'Bayern loopt alweer blauwtje in zoektocht naar coach'

92 stemmen
'Bayern loopt alweer blauwtje in zoektocht naar coach'

Voor Bayern München is het stilaan aftellen naar het einde van het seizoen. Voor de Duitse recordkampioen staat er in de laatste weken niets meer op het spel, want ze moesten de titel in de Bundesliga laten aan Bayer Leverkusen en werden in de halve finale van de Champions League na een zinderend slot uitgeschakeld door Real Madrid.

In München kunnen ze daardoor nu hun energie helemaal steken in de zoektocht naar een nieuwe trainer, want er moet nog altijd een vervanger gevonden worden voor Thomas Tuchel. In februari werd al aangekondigd dat hij op het einde van het seizoen zal vertrekken en hij gaf al meermaals aan niet van plan te zijn om op die beslissing terug te komen.

LEES OOK: 'Bayern haalt uit op mercato: medische proeven op WK'

Bayern vangt ook bot bij Glasner

Het vinden van een opvolger blijkt echter een zeer lastige zaak. De voorbije weken stootte Bayern op het ene na het andere njet. Zo bedankten Xabi Alonso, Julian Nagelsmann, Unai Emery en Ralf Rangnick allemaal al voor de job. En nu blijkt Bayern weer een blauwtje gelopen te hebben.

BILD onthult dat Bayern namelijk ook een poging gewaagd heeft bij Oliver Glasner. De Oostenrijker maakte vooral naam door met Eintracht Frankfurt in 2022 de Europa League te winnen. Sinds februari is hij aan de slag bij Crystal Palace, waar hij ook indruk maakte met een 21 op 36.

Crystal Palace lag dwars

Naar verluidt verliepen de gesprekken met Glasner wel positief. De 49-jarige coach zag een overstap wel zitten, want hij heeft de ambitie om ooit de Champions League te winnen. Alleen lag Crystal Palace dwars.

Bayern zou bereid geweest zijn om 18 miljoen euro neer te tellen om het tot 2026 lopende contract van Glasner af te kopen, maar de Engelse club zou een som van maar liefst 100 miljoen euro geëist hebben. Dat was uiteraard te gortig voor Bayern en dus moet het nog maar eens zijn focus verleggen in de zoektocht naar een trainer.

Was hij een goede coach geweest voor Bayern?

Meest recent

Rode Duivels krijgen belangrijk nieuws over rentree Debast

De Rode Duivels stomen zich volop klaar voor hun tweede wedstrijd op dit WK, waarin ze zondag de ...

11
11
Van Gucht haalt hard uit na pijnlijke exit: "Blaas het op!"

Ruben Van Gucht heeft nooit een blad voor de mond genomen, ook niet wanneer het over zijn eigen ...

16
16
'Club Brugge ziet belangrijk dossier plots kantelen'

Het is voorlopig nog wachten tot de zomermercato van Club Brugge echt losbarst. Achter de schermen ...

64
64
Politie grijpt in na aanhoudende protesten tegen Coucke

Bij Anderlecht werd er in de voorbije maanden nog maar eens tabula rasa gemaakt, want in ...

69
69
Club Brugge wil stunten met transfer van 15 miljoen

Club Brugge meent het serieus op de transfermarkt. Blauw-zwart kijkt naar een transfer die richting ...

383
383
'Garcia krijgt enorme opsteker te horen uit spelersgroep'

Nadat ze in hun openingswedstrijd verrassend niet voorbij Egypte raakten, kunnen de Rode Duivels ...

104
104
Horrorblessure bij Canada, Saliba brengt mooi eerbetoon

Bij Anderlecht zullen ze de twee WK-wedstrijden van vrijdagochtend aandachtig gevolgd hebben. Hun ...

34
34
'Liverpool richt pijlen op Rode Duivel na monsterbod'

Een jaar geleden gaf Liverpool nog 500 miljoen euro uit op de transfermarkt en ook nu staat het weer ...

44
44
Marc Coucke deelt zware klappen uit: "Hij mag het niet!"

Marc Coucke heeft de voorbije jaren al heel wat geïncasseerd. Kritiek van supporters, sportieve ...

320
320
'Sibierski heeft eerste aanwinst beet: miljoenendeal rond'

Er worden deze zomer heel wat transfers verwacht bij Anderlecht, maar tot dusver bleef het vrij ...

473
473
Mexico als eerste naar zestiende finales, monsterzege Canada

In de nacht van donderdag op vrijdag kwamen op het WK opnieuw twee gastlanden in actie. In groep A ...

41
41
'Wending Tzolis: waanzinnige vraagprijs laat topclub kansloos'

Dat Christos Tzolis deze zomer zal vertrekken bij Club Brugge lijkt een uitgemaakte zaak. En dus ...

399
399
Kwartfinale binnen bereik? Data voorspellen WK-route Duivels

De tweede speelronde van het wereldkampioenschap is van start gegaan. De Rode Duivels hebben nog ...

120
120
Zwitserland wint: 20-jarige sensatie sloopt Bosnische muur

Zwitserland heeft niet zonder enige moeite zijn eerste zege van het WK geboekt: 4-1. Tegen ...

50
50
'Club Brugge moet hoofd buigen in pittig transfergevecht'

Club Brugge wist de voorbije seizoenen heel wat jonge talenten voor een prikje te strikken, om ze na ...

233
233
Feest in Oranje-kamp: transfer van 60 miljoen beklonken

Nederland bereidt zich momenteel voor op zijn tweede WK-wedstrijd van aanstaande zaterdag tegen ...

40
40
'Transferbom Liverpool: bod van 100 miljoen op WK-sensatie'

Een aantal nieuwe namen binnen het mondiale voetbal maakte de voorbije dagen al flink indruk op het ...

48
48
Vanaken titularis tegen Iran? Ferrera spreekt duidelijke taal

Het heeft er alle schijn van dat België zondagavond met een aangepaste basisploeg aan zijn ...

219
219
'Anderlecht drukt door: miljoenenbod op bekend gezicht'

Bij RSC Anderlecht staan vrijdag al de eerste fysieke proeven in aanloop naar volgend seizoen op het ...

629
629
Beveren presenteert hoofdcoach; nieuwe Belgische club Mazzu

In de schaduw van het wereldkampioenschap, beginnen de Belgische profclubs stilaan aan het ...

199
199
'Bayern haalt uit op mercato: medische proeven op WK'

Dat het wereldkampioenschap momenteel wordt afgewerkt aan de andere kant van de Atlatische Oceaan, ...

78
78
Duivel imponeert Nederlanders: "Je schrikt je de pleuris"

De Rode Duivels hebben tijdens hun WK-opener tegen Egypte niet de allerbeste beurt gemaakt. Toch ...

455
455
Feest voor Broos: Tsjechië geeft gedroomde start uit handen

Het Zuid-Afrika van bondscoach Hugo Broos op het WK 2026 een knap punt gepakt tegen Tsjechië. ...

77
77
Drastische ingreep Duivels: Nainggolan wil onverwachte naam

Aanstaande zondag staan de Rode Duivels voor hun tweede WK-wedstrijd tegen Iran. Na de mindere ...

240
240
'Club Brugge hakt knopen door: twee transfers geschrapt'

Landskampioen Club Brugge zag inmiddels al enkele spelers vertrekken, voorlopig blijft het echter ...

566
566

Meer sportnieuws