK kan zich daar op het grootste ...

499
499
'Club Brugge richt pijlen op Nigeriaanse flankaanvaller'

Zowel op uitgaand als inkomend vlak wordt er deze zomer heel wat verkeer verwacht bij Club Brugge. ...

198
198
Anderlecht-fans reageren massaal op vertrek van Goto

De eerste grote uitgaande transfer van deze zomermercato is een feit. Via de officiële kanalen ...

253
253
Hugo Broos beroert tot tranen toe met tragisch verhaal

Hugo Broos heeft in zijn carrière al zowat alles meegemaakt. Maar vanavond, wanneer ...

81
81
'Anderlecht zoekt T1: topkandidaat Sibierski haakt af'

Op uitgaand vlak zit er stilaan schot in de zaak, maar inkomende dossiers wist RSC Anderlecht tot op ...

769
769
'Grote kuis in Anderlecht: abrupte exit in de maak'

Nadat het eerder al een aantal huurlingen uitzwaaide, en enkele aflopende contracten niet meer ...

437
437
Vlak voor WK: De Wever slaat voetbalfans met verstomming

Opvallende beelden vanuit de Wetstraat 16, waar Bart De Wever zich vlak voor de openingswedstrijd ...

130
130
'Club Brugge aast op dubbelslag bij PSG'

Bij Club Brugge lijkt er deze zomer heel wat te gaan bewegen. Het zal vervangers moeten vinden voor ...

411
411
Vossen ziet Genk goudmijn aanboren op transfermarkt

Jelle Vossen is nog op zoek naar een nieuwe uitdaging. De 37-jarige spits nam enkele weken geleden ...

506
506
Standard is toptalent definitief kwijt aan Feyenoord

Standard leek dit seizoen weer wat op te leven, al kon het zijn seizoen uiteindelijk net niet ...

70
70
'Feyenoord drukt door: komst Belg bijna rond'

Feyenoord eindigde vorig seizoen als tweede in de Eredivisie, maar kon PSV nooit bedreigen voor de ...

99
99
'KV Kortrijk keihard: oudgediende naar B-kern gestuurd'

KV Kortrijk is deze week als eerste eersteklasser begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe ...

192
192
'Saibari staat op zucht van droomtransfer'

Bij Anderlecht en Genk kon hij ooit niet doorbreken, maar in Nederland is Ismael Saibari wel ...

54
54
'Anderlecht vangt minder dan gehoopt voor Goto'

Anderlecht staat voor een zeer drukke zomermercato en heeft donderdag een eerste belangrijke deal ...

460
460
'Club Brugge dokt miljoenen voor tienertalent'

Club Brugge ontwikkelde de voorbije jaren een bijzonder succesvolle transferstrategie, met ook een ...

455
455
'Rigaux wil nu ook JPL-smaakmaker naar Feyenoord halen'

Dévy Rigaux trok na het veroveren van de landstitel de deur achter zich dicht als Director of ...

132
132
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe club Hasi, Kompany gooit grote naam buiten'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

245
245
Garcia zet Duivel in de wachtkamer ondanks topseizoen

Het WK staat op het punt te ontploffen. Voor de Rode Duivels is het nog even wachten op de ...

157
157
Degryse zet druk op Duivelse 'jokers' vlak voor WK

Het WK 2026 gaat vanavond van start. De openingswedstrijd tussen Mexico en Zuid-Afrika zal het ...

70
70

Meer sportnieuws