Club Brugge make-over: dure droomaanwinst komt eraan

door
Club Brugge make-over: dure droomaanwinst komt eraan

Club Brugge staat op het punt om Zaid Romero aan te trekken voor een bedrag tussen de 5,5 en 6 miljoen euro, waarmee hij de tweede zomeraanwinst van blauw-zwart zou worden.

De Argentijnse centrale verdediger met een indrukwekkende gestalte van 1,95 meter wordt geprezen om zijn goede voeten, fysieke kracht en agressieve speelstijl.

Romero, beschouwd als een “droomaanwinst” door Het Laatste Nieuws, markeert het begin van een nieuw tijdperk onder leiding van de nieuwe Director of Sports, Dévy Rigaux, die zijn Zuid-Amerikaanse netwerk aanwendt voor deze deal. 

LEES OOK: 'Leko versus Rigaux: transferclash bij Club Brugge'

Club Brugge betaalt 6 miljoen euro voor tweede zomeraanwinst

Op 15 juli vorig jaar begon Club Brugge zijn zoektocht naar een nieuwe centrale verdediger, nadat Abakar Sylla vertrok naar RC Strasbourg. Nu lijkt die zoektocht zijn einde te naderen met de aankomst van Zaid Romero.

Zowel Het Nieuwsblad als Het Laatste Nieuws zijn er zeker van: Romero wordt de tweede aanwinst van Club Brugge deze zomer, na Ardon Jashari van FC Luzern.

Club Brugge staat op het punt om een bedrag tussen de 5,5 en 6 miljoen euro over te maken aan Estudiantes voor de centrale verdediger. Met zijn indrukwekkende gestalte van 1,95 meter zal Romero de eerste Argentijn in de geschiedenis van de club worden.

Dévy Rigaux-transfer legt medische tests pas af in juni

Deze verwachte komst van Zaid Romero markeert het nieuwe tijdperk onder de leiding van de nieuwe Director of Sports, Dévy Rigaux, die zijn uitgebreide netwerk in Zuid-Amerika meteen inzet.

“De aanwezigheid van Rigaux mag daarbij niet onderschat worden. De director of football spreekt vloeiend Spaans en heeft uitstekende contacten in Zuid-Amerika, dus ook in Argentinië”, merkte Het Nieuwsblad op.

De onderhandelingen met Romero zijn in volle gang en de transfer is bijna afgerond, hoewel Het Nieuwsblad meldt dat hij zijn medische testen pas in juni zal afleggen.

Met deze deal is Club Brugge andere clubs zoals Boca Juniors, Palmeiras en Besiktas te snel af.

HLN: “Zaid Romero is droomaanwinst voor Club Brugge”

Het Nieuwsblad omschrijft de 24-jarige Zaid Romero als een linksvoetige centrale verdediger die een grote technische bagage combineert met een imposant postuur van 1m93. “Een allrounder dus”, zo stellen ze.

Het Laatste Nieuws beschrijft Romero als een typisch Argentijns profiel: met goede voeten, fysieke kracht en nietsontziend. De krant noemt zijn komst zelfs een “droomaanwinst”

In Argentinië staat Romero vooral bekend om zijn sterkte aan de bal en in de duels, met een agressieve speelstijl. “Zaid geeft ons de garantie op veel agressiviteit ”, zei Eduardo Domínguez, de coach van Estudiantes.

Het is dan ook geen verrassing dat Romero de derde beste centrale verdediger is wat betreft geslaagde defensieve duels en op de vijfde plaats staat wat betreft het aantal tackles per wedstrijd in de Argentijnse competitie.

1 meter 95: Romero wordt de grootste Club Brugge-verdediger

Het Argentijnse DNA omvat een enorme strijdlust en grinta, waarbij spelers altijd met het mes tussen de tanden spelen. Deze speelstijl wordt in Argentinië als normaal beschouwd, maar in België zal Romero de juiste balans moeten vinden in zijn spel.

Met zijn imposante gestalte van 1m95 brengt Romero Club Brugge een flinke dosis fysieke kracht en gestalte, waardoor hij meteen de grootste verdediger in de selectie zou worden.

Hij staat ook bekend om zijn vermogen om het spel goed te lezen, en zijn anticipatievermogen compenseert zijn iets tragere startsnelheid.

Romero wordt een goede transfer voor Club Brugge

Meest recent

Groen licht voor Garcia: verrassende Duivels-keuze?

Vrijdag maakt Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het oefenkamp van de Rode Duivels in de ...

