Vanhaezebrouck komt met duidelijke analyse na nederlaag tegen OHL

door
Vanhaezebrouck komt met duidelijke analyse na nederlaag tegen OHL

KAA Gent ging afgelopen weekend met 0-1 de boot in tegen OH Leuven. Het is de tweede keer in de play-offs dat de manschappen van coach Hein Vanhaezebrouck niet voorbij de Leuvenaars geraakten. Wat was er aan de hand? 

Coach Vanhaezebrouck analyseerde de partij tegen OHL bij Het Nieuwsblad. De Gentse oefenmeester heeft heel wat geleerd van de wedstrijd, ondanks het feit dat zijn manschappen opnieuw niet wisten te winnen. "Na die vroege achterstand, moesten we handbal spelen en daar zijn mijn spelers niet zo goed in", klonk het ietwat cynisch. 

LEES OOK: 'OH Leuven wint jackpot: Premier League-miljoenen lonken'

Hitte

"De warmte zal ook zeker een rol hebben gespeeld. Op 2 juni, als we de barragewedstrijd spelen voor het Europese ticket, kan het ook warm zijn", ging Vanhaezebrouck verder. "Hopelijk leren we hieruit. De analyse houd ik intern. We verloren twee keer tegen OHL op enkele weken tijd. Het is een goede ploeg met een goede coach en deze overwinning was in zekere zin verdiend."

"Het moet beter"

Bij OH Leuven waren ze dan weer bijzonder tevreden met de overwinning, al had sterkhouder Siebe Schrijvers wel het één en ander te vertellen over de prestaties van z'n team tijdens de reguliere competitie. Zo is hij van mening dat Leuven volgend seizoen een veel beter resultaat moet ambiëren. 

“Volgend seizoen moet het beter. We horen niet thuis waar we dit seizoen zijn geëindigd in de reguliere competitie. Veel zal afhangen van de samenstelling van de kern. Voorlopig is het afwachten wie blijft en wie vertrekt. Ik hoop ook dat de trainer blijft. Hij heeft het heel goed gedaan en onder hem vond een metamorfose plaats.”

Speelt Gent volgend seizoen Europees?

Meest recent

Mokio en Bounida aangepakt: "Word er helemaal gek van"

Ajax opende zondag zijn 2026 met een overwinning, maar helemaal van een leien dakje ging het toch ...

35
35
'Van den Bosch verrast en stuurt grootmacht wandelen'

De verwachting was de voorbije weken dat Antwerp zich deze winter zou versterken om volop te kunnen ...

104
104
Grote ontgoocheling bij Tzolis: "Wat moet ik zeggen?"

De Gouden Schoen kreeg zondagavond een zeer verrassende laureaat. Het was tot ieders verbazing ...

212
212
Lang en McTominay redden Napoli in kraker tegen Inter

In de Serie A stond er zondagavond nog een onvervalste kraker op het programma. Titelverdediger ...

71
71
“Wat een ontgoocheling” - Bizarre ontknoping Gouden Schoen

De ontknoping van de Gouden Schoen zorgde zondagavond voor een verrassing van formaat. Terwijl in ...

338
338
Geen prijs voor Courtois: Barça pakt Spaanse Supercup

Thibaut Courtois is er zondagavond niet in geslaagd om met Real Madrid een eerste prijs van het ...

84
84
Grote verrassing: Ardon Jashari pakt de Gouden Schoen

Zondagavond werd in Middelkerke de Gouden Schoen uitgedeeld. Het werd uiteindelijk een feestavond ...

591
591
Verassende beste Belg in buitenland, Belofte van het Jaar ook bekend

Op het Gala van de Gouden Schoen worden zondagavond heel wat prijzen uitgedeeld. De eerste ...

215
215
Kassa rinkelt weer bij Club: knaltransfer Furo officieel

Bij Club Brugge is de eerste transfer van deze winter een feit. Het gaat meteen om een zeer ...

183
183
Club en RSCA vallen in de prijzen, Pocognoli ook

Het gala van de Gouden Schoen is ondertussen begonnen en er is al een eerste prijs uitgedeeld. Zopas ...

405
405
De Bruyne weldra terug? KDB geeft cruciale update

Kevin De Bruyne is vanavond te gast bij het gala van de Gouden Schoen. De Rode Duivel sprak op de ...

64
64
Hatenboer laat zich gelden: RSCA weet niet wat het ziet

RSC Anderlecht kocht een jaar geleden Cedric Hatenboer voor ruim 2 miljoen euro. Hij werd al ...

246
246
'Uittocht bij Westerlo: volgende vertrekker staat klaar'

Bij KVC Westerlo mogen we nog een aantal uitgaande transfers verwachten. De Kemphanen kunnen het ...

69
69
'Clement wil smaakmaker uit de Jupiler Pro League'

Rangers FC is de afgelopen jaren wel vaker in België komen shoppen. Dat was niet altijd een ...

88
88
Kompany opent 2026 met monsterzege, Man Utd in zware crisis

In de Bundesliga opende Bayern München zijn jaar met een thuiswedstrijd tegen VfL Wolfsburg. In ...

71
71
RWDM en Lokeren komen met zeer opvallend nieuws

Bij RWDM en Sporting Lokeren hebben ze twee officiële berichten de wereld ingestuurd. De ...

71
71
United doodziek: nu ook Lammens gruwelijk in de fout

Na een erg woelige week, wou Manchester United FC zondagavond de rust binnen de club doen ...

120
120
'Transferwending Onyedika: nieuw prijskaartje genoemd'

Club Brugge staat op het punt om langs de kassa te passeren met Kaye Furo, die voor zo'n 10 miljoen ...

475
475
Martinelli-show bij Arsenal, peperdure slipper AC Milan

Arsenal FC blijft op koers om met de Engelse dubbel aan de haal te gaan. De leider uit de Premier ...

18
18
Nzeyimana legt pijnlijke waarheid bloot rond Gouden Schoen

Vanavond staat de uitreiking van de Gouden Schoen op het programma, maar dit jaar hangt er een ...

276
276
Hazard doet monden openvallen: sensationele landskampioen?

Komend weekend is het zover, dan barst de Jupiler Pro League weer los. De strijd om de tickets voor ...

362
362
Doelman vh Jaar: Mignolet duidt eigen opvolger al aan

Zondagavond wordt niet enkel de Gouden Schoen uitgereikt, op het gala zullen ook verschillende ...

833
833
Godts scoort in nipte zege Ajax, horror voor Hatenboer

Ajax is met een goed resultaat begonnen aan de tweede seizoenshelft in de Eredivisie. Na onder meer ...

155
155
Clement ziet 'enorme transferuitdaging' Club Brugge

Club Brugge KV wil zich tijdens de huidige transferperiode versterken met minstens één ...

665
665
Transferbommetje bij Antwerp: "Verslikte me in mijn koffie"

Antwerp FC wist de voorbije mercato's verschillende spelers voor de nodige miljoenen van de hand te ...

376
376

Meer sportnieuws