Club Brugge op het puntje van de stoel: 15 miljoen-deal

1561 stemmen
Club Brugge op het puntje van de stoel: 15 miljoen-deal

Club Brugge wil een opwindende deal sluiten met de veelbelovende Argentijnse aanvaller Luca Langoni van Boca Juniors. Langoni, bekend om zijn razendsnelle snelheid en doelgerichtheid, wordt gezien als een nachtmerrie voor verdedigers.

Hoewel Boca Juniors terughoudend is om hem te laten gaan, gelooft Club Brugge sterk in zijn potentieel om de aanval te versterken. Met zijn vergelijking met Carlos Tevez door scout Ramón Maddoni, lijkt Langoni klaar om zijn stempel te drukken op het Europese voetbal. :

Zijn afkoopclausule bedraagt wel 15 miljoen euro.

LEES OOK: 'Schok bij Club Brugge: topploeg klopt aan voor Siquet'

Club Brugge gaat los op de Argentijnse spelersmarkt

Club Brugge gaat serieus aan de slag met het versterken van de ploeg met Zuid-Amerikaanse spelers. Na de vergevorderde gesprekken met Zaid Romero van Estudiantes, heeft blauw-zwart nu ook hun oog laten vallen op Ayrton Costa van Independiente en Luca Langoni van Boca Juniors.

Deze drie spelers strijden om de eerste Argentijn te worden in de rijke geschiedenis van de blauw-zwarte club.

Het is duidelijk dat Club Brugge steeds meer de Argentijnse talentenmarkt verkent, en dat is geen toeval. Dévy Rigaux, de nieuwe Director of Football, heeft de afgelopen jaren immers nauw samengewerkt op de Zuid-Amerikaanse spelersmarkt.

Zijn ervaring, expertise, talenkennis en uitgebreide netwerk in deze regio stellen hem in staat om als de perfecte bruggenbouwer te fungeren tussen spelers en clubs. Nu, in zijn rol als Director of Football, maakt hij optimaal gebruik van zijn contacten en kennis.

Boca wil Lango niet laten gaan: opstapclausule van 15 miljoen euro

Deze zomer zou er weleens een periode van grote verandering kunnen komen voor Club Brugge, met mogelijke uitgaande transfers van Antonio Nusa, Andreas Skov Olsen en Ferran Jutgla op komst.

Daardoor richt de club zich op versterkingen voor de aanvallende flanken, en één naam die daarbij opduikt is die van Luca Langoni.

Langoni is een veelzijdige aanvaller die op verschillende posities voorin uit de voeten kan, maar zijn natuurlijke habitat is de rechterflank. In januari waren meerdere Europese clubs al geïnteresseerd in Langoni, waaronder Fulham FC, OGC Nice, SL Benfica en Rangers FC.

Hoewel hij bij Boca Juniors dit seizoen vooral als invaller fungeert, gelooft de Argentijnse topclub sterk in het potentieel van haar jeugdproduct.

Er wordt gesuggereerd dat Boca Juniors niet van plan is om Langoni te laten gaan, vooral gezien zijn contract dat loopt tot december 2027 en een opstapclausule van 15 miljoen euro bevat.

Langoni is nachtmerrie van veel verdedigers: “Doet denken aan Carlos Tevez”

Luca Langoni is een opvallend talent, vooral bekend om zijn bliksemsnelle snelheid en zijn natuurlijke doelgerichtheid. Zijn indrukwekkende dribbels en nauwkeurige passing maken hem een nachtmerrie voor verdedigers in het laatste derde van het veld.

Ondanks zijn lengte van 1,75 meter is Langoni verrassend sterk aan de bal en moeilijk van de bal te zetten in fysieke duels. Zijn zelfverzekerdheid en technische vaardigheden maken hem momenteel een van de meest opwindende spelers in de Primera Division.

Hoewel hij het potentieel heeft om een vaste waarde te zijn bij Boca Juniors, werd hij vorig seizoen gehinderd door een reeks van maar liefst vijf spierblessures. Desondanks blijft zijn spelstijl indruk maken.

Ramón Maddoni, de scout die Langoni ontdekte, vergeleek zijn speelstijl zelfs met die van Carlos Tevez. “Toen ik hem twee doelpunten zag maken, deed het me denken aan 'Carlitos' Tévez, vanwege de manier waarop hij de bal raakte.”

Club Brugge moet Langoni halen

Meest recent

Ook Kane op afspraak: Engeland dwingt Kroatië op de knieën

Schaduwfavoriet Engeland heeft zijn start op het WK 2026 niet gemist. Kroatië maakte het de ...

