Club Brugge op het puntje van de stoel: 15 miljoen-deal

1562 stemmen
Club Brugge op het puntje van de stoel: 15 miljoen-deal

Club Brugge wil een opwindende deal sluiten met de veelbelovende Argentijnse aanvaller Luca Langoni van Boca Juniors. Langoni, bekend om zijn razendsnelle snelheid en doelgerichtheid, wordt gezien als een nachtmerrie voor verdedigers.

Hoewel Boca Juniors terughoudend is om hem te laten gaan, gelooft Club Brugge sterk in zijn potentieel om de aanval te versterken. Met zijn vergelijking met Carlos Tevez door scout Ramón Maddoni, lijkt Langoni klaar om zijn stempel te drukken op het Europese voetbal. :

Zijn afkoopclausule bedraagt wel 15 miljoen euro.

LEES OOK: 'Witte rook bij Anderlecht: contract van vier seizoenen'

Club Brugge gaat los op de Argentijnse spelersmarkt

Club Brugge gaat serieus aan de slag met het versterken van de ploeg met Zuid-Amerikaanse spelers. Na de vergevorderde gesprekken met Zaid Romero van Estudiantes, heeft blauw-zwart nu ook hun oog laten vallen op Ayrton Costa van Independiente en Luca Langoni van Boca Juniors.

Deze drie spelers strijden om de eerste Argentijn te worden in de rijke geschiedenis van de blauw-zwarte club.

Het is duidelijk dat Club Brugge steeds meer de Argentijnse talentenmarkt verkent, en dat is geen toeval. Dévy Rigaux, de nieuwe Director of Football, heeft de afgelopen jaren immers nauw samengewerkt op de Zuid-Amerikaanse spelersmarkt.

Zijn ervaring, expertise, talenkennis en uitgebreide netwerk in deze regio stellen hem in staat om als de perfecte bruggenbouwer te fungeren tussen spelers en clubs. Nu, in zijn rol als Director of Football, maakt hij optimaal gebruik van zijn contacten en kennis.

Boca wil Lango niet laten gaan: opstapclausule van 15 miljoen euro

Deze zomer zou er weleens een periode van grote verandering kunnen komen voor Club Brugge, met mogelijke uitgaande transfers van Antonio Nusa, Andreas Skov Olsen en Ferran Jutgla op komst.

Daardoor richt de club zich op versterkingen voor de aanvallende flanken, en één naam die daarbij opduikt is die van Luca Langoni.

Langoni is een veelzijdige aanvaller die op verschillende posities voorin uit de voeten kan, maar zijn natuurlijke habitat is de rechterflank. In januari waren meerdere Europese clubs al geïnteresseerd in Langoni, waaronder Fulham FC, OGC Nice, SL Benfica en Rangers FC.

Hoewel hij bij Boca Juniors dit seizoen vooral als invaller fungeert, gelooft de Argentijnse topclub sterk in het potentieel van haar jeugdproduct.

Er wordt gesuggereerd dat Boca Juniors niet van plan is om Langoni te laten gaan, vooral gezien zijn contract dat loopt tot december 2027 en een opstapclausule van 15 miljoen euro bevat.

Langoni is nachtmerrie van veel verdedigers: “Doet denken aan Carlos Tevez”

Luca Langoni is een opvallend talent, vooral bekend om zijn bliksemsnelle snelheid en zijn natuurlijke doelgerichtheid. Zijn indrukwekkende dribbels en nauwkeurige passing maken hem een nachtmerrie voor verdedigers in het laatste derde van het veld.

Ondanks zijn lengte van 1,75 meter is Langoni verrassend sterk aan de bal en moeilijk van de bal te zetten in fysieke duels. Zijn zelfverzekerdheid en technische vaardigheden maken hem momenteel een van de meest opwindende spelers in de Primera Division.

Hoewel hij het potentieel heeft om een vaste waarde te zijn bij Boca Juniors, werd hij vorig seizoen gehinderd door een reeks van maar liefst vijf spierblessures. Desondanks blijft zijn spelstijl indruk maken.

Ramón Maddoni, de scout die Langoni ontdekte, vergeleek zijn speelstijl zelfs met die van Carlos Tevez. “Toen ik hem twee doelpunten zag maken, deed het me denken aan 'Carlitos' Tévez, vanwege de manier waarop hij de bal raakte.”

Club Brugge moet Langoni halen

Meest recent

'SK Beveren profiteert van zotte regelgeving in Qatar'

SK Beveren begint los te komen op de transfermarkt. Bob Peeters gaat ongetwijfeld nog versterking ...

