Moris (Union) scherp: "Hij heeft in België niet veel meer te zoeken"

667 stemmen
Moris (Union) scherp:

Club Brugge en Royal Union SG deelden maandagavond de punten na hun 2-2 gelijkspel. Bij de Brusselaars speelde doelman en kapitein Anthony Moris een cruciale rol met een geweldige redding in de slotfase van de partij. Maar op Andreas Skov Olsen had de keeper tot tweemaal toe geen antwoord. 

“Het ontbrak ons aan efficiëntie. We wisten dat we Club pijn konden doen als we ze naar achteren drukten, en dat deden we goed in het slot. Jammer dat we er niet in slaagden nog eens te scoren, want we hadden echt de kansen", analyseerde Moris de wedstrijd bij Het Nieuwsblad. 

LEES OOK: 'Tzolis stelt cruciale voorwaarde voor transfer'

België verlaten

De keeper van Union zag zijn ploeg een degelijke partij spelen, maar werd tweemaal geklopt door een geniale Skov Olsen. De Deen mocht in de 46ste minuut Michal Skoras vervangen en was amper tien minuten later al voor een eerste keer trefzeker. 

"Als je kijkt naar Skov Olsen, hij scoort dan wel twee keer", ging Moris verder. "Elke keer hij speelt, is hij beslissend. Hij had zelfs nog een derde keer kunnen scoren. Voor mij is hij een van de beste spelers deze competitie. Ik denk niet dat hij nog veel in België te zoeken heeft.”

Brusselse droom

Voor Union lijkt de titel nu wel echt heel ver weg. Met nog twee wedstrijden te gaan tellen de Brusselaars drie punten achterstand op Anderlecht en Club Brugge. De twee rivalen staan dit weekend wel tegenover mekaar. "We hebben zeer gunstige omstandigheden nodig, maar goed. Tweede of derde eindigen is ook al een groot verschil, over de eerste plaats praten we nu niet echt. We moeten nu zes op zes pakken, en dan zien we wel", besloot Moris. 

Speelt Skov Olsen volgend seizoen nog in België?

Meest recent

Argentinië moet puzzelen: Mac Allister toch nog naar WK?

Binnen vijf dagen gaat het WK van start en dus is bij alle deelnemende landen bidden dat ze niet met ...

0
0
Eén grote ergernis bij Duivels na klinkende zege

De Rode Duivels kunnen straks met een zeer goed gevoel afreizen naar de Verenigde Staten voor het ...

54
54
'Tzolis stelt cruciale voorwaarde voor transfer'

Club Brugge staat na het veroveren van de landstitel voor een zeer drukke transferzomer. Het lijkt ...

58
58
Lukaku komt met update over terugkeer naar Anderlecht

Na een moeilijk seizoen lijkt Romelu Lukaku toch nog een leuke troef te gaan worden voor de Rode ...

214
214
Ondanks knalprestatie: Garcia woedend op zijn spelers

Na de overwinning in Kroatië ook nog een klinkende 5-0 tegen Tunesië: de Rode Duivels ...

265
265
Buitenlandse pers trekt conclusie over WK-kansen Duivels

De Rode Duivels hebben zaterdag de fans verwend in hun uitzwaaiwedstrijd. Tunesië werd met 5-0 ...

199
199
Klaar voor basisplaats? Lukaku reageert

Er viel in de voorbije week niets dan goed nieuws te rapen bij de Rode Duivels. Na de fraaie ...

57
57
“We kunnen wereldkampioen worden”: Meunier overtuigd

De Rode Duivels trekken in een uiterst positieve sfeer naar het WK. Ze hebben zaterdag immers ook ...

80
80
Kranten zien Duivel schitteren: "Wordt dé attractie van WK"

De voorbereiding op het WK van de Rode Duivels is uitstekend verlopen. Na de knappe overwinning in ...

139
139
Duivels met vertrouwen naar WK: Tunesië simpel afgemaakt

De Rode Duivels hebben in hun generale repetitie voor het WK nog wat extra vertrouwen getankt. ...

75
75
Antwerp kondigt fraaie Engelse trip aan

Antwerp beleefde een tegenvallend seizoen, waarin het in de grijze middenmoot eindigde en in de ...

76
76
'Transfermeevaller: AA Gent vangt nog 2 miljoen euro'

AA Gent zal zich deze zomer moeten zien te wapenen voor het Europese avontuur van volgend seizoen. ...

166
166
België charmeert, één Duivel grote man: "Sensatie op WK!"

De Rode Duivels begonnen om 15u aan hun laatste oefenmatch voor het WK. Ruim 43.000 fans waren ...

149
149
'Fredberg wil uitpakken met JPL-kampioenenmaker'

Jesper Fredberg is sinds bijna een jaar aan de slag bij Sampdoria in de Serie B. Het eerste seizoen ...

117
117
Degryse scherp voor twee keuzes Garcia: "Vind ik raar"

De Rode Duivels spelen tegen Tunesië hun laatste oefenmatch voor het WK. Bondscoach Rudi Garcia ...

238
238
'Club Brugge zet zinnen op peperdure doelman'

Club Brugge heeft afscheid genomen van Simon Mignolet (gestopt) en Dani van den Heuvel (geen nieuw ...

453
453
“Wat een grap”: Belgische fans halen uit naar Garcia

Rudi Garcia maakte zijn basisploeg bekend voor de laatste oefenmatch tegen Tunesië. Hij koos ...

295
295
Garcia verrast met basisploeg bij Rode Duivels

België speelt om 15u zijn laatste oefenmatch voor het WK. Na de knappe zege tegen Kroatië ...

153
153
Kan Messi starten aan het WK? Scaloni geeft hét antwoord

Lionel Messi gaat zijn laatste WK beginnen. De Argentijnse sterspeler liep onlangs een blessure op ...

32
32
Red Flames streng na 6-0: "Dit is niet goed genoeg"

De Red Flames wonnen met 6-0 van Luxemburg. Dat is uiteraard een goed resultaat, maar niet goed ...

31
31
Boskamp klaar voor WK: "België of Nederland?"

De Rode Duivels spelen namiddag nog een oefenmatch tegen Tunesië en nadien vertrekken ze naar ...

138
138
Westerlo neemt afscheid van verdediger

Bij KVC Westerlo gaan ze een drukke transferzomer tegemoet. De Kemphanen zullen heel wat jongens ...

38
38
Albert ziet gigantisch probleem voor Vanaken

Bepaalde media zijn van mening dat Hans Vanaken in de basisploeg hoort bij België op het WK. ...

169
169
TRANSFERUURTJE: JPL-smaakmakers grof wild, Bayern 'hot'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

170
170
Madou gaat hard in tegen Baro: “Elke dag gefrustreerd…”

Het Laatste Nieuws heeft de clubleiders van de Belgische clubs aan één tafel gezet om ...

826
826

Meer sportnieuws