Club Brugge make-over: dure droomaanwinst komt eraan

964 stemmen
Club Brugge make-over: dure droomaanwinst komt eraan

Club Brugge staat op het punt om Zaid Romero aan te trekken voor een bedrag tussen de 5,5 en 6 miljoen euro, waarmee hij de tweede zomeraanwinst van blauw-zwart zou worden.

De Argentijnse centrale verdediger met een indrukwekkende gestalte van 1,95 meter wordt geprezen om zijn goede voeten, fysieke kracht en agressieve speelstijl.

Romero, beschouwd als een “droomaanwinst” door Het Laatste Nieuws, markeert het begin van een nieuw tijdperk onder leiding van de nieuwe Director of Sports, Dévy Rigaux, die zijn Zuid-Amerikaanse netwerk aanwendt voor deze deal. 

LEES OOK: Plottwist bij Club Brugge: flop duikt op bij WK-favoriet

Club Brugge betaalt 6 miljoen euro voor tweede zomeraanwinst

Op 15 juli vorig jaar begon Club Brugge zijn zoektocht naar een nieuwe centrale verdediger, nadat Abakar Sylla vertrok naar RC Strasbourg. Nu lijkt die zoektocht zijn einde te naderen met de aankomst van Zaid Romero.

Zowel Het Nieuwsblad als Het Laatste Nieuws zijn er zeker van: Romero wordt de tweede aanwinst van Club Brugge deze zomer, na Ardon Jashari van FC Luzern.

Club Brugge staat op het punt om een bedrag tussen de 5,5 en 6 miljoen euro over te maken aan Estudiantes voor de centrale verdediger. Met zijn indrukwekkende gestalte van 1,95 meter zal Romero de eerste Argentijn in de geschiedenis van de club worden.

Dévy Rigaux-transfer legt medische tests pas af in juni

Deze verwachte komst van Zaid Romero markeert het nieuwe tijdperk onder de leiding van de nieuwe Director of Sports, Dévy Rigaux, die zijn uitgebreide netwerk in Zuid-Amerika meteen inzet.

“De aanwezigheid van Rigaux mag daarbij niet onderschat worden. De director of football spreekt vloeiend Spaans en heeft uitstekende contacten in Zuid-Amerika, dus ook in Argentinië”, merkte Het Nieuwsblad op.

De onderhandelingen met Romero zijn in volle gang en de transfer is bijna afgerond, hoewel Het Nieuwsblad meldt dat hij zijn medische testen pas in juni zal afleggen.

Met deze deal is Club Brugge andere clubs zoals Boca Juniors, Palmeiras en Besiktas te snel af.

HLN: “Zaid Romero is droomaanwinst voor Club Brugge”

Het Nieuwsblad omschrijft de 24-jarige Zaid Romero als een linksvoetige centrale verdediger die een grote technische bagage combineert met een imposant postuur van 1m93. “Een allrounder dus”, zo stellen ze.

Het Laatste Nieuws beschrijft Romero als een typisch Argentijns profiel: met goede voeten, fysieke kracht en nietsontziend. De krant noemt zijn komst zelfs een “droomaanwinst”

In Argentinië staat Romero vooral bekend om zijn sterkte aan de bal en in de duels, met een agressieve speelstijl. “Zaid geeft ons de garantie op veel agressiviteit ”, zei Eduardo Domínguez, de coach van Estudiantes.

Het is dan ook geen verrassing dat Romero de derde beste centrale verdediger is wat betreft geslaagde defensieve duels en op de vijfde plaats staat wat betreft het aantal tackles per wedstrijd in de Argentijnse competitie.

1 meter 95: Romero wordt de grootste Club Brugge-verdediger

Het Argentijnse DNA omvat een enorme strijdlust en grinta, waarbij spelers altijd met het mes tussen de tanden spelen. Deze speelstijl wordt in Argentinië als normaal beschouwd, maar in België zal Romero de juiste balans moeten vinden in zijn spel.

Met zijn imposante gestalte van 1m95 brengt Romero Club Brugge een flinke dosis fysieke kracht en gestalte, waardoor hij meteen de grootste verdediger in de selectie zou worden.

Hij staat ook bekend om zijn vermogen om het spel goed te lezen, en zijn anticipatievermogen compenseert zijn iets tragere startsnelheid.

Romero wordt een goede transfer voor Club Brugge

Meest recent

Extra ontgoocheling Union: "Was de wereld rondgegaan"

Union lijkt definitief een kruis te moeten maken over de titel nadat het een 5-0 om de oren kreeg ...

18
18
Pakkend afscheid Lewandowski: Barça pakt record

In LaLiga is de titelstrijd al gestreden. Daardoor mocht FC Barcelona wat later op zondagavond aan ...

