'Antwerp in actie: opvolger Van Bommel al in aantocht'

648 stemmen
'Antwerp in actie: opvolger Van Bommel al in aantocht'

Nadat hij vorig seizoen nog de dubbel veroverde wenkt nu een afscheid in mineur voor Mark van Bommel, die het zo goed als zeker voor bekeken houdt bij Antwerp. Daar blijft men niet bij de pakken zitten, want zijn opvolger staat intussen al op de stoep.

Gazet van Antwerpen kreeg namelijk te horen dat de zoektocht naar een nieuwe coach op de Bosuil al vrij ver gevorderd is. Hoewel hij zijn vertrek bij de Great Old zelf nog moet aankondigen lijkt Van Bommel zijn vervanger daar dus al in de wachtkamer te zitten.

LEES OOK: Antwerp-fans gaan stapje verder: Bosuil weer slachtoffer

Van Bommel verlaat Bosuil

Die plannen zouden losstaan van de resultaten in de komende twee wedstrijden, waarin het stamnummer één nog een waterkans heeft om een Europees ticket te bemachtigen. Ook de dreigende exodus tijdens de zomermercato zou hierbij geen invloed hebben.

Wie de nieuwe T1 dan precies moet worden laat de krant wel nog in het midden. Eerder op de dag geraakte alvast bekend dat Alex Pastoor naar voren wordt geschoven als een van de voornaamste kandidaten om in de voetsporen van zijn landgenoot te treden.

Pastoor naar Antwerp?

De 57-jarige Nederlander vertrekt na het seizoen sowieso bij Almere City, dat hij als promovendus netjes op de dertiende plaats in de Eredivisie parkeerde. Daar wordt Pastoor opgevolgd door Hedwiges Maduro, die er zopas ook reeds officieel werd voorgesteld.

Daarmee lijkt de deur voor een overstap naar Deurne-Noord dus wagenwijd open te staan, al werd Pastoor de afgelopen weken ook aan onder meer Ajax en Feyenoord gelinkt. Afwachten dus of Marc Overmars en co hem kunnen overtuigen van hun project.

🚀

Denkt u dat Pastoor de nieuwe T1 van Antwerp wordt?

Meest recent

Domper voor Oranje: Eredivisie-speler bezorgt Japan nog punt

Er vielen op de eerste dagen van het WK al enkele verrassingen te noteren en ook Nederland heeft ...

10
10
Garcia verklapt één ding over opstelling Rode Duivels

Maandagavond is het eindelijk zover: dan beginnen de Rode Duivels aan hun WK. Om 21u Belgische tijd ...

21
21
'Transferbom in Italië: schoktransfer De Bruyne'

Zijn focus zal nu volledig liggen op het WK met de Rode Duivels, maar in de aanloop naar het ...

48
48
'Done deal: Rigaux haalt eerste Belg naar Feyenoord'

Na het einde van het seizoen trok Dévy Rigaux na maar liefst zeventien jaar de deur bij Club ...

31
31
Spaans bondscoach brengt Yamal-update voor openingsmatch

Niet alleen voor de Rode Duivels, maar ook voor Spanje begint maandag het WK. La Roja geldt als de ...

12
12
'Kompany krijgt zijn zin: Bayern akkoord voor topaanwinst'

Bayern München was afgelopen seizoen oppermachtig in Duitsland en pakte de dubbel, met ...

33
33
Doku: "Alleen op dat vlak is Yamal beter dan ik"

De Rode Duivels beginnen straks na een goede voorbereiding met zeer veel vertrouwen aan het WK. Als ...

60
60
'Club Brugge vindt oplossing voor banneling'

Bij Club Brugge staan er de komende weken en maanden nog heel wat transfers op til, zowel aan ...

215
215
Rode Duivel leeft plots helemaal weer op in Bundesliga

Na het mislukte WK 2022 drong zich een generatiewissel op bij de Rode Duivels, maar die liep niet ...

51
51
Duitsland schrikt even, maar boekt alsnog monsterscore

Duitsland opende zijn WK met een match tegen Curaçao. Kregen we een zeer vlotte overwinning ...

26
26
Oranje-fans zorgen voor dolle taferelen in Dallas

Nederland speelt vanavond om 22u tegen Japan. De match gaat door in het Amerikaanse Dallas en de ...

45
45
Nachtmerrie voor Duivels: Doku dreigt cruciaal duel te missen

Jérémy Doku is de beste veldspeler van de Rode Duivels. De flankaanvaller zit echter ...

345
345
'Nederlandse topclub legt bod neer voor De Busser'

Jari De Busser kende topjaren bij Go Ahead Eagles. De Belgische doelman wil komende zomer graag een ...

37
37
Sporting Hasselt verrast met transfer bij KRC Genk

Sporting Hasselt speelt komend seizoen in de Jupiler Pro League. De Limburgse club was al heel ...

165
165
'Dure verdediger op radar Belgische clubs'

De Belgische ploegen in de Jupiler en Challenger Pro League speuren rond naar versterking. Onze ...

112
112
'Club Brugge in heftig transfergevecht: bod van 7 miljoen'

Club Brugge zag inmiddels al verschillende spelers vertrekken en er zitten nog meer uitgaande deals ...

617
617
'Immense transferbom Mourinho: Real heeft verbaal akkoord'

José Mourinho werd afgelopen donderdag officieel gepresenteerd als hoofdcoach van Real ...

131
131
Vorstelijke videocall: Lukaku slaat koning Filip met verstomming

De Rode Duivels beginnen maandagavond aan hun campagne op het WK 2026 met een groepsmatch tegen ...

111
111
België - Egypte: dit resultaat voorspellen de statistieken

Maandagavond trappen de Rode Duivels hun WK-campagne op gang. In Seattle vormt Egypte dan de ...

426
426
Emotionele WK-viering van Schot verovert alle harten

John McGinn bezorgde Schotland op het WK een historische overwinning, maar het was niet zijn ...

25
25
'Transfer krijgt vorm: De Cat krijgt interessant voorstel'

Een plek in de WK-selectie bleek uiteindelijk te hoog gegrepen, toch staat Nathan De Cat voor een ...

651
651
'Club Brugge nadert akkoord: knappe dubbelslag op mercato'

De sportieve leiding van Club Brugge speurt momenteel naar directe versterking voor de eerste ploeg. ...

485
485
Klaar voor Egypte: De Ketelaere maakt indruk op training

De Rode Duivels kruisen maandag de degens met Egypte tijdens hun eerste WK-match. In afwachting van ...

71
71
Hans Vanaken tóch in WK-basisploeg? "Tegen Egypte ..."

In aanloop naar de WK-opener tegen Egypte, wordt al volop gespeculeerd over de mogelijke basisploeg ...

415
415
Opvolger Courtois bij Duivels: "Hij heeft beste papieren"

"Op een bepaald moment moet je de fakkel doorgeven" en "kans is groter dat ik niet doorga dan wel". ...

499
499

Meer sportnieuws