TRANSFERUURTJE: 'Club wil af van smaakmaker, Anderlecht aast op aanvaller'

door
TRANSFERUURTJE: 'Club wil af van smaakmaker, Anderlecht aast op aanvaller'

Heel wat clubs zijn al druk in de weer met de voorbereidingen op de zomermercato en de eerste deals worden zelfs al gesloten. Daarnaast draait de trainerscarrousel inmiddels ook al op volle toeren. VoetbalNieuws verzamelt de laatste transfernieuwtjes dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: ‘Transferwending Ordonez: Club ziet strijd losbarsten’

Jupiler Pro League

Bij Club Brugge willen ze komende zomer af van een grote naam. Op de belangrijke momenten liet Andreas Skov Olsen het de voorbije maanden meermaals afweten door kleine blessures en Blauw-Zwart zou de Deense winter liefst willen verkopen. Ze hopen wel op een mooie transfersom en dus is het hopen dat hij zich onder meer op het EK nog in de kijker kan spelen.

Aan inkomende zijde was Club al zeer actief en het kan ook nog een nieuwe kans wagen bij een smaakmaker van de Jupiler Pro League. De makelaar van Abdelkahar Kadri bevestigt dat Club vorige zomer interesse toonde en voegt eraan toe dat de Algerijn na het seizoen vrijwel zeker zal vertrekken bij KV Kortrijk.

Anderlecht zou een opvallende deal willen sluiten, want ze zouden zich gemeld hebben voor Nelson Amadin. Dat is een 23-jarige flankaanvaller die de voorbije maanden indruk maakte bij de B-ploeg van Schalke 04, waar hij ook einde contract is. Anderlecht kan dus een koopje doen, maar krijgt concurrentie van Rapid Wenen en enkele Duitse clubs.

Bij AA Gent maken ze ook al werk van volgend seizoen. Na coach Wouter Vrancken moet nog een bekende naam de Buffalo's komen versterken, want ze zouden werk maken van de komst van Andri Gudjohnsen. De 22-jarige spits is momenteel topschutter van de Deense competitie bij Lyngby en is de zoon van Eidur (ex-Club en -Cercle) en kleinzoon van Arnor (ex-Lokeren en -Anderlecht).

Buitenland

Bij Real Madrid blijven ze grootse transferplannen koesteren. Wellicht zal in de nabije toekomst de komst van Kylian Mbappé aangekondigd worden en ook de topaanwinst voor 2025 zou al bepaald zijn. Dan zou de Koninklijke vol inzetten op de komst van Florian Wirtz, het goudhaantje van Bayer Leverkusen.

Manchester City lijkt stilaan echt te moeten vrezen voor een vertrek van Bernardo Silva. De Portugees blijft het hof gemaakt worden door Paris Saint-Germain en ook FC Barcelona trekt aan zijn mouw. Een vertrek zou een aderlating zijn voor City, maar dat heeft wel al een vervanger in de pijplijn zitten. In dat geval zouden ze doordrukken voor de komst van Lucas Paqueta (West Ham).

Zal Club in de zomer een mooie transfersom kunnen vangen voor Skov Olsen?

Meest recent

Antwerp wrijft zich in de handen: topduo staat op

Royal Antwerp FC kende een desastreuze reeks en keek zelfs even tegen degradatiezorgen aan. Stef ...

1
1
Boeckx doet straffe uitspraken over “maniakale” Kompany

Het einde van het jaar zit er bijna op en dan worden de beste momenten overal bovengehaald. Ook ...

9
9
Vaste Rode Duivel plots ferm in de rats: "Héél vreemd"

Het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada komt dichterbij met de nakende jaarwisseling. ...

17
17
‘Code rood bij Antwerp: exit ‘stabiele factor’ dreigt’

Royal Antwerp FC dreigt weer een totale leegloop mee te maken. Achter de schermen is de club al druk ...

