'Schokkende wending rond Kroos en Modric bij Real Madrid'

599
'Schokkende wending rond Kroos en Modric bij Real Madrid'

Het gaat Real Madrid momenteel voor de wind. Het veroverde de titel in La Liga, speelt op 1 juni de finale van de Champions League tegen Borussia Dortmund en kan wellicht ook snel de komst van Kylian Mbappé aankondigen, want de steraanvaller bevestigde al officieel zijn vertrek bij PSG. Maar er is ook mogelijk nieuws op komst dat de fans minder graag zullen horen.

Het lijkt er immers op dat Real in de zomer weleens enkele boegbeelden zou kunnen gaan verliezen. Aanvoerder Nacho Fernandez bevestigde al dat hij zijn aflopende contract niet zal verlengen, waardoor hij na maar liefst 23 jaar de Koninklijke zal verlaten. Daar blijft het mogelijk niet bij.

LEES OOK: Vervanger Lukaku velt Liverpool, Real komt met schrik vrij

Kroos en Modric alsmaar dichter bij vertrek

Cadena SER komt immers met het nieuws dat de kans met de dag groter wordt dat ook Toni Kroos en Luka Modric de club zullen verlaten. Beide oudgedienden op het middenveld zijn einde contract en tekenden nog niet bij. Zeker in het geval van Kroos zou een vertrek toch een schok zijn.

De 34-jarige Duitser liet dit seizoen immers zien nog altijd van grote waarde te zijn, met onder meer een indrukwekkende prestatie tegen Bayern in de halve finale van de Champions League. Hij zou echter nog altijd wachten op een contractvoorstel. Dat zou er nog niet gekomen zijn omdat ze bij het bestuur van Real vinden dat Kroos zélf het initiatief moet nemen als hij wil blijven.

Knoop over toekomst bij Real nog niet doorgehakt

De knoop lijkt dus nog niet doorgehakt te zijn en dat is ook voor Modric het geval. De 38-jarige moet dit seizoen veelal vrede nemen met een rol als invaller. Hij zou in de aanloop naar de finale van de Champions League nog aan tafel gaan zitten met voorzitter Florentino Perez om tot een beslissing over zijn toekomst te nemen.

Mochten de twee middenvelders vertrekken, zou er toch een einde komen aan een tijdperk. Kroos en Modric zijn respectievelijk al tien en twaalf jaar aan de slag in het Bernabeu. In die periode mocht Kroos maar liefst 22 trofeeën in zijn prijzenkast zetten, voor Modric staat de teller zelfs op 24. De Kroaat sleepte in 2018 ook de Gouden Bal in de wacht.

Moet Real er alles aan doen om hem nog te houden?

Meest recent

Straffe KV Mechelen-keuze pakt immens goed uit

KV Mechelen leek dit seizoen op weg naar degradatievoetbal en coach Fred Vanderbiest werd ...

7
7
Bizar verhaal: Karetsas miste bijna heldenrol door... toilet

Na vier wedstrijden ligt ook Borussia Dortmund op koers om te overwinteren in de Champions League. ...

10
10
Wéér de held: Sommer pronkt met straffe statistiek

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League gepakt, ...

56
56
Kortrijk slikt nieuwe domper: "Klassement liegt niet"

Nadat het vorig weekend op Sclessin een puntje pakte, hoopte KV Kortrijk woensdagavond op zijn elan ...

45
45
Financiële catastrofe voor Belgische clubs: Duchâtelet in de bres

De Belgische clubs beleven tegenwoordig hoogdagen op het Europese toneel. Club Brugge blijft het ...

75
75
Club op koers voor top-8? Leko schat de kansen in

Na de knappe zeges tegen Inter en Lens wou Club Brugge woensdagavond op zijn elan doorgaan in de ...

126
126
Kane heeft knoop over zijn toekomst doorgehakt

Harry Kane zette vorige week op zijn 33ste de kroon op zijn carrière met de belangrijkste ...

34
34
De Bruyne zwaar in clinch met ploegmaat: "F*ck off!"

Bij Napoli beleven ze dit seizoen niet al te veel plezier aan de Champions League. Enkel tegen ...

56
56
Frankrijk op stelten: ongeziene vernedering Hazard en co

Er valt uiteraard veel na te praten over de zege van Club Brugge op PSV, maar voor dé uitslag ...

236
236
Mannaert doet straffe voorspelling over Club in CL

Club Brugge heeft woensdagavond alweer een uitstekende zaak gedaan in de Champions League, want het ...

196
196
Doku of Godts? Albert geeft Van Bommel verrassend advies

Op het einde van deze week zal Mark van Bommel bekend maken op welke Rode Duivels hij rekent voor de ...

134
134
Nederland woedend na stunt Club Brugge: “Amateuristisch”

Club Brugge ging woensdagavond met 1-2 winnen bij PSV. In Nederland is men daar allesbehalve blij ...

814
814
Tresoldi gelooft zijn oren niet na domper: "Wie dan?!"

Halfweg de league phase lijkt Club Brugge al zo goed als zeker dat het zal overwinteren in de ...

319
319
Sterkhouder Union dringt openlijk aan op transfer

Union zag de voorbije jaren in de zomer telkens weer een pak sterkhouders vertrekken. Dat was ook ...

112
112
Mechele gelooft ploegmaat niet: "Hij is een cheat code"

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde overwinning op een rij in de Champions League gepakt. ...

191
191
Mechelen lijkt eindelijk vertrokken: "Dat doet extra deugd"

Er werd woensdagavond niet alleen in de Champions League gevoetbald. In de Jupiler Pro League stond ...

85
85
Leko in de wolken: "Dit was casino-voetbal, pure fun"

Club Brugge blijft maar door de Champions League razen. Blauw-Zwart pakte woensdagavond al zijn ...

218
218
Club-smaakmaker Seys is 'Man van de Match': "Hij kan alles"

Club Brugge klimt naar de negende plek van de League Phase van de Champions League na een straffe ...

267
267
Toch hommeles bij Club Brugge? Hevige discussie valt op

Club Brugge pakt een negen op negen in de Champions League. Na zeges tegen Internazionale en RC Lens ...

563
563
Onverwachte Club Brugge-uitblinker staat op: "Bijzonder"

Club Brugge heeft een nieuwe stunt verwezenlijkt in de League Phase van de Champions League. Op het ...

270
270
Club Brugge zorgt voor nieuwe CL-stunt op PSV

Club Brugge zet de straffe vorm in de Champions League verder. Na eerdere zeges tegen Internazionale ...

258
258
KV Kortrijk schiet zichzelf ferm in de voet tegen KV Mechelen

KV Mechelen en KV Kortrijk werkten een inhaalmatch af tijdens een Europese midweek. Storm Austen ...

77
77
"Haal hem!" - X ontploft nadat Tresoldi wéér scoort

Er staat dit seizoen geen maat meer op Nicolo Tresoldi. De Duitse spits kroonde zich vorig seizoen ...

344
344
Spitsendilemma Gent: De Mil reikt oplossing aan

AA Gent won zijn openingswedstrijd in de Conference League wel nog van Aarhus, maar ging twee weken ...

197
197
De Roover geeft aan wat er fout liep bij STVV

STVV begon zeer fraai aan zijn avontuur in de Conference League, want na zeges tegen Iberia en FC ...

55
55

Meer sportnieuws