Vanhaezebrouck komt met duidelijke analyse na nederlaag tegen OHL

99 stemmen
Vanhaezebrouck komt met duidelijke analyse na nederlaag tegen OHL

KAA Gent ging afgelopen weekend met 0-1 de boot in tegen OH Leuven. Het is de tweede keer in de play-offs dat de manschappen van coach Hein Vanhaezebrouck niet voorbij de Leuvenaars geraakten. Wat was er aan de hand? 

Coach Vanhaezebrouck analyseerde de partij tegen OHL bij Het Nieuwsblad. De Gentse oefenmeester heeft heel wat geleerd van de wedstrijd, ondanks het feit dat zijn manschappen opnieuw niet wisten te winnen. "Na die vroege achterstand, moesten we handbal spelen en daar zijn mijn spelers niet zo goed in", klonk het ietwat cynisch. 

LEES OOK: 'FC Porto legt bizar miljoenenbod neer bij OH Leuven'

Hitte

"De warmte zal ook zeker een rol hebben gespeeld. Op 2 juni, als we de barragewedstrijd spelen voor het Europese ticket, kan het ook warm zijn", ging Vanhaezebrouck verder. "Hopelijk leren we hieruit. De analyse houd ik intern. We verloren twee keer tegen OHL op enkele weken tijd. Het is een goede ploeg met een goede coach en deze overwinning was in zekere zin verdiend."

"Het moet beter"

Bij OH Leuven waren ze dan weer bijzonder tevreden met de overwinning, al had sterkhouder Siebe Schrijvers wel het één en ander te vertellen over de prestaties van z'n team tijdens de reguliere competitie. Zo is hij van mening dat Leuven volgend seizoen een veel beter resultaat moet ambiëren. 

“Volgend seizoen moet het beter. We horen niet thuis waar we dit seizoen zijn geëindigd in de reguliere competitie. Veel zal afhangen van de samenstelling van de kern. Voorlopig is het afwachten wie blijft en wie vertrekt. Ik hoop ook dat de trainer blijft. Hij heeft het heel goed gedaan en onder hem vond een metamorfose plaats.”

Speelt Gent volgend seizoen Europees?

Meest recent

Ook Kane op afspraak: Engeland dwingt Kroatië op de knieën

Schaduwfavoriet Engeland heeft zijn start op het WK 2026 niet gemist. Kroatië maakte het de ...

10
10
'Schok bij Club Brugge: topploeg klopt aan voor Siquet'

Als vervanger voor de geblesseerde Kyriani Sabbe, werkte Hugo Siquet sterke Play-Offs af bij Club ...

76
76
'City haalt verschroeiend uit: dubbelslag van 230 miljoen'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

69
69
'Club meldt zich bij Anderlecht-target: deal van 9 miljoen'

De sportieve leiding van Club Brugge is momenteel de markt aan het afspeuren op zoek naar ...

143
143
Nederlanders smullen van Duivel: "Hele grote persoonlijkheid"

De Rode Duivels hebben tijdens hun WK-opener tegen Egypte niet de allerbeste beurt gemaakt. Toch ...

148
148
'Transferwending De Cat: absolute jackpot in gevaar'

Bij RSC Anderlecht gaat de voorbereiding op het nieuwe seizoen volgende week van start. Dat zal ...

314
314
Tzolis ziet nieuwe goudklomp bij Club: "Hij trainde mee en ..."

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jonge talenten te lanceren vanuit de jeugdopleiding. En ...

308
308
Argentijnse pers komt met trieste reden voor tranen Messi

Lionel Messi heeft tijdens zijn eerste wedstrijd op het WK 2026 meteen de show gestolen. Zo was hij ...

231
231
Optater Ronaldo en co: Congo stunt met historisch WK-punt

Het WK 2026 is met een flinke tegenvaller van start gegaan voor het Portugal van sterspeler ...

65
65
Outfit Garcia maakt tongen los: "Net een treinconducteur"

Rudi Garcia heeft zijn vuurdoop als bondscoach op de groot toernooi achter de rug. Een onverdeeld ...

94
94
'Bayern dokt 55 miljoen: Kompany krijgt WK-uitblinker'

Terwijl het merendeel van zijn spelers momenteel op het WK actief zijn, wordt Vincent Kompany achter ...

171
171
Na WK nieuwe nummer één? Lammens reageert duidelijk

De Rode Duivels begonnen hun WK met een ontgoocheling, want tegen Egypte hadden ze toch meer ...

49
49
AA Gent pakt uit met WK-ganger bij Jonge Duivels

Net als veel andere Belgische clubs zet AA Gent dezer dagen alsmaar meer in op jong talent. De ...

58
58
'Club troeft Sporting af: 5 miljoen voor eerste aanwinst'

Club Brugge wil doorgaans zijn transferhuiswerk snel klaar hebben en is ook nu al druk in de weer. ...

494
494
Charleroi kiest nieuwe coach, bijna witte rook in Beveren

Er stonden deze zomer heel wat trainersvacatures open bij Belgische eersteklassers. Nu de start van ...

123
123
'Antwerp haalt opgelucht adem: megaboete vermeden'

Er werd de voorbije jaren al heel wat geschreven over de financiële situatie van Antwerp, dat ...

173
173
Fabrizio Romano meldt stevige transferdomper voor Club

Bij Club Brugge is het nog wachten op de eerste zomeraanwinst. De voorbije weken werden nochtans al ...

182
182
'Dubbelslag Anderlecht: Sibierski slaat schaamteloos toe'

Anderlecht ruikt een buitenkans in Frankrijk. Antoine Sibierski heeft niet één, maar ...

907
907
Zulte Waregem houdt icoon voor dertiende seizoen aan boord

Zulte Waregem maakt zich op voor zijn tweede seizoen terug in de Jupiler Pro League, nadat ze ...

97
97
Marc Coucke deelt zware klappen uit: "Hij mag het niet!"

Marc Coucke heeft de voorbije jaren al heel wat geïncasseerd. Kritiek van supporters, sportieve ...

246
246
'Bom op WK: Ivoriaanse speler opgepakt voor matchfixing'

Het WK is ondertussen enkele dagen ver en nu al krijgen we te kampen met de nodige controverses. Een ...

120
120
Rigaux heeft beet: icoon keert terug bij Feyenoord

Dévy Rigaux drukt meteen zijn stempel bij Feyenoord, enkele weken nadat de Belgische sportief ...

80
80
Bromance Ronaldo-Martinez: cijfers spreken boekdelen

Cristiano Ronaldo begint aan zijn zesde en laatste WK. CR7 is op zijn 41ste nog steeds een ...

35
35
'KV Kortrijk stunt met deals bij Standard en Beerschot'

KV Kortrijk begon als eerste met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De Kerels gaan de komende ...

373
373
Congo wil stunten met speler met schimmig Anderlecht-verhaal

Congo trekt met heel wat ex-spelers uit de Jupiler Pro League naar het WK. Van Chancel Mbemba tot ...

100
100

Meer sportnieuws