Club Brugge op het puntje van de stoel: 15 miljoen-deal

door
Club Brugge op het puntje van de stoel: 15 miljoen-deal

Club Brugge wil een opwindende deal sluiten met de veelbelovende Argentijnse aanvaller Luca Langoni van Boca Juniors. Langoni, bekend om zijn razendsnelle snelheid en doelgerichtheid, wordt gezien als een nachtmerrie voor verdedigers.

Hoewel Boca Juniors terughoudend is om hem te laten gaan, gelooft Club Brugge sterk in zijn potentieel om de aanval te versterken. Met zijn vergelijking met Carlos Tevez door scout Ramón Maddoni, lijkt Langoni klaar om zijn stempel te drukken op het Europese voetbal. :

Zijn afkoopclausule bedraagt wel 15 miljoen euro.

LEES OOK: 'Club Brugge plant winterknaller: één naam duikt op'

Club Brugge gaat los op de Argentijnse spelersmarkt

Club Brugge gaat serieus aan de slag met het versterken van de ploeg met Zuid-Amerikaanse spelers. Na de vergevorderde gesprekken met Zaid Romero van Estudiantes, heeft blauw-zwart nu ook hun oog laten vallen op Ayrton Costa van Independiente en Luca Langoni van Boca Juniors.

Deze drie spelers strijden om de eerste Argentijn te worden in de rijke geschiedenis van de blauw-zwarte club.

Het is duidelijk dat Club Brugge steeds meer de Argentijnse talentenmarkt verkent, en dat is geen toeval. Dévy Rigaux, de nieuwe Director of Football, heeft de afgelopen jaren immers nauw samengewerkt op de Zuid-Amerikaanse spelersmarkt.

Zijn ervaring, expertise, talenkennis en uitgebreide netwerk in deze regio stellen hem in staat om als de perfecte bruggenbouwer te fungeren tussen spelers en clubs. Nu, in zijn rol als Director of Football, maakt hij optimaal gebruik van zijn contacten en kennis.

Boca wil Lango niet laten gaan: opstapclausule van 15 miljoen euro

Deze zomer zou er weleens een periode van grote verandering kunnen komen voor Club Brugge, met mogelijke uitgaande transfers van Antonio Nusa, Andreas Skov Olsen en Ferran Jutgla op komst.

Daardoor richt de club zich op versterkingen voor de aanvallende flanken, en één naam die daarbij opduikt is die van Luca Langoni.

Langoni is een veelzijdige aanvaller die op verschillende posities voorin uit de voeten kan, maar zijn natuurlijke habitat is de rechterflank. In januari waren meerdere Europese clubs al geïnteresseerd in Langoni, waaronder Fulham FC, OGC Nice, SL Benfica en Rangers FC.

Hoewel hij bij Boca Juniors dit seizoen vooral als invaller fungeert, gelooft de Argentijnse topclub sterk in het potentieel van haar jeugdproduct.

Er wordt gesuggereerd dat Boca Juniors niet van plan is om Langoni te laten gaan, vooral gezien zijn contract dat loopt tot december 2027 en een opstapclausule van 15 miljoen euro bevat.

Langoni is nachtmerrie van veel verdedigers: “Doet denken aan Carlos Tevez”

Luca Langoni is een opvallend talent, vooral bekend om zijn bliksemsnelle snelheid en zijn natuurlijke doelgerichtheid. Zijn indrukwekkende dribbels en nauwkeurige passing maken hem een nachtmerrie voor verdedigers in het laatste derde van het veld.

Ondanks zijn lengte van 1,75 meter is Langoni verrassend sterk aan de bal en moeilijk van de bal te zetten in fysieke duels. Zijn zelfverzekerdheid en technische vaardigheden maken hem momenteel een van de meest opwindende spelers in de Primera Division.

Hoewel hij het potentieel heeft om een vaste waarde te zijn bij Boca Juniors, werd hij vorig seizoen gehinderd door een reeks van maar liefst vijf spierblessures. Desondanks blijft zijn spelstijl indruk maken.

Ramón Maddoni, de scout die Langoni ontdekte, vergeleek zijn speelstijl zelfs met die van Carlos Tevez. “Toen ik hem twee doelpunten zag maken, deed het me denken aan 'Carlitos' Tévez, vanwege de manier waarop hij de bal raakte.”

Club Brugge moet Langoni halen

Meest recent

Arsenal stuit op sterke Sels, Bayern haalt wéér uit

In de Premier League heeft leider Arsenal zaterdagavond verrassend punten laten liggen. Het kwam ...

17
17
Cercle doet in Westerlo gouden zaak in strijd om behoud

Cercle Brugge heeft in zijn eerste wedstrijd van 2026 meteen een geweldige zaak gedaan in de strijd ...