13
13
'Club Brugge vindt verrassende vervanger Mignolet'

Na dit seizoen breekt er het einde van een tijdperk aan bij Club Brugge, dat niet van plan lijkt om ...

90
90
'Drukke zomer Anderlecht: eerste aankoop ligt al vast'

Mathematisch kan het nog mislopen, maar de top zes ligt binnen handbereik voor RSC Anderlecht. Met ...

89
89
Trainerswals in de JPL: één keuze veranderde alles

Op de slotspeeldag van de reguliere competitie staat er nog heel wat op het spel. Voor een aantal ...

89
89
'Real dropt enorme transferbom met Bellingham'

Bij Real Madrid zou er in de zomer weleens een stevige transferbom gedropt kunnen worden. De ...

53
53
'Essevee verrast compleet met nieuwe trainer'

De laatste weken vallen de trainers als vliegen in de Jupiler Pro League. Met Onur Cinel werd er ...

95
95
'Club kijkt ogen uit: Atletico én Barça melden zich'

Voor Club Brugge zal het komende zomer een helse karwei worden om zijn ploeg bijeen te houden. Het ...

177
177
‘JPL speurt naar onbekend goudhaantje in Afrika’

De Rode Duivels beginnen volgende week aan hun voorbereiding op het WK. Eerst gaan ze op stage in de ...

22
22
'Anderlecht laat goudhaantje spotgoedkoop gaan'

Anderlecht heeft het al jaren financiee niet meer zo breed. Het kijkt daarom vooral naar Neerpede om ...

278
278
Alweer een coach die sneuvelt: Cercle ontslaat Cinel

In principe moest het een vrij rustig seizoen worden voor de trainers in de Jupiler Pro League, want ...

111
111
Joos verrast met opvallende Duivels-keuze

Het is uitkijken naar welke selectie bondscoach Rudi Garcia deze week zal vrijgeven voor de stage ...

69
69
Speler hoopt op Taravel: "Ik wil slagen bij Anderlecht"

Bij Anderlecht is er in de voorbije twee maanden veel veranderd. Na het ontslag van Olivier Renard ...

114
114
TRANSFERUURTJE: '5 kandidaten bij Anderlecht, 3 vertrekkers Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

189
189
Vandenbempt ziet het somber in voor Courtois

Thibaut Courtois viel in de Champions League-clash tegen Manchester City geblesseerd uit. Het is nog ...

120
120
Schmeichel in zwaar drama: einde nabij?

Kasper Schmeichel won de landstitel bij Leicester City, maar maakte ook furore op de Belgische ...

96
96
KAA Gent pakt uit en bindt toptalent: “Atletisch vermogen”

KAA Gent heeft op de officiële kanalen uitgepakt met transfernieuws. De Buffalo’s ...

89
89
Vanaken doorbreekt stilte na blessure met opvallende video

Het bleef even angstvallig stil rond Hans Vanaken. Na zijn vroege exit tegen Westerlo hielden de ...

132
132
Sleutelmatch geboycot: Genk komt zelf met knappe actie

Komend weekend worden de laatste twee tickets voor de Champions' Play-Offs verdeeld. KRC Genk maakt ...

194
194
Van Gucht & Alderweireld bij Komen Eten: dit krijgen ze betaald

Zowel Ruben Van Gucht als Toby Alderweireld maakten reeds een spraakmakende doortocht in het ...

240
240
Waardige kapitein: Tielemans maakt statement bij Duivels

De Rode Duivels trekken volgende week naar de Verenigde Staten voor een stage in aanloop naar het WK ...

109
109
Trip met Duivels in gevaar? Courtois geeft eerste reactie

De Rode Duivels trekken volgende week naar de Verenigde Staten voor een oefenkamp. Het valt echter ...

82
82
'Transfergekte KRC Genk: tíén potentiële vertrekkers'

KRC Genk staat andermaal voor een cruciale week met beslissende wedstrijden tegen SC Freiburg en La ...

344
344
Africa Cup-soap escaleert: duister complot met Infatino?

Twee maanden nadat het de finale verloor van Senegal, mag Marokko zich alsnog winnaar van de Africa ...

202
202
Taravel laat zich gelden: drie slachtoffers in selectie RSCA

Nu in Letland een oplossing is gevonden voor zijn gebrek aan een Pro License-diploma, zal RSC ...

626
626
Courtois blijft Europa verbazen: straffe woorden L'Equipe

Real Madrid heeft zich dinsdag geplaatst voor de kwartfinales van de Champions League. De 3-0-zege ...

224
224

Meer sportnieuws