Verhaeghe komt met update over trainersdossier Club Brugge

1792 stemmen
Verhaeghe komt met update over trainersdossier Club Brugge

Club Brugge droomde de voorbije weken van de finale van de Conference League, maar zag die droom woensdag op wrede wijze uiteen spatten. Een discutabele penalty vijf minuten voor tijd zorgde ervoor dat ze er alsnog uitgingen tegen Fiorentina. Dat zal wellicht toch een mentale tik zijn voor Blauw-Zwart, de eerste sinds de aanstelling van Nicky Hayen.

De 43-jarige werd midden maart doorgeschoven van Club NXT na het ontslag van Ronny Deila en sindsdien beleefde Club het ene na het andere hoogtepunt. Ze wipten op knappe wijze PAOK in de kwarfinales en in de Champions' Play-Off hebben ze zich na een 19 op 21 zowaar aan de leiding genesteld op drie speeldagen van het einde.

LEES OOK: 'Club pakt fors uit: enorm bedrag voor vierde zomeraanwinst'

Verhaeghe blijft de boot afhouden voor Hayen

Hayen wist de resultaten dus helemaal te keren, maar de trainer maakte ook op heel wat andere manieren indruk. Hij wist spelers als Onyedika en Skoras opnieuw te lanceren, ging perfect om met het luxeprobleem dat onder de lat ontstond en ook zijn heldere discours richting de media kon bekoren. Er gaan dan ook alsmaar meer stemmen op dat Club ook volgend seizoen met Hayen moet verdergaan.

Maar in Brugge blijven ze voorlopig de boot afhouden. In Het Nieuwsblad weigert Bart Verhaeghe opnieuw om vol de kaart van Hayen te trekken. "Dat is natuurlijk een optie. Maar er zijn ook andere kandidaten", stelt de voorzitter immers wanneer het trainersdossier ter sprake komt.

Club Brugge moet absoluut de juiste coach kiezen

Verhaeghe is immers als de dood voor een nieuwe miskleun na de fiasco's met Deila en Scott Parker. "We gaan niet te snel handelen. De competitie afwerken is nu het belangrijkste, er is geen tijd om rustig rond de tafel te gaan zitten. Het moet er deze keer ook echt wel op zijn. We hebben de jongste twee jaar niet altijd de juiste keuzes gemaakt", erkent hij.

Maar Hayen lijkt wel te mogen hopen na de uitspraken van zijn voorzitter. Die vergelijkt in één adem immers zijn huidige coach met Philippe Clement en merkt op dat trainers die binnen Club opgeleid zijn het doorgaans wel goed doen. Dat hij en passant ook suggereert dat Club vorige zomer misschien toch Rik De Mil een kans had moeten geven, suggereert dat ze in het Belfius Basecamp niet dezelfde fout als toen willen maken.

Denk je dat Hayen volgend seizoen nog coach van Club Brugge is?

Meest recent

Onverwachte climax DAZN-soap: groot nieuws voor voetbalkijker

De Pro League kwam woensdag met groot nieuws naar buiten. Niet alleen onthulde het zijn nieuwe ...

152
152
'Club pakt fors uit: enorm bedrag voor vierde zomeraanwinst'

Club Brugge staat op punt om zijn achterhoede van een kwaliteitsinjectie te voorzien. Volgens ...

402
402
'Arsenal wil titel verlengen: monstersom voor PL-smaakmaker'

Arsenal FC won afgelopen seizoen de Engelse titel en haalde de finale van de Champions League. Om ...

122
122
‘Anderlecht slaat toe: geniale 10 met gouden linker’

Anderlecht zoekt deze zomer extra creativiteit en is daarbij op een opvallend spoor beland. Het ...

518
518
'Plots nieuwe opening voor transfer De Ketelaere naar PSG'

Hij genoot de voorbije dagen van een welverdiende vakantie in het gezelschap van onder meer Kevin De ...

29
29
Godts spreekt klare taal over mogelijke transfer

Het bleek uiteindelijk net niet genoeg voor een plaats in de WK-selectie van de Rode Duivels, maar ...

51
51
'Standard troeft Essevee af voor nieuwste aanwinst'

Iets meer dan een week voor de start van het seizoen in de Jupiler Pro League zijn de meeste ...

104
104
De Bruyne en De Ketelaere laten internet ontploffen

Kevin De Bruyne geniet momenteel van een vakantie op Ibiza, maar de Rode Duivel zorgt ook naast het ...

64
64
'Hasi blijft Belgisch gaan en klopt nu ook aan bij Union'

Besnik Hasi werd in februari op straat gezet bij Anderlecht omdat de resultaten tegenvielen, maar ...

79
79
Grote verrassing: Pro League en DAZN samen verder tot 2030

Het vorige seizoen was bijzonder tumultueus voor de Belgische voetbalclubs én ...

252
252
Anderlecht heeft aanwinst beet: coach bevestigt transfer

Anderlecht zit met de volle focus bij zijn terugwedstrijd van donderdagavond tegen Hammarby in de ...

419
419
Standard is toptalent definitief kwijt

Standard droomt volgend seizoen van een Europees ticket en heeft daarvoor deze zomer al de nodige ...

74
74
Leko haalt keihard uit naar concurrenten: "Dat is raar"

Binnen twee dagen gaat het Belgische voetbalseizoen officieel van start met de Supercup. Die wordt ...

351
351
Alarmbellen gaan af: Genk slikt wéér pandoering

Een dikke week voor de start van de competitie lijken ze bij KRC Genk met zorgen te zitten. De ...

353
353
Bruno doet oproep aan de fans van Anderlecht

Het is morgen al een cruciaal duel voor RSC Anderlecht. Er moét gewonnen worden van Hammarby, ...

318
318
Lokeren rondt zeer lucratieve transfer officieel af

Net zoals elke Belgische club leeft ook Sporting Lokeren van de transfergelden van uitgaande ...

101
101
Realistische Kana: "Zijn geen favoriet tegen Hammbarby"

RSC Anderlecht speelde degelijk, maar zeker niet overweldigend goed tegen Hammarby. Dat kan ook niet ...

233
233
Cercle Brugge pakt uit met enorme stunttransfer

Cercle Brugge heeft zopas een nieuwe speler voorgesteld. De Bruggelingen wisten voor een toch wel ...

174
174
Lommel SK heeft beet: tweede ingaande transfer een feit

Transfernieuws bij Lommel SK. De Limburgers hebben vandaag hun tweede ingaande transfer meegedeeld ...

36
36
Ajax maakt stunt bekend: Tolu Arokodare tekent

Ajax heeft een volgende toptransfer aangekondigd. De Amsterdammers maakten vandaag de komst van Tolu ...

169
169
Bruno zet RSCA met de voeten op de grond: "De titel?"

Er staat héél veel druk op de ketel bij RSC Anderlecht. De Brusselaars moéten ...

802
802
'Standard schrikt: Premier League lonkt naar sterkhouder'

Bij Standard konden ze deze zomer al eens de kassa laten rinkelen, want Wolverhampton Wanderers ...

164
164
'Hasi wil nu ook in Genk komen shoppen'

Besnik Hasi vond deze zomer een opmerkelijke nieuwe uitdaging, vier maanden na zijn ontslag bij ...

225
225
'Vierde aanwinst voor Club: transfersom bekend'

Het duurde even voor de zomermercato van Club Brugge op gang kwam, maar sinds het einde van het WK ...

829
829
Marc Coucke ziet familieverhaal onverwachte wending nemen

Marc Coucke staat al jaren bekend als een ondernemer die kansen ziet waar anderen ze laten liggen. ...

98
98

Meer sportnieuws