Club Brugge op het puntje van de stoel: 15 miljoen-deal

1562 stemmen
Club Brugge op het puntje van de stoel: 15 miljoen-deal

Club Brugge wil een opwindende deal sluiten met de veelbelovende Argentijnse aanvaller Luca Langoni van Boca Juniors. Langoni, bekend om zijn razendsnelle snelheid en doelgerichtheid, wordt gezien als een nachtmerrie voor verdedigers.

Hoewel Boca Juniors terughoudend is om hem te laten gaan, gelooft Club Brugge sterk in zijn potentieel om de aanval te versterken. Met zijn vergelijking met Carlos Tevez door scout Ramón Maddoni, lijkt Langoni klaar om zijn stempel te drukken op het Europese voetbal. :

Zijn afkoopclausule bedraagt wel 15 miljoen euro.

LEES OOK: 'Anderlecht schiet nu toch in actie en legt bod neer'

Club Brugge gaat los op de Argentijnse spelersmarkt

Club Brugge gaat serieus aan de slag met het versterken van de ploeg met Zuid-Amerikaanse spelers. Na de vergevorderde gesprekken met Zaid Romero van Estudiantes, heeft blauw-zwart nu ook hun oog laten vallen op Ayrton Costa van Independiente en Luca Langoni van Boca Juniors.

Deze drie spelers strijden om de eerste Argentijn te worden in de rijke geschiedenis van de blauw-zwarte club.

Het is duidelijk dat Club Brugge steeds meer de Argentijnse talentenmarkt verkent, en dat is geen toeval. Dévy Rigaux, de nieuwe Director of Football, heeft de afgelopen jaren immers nauw samengewerkt op de Zuid-Amerikaanse spelersmarkt.

Zijn ervaring, expertise, talenkennis en uitgebreide netwerk in deze regio stellen hem in staat om als de perfecte bruggenbouwer te fungeren tussen spelers en clubs. Nu, in zijn rol als Director of Football, maakt hij optimaal gebruik van zijn contacten en kennis.

Boca wil Lango niet laten gaan: opstapclausule van 15 miljoen euro

Deze zomer zou er weleens een periode van grote verandering kunnen komen voor Club Brugge, met mogelijke uitgaande transfers van Antonio Nusa, Andreas Skov Olsen en Ferran Jutgla op komst.

Daardoor richt de club zich op versterkingen voor de aanvallende flanken, en één naam die daarbij opduikt is die van Luca Langoni.

Langoni is een veelzijdige aanvaller die op verschillende posities voorin uit de voeten kan, maar zijn natuurlijke habitat is de rechterflank. In januari waren meerdere Europese clubs al geïnteresseerd in Langoni, waaronder Fulham FC, OGC Nice, SL Benfica en Rangers FC.

Hoewel hij bij Boca Juniors dit seizoen vooral als invaller fungeert, gelooft de Argentijnse topclub sterk in het potentieel van haar jeugdproduct.

Er wordt gesuggereerd dat Boca Juniors niet van plan is om Langoni te laten gaan, vooral gezien zijn contract dat loopt tot december 2027 en een opstapclausule van 15 miljoen euro bevat.

Langoni is nachtmerrie van veel verdedigers: “Doet denken aan Carlos Tevez”

Luca Langoni is een opvallend talent, vooral bekend om zijn bliksemsnelle snelheid en zijn natuurlijke doelgerichtheid. Zijn indrukwekkende dribbels en nauwkeurige passing maken hem een nachtmerrie voor verdedigers in het laatste derde van het veld.

Ondanks zijn lengte van 1,75 meter is Langoni verrassend sterk aan de bal en moeilijk van de bal te zetten in fysieke duels. Zijn zelfverzekerdheid en technische vaardigheden maken hem momenteel een van de meest opwindende spelers in de Primera Division.

Hoewel hij het potentieel heeft om een vaste waarde te zijn bij Boca Juniors, werd hij vorig seizoen gehinderd door een reeks van maar liefst vijf spierblessures. Desondanks blijft zijn spelstijl indruk maken.

Ramón Maddoni, de scout die Langoni ontdekte, vergeleek zijn speelstijl zelfs met die van Carlos Tevez. “Toen ik hem twee doelpunten zag maken, deed het me denken aan 'Carlitos' Tévez, vanwege de manier waarop hij de bal raakte.”

Club Brugge moet Langoni halen

Meest recent

Verliest Standard smaakmaker? "Als FC Barcelona belt..."

Standard had altijd moeten winnen tegen Cercle Brugge, maar het verspeelde dure punten. Het werd in ...