26
26
'Club Brugge plant winterknaller: één naam duikt op'

Club Brugge staat klaar om toe te slaan op de wintermarkt. Achter de schermen wordt aan een transfer ...

400
400
'Tranfer Nainggolan: dit zijn de financiële details'

Patro Eisden heeft 2026 geopend met een gigantisch grote transfer voor de club. Ze wisten Radja ...

42
42
Hayen luidt alarmbel na achtste nederlaag van het seizoen

Nicky Hayen heeft héél veel werk. KRC Genk verloor na een zeer povere prestatie met ...

101
101
'Newcastle wil Club Brugge van smaakmaker beroven'

Bij Club Brugge draaien ze geen goed seizoen, toch loopt er veel individueel talent rond in het Jan ...

114
114
'Anderlecht en JPL-club vechten pittige transferstrijd uit'

RSC Anderlecht schakelt duidelijk een versnelling hoger op de transfermarkt. Julien Heekeren ...

140
140
'KRC Genk stuurt zomeraanwinst al richting uitgang'

Bij KRC Genk was het tot dusver geen geslaagd seizoen. Nicky Hayen ziet dat er toch wel hiaten zijn ...

269
269
Liverpool incasseert mokerslag, Chelsea pakt driepunter

In de Premier League hoopten ploegen als Chelsea en Liverpool te profiteren van de nederlaag van ...

34
34
'Kompany laat ex-toppers Jupiler Pro League links liggen'

Bayern München is bezig aan een uitstekend seizoen. Vincent Kompany levert er fantastisch werk. ...

36
36
KRC Genk begint 2026 met een ferme zeperd

KRC Genk zit toch in een stevige crisis. De Limburgers zijn 2026 begonnen met een nederlaag op het ...

139
139
Dortmund zet in extremis Bayern München alsnog onder druk

In de Bundesliga speelt Bayern München om 18u30 de topper tegen RB Leipzig. Om 16u waren er nog ...

27
27
Euvrard doet boekje open over Wilmots én ambitie Standard

Standard hoopt in 2026 de weg naar boven in te zetten. Ze staan momenteel zesde in de Jupiler Pro ...

197
197
Grote verrassing omtrent Rits: transfer aanstaande?

Bij RSC Anderlecht willen ze deze mercato graag af van een aantal spelers. Mats Rits is er daar ...

339
339
Hayen voert druk op: drie spelers moéten beter presteren

Bij KRC Genk moeten ze aan de bak. Nicky Hayen gaat een stevig parcours moeten neerzetten de komende ...

124
124
Real Madrid wint, Bernabeu spuwt spelersgroep uit

Real Madrid heeft heel zware weken achter de rug. Zo was er nog de pijnlijke bekeruitschakeling ...

134
134
Old Trafford ontploft! Man Utd peuzelt Man City op

Manchester United en Manchester City hebben zopas de Manchester Derby afgewerkt. Het werd nog eens ...

94
94
Fan KRC Genk misdraagt zich: club neemt stevige maatregelen

In de Challenger Pro League stond gisteren het duel tussen Jong Genk en Lommel SK op het programma. ...

115
115
'Club beeft: Aston Villa meldt zich in Brugge'

Club Brugge verkocht Kaye Furo voor 10 miljoen euro aan Brentford. Blauw-Zwaret heeft dit seizoen ...

323
323
Hayen waarschuwt concurrentie en heeft groots plan

KRC Genk neemt het om 16u op tegen Zulte Waregem. Aan de Gaverbeek gaan de Limburgers op zoek naar ...

130
130
'Stijnen kietelt: botsing met Nainggolan dreigt'

Patro Eisden haalde Radja Nainggolan naar Maasmechelen. Een enorme transfer voor de Limburgse ...

140
140
'Bliksemexit Noa Lang: Serie A-transfer doet Napels daveren'

Afgelopen zomer versierde Noa Lang eindelijk zijn langverwachte transfer naar een Europese ...

86
86
Anderlecht strikt eindelijk spits: Romano onthult transfersom

Coach Besnik Hasi vraagt er inmiddels al wekenlang om, maar voorlopig blijft het wachten op een ...

546
546
"Dan klopt er iets niet" - zuivere kaping op Gouden Schoen?

De 72ste editie van de Gouden Schoen heeft voor een grote verrassing gezorgd. Zo was het Ardon ...

269
269
'Europese topclub dropt bom: sensationele comeback Kanté'

De winterse transferperiode is in de meeste grote voetballanden ondertussen halfweg. Maar er zitten ...

31
31

Meer sportnieuws