Verhaeghe komt met update over trainersdossier Club Brugge

1792 stemmen
Verhaeghe komt met update over trainersdossier Club Brugge

Club Brugge droomde de voorbije weken van de finale van de Conference League, maar zag die droom woensdag op wrede wijze uiteen spatten. Een discutabele penalty vijf minuten voor tijd zorgde ervoor dat ze er alsnog uitgingen tegen Fiorentina. Dat zal wellicht toch een mentale tik zijn voor Blauw-Zwart, de eerste sinds de aanstelling van Nicky Hayen.

De 43-jarige werd midden maart doorgeschoven van Club NXT na het ontslag van Ronny Deila en sindsdien beleefde Club het ene na het andere hoogtepunt. Ze wipten op knappe wijze PAOK in de kwarfinales en in de Champions' Play-Off hebben ze zich na een 19 op 21 zowaar aan de leiding genesteld op drie speeldagen van het einde.

LEES OOK: 'Leko dumpt trio: miscast Club Brugge weigert transfer'

Verhaeghe blijft de boot afhouden voor Hayen

Hayen wist de resultaten dus helemaal te keren, maar de trainer maakte ook op heel wat andere manieren indruk. Hij wist spelers als Onyedika en Skoras opnieuw te lanceren, ging perfect om met het luxeprobleem dat onder de lat ontstond en ook zijn heldere discours richting de media kon bekoren. Er gaan dan ook alsmaar meer stemmen op dat Club ook volgend seizoen met Hayen moet verdergaan.

Maar in Brugge blijven ze voorlopig de boot afhouden. In Het Nieuwsblad weigert Bart Verhaeghe opnieuw om vol de kaart van Hayen te trekken. "Dat is natuurlijk een optie. Maar er zijn ook andere kandidaten", stelt de voorzitter immers wanneer het trainersdossier ter sprake komt.

Club Brugge moet absoluut de juiste coach kiezen

Verhaeghe is immers als de dood voor een nieuwe miskleun na de fiasco's met Deila en Scott Parker. "We gaan niet te snel handelen. De competitie afwerken is nu het belangrijkste, er is geen tijd om rustig rond de tafel te gaan zitten. Het moet er deze keer ook echt wel op zijn. We hebben de jongste twee jaar niet altijd de juiste keuzes gemaakt", erkent hij.

Maar Hayen lijkt wel te mogen hopen na de uitspraken van zijn voorzitter. Die vergelijkt in één adem immers zijn huidige coach met Philippe Clement en merkt op dat trainers die binnen Club opgeleid zijn het doorgaans wel goed doen. Dat hij en passant ook suggereert dat Club vorige zomer misschien toch Rik De Mil een kans had moeten geven, suggereert dat ze in het Belfius Basecamp niet dezelfde fout als toen willen maken.

Denk je dat Hayen volgend seizoen nog coach van Club Brugge is?

Meest recent

'Kassa rinkelt in Genk: bliksemvertrek ruwe diamant'

De geruchtenmolen draait stilaan op volle toeren bij KRC Genk, dat niet alleen op het punt staat om ...

21
21
'Leko dumpt trio: miscast Club Brugge weigert transfer'

Terwijl het wemelt van de geruchten rond sterkhouders zoals Nicolo Tresoldi en Joaquin Seys, en ...

195
195
'Overmars slaat toe: Antwerp verrast met oude bekende'

Nu de overname door het consortium rond Wouter Vandenhaute eindelijk helemaal rond is, wil Antwerp ...

180
180
'Code rood bij Club Brugge: Tresoldi op weg naar PL'

Als het van Bart Verhaeghe afhangt gaat hij helemaal nergens naartoe, maar na amper ...

372
372
Witte rook in Anderlecht: Sibierski dumpt dure flop

Antoine Sibierski moet RSC Anderlecht weer naar successen zien te loodsen, al torst de nieuwe ...

