Verhaeghe komt met update over trainersdossier Club Brugge

1792 stemmen
Verhaeghe komt met update over trainersdossier Club Brugge

Club Brugge droomde de voorbije weken van de finale van de Conference League, maar zag die droom woensdag op wrede wijze uiteen spatten. Een discutabele penalty vijf minuten voor tijd zorgde ervoor dat ze er alsnog uitgingen tegen Fiorentina. Dat zal wellicht toch een mentale tik zijn voor Blauw-Zwart, de eerste sinds de aanstelling van Nicky Hayen.

De 43-jarige werd midden maart doorgeschoven van Club NXT na het ontslag van Ronny Deila en sindsdien beleefde Club het ene na het andere hoogtepunt. Ze wipten op knappe wijze PAOK in de kwarfinales en in de Champions' Play-Off hebben ze zich na een 19 op 21 zowaar aan de leiding genesteld op drie speeldagen van het einde.

LEES OOK: 'Club voelt zich gesterkt en legt nieuw bod neer'

Verhaeghe blijft de boot afhouden voor Hayen

Hayen wist de resultaten dus helemaal te keren, maar de trainer maakte ook op heel wat andere manieren indruk. Hij wist spelers als Onyedika en Skoras opnieuw te lanceren, ging perfect om met het luxeprobleem dat onder de lat ontstond en ook zijn heldere discours richting de media kon bekoren. Er gaan dan ook alsmaar meer stemmen op dat Club ook volgend seizoen met Hayen moet verdergaan.

Maar in Brugge blijven ze voorlopig de boot afhouden. In Het Nieuwsblad weigert Bart Verhaeghe opnieuw om vol de kaart van Hayen te trekken. "Dat is natuurlijk een optie. Maar er zijn ook andere kandidaten", stelt de voorzitter immers wanneer het trainersdossier ter sprake komt.

Club Brugge moet absoluut de juiste coach kiezen

Verhaeghe is immers als de dood voor een nieuwe miskleun na de fiasco's met Deila en Scott Parker. "We gaan niet te snel handelen. De competitie afwerken is nu het belangrijkste, er is geen tijd om rustig rond de tafel te gaan zitten. Het moet er deze keer ook echt wel op zijn. We hebben de jongste twee jaar niet altijd de juiste keuzes gemaakt", erkent hij.

Maar Hayen lijkt wel te mogen hopen na de uitspraken van zijn voorzitter. Die vergelijkt in één adem immers zijn huidige coach met Philippe Clement en merkt op dat trainers die binnen Club opgeleid zijn het doorgaans wel goed doen. Dat hij en passant ook suggereert dat Club vorige zomer misschien toch Rik De Mil een kans had moeten geven, suggereert dat ze in het Belfius Basecamp niet dezelfde fout als toen willen maken.

Denk je dat Hayen volgend seizoen nog coach van Club Brugge is?

Meest recent

'Union slaat weer toe met typische transfer'

Union is zijn seizoen meteen begonnen met een prijs, want het pakte vrijdag de Supercup ten nadele ...

8
8
'Club voelt zich gesterkt en legt nieuw bod neer'

Het zijn bij Club Brugge drukke dagen wat betreft transfers. Met Jesse Bisiwu (FC Barcelona) en ...

72
72
'Talbi maakt alweer verrassende transfer'

Club Brugge stuurt de laatste jaren alsmaar meer zijn zonen uit, ook uit de eigen jeugdopleiding. ...

57
57
Thorup komt met update over Smets en El Ouahdi

KRC Genk beleefde een lastige voorbereiding, met in de laatste wedstrijden stevige pandoeringen ...

175
175
Ajax-trainer neemt standpunt in over transfer Godts

Het zag er de hele zomer naar uit dat Mika Godts na een knaljaar gewoon bij Ajax zou blijven, maar ...