65
65
Extra pijnlijk: Lardot steunt uithaal naar ref en VAR

De VAR en scheidsrechters in België blijven een groot discussiepunt. Ook afgelopen speeldag ...

108
108
Garcia houdt hart vast: grote vrees De Bruyne en Lukaku

2026 staat voor de deur en dat is het jaar van het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. De ...

58
58
Joos geeft raad: “Deze Duivel zou áltijd bij Real spelen”

De Rode Duivels lagen de afgelopen seizoenen erg goed in de transfermarkt. Met de wintermercato voor ...

93
93
‘Transferwending Ordonez: Club ziet strijd losbarsten’

Joel Ordonez werd afgelopen zomer al nadrukkelijk met een transfer in verband gebracht. Zo stond ...

255
255
TRANSFERUURTJE: ‘Grootse plannen Club, leegloop Antwerp’

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

249
249
‘OHL bereidt zich al voor op gigantische knaltransfer’

De wintermercato staat voor de deur en de geruchtenmolen is volop aan het draaien. Bij Oud-Heverlee ...

86
86
Enorme teleurstelling: grijpt Garcia genadeloos in?

2026 is het jaar van het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. Bondscoach Rudi Garcia is al ...

148
148
‘Antwerp wil deze winter in eigen land shoppen’

Royal Antwerp FC moet elke mercato verkopen om het hoofd boven water te houden, maar komende ...

262
262
‘Racismerel Beveren – Beerschot: straffen op komst’

Op 20 december namen SK Beveren en Beerschot het tegen elkaar op. De match werd ontsierd door een ...

127
127
Wesley Hoedt en Emma Heesters droppen gigantische relatiebom

Voetballer Wesley Hoedt en zangeres Emma Heesters zijn opnieuw uit elkaar. Dat bevestigt de manager ...

111
111
Tielemans doet transferboekje open: “Het klopt”

Youri Tielemans is dit seizoen enorm sterk bezig. Met Aston Villa doet de middenvelder zowaar mee ...

143
143
Ontsteltenis bij Anderlecht: Stroeykens weg in januari?

RSC Anderlecht wil zijn selectie tijdens de wintermercato van gerichte versterking voorzien. Maar de ...

479
479
'Doorbraak gevonden: supertransfer City binnen 48 uur'

Een winterstop is de clubs uit de Premier League niet gegund, in de komende drie dagen wordt zelfs ...

96
96
'Club blijft cashen: Liverpool legt grote zak geld klaar'

Club Brugge KV maakt zich ook in 2026 op voor enkele grote uitgaande transfers. Eén van de ...

575
575
'Hayen slikt meteen forse transferopdoffer bij KRC Genk'

KRC Genk zal zich de komende maanden moeten herpakken na een tegenvallende eerste helft van het ...

891
891
La Louvière strikt bekende naam, Westerlo laat aanvaller gaan

De winterstop in de Jupiler Pro League is aangebroken, maar achter de schermen blijven de ...

139
139
Totale leegloop: meer dan 10 (!) vertrekkers bij Antwerp?

Na een tegenvallende start van het seizoen, heeft Antwerp FC zich de voorbije weken op een ...

457
457
Straffe Kompany-onthulling: Bayern-zwaargewicht doet boekje open

Vincent Kompany leverde tot dusver uitstekend werk als hoofdcoach van Bayern München. En hij is ...

353
353
'Club Brugge is dure speler beu: genadeschot in de maak'

Hij kwam als een dure versterking, maar het is stilaan vooral ergernis. Bij Club Brugge is het ...

683
683
'Dilemma Garcia: vaste waarde Duivels moet optater vrezen'

De Rode Duivels staan voor een belangrijk kalenderjaar 2026. Komende zomer willen ze immers zover ...

450
450
Doelman vh Jaar: Coosemans onthult zijn grootste uitdagers

Vlak voor het Belgische clubvoetbal zich straks weer op gang trekt, wordt de winnaar van de Gouden ...

125
125

Meer sportnieuws