'Schokkende wending rond Kroos en Modric bij Real Madrid'

door
'Schokkende wending rond Kroos en Modric bij Real Madrid'

Het gaat Real Madrid momenteel voor de wind. Het veroverde de titel in La Liga, speelt op 1 juni de finale van de Champions League tegen Borussia Dortmund en kan wellicht ook snel de komst van Kylian Mbappé aankondigen, want de steraanvaller bevestigde al officieel zijn vertrek bij PSG. Maar er is ook mogelijk nieuws op komst dat de fans minder graag zullen horen.

Het lijkt er immers op dat Real in de zomer weleens enkele boegbeelden zou kunnen gaan verliezen. Aanvoerder Nacho Fernandez bevestigde al dat hij zijn aflopende contract niet zal verlengen, waardoor hij na maar liefst 23 jaar de Koninklijke zal verlaten. Daar blijft het mogelijk niet bij.

LEES OOK: 'Real Madrid dropt in zomer stevige trainersbom'

Kroos en Modric alsmaar dichter bij vertrek

Cadena SER komt immers met het nieuws dat de kans met de dag groter wordt dat ook Toni Kroos en Luka Modric de club zullen verlaten. Beide oudgedienden op het middenveld zijn einde contract en tekenden nog niet bij. Zeker in het geval van Kroos zou een vertrek toch een schok zijn.

De 34-jarige Duitser liet dit seizoen immers zien nog altijd van grote waarde te zijn, met onder meer een indrukwekkende prestatie tegen Bayern in de halve finale van de Champions League. Hij zou echter nog altijd wachten op een contractvoorstel. Dat zou er nog niet gekomen zijn omdat ze bij het bestuur van Real vinden dat Kroos zélf het initiatief moet nemen als hij wil blijven.

Knoop over toekomst bij Real nog niet doorgehakt

De knoop lijkt dus nog niet doorgehakt te zijn en dat is ook voor Modric het geval. De 38-jarige moet dit seizoen veelal vrede nemen met een rol als invaller. Hij zou in de aanloop naar de finale van de Champions League nog aan tafel gaan zitten met voorzitter Florentino Perez om tot een beslissing over zijn toekomst te nemen.

Mochten de twee middenvelders vertrekken, zou er toch een einde komen aan een tijdperk. Kroos en Modric zijn respectievelijk al tien en twaalf jaar aan de slag in het Bernabeu. In die periode mocht Kroos maar liefst 22 trofeeën in zijn prijzenkast zetten, voor Modric staat de teller zelfs op 24. De Kroaat sleepte in 2018 ook de Gouden Bal in de wacht.

Moet Real er alles aan doen om hem nog te houden?

Meest recent

Bayat en Charleroi ambitieus: JPL-topclub als hét voorbeeld

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportieve baas. De Argentijn ...

21
21
Genk bijna zeker: "Alleen mag dàt niét meer gebeuren"

Club Brugge, Union SG en STVV zijn al zeker van de top zes. RSC Anderlecht bijna, en ook KV Mechelen ...

52
52
Godts komt met pijnlijk verhaal voor KRC Genk

Mika Godts breekt volledig door bij Ajax en is er dit seizoen veruit de beste speler. De Belgische ...

95
95
Grove blunder Anderlecht? Banneling in 'Elftal vd Week'

RSC Anderlecht nam in januari afscheid van enkele spelers die geen hoofdrol meer hadden in de ...

165
165
"Tien speeldagen schorsen!" - Tzolis-aanslag zindert na

Sporting Charleroi leek zondag op weg naar een goed resultaat tegen een matig Club Brugge. Maar de ...

230
230
De Tafel van Gert davert: Ruben Van Gucht onthult alles

Het klettert momenteel in BV-land. Alles begon met een pikante uitspraak van Herman Brusselmans ...

88
88
'Kompany kijkt toe: nieuwe Kane-wenteling bij Bayern'

Nu de landstitel binnen handbereik is voor Bayern München, heeft Vincent Kompany zijn zinnen ...

67
67
'Overmars in actie: oude bekende als eerste zomeraanwinst'

Antwerp FC boekte zaterdag een bijzonder deugddoende zege tegen revelatie STVV, desondanks lijkt de ...

165
165
'Monstertransfer Club: PSG klopt aan voor sterkhouder'

Club Brugge KV toonde zich de voorbije jaren een ideale springplank richting de Europese ...

494
494
Straffe woorden: Lineker en Richards gaan wild op Lammens

Manchester United is de laatste weken uitstekend bezig in de Premier League. Na een puike reeks is ...

196
196
‘Alle remmen los bij Anderlecht: stunttransfer in de maak'

RSC Anderlecht wil deze zomer stunten, en één groot dossier dreigt sneller te ...

730
730
Anderlecht hoopt op meevaller: aanwinst toont zich

RSC Anderlecht rondde dit seizoen een karrenvracht aan transfers af voor de eerste en tweede ploeg. ...

182
182
Hallo, Rudi Garcia? "Rode Duivels? Had al gemoeten"

Deze maand spelen de Rode Duivels in Chicago tegen de Verenigde Staten en Mexico. Door de hoge ...

127
127
Hein luidt alarmbel: "Zo verliezen ze de JPL-titel"

Union SG verloor alweer punten op verplaatsing. Het spelniveau van de landskampioen is al weken te ...

158
158
Deschacht ziet 'onverwachte' uitblinker bij Anderlecht

Het transferbeleid van RSC Anderlecht onder Olivier Renard was niet bepaald een succes. Zo mocht er ...

233
233
Lardot zag één grote bepalende fout in Charleroi-Club Brugge

Club Brugge won met 1-2 van Sporting Charleroi. Bij de Zebra's waren ze woedend over de 10 minuten ...

655
655
Wesley Sonck kiest onverwacht nieuw pad in zijn carrière

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

66
66
'Anderlecht en De Cat: nieuwe contractupdate'

RSC Anderlecht moet snel duidelijkheid verschaffen over de contractsituatie van Thorgan Hazard, al ...

368
368
Stunt richting PO 1: "Ik hoop dat ze het halen"

STVV is al zeker van Play-Off 1 en dat is een zeer grote stunt. De Limburgers weten al dat ze tegen ...

314
314
Druk op Borguet en Bornauw neemt toe: "Verleng het contract"

Thorgan Hazard scoorde vijf keer in twee matchen en plots lezen we dat Anderlecht zijn contract moet ...

183
183
Na aanslag op Tzolis: Bondsparket vordert heel stevige straf

Club Brugge pakte zondagavond in extremis de drie punten op Sporting Charleroi na een doelpunt van ...

426
426
Frutos verklapt: "Of Anderlecht belde na ontslag Renard?"

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportief directeur. Hij kwam ...

203
203
RAFC-fan Tom Waes verrast iedereen: “Vertrek komt eraan”

Tom Waes was de laatste weken in oorlogsgebied. De man achter succesreeksen zoals Kamp Waes en ...

72
72
Charai niet 'happy': "Dat gaan we binnenskamers bespreken"

Bij KVC Westerlo pakten ze een oververdiend punt tegen Union SG. Ze hadden zelfs misschien nog ...

55
55
"Ik sprak met Anderlecht, niet met Club Brugge"

RSC Anderlecht en Club Brugge gaan komende zomer ongetwijfeld offensieve versterking zoeken. De twee ...

324
324

Meer sportnieuws