TRANSFERUURTJE: 'Club wil af van smaakmaker, Anderlecht aast op aanvaller'

door
TRANSFERUURTJE: 'Club wil af van smaakmaker, Anderlecht aast op aanvaller'

Heel wat clubs zijn al druk in de weer met de voorbereidingen op de zomermercato en de eerste deals worden zelfs al gesloten. Daarnaast draait de trainerscarrousel inmiddels ook al op volle toeren. VoetbalNieuws verzamelt de laatste transfernieuwtjes dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: Anderlecht-sterkhouder geeft grote hint over toekomst

Jupiler Pro League

Bij Club Brugge willen ze komende zomer af van een grote naam. Op de belangrijke momenten liet Andreas Skov Olsen het de voorbije maanden meermaals afweten door kleine blessures en Blauw-Zwart zou de Deense winter liefst willen verkopen. Ze hopen wel op een mooie transfersom en dus is het hopen dat hij zich onder meer op het EK nog in de kijker kan spelen.

Aan inkomende zijde was Club al zeer actief en het kan ook nog een nieuwe kans wagen bij een smaakmaker van de Jupiler Pro League. De makelaar van Abdelkahar Kadri bevestigt dat Club vorige zomer interesse toonde en voegt eraan toe dat de Algerijn na het seizoen vrijwel zeker zal vertrekken bij KV Kortrijk.

Anderlecht zou een opvallende deal willen sluiten, want ze zouden zich gemeld hebben voor Nelson Amadin. Dat is een 23-jarige flankaanvaller die de voorbije maanden indruk maakte bij de B-ploeg van Schalke 04, waar hij ook einde contract is. Anderlecht kan dus een koopje doen, maar krijgt concurrentie van Rapid Wenen en enkele Duitse clubs.

Bij AA Gent maken ze ook al werk van volgend seizoen. Na coach Wouter Vrancken moet nog een bekende naam de Buffalo's komen versterken, want ze zouden werk maken van de komst van Andri Gudjohnsen. De 22-jarige spits is momenteel topschutter van de Deense competitie bij Lyngby en is de zoon van Eidur (ex-Club en -Cercle) en kleinzoon van Arnor (ex-Lokeren en -Anderlecht).

Buitenland

Bij Real Madrid blijven ze grootse transferplannen koesteren. Wellicht zal in de nabije toekomst de komst van Kylian Mbappé aangekondigd worden en ook de topaanwinst voor 2025 zou al bepaald zijn. Dan zou de Koninklijke vol inzetten op de komst van Florian Wirtz, het goudhaantje van Bayer Leverkusen.

Manchester City lijkt stilaan echt te moeten vrezen voor een vertrek van Bernardo Silva. De Portugees blijft het hof gemaakt worden door Paris Saint-Germain en ook FC Barcelona trekt aan zijn mouw. Een vertrek zou een aderlating zijn voor City, maar dat heeft wel al een vervanger in de pijplijn zitten. In dat geval zouden ze doordrukken voor de komst van Lucas Paqueta (West Ham).

Zal Club in de zomer een mooie transfersom kunnen vangen voor Skov Olsen?

Meest recent

Anderlecht-sterkhouder geeft grote hint over toekomst

RSC Anderlecht begint op maandag aan Play-Off 1 met de topper tegen Club Brugge. Achter de schermen ...

20
20
Club Brugge krijgt ferme waarschuwing voor Anderlecht

Club Brugge neemt het op de eerste speeldag van de Champions Play-Offs op tegen RSC Anderlecht. ...

55
55
KVM wil cashen op smaakmaker: Belgische topclub ruikt kans

KV Mechelen begint maandagavond aan zijn eerste campagne in de Champions' Play-Offs. De Mechelaars ...

47
47
Club vs. Anderlecht: Boeckx waagt zich aan voorspelling

Maandagnamiddag staat dé affiche van de openingsspeeldag in de Champions' Play-Offs op het ...

87
87
UCL op TV: hier kijk jij naar Real-Bayern en PSG-Liverpool

De kwartfinales van de Champions League staan voor de deur en dat levert enkele affiches op om van ...

