'Maes krijgt bij Willem II gezelschap van volgende Belg'

door
'Maes krijgt bij Willem II gezelschap van volgende Belg'

Peter Maes was de voorbije jaren wat op de achtergrond verzeild door zijn rol in Operatie Propere Handen en een weinig roemloze passage bij Beerschot in 2021. Maar dit seizoen liet de trainer nog eens zijn kwaliteiten zien. Hij ging in september aan de slag bij Willem II en loodste de club terug naar de Eredivisie.

Maes krijgt gezelschap van Caluwé bij Willem II

Maes mocht met Willem II zelfs de titel vieren in de Keuken Kampioen Divisie en hij wordt in Tilburg dan ook op handen gedragen. Met Matthias Verreth en Rob Nizet heeft Maes er ook enkele Belgische spelers onder zijn hoede en er lijkt nog een landgenoot op komst te zijn.

Het Nieuwsblad weet immers dat Tom Caluwé de topkandidaat zou zijn om aan de slag te gaan als technisch directeur bij Willem II. Als hij er neerstrijkt, dan zal Caluwé net als Maes vooral revanche willen nemen in Tilburg. Ook hij komt immers uit een moeilijke periode.

Geen succes bij Club Brugge en Zulte Waregem

De 46-jarige had indruk gemaakt als technisch directeur bij KV Mechelen, waar hij tussen 2019 en 2022 die functie vervulde. Het leverde hem een fraaie overgang naar Club Brugge op, maar daar kon hij nooit aarden. Na nog geen jaar vertrok hij alweer bij Blauw-Zwart.

Vorige zomer werd Caluwé vervolgens aangesteld bij Zulte Waregem, maar daar werd hij in maart al ontslagen omwille van de tegenvallende resultaten van Essevee dit seizoen. Bij Willem II zou Caluwé een elftal moeten samenstellen dat volgend seizoen het behoud in de Eredivisie kan verzekeren.

Moet een Belgische club hem een nieuwe kans geven?

Meest recent

‘Beerschot haalt uit op wintermercato: nieuwe spits’

Beerschot wil zo snel mogelijk terugkeren op het hoogste niveau. De Mannekes zijn op de ...

43
43
Donderwolk boven Anderlecht: vrees voor belangrijk trio

Anderlecht zit even in de hoek waar de klappen vallen. De ziekenboeg van Besnik Hasi zit overvol en ...

60
60
Club Brugge neemt afscheid: verrassende transfer

Club Brugge zal zich nog roeren op de wintermercato, dat liet Bart Verhaeghe eerder weten. ...

53
53
Anderlecht stelt winterversterking voor: “Imposant”

RSC Anderlecht heeft met Justin Heekeren een winterversterking officieel voorgesteld. Vlak na de ...

234
234
Kogel door de kerk: KAA Gent sluit straffe deal

KAA Gent is actief op de wintermercato. Vooral uitgaand staat er heel wat te bewegen. Met Samuel ...

128
128
‘Situatie Coosemans escaleert: Renard hakt knoop door’

RSC Anderlecht is op de wintermercato bezig om de doelmannenkwestie op te lossen. De afgelopen weken ...

264
264
Ruben Van Gucht in shock: Politierechtbank vernietigend

Nieuwe dag, nieuwe aflevering in het leven van Ruben Van Gucht. Gisteren werd de loftrompet nog over ...

147
147
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht barst los, dubbelslag KAA Gent’

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

300
300
‘Versterking Westerlo onderweg: crisis nipt afgeweerd’

De Belgische clubs zijn druk in de weer op de wintermercato. Ook Westerlo staat op het punt om ...

35
35
Beckham-familie ontploft na onthullingen van Brooklyn

Wat jarenlang verborgen bleef achter perfect gestylede familiefoto’s, spat nu genadeloos ...

96
96
Anderlecht kondigt definitieve wintertransfer aan

RSC Anderlecht is zich aan het roeren op de wintermercato. De doelmannencarrousel staat nu ook op ...

192
192
‘KAA Gent wil stunten: strijd met AC Milan om toptalent’

De wintermercato gaat nog even door en de Belgische clubs zijn nog naarstig op zoek naar ...

156
156
‘STVV pakt ferm uit: KAA Gent en Standard verweesd’

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De formatie van ...

146
146
Radja verklapt loon bij Patro: “Voor minder doe ik het niet”

Radja Nainggolan verraste vriend en vijand door de overstap te maken van Lokeren naar Patro Eisden. ...

574
574
'Schoktransfer Jashari: Gouden Schoen in weegschaal met Duivel'

Ardon Jashari won anderhalve week geleden de Gouden Schoen, maar mede door blessureleed is zijn ...

197
197
'Club Brugge verrast: derde wintervertrekker staat klaar'

Bij Club Brugge kijken de supporters reikhalzend uit naar de eerste aanwinsten van de ...

464
464
"Verdachte actie van Visser" - Anderlecht tóch bestolen?

RSC Anderlecht liep zondag opnieuw averij op in de eigen competitie en verloor met 4-2 op het veld ...

417
417
Kairat Almaty - Club Brugge op televisie: kijkers opgelet

Na een winterslaap van een tweetal maanden, trekt de Champions League zich dinsdag weer op gang. ...

560
560
'Ruildeal bezorgt Noah Sadiki nieuwe sprookjestransfer'

De Jupiler Pro League vormde afgelopen zomer andermaal een ideale springplank voor verschillende ...

210
210
'De Condé in actie: bod voor eerste winteraanwinst'

KRC Genk is met een flinke domper aan de tweede seizoenshelft begonnen en verloor afgelopen weekend ...

417
417
Hein confronteert Verhaeghe: "Vind dat zwak als coach"

Club Brugge is uiterst tegenvallend aan de tweede seizoenshelft begonnen en dat zorgt ook bij ...

312
312
‘Anderlecht verstomt: absurde cashdeal voor nieuwe spits’

Anderlecht zet onverwacht een grote stap voor een nieuwe 9. Er ligt een stevige cashdeal klaar, maar ...

572
572
'Club Brugge-bestuur beslist over job Ivan Leko'

Club Brugge is met een dubbele opdoffer aan de tweede seizoenshelft begonnen. Coach Ivan Leko zal ...

664
664
'Noa Lang genadeloos gedumpt: Napoli schakelt meteen door'

Amper een half jaar na zijn komst, loopt het avontuur van Noa Lang bij SSC Napoli voorlopig op zijn ...

102
102
'Tweede wintertransfer Anderlecht rond: financiële details gelekt'

RSC Anderlecht beleefde tot dusver een behoorlijk kalme wintermercato en rondde nog maar ...

484
484

Meer sportnieuws