'FC Bayern zorgt voor absolute shock met nieuwe trainer"

door
'FC Bayern zorgt voor absolute shock met nieuwe trainer

Voor veel spelers en supporters van Bayern München was het vermoedelijk een slapeloze nacht. De Duitse topclub leek zijn seizoen gisteren te redden met een finaleplaats in de Champions League maar ging in het absolute slot nog helemaal kopje onder. Naast het veld kwam er nu heel opvallend nieuws.

LEES OOK: 'Kompany laat zich gaan: megatransfer in 2026'

Thriller in Madrid met horroreinde

Het scenario voor Bayern leek gisteren één met dame fortuna aan zijn kant. Een gretig Real Madrid domineerde in grote delen van de partij maar na de 0-1 van Davies leek de Duitsel topclub richting Wembley te gaan.

In het slot van de partij was er echter een dure fout van doelman Neuer (die tot dan toe fantastisch stond te keepen) en uiteindelijk zorgde Joselu met twee doelpunten voor de totale ommekeer.

Lot van T1 beslecht, comeback van oude bekende?

Het lot van Thomas Tuchel leek al langer beslecht bij Bayern en in de marge hiervan doken verschillende namen van toptrainers op om hem volgend seizoen te op te volgen. Denk maar aan onder meer Klopp of Xabi Alonso.

Alleen weet Kicker nu dat Bayern mogelijk pas in 2025 echt wil doorschakelen naar een coach voor de langere termijn. Komend jaar zou er dan een grote naam worden aangesteld als 'tussenpaus'.

En daarvoor ligt er een heel verrassende naam op tafel, namelijk die van Louis Van Gaal. De Nederlander was al ooit coach van de Rekordmeister en is momenteel actief als adviseur bij Ajax. Volgens Kicker is er nog niks concreet maar het zou een shock zijn moest Van Gaal effectief terug aan de slag gaan op 72-jarige leeftijd.

Zou Van Gaal een goede optie zijn als tussenpaus?

Meest recent

Volgende parel voor KRC Genk: "Fysieke présence"

KRC Genk is een club waar jonge talenten van eigen bodem kansen krijgen. De Limburgers willen die ...

9
9
Harde boodschap voor Hasi: “Zelfs die coach was beter”

RSC Anderlecht speelde 1-1 tegen KRC Genk. Een goed resultaat, aangezien ze een uur lang met een man ...

35
35
Smets: "Hij is een extra wapen voor KRC Genk"

KRC Genk speelde niet goed genoeg tegen RSC Anderlecht. De Limburgers speelden ruim een uur met een ...

50
50
Pocognoli daags voor PSV: Union SG is héél ambitieus

Union SG staat voor een nieuw hoogtepunt in de clubgeschiedenis. Ze nemen het morgen om 18u45 op ...

15
15
Hasi krijgt twee énorme meevallers bij Anderlecht

RSC Anderlecht knokte zich met tien spelers naar een verdiend gelijkspel tegen KRC Genk. De ...

269
269
Ex-ref velt verdict: Club Brugge bestolen in La Louvière?

Club Brugge liep zaterdag een blauwtje in La Louvière. Door het foutje van Nordin Jakers ging ...

288
288
Waanzin of meesterzet? Anderlecht schokt met transferplan

Anderlecht twijfelt niet: Nilson Angulo krijgt een nieuw contract tot 2029 mét opslag. Maar ...

327
327
Carte blanche voor Coucke: Hasi & Renard weg bij RSCA?

De interlandbreak zorgde niet bepaald voor rust bij RSC Anderlecht, waar Wouter Vandenhaute ...

321
321
'Hayen hakt keeperknoop door: Jackers out, Mignolet in?'

Met een 1-0 nederlaag in La Louvière beleefde Club Brugge geen geslaagde generale repetitie ...

239
239
Renard doet boekje open over hete hangijzers Anderlecht

Met een mannetje minder sleepte RSC Anderlecht zondag nog een punt uit de brand tegen KRC Genk. Toch ...

379
379
Deschacht en Karl Vannieuwkerke clashen zwaar

Karl Vannieuwkerke is nog steeds één van de meest populaire schermgezichten bij de ...

955
955
'Club Brugge zorgt voor grote schok: sterkhouder moet weg'

Club Brugge was de afgelopen jaren matig in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League en ...

1154
1154
'Europese top compleet gek van Belgische sensatie'

België heeft heel veel jong talent rondlopen. Bondscoach Rudi Garcia heeft ondertussen weer ...

261
261
Geviseerde Anderlecht-pion staat op: Hasi haalt zijn gram

RSC Anderlecht speelde 1-1 tegen KRC Genk. Luis Vazquez scoorde een keer, maar had dat ook een ...

371
371
Transferblunder Club Brugge? "Hij is pas vierde keuze"

Club Brugge heeft een uiterst lucratieve, maar ook vrij woelige transferperiode achter de rug. ...

317
317
'Grootse plannen Kompany: megatransfer Rode Duivel'

Vincent Kompany stoomt zijn troepen momenteel klaar voor de Champions League-clash tegen Chelsea FC. ...

255
255
'Onthuld: het mislukte plannetje van Coucke met Lukaku'

Heel wat mooi volk was zondagavond naar het Lotto Park afgezakt voor de topper tussen RSC Anderlecht ...

578
578
Italianen verbijsterd: dít zien ze bij 34-jarige De Bruyne

In de Champions League gaat SSC Napoli aanstaande donderdag op bezoek bij Manchester City. Kevin De ...

610
610
Ongeziene situatie op Bosuil: "Ref kon hier niets aan doen"

AA Gent pakte zondagmiddag een fraaie overwinning en haalde het met 1-2 op het veld van Antwerp FC. ...

308
308
DAZN-affaire nadert climax: nieuwe details op tafel

De zevende speeldag in de Jupiler Pro League zit erop en andermaal waren de wedstrijden enkel en ...

1384
1384
Conclusie Proto bij Anderlecht: "Hij kan niet verdedigen"

De periode vlak voor en tijdens de interlandbreak was bij Anderlecht zeer woelig. Hun eerste ...

611
611
Wils krijgt veeg uit de pan bij Antwerp: "Dat hoort erbij"

Antwerp kreeg zondag een stevige tik. Het mocht op de Bosuil tegen AA Gent zowat 75 minuten met een ...

187
187
Extra lading voor Union-speler in CL-openingsmatch

Bij Union kijken ze al reikhalzend uit naar dinsdagavond, want dan mogen ze eindelijk hun grote ...

43
43
Anderlecht-fans keren zich massaal tegen één speler

Er valt heel wat na te kaarten over het gelijkspel van zondagavond tussen Anderlecht en KRC Genk. ...

554
554
'Onthuld: daarom verkoos Man Utd Lammens boven Donnarumma'

Zondag waren tijdens de derby in Manchester vele ogen gericht op de nieuwe doelmannen. Bij City nam ...

196
196

Meer sportnieuws