Club Brugge make-over: dure droomaanwinst komt eraan

964 stemmen
Club Brugge make-over: dure droomaanwinst komt eraan

Club Brugge staat op het punt om Zaid Romero aan te trekken voor een bedrag tussen de 5,5 en 6 miljoen euro, waarmee hij de tweede zomeraanwinst van blauw-zwart zou worden.

De Argentijnse centrale verdediger met een indrukwekkende gestalte van 1,95 meter wordt geprezen om zijn goede voeten, fysieke kracht en agressieve speelstijl.

Romero, beschouwd als een “droomaanwinst” door Het Laatste Nieuws, markeert het begin van een nieuw tijdperk onder leiding van de nieuwe Director of Sports, Dévy Rigaux, die zijn Zuid-Amerikaanse netwerk aanwendt voor deze deal. 

LEES OOK: Argentinië moet puzzelen: Mac Allister toch nog naar WK?

Club Brugge betaalt 6 miljoen euro voor tweede zomeraanwinst

Op 15 juli vorig jaar begon Club Brugge zijn zoektocht naar een nieuwe centrale verdediger, nadat Abakar Sylla vertrok naar RC Strasbourg. Nu lijkt die zoektocht zijn einde te naderen met de aankomst van Zaid Romero.

Zowel Het Nieuwsblad als Het Laatste Nieuws zijn er zeker van: Romero wordt de tweede aanwinst van Club Brugge deze zomer, na Ardon Jashari van FC Luzern.

Club Brugge staat op het punt om een bedrag tussen de 5,5 en 6 miljoen euro over te maken aan Estudiantes voor de centrale verdediger. Met zijn indrukwekkende gestalte van 1,95 meter zal Romero de eerste Argentijn in de geschiedenis van de club worden.

Dévy Rigaux-transfer legt medische tests pas af in juni

Deze verwachte komst van Zaid Romero markeert het nieuwe tijdperk onder de leiding van de nieuwe Director of Sports, Dévy Rigaux, die zijn uitgebreide netwerk in Zuid-Amerika meteen inzet.

“De aanwezigheid van Rigaux mag daarbij niet onderschat worden. De director of football spreekt vloeiend Spaans en heeft uitstekende contacten in Zuid-Amerika, dus ook in Argentinië”, merkte Het Nieuwsblad op.

De onderhandelingen met Romero zijn in volle gang en de transfer is bijna afgerond, hoewel Het Nieuwsblad meldt dat hij zijn medische testen pas in juni zal afleggen.

Met deze deal is Club Brugge andere clubs zoals Boca Juniors, Palmeiras en Besiktas te snel af.

HLN: “Zaid Romero is droomaanwinst voor Club Brugge”

Het Nieuwsblad omschrijft de 24-jarige Zaid Romero als een linksvoetige centrale verdediger die een grote technische bagage combineert met een imposant postuur van 1m93. “Een allrounder dus”, zo stellen ze.

Het Laatste Nieuws beschrijft Romero als een typisch Argentijns profiel: met goede voeten, fysieke kracht en nietsontziend. De krant noemt zijn komst zelfs een “droomaanwinst”

In Argentinië staat Romero vooral bekend om zijn sterkte aan de bal en in de duels, met een agressieve speelstijl. “Zaid geeft ons de garantie op veel agressiviteit ”, zei Eduardo Domínguez, de coach van Estudiantes.

Het is dan ook geen verrassing dat Romero de derde beste centrale verdediger is wat betreft geslaagde defensieve duels en op de vijfde plaats staat wat betreft het aantal tackles per wedstrijd in de Argentijnse competitie.

1 meter 95: Romero wordt de grootste Club Brugge-verdediger

Het Argentijnse DNA omvat een enorme strijdlust en grinta, waarbij spelers altijd met het mes tussen de tanden spelen. Deze speelstijl wordt in Argentinië als normaal beschouwd, maar in België zal Romero de juiste balans moeten vinden in zijn spel.

Met zijn imposante gestalte van 1m95 brengt Romero Club Brugge een flinke dosis fysieke kracht en gestalte, waardoor hij meteen de grootste verdediger in de selectie zou worden.

Hij staat ook bekend om zijn vermogen om het spel goed te lezen, en zijn anticipatievermogen compenseert zijn iets tragere startsnelheid.

Romero wordt een goede transfer voor Club Brugge

Meest recent

Club Brugge zet verder in op jeugd en legt groot talent vast

Club Brugge focuste zich de afgelopen jaren op de jeugdwerking. Club NXT haalde vorig seizoen de ...

