Vanhaezebrouck komt met duidelijke analyse na nederlaag tegen OHL

door
Vanhaezebrouck komt met duidelijke analyse na nederlaag tegen OHL

KAA Gent ging afgelopen weekend met 0-1 de boot in tegen OH Leuven. Het is de tweede keer in de play-offs dat de manschappen van coach Hein Vanhaezebrouck niet voorbij de Leuvenaars geraakten. Wat was er aan de hand? 

Coach Vanhaezebrouck analyseerde de partij tegen OHL bij Het Nieuwsblad. De Gentse oefenmeester heeft heel wat geleerd van de wedstrijd, ondanks het feit dat zijn manschappen opnieuw niet wisten te winnen. "Na die vroege achterstand, moesten we handbal spelen en daar zijn mijn spelers niet zo goed in", klonk het ietwat cynisch. 

LEES OOK: Euvrard onthult: “Puntjes op de i tijdens de rust”

Hitte

"De warmte zal ook zeker een rol hebben gespeeld. Op 2 juni, als we de barragewedstrijd spelen voor het Europese ticket, kan het ook warm zijn", ging Vanhaezebrouck verder. "Hopelijk leren we hieruit. De analyse houd ik intern. We verloren twee keer tegen OHL op enkele weken tijd. Het is een goede ploeg met een goede coach en deze overwinning was in zekere zin verdiend."

"Het moet beter"

Bij OH Leuven waren ze dan weer bijzonder tevreden met de overwinning, al had sterkhouder Siebe Schrijvers wel het één en ander te vertellen over de prestaties van z'n team tijdens de reguliere competitie. Zo is hij van mening dat Leuven volgend seizoen een veel beter resultaat moet ambiëren. 

“Volgend seizoen moet het beter. We horen niet thuis waar we dit seizoen zijn geëindigd in de reguliere competitie. Veel zal afhangen van de samenstelling van de kern. Voorlopig is het afwachten wie blijft en wie vertrekt. Ik hoop ook dat de trainer blijft. Hij heeft het heel goed gedaan en onder hem vond een metamorfose plaats.”

Speelt Gent volgend seizoen Europees?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

100
100
De Mil in volle wedstrijd naar binnen: oorzaak bekend

AA Gent is er zondagmiddag wederom niet in geslaagd om zijn eerste zege in de Champions' Play-Offs ...

7
7
Poppen aan het dansen: Gent-Anderlecht escaleert na affluiten

In de Champions' Play-Offs hebben AA Gent en RSC Anderlecht zondagmiddag de punten gedeeld: 1-1. Een ...

157
157
Rode kaart beslissend: geen winnaar in Gent-Anderlecht

In de Champions' Play-Offs heeft het duel om de vierde plaats tussen AA Gent en RSC Anderlecht geen ...

68
68
'Europa bibbert: Enrique hamert op supertransfer PSG'

Paris Saint-Germain plaatste zich deze week voor zijn tweede opeenvolgende Champions League-finale. ...

63
63
Dramatisch rood Anderlecht: DAZN-analisten vellen verdict

RSC Anderlecht leek zondagmiddag verdiend op voorsprong te gaan rusten op bezoek bij AA Gent. Maar ...

225
225
AA Gent wééral ondermaats: "Slechtste ooit in Play-Offs"

In de Champions' Play-Offs waren de ogen zondagmiddag op de Planet Group Arena. AA Gent kreeg immers ...

73
73
Genk-spelers op matje: Hayen onthult inhoud gesprekken

KRC Genk staat zondagavond voor een sleutelwedstrijd. Op eigen veld kunnen de Limburgers zich ...

141
141
Club houdt hart vast: zware consequenties na CPL-farce

Terwijl Club Brugge op de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis afstevent, dreigen de beloften weg ...

483
483
Burgess met schrik vrij na grove uithaal: "Sloeg nergens op"

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor heel wat beroering. Na de nederlaag op STVV haalde ...

410
410
Opstellingen: De Mil grijpt fors in, vreemde kronkel Taravel

In de Champions' Play-Offs staat zondagmiddag een cruciaal duel om de vierde plaats op het ...

70
70
'Crisis doet Real daveren: drastische gevolgen Courtois'

Zondagavond kan FC Barcelona kampioen spelen in Spanje, uitgerekend tijdens de onderlinge clash met ...

118
118
Ruben Van Gucht laat Valentine met verstomming achter

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor de nodige aandacht gezorgd. De sportjournalist van de VRT kwam ...

112
112
TRANSFERUURTJE: 'Kop rolt bij Anderlecht, exodus Club/Antwerp'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

220
220
De Mil sneert naar KAA Gent: cruciale transferzomer

KAA Gent kreeg dit seizoen al klappen in de Champions Play-Offs. Europees voetbal lijkt heel ver weg ...

69
69
Stunttransfer Jelle Vossen naar het buitenland?

Waar ligt de toekomst van Jelle Vossen? De aanvaller nam afscheid van Zulte Waregem en werd al met ...

232
232
Luis Suarez bijt door het stof: straffe WK-wending op komst?

Luis Suarez is één van de beste aanvallers van zijn generatie. De 39-jarige Uruguayaan ...

34
34
Racismerel in Italië: “Deze lafaard noemde me een aap”

In Italië is er een nieuwe racismerel ontstaan. Tijdens de wedstrijd tussen Cagliari en Udinese ...

53
53
Leko ziet toch minpunt en waarschuwt Club Brugge

Club Brugge blijft aan de leiding in de Champions Play-Offs. Blauw-Zwart won met 2-0 van ...

220
220
Engelse pers ontploft door "meedogenloze" Doku

Jérémy Doku is on fire in Engeland. De Rode Duivel was vorige speeldag al belangrijk ...

174
174
Union SG rekent op doorbraak: Deschacht heeft geen ongelijk

Olivier Deschacht was onlangs in de populaire podcast Ongefilterd snoeihard voor de aanvallende ...

114
114
Vrancken legt pijnpunt bloot na nederlaag tegen Club

STVV verloor kansloos met 2-0 van Club Brugge en het mocht tevreden zijn dat het geen pandoering ...

179
179
Francis Amuzu floreert: verrassende terugkeer naar JPL?

De zomermercato nadert en de Belgische clubs speuren de wereld rond naar versterking. Wie weet ...

262
262
'Geraerts plots in héél vieze papieren'

Karel Geraerts is momenteel trainer van de Franse tweedeklasser Stade Reims. De Belgische coach ...

153
153
Club Brugge blijft gefocust: ‘Niet naar Union kijken’

Club Brugge lijkt niet meer te stoppen richting landstitel. STVV werd met 2-0 geklopt, al had ...

185
185
Na lof van Nainggolan: volgende parel staat voor RSCA-debuut

RSC Anderlecht speelt namiddag in en tegen AA Gent. De Brusselaars zitten echter met een gigantisch ...

323
323

Meer sportnieuws