1
1
Killer voor Anderlecht? RSCA heeft andere prioriteiten

RSC Anderlecht is uitstekend begonnen aan het seizoen. Twee Europese zeges en een gelijkspel, plus ...

61
61
Transferadvies Anderlecht: "Laat hem niet zomaar vertrekken"

Er staat bij Anderlecht deze zomer nog één en ander op til wat betreft transfers. Zo ...

60
60
Bommetje bij Lommel: CEO stapt plots op

Lommel SK maakte afgelopen weekend zijn rentree in de Jupiler Pro League na meer dan 20 jaar ...

27
27
'De bevestiging: deze megasom vangt Union voor Khalaili'

Bij Union verwachtten ze zich deze zomer aan een stevige leegloop, maar die bleef tot dusver ...

60
60
Defour steekt loftrompet op voor seizoensbegin Anderlecht

Anderlecht wist zondag zijn openingswedstrijd in de Jupiler Pro League op de valreep nog te winnen ...

191
191
'PSG slaat weer toe: 50 miljoen voor WK-held'

Paris Saint-Germain wist vorig seizoen voor de tweede keer op rij de Champions League in de wacht te ...

66
66
Koopmeiners doet boekje open over gemiste transfer naar Club

Het duurde lange tijd voor de mercato van Club Brugge echt op gang kwam, maar vorige week schoot de ...

378
378
Goots ziet nieuwe sensatie Antwerp: "Zoals Vermeeren..."

Voor Antwerp is het seizoen begonnen met een flinke opsteker, zij het op de valreep. Het won zijn ...

284
284
Ruben Van Gucht haalt hakbijl boven bij snoeiharde aanval

Ruben Van Gucht laat opnieuw stevig van zich horen. De sportpresentator kreeg na een recente foto ...

109
109
'Dubbele domper voor Union voor CL-return'

Union begon vorig weekend uitstekend aan zijn seizoen in de Jupiler Pro League, want het ging ...

169
169
'Club hakt knopen door over komst Esse en Adedeji-Sternberg'

Club Brugge haalde afgelopen weekend nog stevig uit door met Jan Virgili een Spaanse ...

520
520
TRANSFERUURTJE: 'Club slaat weer toe, knaltransfer El Ouahdi'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

374
374
'Atlético Madrid doet bod van 35 miljoen op Rode Duivel'

Atlético Madrid heeft als eerste club concreet aangeklopt voor Matias Fernandez-Pardo. De ...

116
116
Wisselvallig Anderlecht: "Wachten op eerste glas champagne"

RSC Anderlecht won compleet verdiend met 2-1 van La Louvière. Het was 94 minuten baas, maar ...

340
340
Sam Kerkhofs en Rik Verheye doen Hasselt ontploffen

Sporting Hasselt heeft zijn supporters alvast op een opvallende manier wakker geschud. Met een ...

218
218
Thorup ziet één groot lichtpunt bij KRC Genk

KRC Genk gaat voorlopig verder op zijn elan van vorig seizoen. Matig. De Limburgers verloren met 2-1 ...

257
257
'Hasi shopt bij KRC Genk, géén succes bij STVV'

Het is duidelijk dat er een bepaald netwerk bij Amed SK aanwezig is dat ook in België zaken ...

164
164
Stijnen spreekt klare taal over ambities Patro Eisden

Stijn Stijnen en Wouter Corstjes zijn de twee sterke mannen bij Patro Eisden. De club zette de ...

94
94
'Blunder van Renard en Borguet levert RSCA alsnog geld op'

Bij RSC Anderlecht was de passage van Tim Borguet en Olivier Renard als sportieve bazen een grote ...

544
544
Degryse scherp voor topclub: "Géén winnaars"

De Belgische topclubs begonnen goed aan het seizoen. Bijna allemaal wisten ze hun openingswedstrijd ...

463
463
'Antwerp grijpt naast absolute droomtransfer'

Royal Antwerp FC won met 2-1 van SK Beveren, maar het is ook duidelijk dat er nog de nodige ...

571
571
Bruno doet oproep: "Ik wil dat hij bij Anderlecht blijft"

RSC Anderlecht won verdiend met 2-1 tegen een La Louvière dat zeker geen verkeerde indruk ...

1088
1088
"Ben gedegouteerd" - Anderlecht 'gered' door scheidsrechter?

RSC Anderlecht opende zondagavond zijn campagne in de Jupiler Pro League met een 2-1-overwinning ...

981
981
'Toptransfer Epolo wenkt: Standard vraagt riante som'

Standard liet op de openingsspeeldag onbegrijpelijk twee punten liggen tegen Cercle Brugge. Aan ...

316
316

Meer sportnieuws