36
36
Ontknoping Ligue 1: vreugde voor Lille, drama Pocognoli

Zondagavond stond in de Ligue 1 de ontknoping van het seizoen op het programma. Daarin moesten ...

17
17
'Miljoenentransfer Cercle krijgt vorm'

Cercle Brugge kan zich al volop beginnen voorbereiden op volgend seizoen, want hun seizoen zit er al ...

38
38
'Pijnlijke details over Oosting bij Antwerp lekken uit'

Antwerp nam dit weekend een drastische beslissing. Na de pijnlijke 3-0-nederlaag van vrijdag op OH ...

141
141
Vanaken waarschuwt Club voor rampscenario

Club Brugge heeft zondagavond een reuzenstap gezet richting een 20ste landstitel. Het veegde grote ...

369
369
Ferrera haalt snoeihard uit naar arbitrage na pijnlijk slot

Voor Dender lonkt stilaan degradatie uit de Jupiler Pro League. Het ging in zijn heenwedstrijd in de ...

59
59
Pijnlijke cijfers? Hubert wil daar niets van weten

Union zal dit seizoen wellicht niet de dubbel pakken. Donderdag pakte het tegen Anderlecht wel nog ...

244
244
Leko komt met verrassend keepernieuws voor titelmatch

Club Brugge heeft zondagavond opnieuw een enorme stap richting de landstitel gezet door Union met ...

374
374
'Anderlecht ruikt jackpot: Freiburg klopt aan'

Bij RSC Anderlecht zal er in de zomer veel volk vertrekken. Ondanks het zwakke seizoen lopen een ...

337
337
Club Brugge vernedert Union SG en ruikt de titel

Om 18u30 stond dé titelmatch tussen Club Brugge en Union SG op het programma. Het werd nooit ...

345
345
Toptalent Genk breekt door: "Hiervan droomde ik"

KRC Genk heeft héél veel talent rondlopen, maar zij moeten nog beter begeleid worden ...

252
252
'Bom onder Club Brugge: nieuwe TD wordt totale ramp'

Club Brugge dreigt Dévy Rigaux kwijt te spelen aan Feyenoord en dus zoekt het naar eventuele ...

227
227
Anderlecht-vertrek in mineur: fans fluiten smaakmaker uit

RSC Anderlecht hoopte op een droomweek, maar het werd nog maar eens zeer teleurstellend. Er was de ...

439
439
Club Brugge overklast Union: "The King. The Legend"

Club Brugge begon om 18u30 aan zijn thuismatch tegen Union SG. Een beslissende partij voor de eerste ...

301
301
Spectaculaire comeback Sofiane Hanni naar JPL?

RSC Anderlecht hoopt volgend seizoen weer mee te doen voor de titel, maar dan zal er dus versterking ...

284
284
Crisis RSCA: Taravel heeft niet mis te verstane boodschap

RSC Anderlecht heeft zijn vierde plaats in extremis kunnen verdedigen, maar kwam tegen KV Mechelen ...

300
300
Kompany zorgt voor dol moment op titelfeest: Carla brengt redding

Bayern München werd zondag nog eens in de bloemetjes gezet als Duits landskampioen. Daarbij ...

75
75
Anderlecht zakt door het ijs: zondebok krijgt 3 op 10

RSC Anderlecht heeft zondagmiddag in extremis een dure nederlaag tegen KV Mechelen kunnen voorkomen. ...

195
195
Laat delirium in Lommel: 37-jarige doet Dender das om

Lommel SK heeft een stevige optie op promotie genomen. De Limburgers wonnen hun heenmatch van de ...

197
197
Leko hakt keepersknoop door, twee wissels bij Union

Zondagavond staat een cruciaal duel op het programma in de strijd om het kampioenschap. ...

99
99
Anderlecht-fans spotten met tifo-blunder: sneer aan spelers

Het zijn op sportief vlak lastige dagen voor de supporters van RSC Anderlecht. Daar kwam donderdag ...

176
176
Lammens klopt Sels voor plek drie, deceptie Ajax op slotspeeldag

Manchester United heeft beslag gelegd op derde plaats in de Premier League. Na de 3-2-zege tegen ...

61
61
"Per direct buiten" - Taravel met grond gelijk gemaakt

Met nog twee speeldagen te gaan in de Champions' Play-Offs heeft RSC Anderlecht de vierde plaats in ...

320
320
Malaise Anderlecht: triest beeld illustreert diepe crisis

RSC Anderlecht heeft zijn vierde plaats met heel wat meeval kunnen verdedigen. Daarmee is echter ook ...

496
496

Meer sportnieuws