40
40
Van Crombrugge en Vanessa breken internet met één bericht

Vanessa D’Hooghe en Hendrik Van Crombrugge laten opnieuw harten smelten. Deze keer geen ...

91
91
"Belachelijk" - Union flink benadeeld in volle titelstrijd

De Champions' Play-Offs zijn van start gegaand, de ontknoping van de titelstrijd is ingezet. Daarbij ...

192
192
Opvolger Mignolet: nationale nummer één of straffe comeback?

Club Brugge trapt maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs af met een thuismatch ...

224
224
Bizarre fase in Play-Downs: "Vooral heel pijnlijk voor hem"

Zulte Waregem is er niet in geslaagd om zijn campagne in de Relegation Play-Offs te openen met een ...

103
103
Marc Coucke op kookpunt bij start Play-Offs Anderlecht

Vandaag is meteen een belangrijke dag voor Paars-Wit. De spanning stijgt, de verwachtingen zijn ...

218
218
Soap niet voorbij: Lukaku moet 'wraakactie' Conte vrezen

In de Italiaanse Serie A staat maandagavond de kraker tussen SSC Napoli en AC Milan op het ...

107
107
Nieuwe nummer één? Hayen onthult plannetje met Brughmans

KRC Genk vatte de Europe Play-Offs aan met de 17-jarige Lucca Brughmans in doel. Een gevolg van de ...

175
175
Arbitrage start 'dramatisch' aan Play-Offs: "Als Club dit ziet ..."

De Play-Offs in de Jupiler Pro League zijn nog maar net op gang getrapt, of de arbitrage heeft al ...

442
442
‘Kane verrast iedereen: Kompany overdonderd door exit’

Harry Kane blijft scoren alsof er niets aan de hand is, maar net nu groeit in München ook de ...

342
342
Grote verrijzenis bij Club, Anderlecht zonder sleutelspeler

De kalendermakers van de Play-Offs hebben op paasmaandag een mooi programma in mekaar geknutseld. ...

452
452
Weer einde tijdperk: City bevestigt vertrek sleutelspeler

Bij Manchester City kwam er vorige zomer al een einde aan een tijdperk met het vertrek van Kevin De ...

102
102
Stijnen zet Patro na pijnlijke dag met voeten op de grond

In de Challenger Pro League kent de reguliere competitie in de komende twee weken zijn ontknoping. ...

129
129
Mysterie rond rode kaart: exacte woorden Camara onthuld

Scheidsrechtersbaas Jonathan Lardot gaf tijdens de interlandbreak aan dat hij het niveau van de ...

152
152
Pocognoli zet zegereeks verder, Inter haalt zwaar uit

Er stonden ook op zondagavond nog enkele interessante affiches op het programma in het buitenland. ...

115
115
'Real verandert gedacht en schrapt twee kleppers'

Real Madrid beleefde een pijnlijk weekend met een verrassende nederlaag in Mallorca. Het maakte nog ...

78
78
Charaï blijft kritisch ondanks sterke start Westerlo

De Europe Play-Off lijkt een competitie op twee snelheden te worden. Op de eerste speeldag klopten ...

21
21
Charleroi genaaid door ref: "Hij kwam zich excuseren"

Ook in de play-offs blijft de miserie van Charleroi verder duren. De Carolo's konden al sinds 31 ...

54
54
'Club kent prijskaartje voor gedroomde opvolger Mignolet'

Bij Club Brugge viel er deze week een bommetje met de aankondiging van Simon Mignolet dat hij het na ...

434
434
Ex-ref ziet Union goed wegkomen: "Penalty én tweede geel"

De Champions' Play-Off werd zaterdagavond afgetrapt met een zege van Union tegen STVV. De ...

193
193
Westerlo klopt Charleroi na bizarre rode kaart

In de Europe Play-Off blijft Westerlo in de nek hijgen van leider Genk. De Kemphanen namen zondag ...

42
42

Meer sportnieuws