Moris (Union) scherp: "Hij heeft in België niet veel meer te zoeken"

door
Moris (Union) scherp:

Club Brugge en Royal Union SG deelden maandagavond de punten na hun 2-2 gelijkspel. Bij de Brusselaars speelde doelman en kapitein Anthony Moris een cruciale rol met een geweldige redding in de slotfase van de partij. Maar op Andreas Skov Olsen had de keeper tot tweemaal toe geen antwoord. 

“Het ontbrak ons aan efficiëntie. We wisten dat we Club pijn konden doen als we ze naar achteren drukten, en dat deden we goed in het slot. Jammer dat we er niet in slaagden nog eens te scoren, want we hadden echt de kansen", analyseerde Moris de wedstrijd bij Het Nieuwsblad. 

LEES OOK: Union op toerental: derde winteraanwinst officieel

België verlaten

De keeper van Union zag zijn ploeg een degelijke partij spelen, maar werd tweemaal geklopt door een geniale Skov Olsen. De Deen mocht in de 46ste minuut Michal Skoras vervangen en was amper tien minuten later al voor een eerste keer trefzeker. 

"Als je kijkt naar Skov Olsen, hij scoort dan wel twee keer", ging Moris verder. "Elke keer hij speelt, is hij beslissend. Hij had zelfs nog een derde keer kunnen scoren. Voor mij is hij een van de beste spelers deze competitie. Ik denk niet dat hij nog veel in België te zoeken heeft.”

Brusselse droom

Voor Union lijkt de titel nu wel echt heel ver weg. Met nog twee wedstrijden te gaan tellen de Brusselaars drie punten achterstand op Anderlecht en Club Brugge. De twee rivalen staan dit weekend wel tegenover mekaar. "We hebben zeer gunstige omstandigheden nodig, maar goed. Tweede of derde eindigen is ook al een groot verschil, over de eerste plaats praten we nu niet echt. We moeten nu zes op zes pakken, en dan zien we wel", besloot Moris. 

Speelt Skov Olsen volgend seizoen nog in België?

Meest recent

'Anderlecht bibbert: Spaanse clubs springen op Angulo'

Anderlecht hoopt zich tijdens deze wintermercato nog stevig te kunnen versterken. Daarvoor wil het ...

21
21
Frustratie na uitschakeling Club: "Het is een schande"

Club Brugge zal zichzelf niet opvolgen als bekerwinnaar. Blauw-Zwart beleefde dinsdag immers een ...

64
64
Antwerp zwoegt zich in slot verlengingen naar halve finale

Antwerp heeft zich niet laten verrassen in de Croky Cup. De Great Old moest wel zwoegen om de halve ...

61
61
Doku en aanwinst zetten City met anderhalf been op Wembley

Manchester City is nog altijd in de running voor zijn eerste prijs van het seizoen. Het zette ...

19
19
Meesterlijke Guiagon bezorgt Club pijnlijke bekerexit

Club Brugge zal dit seizoen niet opnieuw de Croky Cup winnen. De kwartfinale werden dinsdagavond het ...

174
174
'OHL mengt zich in strijd om sensatie uit 1B'

De wintermercato moet in België nog echt losbarsten, maar er lijken alvast enkele spraakmakende ...

72
72
'Beerschot wil transferslag slaan bij Club Brugge'

Beerschot hoopt zich nog te kunnen mengen in de strijd om promotie naar de Jupiler Pro League, maar ...

68
68
'Anderlecht grijpt naast terugkeer oude JPL-bekende'

Anderlecht blijft wachten op zijn eerste echte aanwinst van deze wintermercato. Nochtans zijn er ...

144
144
Man Utd heeft nieuwe coach: icoon keert terug

Manchester United beleeft pijnlijke weken, want het slaagde er niet in om zijn vier laatste ...

56
56
'Plotse dubbeltransfer bij STVV'

Bij STVV is er stilaan de nodige interesse in de spelers. Zo lokken jongens als Rein Van Helden en ...

238
238
'Standard steekt JPL-club de loef af: deal nabij'

KVC Westerlo moet deze mercato winst maken om de rode cijfers te beperken. Tuur Rommens wordt voor ...

235
235
‘Zulte Waregem gaat voor absolute smaakmaker’

Zulte Waregem wil zich deze mercato nog gaan versterken. Essevee zou onder meer nog aanvallende ...

255
255
'Anderlecht op z’n kop: verrassende exit sterspeler?'

Anderlecht sprak maandenlang over vertrouwen en toekomst, maar die woorden klinken vandaag plots ...

594
594
Droomtransfer Faes rond, deals bij PSV en FCV Dender

Er vielen vandaag een aantal officieel afgeronde transfers te noteren. Wout Faes heeft een deal ...

89
89
Bosuil in tranen: Antwerp komt met emotioneel eerbetoon

De Bosuil maakt zich dinsdagavond niet alleen op voor een kwartfinale in de Croky Cup tegen La ...

297
297
'AA Gent vindt oplossing voor Mitrovic'

AA Gent is bezig met een grote schoonmaak in de A-kern. De Buffalo’s gaan nog een speler van ...

441
441
Verhuurde JPL-spelers: Hatenboer laat Nederland verstommen

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

97
97
'Anderlecht dumpt miscast: masterplan Renard onthuld'

RSC Anderlecht hoopt in januari een oplossing te vinden voor tal van overbodige pionnen. ...

343
343
Grote comeback bij Antwerp: Oosting hakt knopen door

De winterstop kwam enigszins ongelegen voor Antwerp, dat net de goede flow te pakken had. Joseph ...

240
240
'De Mil incasseert mokerslag: plottwist bij AA Gent'

Met een cruciaal tweeluik tegen Anderlecht is het straks meteen van moeten voor AA Gent wil het nog ...

581
581
'Alarm in Anderlecht: steunpilaar op ramkoers met Renard'

Behalve de vele overbodige pionnen voor wie een oplossing moet worden gezocht eisen in januari ook ...

311
311
Na dubbel bedrog: Valentine onthullend over Ruben Van Gucht

Alle ogen waren op hen gericht tijdens het gala van de Gouden Schoen. Aan de zijde van VRT-gezicht ...

438
438
Renard heeft beet: Anderlecht stelt nieuwkomer voor

RSC Anderlecht heeft heel wat werk aan de winkel op de wintermercato. Op inkomend gebied staan een ...

398
398
'Here we go: Club Brugge richt pijlen op opvolger Vanaken'

Met de verkoop van Kaye Furo aan Brentford liet opnieuw een product van eigen kweek de kassa ...

323
323
Union op toerental: derde winteraanwinst officieel

Op het Gala van de Gouden Schoen werd ex-coach Sébastien Pocognoli als enige in de bloemetjes ...

63
63

Meer sportnieuws