Club Brugge op het puntje van de stoel: 15 miljoen-deal

door
Club Brugge op het puntje van de stoel: 15 miljoen-deal

Club Brugge wil een opwindende deal sluiten met de veelbelovende Argentijnse aanvaller Luca Langoni van Boca Juniors. Langoni, bekend om zijn razendsnelle snelheid en doelgerichtheid, wordt gezien als een nachtmerrie voor verdedigers.

Hoewel Boca Juniors terughoudend is om hem te laten gaan, gelooft Club Brugge sterk in zijn potentieel om de aanval te versterken. Met zijn vergelijking met Carlos Tevez door scout Ramón Maddoni, lijkt Langoni klaar om zijn stempel te drukken op het Europese voetbal. :

Zijn afkoopclausule bedraagt wel 15 miljoen euro.

LEES OOK: Club Brugge laat concurrentie beven: "Bayern van België"

Club Brugge gaat los op de Argentijnse spelersmarkt

Club Brugge gaat serieus aan de slag met het versterken van de ploeg met Zuid-Amerikaanse spelers. Na de vergevorderde gesprekken met Zaid Romero van Estudiantes, heeft blauw-zwart nu ook hun oog laten vallen op Ayrton Costa van Independiente en Luca Langoni van Boca Juniors.

Deze drie spelers strijden om de eerste Argentijn te worden in de rijke geschiedenis van de blauw-zwarte club.

Het is duidelijk dat Club Brugge steeds meer de Argentijnse talentenmarkt verkent, en dat is geen toeval. Dévy Rigaux, de nieuwe Director of Football, heeft de afgelopen jaren immers nauw samengewerkt op de Zuid-Amerikaanse spelersmarkt.

Zijn ervaring, expertise, talenkennis en uitgebreide netwerk in deze regio stellen hem in staat om als de perfecte bruggenbouwer te fungeren tussen spelers en clubs. Nu, in zijn rol als Director of Football, maakt hij optimaal gebruik van zijn contacten en kennis.

Boca wil Lango niet laten gaan: opstapclausule van 15 miljoen euro

Deze zomer zou er weleens een periode van grote verandering kunnen komen voor Club Brugge, met mogelijke uitgaande transfers van Antonio Nusa, Andreas Skov Olsen en Ferran Jutgla op komst.

Daardoor richt de club zich op versterkingen voor de aanvallende flanken, en één naam die daarbij opduikt is die van Luca Langoni.

Langoni is een veelzijdige aanvaller die op verschillende posities voorin uit de voeten kan, maar zijn natuurlijke habitat is de rechterflank. In januari waren meerdere Europese clubs al geïnteresseerd in Langoni, waaronder Fulham FC, OGC Nice, SL Benfica en Rangers FC.

Hoewel hij bij Boca Juniors dit seizoen vooral als invaller fungeert, gelooft de Argentijnse topclub sterk in het potentieel van haar jeugdproduct.

Er wordt gesuggereerd dat Boca Juniors niet van plan is om Langoni te laten gaan, vooral gezien zijn contract dat loopt tot december 2027 en een opstapclausule van 15 miljoen euro bevat.

Langoni is nachtmerrie van veel verdedigers: “Doet denken aan Carlos Tevez”

Luca Langoni is een opvallend talent, vooral bekend om zijn bliksemsnelle snelheid en zijn natuurlijke doelgerichtheid. Zijn indrukwekkende dribbels en nauwkeurige passing maken hem een nachtmerrie voor verdedigers in het laatste derde van het veld.

Ondanks zijn lengte van 1,75 meter is Langoni verrassend sterk aan de bal en moeilijk van de bal te zetten in fysieke duels. Zijn zelfverzekerdheid en technische vaardigheden maken hem momenteel een van de meest opwindende spelers in de Primera Division.

Hoewel hij het potentieel heeft om een vaste waarde te zijn bij Boca Juniors, werd hij vorig seizoen gehinderd door een reeks van maar liefst vijf spierblessures. Desondanks blijft zijn spelstijl indruk maken.

Ramón Maddoni, de scout die Langoni ontdekte, vergeleek zijn speelstijl zelfs met die van Carlos Tevez. “Toen ik hem twee doelpunten zag maken, deed het me denken aan 'Carlitos' Tévez, vanwege de manier waarop hij de bal raakte.”

Club Brugge moet Langoni halen

Meest recent

Club Brugge laat concurrentie beven: "Bayern van België"

Op voorzet van de pers liet Bart Verhaeghe zich ooit ontvallen dat hij van Club Brugge maar al te ...

