'Maes krijgt bij Willem II gezelschap van volgende Belg'

door
'Maes krijgt bij Willem II gezelschap van volgende Belg'

Peter Maes was de voorbije jaren wat op de achtergrond verzeild door zijn rol in Operatie Propere Handen en een weinig roemloze passage bij Beerschot in 2021. Maar dit seizoen liet de trainer nog eens zijn kwaliteiten zien. Hij ging in september aan de slag bij Willem II en loodste de club terug naar de Eredivisie.

Maes krijgt gezelschap van Caluwé bij Willem II

Maes mocht met Willem II zelfs de titel vieren in de Keuken Kampioen Divisie en hij wordt in Tilburg dan ook op handen gedragen. Met Matthias Verreth en Rob Nizet heeft Maes er ook enkele Belgische spelers onder zijn hoede en er lijkt nog een landgenoot op komst te zijn.

Het Nieuwsblad weet immers dat Tom Caluwé de topkandidaat zou zijn om aan de slag te gaan als technisch directeur bij Willem II. Als hij er neerstrijkt, dan zal Caluwé net als Maes vooral revanche willen nemen in Tilburg. Ook hij komt immers uit een moeilijke periode.

Geen succes bij Club Brugge en Zulte Waregem

De 46-jarige had indruk gemaakt als technisch directeur bij KV Mechelen, waar hij tussen 2019 en 2022 die functie vervulde. Het leverde hem een fraaie overgang naar Club Brugge op, maar daar kon hij nooit aarden. Na nog geen jaar vertrok hij alweer bij Blauw-Zwart.

Vorige zomer werd Caluwé vervolgens aangesteld bij Zulte Waregem, maar daar werd hij in maart al ontslagen omwille van de tegenvallende resultaten van Essevee dit seizoen. Bij Willem II zou Caluwé een elftal moeten samenstellen dat volgend seizoen het behoud in de Eredivisie kan verzekeren.

Moet een Belgische club hem een nieuwe kans geven?

Meest recent

'Grote kuis in Anderlecht: dubbelslag voor Renard'

Een spits en centrale verdediger zijn meer dan welkom, maar de voornaamste opdracht van Olivier ...

12
12
'Done deal: AA Gent heeft topaanwinst helemaal beet'

In de kwartfinale van de Croky Cup gaat AA Gent donderdag op bezoek bij RSC Anderlecht, nadien moet ...

40
40
'Anderlecht vs. Club Brugge: ex-Genkie terug naar JPL?'

Zowel bij RSC Anderlecht als Club Brugge draait de geruchtenmolen op volle toeren. In ...

180
180
Deschacht zwaar in opspraak: rechtbank vernietigend

Olivier Deschacht, de 44-jarige ex-voetballer en huidige analist, staat opnieuw in de schijnwerpers. ...

404
404
'Ultieme WK-push: Wout Faes verbaast met nieuwe club'

Een aantal kandidaat-Rode Duivels zullen deze wintermercato van club moeten wisselen om zich in de ...

137
137
'Schoktransfer Noa Lang: gesprekken al geopend'

Met een cruciale assist in de topper tegen Internazionale, toonde Noa Lang zich zondagavond ...

175
175
Jashari beklinkt triomf met straffe Club Brugge-uitspraak

Ardon Jashari heeft Club Brugge een half jaar na zijn vertrek nog een mooie prijs bezorgd. Want zijn ...

251
251
'Union helemaal los: sterkhouder weg, twee topaanwinsten'

Union SG begint woensdagavond opnieuw aan een loodzware wedstrijdmarathon, die pas ten vroegste ...

118
118
"Misbaksel" - Gouden Schoen-verkiezing zwáár onder vuur

De 72ste Gouden Schoen heeft een grote verrassing opgeleverd. Zo wist Ardon Jashari met de trofee ...

317
317
Xabi Alonso op straat: deze rol speelde Courtois in Real-bom

Het verlies tegen aartsrivaal FC Barcelona in de finale van de Supercopa de España heeft ...

208
208
'Anderlecht zet transfersoap van de winter op z’n kop'

Anderlecht zet deze winter een transfersoap in gang. Een dossier dat groter wordt dan eerst gedacht ...

306
306
'Leko hakt knopen door: einde verhaal bij Club Brugge?'

Zondag vulde Club Brugge het podium op het Gala van de Gouden Schoen, maar dinsdag is het weer ...

564
564
'Witte rook bij Antwerp: duo sterkhouders pakt koffers'

Om een vervolgstuk te breien aan de sterke reeks in december hoopt Antwerp in januari op een ...

382
382
Vandenbempt onthult reden Gouden Schoen-stunt Jashari

Ardon Jashari verbaasde zondag vriend en vijand door op basis van één stemronde de ...

137
137
'Géén Club Brugge: Yow trekt naar deze club'

Griffin Yow werd de afgelopen twee weken in verband gebracht met de Belgische topclubs. Dat was ...

159
159
Bom barst in Bernabéu: Real Madrid ontslaat Xabi Alonso

Terwijl de ogen van de Belgische voetbalwereld op het Gala van de Gouden Schoen waren gericht ging ...

298
298
Klucht op Gouden Schoen: bizar stemgedrag blootgelegd

Op het Gala van de Gouden Schoen schoot Ardon Jashari zondag de hoofdvogel af, terwijl ook onder ...

831
831
'Toptransfer Beerschot: deal weldra afgerond'

Bij Beerschot draait het momenteel vierkant in de Challenger Pro League. De club gaat in januari de ...

344
344
Westerlo compleet verrast: toptransfer naar de MLS

KVC Westerlo kent een zeer drukke mercato, zowel in- als uitgaand. De Kemphanen hoopten dat een van ...

77
77
Ivan Leko in shock na gala Gouden Schoen

Club Brugge heeft met Ardon Jashari weer een Gouden Schoen afgeleverd. Al was het bijzonder ...

349
349
'Standard laat floptransfer gratis vertrekken'

Standard zoekt een oplossing voor een aantal spelers. Zo willen ze ruimte maken voor de komst van ...

129
129
De Cat of Karetsas? Europese top volgt één naam

Komende zomer gaan er weer smaakmakers de Jupiler Pro League verlaten. Twee jonkies die al veel ...

595
595
Bekende naam bood zich aan in JPL, maar bleef in de kou

Elk seizoen worden er honderden trainers aangeboden in de Jupiler Pro League. Nochtans is het ...

134
134
'Buitenkans JPL-clubs: ervaren Belg plots op de markt'

Als er Belgische ploegen zijn die nog een defensieve versterking zoeken, dan is er misschien een ...

269
269
Clement doet boekje open over zijn Engels avontuur

Philippe Clement had altijd al de ambitie om op een dag in Engeland te werken. Enkele maanden ...

217
217

Meer sportnieuws