Vanaken en Odoi streng voor eigen ploeg: "Geen boodschap aan"

door
Vanaken en Odoi streng voor eigen ploeg:

Publiciteit voor het voetbal, dat was het vanavond zeker in de tweede helft van Club Brugge tegen Union. In een ronduit spectaculaire topper leek Blauw-Zwart een optie te nemen op de titel maar nu is... Anderlecht weer het team dat alles in eigen handen heeft.

LEES OOK: Gert Verheyen zorgt voor kippenvel bij Club-fans

Regie in handen van Club en Anderlecht

Toegegeven: uiteraard heeft Club ook nog steeds de regie in handen, als het zes op zes pakt in zijn twee volgende wedstrijden zijn Nicky Hayen en co altijd kampioen.

Alleen volgt komend weekend al de clash in het Lotto Park tegen Paars-Wit. Een vermoedelijk hypergemotiveerde thuisploeg kan mogelijk dan al zijn 35ste landstitel pakken, aan Club om daar een stokje voor te steken.

"Moeten naar oplossing zoeken"

Het was opvallend hoe Blauw-Zwart vandaag volledig inzakte nadat het op een 2-1 voorsprong kwam, ook Hans Vanaken zocht naar een verklaring bij Eleven. "We verliezen veel te gemakkelijk de controle. We verloren voortdurend de bal en daardoor stonden we in het slot onder druk. Het kon beide kanten op en dat gelijkspel is misschien wel een terechte uitslag."

Een verklaring voor de metamorfose die de bezoekers na de achterstand ondergingen had de Club-middenvelder ook. "Union speelde in het slot veel losser, mogelijk omdat ze het gevoel hadden van niets meer te verliezen. We gaan moeten bekijken hoe we in de komende weken beter onder die druk kunnen uitvoetballen", zo klonk het rustig maar streng bij de kapitein.

Publiciteit voor het voetbal?

Ook Odoi reageerde na afloop rustig en ook kritisch voor zichzelf. "Publiciteit voor het voetbal? Ik had liever gewonnen, ik heb daar eigenlijk weinig boodschap aan. Iedereen vergeet hoe goed Union ook is, dat bewijzen ze nu al drie jaar. Persoonlijk ben ik wat ontgoocheld over mijn eigen prestatie in de tweede helft." Aldus de middenvelder die heel wat zelfkritiek had.

Wie verdiende vandaag te winnen?

Meest recent

Hubert ziet 'compleet ander' Anderlecht

Zondag trekt Union SG als grote favoriet naar het Lotto Park, waar ze RSC Anderlecht partij zullen ...

24
24
"Als ze toch zo stoer zijn ..." - Goto-'cinema' zindert na

RSC Anderlecht boekte afgelopen donderdag een peperdure nederlaag op het veld van directe concurrent ...

68
68
Basiself Club: onverwachte naam grijpt kans bij Leko

Club Brugge profiteerde tijdens de midweekspeeldag optimaal van de slipper bij leider Union SG. Maar ...

73
73
Staande ovatie De Bruyne: Italiaanse pers door dolle heen

In de strijd om de tweede plek in de Serie A heeft SSC Napoli vrijdag een uitstekende zaak gedaan ...

70
70
Vannieuwkerke zet puntjes op de i: "Geen cent betaald!"

Karl Vannieuwkerke is één van de toonaangevende stemmen/presentatoren in het ...

22
22
De Cat verrast Anderlecht: astronomisch bod lonkt

De naam van Nathan De Cat duikt overal op in de lijstjes van Europese topclubs, die zich stilaan ...

273
273
Terwijl De Bruyne schittert: Conte veegt vloer aan met Lukaku

Kevin De Bruyne heeft vrijdagavond nog eens ouderwets indruk gemaakt bij SSC Napoli. Met een ...

84
84
'Vuurwerk Club Brugge: víér toptransfers nu al op tafel'

Club Brugge is momenteel volop gefocust op het inhalen van Union SG in de ontknoping van de ...

383
383
Kompany spreekt zich uit over 'makkelijke' Bundesliga

Bayern München won de supercup en de Duitse landstitel al en staat in de bekerfinale. De ...

60
60
Lommel SK drukt door en geeft ambities én plannen prijs

Bij Lommel SK hebben ze heel veel ambitie én middelen. De club hoopt dit seizoen nog te ...

65
65
Goudklompje Zulte Waregem: Essevee droomt nu al

Zulte Waregem heeft een aantal zeer interessante spelers in huis. Eén speler krijgt voorlopig ...

184
184
De Bruyne schittert en loodst Napoli naar vlotte zege

In het buitenland stonden er een aantal matchen op het programma. Zo kwamen onder meer Napoli en ...

39
39
Cercle Brugge smeert Dender alwéér nederlaag aan

In de Relegation Play-Offs stonden Cercle Brugge en FCV Dender tegenover elkaar. Een match die geen ...

46
46
'Anderlecht haakt nu al af voor gewenste versterking'

RSC Anderlecht heeft financieel weer de nodige middelen. Olivier Renard mocht héél wat ...

190
190
Club Brugge en Anderlecht grijpen naast transfertarget

Club Brugge en RSC Anderlecht gaan een héél drukke zomermercato tegemoet. Beide ...

73
73
Cercle Brugge legt sterkhouder langer onder contract

Cercle Brugge heeft net voor de match tegen FCV Dender nog groot nieuws aangekondigd. De ...

40
40
Einde verhaal bij Antwerp? Oosting velt oordeel

Royal Antwerp FC leek een dood vogeltje te zijn in de Europe Play-Offs, maar na een zes op zes doen ...

242
242
Cercle Brugge laat zes spelers vertrekken

Bij Cercle Brugge zijn ze al zeker van het behoud en in de komende matchen zal Groen-Zwart ...

35
35
Sensatie op komst: Lukaku op weg naar grote comeback

Romelu Lukaku zit in een benarde situatie bij Napoli, en dat opent deuren voor een transfer die ...

651
651
Exit Ilic en Da Costa: wat met andere transfers van Renard?

De passage van Olivier Renard bij RSC Anderlecht is geen succes geweest. Dat Coba Da Costa en ...

269
269
Leko staat voor raadsel: "Ik weet het ook niet..."

Club Brugge tankte vertrouwen tegen KV Mechelen door met 6-1 te winnen. Maar kan Club eindelijk eens ...

229
229
KV Mechelen legt ex-speler Anderlecht langdurig vast

KV Mechelen maakt werk van de toekomst. De Maneblussers zijn bezig met het samenstellen van de ...

112
112
Standard droomt van 'Grote Terugkeer': "Zou het wel willen"

Standard hoopt alsnog op een ticket voor Europa, maar dat wordt héél moeilijk. De ...

120
120
'Droomtransfer Engels: Europese topclub ook in de markt'

Arne Engels kent een sterk seizoen bij Celtic Glasgow. De verwachting is dat hij na dit seizoen een ...

75
75
Mulder ziet speler als 'WK-attractie” bij de Rode Duivels

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Binnen minder dan twee maanden start het ...

140
140

Meer sportnieuws