Verhaeghe komt met update over trainersdossier Club Brugge

1792 stemmen
Verhaeghe komt met update over trainersdossier Club Brugge

Club Brugge droomde de voorbije weken van de finale van de Conference League, maar zag die droom woensdag op wrede wijze uiteen spatten. Een discutabele penalty vijf minuten voor tijd zorgde ervoor dat ze er alsnog uitgingen tegen Fiorentina. Dat zal wellicht toch een mentale tik zijn voor Blauw-Zwart, de eerste sinds de aanstelling van Nicky Hayen.

De 43-jarige werd midden maart doorgeschoven van Club NXT na het ontslag van Ronny Deila en sindsdien beleefde Club het ene na het andere hoogtepunt. Ze wipten op knappe wijze PAOK in de kwarfinales en in de Champions' Play-Off hebben ze zich na een 19 op 21 zowaar aan de leiding genesteld op drie speeldagen van het einde.

LEES OOK: 'Alonso stelt transfereis: Club Brugge zet zich schrap'

Verhaeghe blijft de boot afhouden voor Hayen

Hayen wist de resultaten dus helemaal te keren, maar de trainer maakte ook op heel wat andere manieren indruk. Hij wist spelers als Onyedika en Skoras opnieuw te lanceren, ging perfect om met het luxeprobleem dat onder de lat ontstond en ook zijn heldere discours richting de media kon bekoren. Er gaan dan ook alsmaar meer stemmen op dat Club ook volgend seizoen met Hayen moet verdergaan.

Maar in Brugge blijven ze voorlopig de boot afhouden. In Het Nieuwsblad weigert Bart Verhaeghe opnieuw om vol de kaart van Hayen te trekken. "Dat is natuurlijk een optie. Maar er zijn ook andere kandidaten", stelt de voorzitter immers wanneer het trainersdossier ter sprake komt.

Club Brugge moet absoluut de juiste coach kiezen

Verhaeghe is immers als de dood voor een nieuwe miskleun na de fiasco's met Deila en Scott Parker. "We gaan niet te snel handelen. De competitie afwerken is nu het belangrijkste, er is geen tijd om rustig rond de tafel te gaan zitten. Het moet er deze keer ook echt wel op zijn. We hebben de jongste twee jaar niet altijd de juiste keuzes gemaakt", erkent hij.

Maar Hayen lijkt wel te mogen hopen na de uitspraken van zijn voorzitter. Die vergelijkt in één adem immers zijn huidige coach met Philippe Clement en merkt op dat trainers die binnen Club opgeleid zijn het doorgaans wel goed doen. Dat hij en passant ook suggereert dat Club vorige zomer misschien toch Rik De Mil een kans had moeten geven, suggereert dat ze in het Belfius Basecamp niet dezelfde fout als toen willen maken.

Denk je dat Hayen volgend seizoen nog coach van Club Brugge is?

Meest recent

Ecuador schiet wakker: Angulo en Rodriguez doen Duitsers das om

Op het WK 2026 heeft 'dark horse' Ecuador in de laatste groepsmatch dan toch zijn eerste zege ...

47
47
Vervanger Ngoy gezocht: twee concrete namen op tafel

De Rode Duivels moeten tijdens hun laatste groepsmatch op het WK overtuigend zien te winnen van ...

37
37
Vanaken-lobby escaleert: "De schreeuw om hem is overdreven"

Het begint er meer en meer op te lijken dat Hans Vanaken tegen Nieuw-Zeeland in de basis zal starten ...

195
195
Rode Duivels op TV: aftrapuur en commentator bekend

De Rode Duivels willen zich zaterdagochtend verzekeren van een plek in de volgende ronde van het WK. ...

149
149
'Kompany heeft prijs: Bayern dokt zwaar voor Duitse WK-ganger'

Vincent Kompany wil komend seizoen met Bayern München een gooi doen naar de Champions ...