16
16
'Schok bij Club Brugge: topploeg klopt aan voor Siquet'

Als vervanger voor de geblesseerde Kyriani Sabbe, werkte Hugo Siquet sterke Play-Offs af bij Club ...

99
99
'City haalt verschroeiend uit: dubbelslag van 230 miljoen'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

83
83
'Club meldt zich bij Anderlecht-target: deal van 9 miljoen'

De sportieve leiding van Club Brugge is momenteel de markt aan het afspeuren op zoek naar ...

172
172
Nederlanders smullen van Duivel: "Hele grote persoonlijkheid"

De Rode Duivels hebben tijdens hun WK-opener tegen Egypte niet de allerbeste beurt gemaakt. Toch ...

168
168
'Transferwending De Cat: absolute jackpot in gevaar'

Bij RSC Anderlecht gaat de voorbereiding op het nieuwe seizoen volgende week van start. Dat zal ...

333
333
Tzolis ziet nieuwe goudklomp bij Club: "Hij trainde mee en ..."

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jonge talenten te lanceren vanuit de jeugdopleiding. En ...

326
326
Argentijnse pers komt met trieste reden voor tranen Messi

Lionel Messi heeft tijdens zijn eerste wedstrijd op het WK 2026 meteen de show gestolen. Zo was hij ...

237
237
Optater Ronaldo en co: Congo stunt met historisch WK-punt

Het WK 2026 is met een flinke tegenvaller van start gegaan voor het Portugal van sterspeler ...

70
70
Outfit Garcia maakt tongen los: "Net een treinconducteur"

Rudi Garcia heeft zijn vuurdoop als bondscoach op de groot toernooi achter de rug. Een onverdeeld ...

96
96
'Bayern dokt 55 miljoen: Kompany krijgt WK-uitblinker'

Terwijl het merendeel van zijn spelers momenteel op het WK actief zijn, wordt Vincent Kompany achter ...

173
173
Na WK nieuwe nummer één? Lammens reageert duidelijk

De Rode Duivels begonnen hun WK met een ontgoocheling, want tegen Egypte hadden ze toch meer ...

53
53
AA Gent pakt uit met WK-ganger bij Jonge Duivels

Net als veel andere Belgische clubs zet AA Gent dezer dagen alsmaar meer in op jong talent. De ...

61
61
'Club troeft Sporting af: 5 miljoen voor eerste aanwinst'

Club Brugge wil doorgaans zijn transferhuiswerk snel klaar hebben en is ook nu al druk in de weer. ...

501
501
Charleroi kiest nieuwe coach, bijna witte rook in Beveren

Er stonden deze zomer heel wat trainersvacatures open bij Belgische eersteklassers. Nu de start van ...

126
126
'Antwerp haalt opgelucht adem: megaboete vermeden'

Er werd de voorbije jaren al heel wat geschreven over de financiële situatie van Antwerp, dat ...

176
176
Fabrizio Romano meldt stevige transferdomper voor Club

Bij Club Brugge is het nog wachten op de eerste zomeraanwinst. De voorbije weken werden nochtans al ...

183
183
'Dubbelslag Anderlecht: Sibierski slaat schaamteloos toe'

Anderlecht ruikt een buitenkans in Frankrijk. Antoine Sibierski heeft niet één, maar ...

918
918
Zulte Waregem houdt icoon voor dertiende seizoen aan boord

Zulte Waregem maakt zich op voor zijn tweede seizoen terug in de Jupiler Pro League, nadat ze ...

98
98
Marc Coucke deelt zware klappen uit: "Hij mag het niet!"

Marc Coucke heeft de voorbije jaren al heel wat geïncasseerd. Kritiek van supporters, sportieve ...

251
251
'Bom op WK: Ivoriaanse speler opgepakt voor matchfixing'

Het WK is ondertussen enkele dagen ver en nu al krijgen we te kampen met de nodige controverses. Een ...

120
120
Rigaux heeft beet: icoon keert terug bij Feyenoord

Dévy Rigaux drukt meteen zijn stempel bij Feyenoord, enkele weken nadat de Belgische sportief ...

81
81
Bromance Ronaldo-Martinez: cijfers spreken boekdelen

Cristiano Ronaldo begint aan zijn zesde en laatste WK. CR7 is op zijn 41ste nog steeds een ...

36
36
'KV Kortrijk stunt met deals bij Standard en Beerschot'

KV Kortrijk begon als eerste met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De Kerels gaan de komende ...

375
375
Congo wil stunten met speler met schimmig Anderlecht-verhaal

Congo trekt met heel wat ex-spelers uit de Jupiler Pro League naar het WK. Van Chancel Mbemba tot ...

101
101

Meer sportnieuws