247
247
'Genk kan cashen: exit El Ouahdi in stroomversnelling'

KRC Genk staat op het punt om te cashen op Konstantinos Karetsas, wiens recordtransfer naar Borussia ...

531
531
Telenet onthult voetbalplannen: opvallende rol Ruben Van Gucht

Het WK 2026 behoort inmiddels weer definitief tot het verleden en dus is het weer reikhalzend ...

444
444
Einde Italiaanse chaos: oudgedienden moeten puin ruimen

Het Italiaanse voetbal verkeert in een diepe crisis, maar een oplossing lijkt in zich. Zo zou dan ...

53
53
Brutale overval Fuseini: nieuwe details na heftige beelden

Vicekampioen Union SG is opgeschrikt door een verachtelijk incident. Op straat in Brussel werd ...

156
156
'Doorbraak gevonden: Skov Olsen verbaast met nieuwe club'

Verschillende oud-smaakmakers uit de Jupiler Pro League komen deze zomer in aanmerking voor een ...

386
386
Anderlecht dropt straf nieuws voor return met Hammarby

RSC Anderlecht wil zich aanstaande donderdag zien te plaatsen voor de derde voorronde van de Europa ...

526
526
Scherpen naar Premier League: Union vangt miljoenensom

Union SG is andermaal één van zijn smaakmakers kwijt. Kjell Scherpen trekt na een ...

96
96
'Onrust bij Club Brugge: Preud'homme al onder vuur'

Na de landstitel vertrok Dévy Rigaux naar Feyenoord, waardoor Club Brugge amper twee jaar na ...

924
924
Overmars schiet raak: Antwerp heeft goudhaantje beet

In Youth We Trust. Het was lang de slogan van zijn ex-club, maar ook bij Antwerp komt kersvers ...

514
514
Leko kruist vingers: Club Brugge kondigt versterking aan

Met een nederlaag tegen Stade Rennes beleefde Club Brugge geen geslaagde generale repetitie voor de ...

422
422
Done deal: STVV laat spits gaan, steunpilaar tekent bij

Na een sprookjesachtig seizoen mag STVV straks Europa in. Daar hopen de Kanaries uiteraard geen mal ...

53
53
'Witte rook in Brugge: details Onyedika-deal bekend'

De officiële aankondiging ontbreekt nog, maar dat lijkt stilaan louter nog een formaliteit. ...

344
344
TRANSFERUURTJE: 'Vuurwerk bij Anderlecht & Club Brugge'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

524
524
'Kassa rinkelt bij Union: duo levert jackpot op'

Vrijdag trekt Union naar Club Brugge, waar de troepen van David Hubert de Supercup hopen toe te ...

96
96
'Leko krijgt zin: Club Brugge pakt uit met dubbelslag'

Vrijdag staat al de eerste officiële opdracht van het seizoen voor de deur bij Club Brugge, dat ...

825
825
Hendrik Van Crombrugge treft Vanessa recht in het hart

Hendrik Van Crombrugge beleeft sportief woelige tijden. De doelman van Racing Genk moet andere ...

510
510
'Grote kuis in Anderlecht: titularis richting exit'

Ook op inkomend vlak heeft RSC Anderlecht nog werk aan de winkel, maar vooralsnog lijkt Antoine ...

521
521
'Leegloop bij Club Brugge: volgende sterkhouder wil weg'

Om een totale leegloop te vermijden moet Nicolo Tresoldi naar verluidt gewoon op post blijven, al ...

542
542
Lamine Yamal in shock: vriendin met hartverscheurend verhaal

Lamine Yamal is opnieuw het gesprek van de dag, maar deze keer gaat het niet om zijn prestaties op ...

90
90
Bruno laat zich gelden: RSCA-bestuur moet trainer intomen

RSC Anderlecht besloot in het tussenseizoen om de Portugees Vitor Bruno als hoofdtrainer aan te ...

893
893

Meer sportnieuws