37
37
'Alonso stelt transfereis: Club Brugge zet zich schrap'

Xabi Alonso is de nieuwe hoofdcoach van Chelsea FC. De Spanjaard zou achter de schermen inmiddels ...

364
364
KVM haalt oude bekende, Westerlo passeert wéér langs kassa

Terwijl het wereldkampioenschap op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League ...

150
150
Basiself Duivels: 'víér cruciale wissels tegen Nieuw-Zeeland'

Het aftellen is begonnen voor de Rode Duivels. Zaterdagochtend om 5u Belgische tijd, staan ze voor ...

453
453
Waanzinnige beelden: Oranje-legioen palmt Kansas City in

Donderdagnacht valt op het wereldkampioenschap het doek over Groep F. Nederland hoopt zich dan tegen ...

56
56
Vanaken bejubelt Duivel: "Met ons voetbalverstand ..."

Heel wat kenners en analisten zijn van mening dat Hans Vanaken meer speelminuten moet krijgen bij de ...

110
110
Ruben Van Gucht maakt schokkende transfer in medialand

Ruben Van Gucht blijft het medialandschap beroeren. Waar hij opduikt, volgen de reacties vanzelf. Nu ...

46
46
'Revelatie zorgt voor transferwending bij Antwerp'

Aanstaande maandag beginnen ook bij Antwerp FC de trainingen voor het komende seizoen. Maar bij de ...

347
347
‘Club Brugge flikt het alweer: zomerknaller aan stuntprijs’

Club Brugge lijkt meteen raak te schieten op de mercato. Blauw-zwart staat dicht bij de eerste ...

691
691
'Anderlecht houdt been stijf: miljoenensom gevraagd'

Bij RSC Anderlecht draaien de trainingen inmiddels weer op volle toeren. Logisch ook: binnen een ...

520
520
'Europa houdt adem in: Enrique ramt op monstertransfer PSG'

Paris Saint-Germain won in de voorbije twee seizoenen de Champions League. En de Franse kampioen ...

150
150
'Vanaken krijgt basisplaats: groot slachtoffer bij Duivels'

De Rode Duivels reizen donderdag af naar Vancouver, waar het zaterdagochtend het beslissende duel ...

1116
1116
Doku meteen aan aftrap? Garcia krijgt cruciaal nieuws

De Rode Duivels maken zich momenteel op voor hun belangrijkste wedstrijd van het jaar tot dusver. Op ...

176
176
Van Stayen naar Champions League: Vrancken heeft nieuwe club

Wouter Vrancken heeft zijn eerste grote buitenlandse uitdaging als hoofdtrainer beet. Donderdag werd ...

78
78
'Vuurwerk bij Club Brugge: drie aanwinsten onderweg'

De vertrekkers vallen straks wellicht niet op één hand te tellen bij Club Brugge, dat ...

668
668
'Mokerslag voor Genk: duo goudhaantjes richting exit'

Om beter te doen dan vorig seizoen lijkt KRC Genk van plan om deels de kaart van de jeugd te ...

251
251
Verschueren spreekt klare taal: Coucke buiten bij RSCA?

RSC Anderlecht begint nog maar eens aan een nieuw hoofdstuk. Na de vele wissels in de bestuurskamer ...

518
518
Garcia met rug tegen de muur: vervanger Ngoy bekend

Zaterdag wordt het alles of niks voor de Rode Duivels, en dus lijken er zich toch een aantal ...

253
253
Jean-Marie Pfaff gaat los en fileert verrassend Rode Duivels

Terwijl de kritiek op de Rode Duivels na de wedstrijden tegen Egypte en Iran steeds luider klinkt, ...

278
278
'Club Brugge op zucht van stunt: topkeeper geeft jawoord'

De zoektocht naar een opvolger voor Simon Mignolet lijkt stilaan in een stroomversnelling te ...

1272
1272
Anderlecht rolt spierballen: "Titel binnen 2 jaar"

Terwijl alle ogen op de verrichtingen van de Rode Duivels op het WK gericht zijn, eist nu ook RSC ...

642
642

Meer sportnieuws