Club Brugge make-over: dure droomaanwinst komt eraan

964 stemmen
Club Brugge make-over: dure droomaanwinst komt eraan

Club Brugge staat op het punt om Zaid Romero aan te trekken voor een bedrag tussen de 5,5 en 6 miljoen euro, waarmee hij de tweede zomeraanwinst van blauw-zwart zou worden.

De Argentijnse centrale verdediger met een indrukwekkende gestalte van 1,95 meter wordt geprezen om zijn goede voeten, fysieke kracht en agressieve speelstijl.

Romero, beschouwd als een “droomaanwinst” door Het Laatste Nieuws, markeert het begin van een nieuw tijdperk onder leiding van de nieuwe Director of Sports, Dévy Rigaux, die zijn Zuid-Amerikaanse netwerk aanwendt voor deze deal. 

LEES OOK: Club Brugge sinds de machtsovername: ruim half miljard euro

Club Brugge betaalt 6 miljoen euro voor tweede zomeraanwinst

Op 15 juli vorig jaar begon Club Brugge zijn zoektocht naar een nieuwe centrale verdediger, nadat Abakar Sylla vertrok naar RC Strasbourg. Nu lijkt die zoektocht zijn einde te naderen met de aankomst van Zaid Romero.

Zowel Het Nieuwsblad als Het Laatste Nieuws zijn er zeker van: Romero wordt de tweede aanwinst van Club Brugge deze zomer, na Ardon Jashari van FC Luzern.

Club Brugge staat op het punt om een bedrag tussen de 5,5 en 6 miljoen euro over te maken aan Estudiantes voor de centrale verdediger. Met zijn indrukwekkende gestalte van 1,95 meter zal Romero de eerste Argentijn in de geschiedenis van de club worden.

Dévy Rigaux-transfer legt medische tests pas af in juni

Deze verwachte komst van Zaid Romero markeert het nieuwe tijdperk onder de leiding van de nieuwe Director of Sports, Dévy Rigaux, die zijn uitgebreide netwerk in Zuid-Amerika meteen inzet.

“De aanwezigheid van Rigaux mag daarbij niet onderschat worden. De director of football spreekt vloeiend Spaans en heeft uitstekende contacten in Zuid-Amerika, dus ook in Argentinië”, merkte Het Nieuwsblad op.

De onderhandelingen met Romero zijn in volle gang en de transfer is bijna afgerond, hoewel Het Nieuwsblad meldt dat hij zijn medische testen pas in juni zal afleggen.

Met deze deal is Club Brugge andere clubs zoals Boca Juniors, Palmeiras en Besiktas te snel af.

HLN: “Zaid Romero is droomaanwinst voor Club Brugge”

Het Nieuwsblad omschrijft de 24-jarige Zaid Romero als een linksvoetige centrale verdediger die een grote technische bagage combineert met een imposant postuur van 1m93. “Een allrounder dus”, zo stellen ze.

Het Laatste Nieuws beschrijft Romero als een typisch Argentijns profiel: met goede voeten, fysieke kracht en nietsontziend. De krant noemt zijn komst zelfs een “droomaanwinst”

In Argentinië staat Romero vooral bekend om zijn sterkte aan de bal en in de duels, met een agressieve speelstijl. “Zaid geeft ons de garantie op veel agressiviteit ”, zei Eduardo Domínguez, de coach van Estudiantes.

Het is dan ook geen verrassing dat Romero de derde beste centrale verdediger is wat betreft geslaagde defensieve duels en op de vijfde plaats staat wat betreft het aantal tackles per wedstrijd in de Argentijnse competitie.

1 meter 95: Romero wordt de grootste Club Brugge-verdediger

Het Argentijnse DNA omvat een enorme strijdlust en grinta, waarbij spelers altijd met het mes tussen de tanden spelen. Deze speelstijl wordt in Argentinië als normaal beschouwd, maar in België zal Romero de juiste balans moeten vinden in zijn spel.

Met zijn imposante gestalte van 1m95 brengt Romero Club Brugge een flinke dosis fysieke kracht en gestalte, waardoor hij meteen de grootste verdediger in de selectie zou worden.

Hij staat ook bekend om zijn vermogen om het spel goed te lezen, en zijn anticipatievermogen compenseert zijn iets tragere startsnelheid.

Romero wordt een goede transfer voor Club Brugge

Meest recent

Lionel Messi deelt WK-boodschap die niemand verwachtte

Enkele uren voor een wedstrijd die geschiedenis kan schrijven, kiest Lionel Messi niet voor ...

5
5
Club Brugge sinds de machtsovername: ruim half miljard euro

Club Brugge is ondertussen bijna tien jaar de nummer één in België. Sindsdien ...

