Ancelotti onthult plan met Courtois voor CL-finale

door
Ancelotti onthult plan met Courtois voor CL-finale

Real Madrid heeft de Spaanse titel al een tijdje op zak en dat betekent dat de Koninklijk zich in alle rust kan voorbereiden op de finale van de Champions League. In de aanloop naar 1 juni, wanneer op Wembley Borussia Dortmund partij gegen wordt, is de Spaanse pers in de ban van één vraag: wie zal onder de lat staan?

Sinds enkele weken kan Real immers opnieuw rekenen op Thibaut Courtois. De Rode Duivel maakte vorige week tegen Cadiz zijn wederoptreden na maar liefst negen maanden blessureleed en stond ook zaterdag tegen Granada weer onder de lat. Tussendoor keepte concurrent Andriy Lunin wel de terugmatch tegen Bayern in de halve finale van de Champions League.

LEES OOK: 'Bom ontploft bij Real: sterren clashen brutaal op training'

Courtois mag ook tegen Alaves wellicht spelen

Dinsdag moet Real alweer aan de bak, want dan krijgt het in La Liga het bezoek van Alaves. Op zijn persconferentie hintte Ancelotti dat Courtois dan opnieuw zal spelen. "Ons doel is dat onze volledige kern top is voor de finale. De spelers die net teruggekeerd zijn, zoals Courtois en Militão, hebben daarvoor meer speelminuten nodig", verkondigde hij immers.

Na Alaves wachten Real nog twee competitiematchen voor de finale. Maar of Courtois die ook zal spelen, is nog maar de vraag. "Daarover zijn we aan het nadenken. Lunin en Kepa zullen ook nog spelen. Maar het is geen makkelijke beslissing, want er resten ons nog maar weinig wedstrijden", aldus Ancelotti.

Knoop over CL-finale nog niet doorgehakt

Die gaf ook meteen nog mee wanneer de vraag van één miljoen beantwoord zal worden: wie mag de finale van de Champions League spelen? "In de week voor de finale zullen we de beslissing nemen", onthulde Ancelotti, die nog niet in zijn kaarten laat kijken.

Wanneer de aanwezige journalisten hem vroegen op basis van welke criteria hij zou beslissen, hield hij zich immers op de vlakte. "Ik denk op dezelfde manier als jullie", kaatste hij de bal terug. "Lunin heeft een groots seizoen gespeeld, maar Courtois is de beste doelman ter wereld."

Moet Courtois de CL-finale spelen?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

45
45
'Bom ontploft bij Real: sterren clashen brutaal op training'

Aanstaande zondag kan FC Barcelona zich mathematisch tot landskampioen kronen, uitgerekend op eigen ...

1
1
'Barça beslist: schokkende transfer met Club Brugge'

Barça wil hem koste wat kost binnenhalen, maar Club Brugge denkt er niet aan om hem te laten ...

308
308
Opvallende transformatie bij Lommel: "Op lange termijn..."

Lommel mag nog steeds dromen van promotie naar de Jupiler Pro League. Het moet daarvoor zaterdag op ...

25
25
Amuzu en RSCA Futures-speler straks naar WK?

De voorbije maanden switchten al tal van Belgische spelers naar een ander land. Met het WK in ...

15
15
'Garcia tovert straf wit konijn uit de hoed voor WK'

De tijd dringt stilaan voor Rudi Garcia om knopen door te hakken voor het WK, want ten laatste op 1 ...

131
131
'Alles op bekerfinale: Anderlecht spaart 2 sterkhouders'

Anderlecht kreeg vorig weekend een nieuwe tik met een thuisnederlaag tegen Club Brugge. Het blijft ...

122
122
Bornauw doet onthulling over pijnlijke Renard-anekdote

Bij Anderlecht kunnen ze eindelijk beginnen werken aan volgend seizoen, want met Antoine Sibierski ...

98
98
Beveren blijft gaan: volgende sterkhouder tekent bij

SK Beveren was dit seizoen oppermachtig in de Challenger Pro League. Het bleef het hele seizoen ...

42
42
Toekomst Taravel in gevaar? Sibierski spreekt meteen

Het was lange tijd wachten op witte rook, maar deze week is Antoine Sibierski eindelijk officieel ...

162
162
Cercle pakt nog eens uit met talent van eigen kweek

Bij Cercle Brugge zetten ze sinds de overname door AS Monaco zwaar in op jonge buitenlandse ...

34
34
Sibierski spreekt klare taal over toekomst Taravel

Nieuwe bazen, nieuwe wetten. Nu technisch directeur Antoine Sibierski eindelijk officieel werd ...

125
125
'Verhaeghe verrast: paleisrevolutie bij Club Brugge'

Al ruim een decennium lang rijgt Club Brugge de successen aan mekaar. Ook na het vertrek van Vincent ...

538
538
Anderlecht dropt bommetje over comeback Kindermans

RSC Anderlecht stelde woensdag Antoine Sibierski officieel voor als technisch directeur. Tijdens dat ...

307
307
'Club Brugge op stelten: Feyenoord all-in voor Rigaux'

Net nu het een bijzonder drukke zomer te wachten staat, dreigt Club Brugge op zoek te moeten gaan ...

280
280
Sibierski onthult concrete doelstellingen in Anderlecht

Op de korte termijn staat er nog veel op het spel voor RSC Anderlecht, maar met de intrede van ...

251
251
Racismerel rond Vinicius krijgt op WK nog staartje

In februari daverde de voetbalwereld enkele dagen op zijn grondvesten na een stevige racismerel in ...

49
49
Bornauw verklaart waarom Anderlecht voor Sibierski koos

Na een zoektocht van drie maanden vond Anderlecht deze week eindelijk zijn nieuwe sportief ...

247
247
'Strijd om Keita is los: 2 volgende clubs melden zich'

Op een selectie voor het WK moet hij wellicht niet meer hopen, maar Mandela Keita is de voorbije ...

78
78
Julie Vanloo na immense shock: Club Brugge als reddingsboei

De klap kwam hard aan voor Julie Vanloo. Enkele dagen voor de start van het nieuwe WNBA-seizoen werd ...

464
464
'KV Kortrijk hakt knoop door over Dejaegere'

KV Kortrijk keert volgend seizoen na één jaar afwezigheid terug in de Jupiler Pro ...

299
299
Antwerp in diepe rouw na overlijden clubicoon

Antwerp kreeg vorig weekend een mokerslag met een pijnlijke 0-5 tegen Standard, maar die verdwijnt ...

0
0
Vrancken zalft na relletje met Burgess

Vorig weekend heeft STVV voor een knappe stunt gezorgd door op Stayen Union over de knie te leggen. ...

108
108
'Lierse pakt uit met zeer opvallende nieuwe coach'

Komend weekend staat nog de finale van de play-offs op het programma, maar voor alle andere teams ...

101
101
Standard deelt Antwerp nieuwe tik uit met transfer

Na enkele magere jaren lijkt Standard weer op te leven. De Rouches prijken op vier speeldagen van ...

141
141
'Grootmacht wacht op antwoord: Club twijfelt over transfer'

Het lijkt er alsmaar meer op dat Club Brugge in de zomer heel wat spelers gaat verliezen. Na alweer ...

434
434

Meer sportnieuws