148
148
Vandenhaute haalt gram: "Mooie erfenis bij Anderlecht"

RSC Anderlecht heeft alweer een turbulente campagne achter de rug, waarin onder andere trainer ...

88
88
Toby Alderweireld doet fans dromen van grote comeback

Toby Alderweireld stopte ongeveer een jaar geleden als voetballer. De verdediger beleefde nog een ...

456
456
Duivels U17 zetten op valreep stap richting EK en WK

Er staan de komende dagen heel wat interlands op het programma en dat niet alleen bij de grote ...

45
45
Duranville onthult waarom hij voor Basel koos

De Jonge Duivels staan deze week voor een belangrijke EK-kwalificatiematch tegen Oostenrijk en ...

40
40
'Real Madrid wil uitpakken met Ronaldo-transferbom'

Wie Cristiano Ronaldo zegt, denkt bijna onvermijdelijk ook aan Real Madrid. Het was bij de ...

98
98
'Hoefkens in shock: Belgische collega zaagt aan stoelpoten'

Het zijn geen prettige tijden voor Carl Hoefkens. Onze landgenoot ligt dezer dagen zwaar onder vuur ...

43
43
'Liverpool verrast met vergeten Duivel als opvolger Salah'

Er viel dinsdag een stevige transferbom bij Liverpool, want de club kondigde aan dat ze op het einde ...

68
68
'Club Brugge aast op sensatie uit 1B'

Bij Club Brugge zullen ze al volop bezig zijn met de zomermercato, want maart en april zijn ...

336
336
'Anderlecht wil fraaie slag slaan bij Dortmund'

Bij Anderlecht hebben ze nog altijd geen nieuwe sportief directeur gevonden om de in februari ...

212
212
'Knoop rond Vertonghen bij Duivels doorgehakt'

De Rode Duivels stappen woensdagnamiddag op het vliegtuig naar Atlanta, waar ze op stage gaan en op ...

76
76
Bizar scenario JPL: geen Europees voor derde in eindstand?

Komend weekend wordt er in België niet gevoetbald omdat er interlandvoetbal gepland staat, maar ...

213
213
Coucke slaat alarm na onverwachte financiële dreun

De druk rond Marc Coucke neemt de laatste weken duidelijk toe. Wat begon als sportieve frustratie ...

145
145
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht haalt lieveling terug, Meunier naar rivaal Club?'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

256
256
Doku doet Guardiola na: ploegmakker spot met Duivel

De Rode Duivels arriveerden dinsdag in Tubize en dan werd er ook weer naar de kledij van de spelers ...

35
35
Belgische clubs in buitenlandse handen: “Geen beperkingen”

De Belgische clubs worden vaker overgenomen door buitenlandse investeerders. Het Nieuwsblad ...

110
110
‘El Khannouss heeft knaltransfer helemaal te pakken’

Bilal El Khannouss maakte in het verleden het mooie weer vooraleer hij de transfer naar Leicester ...

220
220
Rampscenario Lukaku: alarmbellen bij Rode Duivels voor WK

Romelu Lukaku kent een ongezien pechseizoen. De aanvaller viel tijdens de voorbereiding bij Napoli ...

177
177
Bounida stuurt brief naar KBVB: Swerts schakelt door

Rayane Bounida kiest voor Marokko, dat nieuws kwam al een tijdje geleden naar buiten. Het talent ...

388
388
Duranville haalt zwaar uit: transfer op komst?

Julien Duranville ging op jonge leeftijd van RSC Anderlecht naar Borussia Dortmund, maar in ...

236
236
'Opvolger Lewandowski: Barça heeft spectaculair plan-B'

FC Barcelona wil in de komende weken serieus oogsten met Robert Lewandowski als aanvallend ...

95
95
Voetbalfans helemaal overtuigd: "Híj́ wordt de topschutter"

Na de interland-break barst niet enkel de titelstrijd in de Jupiler Pro League helemaal los. In de ...

257
257
Miljoenenaankoop verdwenen bij Anderlecht: pijnlijke reden bekend

RSC Anderlecht haalde in januari een vijftal aanwinsten in huis. Daarvan is Moussa Diarra inmiddels ...

362
362
Haaland geeft fortuin uit en raakt daarmee duizenden fans

Erling Haaland leeft van doelpunten en doet dat nu al ruime tijd bij Manchester City. De Noorse ...

123
123
'Salah verlaat Liverpool: twee toekomstopties genoemd'

Liverpool FC kondigde dinsdagavond het einde van een tijdperk aan. Via de officiële kanalen ...

68
68

Meer sportnieuws