'Schokkende wending rond Kroos en Modric bij Real Madrid'

door
'Schokkende wending rond Kroos en Modric bij Real Madrid'

Het gaat Real Madrid momenteel voor de wind. Het veroverde de titel in La Liga, speelt op 1 juni de finale van de Champions League tegen Borussia Dortmund en kan wellicht ook snel de komst van Kylian Mbappé aankondigen, want de steraanvaller bevestigde al officieel zijn vertrek bij PSG. Maar er is ook mogelijk nieuws op komst dat de fans minder graag zullen horen.

Het lijkt er immers op dat Real in de zomer weleens enkele boegbeelden zou kunnen gaan verliezen. Aanvoerder Nacho Fernandez bevestigde al dat hij zijn aflopende contract niet zal verlengen, waardoor hij na maar liefst 23 jaar de Koninklijke zal verlaten. Daar blijft het mogelijk niet bij.

LEES OOK: Geen prijs voor Courtois: Barça pakt Spaanse Supercup

Kroos en Modric alsmaar dichter bij vertrek

Cadena SER komt immers met het nieuws dat de kans met de dag groter wordt dat ook Toni Kroos en Luka Modric de club zullen verlaten. Beide oudgedienden op het middenveld zijn einde contract en tekenden nog niet bij. Zeker in het geval van Kroos zou een vertrek toch een schok zijn.

De 34-jarige Duitser liet dit seizoen immers zien nog altijd van grote waarde te zijn, met onder meer een indrukwekkende prestatie tegen Bayern in de halve finale van de Champions League. Hij zou echter nog altijd wachten op een contractvoorstel. Dat zou er nog niet gekomen zijn omdat ze bij het bestuur van Real vinden dat Kroos zélf het initiatief moet nemen als hij wil blijven.

Knoop over toekomst bij Real nog niet doorgehakt

De knoop lijkt dus nog niet doorgehakt te zijn en dat is ook voor Modric het geval. De 38-jarige moet dit seizoen veelal vrede nemen met een rol als invaller. Hij zou in de aanloop naar de finale van de Champions League nog aan tafel gaan zitten met voorzitter Florentino Perez om tot een beslissing over zijn toekomst te nemen.

Mochten de twee middenvelders vertrekken, zou er toch een einde komen aan een tijdperk. Kroos en Modric zijn respectievelijk al tien en twaalf jaar aan de slag in het Bernabeu. In die periode mocht Kroos maar liefst 22 trofeeën in zijn prijzenkast zetten, voor Modric staat de teller zelfs op 24. De Kroaat sleepte in 2018 ook de Gouden Bal in de wacht.

Moet Real er alles aan doen om hem nog te houden?

Meest recent

Mokio en Bounida aangepakt: "Word er helemaal gek van"

Ajax opende zondag zijn 2026 met een overwinning, maar helemaal van een leien dakje ging het toch ...

40
40
'Van den Bosch verrast en stuurt grootmacht wandelen'

De verwachting was de voorbije weken dat Antwerp zich deze winter zou versterken om volop te kunnen ...

114
114
Grote ontgoocheling bij Tzolis: "Wat moet ik zeggen?"

De Gouden Schoen kreeg zondagavond een zeer verrassende laureaat. Het was tot ieders verbazing ...

244
244
Lang en McTominay redden Napoli in kraker tegen Inter

In de Serie A stond er zondagavond nog een onvervalste kraker op het programma. Titelverdediger ...

83
83
“Wat een ontgoocheling” - Bizarre ontknoping Gouden Schoen

De ontknoping van de Gouden Schoen zorgde zondagavond voor een verrassing van formaat. Terwijl in ...

358
358
Geen prijs voor Courtois: Barça pakt Spaanse Supercup

Thibaut Courtois is er zondagavond niet in geslaagd om met Real Madrid een eerste prijs van het ...

86
86
Grote verrassing: Ardon Jashari pakt de Gouden Schoen

Zondagavond werd in Middelkerke de Gouden Schoen uitgedeeld. Het werd uiteindelijk een feestavond ...

595
595
Verassende beste Belg in buitenland, Belofte van het Jaar ook bekend

Op het Gala van de Gouden Schoen worden zondagavond heel wat prijzen uitgedeeld. De eerste ...

217
217
Kassa rinkelt weer bij Club: knaltransfer Furo officieel

Bij Club Brugge is de eerste transfer van deze winter een feit. Het gaat meteen om een zeer ...

184
184
Club en RSCA vallen in de prijzen, Pocognoli ook

Het gala van de Gouden Schoen is ondertussen begonnen en er is al een eerste prijs uitgedeeld. Zopas ...

405
405
De Bruyne weldra terug? KDB geeft cruciale update

Kevin De Bruyne is vanavond te gast bij het gala van de Gouden Schoen. De Rode Duivel sprak op de ...

66
66
Hatenboer laat zich gelden: RSCA weet niet wat het ziet

RSC Anderlecht kocht een jaar geleden Cedric Hatenboer voor ruim 2 miljoen euro. Hij werd al ...

247
247
'Uittocht bij Westerlo: volgende vertrekker staat klaar'

Bij KVC Westerlo mogen we nog een aantal uitgaande transfers verwachten. De Kemphanen kunnen het ...

70
70
'Clement wil smaakmaker uit de Jupiler Pro League'

Rangers FC is de afgelopen jaren wel vaker in België komen shoppen. Dat was niet altijd een ...

88
88
Kompany opent 2026 met monsterzege, Man Utd in zware crisis

In de Bundesliga opende Bayern München zijn jaar met een thuiswedstrijd tegen VfL Wolfsburg. In ...

73
73
RWDM en Lokeren komen met zeer opvallend nieuws

Bij RWDM en Sporting Lokeren hebben ze twee officiële berichten de wereld ingestuurd. De ...

71
71
United doodziek: nu ook Lammens gruwelijk in de fout

Na een erg woelige week, wou Manchester United FC zondagavond de rust binnen de club doen ...

120
120
'Transferwending Onyedika: nieuw prijskaartje genoemd'

Club Brugge staat op het punt om langs de kassa te passeren met Kaye Furo, die voor zo'n 10 miljoen ...

478
478
Martinelli-show bij Arsenal, peperdure slipper AC Milan

Arsenal FC blijft op koers om met de Engelse dubbel aan de haal te gaan. De leider uit de Premier ...

18
18
Nzeyimana legt pijnlijke waarheid bloot rond Gouden Schoen

Vanavond staat de uitreiking van de Gouden Schoen op het programma, maar dit jaar hangt er een ...

277
277
Hazard doet monden openvallen: sensationele landskampioen?

Komend weekend is het zover, dan barst de Jupiler Pro League weer los. De strijd om de tickets voor ...

363
363
Doelman vh Jaar: Mignolet duidt eigen opvolger al aan

Zondagavond wordt niet enkel de Gouden Schoen uitgereikt, op het gala zullen ook verschillende ...

841
841
Godts scoort in nipte zege Ajax, horror voor Hatenboer

Ajax is met een goed resultaat begonnen aan de tweede seizoenshelft in de Eredivisie. Na onder meer ...

155
155
Clement ziet 'enorme transferuitdaging' Club Brugge

Club Brugge KV wil zich tijdens de huidige transferperiode versterken met minstens één ...

666
666
Transferbommetje bij Antwerp: "Verslikte me in mijn koffie"

Antwerp FC wist de voorbije mercato's verschillende spelers voor de nodige miljoenen van de hand te ...

381
381

Meer sportnieuws