Vanaken en Odoi streng voor eigen ploeg: "Geen boodschap aan"

door
Vanaken en Odoi streng voor eigen ploeg:

Publiciteit voor het voetbal, dat was het vanavond zeker in de tweede helft van Club Brugge tegen Union. In een ronduit spectaculaire topper leek Blauw-Zwart een optie te nemen op de titel maar nu is... Anderlecht weer het team dat alles in eigen handen heeft.

LEES OOK: Brandon Mechele deelt nieuws dat Club-fans diep raakt

Regie in handen van Club en Anderlecht

Toegegeven: uiteraard heeft Club ook nog steeds de regie in handen, als het zes op zes pakt in zijn twee volgende wedstrijden zijn Nicky Hayen en co altijd kampioen.

Alleen volgt komend weekend al de clash in het Lotto Park tegen Paars-Wit. Een vermoedelijk hypergemotiveerde thuisploeg kan mogelijk dan al zijn 35ste landstitel pakken, aan Club om daar een stokje voor te steken.

"Moeten naar oplossing zoeken"

Het was opvallend hoe Blauw-Zwart vandaag volledig inzakte nadat het op een 2-1 voorsprong kwam, ook Hans Vanaken zocht naar een verklaring bij Eleven. "We verliezen veel te gemakkelijk de controle. We verloren voortdurend de bal en daardoor stonden we in het slot onder druk. Het kon beide kanten op en dat gelijkspel is misschien wel een terechte uitslag."

Een verklaring voor de metamorfose die de bezoekers na de achterstand ondergingen had de Club-middenvelder ook. "Union speelde in het slot veel losser, mogelijk omdat ze het gevoel hadden van niets meer te verliezen. We gaan moeten bekijken hoe we in de komende weken beter onder die druk kunnen uitvoetballen", zo klonk het rustig maar streng bij de kapitein.

Publiciteit voor het voetbal?

Ook Odoi reageerde na afloop rustig en ook kritisch voor zichzelf. "Publiciteit voor het voetbal? Ik had liever gewonnen, ik heb daar eigenlijk weinig boodschap aan. Iedereen vergeet hoe goed Union ook is, dat bewijzen ze nu al drie jaar. Persoonlijk ben ik wat ontgoocheld over mijn eigen prestatie in de tweede helft." Aldus de middenvelder die heel wat zelfkritiek had.

Wie verdiende vandaag te winnen?

Meest recent

Anderlecht met 5 op 24: enkel deze remedie kan hen redden

RSC Anderlecht verloor kansloos met 2-0 van KRC Genk. De Brusselaars boekten een 5 op 24. Hoe kan ...

15
15
Karetsas doet boekje open over Hayen én Fink

KRC Genk won verdiend met 2-0 van RSC Anderlecht. De Limburgers kunnen zo de top zes weer ruiken. ...

71
71
Anderlecht zoekt sportief directeur: zes mogelijke kandidaten

RSC Anderlecht ontsloeg zoals verwacht Olivier Renard. De Brusselaars lieten weten dat de zoektocht ...

347
347
Club Brugge haalt slag thuis met contract tot 2029

Club Brugge werkt verder aan de toekomst. De Bruggelingen hebben vandaag een van hun jonge talenten ...

99
99
Bornauw spreekt: update over nieuwe coach én TD

RSC Anderlecht moet op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer en sportief directeur. CEO Kenneth Bornauw ...

241
241
'Anderlecht zoekt coach: 2 topkandidaten, één alternatief'

Het is een chaotische maandag geweest bij Anderlecht met het plotse vertrek van Edward Still en ...

334
334
Nations League: mogelijke tegenstanders Rode Duivels bekend

De komende maanden zal alles bij de Rode Duivels in het teken staan van het WK van volgende zomer. ...

102
102
'Anderlecht neemt beslissing in zoektocht naar coach'

Quo vadis, Anderlecht? Het is dé vraag van de komende dagen, welke richting Paars-Wit uitgaat ...

239
239
Vergissing Anderlecht? "Het zal nu niet beter gaan"

Het was maandag nog maar eens bijltjesdag bij Anderlecht. Hoofdcoach ad interim Edward Still gaf er ...

298
298
'Voormalig toptalent Man Utd naar Belgische (sub)top'

De wintermercato is nog maar net gesloten, maar vele clubs zullen toch nog de nodige ...

56
56
'Anderlecht zet zeer verrassende Belgische coach op lijst'

Bij Anderlecht vond in de laatste week een ongeziene leegloop plaats. Na het ontslag van Besnik Hasi ...

512
512
Razend spannend om PO1: Vandenbempt geeft 3 favorieten

De 24ste speeldag in de Jupiler Pro League heeft opnieuw voor de nodige verschuivingen in het ...

420
420
'Club Brugge greep naast Italiaanse sensatie'

Club Brugge blikt terug op een uiteindelijk vrij rustige wintermercato. Zaid Romero en Kaye Furo ...

166
166
Crisis bij Anderlecht: Proto en Albert wijzen de vinger

Anderlecht is zondag en maandag in een ongeziene crisis beland. Eerst leed het in Genk een zoveelste ...

479
479
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe topkandidaat én leegloop bij Anderlecht'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

444
444
Ruben Van Gucht breekt bij pijnlijk verhaal met Vlasic

Drukke TV-tijden voor Ruben Van Gucht! De man was de laatste weken te bewonderen op zowat elke ...

86
86
Boost bij Club Brugge:”Goednieuwsshow in Jan Breydel”

Club Brugge had geen moeite met Standard Luik afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League. ...

376
376
‘Deserteur’ bij Anderlecht: “Smalletjes en niet netjes”

Het is een totale leegloop bij RSC Anderlecht. Na het ontslag van Besnik Hasi verlieten ook Lucas ...

608
608
Antwerp in bizarre situatie: “Hoe gek het ook klinkt”

Royal Antwerp FC ging van de hemel naar de hel. In de beker won The Great Old met 0-1 op het veld ...

225
225
Paul Gheysens furieus in vuile oorlog: "Het klopt niet!"

Het blijven enorm woelige tijden voor Paul Gheysens, Antwerp en Ghelamco. Elk hebben ze op hun eigen ...

270
270
'Anderlecht verrast: dit is de staf na vertrek Still'

RSC Anderlecht ziet Edward Still vertrekken naar Watford. Wie de stromingen kent binnen het ...

316
316
Bijltjesdag bij Anderlecht: club bevestigt vertrek Renard en Still

RSC Anderlecht heeft zopas officieel bevestigd dat Edward Still en Olivier Renard de club verlaten. ...

310
310
Vandenbempt luidt alarmbel: paniek bij Anderlecht

Het bestuur van RSC Anderlecht heeft er genoeg van. Het sportieve wanbeleid van Wouter Vandenhaute ...

385
385
Renard ontslagen: Bornauw & co trekken meteen door

RSC Anderlecht staat nog maar eens in brand. Het is duidelijk dat het wanbeleid van de afgelopen ...

566
566
KRC Genk op oorlogspad: Heymans waarschuwt concurrentie

KRC Genk won oververdiend met 2-0 van RSC Anderlecht. De Limburgers blijven zo meedoen voor de top ...

210
210

Meer sportnieuws