87
87
Tielemans in illuster Neerpede-lijstje van Anderlecht

RSC Anderlecht zag Youri Tielemans naar Manchester United verhuizen. Inzake naam nog steeds een ...

59
59
'RB Leipzig neemt transferbeslissing over Bakayoko'

Ruim een jaar geleden verliet Johan Bakayoko PSV voor ongeveer 20 miljoen euro om naar RB Leipzig te ...

19
19
Na AS Roma-akkoord: ijskoude douche voor Tresoldi

Nicolò Tresoldi heeft zijn jawoord gegeven aan AS Roma. Toch lijkt zijn droomtransfer plots ...

299
299
Genieten van Lionel Messi: de geniaalste voetballer ooit

Lionel Messi is de beste voetballer ooit. Daar bestaat geen twijfel meer over. De 39-jarige ...

23
23
Praet verklaart keuze: "Daarom koos ik voor KV Mechelen"

KV Mechelen pakte uit met een stevige stunttransfer door Dennis Praet aan te trekken. Hij tekende ...

76
76
De Meyer ziet werkpunt voor smaakmaker: "Nog beter"

STVV bereidt zich momenteel voor op het nieuwe seizoen. Het wordt een jaar waarin STVV Europees aan ...

23
23
Sensatie in Miami! Engeland pakt brons na spektakel met 10 goals

Engeland heeft beslag gelegd op de bronzen medaille op het WK 2026. In de troostfinale liepen de ...

116
116
'De Cat meteen genoemd voor onvervalste droomtransfer'

Nathan De Cat heeft RSC Anderlecht verlaten. De middenvelder waagt zich op zijn 18de aan een nieuw ...

229
229
'Olise-nieuws schokt Kompany: Bayern maakt zich sterk'

Zijn WK werd er eentje met ups en downs, maar over het algemeen kan Michael Olise terugblikken op ...

130
130
Vandenhaute krijgt direct waarschuwing na Antwerp-overname

Antwerp FC kan beginnen aan een nieuw hoofdstuk. Vrijdagavond werd de overname van de Great Old ...

312
312
Vlaamse overheid grijpt in: groot nieuws voor voetbalkijkers

De soap ronde wedstrijdbeelden in het Belgische voetbal deden afgelopen seizoen heel wat stof ...

504
504
Troostfinale WK 26: Tuchel en Deschamps gooien ploeg overhoop

Engeland en Frankrijk grepen uiteindelijk net naast een plekje in de WK-finale, maar hun toernooi ...

43
43
Spectaculair gerucht: Noa Lang terug naar Club Brugge?

Club Brugge gaat eerstdaags het nationale transferrecord verbreken. Zo is Christos Tzolis goed op ...

1158
1158
'Dortmund verslikt zich: grote twist rond Karetsas'

KRC Genk bereidt zich momenteel voor op de competitieopener tegen Zulte Waregem. Of coach Jess ...

623
623
Ruben Van Gucht zorgt voor heel wat ophef in Gent

Waar hij de voorbije weken ook verschijnt, hij trekt meteen de aandacht. Op televisie, op sociale ...

118
118
'Premier League davert: Chelsea kaapt megadeal met 137 mil'

Nu het WK er nagenoeg opzit, kan de zomermercato helemaal losbarsten. Dat is in de Premier League ...

144
144
KBVB aan zet: nieuwe bondscoach in aantocht?

Terwijl dit weekend de ontknoping van het WK 2026 wordt afgewerkt, is de KBVB-top volop bezig met ...

483
483
Grote zorgen om WK-finale, Spanje nu al getroffen

Zondagavond strijden Spanje en Argentinië in New Jersey om de wereldtitel. Maar daags voor de ...

256
256
Anderlecht panikeert: Wat flikt Sibierski nu op de mercato?

Antoine Sibierski zorgt met zijn nieuwste transferpiste meteen voor discussie bij Anderlecht. ...

780
780
'Onyedika heeft akkoord: openingsbod doet Club schrikken'

Nu de verkoop van Christos Tzolis zo goed als afgerond is, kan Club Brugge zich gaan toeleggen op ...

1069
1069
Wesley Sonck diep geraakt door harde woorden over zoon

De weg naar de top loopt zelden in een rechte lijn. Kritiek, twijfels en teleurstellingen horen er ...

175
175
Oefenduels: Union slikt doelpuntenkermis, Genk gaat onderuit

Nog minder dan een maand te gaan en de Jupiler Pro League trekt zich weer op gang. De eersteklassers ...

763
763
'PSG zet talentvolle basispion van Club Brugge op shortlist'

Paris Saint-Germain houdt de ontwikkelingen rond Kyriane Sabbe nauwlettend in de gaten. De 20-jarige ...

286
286

Meer sportnieuws