64
64
Bisiwu spreekt voor eerst bij Barça: "Dat wordt mijn rol"

FC Barcelona heeft deze week de derde Belg uit zijn clubgeschiedenis aangetrokken. De voetsporen van ...

66
66
'Standard wil uitpakken met oud doelwit Anderlecht'

Standard was deze zomer al zeer actief op de transfermarkt. De Rouches haalden tot dusver al zeven ...

137
137
Union keihard: grote namen en 4(!) nieuwkomers niet op lijst

Union begon vrijdag goed aan zijn seizoen, want na strafschoppen wist het de Supercup van Club ...

115
115
Cristiano Ronaldo versiert de 'transfer' van zijn leven

Cristiano Ronaldo beleefde een wisselvallig WK met Portugal. De Portugese vedette liet nog geregeld ...

114
114
Olise naar Real Madrid? Eberl komt met statement

Bayern München is voorlopig klaar met zijn transferhuiswerk. Er gaat wel nog volk de club ...

108
108
Probleemdossier bij Anderlecht: "Nog niet over voor hem"

Bij RSC Anderlecht gaat er in- en uitgaand nog het een en ander gebeuren op de transfermarkt. ...

359
359
Raman staat voor immense uitdaging: "3 tegen 1..."

Benito Raman wil komend seizoen komaf maken met een moeilijke periode. De aanvaller van KV Mechelen ...

131
131
'Transferstunt Anderlecht: ex-Antwerp-ster met monsterloon'

Anderlecht werkt aan een opvallend transferdossier op de Spaanse markt. Paars-wit heeft een ...

524
524
'PSG haalt na Godts ook ex-smaakmaker JPL'

PSG gaat wellicht Mika Godts wegplukken bij Ajax. De Belgische flankaanvaller is niet de laatste ...

82
82
Kampioen en tweede in JPL gekend? "Zij worden één en twee"

De Jupiler Pro League opent zijn deuren weer. Komend weekend start het nieuwe seizoen. Bij De Zondag ...

395
395
'Transfergevecht dreigt tussen Anderlecht en Standard'

RSC Anderlecht en Standard worden aan heel veel spelers gelinkt. Beide clubs worden ook vaak ...

287
287
'Club ontketent oorlog: miljoenentarget boycot trainingen'

Club Brugge blijft werken aan de komst van een nieuwe flankaanvaller. Die zoektocht loopt behoorlijk ...

991
991
'Grote De Bruyne-schok: spraakmakende transfer op tafel'

Kevin De Bruyne geniet momenteel met volle teugen van zijn vakantieperiode. Ondertussen wordt volop ...

284
284
'Supertransfer Mika Godts: eerste bod van 45 miljoen'

Mika Godts is op weg naar een bijzonder mooie transfer. In de afgelopen dagen raakte bekend dat ...

71
71
Trossard maakt veel emoties los met mysterieuze boodschap

Leandro Trossard kende een sterk WK met de Rode Duivels en is helemaal klaar voor een nieuw ...

117
117
'Club Brugge heeft beet: vierde aanwinst gespot in Brugge'

Club Brugge moest vrijdagavond na strafschoppen zijn meerdere erkennen in de supercup tegen Union ...

1020
1020
'Antwerp gaat voor stunt: huurbod op Overmars-bekende'

Nu de overname is beklonken, heeft Antwerp FC de inhaalbeweging ingezet op de mercato. Maar de Great ...

614
614
'PSG pakt weer uit: wereldkampioen naar Prinsenpark'

Paris Saint-Germain kroonde zich in de voorbije twee seizoen telkens tot eindwinnaar in de Champions ...

122
122
Antwerp gaat nipt onderuit, extra vertrekker bij Union

Binnen een week trekt het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League zich weer op gang. Antwerp FC ...

81
81
'Club krijgt groen licht: peperdure aanwinst onderweg'

Club Brugge heeft zondagmiddag het vertrek van Raphael Onyedika wereldkundig gemaakt. Sportief ...

857
857

Meer sportnieuws