Club Brugge make-over: dure droomaanwinst komt eraan

964 stemmen
Club Brugge make-over: dure droomaanwinst komt eraan

Club Brugge staat op het punt om Zaid Romero aan te trekken voor een bedrag tussen de 5,5 en 6 miljoen euro, waarmee hij de tweede zomeraanwinst van blauw-zwart zou worden.

De Argentijnse centrale verdediger met een indrukwekkende gestalte van 1,95 meter wordt geprezen om zijn goede voeten, fysieke kracht en agressieve speelstijl.

Romero, beschouwd als een “droomaanwinst” door Het Laatste Nieuws, markeert het begin van een nieuw tijdperk onder leiding van de nieuwe Director of Sports, Dévy Rigaux, die zijn Zuid-Amerikaanse netwerk aanwendt voor deze deal. 

LEES OOK: Plottwist bij Club Brugge: flop duikt op bij WK-favoriet

Club Brugge betaalt 6 miljoen euro voor tweede zomeraanwinst

Op 15 juli vorig jaar begon Club Brugge zijn zoektocht naar een nieuwe centrale verdediger, nadat Abakar Sylla vertrok naar RC Strasbourg. Nu lijkt die zoektocht zijn einde te naderen met de aankomst van Zaid Romero.

Zowel Het Nieuwsblad als Het Laatste Nieuws zijn er zeker van: Romero wordt de tweede aanwinst van Club Brugge deze zomer, na Ardon Jashari van FC Luzern.

Club Brugge staat op het punt om een bedrag tussen de 5,5 en 6 miljoen euro over te maken aan Estudiantes voor de centrale verdediger. Met zijn indrukwekkende gestalte van 1,95 meter zal Romero de eerste Argentijn in de geschiedenis van de club worden.

Dévy Rigaux-transfer legt medische tests pas af in juni

Deze verwachte komst van Zaid Romero markeert het nieuwe tijdperk onder de leiding van de nieuwe Director of Sports, Dévy Rigaux, die zijn uitgebreide netwerk in Zuid-Amerika meteen inzet.

“De aanwezigheid van Rigaux mag daarbij niet onderschat worden. De director of football spreekt vloeiend Spaans en heeft uitstekende contacten in Zuid-Amerika, dus ook in Argentinië”, merkte Het Nieuwsblad op.

De onderhandelingen met Romero zijn in volle gang en de transfer is bijna afgerond, hoewel Het Nieuwsblad meldt dat hij zijn medische testen pas in juni zal afleggen.

Met deze deal is Club Brugge andere clubs zoals Boca Juniors, Palmeiras en Besiktas te snel af.

HLN: “Zaid Romero is droomaanwinst voor Club Brugge”

Het Nieuwsblad omschrijft de 24-jarige Zaid Romero als een linksvoetige centrale verdediger die een grote technische bagage combineert met een imposant postuur van 1m93. “Een allrounder dus”, zo stellen ze.

Het Laatste Nieuws beschrijft Romero als een typisch Argentijns profiel: met goede voeten, fysieke kracht en nietsontziend. De krant noemt zijn komst zelfs een “droomaanwinst”

In Argentinië staat Romero vooral bekend om zijn sterkte aan de bal en in de duels, met een agressieve speelstijl. “Zaid geeft ons de garantie op veel agressiviteit ”, zei Eduardo Domínguez, de coach van Estudiantes.

Het is dan ook geen verrassing dat Romero de derde beste centrale verdediger is wat betreft geslaagde defensieve duels en op de vijfde plaats staat wat betreft het aantal tackles per wedstrijd in de Argentijnse competitie.

1 meter 95: Romero wordt de grootste Club Brugge-verdediger

Het Argentijnse DNA omvat een enorme strijdlust en grinta, waarbij spelers altijd met het mes tussen de tanden spelen. Deze speelstijl wordt in Argentinië als normaal beschouwd, maar in België zal Romero de juiste balans moeten vinden in zijn spel.

Met zijn imposante gestalte van 1m95 brengt Romero Club Brugge een flinke dosis fysieke kracht en gestalte, waardoor hij meteen de grootste verdediger in de selectie zou worden.

Hij staat ook bekend om zijn vermogen om het spel goed te lezen, en zijn anticipatievermogen compenseert zijn iets tragere startsnelheid.

Romero wordt een goede transfer voor Club Brugge

Meest recent

Union SG zet Club Brugge extra onder druk

Union SG blijft indruk maken met de resultaten. Na een bijzonder povere bekerfinale stonden ze ...