285
285
'Anderlecht raast door: onderhandelingen voor international'

Met Oliver Antman heeft RSC Anderlecht zich van een vierde zomeraanwinst verzekerd. Daar blijft het ...

62
62
Union verzilvert supercup: smaakmaker terug naar JPL

Union SG legde vrijdagavond beslag op zijn eerst trofee van het seizoen: het won de supercup na ...

21
21
'Napoli stuurt Noa Lang door: prijskaartje al bekend'

Ook na de trainerswissel lijkt het niet goed te komen met Noa Lang bij SSC Napoli. Volgens het ...

299
299
Anderlecht pusht voor miljoenentarget: trainer doet oproep

RSC Anderlecht heeft zijn eerste Europese opdracht tot een goed einde gebracht, maar de volgende ...

171
171
'El Ouahdi op vertrekken: volgende topclub meldt zich'

Zakaria El Ouahdi heeft zich opnieuw gemeld bij KRC Genk. De rechtsachter kreeg door zijn ...

217
217
'Club hoest 12 (!) miljoen op: nieuwste transferdetails'

Club Brugge drukt stevig door voor zijn nieuwe middenvelder. De landskampioen blijkt bereikt om fors ...

362
362
Infantino maakt zichzelf onmogelijk: UEFA zegt vertrouwen op

Gianni Infantino heeft zichzelf serieus in de nesten gewerkt. Zijn megalomane 'FIFA Forward ...

161
161
Sterke man Bayern bezorgt Kompany ingrijpend nieuws

Vincent Kompany en zijn troepen staan voor de lastige taak om de uitmuntende prestaties van vorig ...

300
300
TRANSFERUURTJE: 'Witte rook Antwerp, Club dokt enorme som'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

184
184
Hubert deelt sneer uit aan Club Brugge na Supercup

Union SG begint het seizoen met een prijs. De Brusselaars speelden in de Belgische Supercup 1-1 ...

925
925
KBVB roept straf statement na Infantino-crash

Gianni Infantino wilde de rechten van het WK verkopen, maar dat plannetje kon al snel de vuilbak in. ...

43
43
‘Nieuwe naam pronkt op transferlijstje van Anderlecht’

RSC Anderlecht is nog naarstig op zoek naar versterkingen op de zomermercato. Antoine Sibierski wil ...

269
269
Union heeft nu al nieuwe sensatie: socials ontploffen

Union SG heeft een eerste prijs van het seizoen binnen. In de Supercup tegen Club Brugge won de ...

119
119
‘Mika Godts geeft groen licht voor monstertransfer’

Het gaat plots snel voor Mika Godts. Na een wonderseizoen bij Ajax staan verschillende clubs in de ...

127
127
KAA Gent-fans plannen boycot: “We zijn geen beesten”

Het seizoen is nog niet begonnen of de supporters plannen al een eerste boycot. Bij KAA Gent zijn ze ...

232
232
'Club Brugge haalt zwaar uit en legt 10 miljoen op tafel'

Dat Club Brugge nog de nodige versterking nodig heeft, dat bleek tegen Union SG. Dat beseffen ze ...

793
793
'Jackpot voor KV Mechelen: deal van 5 miljoen euro'

KV Mechelen passeert langs de kassa. De Maneblussers gaan een van de komende dagen een volgende ...

210
210
Vanaken stelt fans gerust na nederlaag van Club Brugge

Club Brugge verloor de supercup van Union SG. Dat is geen drama, maar toch een kleine tegenvaller. ...

394
394
Geheime meeting gespot: PSG vol voor Duivel van 60 miljoen

Nog een dikke maand te gaan en de zomermercato zit er alweer op. In de komende weken komen echter ...

227
227
Maandje na WK-blunder: Lammens slaat United met verstomming

Een maand geleden stortte de wereld van Senne Lammens in na zijn kapitale blunder op het WK 2026. ...

694
694
'Club Brugge rondt miljoenentransfer af vlak na supercup'

Club Brugge heeft vrijdagavond de supercup verloren na strafschoppen tegen Union SG. Ondanks een ...

504
504
‘Volgende club De Bruyne zorgt voor enorme verrassing’

De toekomst van Kevin De Bruyne bij Napoli staat plots opnieuw ter discussie. De Europese top houdt ...

379
379
Totale afgang Infantino: FIFA voert controversieel plan al af

Gianni Infantino heeft zijn hand dit keer toch echt verspeeld. De FIFA-voorzitter kreeg zowat de ...

180
180
Nieuwe beelden: Union-held zet Brugse spionkop in zijn hemd

Union SG heeft vrijdagavond beslag gelegd op de Belgische supercup. De bekerwinnaar trok aan het ...

300
300

Meer sportnieuws