Vanaken en Odoi streng voor eigen ploeg: "Geen boodschap aan"

door
Vanaken en Odoi streng voor eigen ploeg:

Publiciteit voor het voetbal, dat was het vanavond zeker in de tweede helft van Club Brugge tegen Union. In een ronduit spectaculaire topper leek Blauw-Zwart een optie te nemen op de titel maar nu is... Anderlecht weer het team dat alles in eigen handen heeft.

LEES OOK: Mignolet en Vanaken balen: dit liep er mis bij Club

Regie in handen van Club en Anderlecht

Toegegeven: uiteraard heeft Club ook nog steeds de regie in handen, als het zes op zes pakt in zijn twee volgende wedstrijden zijn Nicky Hayen en co altijd kampioen.

Alleen volgt komend weekend al de clash in het Lotto Park tegen Paars-Wit. Een vermoedelijk hypergemotiveerde thuisploeg kan mogelijk dan al zijn 35ste landstitel pakken, aan Club om daar een stokje voor te steken.

"Moeten naar oplossing zoeken"

Het was opvallend hoe Blauw-Zwart vandaag volledig inzakte nadat het op een 2-1 voorsprong kwam, ook Hans Vanaken zocht naar een verklaring bij Eleven. "We verliezen veel te gemakkelijk de controle. We verloren voortdurend de bal en daardoor stonden we in het slot onder druk. Het kon beide kanten op en dat gelijkspel is misschien wel een terechte uitslag."

Een verklaring voor de metamorfose die de bezoekers na de achterstand ondergingen had de Club-middenvelder ook. "Union speelde in het slot veel losser, mogelijk omdat ze het gevoel hadden van niets meer te verliezen. We gaan moeten bekijken hoe we in de komende weken beter onder die druk kunnen uitvoetballen", zo klonk het rustig maar streng bij de kapitein.

Publiciteit voor het voetbal?

Ook Odoi reageerde na afloop rustig en ook kritisch voor zichzelf. "Publiciteit voor het voetbal? Ik had liever gewonnen, ik heb daar eigenlijk weinig boodschap aan. Iedereen vergeet hoe goed Union ook is, dat bewijzen ze nu al drie jaar. Persoonlijk ben ik wat ontgoocheld over mijn eigen prestatie in de tweede helft." Aldus de middenvelder die heel wat zelfkritiek had.

Wie verdiende vandaag te winnen?

Meest recent

Anderlecht zoekt opvolger Hasi: fans kiezen topkandidaat

RSC Anderlecht ontsloeg zoals verwacht Besnik Hasi. Een zeer logisch ontslag, want de coach bakte er ...

11
11
Mignolet en Vanaken balen: dit liep er mis bij Club

Club Brugge verloor terecht met 1-0 van Union SG. Blauw-Zwart blijft te matig voor de dag komen in ...

50
50
Jan Boskamp laat iedereen slikken: "Het is allemaal weg"

Jan Boskamp blijft ook op zijn 77ste een fenomeen dat tot de verbeelding spreekt. Het Nederlandse ...

27
27
Het brokkenparcours van Renard: positie onhoudbaar?

RSC Anderlecht likt zijn wonden. Het nieuwe bestuur heeft (weer) bergen werk te verzetten. Besnik ...

108
108
STVV met straffe transfer: Champions League-clubs afgetroefd

STVV kende al een zeer opvallende mercato. De Truienaars lijken versterkt te zijn, maar dat moet nog ...

38
38
'Club Brugge speelt met vuur na ongezien monsterbod'

Club Brugge KV vatte de huidige transferperiode aan met de intentie om zijn sterkhouders aan boord ...

207
207
Crisis Anderlecht compleet: ook Renard op straat gezet?

RSC Anderlecht heeft zondagavond zoals verwacht afscheid genomen van Besnik Hasi als hoofdcoach. ...

373
373
Atlético pakt uit met knaltransfer, Liverpool dokt 70 miljoen

Het einde van de winterse transferperiode is in zicht, dinsdagnacht sluit de mercato in ...

63
63
'Deadline-drukte bij Genk: dríé grote transferdossiers'

KRC Genk maakte zondag een einde aan zijn maandenlange reeks zonder competitiezege. Hierdoor kan het ...

230
230
2 op 10 - Kranten maken brandhout van Anderlecht-schlemiel

De 2-0-nederlaag op het veld van Standard heeft Besnik Hasi uiteindelijk de kop gekost als trainer ...

202
202
‘Anderlecht ruikt coachwissel: topkandidaat ligt open’

Het is weer crisis in Anderlecht. De positie van Besnik Hasi wankelt, want paars-wit ruikt een ...

407
407
Bom ontploft bij L'OM: Vermeeren betrokken in heftig incident

Olympique Marseille heeft een absolute rotweek achter de rug. De tegenvallende prestaties leidden ...

355
355
'Schok bij Club Brugge: complete U-bocht op transfermarkt'

Dinsdagavond is het zover, dan sluit de transfermakt opnieuw onverbibbelijk zijn deuren. Bij een ...

554
554
Doek valt over Hasi: opzienbarende opvolger al genoemd

Het doek is gevallen over Besnik Hasi als hoofdcoach van RSC Anderlecht. De nederlaag van ...

505
505
'Genk heeft beet en telt 1 miljoen euro neer'

KRC Genk pakte zondag eindelijk nog eens een competitiezege. De laatste overwinning dateerde al van ...

135
135
Vandenbempt waarschuwt Anderlecht in zoektocht naar nieuwe coach

Anderlecht ging zondag opnieuw pijnlijk onderuit, deze keer in de Clasico op het veld van Standard. ...

463
463
'Nottingham Forest grijpt naast Rode Duivel'

Vorig seizoen was Nottingham Forest nog dé sensatie van de Premier League, maar dit seizoen ...

48
48
Leko verklaart bizarre tactische keuze: "Hij was niet fit"

Club Brugge wist zich eerder deze week nog knap te kwalificeren in de Champions League, maar is ...

193
193
'Genk weigert miljoenenbod en haalt nog toptalent'

Bij KRC Genk is het tot dusver een vrij rustige wintermercato geweest, maar maandag lijkt er op de ...

183
183
'Club hakt transferknopen door: 100 miljoen geweigerd'

De voorbije dagen draaide de geruchtenmolen bij Club Brugge op volle toeren. Zowel aan inkomende als ...

434
434
'Vermeeren slachtoffer van knaltransfer Essevee'

Arthur Vermeeren mocht zaterdag nog eens tien minuten meedoen bij Olympique Marseille. Onze ...

120
120
'Anderlecht verrast: toch nog aanwinst op komst'

Besnik Hasi verwachtte ingaand geen nieuws meer bij RSC Anderlecht. Al haalde onze redactie aan dat ...

292
292
Anderlecht-fans reageren unaniem na ontslag Hasi

Anderlecht ging zondag opnieuw onderuit, deze keer in de Clasico op het veld van Standard. Dat ...

297
297
KV Mechelen valt ondanks knappe comeback uit top zes

KV Mechelen is zijn plaats in de top zes kwijt. Op het veld van OH Leuven redden ze dankzij een ...

101
101
Anderlecht zoekt coach: dit zijn 10 mogelijke kandidaten

Besnik Hasi is ontslagen als trainer van RSC Anderlecht. Een logische beslissing na 18 zeges in 43 ...

2177
2177

Meer sportnieuws