20
20
‘Lucas Stassin spoelt WK-deceptie weg met knaltransfer’

Lucas Stassin maakte lange tijd kans op een plekje in de WK-selectie van bondscoach Rudi Garcia, ...

30
30
Olise steelt Franse show, Spanje helemaal klaar voor WK

Momenteel worden de laatste oefenwedstrijden in aanloop naar het WK afgewerkt. Superfavorieten ...

31
31
Alderweireld haalt Duivel van zijn wolk: "Doe vooral normaal"

Na een geslaagde voorbereiding zijn de Rode Duivels met het nodige vertrouwen afgereisd naar de VS ...

189
189
'Genk onder stoom: tweede zomeraanwinst al bepaald'

KRC Genk staat op punt om Jeppe Erenbjerg over te nemen van Zulte Waregem. De Deense spelmaker wordt ...

234
234
Hans Vanaken bloost: Garcia dropt erg straffe uitspraak

Eén van de meest besproken Rode Duivels in aanloop naar het WK, is toch wel Hans Vanaken. De ...

463
463
'Trossard gelinkt aan transfer die niemand zag aankomen'

Leandro Trossard wil in de komende weken een goed WK spelen bij de Rode Duivels. Maar ook het ...

148
148
Alderweireld en Véronique De Kock zwichten voor verleiding

Wat zich recent afspeelde tussen Véronique De Kock en Toby Alderweireld had alles weg van een ...

139
139
'Nieuwe transferwending Tzolis: minimumprijs onthuld'

Na zijn trip met de Griekse nationale ploeg, geniet Christos Tzolis momenteel van een welverdiende ...

367
367
Toekomst Garcia in dubio: nieuwe bondscoach na WK?

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

145
145
WK-alarm rond De Bruyne: dit wil niemand horen

Kevin De Bruyne wil nog één keer schitteren op een WK, maar er hangt een vraagteken ...

255
255
'Club trekt grote ogen: transferschok Ardon Jashari'

Een jaartje geleden vertrok Ardon Jashari van Club Brugge naar AC Milan voor een flink aantal ...

757
757
Rode Duivel imponeert: "Hij wil er geweldig WK van maken"

De Rode Duivels zijn maandag afgereisd naar hun WK-basiskamp in Seattle. Aan motivatie om er een ...

240
240
Code Oranje: paniek neemt toe na rampzalige dag Nederland

Terwijl de Rode Duivels na een quasi vlekkeloze voorbereiding naar het WK zijn kunnen afreizen, ...

144
144
'Anderlecht laat Huerta gaan: prijskaartje bekend'

Naar eigen zeggen heeft RSC Anderlecht geen geduld tot het WK voorbij is om toe te slaan op de ...

539
539
'Witte rook in Genk: eerste zomeraanwinst een feit'

Dimitri de Condé verbond vorige week zijn toekomst nog eens tien jaar langer aan KRC Genk. ...

282
282
'Sibierski schiet in actie: Anderlecht mikt op stunt'

RSC Anderlecht gaat een al even drukke als onzekere zomer tegemoet. Terwijl het wemelt van de ...

404
404
Nilsson lucht hart: "Coach mocht mij niet opstellen"

Om de vele vertrekkers hun schoenen te vullen, rekent Club Brugge straks ongetwijfeld deels op ...

389
389
Ruben Van Gucht woedend: Hevig conflict achter de schermen

Ruben Van Gucht kwaad krijgen is blijkbaar niet zo moeilijk als sommigen denken. Achter zijn ...

288
288
'Uittocht Anderlecht: Huerta op zucht van straffe transfer'

RSC Anderlecht speurt momenteel volop naar een nieuwe hoofdtrainer. Ondertussen is sportief ...

479
479
'Post-Guardiola tijdperk: City vuurt transferraket af'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

112
112
'Club richting recordtransfer: United onderneemt actie'

Club Brugge zag Aleksandar Stankovic vorige week voor een vaste som van 23 miljoen euro terugkeren ...

904
904
'Nieuwe trainer Anderlecht: buitenlandse naam op tafel'

Op maandag 22 juni staat bij RSC Anderlecht de eerste training van de voorbereiding gepland. ...

914
914
Daags voor openingsmatch: FIFA voert drastische WK-verandering door

Aanstaande donderdag is het eindelijk zover: dan wordt het wereldkampioenschap 2026 op gang getrapt. ...

468
468
Anderlecht aast op bekerheld: 'Vragen om problemen'

Anderlecht speurt opnieuw naar snelheid op de flank en komt uit bij een jonge bekerheld. Hij past in ...

538
538

Meer sportnieuws