Verhaeghe komt met update over trainersdossier Club Brugge

door
Verhaeghe komt met update over trainersdossier Club Brugge

Club Brugge droomde de voorbije weken van de finale van de Conference League, maar zag die droom woensdag op wrede wijze uiteen spatten. Een discutabele penalty vijf minuten voor tijd zorgde ervoor dat ze er alsnog uitgingen tegen Fiorentina. Dat zal wellicht toch een mentale tik zijn voor Blauw-Zwart, de eerste sinds de aanstelling van Nicky Hayen.

De 43-jarige werd midden maart doorgeschoven van Club NXT na het ontslag van Ronny Deila en sindsdien beleefde Club het ene na het andere hoogtepunt. Ze wipten op knappe wijze PAOK in de kwarfinales en in de Champions' Play-Off hebben ze zich na een 19 op 21 zowaar aan de leiding genesteld op drie speeldagen van het einde.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'West Ham berooft JPL, cruciaal nieuws Anderlecht'

Verhaeghe blijft de boot afhouden voor Hayen

Hayen wist de resultaten dus helemaal te keren, maar de trainer maakte ook op heel wat andere manieren indruk. Hij wist spelers als Onyedika en Skoras opnieuw te lanceren, ging perfect om met het luxeprobleem dat onder de lat ontstond en ook zijn heldere discours richting de media kon bekoren. Er gaan dan ook alsmaar meer stemmen op dat Club ook volgend seizoen met Hayen moet verdergaan.

Maar in Brugge blijven ze voorlopig de boot afhouden. In Het Nieuwsblad weigert Bart Verhaeghe opnieuw om vol de kaart van Hayen te trekken. "Dat is natuurlijk een optie. Maar er zijn ook andere kandidaten", stelt de voorzitter immers wanneer het trainersdossier ter sprake komt.

Club Brugge moet absoluut de juiste coach kiezen

Verhaeghe is immers als de dood voor een nieuwe miskleun na de fiasco's met Deila en Scott Parker. "We gaan niet te snel handelen. De competitie afwerken is nu het belangrijkste, er is geen tijd om rustig rond de tafel te gaan zitten. Het moet er deze keer ook echt wel op zijn. We hebben de jongste twee jaar niet altijd de juiste keuzes gemaakt", erkent hij.

Maar Hayen lijkt wel te mogen hopen na de uitspraken van zijn voorzitter. Die vergelijkt in één adem immers zijn huidige coach met Philippe Clement en merkt op dat trainers die binnen Club opgeleid zijn het doorgaans wel goed doen. Dat hij en passant ook suggereert dat Club vorige zomer misschien toch Rik De Mil een kans had moeten geven, suggereert dat ze in het Belfius Basecamp niet dezelfde fout als toen willen maken.

Denk je dat Hayen volgend seizoen nog coach van Club Brugge is?

Meest recent

'Eindelijk witte rook: Antwerp heeft nieuwe coach beet'

Vorig weekend noteerden we het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League. ...

2
2
'Nieuwe domper Belgische fans: traditie eindigt na 50 jaar'

Het is voorlopig nog geen al te fijn seizoen voor de Belgische voetbalsupporter. Die kon de Jupiler ...

17
17
TRANSFERUURTJE: 'West Ham berooft JPL, cruciaal nieuws Anderlecht'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

98
98
'Rentree in zicht: Lukaku maakt comeback in topper'

Napoli pakte deze week een cruciale zege in de Champions League tegen Qarabag, waarmee het opnieuw ...

25
25
'Financiële mokerslag: dit zal nieuw tv-contract nog opleveren'

Het Belgische voetbal verkeert momenteel in grote onzekerheid. DAZN besloot deze week dat ze het ...

174
174
Paniekmodus bij Club: cruciale beslissing hangt

Club Brugge kende woensdag een off-day in de Champions League. Het botste in Lissabon op zijn ...

193
193
'AA Gent wil cashen op verrassende naam'

AA Gent hoopte dit seizoen na een tegenvallend jaar weer stappen vooruit te zetten. Dat gaat ...

97
97
Club Brugge bevestigt keihard verdict voor Jackers

Voor Club Brugge is de trip naar Lissabon uiteindelijk toch een ramp geworden. De afreis werd ...

401
401
Bounida schittert bij Ajax: wat met Rode Duivels?

De crisis bij Ajax blijft verdergaan, met deze week een nieuwe nederlaag in de Champions League. Ze ...

123
123
'Union greep naast pikante transfer bij Anderlecht'

Er staan dit weekend enkele interessante affiches op het programma in de Jupiler Pro League. Zondag ...

157
157
Ruben Van Gucht slaat VRT met absolute verstomming

Ruben Van Gucht nam gisteren afscheid van De Slimste Mens tijdens zijn vijfde passage in het ...

115
115
Hayen helemaal de mist in: Boeckx en Degryse zijn keihard

Club Brugge heeft woensdagavond een mokerslag gekregen in de Champions League. Het droomde van ...

201
201
'DAZN vs Pro League: minister eist meteen antwoord'

Het blijft hoogst onduidelijk hoe het nu verder moet met het Belgische voetbal, nadat DAZN dinsdag ...

236
236
KRC Genk mag hopen: van de top naar de krochten van Europa

KRC Genk ontvangt FC Basel in de Cegeka Arena. De Zwitsers waren in het verleden nog ...

105
105
'Masterplan Anderlecht met De Cat: dit ligt op tafel'

Er doen heel veel geruchten de ronde over Nathan De Cat. De 17-jarige middenvelder is dé ...

394
394
Kane verklapt: Bayern München of FC Barcelona?

De afgelopen weken was er heel veel te doen over de toekomst van Harry Kane. De Britse aanvaller ...

96
96
Seys scherp voor zichzelf en team: "Dramatisch!"

Net als heel Club Brugge speelde ook Joaquin Seys geen goede partij. De blonde linksachter was na de ...

90
90
'DAZN-crash: legt Club Brugge een bom onder de JPL?'

De DAZN-crash heeft het Belgische voetbal volledig in de war gestuurd: het tv-contract ligt aan ...

698
698
Ferdinand lyrisch over Rode Duivel: "Belachelijk goed"

Er spelen heel veel Rode Duivels in topcompetities. Eén van hen is Leandro Trossard. Die kent ...

131
131
Vanaken geeft dé reden voor mindere Champions League-reeks

Club Brugge bakte er niets van tegen Sporting CP. Een terechte 3-0 was een feit. Bij Blauw-Zwart ...

258
258
Club Brugge met de grond gelijk gemaakt: "Zoals in jaren '80"

Club Brugge speelde een povere partij op het veld van Sporting CP. Het ging terecht met 3-0 onderuit ...

304
304
‘Slimste clubs in Europa’: één JPL-topclub in top tien

Union SG is een waanzinnig goed geleide club. De Brusselaars verdienen niets dan lof voor hun ...

169
169
Hayen geeft update over blessure van Jackers

Club Brugge verloor kansloos met 3-0 van Sporting CP. Een verdiende nederlaag voor een matig ...

458
458
Club-ster valt zwáár door de mand: kranten geven 3 op 10

Na de vorige speeldag in de League Phase van de Champions League vertoefde Club Brugge nog in de ...

362
362
Extra drama voor Club: titularis afgevoerd op brancard

In de Champions League heeft Club Brugge woensdagavond een flinke opdoffer geslikt. Na een pover ...

317
317

Meer sportnieuws