56
56
Vandenbempt oordeelt: "Over twee jaar met België op EK"

Rudi Garcia maakte vandaag zijn WK-selectie bekend. Daar zaten niet echt verrassingen bij. De ...

49
49
Fans Antwerp zijn het beu: "Bol het af!"

Royal Antwerp FC is uitgegroeid tot een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. Het is ...

66
66
Aston Villa viert feest na demonstratie tegen Liverpool

In de Premier League speelde Aston Villa vanavond in eigen huis tegen Liverpool. Kon de thuisploeg ...

16
16
OHL haalt zielloos Antwerp genadeloos door gehaktmolen

De Europe Play-Offs zijn voor Antwerp uitgedraaid op een ware martelgang. The Great Old kende ...

40
40
'Real vindt akkoord: grote terugkeer Mourinho een feit'

Real Madrid kent een absoluut horrorjaar. De Koninklijke gaat van coach wisselen, dat staat vast. ...

146
146
Voormalig JPL-legende verovert hart van Miss België

Een voetballer die aanpapt met een Miss België? Het is zeker niet de eerste keer dat het ...

36
36
Euvrard komt met groot nieuws naar buiten

Standard speelt dit weekend een héél belangrijk duel tegen KRC Genk. Bij winst zetten ...

169
169
Vrancken héél tevreden: "Dit is historisch"

STVV kent een waanzinnig mooi seizoen. Zij willen de komende speeldagen het seizoen in schoonheid ...

75
75
Weelde bij Rode Duivels: Garcia laat waanzinnig elftal thuis

Rudi Garcia maakte zijn WK-selectie van 26 spelers bekend. Heel wat jongens vielen uit de boot. Het ...

323
323
Club-fans massaal geraakt door bericht Julie Vanloo

Julie Vanloo blijft niet bij de pakken zitten. Nadat de Belgian Cat onlangs opnieuw een zware ...

328
328
Hayen voert de druk op bij KRC Genk: "Cruciaal!"

KRC Genk staat voor een cruciaal duel tegen Standard. Wie wint lijkt op weg naar het winnen van de ...

138
138
‘PSG in shock door gigantisch plan van Kompany’

Bayern München davert. Vincent Kompany duwt zelf voor een transferstunt van 100 miljoen bij ...

180
180
Anderlecht-fans komen plots in opstand

RSC Anderlecht likt zijn wonden. De barslechte match tussen Union SG en Anderlecht werd in de ...

352
352
Beerschot neemt afscheid van ex-Rode Duivel

Beerschot speelt ook komend seizoen in de Challenger Pro League. De Kielse Ratten gaan de kern ...

46
46
Organisatie bekerfinale een flop: hallucinante taferelen

RSC Anderlecht verloor na een bijzonder zwakke bekerfinale al bij al verdiend met 3-1 na ...

185
185
De Mil broedt op debutant: blessuregolf bij AA Gent

Indien het niet alweer het kneusje van de Champions' Play-Offs wil worden, heeft AA Gent dringend ...

110
110
Coucke dient RSCA-fans & criticasters van antwoord

Met de verloren bekerfinale tegen Union is Marc Coucke alweer een teleurstelling rijker. Na afloop ...

408
408
'Antwerp tast in buidel: eerste zomeraankoop ligt vast'

Voor het derde jaar op rij dreigt Antwerp naast een Europees ticket te grijpen. Werk aan de winkel ...

396
396
'Van 30 miljoen naar gratis: stunt van Anderlecht'

Anderlecht speurt naar een ervaren verdediger die het niveau omhoog kan tillen, en plots duikt er ...

624
624
'Club Brugge dumpt topaankoop: miljoenen de vuilbak in'

Club Brugge gaat een lucratieve zomer tegemoet, waarin tal van smaakmakers de kassa zullen doen ...

727
727
Anderlecht verneemt verdict: De Cat in lappenmand?

Daags na de verloren bekerfinale tegen Union likt RSC Anderlecht zijn wonden. Niet alleen neemt de ...

290
290
Club Brugge zoekt doelman: Leko hakt knoop door

Zondag is het D-Day voor Club Brugge, dat dan Union over de vloer krijgt. Voor dat allicht ...

443
443
Anderlecht slikt bittere pil: einde seizoen sterkhouder

RSC Anderlecht heeft weinig tijd om stil te staan bij de verloren bekerfinale, want in de competitie ...

254
254
Leko sneert vlak voor titelkraker: “Heb ik toen geweend?”

Zondag staat de topper tussen Club Brugge en Union SG in het Jan Breydelstadion op het programma, de ...

304
304

Meer sportnieuws